Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[10. boss] 4. próbálkozás

+7
RenAi
Yurihime
Peter Worker
Halász Alex
Mirika
Anatole Saito
Kayaba Akihiko
11 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Halász Alex Kedd Szept. 17 2013, 19:19

Ahogy vártam. wtf Amint elindultunk a többiek jóval lehagytak engem, mire a nyilamat húzhatnám fel, már egyszer szét is esik a kutya. :O Mégis inkább öröm tölt el. Nem voltam a részese, de haladunk, és nekem is mozognom kell, hiszen azért vagyok itt. Azonban! Van az a srác, akit előre engedtek, valami olyasmiről volt itt szó, hogy segíteni kell...vagy nem? \o/ ... >< Elgondolkozok egy fél pillanatra a támadás, vagy a swithcelés esetén, majd az utóbbi mellett döntök. Kétszer húsz sebzés magamhoz képest nem rossz, de ők sokkal többet vesznek le Marchangról, nem is beszélve arról, hogy én a nyílért vagyok itt!
- Switch Tetsuko Jin!
Adom át a köröm a lovagfiúnak, majd a nyílért sietek. Időközben azért kipróbálom a spec képim eshetőségét is, de hasztalan. Nem engedi a rendszer wtf 


//Átadtam a köröm Jinnek, illetve bemegyek a fekete kristály alá a lélek nyílért.//

_________________
[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Szept. 17 2013, 19:29

Megint rajtam a sor, és jól tudom, hogy mit kell tennem. Megint a képességem használom, hogy segítsem a többieket, pontosabban Yuri-san-t aki most az egyetlen reménységünk. Először Esutel képességét használom, majd mikor ezzel felbuffoltam a gyorsaságom eléggé, Yuri-san képességével ezt mind átadom neki.

// Jin gyorsasága 55 lesz, ebből 54-et át ad Yurihimének, és veszít miatta 10 hp-t gyorsasága 1 lesz, marad az utolsó helyen, ahol eddig is volt Very Happy //
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 18 2013, 16:38

A SWITCH sikeres.

RenAi hozzákapcsolódik a zöld kristályhoz.

Amint Yurihime felkapja az agyart, mindenki eltűnik körülötte. A kristályok, a társai és Marcang is. A föld feketévé változik és egy új segítő jelenik meg előtte: Ekheros, az Elkárhozott Lélek
[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Dark_wizard_by_antichristofer-d34fv7h

Marcang 8-at üt Peterre.

Alex 2-t sebződik.

Peter 3-mat sebződik.

Jin 8-at sebződik.

Anat kap 1 zöld kristály jelzőt.

Hinari kap 1 zöld kristály jelzőt.

RenAi kap 1 zöld kristály jelzőt.

Fekete kristály: Tetsuko Jin, Peter Worker, Halász Alex
Zöld kristály: Anatole Saito, Hinari, RenAi
Fehér kristály: Ryuninji Ren, Mirika

Marcang: teljes HP, -54 páncél
Ekheros: -60 HP
--------------------------------------
Tetsuko Jin: 230 HP, 14 páncél
Anatole Saito: 145 HP, 27 páncél (7 zöld jelző)
Ryuninji Ren: 130 HP, 12 páncél
Mirika: 80 HP, 26 páncél
Hinari: 135 HP, 28 páncél (4 zöld jelző)
Peter Worker: 145 HP, 13 páncél
Halász Alex: 120 HP, 13 páncél
RenAi: 190 HP, 33 páncél (1 zöld jelző)
Yurihime: 70 HP, 16 páncél

Közös tarisznya:
1x Rövid Specializáció potion [Artes Liberales céhbank]
4x Halvány Erősítő Kristály [Anatole Saito]
5x Gyors Futás kristály [Anatole Saito]
3x Vörös Bika potion [Anatole Saito]
6x gyenge tisztító kristály [Anatole Saito]
4x Gyenge Anti-mob Kristály [Anatole Saito]
2x Pajzs Kristály [Anatole Saito]
1x Gyenge Anti-boss Kristály [Anatole Saito]
2x Tükör Kristály [Anatole Saito]
1x Rövid Specialitás Potion [Halász Alex]


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 18 2013, 18:27-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by RenAi Szer. Szept. 18 2013, 17:46

*beáll a zöld kristály alá* majd megszólal:
- Switch Yurihime!

/Teljes kör átadva neki./

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Yurihime Szer. Szept. 18 2013, 17:58

Mindenki olyan lenyűgöző volt, ahogy átszellemülten tették a dolgukat, megindító volt. Meg fogom csinálni! Ezt a három szót ismételgettem magamban, miközben alaposan megszorítottam a lándzsámat, hogy még véletlenül se vétsek vele csapást. Kivételes alkalmakkor éreztem magam csupán ennyire magabiztosnak, éreztem minden apró rezzenését az izmaimnak és a kezemben lévő fegyvernek. Ahogy Mirika-sama mondta, nem törődtem semmivel, hanem csupán befutottam a fehér kristály alá, felvettem az agyart, majd megvártam, míg eltűnnek a kristályok. Csak azután indítottam meg a rohamom, hogy Ekheros-sama feltűnt előttem.

