Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lydia Einsberg plyázatai

2 posters

Go down

Lydia Einsberg plyázatai Empty Lydia Einsberg plyázatai

Témanyitás by Lydia Einsberg Szomb. Okt. 12 2013, 00:11

Karakter és pet képesség pályázat :

Most egyelőre egy bénító képességet adok, meg a karakteremnek majd 10. szint után adok meg támogató képességet.  Ugyanis az előtörténetemben, csak a képességem típusára céloztam, ezért nem fejtettem ki bővebben.  Remélem így már tisztázódik minden és, hogy jó a képességem ilyen formátumban. Smile

Karakter képesség:

Zavarodott sikoly: Erős és hosszan tartó zajt okoz mely lebénítja az ellenfelet, megfosztva így védekezésétől, gyengül a védelme 20%-al és ezáltal 20%-al nagyobb sebzést szenved el az ellenfél.
( a képesség idő tartama 1 kör, lehűlési ideje 4 kör )

Ennek  a képességnek  két mellék hatása van egyik a fejfájás másik a szédülés, ezek még gyengítik az ellenfelet , de elég csekély mértékben. A fejfájás 5%-al rontja az ellenfél támadó értékét, a szédülés 5%-al rontja a védekezését.( a mellékhatás ideje 1 kör )

De feltételei vannak a mellék hatások jelentkezésének:

- Mind két mellékhatás csak akkor érvénysül, ha az ellenfél kitartása kisebb mint az én speciális képességem pontjai.

- Ha az ellenfél kitartása megegyezik az én speciális képességem pontjaival, akkor csak az egyik mellékhatás érvényesül. ( azt, hogy melyik az ellenfélre bízom )

- Ha az ellenfél kitartása magasabb mint az én speciális képességem pontjai, akkor mellékhatások nem jelentkeznek.

Pet képesség:

A pet képes emberi nyelven beszélni, és ezt minden játékos megérti.

Vas karmok: A pet ereje karmaiba összpontosul, így hatékony támadásra képes. A sebzés értéke 20%-os. ( ezt a képességet minden körben képes használni )


Remélem ez így jó lett. Smile

Keretsztori:

Első napom a SAO-ban, már elég későre járt, de én nem tudtam aludni, mivel izgatottan vártam, hogy a tojásból kikeljen az új kis barátom. Leültem agy padra és leraktam magam mellé a tojást. Megnyitottam a játékos menüt és tudtam, hogy hiába, de elkezdtem keresni a kijelentkezés menüt. Miközben keresgéltem és barátkoztam a játékos menüvel, teljesen megfeledkeztem magamról, az zökkentett ki az eksztázisból, hogy éreztem valami a lábamnak dörgölőzik. Megriadta és egyből a tojás állítólagos helyére pillantottam, de már nem igazán sok minden maradt meg belőle, ezek után a lábamhoz pillantottam és láttam, hogy egy kis fekete démonpárduc ül a lábam mellett. Megfogtam és az ölembe vettem, ekkor láttam, hogy nem teljesen fekete, hanem mintha halványan, de foltos lenne. Elkezdtem simogatni ő dorombolt, és közben a nevén gondolkodtam. Végül eszembe ötlött egy jó név mely illik is hozzá. Épp mondani akartam a nevét mikor egy vékonyka hang megszólalt, és a következő kérdést hallottam:

- Mond ugye te a mamám vagy?
Nagyon meglepődtem a kérdés hallatán, és még zavarba is jöttem tőle nem tudtam mit is mondhatnék, de végül csak ennyit feleltem:
- Persze a nevem Lydia, és te neved pedig Dunkel lesz, ez annyit jelent németül,hogy sötét. Remélem nincs problémád vele?
- Nincs, nagyon tetszik mama.
Meglepetten kérdeztem meg tőle hogy:
- Te tudsz beszélni?
- Igen mama.
- Nem muszáj mamának szólítanod a Lydia is megteszi.
Mondtam zavaromban.
- Lydia? Én mamának szeretnélek szólítani, kérlek enged meg.
Hatalmas szemeket meresztett rám, úgy nézett ki mint aki mindjárt sírva fakad. Olyan aranyos volt, így hát belementem, nem akartam, hogy egy ilyen  apróság miatt szomorú legyen.
- Rendben, szólíts csak nyugodtan mamának. „Elmosolyodik”.
- „Felcsillan a szeme”. Köszönöm szépen mama, hogy megengedted nekem.
Ez volt a megismerkedésünk napja, bár ez a mama dolog furcsa nekem még, de egy idő után majd megszokom és mindennapjaim része lesz, mint ahogy az is, hogy a mai naptól kezdve van mellettem egy állandó társ, aki sosem fog egyedül hagyni a bajban.
Lydia Einsberg
Lydia Einsberg
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2013. Oct. 10.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Crazy Cemetery

Vissza az elejére Go down

Lydia Einsberg plyázatai Empty Re: Lydia Einsberg plyázatai

Témanyitás by Cardinal Vas. Okt. 13 2013, 16:17

Ossu!

A petképességnél az a 20% a normál sebzésen felül értendő? Ha igen, akkor ott is meg kéne szabni egy körszámot, amíg működik a képesség (max kettő), egyébként meg elfogadom a pályázatot Very Happy Ha az adatlapodon is feltünteted a képességeket, készen is vagy.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.