Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Játékról-játékra

4 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Vas. Feb. 09 2014, 13:31

-Pedig egyszer már találkoztunk... -sóhajt a testetlen hang. -Hát rendben. Végülis, én csak játszani szeretnék. Amíg meg nem unom. És elhiheted, én nagyon nehezen unok meg bármit is.
Csettintés, ami úgy visszhangzik a sötétségben, mintha egy barlang mélyén lennél. Mint várható, ismét körbevesz a fény, köszönt téged a felirat, s a következő pillanatban, mikor pislantasz, egy hatalmas téren találod magad. A horizonton túl minden nyugtató világoskék, a lábad alatt pedig a föld fekete-fehér kockákból áll.
Találgatni nem nehéz. Az első sorban állsz, melletted veled egymagasságú, gömbölyű fejű bábuk állnak, fehér színben. Veletek szemben ugyanilyen bábuk jelennek meg, feketében. Egyértelmű, hogy "sok paraszt közül te vagy az egyik", már ha ismered a sakk szabályait.
Fehér kezd. Úgy tűnik, arra várnak, melyik bábut hova akarod léptetni. És hogy ki a léptetőd, aki majd mozgatja őket? Ismered a legendát, hogy a főnixek akármekkora súlyt képesek felemelni, akár egy nagy bálnát is, erőlködés nélkül? Reginald bizony ott tollászkodik a királynőn \o/.


[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 AnimECHECS-Gambit-du-Roi1_www.kepfeltoltes.hu_

A pirossal keretezett bábu vagy te.

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Feb. 12 2014, 20:43

Ez az alak kész, ha mutatkozna, már rég befejeltem volna neki, vagy kapott volna egy jobbost, balots…. Nem tudom, mit képzel magáról, de nagyon rossz prédát választott magának, mert velem nem olyan egyszerű elbánni, de nem bizony…  
- Na és? – kérdezek vissza, tudom, hogy nagy jelentőséget tulajdonítanak az emberek annak, ha velem találkozhatnak, de ez akkor is röhej.. ilyet én nem várnék el senkitől, főleg nem egy olyan embertől, aki sok-sok emberkével szokott találkozni nap, mint nap.
- Rengeteg emberrel találkoztam már, nem emlékezhetek mindegyik arcára, hangjára, vagy akármijére – kivétel persze egy-egy nagyon az átlagtól eltérő, kedvemre való lányka, ha akad olyan… Mondjuk szokott, de ritka madár az ilyen manapság Rolling Eyes 
- Cöh…. – én magam is szeretek játszani ha van rá kelő időm, de csak addig, amíg élvezem, és kedvem tartja. Mondjuk, ez magától a játéktól függ…  Van olyan, amivel napokat eltudnék lenni, de akad olyan is,  amelyik pár perc után kicsapja nálam a biztosítékot.. vagy felidegesít, vagy nem tetszik… hasonlók.
Egy csettintést hallok, majd egy gyors helyszínváltás… hehehe… tudam én, hogy nem mer kinyírni… ahhoz túl gyáva, meg nyomi ésésésés… még sok más ˇ^ˇ
Alaposan körülnézek, bár nincs itt túl sok látnivaló. Egy egyszerű, sima sakktáblán állok. Hmmmm… bevallom nem erősségem ez a game, kissé unalmasnak találom és hamar elvesztem a  türelmem is játék közben. De legalább a szabályokkal tisztában vagyok… lássuk csak… én is bábu vagyok, de o.O
- Én miért gyalog lettem, he?! Nálam minimum a király ˇ^ˇ- megy a hőbörgés, de nem változik semmi, maradok a helyemen…. veeeeeh…. ekkora egy nyomi, gyáva fazont, mint ez…. majd én jól elverem, az tuti ˇ^ˇ
~ Hé Ren! ~.~  ~ nézek hátra meglepetten a megszólításra… hát a petecském üldögél a vezér tetején… nagyszerű, ezek szerint, nem likvidálta őt sem… Sejtettem, hogy nem meri megtenni… vele sem ˇ^ˇ
- Te is itt vagy?
~ Van kajád?  
- Nincs Suspect
~ Cöh.. baaaaka!!! ~ -.-’’’ Na tessék, én vagyok a hibás, csak mert nincs nálam étel.. ráadásul ő csak egy program, meglenne nélküle.. de hagyjuk rá, ink játszunk, de hogyan is? Hmmm.. olyan lehet, mint a varázslósakk? Próbáljuk ki
- Gyalog a D3-ra – adom ki a parancsot, majd várom a megváltást, de nem történik semmi… Veeeh.. attól félek, tudom mi itt a gond -.-’’’
- Te Regi, tedd azt a gyalogot a D3-ra
~ Hagyjál má’ ~ -.-’’ Miért is gondoltam, hogy egyből teszi azt, amit mondok? Szerencsémre már kezdem kiismerni…
- Pedig lenne kaja, ha végeznénk, de ha annyira gyenge vagy, hogy nem bírsz el egy picit nehéz bábut, akkor nincs mit tenni Suspect
~ >.< Én nem vagyok gyenge… most figyelj baaaka!! ~ Hehehe, értek én az állatok nyelvén, főleg, ha ennyire, izék… buták :roll:Regi már meg is fog egy gyalogot , felemeli
~ Na látod Cool
- o.O – végül leteszi azt, az.... E4-re o.O
- facepalm

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Pént. Feb. 14 2014, 19:29

-Nana, drága tűzmadár... -szólal meg a már ismert hang. -A gazdád a játékos, nem te. Tedd, amit mond, kérlek szépen, s annyi sütit kapsz a végén, amennyi beléd fér.
Bár e mondatát sejtelmes kuncogás is kíséri, a bábu közben magától ugrik a Ren által mondott helyre.
-Na, így már mindjárt más. -nevet ismét a hang. -S most térjünk vissza a játékra... Én jövök.
Az egyik fekete gyalog megmozdul, s a lent látható helyzetbe lép, majd annyit hallasz, "te jössz". Némi surrogás, mint mikor az ember kifújja a levegőt, s valami moccan a horizont végén.
-Ezen kívül, így talán alkalmunk nyílik pusztán beszélgetni is. Mit gondolsz?