// Befutok a fehér kristály alá és felveszem Marcang Agyarát. Amint szembekerültem Ekherosszal, rávágok kétszer. Dobnom nem kell Jin bónuszának köszönhetően //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 18 2013, 18:29

// Véletlenül átírtam az előző hsz-t is, de már utólag nem fogom visszacsinálgatni. //

A SWITCH sikeres.

RenAi hozzákapcsolódik a zöld kristályhoz.

Amint Yurihime felkapja az agyart, mindenki eltűnik körülötte. A kristályok, a társai és Marcang is. A föld feketévé változik és egy új segítő jelenik meg előtte: Ekheros, az Elkárhozott Lélek
[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Dark_wizard_by_antichristofer-d34fv7h

Marcang 8-at üt Peterre.

Alex 2-t sebződik.

Peter 3-mat sebződik.

Jin 8-at sebződik.

Anat kap 1 zöld kristály jelzőt.

Hinari kap 1 zöld kristály jelzőt.

RenAi kap 1 zöld kristály jelzőt.

Fekete kristály: Tetsuko Jin, Peter Worker, Halász Alex
Zöld kristály: Anatole Saito, Hinari, RenAi
Fehér kristály: Ryuninji Ren, Mirika

Marcang: teljes HP, -54 páncél
Ekheros: -60 HP
--------------------------------------
Tetsuko Jin: 230 HP, 14 páncél
Anatole Saito: 145 HP, 27 páncél (7 zöld jelző)
Ryuninji Ren: 130 HP, 12 páncél
Mirika: 80 HP, 26 páncél
Hinari: 135 HP, 28 páncél (4 zöld jelző)
Peter Worker: 145 HP, 13 páncél
Halász Alex: 120 HP, 13 páncél
RenAi: 190 HP, 33 páncél (1 zöld jelző)
Yurihime: 70 HP, 16 páncél

Közös tarisznya:
1x Rövid Specializáció potion [Artes Liberales céhbank]
4x Halvány Erősítő Kristály [Anatole Saito]
5x Gyors Futás kristály [Anatole Saito]
3x Vörös Bika potion [Anatole Saito]
6x gyenge tisztító kristály [Anatole Saito]
4x Gyenge Anti-mob Kristály [Anatole Saito]
2x Pajzs Kristály [Anatole Saito]
1x Gyenge Anti-boss Kristály [Anatole Saito]
2x Tükör Kristály [Anatole Saito]
1x Rövid Specialitás Potion [Halász Alex]

Anatole Saito (Sebzés: Z48/ S52/ P56, minden 5. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Anatole Saito
Anatole Saito
Boss
Ryuninji Ren (Sebzés: 1, pet sebzés: 46, minden 4. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Boss
Mirika (Sebzés: késenként 29, minden 5. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Mirika
Mirika
Boss
Hinari (Sebzés: 30, minden 5. körben pihen, találathoz nem kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Hinari
Hinari
Boss
Peter Worker (Sebzés: 8, pet sebzés: 18, minden 6. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez 3 vagy afölött kell dobnia)
Peter Worker
Boss
Boss
Halász Alex (Sebzés: 20, minden 5. körben pihen, találathoz 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Halász Alex
Boss
RenAi (Sebzés: 19, minden 5. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
RenAi
Boss
Yurihime (Sebzés: 30, minden 5. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez 2 vagy afölött kell dobnia)
Yurihime
Boss
-> 1. körből kimarad Tetsuko Jin (Sebzés: 4, minden 4. körben pihen, találathoz 5 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Boss
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Yurihime Szer. Szept. 18 2013, 18:49

Hátborzongató volt a környezet, a sötétség, a feketeség, talán még hideg is volt. És egyedül voltam. Akárcsak legutóbb, most sem volt mellettem senki. Azonban nem tehettem meg, hogy a körülményekkel törődöm, a rám rótt felelősség terhe és mindenki bizalma elég meleget csinált a szívemben ahhoz, hogy a félelem hideg markát megolvassza. Úgy éreztem magam, akár egy madár, mely szabadon szárnyal a szél hátán, szinte repültem Ekheros-sama felé, hogy újabb találatokkal gyengítsem, útközben pedig, mivel éreztem, hogy túl hamar el fogok fáradni, elfogyasztottam egy főzetet.

// A gyorsaságom Jinnek hála 78-ra nőtt, így hatszor támadhatok és a következő körben majd elsőként cselekszem. Elfogyasztottam egy Vörös Bika Potiont a közös tarisznyából, így pihennem most nem kell. Támadásaim mind találnak, szintén Jin bónuszának köszönhetően.
Összegezve 180 sebzés Ekherosra és banzaaaai \o/ //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 18 2013, 19:09

// Na látjátok, nem volt ez annyira nehéz. Senki sem halt meg ezúttal. //

Ekheros pixeleire esett, Yurihime visszatért az élők világába és a kezében lévő agyar szétesett. Alex léleknyila is eltűnt. Mind a három kristály szétpixeleződött.

