Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

4 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Chitose Szomb. Május 18 2013, 14:43

A vágásom sikeresnek volt mondható, de nem örülhettem sokáig, mert a fiú gyorsan elkapta a csuklómat.
- Mi... - ejtettem ki ezt a szót alig hallhatóan, megdöbbenésem jeléül. Most valami új stratégiával próbálkozik ?
- Valóban, sokkal inkább tűnsz hősNŐnek. Aki csinos... és ostoba. - mondta, miközben magához húzott.
Elég sokféle érzelmeket váltottak ki belőlem Makoto keserédes szavai, többek közt elégedettséget, zavart, felháborodást, dühöt. Egy azonban mégis felülkerekedett a többin, ez pedig a düh volt. Összeráncoltam a szemöldököm a szavai hallatán, de most nem válaszoltam. Azt már eddig is tudtam, hogy ostobának tart, és azt hiszen, ezen már nem is fogok tudni változtatni. De ez nem érdekel. Az viszont már sokkal jobban, hogy hogy merészelt engem csak úgy elkapni és magához rántani, mint egy rongybabát ! Ezt még... ezen a ponton azt vettem észre, hogy egy pajzs alakú tárgy veszélyes gyorsasággal közeledik felém. El akartam ugrani, de nem volt elég időm, amúgy is fogta a csuklóm Makoto, tehát a pajzsa vállon talált, ismét rövidítve ezzel az életcsíkomon. Ezután viszont beleadtam minden erőmet, és kirántottam a kezem az ellenfelem szorításából. Gyorsan hátrébb szökkentem párat, hogy ne legyen alkalma újra elkapni. Kitelne tőle...
- Hé, te ! - mutattam rá ezen megszólítás közben. - Mégis hogy képzeled, hogy csak úgy fogdosod meg rángatod az embereket ?! - kérdeztem tőle felháborodottan. Ezután már támadtam is. A Szabdalómat egy vízszintes vágásra lendítve közeledtem feléje.

/Páncél: 0 Élet: 73 Erő: 16/

_________________
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 18 2013, 14:43

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Május 18 2013, 16:02

Egy találat ide, nem tudott időben kiszabadulni Chitose. Nem sokon múlott mondjuk, hogy idejekorán szűnjön meg közöttünk a testi kontaktus, de az apró majdnemek az én oldalamon álltak :] Azt hiszem sikerült felforralnom az agyvizét még jobban, ami ezúttal egy hibában csúcsosodott ki, hiszen indulatos vágását játszi könnyedséggel ütöttem félre a Csigaházzal. Kiváló!
- Ez az, ezt szeretném látni! Add át magad a haragnak, a dühödnek! Utálj, gyűlölj... és hibázz :] - vigyorogtam rá a lányra, kihívóan belenézve csokibarna szemeibe - Amennyiben nem vetted volna észre, egy harc közepén vagyunk. A cél pedig szentesíti az eszközt... Különben ha fogdosni kívánnálak, akkor nem a csuklód volna a célpontom... Csupán a közönség miatt nem engedhetek meg magamnak ilyesmit :] - kuncogtam fel, aljas pillantást vetve a hölgyemény felé. Folytathattam volna, de sok beszédnek sok az alja, így inkább a pajzsom beszélt helyettem. Eléje ugrottam és jöhetett a szokásos ütés, melyet ezúttal egy jobb horognak álcázott megtévesztő mozdulat előzött meg.

[[ 51 HP 0 páncél ]]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 18 2013, 16:02

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Chitose Vas. Május 19 2013, 14:48

A támadásom most nem sikerült, Makoto meglepően könnyen ütötte félra a kardomat a pajzsával, ezen pedig még én is meglepődtem. Komolyan egyszer sikerül eltalálnom, máskor meg nevetségesen könnyen kitér a csapásom elöl. Valami nem stimmelhet velem... vagy inkább vele ?
- Igazad van. - válaszoltam a fiúnak, miközben határozott szemekkel néztem rá. - Mármint abban igazad van, hogy ez egy párbaj, elvileg bármit megtehetnek a harcoló felek. - pontosítottam gyorsan az előbbi mondatomon. - De akkor is... - dühtől remegő kezemet ökölbe szorítottam. - akkor is, hogy mersz ilyen szégyentelen dolgokat mondani ennyi ember előtt ? - kérdeztem meg tőle, mert igazán kíváncsi voltam a válaszára.
Ezután az ellenfelem már támadott is: az ütése elöl könnyen kitértem, de a pajzs megint eltalált, elvéve ezzel tőlem a szokásos 16 életpontot. De én sem szándékoztam hagyni magam, ezúttal alulról felfelé lendítettem a Szabdalómat, így próbáltam megvágni őt.

