Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita Hanami

3 posters

Go down

Rita Hanami Empty Rita Hanami

Témanyitás by Rita Hanami Vas. Dec. 02 2012, 19:04

Képesség váltás:
Ok: A mostani képességem túl gyenge ráadásul csak olyanok ellen használható aki közelharci fegyvereket használ ezért szeretném lecserélni.
Új képesség:
Sense Break:
Használata:
Rita vízszintesen maga elé tartja a kardot és a pengén végig húzza a mutató és középső ujját. Ekkor egy apró csillanás fut végig a kardon és ekkor fejti ki a hatását.
Hatás:
A képesség használatakor az ellenfél hét másodperce elveszti minden észlelő és érzékelő képességét így ebből az időből semmit sem fog fel. Ez az állapot csak akkor szűnik meg ha az ellenfél életpontokat veszít (a páncél nem számit bele). Minibossok és bossok ellen nem használ.
Hatókőr:
Rita előtt száznyolcvan fokban, fontos, hogy az ellenfélnek a kard irányába kell néznie (nem muszáj pont rá).

Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Rita Hanami Exp_bal10/1300Rita Hanami Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 02 2012, 22:22

Szia!

Elfogadom.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Rita Hanami Csüt. Feb. 14 2013, 10:19

Képesség módosítás:

Ok: A képesség túl könnyen kivédhető és gyakorlatilag csak egyszer vethetem be egy ellenféllel szemben.
Régi:

Sense Break:
Használata:
Rita vízszintesen maga elé tartja a kardot és a pengén végig húzza a mutató és középső ujját. Ekkor egy apró csillanás fut végig a kardon és ekkor fejti ki a hatását.
Hatás:
A képesség használatakor az ellenfél egy körre elveszti minden észlelő és érzékelő képességét így ebből az időből semmit sem fog fel. Ez az állapot csak akkor szűnik meg ha az ellenfél életpontokat veszít (a páncél nem számit bele). Minibossok és bossok ellen nem használ.
Hatókőr:
Rita előtt száznyolcvan fokban, fontos, hogy az ellenfélnek a kard irányába kell néznie (nem muszáj pont rá).

Új:

Sense Break:
Használata:
Rita a pengén végig húzza a mutató és középső ujját. Ekkor egy apró csillanás fut végig a kardon és ekkor fejti ki a hatását.
Hatás:
A képesség használatakor az ellenfél egy körre elveszti minden észlelő és érzékelő képességét így ebből az időből semmit sem fog fel. Ez az állapot csak akkor szűnik meg ha az ellenfél életpontokat veszít (a páncél nem számit bele). Minibossok és bossok ellen nem használ.
Hatókőr:
Rita körül egy *speciális képesség/m sugarú körben. Aki ezen a körön belül található a képesség hatása alá kerül
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Rita Hanami Exp_bal10/1300Rita Hanami Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 15 2013, 02:47

Ossu!

Elfogadom a módosítást, átírhatod az adatlapodon Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Rita Hanami Exp_bal0/0Rita Hanami Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Rita Hanami Vas. Ápr. 07 2013, 10:29

Kinézet pályázat:

-Hmmm…. Ez így valahogy nem jó! – Jegyzem meg kora reggel a tükör előtt magamat méregetve, vagyis ha egész pontos akarok lenni akkor csupán a hajamat nézegettem. Már jó ideje azon gondolkodtam, hogy kellene egy sokkal praktikusabb frizurát választani magamnak. Ennek egyik fő oka, hogy itt a saoban ezt sokkal könnyebben tehetem meg, akár a mostanitól teljesen eltérő stílust is kipróbálhatok a másik, hogy már a játék kezdetekor zavart a hosszú haj ami leginkább harc közben nyilvánult meg de akkor még nem tudtam, hogy ily könnyedén meglehet változtatni a frizurát, na meg mégis csak éveken át növesztettem ezt a gyönyörű hajkoronát ahhoz, hogy levágjam. De mostanra (elég sokára) rájöttem, hogy a hajam nem vész el csupán kissé átalakult itt a saoban még az életben ugyan az marad… remélem. Némi vásárlás követően már betelepedtem a fürdőbe, nem is értem miért hisz nem hagyok koszt magam után, és jöhetett a nagy bemutató. Először kisseb módosításokkal kezdtem, kontyba fogtam, két kicsi copfocskába, majd amolyan Leia hercegnős vicces hajstílust vettem fel aminek a nevét nem is tudom de kis szórakozás után rádöbbentem, hogy ennél sokkal nagyobb változtatást szeretnék és ezektől a hajam még ugyan olyan hosszú marad. Pár gyors kattintás és már nem is volt haj a fejemen.
- Talán ez egy picit túl rövid…. – Kezdtem el fordítgatni a fejem. – kissé katonás…- Simítom végig a kezem a csupasz fejem, majd újabb váltást követően meg is találtam a nekem tetsző haj stílust. Ez volt a leg ideálisabb, kellően rövid így nem zavar egy-egy gyors fordulást vagy fejmozgást követően amit ki is próbáltam gyorsan, de nem is az, az extra fiúsan rövid haj. Tökéletes… vagyis szinte tökéletes. A rövid hajhoz valahogy nem jön be ez a szín, de szerencsére vettem hajfestéket is amivel el is szórakoztam picit, első választásom egy, a szivárvány minden színében pompázó kombó volt de ez túl giccse így viszont láthattam mi is állhat jól. Szemem az apró fehér kis csíkon akadt meg majd végül az egészet befestettem fehérre.
- Hmmm… Valami még hiányzik… Megvan! – Sújtott le villámcsapásként a felismerés. Még egy előnye a játéknak, hogy nem csupán a hajszínt lehet váltogatni de a szem színt is, Olyan mint egy kontaktlencse betétele csak ez kevésbé kellemetlen. Praktikus.
- Íme albinó Rita! – Csodáltam meg a végkifejletet. Kíváncsi leszek ki ismer majd fel az új külsőmmel, bár ara tippelek, hogy senki.
Rita Hanami Yui_Okakura
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Rita Hanami Exp_bal10/1300Rita Hanami Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 07 2013, 17:57

Hűha, albínó Rita Shocked Elfogadom, az adatlapodban majd frissítsd a kinézeted leírását Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Rita Hanami Exp_bal0/0Rita Hanami Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Rita Hanami Vas. Ápr. 28 2013, 01:16


10. szint képesség pályázat

Sacred beast:
Kinézet:
Rita parancsszóra megidéz egy hatalmas fehér tigrist (közel a duplája egy normál tigrisnek tehát körülbelül 4,6-5,2 méter hosszú és 360-500kg) ami Rita igénye szerint támad vagy megvédi gazdáját viszont megidézéskor ezek közül egyszerre csak az egyiket tudja alkalmazni és a feladat elvégzése után eltűnik és csak három kör után idézhető meg újra. (A tigris neve Nirgal ami a kard istenét jelenti).

Hatás:
A képesség kétféle képen idézhető meg attól függően, hogy támadásra vagy védekezésre akarja e használni.
Támadás esetén: A tigris egy támadó kombó formájában támadja az ellenfeleit egy vagy akár több célpontra koncentrálva. A támadások száma a speciális képességre tett pontoktól függ, minden második pont után kap egy plusz támadást és egyenként öt pont sebzést okoz viszont az össz. sebzés nem lehet több Rita sebzésénél. A támadásokat eloszthatja több ellenfélre is ilyenkor az össz. sebzés természetesen elosztódik (négy ellenfél esetén négyfelé, kettőnél kettő, háromnál három stb.) tört szám esetén a szabályoknak megfelelően kerekítve.
Védekezés esetén: A tigris megidézéskor a célpont elé veti magát (akár Rita vagy más baráti játékos elé) megvédve őt a támadástól és 25%-ra redukálja az elszenvedett sebzést viszont ezt mindenképp Rita életéből vonódik le.
Időtartalom: Aktív képesség így aktiválás után azonnal el is tűnik
Újratöltés: 3 kör

A tigris kinézete:

Rita Hanami White-Tiger-on-fire

Keret sztori:

Egész kellemesen indult a mai nap amit azzal kezdtem, hogy végre rászántam magam a költözésre Horunka egyik félreeső kis fogadójából a céhem székhelyére. Na jó ez a költözés csupán annyi volt, hogy lefoglaltam magamnak egy szobát ugyanis még nem tudom Tsubakit hogyan is oldom meg hiszen ő nem céhtag de eddig együtt laktunk így valahogy őt is magammal kell vinnem, talán rá veszem, hogy lépjen be ő is. Fura volt kicsit újra visszatérni ide, elég rég nem látogattam már meg a kezdetek városát, de sokat nem változott jobbára még mindig nyüzsgött az élet. Érdeklődve sétáltam végig az utcákon néha-néha bele hallgatva az emberek beszélgetéseibe már amennyit hallgatózás jártasság nélkül sikerült kiszűrnöm. Az egyik ilyen beszélgetés épp a tizedik szinten szerzett új képességekről szólt ami nekem is eszembe juttatta, hogy lassan ideje lenne már nekem is kipróbálnom az új képességemet. Már régóta tudtam, hogy ezen a szinten egy új képesség üti majd a markomat hiszen epekedve vártam, hogy végre megkaphassam de mikor először elolvastam a leírást elég nagyot csalódtam. Még, hogy egy szörnyet idézek meg? Ennél azért valami sokkal hozzám illőbbre számítottam pl. egy nagyon ütős kard csapás vagy mondjuk kilőhető pengéket a kardból vagy nem is tudom. A kezdeti lelkesedésem hamar lelohadt ami olyan szintre küldötte magát, hogy még ki se próbáltam. Még én ezen agyaltam elhaladtam egy a jókedvtől igencsak hangos kocsma előtt ahonnan valamiért sorra kullogtak ki az emberek hol dühöngve hol pedig csalódottsággal és bánattal vegyes arckifejezéssel. Ez elég is volt, hogy felkeltse az érdeklődésemet és bekukkantsak a kocsmába ahol belépve jókora tömeg várt hatalmas üdvrivalgással, ordibálással, fütyörészéssel és időnként fájdalmas kiáltással. Az emberek egyetlen asztalt álltak körbe ahol egy igencsak tagba szakadt férfi ült állandó jelleggel és sorra hívta ki a közönség tagjait az általa „a férfiak sportja” címmel fényjelzett szkanderre. Eleinte nem igazán értettem minek ennek a hülyeségnek ekkora ovációt keríteni de hamar rájöhettem, hogy a dolog mögött egy dolog áll, pénz. Két másik férfi folyamatosan rohangászott körbe-körbe és szedegette össze a megjátszott téteket. Egy ideig figyeltem az eseményeket és nem igazán akadt olyan ember aki képes lett volna lenyomni a feltehetőleg harcos kasztú férfit ami első látásra nagy bravúrnak számíthatott de ha az ember már kissé jártas ebben a világban akkor hamar kiszűrheti, hogy ellenfelei rendre alacsony szintű játékosok így mikor lenyomta az újabb ellenfelet én voltam az aki leült szembe vele az asztalnál.
-Nocsak! A kis Hófehérke is szeretne megpróbálkozni a férfiak játékával! – Kiáltott fel nevetve mire többen is hangos hahotázásba kezdtek. –Miért nem mész és inkább valami főzőversenyen próbálkozol kicsi csillag? – Ezt a soviniszta disznót! Ráadásul egy amatőr idióta, rég megtanulhatta volna, hogy ebben a világban sem a nem, sem a méret sem pedig más nem számit, csakis a pontok.
- Chö.. és hagyjam ki a bárgyú arckifejezésed látványát amikor majd átrántalak az asztalon? Ez igazán megér pár száz aranyat. – Vágtam vissza egy gúnyos mosollyal az arcomon és egyben jelezve, hogy megadom a játékhoz szükséges aranyat.
- Legyen ha ennyire meg akarsz szabadulni a pénzedtől és a karodtól. – Felelte most már korán sem nevetve majd ahogy kell letette a könyökét az asztalra és várta, hogy megragadjam a kezét. Magabiztosan szorítottam meg hatalmas mancsát amiben az enyém a szó szoros értelmében elveszett. De tisztában voltam azzal is, hogy ki jelenleg a legerősebb játékos a saon és, hogy én magam nem sok ponttal maradok mögötte. Az egyik férfi odalépett hozzánk és megfogta a kezünk, hogy indítsa a versenyt. Amint elengedte abban a pillanatba minden erőmet plusz még a súlyemelés képességemet is beleadva nyomtam le a férfi kezét amire talán a gyorsaságom is rájátszott hisz ideje se nagyon volt, hogy bevesse azt a fene nagy erejét így az egész alig egy másodpercig tartott majd döbbent csend szállt le az egész kocsmára majd többen morogva elindultak a kijárat felé sőt, akadt aki még a sisakját vagy az épp keze ügyébe akadt tárgyat vágta földhöz. Lelombozó, hogy senki sem fogadott rám.