Már semmi sem akadályoz meg titeket, hogy megnézhessétek mi is az a nagy zöld burok.

Marcang 8-at üt Peterre.

Marcang: teljes HP, -54 páncél
Ekheros: halott
--------------------------------------
Tetsuko Jin: 230 HP, 14 páncél
Anatole Saito: 145 HP, 27 páncél (7 zöld jelző)
Ryuninji Ren: 130 HP, 12 páncél
Mirika: 80 HP, 26 páncél
Hinari: 135 HP, 28 páncél (4 zöld jelző)
Peter Worker: 145 HP, 5 páncél
Halász Alex: 120 HP, 13 páncél
RenAi: 190 HP, 33 páncél (1 zöld jelző)
Yurihime: 70 HP, 16 páncél

Közös tarisznya:
1x Rövid Specializáció potion [Artes Liberales céhbank]
4x Halvány Erősítő Kristály [Anatole Saito]
5x Gyors Futás kristály [Anatole Saito]
2x Vörös Bika potion [Anatole Saito]
6x gyenge tisztító kristály [Anatole Saito]
4x Gyenge Anti-mob Kristály [Anatole Saito]
2x Pajzs Kristály [Anatole Saito]
1x Gyenge Anti-boss Kristály [Anatole Saito]
2x Tükör Kristály [Anatole Saito]
1x Rövid Specialitás Potion [Halász Alex]


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 18 2013, 19:15-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 18 2013, 19:10

Marcang 8-at üt Peterre.

Marcang: teljes HP, -54 páncél
Ekheros: halott
--------------------------------------
Tetsuko Jin: 230 HP, 14 páncél
Anatole Saito: 145 HP, 27 páncél (7 zöld jelző)
Ryuninji Ren: 130 HP, 12 páncél
Mirika: 80 HP, 26 páncél
Hinari: 135 HP, 28 páncél (4 zöld jelző)
Peter Worker: 142 HP
Halász Alex: 120 HP, 13 páncél
RenAi: 190 HP, 33 páncél (1 zöld jelző)
Yurihime: 70 HP, 16 páncél

Közös tarisznya:
1x Rövid Specializáció potion [Artes Liberales céhbank]
4x Halvány Erősítő Kristály [Anatole Saito]
5x Gyors Futás kristály [Anatole Saito]
2x Vörös Bika potion [Anatole Saito]
6x gyenge tisztító kristály [Anatole Saito]
4x Gyenge Anti-mob Kristály [Anatole Saito]
2x Pajzs Kristály [Anatole Saito]
1x Gyenge Anti-boss Kristály [Anatole Saito]
2x Tükör Kristály [Anatole Saito]
1x Rövid Specialitás Potion [Halász Alex]


// Esutel jön. 250 szót kell írnia, ahogy elkésik, de valahogy sikerül kinyitnia az ajtót és befutnia. Ajánlatos bocsánatot is kérni a társaktól, amiért nem jött időben. Ebben a körben már cselekedhet. //

Koshitsu Esutel (Sebzés: 22, minden 5. körében pihen, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez 2 vagy afölött kell dobnia)
Koshitsu Esutel
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szer. Szept. 18 2013, 20:05

