Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Al's apartman

+3
Jun
Anatole Saito
Halász Alex
7 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Al's apartman - Page 3 Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Halász Alex Kedd Május 20 2014, 22:00

- Tudás, hm, meg óvatosság. Nah igen. -
~ Ez az ami a frontharcosoknak nem adatott meg. ~
Ha jobban belegondol, akkor aki frontharcos nagyjából szétkürtöli, hogy ki ő és mit akar. Kijutni. És mint már azt megtudtuk, főleg szegény Al, vannak akik ezt nem igen szeretnék. Nem csak Shukaku nem szeretnék, meg Timidus, hanem olyan emberek, akik képesek ezért ölni is. Amit elhatározott, ott nincs helye óvatosságnak. Meg kell verekednie Kayaba szörnyeivel a csapdáival, és azzal a ténnyel, hogy ki tudja hányan gondolják úgy, hogy amit tesz nem csak ostobaság, de káros is. Célpont. Most még csak annyira, amennyire a többiek is, de mi lesz ha kitudódik, hogy érzi a fájdalmat? No
~ Kayaba no yaro >.< ~
Csak figyelt Timidusra, néhol bólintott, hogy egyetért, néhol elmosolyodott, mint például annál a résznél, mikor a sárkány kifejtette, hogy ügyesen kovácsoltak előnyt az emberek saját hátrányukból. Még szép! Másképp nem élték volna túl és meghalnak még az őskorban. >.> De ezzel nem fogja untatni a sárkányt, nem is nagyon értené. Bólogatni például a "dühből cselekvő embereknél" bólogatott. Ő is ilyen, nem tagadja, és tulajdonképpen az összes ember.
A hirtelen cselekedetre viszont meghökkent... jah, hogy most azt mutatta meg a sari, hogy saját döntései vannak?
- Ahh, wakarimasu x) -
Tudja, most teljesen az uralma alatt tartja a sárkány a tettit, de mi lesz később? Rolling Eyes
A sárkányra nézett, miközben kiengedte, majd nézte ahogy elsuhan. Elbúcsúztak. Csak nézett a messzeségbe. Nem volt rossz beszélgetése ez, sőt! Sokban változtatta meg az elképzelését a petekről, de még a mobokról is Ott volt Nestor is, akinek már nem él az idomárja, mégis segíti Hinarit. Nagyon jó társak, és ezzel együtt még veszélyesebbek, mint azt az elején hitte.
~ Ha az emberek ellen fordulsz, nem fogok habozni. ~

//Köszönöm a játékot, amilyen nehezen egyeztem bele, olyan jót játszottam. ^^ //

_________________
Al's apartman - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman - Page 3 Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 23 2014, 17:02

Shukaku: Gyenge Lassító Méreg (-2 gyorsaság, minden találattal, maximum 3 találatig marad a pengén, bossokon nem használható)
Halász Alex: Gyertya Kristály (aktiválása után két körig fényt bocsát ki magából)
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Al's apartman - Page 3 Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Aug. 26 2014, 22:09

Anatole Saito írta:Kedves Alex!

Jelenleg - ahogyan bizonyára a térképeden is látod - a szafari déli részét fedezem fel. Minden rendben, Aldo is egész jól bírja még a kiképzést. Kérlek viseld gondját Junnak és Sayanak, úgy tűnik már csak ők maradtak számunkra. A távollétemben te vagy a céh vezére! ;P

Ölel barátod,
Anatole

U.i.: Kérlek tegyél friss virágot Peter nevéhez a Black Ironba...
Halász Alex írta:Üdv.

Anat. Elvittem a virágot.
Fontos kérésem lenne hozzád. Be akarom venni Shut az Artesbe. Timidusostul, problémástul, ahogy van. Ez nagy terhet rakna a céhre, de úgy érzem, hogy ezzel csak a mi céhünk tud megbirkózni.
Nem hagyhatom magára azt a lányt...

Várunk vissza. Az Artes.

U.I.: A céhvezér a távolból is te vagy. Amíg visszajössz, tartom a frontot.