- Hé-hé, emberek! Ne menjenek el még lesz egy menet… ez… ez nem volt érvényes menet várjanak… - Az egyik fickó igyekezett a kocsmában tartani az embereket de azok szépen szétszéledtek.
- Nos akkor én felvenném a nyereményem és én már itt sem vagyok. – Közöltem a három úriemberrel és felálltam az asztaltól hogy elinduljak az aranyamért.
- Meg a nagy büdös francokat! – Ordított a hústorony és felborította a maga előtt lévő asztal, hogy aztán felpattanjon és a széket amin eddig ült hozzám vágja de a terve annyiban megbukott, hogy könnyű szerrel félrehajoltam előle. – Nem mész te innen sehová! – Közölte velem mire két társa elállta a kijáratot.
- Mégis mit akartok tenni? Védett területen vagyunk, nem tudtok megsebezni? – Kérdeztem mert látszólag erről megfeledkeztek de a biztonság kedvéért kivontam a kardom.
- Oh… van ötletünk! Mondjuk kicsit pattogtatunk mint valami gumilabdát amíg az ájulás szélére nem kerülsz aztán pedig kivonszolunk a városból és mivel mi ilyen kegyesek vagyunk megszabadítunk a szenvedésektől. – Kezdett el kacarászni és előhúzott egy méretes csatabárdot.
- Nem hiszem, hogy képesek vagytok megakadályozni, hogy kimenjek azon az ajtón. – Jegyeztem meg közönyösen mire az egyik „ajtónálló” a tenyerét a földre helyezte amiből egy ezüstös csík futott végig egészen a lábamig ahol mintha szétfolyt volna padlón mintha valami ezüst tócsában lépkednék. Vagyis lépkedtem volna de nem tudtam mozdulni, se a lábam, se a karjaim. Az egész testem lebénult.
- Mondtam, hogy nem mész sehová! – Vigyorodott el a csatabárdos és elindult felém a magasba emelve a fegyverét. Ennél a pontnál már kezdtem kétségbe esni. Ha legalább a kezem tudtam volna mozgatni aktiváltam volna a képességem és simán meglógok de… várjunk… van nekem itt egy másik képességem. Fejben igyekeztem felidézni a leírást ami annyit ír, hogy parancsszóra aktiválódik de azt már elfelejtették odaírni, hogy mi is az. Végül eszembe jutott, hogy a szörny neve le volt írva zárójelbe. Talán elég csak a nevét mondanom és még nagyobb szerencsémre elég gügye neve volt ahhoz, hogy megjegyezzem. Egy próbát megér.
- Szólítalak, Nirgal! – Kiáltottam el magam mire nem messze tőlem a földön egy kékes fehér „alkimista kör” jelent meg bevilágítva az egész kocsmát majd nem sokára egy hatalmas fehér, lángoló tigris ugrott ki belőle letarolva szinte az összes asztalt és széket nagy méretének köszönhetően majd egy hatalmas üvöltéssel tette még hatásosabbá.
- Mi az isten ez? – Kérdezte az izom agy ijedten akitől alig néhány centire jelent meg a bestia és rémületében a fegyverét elejtve hátrálni kezdett. Közben láttam ahogy az ezüst béklyóm eltűnik és így már én is tudtam mozogni.
- Na most én mondom, hogy innen nem juttok ki… élve! – Vettem elő a lehető legridegebb arckifejezésem amire rájátszott, hogy a tigris két lépést tett meg feléjük.
- Húzzunk innen! – Kiáltottak szinte egyszerre és szinte már kitépve az ajtót a helyéről menekültek ki a kocsmából. Egy halk kuncogást eresztettem meg majd az új „állatkám” felé fordultam és megsimogattam hatalmas kobakját, vagyis pontosabban csak az orrát mire az elégedetten morgott és lassan pixeleire morzsolódott és eltűnt. Ezek után azt hiszem pozitívan fogok hozzá állni az új képességemnek.

Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Rita Hanami Exp_bal10/1300Rita Hanami Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Cardinal Hétf. Ápr. 29 2013, 20:46

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, tetszett a történet is, amit mögé kerekítettél Very Happy Gratulálok a második képességedhez!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Rita Hanami Exp_bal0/0Rita Hanami Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Rita Hanami Csüt. Május 23 2013, 21:26


Képesség változtatás pályázat:

A változtatás oka, hogy nem igazán tudom kihasználni a régi képessém sem küzdőtéren sem pedig a bossharcokban (főként ott) ez a kisebbik ok. A nagyobbik, hogy szeretném Rita képességeit sokkal támadóbb típusúra váltani ez pedig inkább időhúzó mint sem támadó.

Régi:

Sense Break:
Használata:
Rita a pengén végig húzza a mutató és középső ujját. Ekkor egy apró csillanás fut végig a kardon és ekkor fejti ki a hatását.
Hatás:
A képesség használatakor az ellenfél egy körre elveszti minden észlelő és érzékelő képességét így ebből az időből semmit sem fog fel. Ez az állapot csak akkor szűnik meg ha az ellenfél életpontokat veszít (a páncél nem számit bele). Minibossok és bossok ellen nem használ.
Hatókőr:
Rita körül egy *speciális képesség/m sugarú körben. Aki ezen a körön belül található a képesség hatása alá kerül

Új képesség:

Sword Mastery:
Passzív képesség. Rita képes két fegyvert is felszerelni egyszerre így megkapja annak minden bónuszát viszont az árnyharcosokra vonatkozó dupla támadás bónuszt nem kapja meg.

Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Rita Hanami Exp_bal10/1300Rita Hanami Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 24 2013, 17:01

Ossu!

Elfogadom a módosítást. Üdv ismét a dual wield világában Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Rita Hanami Exp_bal0/0Rita Hanami Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Jún. 07 2013, 08:34

Képesség módosítás:

Régi:
Sword Mastery:
Passzív képesség. Rita képes két fegyvert is felszerelni egyszerre így megkapja annak minden bónuszát viszont az árnyharcosokra vonatkozó dupla támadás bónuszt nem kapja meg.

Új:
Passzív képesség. Rita képes két fegyvert is felszerelni egyszerre így megkapja annak minden bónuszát viszont az árnyharcosokra vonatkozó dupla támadás bónuszt nem kapja meg, azonban a képesség rendelkezik egy saját extra tulajdonsággal. Ha Rita mindkét kardot használatba veszi az erőre tett alap pontok (felszerelés bónusz nem számit bele) visszacsökkennek az eredeti kardforgató alap értékre (2 pont) és az extra pontok a fegyverkezeléshez adódnak hozzá lévén két kardal a kézben kisseb erőkifejtésre képes de sokkal könnyebben képes hárítani és támadni. A pontok vissza álnak a normálra ha Rita ismét csak egy kardot használ.


A hozzászólást Rita Hanami összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 07 2013, 18:23-kor.
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Rita Hanami Exp_bal10/1300Rita Hanami Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Cardinal Pént. Jún. 07 2013, 17:37

Ossu!

"valamint ilyenkor a páncél pontok is a nullára esnek és ezek fele pedig a gyorsaságra rakodnak de maximum csak az alap gyorsaság felével megegyező pontnevekedés érhető el ezzel."

Ha ezt a részét kiveszed, akkor elfogadom a módosítást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Rita Hanami Exp_bal0/0Rita Hanami Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Jún. 07 2013, 18:25

Átirva ^^
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Rita Hanami Exp_bal10/1300Rita Hanami Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Szept. 11 2013, 15:12


Képesség csere:

Régi:
Sacred beast:
Kinézet:
Rita parancsszóra megidéz egy hatalmas fehér tigrist (közel a duplája egy normál tigrisnek tehát körülbelül 4,6-5,2 méter hosszú és 360-500kg) ami Rita igénye szerint támad vagy megvédi gazdáját viszont megidézéskor ezek közül egyszerre csak az egyiket tudja alkalmazni és a feladat elvégzése után eltűnik és csak három kör után idézhető meg újra. (A tigris neve Nirgal ami a kard istenét jelenti).