*Anat mellett ballagtam, elég hallgatag voltam út közben. Izgultam. Nagyon. Eddig csak egy minibosson vettem részt, persze, hál'istennek, elég sok szerep jutott ott nekem. Még sosem mertem bossra menni. Túl komoly volt, túl nagy kihívás, s túl nagy megtiszteltetés is, hogy én a boss ellen küzdhetek. Mert ez azt jelentette, hogy frontharcossá váltam. Mindig is féltem elmenni, féltem, hogy meghalok, hogy velem csak baj lesz, s nem segíthetek majd. De most Anat megkért, hogy menjek vele. És persze Ren is meghívott a bossra, még a korábbi beszélgetésünknél. Ami nem kis élménnyel járt. De igyekeztem elfelejteni a dolgot, s megbocsátani neki. Már korán sem haragudtam rá annyira, mint akkor. Gondoltam segítek. Mert eddig már háromszor próbálkoztak a srácok, s egyszerűen nem sikerült túl jutniuk a szörnyetegeken. Ha negyedjére engem kérnek fel, hogy segítsek, akkor tényleg nagy bajban lehetünk. Hisz magamra csak utolsó kétségbeesett lehetőségként gondoltam. Visszafojtva a levegőt próbáltam megnyugodni, de remegtem, s erősen vert a szívem. Kíváncsi voltam, kik lesznek ott. Mi az elsők között érkeztünk. Anat még súgott nekem valamit. Szerényen elmosolyodtam. *
- Szívesen. ^^
* Úgy tettem, mintha nyugodt lennék. Pedig olyan izgatott voltam. S be kell vallanom, féltem is erősen. Figyeltem, kik jöttek. Ahogy megérkeztek, mindenkinek köszöntem. Mirika kedvesen fogadott. *
- Oh, szia, én is örülök!
* Köszöntöttem őt viszont. Huh, de régen volt az íjász nagytorna! No de akkor még nem íjász volt Mirika? Pillogtam, mert láttam a késeit. Noh, biztos történt vele valami. Aztán megláttam Alexet. Fuf, de rég találkoztam vele is!! Ráadásul csak úgy faképnél hagyott a cukrászdában, kétségek közt hagyva. Brr. Mad Azóta eldöntöttem, hogy nem izgatom magam a dolgon, majd őszinte lesz velem, ha úgy akarja. Nem erőszak a disznótor. Rolling Eyes Aztán. Júúúúúú!!! Pete! ^^ Hihi, őt is de rég láttam, te jóisten! És milyen nagy lett a sárkucija! Nyúúú! Felemeltem a kezem üdvözlésképpen, de csak mosolyogtam, nem szóltam, mert közben már elkezdett Anat beszélni. Aztán továbbfigyeltem a megérkezetteket. Yurihime! Nocsak! Úgy tűnik, eddig mindenkit ismerek! Legutoljára a Nován találkoztunk. Örültem, hogy láthatom. Na és a következő... izé... hogy is hívják? scratch Nem jutott eszembe a neve, mert nagyon rég találkoztam vele. Még a legelső küldetésemen voltunk együtt Horunkában a kastélyban. Nyúúú, majd megkérdezem a nevét. (RenAi) Mikor tovább vándorolt tekintetem, ismét egy lányon állapodott meg. *
~ Nahát, Hinari a Nováról! ~
* Ő volt az utolsó ellenfelem, és épp hogy csak le tudtam győzni. Hatalmas volt a sebzése! Rámosolyogtam, s biccentettem felé köszönésképpen. Ezután azonban megláttam Rent is. Ugyanúgy mosolyogtam rá, mint bárki másra, s felé is biccentettem egyet, mintha mi se történt volna. Aztán megláttam a félszemű srácot, akit ugyancsak a Nován ismertem meg. Hmm... úgy tűnik a frontharcosokkal ismerkedhettem össze azon a harcsorozaton. Megtiszteltetésnek éreztem, hogy harcolhattam velük akkor, s most is az oldalukon küzdhetek a boss ellen. Hihetetlen volt, de nagyszerű érzés, hogy mindenkit ismerhettem már valahonnan, ha másképp nem is, de egy harc erejéig. Mikor gyorsan körbenéztem, ekkor már Mirika kezdett el beszélni. Próbáltam úgy inni a szavait, mint sivatagban a vizet. Azért remélem, nem olyan hamar fog elpárologni belőlem a tudás, mint a sivatagban a víz. Rolling Eyes Azonban mivel Anat kérte, felszólaltam.*
- Nekem az egyik képességem az, hogy helyet tudok cserélni bárkivel. Ez nem swich, hanem pontos helycsere. Ühm... Ren ezt már ismeri. Rolling Eyes
* Utaltam céhtársamra, s a kettőnk között nemrégen volt feszült találkánkra. *
- A másik pedig az, hogy három körre fel tudom venni a köztünk legmagasabb statú játékos pontjait. Izé... vagyis, ha az erőt választom ki, akkor az erőm 3 körig olyan magas lesz, mint a köztünk legmagasabb erőpontú játékosnak. De választhatom a gyorsaságot, s bármit. Csak a helyzet az, hogy utána 3 körön át az eredeti szintem 2/3-ra esik vissza a stat pontom.
* De ezután csöndben voltam. Végre kinyílt az ajtó. Olyan félelmetes volt, úgy izgultam. Jin már rohant is előre. Körbenéztem a teremben, kristályok, Marcang, s más furcsaság. Mirikára néztem kétségbeesetten, s reméltem, valaki gyorsan megmondja, hogy mikor jövök én, s hova kell állnom. Közben pedig nagyon figyeltem, hogy a többiek hogy csinálják. Nem akartam elrontani! Nem akartam, hogy a harcunk miattam forduljon kudarcba. Utána Anat érkezett be, s szépen a többiek is csatlakoztak. Én voltam az utolsó, aki belépett... mármint aki belépett volna. Az orrom előtt csapódott be az ajtó.*
- Heh?
* Kb kizárt engem a terem a bossharcból. Pislogtam rendesen. Dörömbölni kezdtem az ajtón, hisz ez nem járja! Végre valahára ráveszem magam, hogy segítsek, erre nem lehet?! Ki tudja hány percig vacakoltam, dörömböltem, várakoztam, végre kinyílt az ajtó. De addigra kristályok sehol, csak Marcang. Nyúúú... akkor minden storno, amit mondott nekem Mirika. Rolling Eyes Hogy mi lesz ezután, arról semmit nem mondtak a többiek. Viszont úgy döntöttem, nem foglalkozom semmivel. Támadok Marcangra. cheers*
- Swich Peter!
* Valamint próbáltam aktivizálni a képességemet. Ha sikerült, a gyorsaságra rakom a pontokat.*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 18 2013, 20:05

The member 'Koshitsu Esutel' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 18 2013, 20:31

A SWITCH sikeres!