[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 577718510AnimECHECS-Gambit-du-Roi1_www.kepfeltoltes.hu_

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Feb. 15 2014, 22:37

A hang a madaramhoz szól a petemhez, ami az enyém, nem az övé…. majd én foglalkozom a saját petemmel, ő meg ne avatkozzon bele mások dolgába. Főleg ne a legmenőbb, legjobb idomáréba :arrogant:Reginald persze odafigyel rá, csak nem a várt reakciót kapja válaszul hehe… A főnixem idegesen csapkodja a szárnyait..
~ Nem a végén... most!!!  >.< ~ had mondja csak, engem nem izgat mindaddig, míg nem velem veszekedik. A bábú arra a kockára lép, ahová mondom neki. remek.. tehát tényleg hajaz a varázslósakkra, amit a hp-ban láttam… nah, ha olyan lenne a valóságban is, tuti népszerűbb lenne, mint mostanság, ebben a fejlett világban \o/ Még én is szívesen leülnék naponta, hogy lenyomjak pár véres menetet, hehehe
- Mi olyan vicces? – kérdem a szemeimet forgatva. Az őrületbe kerget ez a valaki. Most minek nevet? Még ha elrontottam vlna valamit, ami az első lépésnél nem nagyon valószínű… meg amúgy sem… én fogok nyerni, még ha nem is nagyon megy a sakk, csak mert én, ÉN vagyok ˇ^ˇ
- Ja-ja te jössz, szal lépjél már Rolling Eyes- nem kell mindet bejelenteni, főleg az alap dolgokat nem >_<
~ Hol a sütim vaze má' ?!
- o.O – hát ezt nem tőlem tanulta, az tuti… biztos a városban hallhatta valakitől és azt hiszi, hogy ez menő, pedig nem az.. ilyenkor nem :roll:Mindegy, rájuk hagyom, most nem tőlem követelőzik, hanem a hangtól, szóval minden oké.
Fekete gyalog, hehhh… pont ugyan azt lépte meg, mint én… remélem nem akarja végig ezt csinálni, mert dühbe gurulok >_<
- Tudom >_< - ismerem a szabályokat na, nem kell a számba rágni….
- Huszár a C3-ra – adom ki a parancsot az egyik huszáromnak… így azért izgalmasabb nyomatni, jobb, mint régen az öreggel… Nekem az inkább volt büntetés, mintsem jutalom.  Aztán meg csodálkozik, hogy mára elég rendesen megromlott a kapcsolatunk… mintha én tehetnék róla, pedig nem is ˇ^ˇ
- Te Jösz Razz hehe, kölcsönkenyér visszajár Razz
~ >.<
- Igazán? És miről akarsz beszélgetni? A csajokról? :roll:Nem hinném, hogy van közös témánk...

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Hétf. Feb. 17 2014, 17:28

-Akár róluk is... -olyan hangot hallhatsz, mint mikor valaki összecsapja a tenyerét. Kicsit vár, hogy Reginald elvégezze a dolgát a huszárral (avagy ha nem teszi, akkor a bábú magától mozdul a kívánt helyre), majd az ő egyik gyalogja indul előre a kezdőpontjáról.
-Ahogy gondolod. -folytatja sóhajtva. -Ha nincs témád...

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 AnimECHECS-Gambit-du-Roi1_www.kepfeltoltes.hu_

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Feb. 22 2014, 13:13

Kiadom a parancsot a bábunak, Reginaldra már nem i számítok… duzzogjon csak ott fent. Amíg ne csinál valami hülyeséget, én nem bánom. Addig is nyugtom van.  Tehát a bábu magától lép, helyes, aztán várom is az ellenfelem lépését…. Próbál beszélgetni, de nem tudom mit vár azok után, hogy csak úgy lazán elkezdett fenyegetni. Ez azért nem így működik, hogy ez embernek az egyik percben kést szorítok a nyakához, a másikban meg már próbálok haverkodni. Hát kapja be ˇ^ˇ
Gyaloggal lép előre, megint… hehh.. bár nem vagyok profi sakkozó, meg minden, de én már régen mozgósítottam a nagymenő bábúkat… Lehet vár valamire.. hát várjon, akkor is lenyomom 8)Nem akarok holmi csapdába belelépni, főleg nem, ha ő állította azt fel… majd rájön, hogy felesleges az efféle trükközés… vagy nem Rolling Eyes
- Már nem azért, de milyen kis esetlen emberke vagy te? – megint kezd kiakasztani a csávó… igaz lehet, hogy ez a tervének a része, hogy ne tudjak koncentrálni… tök felesleges, mert azt én alapból nem tudok :PTúl sok minden kavarog a fejemben ahhoz, hogy összpontosítsak egyetlen dologra… képtelenség, lehetetlen…
- Te akarsz beszélgetni, és én mondjak témát? – cöh… kezdem érteni a dolgot. Van egy olyan setésem, hogy nem véletlenül rejtőzködik a sötétben és nem mutatja magát…. Veeeh.. inkább lépek.
- Gyalog az E4-re – kiáltom, hogy jól meghallja a bábu, mert a drágalátos petemnek ezt hiába is mondanám. De nem baj, szerintem amúgy sem tudja mi az a sakk, és hogy melyik bábunak mi a neve… nekem is nehéz volt megjegyezni :suspect:neki akkor szinte lehetetlen.. amilyen buta Rolling Eyes Nyugodtan tollászkodjon a vezér tetején, max jól megijed, amikor azzal fogok lépni, hehe…

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Szer. Feb. 26 2014, 14:46

Az aktuális bábú mintha sóhajtana Suspect Majd megindul, és a mondott helyre siklik. Két másik bábú a tábla túlfelém, valószínűleg egy bástyád és egy gyalogod, mintha sustorogva diskurálnának egymás között.
Ellenfeled szinte azonnal reagál, újabb gyaloggal közeledve előre, majd végül megszólal:
-Nem igazán értelek.


