Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[10. boss] 4. próbálkozás

+7
RenAi
Yurihime
Peter Worker
Halász Alex
Mirika
Anatole Saito
Kayaba Akihiko
11 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 5 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Mirika Szomb. Okt. 05 2013, 13:42

Marcang után az ikrek koporsójába is én ütöttem be az uccsó szöget, mostanában nincs olyan boss, hogy ne lenne legalább egy killem, hehe :3 Míg összeszedtem magam az előző támadáskombóm után, kinyitottam az erszényemet és előhúztam egy kristályt. Így tettem, hiszen feszültem az önbizalomtól, hittem benne, hogy végre túljuthatunk ezen a szinten, és érdemes beáldozni azokat a cuccokat, amiket erre az alkalomra gyűjtöttem. Más kérdés, hogy a spéci mérgemre már nem lesz szükség, hiszen már átlöktük Bunmeit sárgába, nem azon a pár pluszsebzésen fog múlni :3 Szívatott is minket, átkozott enrage mód -.-
- SWITCH Ryuninji Ren! - kiáltottam, majd a srác elébe vetve magam már bele is mártottam az immár zöld trutyimentes késeimet a páncélosba egy párszor, majd hátraszökkentem és aktiváltam az anti-boss kristályom.

// Önző leszek és szurkolok a killemért, mégiscsak a 10. boss Razz Ha több, mint 500 élete van, akkor gambatte, Hinari-chan :3

Átveszem a boss figyelmét, majd Ai és Jin tápja miatt 2x40+4x29=196 sebzést küldök Bunmeibe dobás és pihi nélkül, aztán ráaktiválok egy Gyenge Anti-boss Kristályt, amivel két körig felezem a sebzését //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 5 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 05 2013, 15:08

Gratulálok! Legyőztétek I. Bunmeit!

Megnyílt a 11-es szint.

Mindenki jutalma: 10 exp, 1 szabadon elosztható pont

Mirika jutalma PÜ-ben fog menni.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.