Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz?

+2
Jun
Noxy
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz? - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz?

Témanyitás by Noxy Hétf. Május 05 2014, 11:17

//Nah, késéssel bár, de folytatódik a mesélés. Mivel se Jin, se Bacchus nem jelzett azóta vissza, nélkülük megy tovább a játék//

Megmaradt játékosok: Jun, Szophie
Minimum szó: 500
Határidő: 1-2 hét, attól függ, hogy milyen gyorsan írtok, hogy mihamarabb le tudjuk zárni a küldetést sikeresen Smile

Jun (mer):

- Akkor csapjunk a lecsóba, illetve a csokiba! - vigyorodott el gonoszul Sylvanias, majd zöld tűz effektusa alatt el is tűnt. A rajtvonalnál pedig megjelent egy hatalmas fekete étcsokicápa. Szemei vörösen izzottak, és alapban csoki révén mindent megevett, ami csoki, és talán rémületedre, illetve a reakciódtól függ, imként fogadod, hogy egy szurkoló csokivel tömte a száját, és mivel volt rajta még maszat, a cápa ezt az embert egyből elkapta egy ugrással fűrészfogaival.
Az étcsokis cápa:
Aztán meglát téged. Nem túl előnyös helyzet, hogy a csokiban úszol és majdnem hasonlítasz egy néger lánykára. Ő megnyalta szája széleit és gyors iramban felé úszik, hogy téged is megegyen. Csak úgy szánkázta a csokitó felszínét!
Mit csinálsz? Menekülsz a távoli célpontig, vagy megpróbálsz szembeszállni a cápával?


Szophie (mer):
Hiábavaló minden, amit a két vadász ellen tettél. Amíg az egyikkel voltál el, a másiknak még volt ideje, hogy lábon lőjön (elvesztettél 10 hp pontot). De végül is sikerült őket eltenned láb alól.
Egy valamire azért nem számítottál: vadászszezon van.
Újabb vadászok jelentek meg autóikon száguldva. Az összkép olyan, mintha Afrikából jöttek volna ide egyenest oroszlánvadászok, de ebben az esetben farkasvadászatra. Mindegyik a bundádat akarja magának. Legalább vagy tízen-húszan jönnek.
Kockáztatsz egy újabb támadást, vagy bemenekülsz az erdőbe? Persze még vannak ám más megoldások is a túléléshez.
Wink

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz? - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz?

