Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 06 2013, 17:50

Tachibana Makoto
Élet: 70
Fegyverkezelés: 21
Erő: 14
Kitartás: 7
Gyorsaság: 10
Speciális képesség: 10
Páncél: 21
Egyéb: 1x Kis Potion, 1x Mini Potion, 1x Pajzs Kristály

Tatsuki Ranmaru
Élet: 85 HP
Fegyverkezelés: 43 (sebzés 22)
Erő: 0
Kitartás: 13
Gyorsaság: 27
Speciális képesség: 7
Páncél: 11
Egyéb: 2x Rövid Pontosság Potion, 1x Pajzs Kristály

Tachibana Makoto sikeres találathoz 5-öt vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.
Tatsuki Ranmaru sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Tachibana Makoto
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Hétf. Május 06 2013, 18:02

Artemis a kezemben pihent, együtt vártuk ellenfelünket. Az elmúlt órák eseményei mögöttünk zajongtak már, a fejünkben siserahadként vijjogtak, majd ahogy a másodpercek és a szívdobbanások teltek, idő múlt el idő után számolatlanul, minden elcsöndesedett. Hamarosan már csak ketten álltunk egymás mellett Artemisszel, és vártunk a gongra, hogy a számláló a végére érjen, mi pedig nekilendülhessünk.
Rengeteg küzdelem volt már mögöttem, megkockáztatom: az egyik legtöbb. Félelem költözött volna a szívembe, ha mondjuk Saito-val kerülök szembe, esetleg Mirikával, de erről a nyikhaj lovagról még nem hallottam. Érdeklődésemet nem keltette fel különösebben, biztos voltam a dolgomban. Artemis ellen, és ellenem esélye sincs. Ezt pedig már az első lövésekkel a tudtára is akartam hozni, így amint a gong elhangzott, nekilendültem…

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 18:02

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4767249862_5877ffd2ef_s [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Május 06 2013, 18:57

Elcsábított a mézes madzag, amit elhúzott az orrom előtt Mr. Fortune. Ezért vagyok itt, pedig nem sok keresnivalóm lenne a frontharcosok ellen, még szálkaként működő képességemmel sem. A pajzs, amihez hozzájutottam annyi viszontagság után mondhatni rákényszerített, hogy a köz javát szolgáljam. Aggódom, hogy ez talán megváltoztatja nézeteimet :] Rejtőzködéssel nem foglalkoztam, szokásos gúnyámban jelentem meg és viseltem el a csinnadrattát, amit ez a feltűnési viszketegségben szenvedő alak megrendezett.
Hamarosan kiderült, az ellenfelem egy szemüveges, vézna fickó. Felszerelésem teljes pompájában sem örültem neki. Íjász volt, és nagyon hamar fény derült rá, hogy nem is gyenge. Rosszabb ellenfelet talán nem is kaphattam volna, az előnyöm, melyet kimagasló fegyverkezelésem adott, odaveszett.
- Egy íjásztól ez igen figyelemreméltó sebzés, Tatsuki Ranmaru :] - dicsértem meg, felidézve a nevet, melyet a táblán láttam. Egyetlen nyilával eltüntette a páncélomat, de annyira nem volt magas a sebzése, hogy ne törjön le a védelmemből egy szelet. A sok páncéltól lassú voltam, de megkíséreltem előreszökkenve lenullázni kettőnk közt a távolságot, és bevinni kardommal egy szúrást a pápaszemes vállába.

Ha sikeres a képességem: 81 HP, 17 páncél (első támadással 1 HP-t sebzel, elveszik a fegyverem páncélja, marad 19, második találattal 3 HP-t sebzel, elveszik a pajzsom páncélértéke, megmarad 17)
Ha sikertelen: 62 HP
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 18:57

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Hétf. Május 06 2013, 19:20

(off)Nekem gyanús, hogy Ran életéből vontad le a saját sebzését. Tachinak 66 élete maradt. Először 1-el ütötte túl Ran, a 19-et pedig már 4-el (Artemis lövései egyre erősebbek. Első 22-t sebez, második 23-mat, harmadik 24-et, és itt megáll), így 65 élete maradt Tachinak. Vagy rosszul látom? Surprised (/off)