Jöttem, mert jönnöm kellett. Alex levele olyannyira felzaklatott, hogy a vadászat kellős közepén fordultam sarkon és hónom alá kapva a macskát, azon nyomban hazaindultam. Ha válaszlevelet írnék, annak nagyon nem lenne jó vége. Abban reménykedem, hogy a futás kellően le fog szedálni annyira, hogy higgadtabban álljak a fiú elé. Tévedtem... gondolkodás nélkül feltépem a szobája ajtaját, s ha nem lenne immortal object, lehet még a tokból is kiszakítottam volna, hála a bekapcsolva maradt harmadik szintű súlyemelésnek. - Ezt mégis hogy képzelted Alexander? Meg vagy húzatva? - ragadom meg a fiú ingét/pólóját és olyan közelről nézek a szemeibe, hogy szinte összeér az orrunk. Rettentő dühös vagyok, ez maga is láthatja.

A Black Ironból hazafelé menet írta meg a levelet. Sokat gondolkodott rajta, de végül így döntött. valamiért a saját felelősségének tartotta Shukaku sorsát, és ha nem megy az Artessel akkor... de megrázta a fejét, és belépet az ajtón, ami nyitva állt. A szobája ajtaján. Már az új Limenben voltak és ilyetén a szobája teljesen üres. Néhány lefedett bútor féleség volt benne, mint a simsben, arra várva, hogy kibontsák. Anat azonban nem ezzel foglalkozott, hanem az elé kerülő szőkeséggel. - Nem csináltam semmit. - Próbált nyugodt maradni, habár megremegett a hangja elsőre, ennek ellenére azonnal válaszolt, nem törődve, a helyzetével. - Mindenek előtt neked írtam.

- Rengeteg időt, energiát és pénzt feccöltem, sőt feccölTÜNK abba, hogy megteremtsük az ideális új otthont, ami biztonságos. Erre ide akarod hozni magát az ördögöt? Alex, te is tudod, hogy Timidu ellenünk áskálódik! Nem akarok arra ébredni, hogy átvágták álmodban a torkodat! - Hangom sokkal inkább kétségbeesettebb már, mintsem dühös. Aggódok. Nagyon. Nem titkolom.

Még mindig a fiú fogságában egy szenvedő arcot vágva elhúzta a szája szélét. - Te sem gondolhatod ezt komolyan... - Habár pontosan tudta mit érez Anatole, és ő is így érzett.....

- Nem akarom komolyan gondolni, de muszáj. A céhem tagjainak védelme mindennél fontosabb!

Nem felelt. Nem azonnal. Összeszorította  a fogát, és Anat kezét fogta meg. - Engedj. - olyan hévvel, hirtelenséggel váltott témát, illetve hangnemet, ami már természetellenes. Parancsolóan beszélt....

Engedek a szorításon, végül csüggedten teljesen eleresztem a fiút. Meg kell értenie, hogy amit tenni akar, az felelőtlenség. Elfordulok tőle és az ablakhoz sétálok. Az elénk táruló erdő látványa némi megnyugtatással kecsegtetett. Megtámaszkodom az ablak alsó keretében és nagyot szippantok a friss levegőbe. behunyt szemmel folytatom. - Te is tudod, hogy a lányt bármikor szívesen fogadom. Az én fejemben is megfordult már a gondolat, hogy magunk közé kellene venni. De sokkal jobban tiszteltem Petert annál, hogy ellene cselekedjek. Viszont Timidus veszélyes és nem akarom, hogy tovább mételyezze sem a lány, sem mások elméjét.

Mozdulatlan nézi, ahogy Anatole az ablak elé lép, majd szavakba önti az érzéseit. Szomorúan ingatja meg a fejét. - Te pedig ugyanúgy tudod, hogy Shu nem válik meg a petjétől. - Ekkor Anat egy puffanásra lehet figyelmes. Alex az egyik élére állított nagy téglatestet lefordította. Párat ügyködött a menüjével és kihámozott belőle egy alacsony üvegasztalt. Majd két alaktalan valamihez sétált oda és két pár gombnyomással két babzsákot varázsolt elő. - Ülj le. Meg kell értened a gondolataimat. Ha azután sem akarod a csatlakozásukat, akkor nem erősködöm. - Ekkor egy újabb, még nagyobb lefedett téglatesthez ért oda és lerántva róla a fehér anyagot, egy hűtőt pillanthatott meg a céhvezér. Kivett egy dobozt és odasétált egy újabb téglatesthez. Láthatóan az lehetett a rezsó... - Kávé jó lesz?