[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 767285039AnimECHECS-Gambit-du-Roi1_www.kepfeltoltes.hu_

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Márc. 02 2014, 02:19

Komolyan mondom, hogy nem értem ezt a figurát, de szerintem így van ez jól…. na meg kezdjük ott, hogy nem is akarom megérteni, mert minek? Ha tudnám miféle zagyvaságok zajlanak le abban a suta fejében, tuti én is legalább ekkora debil lennék… én meg nem akarok az lenni, tehát erről ennyit. A bábúm lép magától, ez csak természetes, hiszen hűséges, nagyszájú, beképzelt petem egyelőre durcizik és nem nagyon hajlandó, még megmozdulni sem, nemhogy még „dolgozni”… Azonban… itt valami nem kóser. Lehet, hogy én is kezdek bedilizni?  Komolyan mondom… hallottam az egyik bábút sóhajtani :suspect:Hmmmm… Nos, Regi is tud beszélni, na meg ez egy játék, szóval nem kellene így meglepődnöm, de… veeeeh… lehet, hogy csak beképzeltem, vagy az a nyomi sóhajtozik itt valahol és így akar szívatni…. a láma.. Rolling Eyes
- Hehh o.O ?!- fordulok a hangok irányába… most meg sutyorgást hallok a bábúk felől? Ej, azt hiszem, hogy én most azon a véleményen vagyok, hogy jobb nem tudni a dolgokat. Nem veszek róluk tudomást és kész, így lesz a legjobb szerintem. Meg amúgy sem akarom azt a látszatot kelteni, hogy bediliztem, mert nem is… csak izé… ez gáz Rolling Eyes
A sötétbe burkolózó játékos partnerem, azaz az ellenelem is lép, megint egy gyaloggal. Hát nem tudom… én sem vagyok valami pro játékos, főleg nem sakkban, de azért.. még mindig csak a gyalog? Azokat a végére kell tartogatni Suspect Ő tudja Rolling Eyes
- Ez csak természetes. Ha minden ember megértené a másikat, akkor nem lenne annyi konfliktus… de nem így van, szóval… - nem kell befejeznem, a mondandóm vége magától értetődő, így nem pazarolok rá energiát.
- Huszár(jobb oldali) az E2-re- utasítom a bábúcskámat, aki már léptet is a megadott helyére…

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Szer. Márc. 05 2014, 13:26

Mikor a huszár melléd ér, a hatalmas lófej olyan hangosan nyerít, hogy csak úgy visszhangzik a hatalmas térben. Néhány bábú erre halk, visszafogott kuncogásba kezd.
-Jaj nekem. -szólal meg ellenfeled is. -Úgy tűnik, kezdenek elemükbe jönni.
Majd ő is lép, mily meglepő, egy gyaloggal. Valóságos sáncot alakít ki lassan belőlük előtted.
-Egyébként van bármi kívánságod, mi legyen következő játékunk? Hisz tudod; véletlenül sem akarlak untatni. -hangjából szinte csöpög, hogy hazudik... vagy mégsem?

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 AnimECHECS-Gambit-du-Roi1_www.kepfeltoltes.hu_

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Márc. 15 2014, 21:52

A saját bábúm a szívrohamot hozza rám. Ugrok is egyet ijedtemben, mert annyira hírtelen ér a dolog… az a nyomi huszár itt nyerítget nekem, mintha nekem pont erre lenne szükségem, pedig nem ˇ^ˇ Az legalább kiderül, hogy nem hallucináltam az előbb…  Ez van, ezt kell szeretni… nem is tudom, miért lepődtem meg ezen, hiszen biztos van valami hasonló sakkos game is, csak nem tudok róla. Lehet, azt játsszuk vagy valami…  
- Vettem észre – bár nem tudom, hogy ez pontosan mit is befolyásol majd….  ez mondjuk mindegy, mert addig nem érdekel, míg oda lépnek, ahová mondom és nem támadnak meg. Reginald eközben ide-oda pislogva érdeklődik, hogy honnan jönnek  a hangok. Teljesen össze van zavarodva, mivel tárgyat beszélni még nem hallott… hehe… elég viccesen néz ki.
Egy kicsit aggasztanak a beszélő bábúk… gyanakodva méregetem őket… Egyáltalán nem hiányozna egy sakkbábú támadás, főleg most nem…. elég tréé helyzetben vagyok, megfosztottak a menő skilljeimtől :(Pedig azzal aratnék és arattam volna a korábbi játékokban is Cool
- He?! – érdekes kérdés. Az biztos, hogy beindítja a fantáziámat. Rengeteg game van, amit így is ki szeretnék próbálni, de melyik legyen az? Hmmmm scratch nehéz kérdés. Száguldozzak az egyik NFS-ben? Futkossak a falakon az egyik PoP-ban? Pufogtassak az egyik ME-ben? Veeeh, de nehéz választani Sad 
- DMC – mondom ki hangosan… igen, ez jó lesz.
- Lehetőleg a három mert abban Dante körülbelül velem egykorú, na meg Lady is 8)De a négy sem lenne rossz, bár ott van nyomi Nero, na meg Trish hentai- az egyik kedvenc game-em volt az is… iagzi kikapcsolódás és nem utolsó sorban remekül lehet a feszültséget levezetni a véres palotában, hehe… De addig is.. lépjünk.
- Futó a G5-re… Sakk Cool

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Vas. Márc. 16 2014, 13:35

-DMC. -ízlelgeti a három betűt és felhangzik távoli kuncogása. -Rendben. Eredetileg sem volt a listában, de betehetem egy másik játék helyére.
A futó diadalmas kiáltással röppen a helyére azonnal, majd alig egy másodperc múlva az ostromlott bábú szomorú sóhajjal lép el a helyéről.
Melletted az egyik paraszt megszólal:
-Dögunalom...