Témanyitás by Szophie Kedd Május 13 2014, 18:49

Futottam, lassan zihálni kezdtem. A fáradtság erőt vett rajtam, de nem állhattam meg. A látásom homályos volt, és csak egy pontra meredtem folyamatosan, a távolba. Egy tisztást szemeltem ki magamnak, melyen egy patak folyt keresztül. Forgott velem a világ, a színek, a szagok, az érzések mind összemosódtak. Rosszullét kerülgetett, de nem tudtam megállni. A lábam vitt, magától mozdult, a mancsaim cirógatta a fű, a tüdőm újra és újra megtelt levegővel. Sebesen futottam az életemért, el akartam menni a hangok és színek kavalkádjából, gyorsabb akartam lenni ezeknél.
Újra és újra feltűntek idegen dolgok a környezetben. Érződött bűzükön, hogy nem odavalóak. Emberek voltak, igen. Izzadtság szag, keveredve szappannal, valamilyen virág illat, és a műanyag átható bűze jellemezte őket. És éreztem a szándékukat. Még meg sem láttam őket, már tudtam, kik, és mit akarnak tőlem. Ösztöneim egyre űztek, hajtottak tovább és tovább, el a közelükből. Tudtam, mit kell tennem, habár sosem tanította senki. A patak, ott elveszítik a nyomom! Nem csak éreztem, szinte láttam is a szagokat. Egyre közelebb kerültek, az volt a céjuk, hogy bekerítsenek. Hiába a terepszín ruha, éreztem minden rezdülésüket, áradt belőle a gyilkos szándék, áradt belőle az emberi fölény. Pedig olyan nagyon gyengék, olyan esetlenek és bénák, olyan lassúak, ügyetlenek, és alantasak! Akkor miért? Miért kerekednek felül rajtam? Rajtam, akinek oly erősek és megbízhatóak az ösztönei? Nem, nem fognak győzni, nem fognak ki rajtam villámló botjaikkal! Csak nem szabad megijednem tőlük, a hangoktól, a puffanásoktól, a szörnyű pusztítástól! A bundám, az én gyönyörű, nemes bundám akarják.. Soha nem fogják megkapni, ha rajtam áll! Ez az én védjegyem és egyben címem. Küzdök. Már nem csak az életemért teszem, hanem azért is, hogy megmutassam nekik egy farkas igazi erejét. A küzdésben, a nemes fölényben mutatkozik ez meg. A nyers erőben, mely bennem izzik, a pontos találatokban, lábaim iszonyatos gyorsaságában.. Ez mind, mind én vagyok. Lihegek, de már közel a kijelölt cél. Látom a patakot. Csak oda kell beletrappolnom. Csak még egy kicsit..Lemaradtak, ez jó. Van időm a tervem véghezvinni. Egy kanyar, hurkot írok le. Így elvesznek, össze fognak keveredni a nyomokon. Soha nem fogják elhinni, hogy tényleg képes vagyok visszafelé futni. Azt fogják hinni, hogy átkeltem a patakon. Így, itt hagyom a nyomom. Végül elindultam a vízben le, végig a vízben haladva, nem törődve ázott bundámmal. A sodrás nem volt nagy, lévén patak volt csak, de épp elég volt ahhoz, hogy előre sodorjon. A víz kellemes volt talpaimnak. Szinte suhantam tovább, egyre gyorsabban és gyorsabban, be még jobban és még jobban az erdő sűrűjében. Elhagyva a fertelmes szagokat, az ismerős, kellemes föld illatához térve. De félek, üldözőbe vesznek. Nem szabad még megállnom, keresnem kell egy menedéket. Egy farkas lyuk, igen, az jó lesz. Oda behúzódhatok. Kiürült, úgy érzem. Jó régen nem lakhatja már az, aki eddig lakta. Itt, elrejtve az erdőben mélyen nem lehet baj. Jó helyen vagyok. Kicsit pihenhetek. A lyuk védett helyen van, a tölgyfa tövében, egy vízmosásban. A bejárat szűk, és el van rejtve a magas fűben. És úgy érzem - a szél ide hozta a szagokat - nem is olyan messze egy szarvas csapat legel. Többen is vannak, sokan. Kellemesen fújtam egyet, és a lábamra heveredtem. És hátul van egy kicsike kis vészkijárat is. Akármelyik vörös is volt az, aki ezt építette, egészen jól megcsinálta. Csend telepedett a tájra, én pedig füleltem. Az ő talpaik alatt mindig erősen zörög az avar. Nem lesz nehéz messziről kiszúrni jelenlétük. Lesz időm menekülni, ha jönnek.. De szerintem lehagytam őket. Úgy érzem.. Hiszen nagyon lassúak.

_________________
[Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz? - Page 3 0510[Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz? - Page 3 1110[Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz? - Page 3 0310
[Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz? - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz? - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz?

