Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery

3 posters

Go down

[Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery Empty [Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery

Témanyitás by Cardinal Szer. Május 15 2013, 11:10

Ryuninji Ren
Élet: 85 HP (Reginald 43 HP)
Fegyverkezelés: 0
Irányítás: 33
Kitartás: 8
Gyorsaság: 20
Speciális képesség: 10
Páncél: 6
Képesség: Soundwave

Felszerelések:

Möraja Chancery
Élet: 105 HP (Norm 63 HP)
Fegyverkezelés: 2
Irányítás: 29
Kitartás: 12
Gyorsaság: 12
Speciális képesség: 3
Páncél: 10

Felszerelések:

Ren sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.
Reginald sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, ha petet támad, biztosan talál, ha idomárt. Minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.

Chancery sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, ha petet támad, 5-öt vagy nagyobbat, ha idomárt. Minden 5. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.
Norm sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, ha petet támad, biztosan talál, ha idomárt. Minden 5. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Ryuninji Ren
Möraja Chancery
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Május 15 2013, 18:02

Íme egy újabb küzdelem itt, a nove részlegen. Sanos megint egy hölggyel kell megütköznöm, ami számomra nehézkes, de tovább kell jutnom, hogy több és több exp-t szerezzek, erősödnöm kell, mert amilyen hamar csak lehet kiakarok jutni eből a játékból. Ahhoz meg bossokat kell gyakni, amik kicsit sem gyengék. Tehát ez van. Regi amúgy is harcra kész, szemlátomást élvezi ezt a bajnokságot, vagy mit.
- Szia! Ren vagyok ő pedig Reginald - mutatkozom be, majd megláptom a kis állatkáját. Hát számomra nem túl bizalomgerjesztő, mert nah... tudja mindenki, hogy miért nem. A formaságok után ennyi, már támadunk is, pontosabban a főnix, míg én igyekszem távol tartani a képeségemmel az ő petjét.


Sebzés 33 szegény idomár lányra Sad
Képesség használat: Soundwave: egy támadást megakadályoz
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery

Témanyitás by Chancery Szer. Május 15 2013, 18:37

Mikor kilépünk az arénába és meglátom az ellenfeleimet... hát, mondjuk úgy, hogy átmegyek szerelmes chibibe, aki szivecskéket eregetve olvadozik. Egyrészt Ren is a legjóképűbb pasas, akit életemben láttam, másrészt imádom a petjét és legszívesebben felkapnám, hogy elszaladjak vele, otthon pedig mindenféle földi jóval kényesztessem, amíg világ a világ *.* Remegő kezű öregasszonyként is lesném a madárka minden kívánságát és...
-Sz-sz-szia, én Chan vagyok... -mutatkozom be én is egy kába mosoly kíséretében (miközben a felhők fölött lebegek, hogy "Úristen hozzámszólt egy ilyen adonisz, hát mégis van remény!"). Vannak ebben a játékban effektek? Ha igen, körbe vagyok véve a szívecskék maximális számával.
A főnix közeledésére sem igazán ébredek fel. Felőlem sebezhet összevissza, olyan gyönyörűszép, hogy valóságos Isteni áldás közelebbről is megcsodálni *_* Viszont ez mégiscsak egy párbaj, így parancsomra Norm is megindul az ellenfél felé, persze a Soundwave miatt sikertelenül.
Szóval bántjuk a kis pókicámat? Csak úgy dobálgatjuk összevissza? Jólvan, akkor párbajozzunk Razz Egy picit. A csíkokat nézve úgyse lesz hosszú életű csata, megint.


Hopsz:
Páncél: 0
HP: 82
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Május 16 2013, 13:55

- Nagoyn örülök... Chan.... öhm Chan-chan? o.O - igen érdekes neve van, mégha csak nickname is, igaz a nevekkel nem szabadna viccelni, nem is teszem, cask tényleg, nekem egy kissé furcsa. Van ilyen, a petje viszont... hát nemc sak furcsa, de egy ideje nem bírom a pókokat. Mindegy, ez itt egy párbaj és így kell viselkedni, részben legalábbis. Reginald támad és megsebzi ellenfelem, aki kicsikét furcsán viselkedik. Engem is támadna a csúnya pók, de elrepítem, jobb így, maradjon csak távol tőlem az az izé.
- Egy ilyen cuki lánynak, hogy-hogy ilyen... khöm.. érdekes társa van?- kérdezem meg Chan-chant, mert valóban érdekel. Egy lányka egy nagy pókicával, fura ezt a kettőt így látni.. hehe.. itt minden fura. Közben pajtikám megint támadásba lendül, hgy éles karmait a lányba mélyessze


