Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Játékról-játékra

4 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Jún. 18 2014, 01:03

Reginald teszi a dolgát, azt, amit annyira szeret, míg én a falnak támaszkodva próbálom magam valami cselekvésre bírni. Ez nem okés, már tuti defibriláltak vagy kétszer az eredeti világban, ha nem többször. Ez a játék nem annyira félelmetes, mint amennyire undorító tud lenni. De komolyan… itt sikítozik egy hulla mellettem, mert éppen tépkedik a húsát, vagy a pixelét, tudom is én, hogy ennek itt mi van, de nem szép látvány, annyi szent.
Egy pillanatra megfordulok, hogy lássam mire jutott harcias petem. Hááát… nem kellett volna hátrapillantanom, mert a látvány megint csak valami gusztustalan. Egyszerűen kipukkad, és egy csomó bogár mászik ki belőle, ellepve a padlót. Nem mondhatnám, hogy irtózok a csótányoktól, neeem… egyszerűen nem bírom az undorító dolgokat, mint ezek, ezért nyomok egy laza szteppet, hogy minél többet elküldjek a másvilágra a gyors lábmunkámmal. Kezeimmel meg eszeveszett módon csettintgetek jobbra, balra, de semmi haszna. A képességeim még mindig nem tudom használni, pedig most is jó hasznát venném ízeltlábú eltakarításra.
A csúnya hullagyalázó valami sem tétlenkedik, hanem teszi a gyomorforató dolgát…sőt, már mozog is a kis vakarék.  Ezek alapján nem csoda, hogy abbahagytam ezt a game-t és nem játszottam végig… kinek bírja ezt az idegzete? Nagyon betegnek kell lenni szellemileg ahhoz, hogy ezt valaki élvezze is…
- Hehh?! – nesze nekem, már engem is szét akar trancsírozni… két kis izéje megindul felém
- Na, abból nem eszel…vagyis belőle ˇ^ˇ - engem sem ejtettek a fejemre, van itt sütnivaló, csak eddig nem voltam rákényszerítve a túlzott használatra Rolling Eyes szedem a lábam, ahogy csak bírom, had kövessenek a???... scratch … csápjai? Elindulok a másik piramisgyökér felé, aki szemtelenkedni próbál a petemmel… szerencsémre elég lomha egy teremtmény, nem úgy mint az, ami üldöz…
- Mi van már megint? 
~ :O  ~ halljuk az ismerős hangot, mire a nagydarab megembereli magát és kardját egyenesen a főnixem felé dobja. Sok lehetősége nincs, megpróbálja kikerülni azt… elvégre annyi előnye van, hogy ő irányt tud változtatni a levegőben… a kérdés már csak az, hogy elég, gyors-e hozzá Suspect
Míg ő a kardot kerülgeti én megpróbálom körülfutni egy párszor a fegyvertelen förtelmet, hogy legalább az engem üldöző drótocskák neki is gondot okozzanak...
- Tényleg... a plazmid megvan még? :O - gyorsan utána is nézek

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 5 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Vas. Jún. 22 2014, 19:48

Nem, plazmid nincs Razz
A kard egy döndüléssel megállapodik a fal egy pontjában és néhány rezdülés után megáll. Piramisfej komótosan odalép, egy határozott mozdulattal kihúzza a helyéről, maga felé fordítja a pengét, és nyakkal előre beledől, pont, mint ahogy a sorozat második részében a lándzsás társai.
Incubator ezen idő alatt még üldöz, de miután Piramisfej öngyilkosságot követett el, s a terep lassacskán kezd átalakulni a sziréna hangjának lecsengésekor, ő is lenyugszik. A drótok folyamatos zsivaly közepette visszahúzódnak, s a groteszk ketrecbe passzírozott test arca feléd fordul. Elmosolyodik. Yurihime...?
Majd, ahogy a textúra égő papírdarabokként leválik mindenről s felfelé száll, ellep téged a sötétség, hogy szemed elé kerüljön ismét a szöveg.

Oda érkezel vissza, ahonnan elindultál. Nem kétség, ismét Aincradban vagy, a megszokott rendszerben, mindened visszaszerezted. Reginek sem esett semmilyen baja, s bár Yurihime nincs melletted, a barátlistád szerint minden rendben vele.
Nem sokkal később egy üzenetet kapsz. Feladója a Játékmester, tartalma rövid. "Köszönöm a játékot, fiatalember. További minden jót."
Csatolmányként egy sakkfigurát, egy gyalogot kaptál, valószínűleg azt, ami téged reprezentált a játékban.
És ami szintén érdekes, hogy mindössze egy perc telt el. Az idő pontosan 13:01.