A puffanás hallatán összerezzenek, de épp csak hátra sandítok, hogy minden rendben van-e. Párszor még magamba szívom a természet illatát, majd leroskadok a felkínált helyre. Csak ekkor tudatosul bennem, hogy még mindig rajtam van a Gyémánt mellvért. Miután megválok tőle, már sokkal kényelmesebb a babzsák is. Jó ötlet, egy ilyet nekem is be kell szereznem. - Nem arról van szó, hogy nem akarom a céhben látni. Ha kicsit is figyelsz, akkor ezt magad is tudhatod az iménti szavaimból. És még mindig nem kávézom, de limonádé jöhet. Nem félsz attól, hogy ha idekerül Timidus, akkor a céhtagok sorra be fogják jelenteni, hogy nem akarnak a fronton harcolni és nem akarnak kijutni, inkább itt akarnak maradni? - Hangom kissé vádló, majd igencsak szomorúvá válik. - Nem elég, hogy elvesztettük a fél céhet?

- Oké, azért én kávézom. o.o - Elkészítette a kávét, majd egy újabb, behűtött limonádét öntött egy szép magas pohárkába és Anat elé tette. Eztán leült, belekortyolt a fekete lébe, majd emésztette a hallottakat. - Ez megtörténhet bárhol máshol is. Az Artes tagjai is ugyanolyan könnyen tudnak találkozni Timidussal, mint bárki más... ezen a céhbe lépése nem oszt vagy szoroz, viszont mi lehetünk hatással az idomárjára...

- Folytasd! Úgy sejtem komplett tervvel akarsz előállni. Találkoztál talán vele?

- Igen, tulajdonképpen tőle hallottam Peter halálát. - És ehhez olyan fejet vágott, amiről egyértelműen lerítt, hogy nem igazán esett jól neki. >.> Majd sóhaj. - Igenis meg nem is. tudod, hogy Timidus egy program. Azt vettem észre, hogy megtanítható bizonyos dolgokra, de mint program be van határolva a saját keretei közé. És ez Timidusnál ebben merül ki : "Meg kell mentenem Shukakut, Mindenáron". Több lehetőséget látok a megfékezésére. Először is tudatosítani benne, hogy nem tudja megvédeni az idomárját. Ez lehet a legnehezebb. A másik, hogy az idomárjára gyakorolni olyan hatást, amitől Timidus szervezkedése leáll. Ha már Shunak nem lesz fontos a bent maradás... Shut nem tudjuk elszigetelni a pettől, és ahhoz, hogy elérhessük Timidust, Shut kell megváltoztatni. Ami, azt hiszem amúgy fontosabb... megölhetnénk a petet, de ezzel tönkretennénk a lányt... *korty* Azt akarom mondani, hogy Timidus csak Shu vágyainak megtestesülése

A fiú okos. Sokkal okosabb, mint én. És meglepően higgadt. Irigylem érte. - Rendben. Az érvelésed meggyőző. Adok mindkettőjüknek egy lehetőséget. De van egy feltételem: Ha nem válik be a terved és megbukunk, vagy ha azt tapasztalom, hogy Timidus jelenléte kártékony a céh életében, akkor el fogom távolítani.

Még egy sóhaj, de ezt már láthatóan megkönnyebbülés kísérte. A hangja is visszaváltott "Alexesebbé". - Huhh, jól megijesztettél hallod. Természetesen én sem kérnék attól többet, amit adtál, sőt.... viszont... - Elharapta a szót, nem akart terhet rakni a másik fiúra, de úgy érezte, hogy egyedül van. Aztán mégis elhatározta magát. - Ezt céhesen kell megoldanunk. Tudod. Egyedül tehetetlen lennék. Fel kell készítenünk az érkezésük előtt mindenkit... - A szemében egy valami csillogott nagyon. Úgy figyelte Anatot, hogy az mást se lásson rajta, csak a segítség kérést. Talán nem is tudatosan.