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 AnimECHECS-Gambit-du-Roi1_www.kepfeltoltes.hu_

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Márc. 23 2014, 17:23

A bábuk valóban kezdenek „ébredezni”, de míg nem csinálnak rosszat, addig nem bánom… nyomják a szöveget, ha nekik az tetszik. Én csak irányítom őket, míg nem nyerek, vagy éppen veszítek.
a kérdésén rendesen elgondolkodom, mire kinyögöm, hogy melyik az a játék, amit még szívesen kipróbálnék ilyen.. öhm… nézetben? A witcher is elég mókás volt, bár Geralt sokkal bukóbbnak tűnik, ha nem én irányítom Suspect Lehet, hogy Dante-val is ez a helyzet… Vergil-el meg tuti… ő goni is mellé Rolling Eyes
- Nagyon helyes Cool még szép,hogy beveszi a listába, mert menő játék volt a maga korában… nem rpg, de jóféle darálós game jó story-val.
- Mondjuk menő lenne a crysis nanoruháját is kipróbálni, meg nyomatni egy kicsit az egyik star wars-ban… esetleg a force unleashed-ben – gondolkodom el hangosan, amit a mellette lévő gyalog szakít félbe a panaszkodásával. Én egyetértek vele, a sakk unalmas egy játék, de ő mégis csak egy bábú, neki ez lenne az állása vagy mi… így belegondolva nagyon trééé egy állás az tuti..
- Gyalog a G3-ra! – hogy lássa kivel van dolga, megmozgatom egy kicsit… csak egy mező, nem sok, mégis történik vele valami. A jó szívem fog egyszer a sírba vinni, efelől nincs kétségem Rolling Eyes
- Amúgy… tudsz te sakkozni? :O – teszem fel a kérdést hírtelen. Az egy dolog, hogy valaki tudja, hogy melyik bábúval hogyan és mennyit léphet. Ettől még az ember nem lesz profi játékos. Én sem vagyok az és nem is leszek. Annyira nem érdekel ez a játék, hogy éjjel-nappal ezt nyomassam. Most sem játszanék, ha nem ilyen menő varázslósakk szerűséget játszanánk.
- Én nem nagyon, de úgy veszem ki, hogy én állok valamivel jobban Suspect - minden bábúnk megvan még, de én már adtam egy sakkot… az sokat számít ám Cool Még abban is menő vagyok, amit nem szeretek, hehe..


_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Vas. Márc. 30 2014, 18:53

-Cö... nem! -közli veled a bábú, és úgy dönt, inkább téged akar fejbe kólintani, ahogy a te meződre ugrik hirtelen. Amint földet ér, a fekete gyalogok is elkezdenek hangoskodni, "Harc, harc!" felkiáltásokkal, mintha csak egy szurkolótáborba lennének, a Regi alatt levő bábú pedig szintén elkezdi rázni magát, miközben szitkozódik, hogy "rám tojt ez a galamb, pfuj".
-Na de kérlek, barátaim! -szólal meg békítően a partnered, de a bábúk nem igen akarnak hallgatni rá. A futók elkezdenek fel-alá cikázni, a bástyák pókereznek a parasztok némelyikével, a lovak nyihogva ugrálnak ide-oda.
-Legalább amíg nem vagyok kész... -szólal meg a férfi kissé szigorúbb hangnemben, de a sakkfigurák még mindig nem akarnak helyre rázódni. Sóhajt végül egyet, főleg, mikor egy furcsa szirénahang harsan valahol a távolban.
-És még ez is...? Bocsáss meg, de mennem kell. -mentegetőzik unott hangon. -Sajnálom, de muszáj lesz téged a dolgok közepébe csöppentenem, remélem, nem haragszol. Jó szórakozást! A bugokért elnézésedet kérem!
Körbevesz titeket az ismerős, kék fény, és még mielőtt eltűnsz, láthatod, hogy a sakktábla mintha elkezdene átváltozni... egyre vörösebb lesz...
Még mielőtt ennél többet fel tudnál dolgozni a látottakból, metsző hideg éri a bőröd, főleg a mellkasod környékén. Suhogó köpeny hangja csendül a füledbe, és mintha nagyobb lenne a súlyod, mint eddig. Reginald veled maradt, bár a jelek szerint mozdulni sem tud, miután belefagyott valami jégtömbbe.
Apropó jég; teli van vele az egész terem, tehát innen eredhet a metsző hideg. Zene harsan, amit talán ismerhetsz is, majd kitalálhatod, hogy a cutscene és a kezdeti beszélgetés valószínűleg véget ért, vagy még hiányzik, ugyanis egy félig jégbe fagyott, láncokat csörgető, három fejű kutya hatalmas mancsa közelít feléd, hogy lapos matricává változtasson téged.

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Cerberus

A Játékmester adta a szavát; egy rövid időre te lehetsz Dante a Devil May Cry sorozatból, és ellenfeled a harmadik játék egy bossa, Cerberus.