Játszi könnyedséggel hajoltam el a csapása elől, közelharci tapasztalatom lassú gyarapodása és a lovagokra jellemző lassúság megpecsételte a sorsát. Ebben teljesen biztos voltam. Sajnáltam, hogy Artemisnek ideje sem lesz, hogy igazán belelendüljön, így nem élvezhetjük majd ki még a küzdelem igazi sava-borsát. Majd a következő ellenféllel szemben – biztosítottam saját magamat, miközben megadtam az utolsó kegyelemdöféseket a fiúnak. – Nem szégyen a Fénytől és annak birtoklójától elesni – biztosítottam a fiút…

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 19:20

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766610511_dda12706fc_s [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Május 06 2013, 19:44

// Igazad van, kevertem az életünket, meg a növekvő sebzés se volt meg xD Valóban 66 HP-m maradt //

Szánalmas... Ez a jelző illett leginkább szúrásomhoz, mely csupán a levegőt hasította. Ellenfelem gyors volt és mozgékony. Legalább életet alig vesztettem, de nem sokáig fog ez így maradni, páncélom fokozatosan kopni kezdett. Próbáltam követni a férfit, közel maradni hozzá, ám nem volt időm közbeszúrni, miközben az íját töltötte. Nem kellett tegezhez nyúlkálnia, a nyilak maguktól termelődtek. Felvontam a szemöldököm a jelenségre.
- Miért éreznék szégyent, csak mert egy nálamnál nagyobb kocka, akinek az egyetlen elfoglaltsága a farmolás ebben a világban, legyőz? Csak a pontjaid érnek valamit... te magad nem :] - vigyorodtam el. Provokálás, inzultálás. Hibára kellett kényszerítsem, ha esélyt szerettem volna. Újabb nyila talált, ám a következő sután reppent felém. Még szoknom kellett a pajzsomat, de akaratom most közvetítette az eszköz és kétszeresére nőtt, így a nyíl ártalmatlanul vágódott le róla. Meglepetést okoztam-e? Akár igen, akár nem, támadásba lendültem, és pajzsom mögül előredöfve céloztam ugyanott, mint az előbb.


// Sikeres dobásnál marad: 59 HP, 17 páncél (7 HP-t sebzel, páncélom innentől kezdve nem változik)
Sikertelen dobás: 42 HP //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 19:44

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Hétf. Május 06 2013, 19:53

(off)Semmi gond, csodálom, hogy még tudsz számolni. Smile (/off)


Hogy… micsoda – igazítottam meg a szemüvegemet. Arra számítottam, hogy a csatának már vége is lesz. Gyors küzdelem volt, szépen harcolt, bár túl sokat nem tudott mutatni, de ezt nem is rónám fel neki, hiszen engem kapott ellenfélnek.
Megütközve figyeltem a HP bar-ját, amin még bőven volt életpont. Csapása így majdnem be is talált, az utolsó pillanatban tudtam csak elmozdulni. Rájöttem, hogy a csatának még közel sincs vége. A yaganom és a fókuszaim nélkül sokkal lassabb lett a reakcióidőm, már ami a gyanús esetek észlelését illeti. Ráadásul már a verejték is ott gyöngyözött a homlokomon.
Megleptél! – közöltem megütközve, majd Artemisszel tüzeltem is. Próbáltam aktivizálni a yaganom, hadd lássam, hogy mi is történik itt valójában.


(off)Ha sikeres a képesség: akkor sincs semmi lényeges. Ha nem, akkor sem.
A sebzés fixen 24-es. Elkezdhettem volna ezeket kiírogatni előbb is, én is. Very Happy (/off)

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 19:53

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Május 06 2013, 20:22

Yare-yare... ez volt az első olyan párbajom, ahol ennyire alárendelt szerepbe kerültem. Csak vagdalkoztam, miközben Ranmaru-kun mintha játszott volna velem, és valóban. Mimikája, mozdulatai, szavai arról árulkodtak, hogy könnyebb győzelemre számított ennél. Keresztül futott a fejemen, mi lenne, ha még mindig a Csigaház lenne nálam, de egy gyors fejszámolás elegendő volt: rosszabbul állnék, bár nem sokkal. Így is jelentős fordulatra volt szükség, csak idő kérdése volt, mikor fogy el az életem. Valami furcsa oknál fogva sisakom páncélértéke legalább nem tűnt el.
- Nahát... ezek szerint a tudásod meglehetősen sekélyes. A lovagok híresek az állóképességükről, nem? :] - jegyeztem meg gunyorosan. Ideje volt trükkökhöz folyamodni, a tiszta harc egyébként sem volt az erősségem. Leoldottam köpenyemet, és egy hanyag mozdulattal a pápaszemes felé hajítottam. Belegabalyodik? Kitér? Nem számított, a pillanatnyi figyelemkihagyást kívántam kihasználni. Lábszúrással, azt nehezebb észrevenni :] Milyen kár, hogy fáradok...


