Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

4 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 3 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Május 20 2013, 15:41

Kardomat megállította az ismerős lila erőtér, a párbaj pedig véget ért. Leeresztettem a kardomat, semmitmondó arccal bámultam magam elé. Nem szerettem komolyan venni a küzdelmeimet, sosem volt bennük sok izgalom, ahogy a köztünk lévő különbség most is megmutatkozott végül. Éppen annyit mutattam, amennyire szükségem volt a győzelemhez.
- Méltó ellenfél voltál. Te vagy az első, aki komoly küzdelemre kényszerített ebben a játékban :] - válaszoltam a gratulációjára, azonban hogy ne tűnjek túl kedvesnek, közelebb léptem hozzá, és még a fülébe súgtam - Legközelebb nem az életedet fogom levenni, hanem a bugyidat, szépségem Wink - nevettem fel, majd hanyagul intve hátat fordítottam neki és a pihenőzóna felé vettem az irányt én is.

// Én is köszönöm, izgalmas volt :] //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 3 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 21 2013, 12:12

Amilyen lassan kezdődött a párbaj, a vége olyannyira izgalmas lett, ami a nézőket is fellelkesítette. Csalódottan kellett tudomásul vegyék, hogy nem a szebbik fél nyert.

Győztes: Tachibana Makoto
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.