/Páncél: 0 Élet: 57 Erő: 24/

_________________
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 19 2013, 14:48

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Május 19 2013, 16:17

// Hoppá, levettem a páncélomat véletlenül, pedig luftot ütöttél xD //

- Hmm? - tűnődtem el a kérdésen - Nem hinném, hogy hallják a beszédünk a pengék csattogása és a kukoricamajszolás közepette :] - válaszoltam végül szemtelenül vigyorogva, még egy kacsintást is megengedtem magamnak, miközben a pajzsomat magam elé tartva köröztem Chitose körül. Fáradt voltam, szükségem volt egy szusszanásnyi szünetre.
- A cselekedeteimre oda kell figyelnem, de bármit mondhatnék, ecsetelhetném azt is, mit tennék veled kettesben - nyaltam meg az ajkaimat, éhes szemekkel végigmérve a leányzót és annak alakját - Kívánod, hogy részletezzem? :] - jött az újabb provokálás részemről negédes hangomon, tekintetem pedig gonoszan villant. Életem vészesen fogyott, Chi-chan ügyessége kétségtelen volt, de az eddigiek alapján képzettebbnek tűntem nála. Egy-két trükk azonban nem árt meg, levetettem a köpenyemet és előbb azt hajítottam felé, eltakarni kívánván a látását, hogy könnyedén fellökhessem őt egy Csigaházas ütés keretében :]

[[ 43 HP ha nem sikerül a képesség
43 HP és 14 páncél, ha sikerül (leesik a fegyverem páncélértéke) ]]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 19 2013, 16:17

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Chitose Vas. Május 19 2013, 17:32

- Szerencse, ha tényleg nem hallják... - mondtam Makotonak az újabb vágásom után. Közben pedig észre kellett vennen, hogy nagyon elfáradtam. Tettem pár lépést hátra, mivel jelen pillanatban támadni nem tudtam, legalább védekezzek valahogy. Miközben igyekeztem kifújni magam, az ellenfelem beszédét halgattam. Közben elég frusztrált voltam, a karom remegett az idegességtől. Nem válaszoltam neki semmit, egyrészt azért, mert túl fáradt voltam, másrészt csak ismételni tudtam volna önmagam: "Szerencse, ha tényleg nem hallják...".
- Kösz, nem kell ! - kiáltottam oda neki az utolsó mondatára válaszolva, hiszen ha nem mondok semmit, akkor lehet, hogy kéretlenül is megteszi, amiről beszélt...
Végre elmúlt a testemet gyötrő fáradtság, én pedig akcióba léptem. A felém hajított köpenyt a szabad kezemmel félresöpörtem, ezután pedig hátrébb ugrottam, így éppenhogycsak sikerült elkerülnöm Makoto pajzsát. Végül elrugaszkodtam a földről, így indítottam ellene egy átlós irányú vágást.

/Páncél: 0 Élet: 57 Erő: 16/

_________________
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 19 2013, 17:32

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Május 19 2013, 18:41

Újabb összecsapásunk meglehetősen bosszantó eredményt hozott. Túl jó volt a lány, mintha csak előre látta volna a trükkömet, fluktuáló sebzése pedig valószínűleg megbolondította a képességem működését is. Tch... Még talán két csapást bírok ki tisztán, de háromnál többet már semmiképpen sem engedhetek be. A földön heverő kardomhoz hátráltam, és lábammal fellendítettem azt a kezembe anélkül, hogy lehajoltam volna érte.
- Túl sokat beszélünk... te pedig túl jól forgatod azt a piszkavast, hogy félvállról vegyelek. Ezt vegye dicséretnek kegyed :] - váltottam vissza távolságtartóbb hangnembe, majd támadtam, ezúttal úgymond hagyományosan. Kardommal egy fürge mozdulattal szúrtam ki pajzsom fedezéke mögül, a cél a hölgyemény hasa volt.