Megj.: Az egész csatát nyugodtan lereagálhatod egybe, max Cerberus legyőzéséig Smile Cserébe viszont 500 szót kérek szépen :3

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Ápr. 27 2014, 21:08

A sak nem az erősségem, persze ismerem a szabályokat, meg minden, de számomra unalmas egy játék… egyszerűen nem szórakoztató. Igaz, a mostani változat nagyban eltér a jól megszokott leülős, unatkozós game-nél, még így is kezdem unni. Ezért akarom minél hamarabb lezárni… naná hogy győzelemmel. Három lépésre van a matt , amikor a bábu nemhogy nem teljesíti a parancsomat, de még vissza is beszél o.O  A mezőmre ugrik… kötekedni próbál…. veeeeh.. Azért jó lenne tudni, hogy mi a fene folyik itt. A bábuk éledeznek, üvöltöznek, mocorognak, az ellenfelem meg csak… nem is csinál semmit sem. Ekkora egy nyomit, mint ez még sosem láttam Rolling Eyes Éppen nyomnék egy wtf-et, de jó hangosan, de egy sziréna félbeszakít, megelőz. Na most vajon mi lesz? Földrengés, szökőár? Nekem mindegy, de Regi mellém került, ami azt jelenti, hogy be van rezelve… hehe… hiába lett nagyobb, még mindig pisis Rolling Eyes
- Kabbe! – felelem a fickónak a szövegelése után.
- Elég érdekes, hogy pár lépéssel a győzelmem előtt kergülnek meg a bábuk  és lépsz le… nyomi – fűzök még hozzá egy keveset.. tudja csak meg, hogy engem nem verhet át, de ha így akar játszani, felőlem nyugodtan… én sem fogom magam hagyni >_<
Jön a már jól ismert fény, a sakktábla meg furán kezd kinézni, végül teleportálás.
- Fuhh…. cidri bhrrrrr…. – a következő helyszínen, eléggé hideg van… mindjárt jön a jeti vagy mi?
- Regi, meleget! – mire nem jó egy főnix, mi?
~ Nem tudok mozogni >.<
- 🤦Veled is ki vagyok segítve. - Most komolyan... ki hallott már olyanról, hogy egy főnix megfagy? :O
~ Baaaaka >.<~ ekkor veszem csak észre, hogy más az öltözékem, valami van a hátamon, plusz a derekamon is..
- *-* - Amint megvizsgálom magam és az öltözékem, már tudom, melyik game-ben vagyok, és rövidesen az ellenfelem is megérkezik, aki nem már, mint Cerberos. A leggagyibb boss a dmc háromban. Le kell csapkodni a fejeit és kész, röviden ennyi a stratégia ellene. Néha pofozkodik, néha harap és jeget köp, de az elől könnyen ki lehet térni. Főleg nekem, aki most Dante bőrébe bújt Cool
- Na gyere! – kiáltom oda neki, és előkapom Ebony-t és Ivory-t, átváltok gunslinger módra és veszettül tüzelni kezdek a kutyusra, aki ezt természetesen nem nézi valami jó szemmel.
- o.O – megfagytam…. sokkal nehezebb így nyomatni a kombókat, mint anno a gombnyomásos módszerrel.  Valószínűleg úgy működnek, mint a SAO-ban a swordskillek… de a dmc-ben annyi van, hogy csak nah és nehéééééz Sad
Kicsit megcsappan az életem, míg a jég fogságából ki nem török, vagyis a háromfajú egyik mancsa ki nem öh.. üt?... Veeeh, mindegy, egyből elkezdek puffogtatni, hol az ikerpisztolyokkal, hol a shotgunnal. Aztán jöhet a swordmaster és Rebellion páros \o/  
At sosem szerettem a dmc-ben, hogyha felugrik Dante és közben nyomod az ütés gombot ezerrel, akkor nem esel le… de most pont jól jön, hehe. Így semmiség lecsapkodni a fejeket, főleg nekem ˇ^ˇ Megérte rongyosra játszani a game-t… Cerberos élete gyorsabban fogy, mint az enyém, pedig még nincs is meg minden képesség. Mekkora menő lenne már megállítani az időt, vagy másolatot nyomatni magamról… vagy démonná válni \o/
- Hupsz o.O – Cerberos harmadik feje is le van csapva… hehh.. teljesen elgondolkodtam fight közben… már csak annyi van hátra, hogy a boss lelkéből fegyvert kovácsoljak Cool

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Kedd Ápr. 29 2014, 21:37

Cerberos legyőzése sajnos csak egyvalamivel jár: lefagyással. A kutya elterül, de ezen kívül nem történik, nem is mozdul semmi, és így telik el nagyjából két perc.
Végül egy kis hang kíséretében megjelenik előtted egy Windows ablak, hogy "a DMC3.exe működése leállt" :suspect:Miután leokézod/mégsézed, mindegy is, mit nyomsz, megjelenik az ismerős felirat...


Random keresés indul.
Keresés...
Találat! Teleportálás indul!


...és a Cerberus eltűnik.
Mikor ismét magadhoz térsz, törmelékek között fekszel, tőled nem messze egy zenegép kezdi énekelni hogy mi van a víz alatt. A neonfényben, szinte fájdalmasan rikító színekben villodzó-világító reklámok alapján egy színházban lehetsz, de ami érdekesebb, az az, ami az ablak üvegén túl fogad téged:
a víz alatt vagy. Pontosabban egy víz alatti városban, és a szemben levő nagy, felhőkarcolókhoz hasonló tornyokon az egyetlen működő tábla a Sir Prize feliratot viseli - egy kaszinó.
Reginaldot az egyik törmelék alatt, sértetlenül találod, majd nem sokkal később a mellényedben termett zsebrádió megszólal:
-Hé, kölyök, lennél szíves végre felvenni azt a csavarkulcsot?
Egyértelműen nem a Játékmester az, és a rádión megjelenő név is azt jelzi, hogy egy 'Atlas' nevű úriember beszél hozzád. Maga az említett csavarkulcs ott fekszik, ahol magadhoz tértél, egy véresre cincált, nyuszimaszkos hulla kezében. Ezen kívül egy kék löttyel teli fiola is hever mellette, Villámcsapás felirattal.
Oh, és mintha valami nagy lépkedne a közelben, mert hát a föld eléggé reng... o.O