Talált! 44 sebzés.

Marcang 8-at üt Esutelre.

Marcang: teljes HP, -98 páncél
Ekheros: halott
--------------------------------------
Tetsuko Jin: 230 HP, 14 páncél
Anatole Saito: 145 HP, 27 páncél (7 zöld jelző)
Ryuninji Ren: 130 HP, 12 páncél
Mirika: 80 HP, 26 páncél
Hinari: 135 HP, 28 páncél (4 zöld jelző)
Peter Worker: 142 HP
Halász Alex: 120 HP, 13 páncél
RenAi: 190 HP, 33 páncél (1 zöld jelző)
Yurihime: 70 HP, 16 páncél
Koshitsu Esutel: 115 HP, 33 páncél

Közös tarisznya:
1x Rövid Specializáció potion [Artes Liberales céhbank]
4x Halvány Erősítő Kristály [Anatole Saito]
5x Gyors Futás kristály [Anatole Saito]
2x Vörös Bika potion [Anatole Saito]
6x gyenge tisztító kristály [Anatole Saito]
4x Gyenge Anti-mob Kristály [Anatole Saito]
2x Pajzs Kristály [Anatole Saito]
1x Gyenge Anti-boss Kristály [Anatole Saito]
2x Tükör Kristály [Anatole Saito]
1x Rövid Specialitás Potion [Halász Alex]
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Yurihime Szer. Szept. 18 2013, 20:57

Oly' könnyedén mozogtam, sosem tapasztaltam még ilyesmit. Döfésekkel, suhintásokkal soroztam meg ellenfelemet, aki szinte reagálni sem tudott rám, és máris diadalt arattam felette, mintha csupán egy vaddisznóval álltam volna szembe. Elfáradtam, de legalább eltűnt minden nyomasztó dolog körülöttem, és ismét a társaimmal lehettem. Örömteli, őszinte mosoly húzódott az arcomra, noha alig kaptam levegőt.
- Yosshi, tsuzukemashou! - ráztam meg az öklömet, majd támadóállásba fordítottam a lándzsámat és megiramodtam a nagyra nőtt kutya felé. Szinte suhantam a talaj fölött és ezúttal Marcang-samát illettem meg egy rafinált csapássorozattal.


// Egy pihenés és öt támadás Marcangra, Jin bónuszainak hála továbbra sem kell dobálnom //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 18 2013, 21:12

Marcang páncélja leesett.

Marcang 8-at üt Esutelre.

Marcang: -48 HP
Ekheros: halott
--------------------------------------
Tetsuko Jin: 230 HP, 14 páncél
Anatole Saito: 145 HP, 27 páncél (7 zöld jelző)
Ryuninji Ren: 130 HP, 12 páncél
Mirika: 80 HP, 26 páncél
Hinari: 135 HP, 28 páncél (4 zöld jelző)
Peter Worker: 142 HP
Halász Alex: 120 HP, 13 páncél
RenAi: 190 HP, 33 páncél (1 zöld jelző)
Yurihime: 70 HP, 16 páncél
Koshitsu Esutel: 115 HP, 25 páncél

Közös tarisznya:
1x Rövid Specializáció potion [Artes Liberales céhbank]
4x Halvány Erősítő Kristály [Anatole Saito]
5x Gyors Futás kristály [Anatole Saito]
2x Vörös Bika potion [Anatole Saito]
6x gyenge tisztító kristály [Anatole Saito]
4x Gyenge Anti-mob Kristály [Anatole Saito]
2x Pajzs Kristály [Anatole Saito]
1x Gyenge Anti-boss Kristály [Anatole Saito]
2x Tükör Kristály [Anatole Saito]
1x Rövid Specialitás Potion [Halász Alex]
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Szept. 18 2013, 21:33

Az emlékképek teljesen kiütnek. Úgy zuhanok hátra, mintha csak Ren pöccintett volna el a Soundwavel O.o Teljesen össze vagyok zavarodva, s még annyira az emlékképek hatása alatt vagyok, hogy kis híján elkezdek bolhát keresni a bundámban... Megrázom a fejem, hogy kitisztuljon a kép és próbálok értelmet keresni a látottakban. Mi lehet ezek közül fontos számunkra az elkövetkezendőkben. Ha minden igaz, akkor láttam I. Bunmeint, mint Marcang gazdáját. Legalább felismerem majd, ha végre szembe kerülünk vele. A póknak és csontváznak nem tulajdonítok nagy jelentőséget, de észben tartom, hátha ezek lesznek a boss segítői. Ha az egyik feltűnik, valószínűleg nem marad el a másik sem. Az utóbbi emlékképek valószínűleg az ellenünk folyó korábbi bossharcokhoz kapcsolódnak. ugyanakkor a Mekhar-Makhor-os rész igencsak felkeltette az érdeklődésem...