[[ 27 HP vagy 27 HP és 14 páncél a Római sikerétől függően ]]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 19 2013, 18:41

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Chitose Vas. Május 19 2013, 21:22

A harc a végéhez közeledett. Bár nem láttam a jövőbe, de anélkül is tudtam ezt, hiszen már jó ideje harcolunk, és az életpontjaink is megfogyatkoztak. Makoto is sejthette ezt, hisz egyszercsak a kardjáért nyújt, amit még a párbaj elején a földre vetett. Azt mondta, "túl jól forgatom a kardot", én pedig nem tudtam csak úgy figyelmen kívül vagyni ezt. A dícsérete kellemesen melengette a lelkemet.
Az újabb támadása pedig nem váratott magára. Mintha azzal, hogy komolyan veszi a harcot, egyszerűen jobban forgatná a fegyverét, mert a kardja eltalált. Döbbenten néztem, ahogy félresöpörve a Szabdalómat a virtuális hasamba mártja a pengéjét. Mitagadás, elég sokkoló látvány az ember saját hasában egy kard, egy pillanatra lefagytam, aztán viszont hátrébb léptempárat, ezzel kikerült a fegyver a testemből. Miután a sérülést jelző, vörös pixelek megszűntek, és az én virtuális testem is rendbe jött, én is rátámadtam Makotora. Előbb megpróbáltam a pajzsát félrelökni, hogy majdha ez már megvan, akkor egy szúró mozdulattal eltaláljam őt.

/Páncél: 0 Élet: 41 Erő: 24/

_________________
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 19 2013, 21:22

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Május 19 2013, 22:02

Talán túl sokat játszadoztam, de hát nemigen tudtam ellenállni a piszkálódásnak, amikor ilyen remek alanyom adódott rá :] Meglehetősen vészes helyzetbe kerültem, szúrása átjutott egy résnyi helyen a pajzsom mellett, és újabb súlyos életpontoktól fosztott meg, míg az ő csíkján még nagyjából a harmada fenn volt. 3-4 találatra saccoltam az igényemet, azt hiszem innentől kezdve kénytelen leszek elmerülni az összpontosításban, ha meg kívánom nyerni ezt a küzdelmet is. Nem hittem volna, hogy ilyen remek ellenfél lesz ez a középiskolás hölgyemény, bár vívóleckékre nem volt azért még szükségem tőle.
Mihelyst újra mozgásba tudtam lendülni az iménti találata után, a tőlem telhető legfürgébben előreugorva a lába felé irányított pengémet, hátha combon tudom szúrni. A pajzsom takarásában nem volt olyan könnyű észrevenni az ilyesmit :]

[[ 17 HP vagy 17 HP és 14 páncél a Rómaitól függően ]]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 19 2013, 22:02

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Chitose Hétf. Május 20 2013, 08:18

Miután a legutóbbi szúrásom eltalálta Makotot, kihúztam a virtuális testéből a kardot és újra hátráltam pár lépést, mert az ellenfelem támadása következett. Azt hittem, megint a pajzsával akar megütni, de nem, a kardjával támadott. Sajnos későn vettem ezt észre, így a fiúnak sikerült a combomba mártania a pengéjét. Nem lesz ez így jó, nagyon nem, gondoltam, miközben kihúztam magamból a kardot. Az életpontjaimból már alig maradt valami. Ránéztem az életsíkomra, és az ilyesztően kis számot mutatott: 25. Koncentrálnom kell, ha tényleg meg akarom nyerni ezt a harcot. Nézzük csak, ő egy lovag, akkor hol lehet rajta védelmi rés ? A szemem a kardot tartó kezére vetült. Rendben, akkor próbáljuk meg ezt. Nekiiramodtam, majd a kardját kikerülve megpróbáltam eltalálni a karját, kívülről.