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 5 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jún. 29 2014, 18:30

Hogy a macska rúgja meg… eltűnt a plazmid, amit pár játékkal ezelőtt tettem félre, hogy spóroljak, mivel nincsenek meg az ultramenő képességeim. Ez az én formám, pedig mennyire patent lett volna most egy kis villámot engedni a rusnyaságokba. Akkor aztán megtanulták volna a leckét… ami az hogy: Ne csesztess, mert begerjedek ˇ^ˇ De sajna ez így akkor bukta.. helyette marad a petem harcba küldése és az én kiváló harcművészetem, az önvédelmi tájfutás. Minden erőmmel azon vagyok hogy elkerüljem az undi csápokat, még az sem zökkent ki az egyenletes tempómból, hogy az egyikük a saját kardjába dől. Kit érdekel ez most? Legalább egyel kevesebben vannak és most már rácsimpaszkodhatok Reginald lábaira, hogy felrepítsen, ezzel megmentve attól a hullagyalázó izétől.
Végül jön megint az a sziréna, mire abbamarad az üldöztetésem. Hála az égnek, már alig kapok levegőt így is, hogy semmi probléma nincs a tüdőkapacitásommal. Visszahúzódnak a követő izék oda ahonnét jöttek, abból a morbid valamib…
- Hime :O – ismerem fel a azokat a vonásokat, mire az én arcom is eltorzul egy kissé, és egy tőlem szokatlanul magas hang szakad ki a torkomból

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 5 Bttts-1_www.kepfeltoltes.hu_

Egy rövid képszakadás, majd Aincradban térek magamhoz… pontosan ott vagyok, ahol elkezdődött ez az egész… mondjuk az eleje még egész szórakoztató volt, de a vége felé kezdett bedurvulni a történek Sad
Regi nincs velem, de a jelek szerint jól van, fullos az élete és ez igaz Himére is… fuhhh… szerintem leléptek, míg ki voltam ütve, vagy valami… remélem nem jár el a szájuk Rolling Eyes Néhanapján még velem is megtörténik, hogy besokallok és akkor ilyesmi történik na… ˇ^ˇ
- Hmmm?! – új üzenetem érkezett, és mikor megnézem, hogy kitől, egyből felpattanok a földről és kedvem támadna egy picikét vandálkodni, de visszafogom magam… igaz elég nehezen. Helyett írok neki egy gyönyörű szép választ, amiben a kedves családja hogylétéről érdeklődőm, meg arról, hogy mik a terveim egy újbóli találkozás keretein belül, amit sokáig emlegetni fog és még hasonló, műsorokban kisípolt jókívánság Rolling Eyes A korábban elszemtelenedett sakkbábút pedig mérgemben zsebre vágom és indulok haza lazítani... könnyeket eresztve... El sem hiszem Sad  Ott volt Hime teljesen kiszolgáltatott állapotban és én észre sem vettem, hogy ő az Sad a francba.. ez nem ééér... Sad Sad Sad Ilyen esélyt elszalasztani.... a fene essen belé... Sad Sad Sad

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 5 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Argo Hétf. Jún. 30 2014, 14:18

\o/ Jutalomosztás \o/


Yurihime: 80 exp, 90 arany
Ren: 294 exp, 306 arany (+20% exp és arany)

Céhbónuszok:
Justice League:
Hinari: 6 exp; RenAi: 6 exp; Szophie: 7 exp (betelik); Yurihime: 7 exp; Hayashi Yuichi: 7 exp; Ozirisz: 7 exp; Aoi Shizuka: 0 exp (betelt)
+45 arany

Jártasságok:
Ren ingyeneses kereshet tárgyat a Besúgónál.
Yurihime számára a kocka azt mondta, járjon neki Keresés... de semmit sem talált No

Recepteket, érceket, meg még ami jár, KA oszt.

_________________
[Küldetés] Játékról-játékra - Page 5 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 30 2014, 16:17

Ren: Potion/Méregfőzés (T3): Parancsmester Potion Recept
Érclátás (T2): 103 -> 123, 7 Fémkő 2 Vastag Bőr 2 Drágakő 7 Tömény Rubin 2 Acél

Yurihime: (Küldetést nem vitte végig, fele jutalom.)
Fegyverkészítés (T2): Acélkarom Recept
Érclátás (T2): 100 -> 110, 2 Fémkő 1 Vastag Bőr 3 Drágakő 3 Tömény Rubin 1 Acél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.