Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery

4 posters

Go down

[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Empty [Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery

Témanyitás by Cardinal Szer. Május 08 2013, 09:56

Kazuma
Élet: 50 HP
Fegyverkezelés: 21
Erő: 13/támadás
Kitartás: 6
Gyorsaság: 30
Speciális képesség: 3
Páncél: 8
Képesség: Árnyrobbanás

Felszerelések:

Möraja Chancery
Élet: 105 HP (Norm 63 HP)
Fegyverkezelés: 2
Irányítás: 29
Kitartás: 12
Gyorsaság: 12
Speciális képesség: 3
Páncél: 10

Felszerelések:

Kazuma sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, ha petet támad, biztosan talál, ha idomárt. Minden 3. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 3-at vagy nagyobbat kell dobnia.
Chancery sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, minden 6. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 3-at vagy nagyobbat kell dobnia.
Norm sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 3-at vagy nagyobbat kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Kazuma
Kazuma
Möraja Chancery
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_bal0/0[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery

Témanyitás by Kazuma Szer. Május 08 2013, 14:50

A selejtezőben tökéletesnek bizonyult a pontozásom. Ayani lovacskája ugyan szép sebzéssel bírt de mindössze csak távol kellett tartanom magamtól és végül könnyen lekaszaboltam az idomárt. Számomra viszont folytatódik a torna így rögtön utána is néztem, hogy ki lesz a következő ellenfelem. A név semmit nem mondott nekem. Sosem találkoztunk. Nem is hiszem, hogy a front környékén mozogna. Szóval remélhetőleg tapasztalatlan is. A kis pihenő után viszont kezdődött is az újabb párbajom így elindultam a küzdőtér felé, míg ki nem léptem a közönség elé teljes felszerelésben a jól megszokott maszkommal az arcomon.
A látvány meglepett. Egy fura lány mellette egy ronda nagy pók. Már-már kirázott a hideg az undorító lénytől de azért visszafogtam magam. Utálom a pókokat.
Enyhe biccentéssel köszöntem csak és már rohantam is felé. Ayani ellen működött. Itt miért ne menne? Odaérve négy villámgyors vágást ejtettem rajta aztán ugrottam is hátra hogy kikerüljem a várható válaszcsapást.

Chanceryre ment 4x 13-as(52) sebzés
50 élet
8 páncél
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_bal304/2100[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery

Témanyitás by Chancery Szer. Május 08 2013, 15:07

-No, nekünk picit várnunk kell. -nézem a táblázatot, majd jobb híján a többiek párbajait lestem, már amennyire lehetett. Ilyen fajta megmérettetésben először lesz részem, és izgatottságomban a torkomban dobog a szívem. Az 'új erőmet' is meg kell ismerjem valahogy hamar, első szintűként rögtön tizes szintű pontokkal rendelkezni elég hirtelen dolog.
Kazuma nyert és már jött is a figyelmeztetés, hogy lépjek színpadra. Itt-ott a nevét hallottam eddig, de sosem láttam ezelőtt. Eleve sosem találkoztam még Árnyharcossal, de mivel gyakorlatilag ők a játékok 'assasin'-jai, úgy sejtettem, jó gyorsak lehetnek. Az még szerencse, hogy kritikus sebzés nincs a rendszerben...
Azt hiszem... *gulp*
A hirtelen támadás teljesen ledöbbentett, mire észbe kapok, már nem csak a páncélom nincs sehol, de az életemből is jócskán lefogyott. Oké, arra számítottam, hogy gyors lesz, de ennyire??
Reagálnom kell, minél gyorsabban. Mivel a pontozásnál azt terveztem, elsősorban Norm fog harcolni, én meg betöltöm a Szívós szerepét, ezen nem is változtatok, egyenlőre.

-Norm!
A pók dühös sziszegéssel indul előre.