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Május 03 2014, 18:09

Mondtam én, hogy Cerberos legyőzése nudli… ő csak egy bevezető boss, bár tök jó fegyót ad a lelke… szóval megéri kinyiffantani és..
- Hééé  - pont mikor elterülne ez a rondaság és jönne a levezető szövege, amiben engem fényezne, meg minden, és persze a lélekkovácsolós jelenet, minden lefagy, mozdulni sem bírok, majd megjelenik az a kicsi ablakocska, ami megjelenése után általában a hajam szokta tépni. Sajnos én nem az az emberke vagyok, aki minden második percben menteget... neeem. Én vakom bízom az automentés opcióban, többnyire a káromra… De most.. még itt is van ilyen? Dante lehettem egy picikét, de nem találkoztam Lady-vel, vagy Vergil-el.. csak lenyomtam egy gyík bosst… Sad
A mérgelődésem a már jól ismert  fény, majd a teleportáció szakítja félbe.
A teleportálás után valami törmelékek közt fekszem és itt találom meg Reginaldot is, aki már nincs  megfagyva..
~ Segíts má’ ~ jó szokásához híven türelmetlenkedik…
- Kezdem únni, hogy mindig én segítek neked Rolling Eyes
~ Nem is >.< ~ kiszabadítom azért a törmelék alól, csak ezután nézek körbe..
~ Hol vagyunk? Suspect
- Egy trééé helyen – ha a színek nem lennének elegendőek, na meg a víz alatti város, még akkor is ott van a Sir Prize …
- 🤦Bioshock – na ez az a game, amit nem nagyon szerettem… nem rossz, de koránt sem az én műfajom
~ Az mi? :O
- A víz alatt vagyunk, szóval megszívtad…
~ A víz alatt? o.O ne má’ ... ~ hehe, az előbb a jég fogsága, most meg a víz alatti város… Nem főnixeknek való hely, hehe…
Rövidesen megszólal egy ismerős hang… Atlas pajti utasítgat… a kis szemtelen, de legyen.. felveszem azt a nyomi csavarkulcsot, a hullától.. neki már úgysem kell.
- Jééé…. egy plazmid? – nézek az üvegcsére és felveszem. Ez tuti jó fog még jönni, ha elég sokáig leszek ide bezárva.
- Meg se kérdezd
~ >.< ~ előzöm meg a hosszú magyarázkodást, amikor nem csak hallom, de érzem is, hogy valami közeleg… Bigdaddy? vagy mi?
- Ideje pucolni…. – felelem és irány elfelé… az érkezővel ellenkező irányba Suspect

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Kedd Május 06 2014, 23:27

Nem tévedtél. Ez bizony egy Nagybácsi és egy Kishúg.

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 280px-Bigdaddy-bioshock

Persze Atlas se nagyon szándékozik békén hagyni, hisz amint felbukkan a két alak a látótérben, megszólal a rádión keresztül.
-Borzalmas látvány. Ha azt hiszed, hogy egy kisgyereket látsz... akkor tévedsz. Tenenbaum alapos munkát végzett, és most a Kishúgok feladata az Ádám kinyerése. Arra pedig, hogy hogy csinálják, szerintem nem vagy kíváncsi.
A gond ezzel csak az, hogy hatalmas rikoltással egy Szabdaló (Splicer) jelenik meg a színen, és bár neked támad, nem valami nagy ügy kikerülni... a csapása viszont eltalálja a Nagybácsit, akinek rögvest vörösbe fordulnak a szemei; vagy legalábbis a lámpák, amiket szemeknek lehet gondolni. A következő, amit észlelhetsz, hogy hátán a kislánnyal irdatlan sebességgel közelít feléd egy fúrófejjel.
Szerencsédre megjelenik ismét a felirat. Aztán eltűnik. Ismét megjelenik... eltűnik. Megjelenik... eltűnik... Suspect Mintha beakadt volna. A Nagybácsi viszont közelít.

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Május 08 2014, 15:23

A sejtésem beigazolódni látszik… hiába minden sietség, nem sikerül  elpucolni a csúnyaságok érkezése előtt. Ismerem ezt a game-t és annyira nem tetszik, nem is tetszett. A story önmagában nem olyan rossz, és egész jól kezelhető, de mégis, mikor játszik vele az ember, akkor furcsa, nyomasztó érzés lesz rajta úrrá :suspect:Bezzeg a Dead space-ban csak unalmat éreztem, de azt dögivel  -.-’’ Mész és gyaksz, ennyi annak a lényege….
Atlas koma azért elmagyarázza a tutit… amit már én magam is tudok, pontosabban rémlik valami.
- Hai-hai Atlas… vettem -.- - remélem meg tudok lógni előle… semmi kedvem harcolgatni egy olyan helyen, ahol nem használhatom a nagyszerű képességeim. Azokkal minden pofonegyszerű lenne, így azonban fülig vagyok a szószban, nagyra tátott szájjal
~ Ez mi? o.O
- Ez amolyan mob féle, de lehet, hogy elég kemény. Azért nincs miniboss szinten.. magyarázom el a petemnek, kinek szemeiben már is szikra gyúlt… ott a fény, ami azt jelzi, hogy kész lecsapni azt a kettőt facepalm
- Hogyaza o.O – megjelenik egy szabdaló is… meglepetésből támad, de így sem ér fel hozzám.. könnyedén kikerülöm én is, Regi is, bezzeg az a nagy behemót nem…. Ráadásul kin szeretné leverni nem rég elfeledett sérelmeit? Hát persze, hogy rajtunk -.-’ miért nem azt támadja, aki neki ment? Kapja be a játék tervezője >_<
Reginald felrepül, ő élvezi a helyzetet, én kevésbé…  Teljesen más lenne a helyzet, ha én tudnék repülni, ő meg itt lent nézve farkasszemet az izéékkel.
A felirat megjelenik, majd eltűnik... ezt eljátssza egy párszor én meg nem tudom mi van, mi történik és még sok mindent nem, de lényegtelen, mert az a valami közeledik felém. Egyelőre nem akarok villámcsapást nyomatni… soha nem használtam még, ilyen… „nézetből”?  Könnyen megeshet, hogy visszafelé sül el, az meg gáz lenne. Így megpróbálok elugrani a közeledő fúrófej elől, mialatt Reginald fentről támadja meg őket :suspect:Talán még a hugicát is lelöki a nagyfiúról, nyehehehe

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Pént. Május 23 2014, 20:48

Megpróbálsz ugrani, de nem sikerül. A lábad nem engedelmeskedik, a fúrófej pedig közeledik. Már épp elérné az arcod, mikor minden elsötétül.
Egy ideig a semmi vesz csak körbe, majd pár másodperc múlva furcsa, gusztustalan hangot hallasz, mintha valaki igen régi, vékony papírdarabokat tépkedne. Végül kivilágosodik a tér, feltárva, hogy ismét játékváltás történt.