Mindenki teszi a dolgát, s öröm látni, ahogy összedolgozik a csapat, már el is tűntek azok a szemét kristályok. Az pedig külön nagy örömmel tölt el, ahogy Esu köztünk tevékenykedik. Pedig mennyire ellene volt annak, hogy frontharcos legyen. Remélem ezután kedvet és bátorságot kap majd a további szerepléshez. No de ideje összeszednem végre magam, én sem lazsálhatok. Na de mi ez a villám itt mellettem? Vagyis ki? Himécske? Jaj ez a lány, csak nehogy baja essen a nagy száguldozásban!
Talpra tápászkodok, majd ellövök egy tisztító kristályt. Ezzel haloványan, de javítom a sebzésem. Sok kicsi sokra megy. Ezután nekiveselkedek Marcikánknak, és miután beléhasítok egy újabb vérző sebhelyet, sajnos ismét pihennem kell. A kitartásom a béka feneke alatt. Amíg szusszanok, addig viszont szövegelhetek Rolling Eyes
- Sikerült használnom a képességem Marcangon, sikeres volt az emlékfelidézésem. - tájékoztatom a többieket is a fejleményekről - Az egyik MekMak alak azt mondta, hogy ők ketten elválaszthatatlanok! Lehet ha végzünk az egyikkel, akkor eltűnik a másik is \o/ Szerintem maradjunk Mirika eredeti taktikájánál és Makhort támadjuk elsőnek. Jah és ne lepődjetek meg, ha lesznek óriáspókok és csontik Razz - Ezután ismét támadásba lendülök és újabb vágást ejtek Marcangon.


Elnyomok egy tisztító kristályt, támadok, pihi kör, támadok. 2x48 sebzés, +2 seb. Nem kell dobnom Jin miatt.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 18 2013, 22:13

2x43 sebzés + 2 seb.

Marcang 8-at üt Esutelre.

Marcang: -134 HP (2 seb)
Ekheros: halott
--------------------------------------
Tetsuko Jin: 230 HP, 14 páncél
Anatole Saito: 145 HP, 27 páncél (5 zöld jelző)
Ryuninji Ren: 130 HP, 12 páncél
Mirika: 80 HP, 26 páncél
Hinari: 135 HP, 28 páncél (4 zöld jelző)
Peter Worker: 142 HP
Halász Alex: 120 HP, 13 páncél
RenAi: 190 HP, 33 páncél (1 zöld jelző)
Yurihime: 70 HP, 16 páncél
Koshitsu Esutel: 115 HP, 17 páncél

Közös tarisznya:
1x Rövid Specializáció potion [Artes Liberales céhbank]
4x Halvány Erősítő Kristály [Anatole Saito]
5x Gyors Futás kristály [Anatole Saito]
2x Vörös Bika potion [Anatole Saito]
6x gyenge tisztító kristály [Anatole Saito]
4x Gyenge Anti-mob Kristály [Anatole Saito]
2x Pajzs Kristály [Anatole Saito]
1x Gyenge Anti-boss Kristály [Anatole Saito]
2x Tükör Kristály [Anatole Saito]
1x Rövid Specialitás Potion [Halász Alex]
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Szept. 18 2013, 22:24

Minden a terv szerint megy, eddig, de ki tudja, hogy mi lesz itt még? Lehet, hogy a kövi páros durvább falat lesz, legalábbis én valami ilyesmire következtetek Saito szavaiból, aztán majd kiderül.
Az viszont menő, hogy a kristályoknak annyi, már kezdett idegesíteni ez a pozícionálás vagy mifene, és már ez a ronda kutyaféle is megdögölhetne végre.
- Adjunk neki \o/ - kiáltom pajtimnak és megrohamozzuk a négylábút. Reginald megint rászáll, majd jól megcsípkedi az oladlát, majd én is belekapaszkodot abba a csúf fejébe ennek a gaznak és megtérdelgetem szépen, úgy, ahogyan illik Cool


// 2 x 46 + 2 x 1= 94 sebzés, mert pihiznem is kell Sad//

_________________
[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 18 2013, 22:59

Marcang 8-at üt Esutelre.

Marcang sebeit 2-t sebeznek rajta.