Hatás:
A képesség kétféle képen idézhető meg attól függően, hogy támadásra vagy védekezésre akarja e használni.
Támadás esetén: A tigris egy támadó kombó formájában támadja az ellenfeleit egy vagy akár több célpontra koncentrálva. A támadások száma a speciális képességre tett pontoktól függ, minden második pont után kap egy plusz támadást és egyenként öt pont sebzést okoz viszont az össz. sebzés nem lehet több Rita sebzésénél. A támadásokat eloszthatja több ellenfélre is ilyenkor az össz. sebzés természetesen elosztódik (négy ellenfél esetén négyfelé, kettőnél kettő, háromnál három stb.) tört szám esetén a szabályoknak megfelelően kerekítve.
Védekezés esetén: A tigris megidézéskor a célpont elé veti magát (akár Rita vagy más baráti játékos elé) megvédve őt a támadástól és 25%-ra redukálja az elszenvedett sebzést viszont ezt mindenképp Rita életéből vonódik le.
Időtartalom: Aktív képesség így aktiválás után azonnal el is tűnik
Újratöltés: 3 kör

Új:
Sword Mastery Lvl2: Counter

Játékosok ellen:
Passziv képesség ami abban az esetben aktiválodik, ha az ellenfélnek a támadása és vagy speciális képesség használata nem sikerül. Ilyenkor képes ellencsapást indítani ami a normál sebzés felét okozza az ellenfélnek.

Npc ellen:
A képesség akkor aktiválódik ha Rita fegyverkezelése a duplája vagy nagyobb mint az ellenfélé így minden támadáskor képes ellencsapást mérni. A sebzés a normál fele.

Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Rita Hanami Exp_bal10/1300Rita Hanami Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Cardinal Szer. Szept. 11 2013, 17:21

Ossu!

Elfogadom a képességváltoztatást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Rita Hanami Exp_bal0/0Rita Hanami Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Rita Hanami Hétf. Okt. 07 2013, 23:15

Élnék a csere lehetőségemmel és lecserélném a keresés jártasságom lopakodásra
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Rita Hanami Exp_bal10/1300Rita Hanami Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Cardinal Szer. Okt. 09 2013, 15:58

Elfogadom, átírtam a karilapodon Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Rita Hanami Exp_bal0/0Rita Hanami Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Okt. 23 2013, 18:16

Njk pályázat:

Név: Osawa Riku
Kor: 17
Nem: Nő
kinézet:
Rita Hanami 664116-shingeki_no_kyojin___15___large_12
Kaszt: kardforgató


Leírás:
Rita gyerekkori barátnője akivel évekig nagyon jó viszonyba volt majd Riku  középiskolai évek kezdete előtt a szülei miatt átköltözött a japán fővárosba és idővel megszűnt egymás közt a kapcsolatuk. Nagyon kedves, ugyan akkor nagyon lobbanékony természetű lány, rengeteget beszél sokszor még akkor is mikor inkább hallgatnia kellene, talán pont azért mert imád a figyelem középpontjában lenni. Ő is egyike azoknak a játékosoknak akik a játék kezdetekor „hibernált” állapotba kerültek azonban pár hónappal a sao kezdete után magához tért így nem maradt le túlságosan az élbolytól. Bár a frontvonaltól távol maradt, nagyon is szívén viselő a többi játékos sorsát ami főként abban mutatkozott meg, hogy segítette az éppen „ébredő” játékosokat a kezdettekben amitől elég gyorsan nagy népszerűségre tett szert az alacsonyabb szinteken.


A hozzászólást Rita Hanami összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 25 2013, 16:45-kor.
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Rita Hanami Exp_bal10/1300Rita Hanami Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Cardinal Pént. Okt. 25 2013, 16:41

Ossu!

Petra \o/ Vagyis khm... kicsit rövid lett a háttere az NJK-nak, de tulajdonképpen benne van minden lényeges, így elfogadom a pályázatot. Az NJK-boardba készíts neki még egy adatlapot Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Rita Hanami Exp_bal0/0Rita Hanami Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Rita Hanami Hétf. Jan. 06 2014, 13:46

Képesség csere:

Sword Mastery Lvl2: Counter

Játékosok ellen:
Passziv képesség ami abban az esetben aktiválodik, ha az ellenfélnek a támadása és vagy speciális képesség használata nem sikerül. Ilyenkor képes ellencsapást indítani ami a normál sebzés felét okozza az ellenfélnek.