// 52 HP, 17 páncél vagy 35 HP. A következő köröm pihenő, négyszer jössz *nyel egyet* //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 20:22

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Hétf. Május 06 2013, 20:33

Savanyúan húztam el a számat. Nem sikerült aktiválnom a yaganom, de minden szava annyira egyszerű és átlátható volt, hogy sajnáltam időt fordítani a mélyebb jelentéstartalmak kibogarászására. Sokkal több tapasztalatom volt ennél a ficsúrnál, mint azt gondolta volna. A játék kezdete óta állandó kapcsolatban voltam és vagyok is lovagokkal, ismertem a harcmodorukat, küzdöttem ellenük és mellettük is. – Sokkal több vagyok annál, mint aminek hiszel engem – biztosítottam. Bár lassan haladt a küzdelem, de nem csak életpontjaim, hanem még páncélom is érintetlen volt. Győzelmem előzetes számolásaim szerint egyre nagyobb valószínűségi rátával támogattak. A kis trükkjei nem hatottak meg, nem először találkoztam velük, így nem jelentett problémát kitérni előlük. Aktiváltam volna a yaganom, de már szükségét se láttam, hogy megint próbálkozzam.
Semmi újat nem tudsz mutatni – jegyeztem meg a szemüvegemet feltolva. Nem teljesen volt ez igaz, hiszen a pajzsával produkált harcot bár technikailag előnyösnek semmiképpen, de látványosnak nyugodtan nevezhettem. – A felszerelésed sem menthet meg előlünk, öcskös – mormoltam az orrom alatt, és Artemis-szel a végső leszámolást készültünk véghezvinni.

Két 24-es sebzés, ha sikerül.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 20:33

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766612103_86ee832108_s [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766609959_af0c0eb7c7_s [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4767251444_0f76bf2817_s [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Május 06 2013, 20:52

Ilyen közel voltam, hogy végre megfogjam, de kitért az utolsó pillanatban kardom elől. Elégedetlenül prüszköltem, miközben lendületem tovább vitt és azzal küszködtem, hogy egyensúlyomat visszanyerjem. Nehezen ment mozgásom szétesett. Lihegtem, nem volt annyi erőm, hogy tovább ostromoljam, így segítségül hívtam a pajzsomat. Mérete ismét megnőtt, scutumként magasodott előttem, tejesen elfedve az alakomat. Azonban lassú voltam, két nyila így is átjutott és megkarcolták a karomat és a vállamat.
- Inkább sokkal többnek hiszed magad, mint ami valójában vagy :] - fordítottam meg mondandóját pajzsom rejtekéből. Valóban, virtuális pontokra támaszkodik, és egy virtuális fegyvert magasztal saját magával együtt. A valóságban nem több körömpiszoknál, aki élvezi, hogy itt ő lehet a kiskirály. Nevetséges... Előléptem és egy határozott mozdulattal elhajítottam feléje a kardomat. A köpenyem után megváltam a fegyveremtől is, de ez megint csak elterelés volt. Megiramodtam, zsugorodó pajzsommal és azzal igyekeztem végre rést ütni a védelmén. Védelemmel megverni a védelmet... különösen hangzott.


// 38 HP, 17 páncél vagy 4 HP //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 20:52

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Hétf. Május 06 2013, 21:04

A szavait különleges harcmodorral spékeli meg, és a találat, amely megrepeszti páncélzatom, bizony alátámasztani látszanak mondandóját. Önbizalmamon körömhegynyi rés pattan meg, azonban még páncélzatom felfogja a csapását. Nem sokkal, de erősebb annál, mint amire számítottam. – Nem szép ez a sorstól… Azzal hiteget, hogy győzhetsz – állítom, de már remeg a kezem, Artemist sem tudom biztosan fogni. Inkább leredukálom a lövéseim számát, és egyetlen szusszanásnyi pihenőt is adok magamnak, hogy újra levegőhöz jussak. Sokkal tovább húzódik ez a párbaj annál, mint amennyire elsőre számítottam volna. Tekintetemmel igyekszem követni az életcsíkját. Sokkal lassabban csökken, mint kéne… Gyanús, azonban nem jut eszembe semmilyen ötlet, amivel megszűntethetném. Másrészről talán nincs is szükség rá. Lassú víz partot mos. – A győzelem már az első csapástól kezdve az enyém. – Próbálok magabiztos mosolyt generálni. Fejedelmit.
Nehézkes.