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 640px-Alternate_School_Reception

A Szabdaló, a Kishúg éa Nagybácsi eltűnt, csak a falon lógó két hulla és a főnix a társad, ez utóbbi adja a fényt, amivel látsz. Előtted is egy ajtó, amit a képen látsz, s mögötted is egy egyszerűbb, rothadó fából álló.

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Május 27 2014, 22:57

Egy nagyon picikét ijesztőbb ez a monstrum, ahogy felém tart, mint anno a game-ben. Ott elég durva dolgokat tudott csinálni ez az izé, egy igazi gyilkoló gép, mikor bepöccen, és most én vagyok ennek a célpontja :(Erősen elgondolkozom az utolsó pár pillanatban, hogy nem ugranom kellene, hanem elnyomni a plazmidot és jó alaposan megrázni az összes nyomit. Ezzel csak az a bajom, hogy ahhoz meg kell szúrjam magam…. én arra képtelen vagyok, kizárt dolog, hogy ilyet tegyek. Utálom a tűket, másnak sem engedem, hogy megszúrjon, magam meg főleg nem fogom  >.>
- O.O – megáll egy pillanatra a szívem, mikor érzem, hogy lábaim nem engedelmeskednek, sőt, egyik testrészem se, majd a sötétség. Komolyan mondom ezek a hírtelen váltások, fagyások, szívtatások jó pár évet elvesznek az életemből. Ha ez így fog folytatódni, akkor tuti elvisz egy szívroham… Pedig az mekkora tréééé halál lenne… El tudnék képzelni annál sokkal menőbb halált is ˇ^ˇ
Szerencsére ez a kétes állapot sem marad túl sokáig, és idegesítő hangot hallok magam körül. Ez semmi jót nem jelent, egy két évtől lehet megint megszabadítanak… Ha így folytatom, akkor még a száz évet sem élem meg Sad
A hang mellé rövidesen jön a kép is…. mit mondjak, Egyáltalán nem tetszik a látvány, ez megint valami horror game lesz és sejtem is, hogy melyik. Újfent egy idegölő, mászkálós, idegleléses fajta… veeeeh.
~ Hol vagyunk?
- Egy iskolában
~ Az mi?
- :faceplam: Egy nagy ház – Regi körbejárkál az apró szobában… ő szinte egyáltalán nem érti, hogy mi okból ugrálunk egyik helyről a másikra, viszont egyáltalán nem panaszkodik, amit furcsállok :suspect:No mindegy…  ennyivel könnyebb dolgom van ~.~
Előttem egy ajtó, és mögöttem is egy…. ha jól emlékszem erre a részre, akkor az előttem lévő ajtóhoz valami kulcs kellene, ami szerintem nincs nálam. Asszem arra is kell továbbmenni…. a rothadó ajtó nekem nem valami bizalom gerjesztő, igaz a silent hill egésze nem az.  Próba   cseresznye… a szebbik ajtót választom, hátha kinyílik, ha neme, akkor marad silányabb változat…
~ Menjünk má’ !!!- türelmetlenkedik a picike lámpásom….

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Vas. Jún. 01 2014, 16:14

Már rögvest az első ajtó enged neked, és a két hulla között átlépve egy hatalmas, sötét teremben találjátok magatokat. Fémes csikorgás üti meg a füled, először csak az egyik, majd egyszerre több irányból. Végül; felvillannak a fények.
A kör alakú terem padlóját teljesen befedi a hatalmas jelkép, egyike azok közül, amik általában fellelhetőek Silent Hillben. A plafonon egy hasonló jelkép foglalja el a teljes felületet.
Az ajtóval szemben a falra egy fekete ruhába bújtatott alakot feszítettek szó szerint keresztre, a fémes csikorgás résztvevői pedig szintén megmutatják magukat:
piramisfejeket talán nagyon jól ismered. És kettő van belőlük, a jól ismert hatalmas kardokkal.
Középen pedig az Inkubátor, igen élesnek tűnő szögesdróttal körbefonva.
A két kardos legény lassan el is indul feléd. Nem engedik, hogy az Inkubátor vagy a keresztelt férfi felé indulhass.