Npc ellen:
A képesség akkor aktiválódik ha Rita fegyverkezelése a duplája vagy nagyobb mint az ellenfélé így minden támadáskor képes ellencsapást mérni. A sebzés a normál fele.



Új képesség:

Requip (lecserélés):
A képesség lehetővé teszi a felszerelések cseréjét bármikor a harc közben vagy bárhol anélkül, hogy a menüt előkellene hívni. A képességgel nem lehet páncélt vagy életet visszatölteni, az élet esetében is csak a maximális érték fog növekedni vagy csökkenni független attól mennyi az épp aktuális.
A képességnek két formája van.

1.
Quick Requip(gyors csere):
A gyors csere a ahogy a neve is mutatja csupán egy(gyűrűk esetében kettő) felszerelés vagy fegyver lecserélését. Ebben a módban nincs szükség kockadobásra mivel a képesség csupán alig pár másodperc alatt aktiválódik így százszázalékos a siker.

2.
Set Requip(teljes csere):
Kevésbé gyors de hatékonyabb lecserélés ami kettő vagy több felszerelést enged lecserélni egy körben. A képesség jóval időigényesebb így a hatása csak  következő körben fejti ki hatását.
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Rita Hanami Exp_bal10/1300Rita Hanami Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 06 2014, 15:02

Hozzátenném, hogy ha Klein elfogadná a képességedet, akkor bosson való használatkor neked kell újraszámolni mindent, ha pedig nem fogadja el, akkor sztornó.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Cardinal Kedd Jan. 07 2014, 02:28

Én elfogadom, azzal a feltétellel, hogy a quick requip is elhasználja a mellékcselekvésed szörnyharcokban, szóval hiába nem kell dobnod, ugyanúgy képihasználatnak számít.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Rita Hanami Exp_bal0/0Rita Hanami Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Jan. 08 2014, 19:01

Rendben, megértettem ^^
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Rita Hanami Exp_bal10/1300Rita Hanami Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Rita Hanami Vas. Feb. 09 2014, 12:05


Nagy karakter pályázat!
(Kinézet, kaszt és képesség csere)

Ok:
Userileg már régóta tetszik az íjász kaszt, sokkal jobban el tudok képzelni egy íjászt mint masszív dps karakter mint egy kardforgatót. Valamint Rita eddig főként PvP karinak számított viszont most már bekerül annyi olyan fejlődési lehetőség és a bossokbban is szeretnék nagyobb szerepet vállani, hogy ezt a koncepciót PvE (mobok ellen) szeretném váltani.

A képességeket pedig maga a kasztváltás miatt szeretném lecserélni, az első képességem egyértelmű hisz két íjat nem használhatok :Pa másodikat pedig mert Ritával a felszerelés cserélgetést főként fegyvereknél, erőt és fegyverkezelést akartam variálni a harcok során de íjászként az erő nem sokat számit és irányításra adó felszerelés ahogy néztem nem túl sok van.

Az előzmények egy még futó küldetésben vannak.

Kinézet:

Rita Hanami Erza_the_kid_by_sylvae00-d6e9x50


Alapjaiban nem változna, viszont gyerek külseje lenne, tehát alacsony, kicsivel teltebb arcal néz ki.

Kasztváltás története:

Még mindig nagyon fura volt a tükörbe nézni. Napok teltek el a küldetés óta és még mindig nem változott vissza a külsőm. Bug lenne? Talán. Szerencse, hogy legalább a fegyvereim és a felszereléseim igazodnak a testméreteimhez. Igaz így is nagyon bénán festek. A szabdalóimból játék kardok lettek.
- Hmmm… Támadás! – Emeltem a magasba a kardom a tükör előtt. – Béna! – Rogytam térdre. - Úgy nézek ki mint aki épp farsangra készül. Ám nem is ez a legrosszabb. Mégis, hogy a francba harcoljak ezek után? A kardom kb fele akkora mint egy rendes kard. Egyszerűen csak homlokon szúr az ellenfél és már ki is vagyok iktatva hisz úgy se tudok még csak a közelébe se kerülni. – Mérgelődtem magamban. – Talán jobb lenne másik kasztot választanom. Vagy talán harcoljak úgy mint abban a scifi filmben amiben az a nagy fülű zöld törpe van és ugráljak mint a bolha? – Próbáltam magam elképzelni de valahogy egy pattogó paradicsomnak éreztem magam így gyorsan ki is ráztam a fejemből a gondolatot. Halottam egy npc-t ahol egyszer megváltoztathatom a kasztom így fel is kerestem. Első ránézésre a hely egy fegyverboltra emlékeztetett a falakon és a szekrényekben is a különféle kasztok fegyverei díszelegtek. Egy idősebb úr jött oda hozzám és mondta az előre beprogramozott szöveget. Majd felugrottak egy ablak ami rákérdezett, hogy szeretnék e váltani. Természetesen az igenre nyomtam és már meg is jelentek a választási lehetőségek.
- Hmmm… - A fejemet vakarva néztem melyik is lenne az ideális majd ráböktem a harcművészre. Ekkor több fegyver jelent meg előttem a kaszától egészen az olyan dolgokig amiket alap nem is néztem volna annak. Valahogy egyik sem nyerte el a tetszésem így nem is erősítettem meg a váltást hanem ezúttal a  harcos kasztra mentem rá. Gondolva egy kétkezes kard kb akkora lenne az én méretemben mint egy átlagos sima. A számításaim viszont nem úgy jöttek be mint gondoltam. Valamiért a harcos fegyverek az eredeti méretükben jelentek meg így sok esetben másfélszer akkora volt a fegyver mint magam. Ezután egy futó próbát vetettem az árnyharcosra nem is értem miért. Végül maradt az íjász. Az íj ugyan kisebb volt mint az átlagos, de ehhez nem kell közel menni, sebezni pedig ugyan annyit sebzek. Nem telt bele sok idő, hogy meggyőzzem magam ez lesz a megfelelő kaszt. Magabiztosan erősítettem meg a váltást, most már csak megkellene tanulnom íjjal lőni…

A választott kaszt: Íjász

Képességek:

1.Képesség
Charge:
Aktiváláskor a nyilak vöröses színben pulzálnak és bizonyos találatonként extra sebzés bónuszt adnak minden támadáshoz. A képesség aktiválás után addig aktív amíg a támadásiam találnak vagy én magam nem kapcsolom le ilyenkor két kör a lehűlési idő. A képesség szintx1 sebzés bónuszt ad a második sikeres találatra majd szintx2 a negyedikre, szintx3 a nyolcadikra szintx4 a tizenhatodikra és így tovább. A képesség csak akkor működik ha a támadások között nincs „miss”. A charge más támadó képességekkel is használható.

2. képesség

Multi Arrows:
Aktiváláskor Rita töb nyilat is képes kilőni egyszerre (maximum spec képesség/4 db) azonban minden extra kilőtt nyíl annyival kevesebbet sebez. A második nyíl már csak fele annyit, a harmadik harmada annyit stb. Ez csak egy támadásra vonatkozik tehát ha egy körben háromszor támadhatok és aktiválom a képim akkor csak az egyik támadásom alatt lőhetek ki több nyilat a többinél már csak egyet. A képesség használható akkor is ha a charge aktiválva van ilyenkor a sikeres találatok növelhetik a sebzés bónuszt viszont ha a képi nem sikerül a Charge ugyan úgy megszakad. Lehűlési idő három kör.
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Rita Hanami Exp_bal10/1300Rita Hanami Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Cardinal Kedd Feb. 11 2014, 23:29

Ossu!

Ilyen jellegű, radikális kinézetváltozást nem tudok engedélyezni. Minden karakter a valós külsejével vesz részt, hajszín változtatására van lehetőség a játék keretein belül. Míg egy küldetés alatt egy ilyen változás ideiglenesen belefér, állandóra már nem. Maximum úgy tudom elképzelni, hogy a karakter ilyennek érzékeli magát, míg a környezete normálisan látja.

A képességek, különösen kombinálva, túl sok pluszsebzést adnak az erő/irányításpontjaidhoz képest. Mindkettőt drasztikusan gyengíteni kellene.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Rita Hanami Exp_bal0/0Rita Hanami Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.