Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

4 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 12 2013, 09:58

Tachibana Makoto
Élet: 100 HP
Fegyverkezelés: 24
Erő: 16
Kitartás: 6
Gyorsaság: 11
Speciális képesség: 7
Páncél: 31

Felszerelések:

Chitose
Élet: 100 HP
Fegyverkezelés:20
Erő: 16
Kitartás: 6
Gyorsaság: 14
Speciális képesség: 8
Páncél: 21

Felszerelések:

Tachi sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.
Chitose sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Chitose
Tachibana Makoto
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Chitose Vas. Május 12 2013, 12:41

Alig ért véget az egyik küzdelmem, máris kezdődött a másik. A következő ellenfelem szintén fiú volt és egy lovag. Csak egy valami nem tetszett benne: piros indikátora van ! Vagyis már ölt embert. Viszont itt ezt most nem teheti meg.
- Hello, a nevem Chitose. - mutatkoztam be neki az illendőség kedvéért.
Megpróbáltam rögtön a harc elején aktiválni a speciális képességemet, ezután már támadtam is, ezúttal had legyen az egyém az első csapás !

/Ha aktiválódik a speciális képességem, akkor az erőm 16-ról 24-re nő./

_________________
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 12 2013, 12:41

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Május 12 2013, 13:42

Kissé meglepett, hogy Fuu-chan lényegében feladta a küzdelmet ellenem, hiszen lett volna lehetősége védeni a petjét. Az elkerülhetetlent sürgette csupán meg, így nagy jelentőséget nem tulajdonítottam neki azon kívül, hogy minden bizonnyal az utolsó leheletéig küzd, amennyiben nem lettem volna szimpatikus a számára. Kifejezetten vártam már a torna végét, hogy tánctudásomat átadhassam a lánynak, azonban jelenleg az járt a fejemben, hogy begyűjtöttem egy győzelmet és szükségem lesz még kettőre. A következő ellenfelem is egy hölgy volt, első pillantásából pedig nyilvánvalóvá vált számomra, hogy Fuukoval ellentétben az indikátorom jelentése befészkelte magát elméjébe.
- Örvendek, az én nevem Tachi :] - vigyorodtam el - Kegyed felkészült még egy vereségre? - kérdeztem távolságtartó, kissé provokatív hangnemben. Unalmas lenne ugyanazt a hozzáállást használni, mint az előző párbajomban, egyébként sem fogott meg annyira ez a lány. Egyelőre. Támadása elhamarkodott és gyenge volt, nem okozott nehézséget a pajzsommal félretolni kardjának pengéjét. A védelmi rés adott volt, hasznavehetetlen kardommal pedig igyekeztem is beleszúrni, bár nem sok reményt fűztem ahhoz, hogy ezzel az ócskavassal találni fogok...
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 12 2013, 13:42

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Chitose Vas. Május 12 2013, 15:40

Nem minden alakult a terveim szerint, sőt inkább azt mondhatnám semmi sem. Az első csapásomat egyszerűen félrelökte a fiú, akit, mind kiderült, Tachinak hívnak, és a speciális képességemet sem sikerült működésbe hoznom. Na, jó kezdés, mondhatom. Az viszont befészkelte magát az elmémbe, amit az ellenfelem mondott.
- He-eh ? Honnan tudod, hogy az előbb vesztettem ? - kérdeztem tágranyílt szemekkel. - Nem is látszik rajtam. - tettem még hozzá csöndesebben.
Ezután újra megpróbálkoztam a speciális lépességem aktiválásával, hátha most sikerül. Ami pedig a kérdésemet illeti, ha válaszol az jó, ha nem, az már nem annyira, de mindegy. Az viszont biztos, hogy most én jövök, gondoltam, miközben a Szabdalómmal újra megtámadtam a lovagot.