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Jún. 02 2014, 13:44

A szebbik ajtó kapásból kinyílik, nincs zárva… hmmmm… Mondjuk ez érthető, nem ragadott meg annyira ez a játék sem, nekem túúúúúl, öhm… milyen is? Elvont, azt hiszem :roll:A lényeg az, hogy ezúttal én emlékeztem rosszul Suspect
Előre engedem a picike főnixet, elvégre ő a pet, és a fényforrás. Világítsa meg a sötét utat, vagy a csúnya valamiket, de szerencsére csak egy sötét szobába érkezünk. Persze jönnek a rémisztő hangok is hamar, amit egy horror játéktól azért elvárhat az ember, majd különböző jelképek is feltűnnek, hála az egyre erősödő fényeknek.
~ Ezek mik? ~ kérdezi kíváncsian Reginald, bár ő is láthatja >.>
- Nem tudom, nem emlékszem.
~ Baka!
- -.-’’’ – nem emlékezhetek minden egyes részletre egy olyan játékról, amit még csak ne is bírtam túlzottan. A koráról meg már nem is beszélve, eléggé öreg egy game. De így belegondolva mekkora kocka vagyok már? majdnem az összes helyszínt ismertem, holott túlvagyok egy-kettőn. Még ha a koleszban nem is volt jobb dolga az embernek, ez akkor is durva Suspect
~ Hé Ren4 Ez mit csinál itt? ~ kérdezi a keresztre feszített emberkét nézve.  
- Öhm… alszik.. Rolling Eyes- nem igazán lehet tisztával a halott, halál meg effélék jelentésével. Miért is lenne? Ő gyakorlatilag halhatatlan Aincrad világában… velem ellentétben..
~ Hoooooi! Keljé' feeeel!!! Mit csinálsz itt?! Hoooooi!
- facepalm- jobb, ha meg sem szólalok, jobban jövök ki belőle ha némaságba burkolózom Suspect
~ Hahh, ti kik vagytok?! ~ hemm? Ez meg vajon kihez beszél? 
- pale pale  pale  pale  - amint felé fordulok, a torkomon akadnak a szavak.  Azok… azok a csúnya izék, akik összevissza mészárolgatnak mindenfelé… vagy keverem a filmmel? Rolling Eyes Középen meg egy még csúnyább valami… ennél több nekem nem is kell, lassan elkezdek hátrálni.
- Regiii! Gyere ide! – suttogom
~  Hmmm? Minek?
- Mindegy, csak gyere
~ Nem ˇ^ˇ
- Ezért? – villantok egy kis édességet
~ *-* ~ Erről ennyit… visszavonulááááás Suspect

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Vas. Jún. 08 2014, 14:32

Az ajtó nem nyílik, ha próbálkoznál vele. Be lettél zárva, hisz más kiutat nem találsz.
A két piramisfej tovább közelít, de szerencsédre olyan lomhák, mint a játékban is. Néha megállnak rángatózni, majd tovább jönnek, maguk után húzva az irdatlan kardot, fülsértő hangot adva ki vele. Ezen kívül az Incubator is tevékenykedni kezd; két szögesdrót szála, mintha csak a filmbe csöppentél volna, kígyó módra felemelkedik, majd a keresztre feszített pasas mellkasába fúródnak.
Amaz felpattintja szemeit, és fájdalmas üvöltözésbe kezd.

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Jún. 12 2014, 00:25

Hátrálunk, vissza oda, ahonnan bejöttünk ebbe a szobába.. csak tudnám minek…. Tudhattam volna, hogy valami hasonló fog történni, elvégre itt minden sarkon valami csúnyaság történik, vagy mászik elő valahonnan…  szerencsénkre azok a ronda ízlésficamos valamik nem túl gyorsak, velünk ellentétben. Főleg, ha menekülésről van szó, akkor én vagyok a legprofibb Cool
- o.O Vazeg!!...
~ Mi va’?!
- Nem nyílik az ajtó affraid - hiába rángatom a kilincset, mint egy őrült, az ajtó nem adja meg magát és zárva marad. Ez az én formám… bezárva maradtam egy rakat nyomival. Hol vannak ilyenkor a bikinis csajok? Miért nem azokkal vagyok összezárva? Veeeeh… tiszta gáz.
~ ~.~ ~ Természetesen Reginald nem érzi át a helyzet komolyságát, sőt… .neki talán jobban tetszik ez a helyzet, amilyen forrófejű…
Hamarosan a harmadik teremtmény is bekapcsolódik a mi kis játékunkba, ráadásul rendkívül morbid módon. Ez nekem már egy kicsit sok… a fal felé fordulok, és jobb kezemmel megtámaszkodok rajta, míg ballal a mellkasomat tapogatom.. majd kiugrik a szívem.  Keresztre feszített hullák visítanak, miközben valami gyalázza a testüket... Mi lesz itt még? :O  Attól tartok, hogy az itt elvesztett éveket már sosem nyerem vissza, legyenek bármilyen pozitív élményeim mindezek után Sad
- Regi!!!
~ Hmm?
- Kapd szét mindet!
~ *-* ~ Neki ezt nem kell kétszer elmondani, szinte mindig támadásra készen áll. A repülési kepesége miatt előnyben lehet, de ami a legfontosabb, hogy magára vonja ezeknek a valamiknek a figyelmét, és engem addig békén hagynak ~.~  
A főnixem nem húzza az időt, egyből nekik ront, felülről támad, amolyan üsd és fuss taktikával. Cöh.. meg is lepődöm… mennyi esze van neki ilyenkor o.O Igazán használhatná máskor is Suspect
Az akció alatt én próbálom összeszedni magam, legalább annyira, hogy rendesen tudjak gondolkodni, na meg igyekszem odébb futni, ha a közelembe jönnek a csúcsfejek Suspect Engem el nem kapnak, az tuti , még csak hozzám sem érhetnek ˇ^ˇ

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Kedd Jún. 17 2014, 16:55

Kell ugyan neki pár ütés, de az egyik piramisfej megadja magát a főnix csapásainak. Rángatózik, bár ezt eddig is tette olykor, most viszont fájdalmas visítás közepette... szétdurran. Mellkasa megnyílik és millió csótány mászik elő belőle, hogy pillanatok alatt belepjék a padlót.
Incubator jóformán széttrancsírozza közben szerencsétlen keresztre feszített imitátorunkat, a vér pedig a jelek szerint csak erősít rajta. Ugyanis pár drót használatával már fel is emelkedik az emelvényéről, és elindul felé. Megjegyzem, jóval gyorsabban, mint a piramisfejek. Két szögesdrótja már kapálózik is a lábad felé, hogy kígyó módjára körbetekerjék.

És ekkor felhangzik a légi sziréna, pont, mint a sakkjátszmád közepén. Mindegy vezényszóra az egyik piramisfej egy ügyes lendülettel megindítja kardját a röpködő madár felé, a penge pörögve száll a levegőben.

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.