Témanyitás by Jun Szer. Május 14 2014, 19:31

Egy pillanattal ezelőtt még egy vulkán tetején egyensúlyoztam aranyos kis fürdőruciban, a vékonyka deszka túloldalán pedig Sylvaniass nézett farkasszemet velem. Most  pedig egy hatalmas medencében lubickolok ami valami csoda folytán étcsokoládéval van töltve. Nem a legkellemesebb érzés sűrű olvasztott csokiban lebegni.
Sokan talán kislányként arról álmodoztak, hogy milyen jó is lenne egyszer csokiban úszni, és annyit enni belőle amennyit csak tudnak. Elég hülye álom, és nekem aki legkevésbé sem vágyott rá adatik meg, hogy kipróbálhassam. Micsoda egy kalóriabomba lenne ha most elkezdeném eszeveszett módjára falni, ezt a sok tortabevonónak valót. Ami viszont sokkal inkább kedvemre valóbb, hogy a szeretteim a kilátón ücsörögve szurkolnak nekem. Mosollyal az arcomon integettem nekik, sütkéreztem a tapsviharban és hallgattam a fülsiketítő sikongatásaikat. Igen. Ilyen érzés lehet sztárnak lenni, egy élő Istennek. Csak ez járt az eszembe, arra már nem is gondoltam, hogy milyen lesz az amikor megérkezik a versenypartnerem akiről a nő beszélt. Annyiban biztos voltam, hogy jó úszó lesz, talán valami olimpiai bajnok, vagy hasonló. De legvadabb álmaimban sem gondoltam, hogy egy cápa lesz az. Döbbent arckifejezéssel, leesett állakkal, mozdulatlanul figyeltem az étcsokoládé cápát, miközben nem olyan messze beúszik a medencébe.
- Áh biztos nem veszélyes. - jelentettem ki hasra ütés szerűen. Biztos voltam benne, hogy ha egy ember mellé eresztenek egy emberevő állatot az csak nem lehet veszélyes... ténylegesen veszélyes. Biztos vega cápa, vagy ember mentes diétán van.
- Hmm csokit eszik.. Mákom van! - kiáltottam önfeledten látván, hogy milyen boldogan eszegeti az olvadt csokoládét a vad, úgy tűnt, hogy könnyedén megnyerhetem ezt a versenyszámot is, azonban, hamarosan sikolyra lettem figyelmes. Valakire rátámadt aki éppen a csokiból falatozott. Döbbenten néztem végig ahogyan befalja azt a szerencsétlen njk-t aki a medence szélén ízlelgette a csokit.
- Ez a valami csokit eszik nem? - kiáltottam el magam. Nem értettem mivel, majd belecsaptam a vízbe, és akkor csapott le villámcsapás szerűen a felismerés. Úristen én csokiban úszok, mindenem csokis, és így könnyedén összekeverhet egy úszkáló tábláscsokival.
- Nee! - arcomra tapasztottam a kezem, majd észrevétlenül el akartam úszni a célig amíg a cápa lakmározik, és nem vesz észre. De ez már nem jött össze, ugyanis azon nyomban kiszúrta a mozgást, és izgatottan csóválni kezdte a farokúszóját és felém úszott. Nem voltam profi úszó, de nem is voltam az átlagnál rosszabb. De valamiért most mégis úgy éreztem, hogy igen tudok úszni, és megúszom ezt az egészet egyetlen sérülés nélkül. Azonban ez csak a látszat volt, és a pillanatnyi izgalmak amit a hirtelen kapott adrenalin löket miatt érezhettem.
- Ússz, ússz, ússz! - szurkoltam magamnak, közben a lehető leginkább próbáltam arra koncentrálni, hogy ne előzzön meg a cápa, lábaimmal pedig elég nagy iramban rugdostam fel a csokit, hogy ha elég közel merészkedne a cápa, talán sikerüljön elvakítani egy-egy szeme irányába csapódó csokiöntettel. Jobb ötlet híján ezzel kellett beérnem, harcolni ellene hülye ötlet lett volna, főleg mert fogalmam sincs mennyire erős, és, hogy én mennyire tudok ezen a bizarr játékban a játék helyen harcolni. A szemeim becsuktam, hogy én azért ne vakuljak el a csokitól, már csak abban bízhattam, hogy még épp időben elérem a célegyenest, és lesz annyi energiám még, hogy kimásszak a medencéből, vagy valaki kihúzzon belőle.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz? - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz?

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 27 2014, 01:34

A küldetést inaktivitás miatt lezárom. Hozzáteszem, hogy ennek ellenére nagyon szép küldetés volt, mesélői és játékosi részről is, így ennek ellenére is teljes jutalmat kaptok, mintha befejeztétek volna.

Jutalom: 55 exp (11 kör, azaz 11*5) + 20 exp bónusz (500 szó + mindenki szépen írt, maximum adható bónusz) + 30 exp (a társaság több, mint fele elérte a 11. szintet)

Mindenki jutalma: 105 exp, 120 arany (Amennyiben valaki használt erre a küldetésre bazáros bónuszokat, az PÜ-ben szóljon és utólag módosítom.)
Utólagos javítás: Jin +22 exp +24 arany

Céhbónuszok:

Artes Liberales: +60 arany, Ayato +7 exp, Meredith +7 exp, Saya +7 exp, Jun +7 exp, Esutel +7 exp, Raven +6 exp, Alex +6 exp, Anat +6 exp

Justice League: +60 arany, Hinari +8 exp, RenAi +8 exp, Szophie +8 exp, Yurihime +9 exp, Yuichi +9 exp, Ozirisz +9 exp, Shizuka +0 exp

Jártasságok:

Jun: keresés. A sorsolandó tárgyak T1-es kategóriába esnek. (A küldetés az 1-10. szinten volt.) Gyakori tárgyat sikeresen találtál, ritkához 5-6 dobás kell. (A dobás sikertelen)
Talált tárgy: Rövid Pontosság Potion

Kristályírás (T2): Gyógyító Kristály Recept, Kinézet Kristály Recept
Növénylátás (T2): 150 -> 166, 7 Vastag Tövisgyökér 3 Faeno Ág 7 Vörös Gomba 1 Nihil Levél 2 Óriás Pitypang

Szophie: Páncélkészítés: Bronzgyűrű Recept, Bőr Köpeny Recept
Érclátás (T3): 200 -> 216, 6 Halvány Holdkő 4 Jeti Bőr 4 Topáz 2 Opál 4 Aranyérc

Tetsuko Jin: Páncélkészítés (T2): Könnyen Formálható Cipő Recept, Fémgyűrű Recept
Érclátás (T2): 100 -> 116, 8 Fémkő 3 Vastag Bőr 2 Drágakő 5 Tömény Rubin 2 Acél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz? - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Mersz vagy nyersz?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.