Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumálda alias Csevegő

+114
K1
Kanami Minagawa
Leonard
Saya
Nanise
Ridd
Seishin
Rikomono
Akichi Murai
Chakna
Tsujimoto Eiki
Kiwi
Eldrie
Angelica Katharina
Stingray
Cearso
Yuuki Asuna
Sinon
Kurokawa Yuuki
Kuradeel
Nolan Daneworth
Strea
Nox
Drake Haru
Malcolm
Arisu
Akairo
Morrigan
Lizbet
Miu
Eugeo
Asato
Silica
Aoi Shizuka
Suzume
Yaru
Cardinal
Tachibana Makoto
Ryuu
Hermit
Egil
Kincaid
Utahime
Cú Chulainn
Shukaku
Phobos
Darkness
Tsubasa Norika
Atoru
Noxy
Licht
Ozirisz
Hayashi Yuichi
Aidor
Kuromajo
Meredith White
Hürrem
Danee
Asuka
Hime
Kenzo Kamitora
Clark Corben
Mirouki
Jun
Primrose
Nomad
Lotti
Kyuushiro
Hinari
Chancery
Joey Chrome
Enheriel
Szophie
Taidana
Halász Alex
Zhel T. Everett
Alicia
Tetsuko Jin
RenAi
King
Allen Dante
Tuki Mitsuki
Akuma
Kazuma
Shiel D. Lewis
Thunder
Aida Atsumori
Yurihime
Rosalia
Koshitsu Esutel
Haruyuki Kazuto
Kimiko
Viola
Diabel
Aizawa Shibō
Kusumi Ayani
Anatole Saito
Hitodama
Peter Worker
Zaraki Kizashi
Rita Hanami
Tomoyama Tsubaki
Mesuda Reiko
Yuyume Aokii
Mirika
Taiga Kagami
Sachi
Fuun Kotarou
Kayaba Akihiko
Mikael Vaserin
Tatsuki Ranmaru
Sakamoto Rin
Hokushin
Asuna
118 posters

15 / 31 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Next

Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Danee Vas. Márc. 09 2014, 23:58

Mossiannak (alias Scott Thompson) küldenék egy Dumálda alias Csevegő - Page 15 Axe_guitar_www.kepfeltoltes.hu_t  bounce cheers

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Jun Hétf. Márc. 10 2014, 19:34


_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szer. Márc. 19 2014, 23:04

Most néztem meg az Éhezők viadalát. Nem értem. Ezek szerint nem Esunak kellett volna nyernie?  scratch 
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Hermit Hétf. Márc. 24 2014, 23:23

Ma van a szülinapom! Hermit! cheers

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Shukaku Kedd Márc. 25 2014, 00:00

Hermit írta:Ma van a szülinapom! Hermit! cheers

Mazel Tov!  cheers

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Halász Alex Kedd Márc. 25 2014, 11:49

Nanio Dare? cheers

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 15 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by RenAi Vas. Márc. 30 2014, 00:46

Nyos user nem tudta pontosan hova is biggyessze ki ezt az kis érdekességet, de úgy döntött talán itt méltó helye lehet majd :3


Egy kis érdekesség a az frpg.hu-ról :3 írta:
Mi számít aktívnak?

Volt egy szavazásunk, amiben arról kérdeztük az FRPG játékosokat (Titeket), hogy mit kell produkálni a fórumnak, hogy aktívnak lehessen mondani. Igen érdekes eredmények születtek, összegezzük hát mélyrehatóan, akár egy-egy szavazatra is lebontva.

Első körben azért egy általános képet mutatnék be, az eredményeket egyszerűen összegezném, aztán mennék tovább, boncolgatva az érdekességeket. Az általános kategóriák mindenkinek szólnak, az utána lévő boncolgatások néha bonyolultak, de messze érdekesebbek. Lássuk hát, hogy melyik fogalmat mire is érdemes használni a jövőben.

Alapvetően úgy kategorizálom ezeket a jelzőket, hogy a leginkább elütő 10%-ot kihúzom a szavazásból, a többi választ pedig átlagolom. Ez azért jó, mert a túlságosan radikális vélemények nem kapnak hatalmas súlyt, a többség átlagos véleményével szemben, viszont utóbbi sem egységes, így a nagy átlag felé húz mégis a számítás. Lássuk hát...