Mellé.
HP: 63, Normé full
*Kockadobás menete sikeresen megtanulva, LoL*


A hozzászólást Möraja Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 08 2013, 15:09-kor.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_bal2062/2100[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 15:08

The member 'Möraja Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery

Témanyitás by Kazuma Szer. Május 08 2013, 15:15

Elkaptam de, a pók is rögtön utánam vetette magát. Azonban túl lassú volt. Elég sokat sikerült lecsípnem az idomár életéből és jó volt látni a meghökkent arcát. Eltávolodtam tőlük. Fújtam egyet és megvártam a megfelelő pillanatot mielőtt ismét lecsaptam. A háta mögé kerültem és újabb két vörös csík jelezte, a tökéletesen kivitelezett támadást.

Chanceryre ment 2x 13-as(26) sebzés
50 élet
8 páncél
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_bal304/2100[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery

Témanyitás by Chancery Szer. Május 08 2013, 15:20

"Jesszusjesszusjesszusjesszus"
Avagy: Chan agyában megakadt a lemez.
Teljesen leblokkoltam. Ez a fickó mintha villámból lenne, nem is evilági. Többet kellett volna nekem is gyorsaságra raknom? Mindegy, ezen nem most kell gondolkodni, ráérünk utána is - főleg, amilyen hamar ez véget fog így érni.
Norm az elvétett támadás után újra próbálkozik, hátha több sikere lesz. Ha veszítünk is, legalább ne 'flawless victory' legyen.


HP: 27
Norm: full
Talált Smile -29 HP


A hozzászólást Möraja Chancery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 08 2013, 15:21-kor.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_bal2062/2100[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 15:20

The member 'Möraja Chancery' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery

Témanyitás by Kazuma Szer. Május 08 2013, 15:39

Hiba csúszott a számításba. Túl közel engedtem magamhoz azt a soklábú dögöt. Rádöbbentem hogy még egy ilyen csapás és végem. Viszont van egy trükköm, amivel bebiztosíthatom a győzelmem. Azt hiszem nem árt, ha bekapcsolom a képességem. Talán nélküle is sikerülne de, ha már lehet, akkor menjünk biztosra. Aktiváltam a képességem és megindultam. Ha sikerül, akkor a szétterülő árnyékban könnyedén elintézem, ha pedig nem, akkor csak az ügyességemben bízhatok.

Chanceryre ment 2x 13-as(26) sebzés
29 élet
0 páncél
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_bal304/2100[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 15:39

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery

Témanyitás by Chancery Szer. Május 08 2013, 15:47

-Mi a...?
Ilyet még sosem láttam ezelőtt: minden elsötétült. Számítottam rá, hogy valamikor megvakulok ebben a játékban, de ilyen hamar. Végülis, Árny-harcos... tehát árnyékban harcol.
Norm hasonlóképp érezheti magát. Nem tehetek mást, csak állok és fülelek, hogy mi történik. És figyelem az életcsíkom... de biztos vagyok benne, hogy nekem kampec.


Béna-béla
Gratu, Kazu, jó kör volt Smile *ölel*
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_bal2062/2100[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery

Témanyitás by Kazuma Szer. Május 08 2013, 15:55

A mozdulatlanul ácsorgó lányt gyerekjáték volt elkapni. Már nem is igazán élveztem, ahogy egyszerűen belemártottam a késeimet. Azt hittem ezzel ki is végeztem de a csíkból még maradt valami nagyon minimális. A lassan szétfoszló árnyékban állva a jobb kezemben lévő késsel a gyomra felé szúrtam de ezt a rendszer már megállította. Mire kitisztult a küzdőtér ismét megjelent a szép zöld felirat. Eltettem a késeimet és elsétáltam hogy megnézzem ki lesz a következő.

// Nekem is tetszett. >.> *jobbkezes ölelés* //
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_bal304/2100[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery

Témanyitás by Cardinal Csüt. Május 09 2013, 08:35

A nézőknek nem nagyon tetszett, hogy a befejező mozzanatot nem láthatták, Kazuma nem valószínű, hogy népszerű lesz ezzel a képességgel.

Győztes: Kazuma
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_bal0/0[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery Empty Re: [Nova A1] Kazuma vs Möraja Chancery

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.