Sebzés: 33 Chan-chanra Sad
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery

Témanyitás by Chancery Csüt. Május 16 2013, 14:57

-Ő kelt ki a tojásból. -vonok vállat. -Én sem örültem neki elsőre, de egyébként tud aranyos is lenni.
Tipikus. Valami frappáns választ majd ki kell találnom, mert ezt a kérdést már elég sokszor megkaptam eddig, és fogom is még. Lassan kezdek magamhoz térni és próbálok futkosni a drága-főnix karmai elől, de persze sikertelenül, a gyönyörűség túl ügyes hozzám képest ^w^
Norm sem adja fel, de úgy tűnik, a pókdobálós képesség is csak eddig tartott, az ő nagy örömére.


HP: 49
Norm full

29 sebzés Ren-samara ;;
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Május 16 2013, 15:55

- Ahham... már értem... hmmmm..- vagyis nem annyira. Én aszittem, hogy valamelyest kapcsolódik hozzánk a pet, mint páéldául Reginald, aki egy főnix, egy menő, szép és nemes társállat, pont illik hozzám, mert ugyebár én sztár vagyok az eredeti világban, nagymenő énekes. Ott mekkorát tarolhatnék egy igazi főnix-el... hehe, ha kijutok valami trükkel tuti megjátszom.
- És lány létedre nem félsz a pókoktól? o.O - kérdzem, mert négy lánytestvér után már szinte meggyőződtem arról, hogy a nőknél a génekben van a pókiszony... ez emgint csak fura. Na, de mindegy.. Regi nem beszélgetni akar, hanem harcolni és támad is. Utoléri szegény Chan-chant és megszabadítja őt pár felesleges hp-jától. Engem meg az a csúnya pókocska vesz üldözőbe. Még szép, hogy futok előle, naná. Nem nagyon bírom a sokábú izéket főleg az uccsó boss után. Sajnos nekem csak két lábam van, neki nyolc, így eleve vesztes csatába mentem. Rámugrik és megcsíp, sebzése sem kicsi, kész rémálom ez a pet. Reginald fordul egyet, lendületet vesz, hogy újra támadhasson. Várjunk csak... lehet, hogy most én leszek a pókember? o.O

Sebzés: 33 a cuki lányra Sad

Páncél: 0/6
Hp: 62/85
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery

Témanyitás by Chancery Csüt. Május 16 2013, 18:06

-Dehogynem, rettegek tőlük, utálom őket. -válaszolom, de látva, hogy Norm dühösen elkezd felém is sziszegni, félénk kuncogás kíséretében hozzáteszem. -Nyugi, Rosszcsont, te kivétel vagy.
Norm mintha elégedetten bólintana és megy tovább üldözni Rent. Very Happy
Én meg inkább megállok a helyemen és hagyom, hogy Regi tegye a dolgát. Most kár, hogy nincs itt a mobilom és nem csinálhatok róla pár gyors fotót, hogy aztán nézegethessem. Sebaj. Az, hogy élőben is láthattam közelről egy ilyen csodát, már elég szép emléket hagyott hátra. Mivel még két csípés tőle és végem, miközben Normnak még legalább hármat kéne harapnia Renbe a győzelemhez, úgy számolom, végeztünk is. Kinyújtom a karom, had szabdalja azt a főnix nyugiban, bár Normot nem hívom vissza. Azt sem tudom, most hallgatna-e rám, miután a lelkébe tiportam, de hát no, egy ilyen cuki férfinak nem tudok ellenállni ^^ (persze lojális vagyok a kedvesemhez, de beszélgetni csak szabad :3 ). És a vereséget is had tegyem minél kevésbé cikivé.

-Gratula! -kiáltok már előre. -Majd sok szerencsét a többiben! És nem gond, ha felveszlek elérhetőségbe? Meghívlak egy kávéra vagy teára, de csak ha van kedved Smile

HP: 16
Norm full

29 sebzés a sztárnak, de kövi körben haltam Smile
/Ezt kifejezetten imádtam, köszi ^^/
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Május 16 2013, 18:31