/Páncél: 0 Élet: 25 Erő: 16/

_________________
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 20 2013, 08:18

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Május 20 2013, 14:02

- Szép! - kapott egy újabb dicséretet a lány, ahogy védelmemet áttörve kezembe szúrt a kardjával. Még a végén kiderül, hogy nem is olyan ostoba, bár lehetséges, hogy csupán van tapasztalata vívásban. Sajnos a lexikális intelligenciája valóban nem lehetett túl magas, márpedig én a legélvezetesebb párbajokat ilyen emberekkel tudom vívni. Egy jól sikerült szópárbajnál nincs szórakoztatóbb :]
A védelmemen azt hiszem nem ártana javítani, de arra már nem volt terem, hogy a koncentrációmat más alapokra helyezzem. Az újabb támadásra összpontosítottam, konkrétan azt igyekeztem kihasználni, hogy szúrásával védtelen maradt a teste. Az ő vágását követően szinte azonnal mozdultam, hogy beledöfhessem a mellkasába kardomat, talán még a ruháját is megkárosíthatom kicsit :]

[[ 15 HP vagy 15 HP és 7 páncél, ha sikerül a Római dobás ]]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 20 2013, 14:02

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Chitose Hétf. Május 20 2013, 14:53

Az előbbi elgondolásom kettős eredményt hozott. Ugyan sikerült eltalálnom Makotot, azonban ő ezt kihasználva belémdöfte a kardját. A szúrás a mellkasomon ért, így átszakította a ruhámat, de szerencsére az anyag jó volt hozzám, egyben maradt még így, lyukasan is. Ami pedig engem illet, a későbbiekben jó lesz odafigyelnem rá, hogy az ilyenfajta szégyentelen fickók hol sebesítenek meg. De itt van még egy kritikus probléma, az életpontjaim. Na igen, én is jobban odafigyelhetnék a védelmemre, gondoltam, miközben kihátráltam a fegyverből. Már csak kilenc életpontom maradt. Ez az jelenti, hogy ha még egyszer eltalál, vesztettem. Gyorsan kell cselekednem. Még mielőtt visszaállhatna védekező állásba az előbbi találata után. Ezt gondolván, öszzeszedtem a megmaradt erőm, és a földről elrugaszkodva, egy vízszintes vágással próbáltam eltalálni az ellenfelem oldalát.

/Páncél: 0 Élet: 9 Erő: 24/

_________________
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 20 2013, 14:53

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Május 20 2013, 15:01

Harcunk jelentősen felgyorsult, már-már valódi párbajra emlékeztetett, ahogy a vágásaink szünet nélkül záporoztak. Az imént megszúrt a karomon, én ezt kihasználva döftem meg, ő pedig egy gyors hátrálás után már támadt is újra. Elvigyorodtam, ennyi szünet elegendő volt arra, hogy én is rendezhessem a tartásom, és féloldalasan elfordulva léptem odébb, hogy a Csigaházat a kardja útjába vezethessem. Természetesen nem csak védtem, hanem el is igyekeztem lökni a pengét, majd a kissé kifordult pozíciómat kihasználva megpördültem a tengelyem körül és nagy lendülettel a lány nyaka felé suhintottam a fegyveremmel a kardot tartó kezével ellentétes oldaláról indítva a támadást. Piros zónába csúszott az élete, talán már csak egy találat kell. És talán neki is. Izgalmas :]

[[ 15 HP 7 páncél ]]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 20 2013, 15:01

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Chitose Hétf. Május 20 2013, 15:28

A vágásom nem sikerült, Makoto gyorsabb volt nálam. A pajzsával kivédte a csapásom, egy gyors forgás után pedig megvágta a nyakamat. Döbbenten néztem magam elé, hiszen ezek voltak az utolsó életpontjaim, vesztettem. Ismét egy lila erőtér jelent meg, hogy megvédjen, én pedig ezután végül feltápászkodtam a földről, ahova a kard súlya végett kerültem. Nem is tudom, mit mondhatnék most. Talán azt, ami illendő.
- Hát... gratulálok, Makoto. - mondtam kissé szomorkásan. - Szia ! - intettem neki, miközben megfordultam, és elhagytam az arénát.

/Páncél: 0 Élet: 0
Köszi a játékot !/

_________________
[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose - Page 2 Empty Re: [Nova B2] Tachibana Makoto vs Chitose

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.