Marcang: -230 HP (2 seb)
Ekheros: halott
--------------------------------------
Tetsuko Jin: 230 HP, 14 páncél
Anatole Saito: 145 HP, 27 páncél (5 zöld jelző)
Ryuninji Ren: 130 HP, 12 páncél
Mirika: 80 HP, 26 páncél
Hinari: 135 HP, 28 páncél (4 zöld jelző)
Peter Worker: 142 HP
Halász Alex: 120 HP, 13 páncél
RenAi: 190 HP, 33 páncél (1 zöld jelző)
Yurihime: 70 HP, 16 páncél
Koshitsu Esutel: 115 HP, 9 páncél

Közös tarisznya:
1x Rövid Specializáció potion [Artes Liberales céhbank]
4x Halvány Erősítő Kristály [Anatole Saito]
5x Gyors Futás kristály [Anatole Saito]
2x Vörös Bika potion [Anatole Saito]
6x gyenge tisztító kristály [Anatole Saito]
4x Gyenge Anti-mob Kristály [Anatole Saito]
2x Pajzs Kristály [Anatole Saito]
1x Gyenge Anti-boss Kristály [Anatole Saito]
2x Tükör Kristály [Anatole Saito]
1x Rövid Specialitás Potion [Halász Alex]
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Mirika Szer. Szept. 18 2013, 23:10

Azért megijedtem, amikor szilánkokra robbantak a kristályok, elvégre fene se tudta, hogy akkor most valami balul sült el, vagy mi, de mivel nem sebződtünk és az a harcművész csajszi is újra megjelent mellettünk, úgy tűnt... hogy megvan? Nagyon reménykedtem benne, azért ideje lett volna >.>
- Szép munka Jin, Yuri-chan! - kiáltottam vigyorogva, majd megindultam, hogy Marcangot is hátrahagyhassuk és végre lássuk, hogy mi a franc is vár ránk annál a zöld gömbnél, ami alatt egy kastély van és satöbbi-satöbbi :/
- Előreeeeeeeee! - kurjantottam el magam és jippíájééé!

// Marcangra ütök 4x29-et pihikörrel együtt, aztán irány a gömb, lássuk mi van ott cheers //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Szept. 19 2013, 07:42

Marcang pixeleire esett.

Amikor a gömb közelébe értek észreveszitek, hogy a talaj tiszta zöld zselészerű anyag. Egy szintén ugyanilyen óriási gömböt láthattok a kastély körül. A gömbből két boss tulajdonsággal rendelkező segítő nő ki. (A fél karjuk a gömbben van.)
[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 How-to-draw-twins-twin-zombies_1_000000012669_5
A bal oldali neve Makhor, az iker a jobb oldali neve pedig Mekher, az iker. Ők nem mozdulnak el, úgy sebeznek, hogy a karjuk kijön a zöld zseléből és úgy üti meg az ellenfelük.

Makhor 2-t sebez Mirikába.

Mekher 2-t sebez Mirikába.

Makhor: teljes élet, teljes páncél
Mekher: teljes élet, teljes páncél
Marcang: hallot
Ekheros: halott
--------------------------------------
Tetsuko Jin: 230 HP, 14 páncél
Anatole Saito: 145 HP, 27 páncél (5 zöld jelző)
Ryuninji Ren: 130 HP, 12 páncél
Mirika: 80 HP, 22 páncél
Hinari: 135 HP, 28 páncél (4 zöld jelző)
Peter Worker: 142 HP
Halász Alex: 120 HP, 13 páncél
RenAi: 190 HP, 33 páncél (1 zöld jelző)
Yurihime: 70 HP, 16 páncél
Koshitsu Esutel: 115 HP, 9 páncél

Közös tarisznya:
1x Rövid Specializáció potion [Artes Liberales céhbank]
4x Halvány Erősítő Kristály [Anatole Saito]
5x Gyors Futás kristály [Anatole Saito]
2x Vörös Bika potion [Anatole Saito]
6x gyenge tisztító kristály [Anatole Saito]
4x Gyenge Anti-mob Kristály [Anatole Saito]
2x Pajzs Kristály [Anatole Saito]
1x Gyenge Anti-boss Kristály [Anatole Saito]
2x Tükör Kristály [Anatole Saito]
1x Rövid Specialitás Potion [Halász Alex]
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Hinari Csüt. Szept. 19 2013, 15:02


Most sokkal jobban haladtunk, mint az előző próbálkozásoknál, és én is úgy éreztem, hogy ezúttal talán sikerülhet. Hime eltűnt, majd meg is jelent, s a kristályok is semmivé váltak, ami azt jelentette, hogy a lánynak sikerült legyőznie Ekherost. Feléje fordultam, ám ő már szinte ott sem volt, maximális sebességgel száguldott a kutyus felé, ami egy-két körön belül szintén elpixeleződött. Eddig remek, kettő meghalt, maradt három...elvileg.

A képességem továbbra is tartott, ámde a támadások között pihennem is kellett, mindenesetre ahogy megláttam a zöld trutymókat és a felettük lévő nevet, máris el tudtam dönteni, melyik felé is indítsam a Katanát. Mindkettő ocsmány volt, és a nyálka sem ébresztett bennem túl jó emlékeket, de nem volt mit tenni. Ahogy az ajtó előtt megbeszéltük és ahogy Anat mondta az előbb (emlékfelidézős képesség? érdekes...), úgy Makhort támadtam.