- Megoldjuk... ez a kisebbik gond. - Mélyről jövő sóhaj szakad fel belőlem, s miközben ujjammal a pohár száján körözök, gondterhelt gondolataimat szavakká formálom. Jobbam mondva kérdéssé. - És mi lesz Channal és a Young Justiccal? Az Artes felfalja a kisebb céhet és táncot jár Peter és Hisame sírján?

Felegyenesedett Petert hallván. Dühödt arcot vágva vonta meg a vállát először, majd higgadtságot erőltette a tagjaira. - Nem >.< Nem, de ha hihetek annak a petnek, Shukaku most csalódott a világban. Van egy olyan sejtésem, hogy így se úgy se maradna meg abban a céhben ahol... szóval, ahol cserbenhagyták. xd

- Mit tudsz, amit én nem? Suspect

- Semmi olyat, amit ne vonhatnánk kétségbe, mivel Timidustól származik, azonban mint mondtam, a sárkány meg akarja védeni Shut, és annak elmondása szerint Shukakut Peter nem csak hogy bevette a céhébe, de meg is ígérte neki, hogy magához veszi amint kijutnak.... erre megöli magát... ezek után nem csoda h a  lány nem akar maradni, viszont Timidus szerint is céhben kell lennie.... így a sárkány is akarja a csatlakozást...

- Chh! Peter nem lett öngyilkos! Mégis honnan veszik ezt a sületlenséget?

- Nem tudom, nekem így adta elő.... - tárja szét a karjait - Mi történt valójában Peterrel?

- Nem tudom. De azt nem hiszem csak úgy el, hogy Peter öngyilkos lett. Nem is kérdeztél rá, hogy honnan szedi ezt az egészet az a pet? Na és Hisame? Nagy túlerőnek kellett lennie, hogy azt a bivalyerős sárkányt elfogták és mindkettejüket lemészárolták. Máshogy nem lehetett. Bizonyára csellel fogták el őket, túlerővel. Máshogy nem lehetett. - Lassan mantrázásba fogok, vagy bármi másba, csak hogy kizárhassam elmémből annak lehetőségét, hogy Peter valóban öngyilkos lett.

Maga elé meredt. - El voltam foglalva annak a puszta tényével, hogy meghalt. - Vallotta be őszintén. - Túl ködös az egész. Sokkal több információra van szükségünk...

- Igen. Ettől függetlenül nem akarok Chan háta mögött tevékenykedni. Ha már fel leszünk vértezve kellő információval, akkor szépen elé fogunk állni! S ha úgy is alakul, hogy Shu ideköltözik, egy ideig megfigyelés alatt tartjuk mindkettőjüket! És ne kecsegtesd olyan szövegekkel, hogy céhtag lesz, meg hogy magunkhoz vesszük és hogy kint is vigyázni fogunk rá! Ne tegyél felelőtlen kijelentéseket, mert ha nem tudod tartani a szavadat, akkor megette a fene az egészet.

Bólint, helyeslően. - Mindig úgy voltam vele, hogy nem ígérek semmit, mert nem biztos, hogy be tudom tartani. Én is akartam beszélni Channal is, csak előbb veled.

- Akkor hozzá vagy Shuhoz megyünk előbb?

- Shuhoz azért lenne jobb, mert akkor magunk is láthatnánk, hogy mi történik a lánnyal, és nem kéne Timidus tolmácsolására hagyatkoznunk, de utána a lehető leggyorsabban Chanhoz. ...

- Rendben, legyen ahogy akarod. Viszont fenntartom annak is a lehetőségét, hogy Shu megmarad YJ tag. Talán megoldható ez az egész helyzet szakadás nélkül is. Tudom, hogy túlzó gondolat, de még a két céh fúziója is megfordult a fejemben. Viszont mindehhez túl keveset tudunk róluk. Csak egy biztos... elvesztették a vezérük.

Bólint. - Akkor ezután információ szerzésbe kezdünk.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Al's apartman - Page 3 Empty Re: Al's apartman

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.