/Páncél: 21 Élet: 100 Erő: a kockától függően 16 vagy 24/

_________________
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 12 2013, 15:40

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Május 12 2013, 17:36

Elhajítottam a kardom. Teljesen felesleges volt magamnál tartanom és reménytelenül próbálkoznom vele. Elárult, cserben hagyott a fegyverem, melyet oly' hűségesen szolgáltam... Sad Vagy fordítva. Annyi baj legyen, megvoltam nélküle az előző két párbajomban is :]
- Hm, nahát... pedig a természetes örök vesztesek külső jegyeit hordozod magadon :] - feleltem elvigyorodva. Nem kifejezetten jó pont, hogy nem is követte a többi mérkőzést, ha mást nem, legalább az eredményt. Bevallom, én sem láttam egy másodpercet sem Chi-chan párbajából, viszont arra odafigyeltem, hogy győztes vagy vesztes ellenfelet kapok-e. Egy vereséget szenvedett harcos tüzesebb, elszántabb, és könnyebben provokálható, vagy hajszolható hibába, hiszen győzelmi kényszere van :]
A lány támadása ezúttal pontos volt, nem tudtam idejében emelni a pajzsom, sem pedig odébb táncolni a kardcsapás elől. Tisztességes pontmennyiséget húzott le a páncélomból, azt hiszem ezen a párbajon nagyobb szükségem lesz a képességemre. Én mindenesetre mikor láttam, hogy védhetetlen, azonnal ellentámadásra mozdultam, és pajzsommal kívántam fejbe csapni ellenfelemet. Őt jóval kevésbé sajnáltam, mint Fuu-chant... valamiért :]


[[ 100 HP 7 páncél ]]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 12 2013, 17:36

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Chitose Vas. Május 12 2013, 19:43

Mielőtt válaszolt volna, az ellenfelem nemes egyszerűséggel elhajította a fegyverét, én meg csak álltam ott és néztem, hogy az hangos koppanással földet ér. Fogalmam se volt, hogyan akar így harcolni a fiú, mindesetre válaszolt a kérdésemre:
- Hm, nahát... pedig a természetes örök vesztesek külső jegyeit hordozod magadon - vigyorgott hozzá. Én pedig ismét kifogtam egy vigyorit. Úgy álltam ott, mint akire ráborult egy vödör hideg víz, közben pedig nem értettem, miért bűntet engem a sors ennyi lehetetlen ellenféllel. Közben örömmel láttam, hogy a támadásom célt ért, de pár másodperccel később már egy pajzs ütődött a fejemnek. Megigazítottam a hajam, majd hátrébbszökkentem.
- Igazán ? - kérdeztem számonkérő hangnemben. - Akkor mik is azok a "külső jegyek" ?
Választ se várva indítottam ellene egy újabb támadást. Elrugaszkodtam a földről, és a Szabdalómat használva próbáltam őt ismét megvágni.

/Páncél: 5 Élet: 100 Erő: 16 (mivel csak max. minden második körben használhaton a spec. képességem)/

_________________
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 12 2013, 19:43

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Május 13 2013, 08:32

Nahát... nem mondom, mókásan reagált a szavaimra, nagyon nem számított erre. Vissza kellett tartanom a nevetésem, úgy véltem lehet erre még építeni, nem muszáj most befejezni a játékot :] Egyébként elég stramm leányka, jól viselte a Csigaház kongó találatát a fején. Lássuk, mennyit bír :]
- Yare-yare... erre kegyednek kell rájönnie. Túl egyszerű lenne, ha rámutatnék, nemde? Ne várja, hogy a sült galamb a szájába repüljön, kedves :] - mosolyodtam el huncutul. Támadása újfent betalált, tulajdonképpen nem is nagyon erőlködtem azon, hogy kivédjem. Most a pajzsom volt a fegyverem, és mint ilyen, nem engedhettem meg magamnak, hogy kivonja a forgalomból egy súlyos csapással.
- Fluktuál a sebzése, milyen érdekes... - jegyeztem meg magamnak és neki is halkan, miközben a pajzs mögé bújva indítottam újabb rohamot. El kívántam sodorni a testsúlyomat is belevetve a támadásba.