24-es sebzés egyszer, mert fáradság befigyel.


EDIT: 83 élet, 0 páncél. Elnéztem. xD


A hozzászólást Tatsuki Ranmaru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 06 2013, 21:10-kor.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 21:04

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Május 06 2013, 21:21

Nocsak... igazán furcsa fintora a sorsnak, hogy a fürge, kardos csapásaim egytől-egyig a levegőt szelték ketté, mikor pedig pajzsommal kísérlem meg elsöpörni az ellenfelemet egy logikusan jóval lassabb támadással, az sikerrel jár. Felbőszült bika módjára fordultam vissza Ranmaru-kun felé, csupán arcomon nem látszott semmilyen agitáció. Közöny már annál inkább.
- Valóban úgy gondolod, hogy van esélyem győzni, Ranmaru-kun? A sors az én fülembe még nem suttogott semmit :] - reagáltam, és tényleg. Nem táplálnak holmi remények, csak teszem a dolgomat. Ez nem olyan párbaj, amit megunhatok és odébb sétálhatok, de meglepő módon szórakoztatott a saját kilátástalanságom. Sikerélmény volt belecsípni az életsávjába, és mint ilyen, szétáradt tagjaimban tőle az a jóleső érzés. Kaparásztam egy kicsit a lábaimmal jó bika módjára, majd ismét a pajzsom erejét használva támadtam. A kardomra rá se pillantottam, csupán egy hasztalan vas volt, semmi egyéb.


// 31 HP, 17 páncél vagy 14 HP //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 21:21

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Hétf. Május 06 2013, 21:29

Bevallom: unalmas volt. Számításaim szerint lassan minden esélyét elvesztette a fiú, hogy utolérhessen. Lassúsága nem volt jelentős, de éppen elég ahhoz, hogy rendre hárítani tudjak, így még csak belém se csíphessen. Egyre agresszívebben szorítottam Artemist, ahogy hang sem jött ki a torkomon, annyira vicsorogtam. Sértette a becsületemet a fiú… Megizzasztott, ez igaz, de csak mert a munka hosszan tartó és fáradságos volt, ahogy lépésről lépésre gyepáltam az életvonalát. Utolérnie… reméltem, hogy lassan már lehetetlen.
Nem volt kedvem a csevejhez, szerettem volna már túl lenni rajta. Féltem, hogy lassan képtelen leszek objektív következtetéseket levonni, és így küzdelmünk elállatiasodik majd. Szorításom Artemisen tovább erősödött. Ne engedd majd, Kedves – kértem tőle suttogva, miközben húrját feszítettem, a fegyvert magamhoz húztam, célra tartottam, lőttem!

83 élet, 0 páncél. 24-es sebzések.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 21:29

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766612103_86ee832108_s [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Május 06 2013, 21:41

Elvigyorodtam. Természetesen ugyanaz nem jött be másodszor. Félre tudott táncolni, majd kellő távolságot épített ki, hogy lőhessen. Olyan volt ez, mintha gumírozás mentén harcolnánk. Ő távolra kerül, céloz és lő, én pedig addigra utolérem és lecsaphatok, amit ő kikerül és újra eltávolodik. Most éppen az egyik lövedéke mellément, amiből arra következtettem, hogy lankad a figyelme. Eddig mindegyik lövése talált, vagy talált volna, ha pajzsommal nem állok a fénynyilak útjába, ez viszont elsüvített a fülem mellett. Újabb rohamommal terelni kívántam a férfit, oda ahol köpenyem feküdt a poros talajon. Ha rálép, jó esélyem volt rá, hogy elesik benne, és akkor könnyű célpontot fog nyújtani. Talán. De talán egy ilyen esetben is félre tudott volna gurulni. Megkíséreltem az íját megütni, kiütni a kezéből súlyos pajzsommal. Fegyvertelenül egy íjász semmit sem ér. Ez volt az utolsó elehetőségem, esélyem. Elértem abba az életzónába, ahol ha képességem cserben hagy, a párbaj azonnal véget ér.


// 24 HP és 17 páncél vagy 7HP //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 21:41

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.