Nagyon aktív: legyen naponta minimum 10 hozzászólás, és 20 aktív játékos.
Beindult: legyen naponta kb. 10 hozzászólás, és kb. 10-15 aktív játékos.
Aktív: érkezzen minden nap 1-2 hozzászólás, és legyen kb. 15 aktív játékos.
Viszonylag aktív: naponta egy beírás is elég, de legyen úgy 5-10 aktív játékos.
Kevésbé aktív: elég ha heti 2-3 fórumhozzászólás érkezik, de olyan 5 aktív játékost itt is megkövetelnek a szavazók.
Nem inaktív: Havonta 3-4 hozzászólás már elégséges, ám 3-4 játékos itt is elvárható.

Nos, ezek a kategóriák nagyon szépek és nagyon jók, egészen addig, amíg nem nézzük meg, hogy a kedves játékosok mennyire is gondolták át a szavazatokat. Ugyanis a nagy átlagnál valami elég erősen hibádzik, éspedig nem más, minthogy a megadott aktív játékosok számát megszorozva a kapott átlagos "hány hozzászólás kell ahhoz, hogy egy játékos aktív legyen" kérdésre adott válasszal valami igen furát fogunk tapasztalni: nem kapjuk vissza közel sem a szükséges hozzászólásszámot. Hogy világosabb legyen, hogy miről beszélek:
Azt válaszoltátok, hogy egy játékos ahhoz, hogy aktív legyen, durván heti 3 hozzászólást produkálnia kell. Ez az átlag válasz, de a legtöbb szavazó is kb. ezt lőtte be. De akkor most ezt hasonlítsuk össze a fentiekkel. Nézzük mondjuk az aktív kategóriát. Kb. 15 aktív játékost vár el a többség. Ez az előbb írtakkal egybevetve durván 15*3 hozzászólást jelent hetente, ami ugye több mint hat hozzászólás naponta. Ellenben csak 1-2 hozzászólást várnak el itt a játékosok. Ez pedig igen nagy különbség.

Ez a jelenség nem csak átlagban jön elő, hanem néhány szavazat elég furán néz ki. Amikor valaki azt írja, hogy szerinte az aktív játékos minden nap ír hozzászólást, ahhoz, hogy egy fórum nagyon aktív legyen, kell 21-30 játékos, ellenben elég majdnem napi egy hozzászólás is... nos, ez egy nagyon komoly önellentmondás. És a szavazatok durván harmadánál van, ha nem is ilyen mértékű, de igen súlyos probléma. Ebből pedig nem tudok mást levonni, minthogy alulértékeljük az aktív játékosokat, illetve fölülértékeljük a hozzászólásokat. Mi ebből a tanulság? Egy játékos többet ér, mint gondoltuk, egy hozzászólás viszont kevesebbet!

A következő lépés az elemzésben itt önmagát adja szerintem: húzzuk ki azokat az eredményből, akiknél ilyen magas szintű önellentmondás található. Ez a szint egy nagyságrend eltérés (tehát egy tízes szorzó vagy osztó fölöslegbe, Pl. egy játékost akkor mondunk aktívnak, ha minden nap ír egy hozzászólást, az aktív fórumhoz szerintünk 15 játékos kell, akkor ezzel azt mondjuk gyakorlatilag, hogy napi 15 hozzászólás. Ha mégis mondjuk napi egy beírást jelöltünk be vagy kevesebbet, akkor emiatt ez a szűrő kiejt minket.) Látszik, hogy a szűrő csak a legbrutálisabb eseteket szűri ki, de ebből is, tessék megkapaszkodni, összesen vagy 30 akad. Ennél lazábbra már butaság lenne venni. Ezeket a szavazatokat kihúzva a következő marad, kategóriákra lebontva:

Nagyon aktív: legyen naponta 5-10 hozzászólás, és 13-14 aktív játékos.
Beindult: legyen naponta kb. 4-5 hozzászólás, és kb. 10-12 aktív játékos.
Aktív: érkezzen napi egy hozzászólás, és legyen kb. 9-10 aktív játékos.
Viszonylag aktív: naponta majdnem egy beírás is elég, de legyen úgy 8-9 aktív játékos.
Kevésbé aktív: hetente néhány hozzászólás elég, de olyan 6-8 aktív játékost itt is megkövetelnek a szavazók.
Nem inaktív: Hetente egy hozzászólás már elégséges, ám 6-8 játékos itt is elvárható.