[[ Ha sikerül a képességem: 91 HP 16 páncél (leesik a pajzsom páncélja, többi megmarad)
Ha nem sikerül: 91 HP ]]
A nyelvezetet vedd úgy, hogy az előző körben is távolságtartó, magázó volt xD
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 13 2013, 08:32

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Chitose Hétf. Május 13 2013, 22:11

A Szabdalómmal újabb sikeres találatot könyvelhettem el. Azt viszont kissé furcsáltam, hogy az ellenfelem mintha is igyekezett nagyon kivédeni azt... na de mindegy, van itt más is. E a fiú elkezdett egyre inkább rébuszokban beszélni, pedig én nem igazán szerezem a fejtörőket. És ezt szóvá is tettem neki:
- Hé, figyelj ! Én egyre inkább nem értem, ami mondasz. Ez nem zavar ? - kérdeztem meg tőle csak úgy kíváncsiságból.
Közben a fiú egyszerűen elkezdett tolni a pajzsával, végül ellökött. Sajnos hiába nem a fegyverével támadt, így is megcsappantak az életpontjaim. Ezt pedig én is viszonozni kívántam: a kezemben tartott karddal egy szúró mozdulatot tettem feléje.

/Páncél: 0 Élet: 89 Erő: 24/

_________________
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 13 2013, 22:11

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Május 14 2013, 18:15

Nahát... a képességem besült. Ez igen kellemetlennek fog bizonyulni, ha így marad, kiegyensúlyozottabb küzdelemnek tűnik az a mostani, mint az előző volt, a különbséget pedig a páncélom jelentheti. Szükségem volt egy kevés pihenőre, fárasztó a faltörő kost játszani. Mélyeket lélegeztem, hogy hamarabb helyreálljon a légzőszervi egyensúlyom.
- Nem zavar. Miért zavarna, kedves? :] Kár, hogy csinos lány létedre ostoba is vagy. Sok férfitársam kedveli ezt a kombinációt, én nemigen tartozok közéjük :] - gonoszkodtam tovább, majd magam elé emeltem a pajzsomat, de nem azzal hárítottam a gyengécske szúrását, hanem szimplán félretáncoltam előle, és újfent a Csigaházat lendítettem támadási formaként, hátha gyomron tudom vágni vele.

[[ 91 HP ]]


Spoiler:
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 14 2013, 18:15

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Chitose Szer. Május 15 2013, 22:35

A szemeim összeszűkültek, kezdtem szaporábban venni a levegőt, közben pedig éreztem, hogy a vérkeringésem egyre gyorsabb és gyorsabb.
- Méghogy én, ostoba ?! Ebben a tanévben végeztem volna a koukougakkouban, ha nem szólt volna közbe a SAO ! - kiabáltam neki dühösen.
Közben persze sikerült félrelöknie a szúrásomat, ez nem volt túl meglepő. Ezután ismét a pajzsával próbált meg megütni, de ezúttal én is fürge voltam és félreugrottam. Ugyanazzal a lendülettel ismét támadtam: egy vízszintes kardcsapást intéztem feléje.

