Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Hétf. Május 06 2013, 21:56

Belegondolni, hogy az elején azon filozofáltam, hogy Artemisnek esélye sem lesz bemelegedni, röhejes gondolatlan tűnt ebben a pillanatban. Nyilvánvalóan tévedtem a fiúval kapcsolatban, és bizony kemény ellenfél volt, aki jól állta a sarat. Lassan félre kellett tennem lefitymáló megjegyzéseimet, és nem félvállról venni a harc maradékát.
A pajzs most már nem volt kiszámíthatatlan tényező, odafigyeltem a méretére és az alakjára, gyorsaságom lehetővé tette, hogy kitéréseim pontosak és alaposak legyenek. Ugyan gyakran az utolsó pillanatban, de el-elhajoltam. Egy földön fekvő köpeny elől viszont nem tud elhajolni az ember, és yagan nélkül fókuszok sem álltak a rendelkezésemre, hogy láthassam, mi keveredett a lábam elé. A pillanatnyi zavar elvonta figyelmem a fiú elől, akinek sikeres sebzése a földre vitt. Porba hullottam, de próbáltam biztatni magamban, hogy csak a szó szerinti értelmezés alapján. Fekve még soha nem tüzeltem, de Artemis termelődő nyilai bizonyították, hogy lehetséges. Akrobatikám használatával tápászkodtam fel, miközben tüzeltem is, és igyekeztem távolodni. Sok így egyszerre, de nem kivitelezhetetlen…

69 élet, 0 páncél. 24-es sebzések, három darab és egy pihenés.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 21:56

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru - Page 2 4767250438_224285ea8b_s [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Május 06 2013, 22:13

Elképzelésemnek megfelelően alakultak az események. Ha ez a valós világ lett volna, a kis mitugrász sípcsontja már darabokban lett volna, így viszont a zöld életsáv húzódott közelebb a sárga színhez egy árnyalattal. Negyedét-ötödét fogyasztottam el az életének, miközben én már jócskán sárgában voltam. Csak a szerencse segíthetett megnyernem ezt a küzdelmet, azonban az nem állt az oldalamra. Ranmaru-kun egészen lehetetlen mozdulatokkal állt talpra, miközben képes volt nyilakat elereszteni felém. Nem számítottam rájuk, és bár reflexeim majdnem elegendőek voltak, három piros pixelcsíkkal gazdagodtam.
- Oh... mintha meghazudtoltad volna a fizika törvényeit, ezek szerint a virtuális környezettel kiválóan élsz :] - következtettem, hogy aztán előreszökkenhessek és jómagam is megcáfoljam azokat a paramétereket, valószínűtlenül felrúgva a kettőnk közti gyorsaságkülönbséget. Ezúttal pajzsom változó méretét igyekeztem kihasználni, és a kitérésére apellálva akkor megnövelni annak méretét, mikor már kiszámította, merre és hogyan kell menekülnie :]


// 3 HP, 17 páncél vagy owari //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 22:13

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru - Page 2 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru - Page 2 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Hétf. Május 06 2013, 22:25

Úgy éreztem, mozdulataink nyomán a harctéren megszűnnek a fizika törvényei, a küzdelem láza mind a kettőnkben ég, és a nyerni akarás rendre arra sarkal minket, hogy törjük és zúzzuk egy való világ logikáját, ellenben tökéletesen és legnagyobb spektrumszélességében kihasználjuk az on-line világ nyújtotta további lehetőségeket.
Artemis doromboló macskaként simult a kezemben, állkapocszáram feloldott. – Szép volt, kölyök – nyögtem fel, miközben a pajzsa élével arcon kent, a szemüvegem közel lerepült az orrom hegyéről. Akrobatikámat soha nem használtam még ki olyan mélységgel, mint ahogy most rá voltam kényszerülve. Ügyetlenül érkeztem még így is, felkavarva a talajon ülő lehetfinom port. Elkapott a vágy, hogy yaganom segítségével fókuszaimat a szállongó apró porszemcsékre illesszem, és hagyjam is ott ezt a lassan túl nagy kiíhvásnak tetsző küzdelmet. Pedig ezek voltak az utolsó pillanatok! Itt már nem! Tudtam, hogy a régi Ranmaru, aki anno belépett ebbe a küzdelembe, és az első alapuló céh tagja volt, soha még csak eszébe se jutottak volna ilyen gondolatok. Pfuj! Undorodva magamtól, bízva abban, hogy Artemis lassan majd megtisztít, és segítségével a fiút is eltakaríthatom az útból, ahogy a későbbiekben is minden egyes ellenfelemet, célra tartottam, és csak tüzeltem-tüzeltem!

55 élet, 0 páncél. 24-es sebzések, két darab.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 06 2013, 22:25

The member 'Tatsuki Ranmaru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru - Page 2 4767250438_224285ea8b_s [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 06 2013, 23:09

A dicsőnek nem nevezhető lovag elodázta bár, de sorsát nem kerülhette el. Az utolsó nyíl már nem a pajzsáról, hanem a rendszer által keltett védőmezőről pattant le. A párbaj véget ért.

Győztes: Tatsuki Ranmaru
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru - Page 2 Empty Re: [Stella 1. kör] Tachibana Makoto vs Tatsuki Ranmaru

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.