Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery

4 posters

Go down

[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Empty [Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery

Témanyitás by Cardinal Csüt. Május 09 2013, 08:59

Rita Hanami
Élet: 50 HP
Fegyverkezelés: 27
Erő: 10
Kitartás: 5
Gyorsaság: 27
Speciális képesség: 10
Páncél: 8
Képesség: Sacred Beast

Felszerelések:

Möraja Chancery
Élet: 105 HP (Norm 63 HP)
Fegyverkezelés: 2
Irányítás: 29
Kitartás: 12
Gyorsaság: 12
Speciális képesség: 3
Páncél: 10

Felszerelések:

Rita sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, ha petet támad, biztosan talál, ha idomárt. Minden 3. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia.
Chancery sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, minden 6. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.
Norm sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 6. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Rita Hanami
Rita Hanami
Möraja Chancery
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery

Témanyitás by Rita Hanami Csüt. Május 09 2013, 09:35

Az első meccsemnek vége és sajnos nem túl jól sült el a dolog. Kikaptam Rentől és ez elég nagy balszerencse. Másodjára szintén egy állatidomárral kell megküzdenem. Nem tudtam mi tévő legyek, támadjam a petjét és kockáztassunk, hogy mellé mennek a támadásaim, esetleg menjünk biztosra és az idomárt támadjuk le akinek jóval magasabb élete van és így elhúzódik a mérkőzés is. Nehéz döntés.
- Sok sikert! - Kívánok szerencsét ellenfelemnek, ahogy azt illik. Előhúzom a fegyvert és rábízom magam a szerencsémre és a petjét támadom Nirgallal az oldalamon.

/10 sebzés találatonként ha betalálok és 10 a speciális képesség/

_________________
[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Ritahanamiwwwkepfeltolt[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Ritahanamiwwwkepfeltolt[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 09 2013, 09:35

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery

Témanyitás by Chancery Csüt. Május 09 2013, 11:58

Nemigazán ébredtem még fel a sokkból, amit Kazuma okozott, de muszáj összeszednem magam. Ha a következőben nyerek, akkor legalább nem mondhatom el magamról kiesés esetén, hogy "úgy elnáspángoltak, hogy inkább visszabújok az erdőbe, nevet és nemet változtatok és soha seki nem fog többet látni".
Rita jóval kedvesebbnek tűnik, mint az árnyharcos az imént, ami kissé megnyugtat. Eleresztek egy mosolyt.
-Neked is. -válaszolok. A gyorsaság megint ellenfelemnek kedvez, ám igaz, hogy a tigris látványán meghökkenek; nem azért, mert félek, hanem mert gyönyörűséges, és imádom a nagymacskákat.
Ezúttal Normot támadják, aki hősiesen állja, bár az életcsíkja vészesen lefogy. Egyenlőre nem kerül életveszélybe, de figyelek, és a második támadást sikeresen ki is kerüli. Ügyes, úgy látom, itt több esélyünk van, mint előzőleg.
Normmal támadok, bízva abban, hogy nagy sebzésével hamar véget vethetek a küzdelemnek, az én javamra.


HP: Full
Norm: 43
Páncél: Full

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 09 2013, 11:58

The member 'Möraja Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Május 10 2013, 10:38

Nem volt az a túlzottan beszédes lány de én sem igazán terveztem cseverészgetni vele. Ez egy párbaj és annak megfelelően is kell viselkedni. Erős kezdéssel akartam nyitni de sajnos csak az első támadásom volt sikeresnek mondható a második elöl a kis idomár lány ügyesen kitér ő persze nem hibázza el és egy jó adagot lecsíp az életemből ami majdhogynem a sárga zónába esik. Nagyon nincs szerencsém, vagy ennyire béna lennék? Sok választásom nincs szusszannom kellet hisz a sok támadás együtt túl sok, egyre szaporábban kapkodtam a levegőt és a kard is meg-meg billent a kezemben. Hátrálni kezdtem a pók elöl remélve, hogy nem talál el megint. Azt hiszem teljes megutáltam a pókokat. A sao valahogy mindig egyenest a képembe tolja őket és rendszerint meg is gyűlik vele a bajom.

Élet: 29
páncél: 0


_________________
[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Ritahanamiwwwkepfeltolt[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Ritahanamiwwwkepfeltolt[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery

Témanyitás by Chancery Pént. Május 10 2013, 13:28

Rita máris kifáradt volna? Kicsit meglepődök rajta (illetve nem kicsit, nagyon), de nincs mit tenni. Tudom, hogy úgyse hagyja a rendszer, hogy belehaljon, én pedig győzni szeretnék, a harcokhoz pedig úgyis hozzá kell szoknom előbb-utóbb.
-Norm, harapj bele még egyszer. -utasítom. Én sem szeretem a pókokat, ahogy szemmel láthatólag ellenfelem sem, de talán pont ezért lesz belőle kitűnő harcitárs idővel.
Norm pedig engedelmesen megindul újra.


Statok változatlanok.
Támadás mellé.


A hozzászólást Möraja Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 10 2013, 13:28-kor.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 13:28

The member 'Möraja Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Május 10 2013, 13:49

Alig van időm hátrálni a nyolclábú már támad is rám.
- Idegesítő ízeltlábú! - Sziszegem a fogaim között és félreugrok a a harapása elöl... Jól halottam, hogy a lány Normnak hívta őt? Fura egy néz... de még becenévnek is fura. Nirgal most pihen így egyedül kel boldogulnom. Amint félreugrok a támadás elöl már vetődöm is a pók után, hogy megtámadjam. Elég apró így nehézkes őt eltalálni főként ha még mozog is de bízom a képességeimben.

Élet 29
Páncél 0

_________________
[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Ritahanamiwwwkepfeltolt[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Ritahanamiwwwkepfeltolt[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 13:49

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery

Témanyitás by Chancery Pént. Május 10 2013, 13:58

Norm elvéti, és ezen úgy látszik, meg is zavarodik egy pillanatra. Fáj látnom, ahogy megint csúszik le az életcsíkja, de még mindig maradt elég ahhoz, hogy ne kerüljön piros zónába. Egyenlőre értelmetlennek látom a switchet, viszont a legközelebbi támadásnál résen kell lennem rá.
Már most több ideje bírjuk, mint az árnyharcos ellen. Pókom harmadszorra is próbálkozik meglepni az ellenfelét és lehetőleg harapással zárni a végét.


HP: Full
Norm: 23
Páncél: Full

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 13:58

The member 'Möraja Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Május 10 2013, 14:15

Bár sikerült kétszer is megsebeznem a pókot talán épp ez miatt ős is belém harapott az életem pedig lefogyott. Ez a nova Kategória nem az én szerencsémet pártolja. A párbaj véget én pedig szépen oda sétálok az ellenfelemhez.
- Gratulálok a győzelemhez. - Nyújtom neki a kezem. Próbálok emelt fővel távozni a küzdőtérről még ha ez nehéz is. Fáj a vereség főként úgy, hogy ezzel elbúcsúzhatok a viadaltól. Sebaj, egy valamire megtanított. Erősebbé kell válnom!

_________________
[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Ritahanamiwwwkepfeltolt[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Ritahanamiwwwkepfeltolt[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery

Témanyitás by Cardinal Szomb. Május 11 2013, 10:28

Meglepetésre az ismeretlen Chan a kicsinek nem mondható pókjával viszi be az utolsó ütést a nagynevű kovács, Rita ellen.

Győztes: Möraja Chancery
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A2] Rita Hanami vs Möraja Chancery

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.