- Na ugye. - hehe.. mondom én, hogy a nőknél ez a génekben van. Úgy mint nálunk férfiaknál az, hogy nem hajtjuk le az ülőkét a sloziban. De miért is kellene? Egyszer az a baj, hogy felhajtjuk, egyszer az a baj, hogy nem, ezért mi, okos férfiak úgy döntöttünk, hogy ahogy esik, úgy puffan, elvégezzük a dolgunkat és kész, nem foglalkozunk mással. A pókocska időközben megcsíp, de még várok a pókerőm megjelenésére... egyenlőre semmi jele nincs. A pajti meg csak támad, és támad, nem akar leállni, pedig most muszáj lesz, mert a kitartásról lespóroltuk a pontokat, hogy bika sebzésünk legyen, meg jó sok aprítani való hp-énk. Ezért a vállamra száll és szusszan egyet.
- Öhm.. he?- kérdezek vissza, nem értem igazán amondatát...
- Hééé.. ennyire meg akarsz szabadulni tőlem szép hölgy? Még nem veszítettél, de itt hagynál? Megsértettél.. ez sok epres fagyiba fog neked kerülni ˇ^ˇ - Le is ülök a földre, törökülésben, majd eldfordítom a fejecském is a színlelet sértődöttségemben. Nem is zavar, hogy a nyolclábú már megint megcsíp...


Páncél: 0/6
Hp: 33/85
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery

Témanyitás by Chancery Csüt. Május 16 2013, 18:41

-Myuu, nemiiis >< -biggyed le a szám és szomorúan nézem az elszálló madárkát. De most mégis mi van? Najó, belekerült két másodpercbe, hogy rájöjjek, elfáradt. Ennyire szívós lennék ezek szerint? Oh, szinte érzem, ahogy még némi büszkeség elönti a keblem, de újra matekozni nincs kedvem, hogy ez alapján győzelemre van-e esélyünk. Amúgy is utáltam a matekot, és a mai napig gyenge vagyok belőle.
Odamasírozok Mr. Törökülés elé és leguggolok, az arcomra pedig a lehető legcukibb és legbűbánóbb kifejezést öltöm, amire csak képes vagyok. Ha a füleim mozognának, biztos lelapítanám őket úgy, ahogy a rajzfilmekben szokták a szomorú cicák, és összerakom a tenyerem.

-Bocsi, csak elszámoltam magam és azt hittem, már vége is. Tudod, utána már vezetnek is ki egyből és nem mondhatok semmit Sad Bocsiii-bocsiii <3 Veszek ezer epres fagyit is vagy bármilyen ízűt, csak bocsiii <3

HP: 16
Norm full

Hiába szólok rá Normra, hogy csípjen kisebbeket, -29 HP Ren-samanak.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Május 16 2013, 19:17

Egy hangyányit azért étnyle megsértve érzem maga, mert hát én, én vagyok és nem szoktak csak úgy lerázni, meg minden. Ehhez egyszerűen ne vagyok hozzászokva. Azonban mióta itt élek megtanultam, hogy nem szabad a bolhából elefántot csinálni, ezért én már megelégszem az orszarvúval is, az azért jóval kissebb, mint egy elefánt, legalábbis minimum fele akkora Rolling Eyes Chan-chan odajön hozzám és el kezd magyarázkodni, de én nem nagyon figyelek rá, csak néha oda-oda pillantok rá a szemem sarkából. A petjével sem foglalkozom, had másszon csak rajtam és csípkedjen, ha neki az jól esik Razz Aztán hírtelen valami érdekeset hallok, egyből felugrok törökülésből a térdeimre, és közel hajolok Chan-chanhoz, nagyon közel, majdnem összeér az orrunk is.
- Ezret? Komoly? - kérdezem, már mosolyogva. Az rengeteg fagyi és jó sokáig kibírja :F
- Rendben van, megegyzetünk- felelm és adok neki egy puszit. A petekről meg megfeledkeztem, vagyios az enyémről is, aki alapba is előrszeretettel megy a saját feje után. Metámadja a beszélgető partnerem, ami nem szép dolog
- Ki mondta, hogy támadhatsz?- koppintok a csőrére, mikor büszkén a vállamra száll. Azután sértődötten elfordítja a fejét, most meg haragszik rám, én meg rá... ez tréééé
- Oh... Gomenasai... magától cselekedett.. én még szívesen játszottam volna veled- egy újabb mosoly után következik egy újabb puszi, engesztelés gyanánt. Azután meghívom a barátlistámra is, amit remélem elfogad.
- Akkor mikor is fagyizunk?


Sebzés: 33 a szép hölgyre ... sumimasen Sad

Páncél: 0/6
Hp: 4/85


//Köszönöm a párbajt, nekem nagyon bejött Very Happy//
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 17 2013, 11:22

Az A-csoport két idomárjának utolsó összecsapása a főnix diadalát hozta. Ren három győzelmével biztos továbbjutó.

Győztes: Ryuninji Ren
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A3] Ryuninji Ren vs Möraja Chancery

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.