/Páncél: 0 Élet: 89 Erő: 16/

_________________
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 15 2013, 22:35

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Május 16 2013, 11:09

- Elszámoltam volna magam...? - pillantottam fel az égre, a szavak céltalanul hagyták el az ajkaimat. Körülöttem kicsiny vörös pixeldarabkák szálltak Chi-chan újabb találata révén. Képzett kardforgatónak tűnt a mozdulatai alapján, de így is túl sokszor márthatta virtuális húsomba a pengéjét.
- Hibáznod kellett volna. A düh, a türelmetlenség, a kapkodás csökkentik a koncentrálókészséget, pontatlanná teszik a mozdulatokat. Te azonban szembemész a józan ésszel, neked erőt adnak az érzelmeid. Shounen hősnek képzeled magad? :] - kérdeztem, miután hátráltam tőle néhány lépést és leeresztettem a fegyverzetemet. Oldalra döntöttem a fejemet, és úgy tanulmányoztam a 17-18 éves lányt. Ennyinek vallotta magát azzal, hogy a középiskola befejezését emlegette.
- Én már egyetemre járok. Ezek szerint okosabb vagyok nálad? - vontam le a következtetést az általa megfogalmazott definícióból, ami párhuzamot vont az intelligencia és az iskolázottság között. Újra felemeltem a Csigaházat, és oldalvást tettem néhány lépést, tartva a távolságot a lánytól, majd váratlanságra játszva iramodtam neki, hogy újra megkíséreljem gyomron vágni a pajzsom élével.

[[ 75 HP 16 páncél, ha sikerül a képesség
75 HP páncél nélkül, ha nem ]]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 16 2013, 11:09

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Chitose Pént. Május 17 2013, 14:19

Örömmel nyugtáztam, hogy a támadásom sikeres volt. Úgy látszik, kezdek belejönni a harcba. Mostmár sokkal többször el tudom találni az ellenfelemet, mint a legutóbbi harcomnál.
- Te... számolgatsz ? - kérdeztem meglepetten Makoto-tól. - Tényleg ennyire ráérsz ? - ezután érdeklődve hallgattam a fiú okfejtését. A végén összehúztam a szemöldököm. - Hogy shounen hős ? Én ? Úgy nézek ki ? - kérdeztem játékos hangnemben. - Na de komolyra fordítva a szót, szerintem a SAO is olyan, mint az élet többi területe. Vagyis itt is nagyban közrejátszanak az emberek érzelmei. - válaszoltam neki. Fúúh, kitől is tanultam meg igy beszélni ? Talán anyától vagy Akirától ? Áh, ez most mindegy.
- Egyetemre ? - néztem rá kikerekedett szemekkel. - Komolyan nem néztelek ilyen idősnek. Igen, akkor úgy látszik, okosabb lehetsz nálam. - vontam le a következtetést keserű szájízzel. - De csak egy kicsivel, úgyhogy ne szállj el magadtól ! - tettem még gyorsan hozzá.
De ennyi volt a pihenő-szünet, a fiú ismét támadt: megint a pajzsával akart megütni. Én viszont a Szabdalómmal félrelöktem azt és újra megpróbáltam megvágni őt.

/Páncél: 0 Élet: 89 Erő: 24/

_________________
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 17 2013, 14:19

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Május 17 2013, 17:26

// Chi-chan, a specedre dobj, ha aktiválod :] Most 16-nak veszem, de ha utólag megdobod a sikert, átjavítom 24-re a sebződésem //

Hallgattam a szavait, közönyös arccal bámulva rá. Nem a ragyogó elme sütött róla. Aki képes az iskolai előmenetelt párhuzamba állítani az intelligenciával, az nem lehetett ott, amikor az észt osztották. Az egyebekről nem is beszélve. A lány ellenben képzettségét újfent bizonyította, ügyesen lökte félre a pajzsom és kreált rést ezzel a védelmemen. Kis híján így is sikerült elkerülnöm a pengét, de az felszántotta legnagyobb sajnálatomra a virtuális testem felszínét, piros pixelhálót hagyva maga mögött. Azonban most én is gyors voltam, és elkaptam a csuklóját.
- Valóban, sokkal inkább tűnsz hősNŐnek. Aki csinos... - húztam magamhoz közel a hölgyeményt - ...és ostoba :] - suttogtam a fülébe, Csigaházamat pedig újfent ütésre lendítettem. Hogy ki tudja-e tépni magát szorításomból időben, az csak rajta múlott, nem szorongattam erősen a csuklóját. Nem erőszakos kívántam lenni, csupán szemtelen :]

[[ 59 HP 16 páncél vagy 59 HP forgatókönyvtől függően ]]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 17 2013, 17:26

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.