A fentieknél is sajnos az látszik, hogy míg a hozzászólások a hetente egytől egészen a napi 5-10 beírásig skálázódnak, addig az aktív játékosok a 6-8-tól csupán a 13-14-ig kúsznak fel. De még így is messze logikusabb képet kapunk az ellentmondásos szavazatok kihúzásával.

Látszik, hogy azért nem egészen úgy skálázódnak a válaszok, ahogy a fórumok a valóságban. Értem ez alatt, hogy most oké, egy napi 10 reagos fórum nagyon aktívnak számít. Egy napi 30 reagos nagyon aktívnak számít. De egy napi 250-300 reagos is ugyan ebben a kategóriában egyen? Mert azért mégiscsak egy nagyságrend különbség van a kettő között. Arányaiban annyi van egy napi 20 és egy napi 200 reagos fórum között, mint egy napi 4 és napi 0,4 reagos között. Míg az előbbi egy kategória, az utóbbi két kategória, ami közé másik kettő még be is ékelődik. Oké, hogy ahogy megyünk egyre feljebb, egyre nagyobb kategóriákba érdemes csoportosítani a fórumokat, mert egyre kevesebb van belőle. De azért ez így (számomra) mégis meglepő. Mintha a legaktívabb fórumokat teljesen kifelejtettük volna szavazásnál. Most az legyen hyperaktív? Csak ne. Smile
Persze van, aki úgy szavazott, hogy ez benne legyen. Pl. az írta, hogy 100+ hozzászólásnál lesz valami nagyon aktív. Részemről ezt az irányvonalat én is logikusabbnak gondolom. De a lényeg itt az, hogy a többség, hogyha azt hallja, hogy szerepjátékos fórum, ezek szerint az alig döcögő, napi 1-2-3 reagos oldal tölti ki az elméjét. Értem, hogy a többség fórum ilyen, és kellenek az ilyenek, mert teljesen más világú játékok folynak ott, amiket ugyanúgy élveznek a játékosok, de az az érzésem, hogy a szavazás azért alakult úgy, ahogy, mert mindenki a saját kis fórumát még ippeg az aktív kategóriában szerette volna tudni. És ez szerintem nagy probléma. Azt látom itt-ott-amott folyamatosan, hogy nem számít az aktivitás, csak a játék élvezhetősége, de mégis felháborítónak tartja valaki, hogyha esetleg a "kevésbé aktív" vagy "nem inaktív" kategóriába esik a kis kedvence. Ami érthető, hogy rosszul esik neki, mert kinek esik jól, hogy az ő fóruma nem aktív? De úgy gondolom, hogy mégsem a jó irányvonal egy ilyen szavazáson ezt tartani szem előtt, mert ez nem erről szól.

Nos, így hirtelen ennyit tudok írni erről a szavazásról. Igazából az összefoglaláson és egy-két észrevételen kívül nem tudom mit kéne ide rakjak, de ha neked van ötleted, ne tartsd magadban, hozzá lehet szólni! Wink

Katt az eredeti szövegért.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Szophie Vas. Márc. 30 2014, 12:54

Oké.. Eldőlt, milyen eljegyzési gyűrűt akarok.*-*

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Tronok-harca-cuccok-10

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 15 0510Dumálda alias Csevegő - Page 15 1110Dumálda alias Csevegő - Page 15 0310
Dumálda alias Csevegő - Page 15 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Halász Alex Pént. Ápr. 04 2014, 16:27

Peter? O.o mióta cigizel? o.O

Dumálda alias Csevegő - Page 15 A1_2014_4_4_okon79fxu7

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 15 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Peter Worker Vas. Ápr. 06 2014, 19:03

Hát az úgy történt, hogy... "^^
Viszont a rúzsfolt az arcomon jobban érdekel Razz

Viszont, ha már itt vagyok, akkor kérdeznék.
Foglalkoztat valami és nem akartam neki külön toppicot.
Peter kérdés #01 -
Van egy film, cím szerint: Banks úr megmentése. Emma Thompson és Tom Hanks főszereplésével szerintem kiváló színészi játékkal mindkettőjük részéről. Imádom a filmet. Csak ajánlani tudom. Arról szól, hogy hogyan is lett film Mary Poppinsból.
És ez a film gondolkodtatott el valamin.
A kérdés: Ti írnátok könyvet a saját életetekről? Persze némi változtatással, ha kell kicsit megszínesítve azt. Vállalnátok, vagy keresnétek inkább egy művésznevet magatoknak?
Sokaktól hallottam már, hogy könyvírás és épp ezért is kérdezem ezt. Vagy esetleg teljesen más történetet írnátok? :]