Támadás, pihi, támadás, nem kell dobnom, összesen 100 sebzés (minusz zöld jelzők) Makhornak.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Szept. 19 2013, 20:15

Makhor páncélja leesett.

Makhor 2-t sebez Mirikába.

Mekher 2-t sebez Mirikába.

Makhor: teljes élet
Mekher: teljes élet, teljes páncél
Marcang: hallot
Ekheros: halott
--------------------------------------
Tetsuko Jin: 230 HP, 14 páncél
Anatole Saito: 145 HP, 27 páncél (5 zöld jelző)
Ryuninji Ren: 130 HP, 12 páncél
Mirika: 80 HP, 18 páncél
Hinari: 135 HP, 28 páncél (4 zöld jelző)
Peter Worker: 142 HP
Halász Alex: 120 HP, 13 páncél
RenAi: 190 HP, 33 páncél (1 zöld jelző)
Yurihime: 70 HP, 16 páncél
Koshitsu Esutel: 115 HP, 9 páncél

Közös tarisznya:
1x Rövid Specializáció potion [Artes Liberales céhbank]
4x Halvány Erősítő Kristály [Anatole Saito]
5x Gyors Futás kristály [Anatole Saito]
2x Vörös Bika potion [Anatole Saito]
6x gyenge tisztító kristály [Anatole Saito]
4x Gyenge Anti-mob Kristály [Anatole Saito]
2x Pajzs Kristály [Anatole Saito]
1x Gyenge Anti-boss Kristály [Anatole Saito]
2x Tükör Kristály [Anatole Saito]
1x Rövid Specialitás Potion [Halász Alex]

Anatole Saito (Sebzés: Z48/ S52/ P56, minden 5. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Anatole Saito
Anatole Saito
Boss
Ryuninji Ren (Sebzés: 1, pet sebzés: 46, minden 4. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Boss
Mirika (Sebzés: késenként 29, minden 5. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Mirika
Mirika
Boss
Hinari (Sebzés: 30, minden 5. körben pihen, találathoz nem kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Hinari
Hinari
Boss
Peter Worker (Sebzés: 8, pet sebzés: 18, minden 6. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez 3 vagy afölött kell dobnia)
Peter Worker
Boss
Halász Alex (Sebzés: 20, minden 5. körben pihen, találathoz 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Halász Alex
Boss
RenAi (Sebzés: 19, minden 5. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
RenAi
Boss
Yurihime (Sebzés: 30, minden 5. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez 2 vagy afölött kell dobnia)
Yurihime
Boss
Tetsuko Jin (Sebzés: 4, minden 4. körben pihen, találathoz 5 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Boss


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 20 2013, 13:05-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Peter Worker Pént. Szept. 20 2013, 00:16

Eltűnt a dög, lett belőle két másik.
- Éljen. - nem voltam lelkes.
Az újbóli rohamunk egyszerű volt.
- Tiéd a bal, enyém a jobb. - ugorva le róla ütöttük ugyanazt, ám nem volt idő ezt megjegyezni, hisz egy törékeny lányt sokszor ütöttek.
- Switch, Mirika.


2*18 + 2*8 sebzés Makhorba, majd switch Mirikával, hogy engem támadjanak. Bocsánat, nem tudom, hogy kell e dobnom, vagy sem, de biztos, ami biztos.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 20 2013, 00:16

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 4766612103_86ee832108_s [10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 20 2013, 13:04

Makhor 2-t sebez Peter Workerre.

Mekher 2-t sebez Peter Workerre.

Makhor: -52 élet, zöld
Mekher: teljes élet, teljes páncél
Marcang: hallot
Ekheros: halott
--------------------------------------
Tetsuko Jin: 230 HP, 14 páncél
Anatole Saito: 145 HP, 27 páncél (5 zöld jelző)
Ryuninji Ren: 130 HP, 12 páncél
Mirika: 80 HP, 18 páncél
Hinari: 135 HP, 28 páncél (4 zöld jelző)
Peter Worker: 138 HP
Halász Alex: 120 HP, 13 páncél
RenAi: 190 HP, 33 páncél (1 zöld jelző)
Yurihime: 70 HP, 16 páncél
Koshitsu Esutel: 115 HP, 9 páncél

Közös tarisznya:
1x Rövid Specializáció potion [Artes Liberales céhbank]
4x Halvány Erősítő Kristály [Anatole Saito]
5x Gyors Futás kristály [Anatole Saito]
2x Vörös Bika potion [Anatole Saito]
6x gyenge tisztító kristály [Anatole Saito]
4x Gyenge Anti-mob Kristály [Anatole Saito]
2x Pajzs Kristály [Anatole Saito]
1x Gyenge Anti-boss Kristály [Anatole Saito]
2x Tükör Kristály [Anatole Saito]
1x Rövid Specialitás Potion [Halász Alex]
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] 4. próbálkozás - Page 2 Empty Re: [10. boss] 4. próbálkozás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.