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Dumálda alias Csevegő - Page 15 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Chancery Vas. Ápr. 06 2014, 19:19

Peter-sama, röhögni fogsz.
Én még valamikor a szüleim válása közben fogtam bele. És élem azóta is. Részben a SAO-ba is belecsippentettem :] Immár négy hosszabb mese alkotja, egyik sem született még meg teljes egészébe; az első kettő képregényként kezdte, a harmadik még csak fejben játszódik zenehallgatás közben, hogy életben tartsam. Na meg a negyedik, ha beleszámolom a SAO-t.
Mindig az életem valami fontos eseménye alkotja a magot. A többi körítés erősen fantázia szülte. A második például pont arról szól, hogy kerülgettük egymást Jay-el a megismerkedésünk idején - avagy ahogy ő "vadászott" rám, én meg észre se vettem :] Miközben szó szerint újjászülettem mellette.
Csak egyenlőre sem rajzilag, sem írásilag nem érzem magam elég gyakorlottnak ahhoz, hogy belekezdjek és megszülessen. Egy nap bizonyára fog, de nem hiszem, hogy a közeljövőben. ^^;

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Kincaid Vas. Ápr. 06 2014, 19:24

Még soha nem került nyomtatott publikálásba írásom, amikor egy irodalmi pályázat felhívása felkavart bennem egy nagyon régi emléket. Ha jól emlékszem, egy hónapom volt a leadás határidejéig. Próbáltam kicserélni a szereplők nevét, próbáltam kicsit átírni a történéseket, de lehetetlen volt, és bár ez egómánul hangzik, de egyszerűen elvesztem a saját múltból felidézett történetemben. Égett az arcom, amikor leadtam a pályázatomat, hogy én ilyen alantas célokat próbálok elérni, miközben a szereplők közül nem is élt már mindenki, erre én "megidézem" őket egy ilyen kis vacak hülyeségért, ráadásul utána még a nevüket se adom oda nekik... Megfogadtam: ha valami csoda folytán megjelenne, átíratom a nevüket.
Egy hónappal később jött az értesítő, hogy gratulálnak, az írásom bekerült az antológiába. A nyomtatás előtt kívánok-e még valamit utólagosan javítani? Átküldték az általuk már átlektorált írást. Szólhattam volna, hogy írjuk át a szereplők nevét, vegyük ki a kis torzításokat, mert úgyse változtatnak semmit a történeten... De valamiért nem tettem meg. Az antológia megjelent, a pályázat díjkiosztóján kaptam különdíjat is érte. Az volt az első novellám, ami nyomtatásba került.
Most is ott van a polcomon egy példány, és máig nem tudom megmagyarázni, miért nem cseréltem ki a neveket. Máig fogalmam sincs, hogy jól tettem-e. Máig nem tudom, jól álltam-e hozzá.

Válaszolva a kérdésedre: én végül nem álnéven írtam saját magamról (ha jól rémlik, álnéven adtam le a pályázatot, de ezt az egyet azért átírattam). A szereplőim bár a való életből származtak, más nevet adtam nekik, amit szintúgy szégyelltem. Szerintem az max blogolás, amikor magadról írsz, nem egy történet megalkotása. Nincs benne túl sok plusz. Ne haragudj a véleményért, Chan.


Nekem Rannal, Kinggel, Diabellel és Tai-al is a szerepjátszás volt a célom. Azóta sem írtam olyan novellát, ami konkrétan egy velem történt esetet dolgoz fel. A szereplőim nem élő személyek.

Ettől függetlenül az írásaim saját élmények messzemenő továbbgondolásáról vagy átültetéséről szólnak. Olyan emberekről mintázom a karaktereim egy-egy jellemvonását, akiket jól ismerek.
Szóval én úgy foglalnám össze: kölcsönveszek a világtól dolgokat, de nem elveszek. Legfeljebb átültetek, de nem írom le egy az egyben ugyan azt.
A névválasztás meg... Az marketing. Egy fantasy könyvet soha nem adnék ki az én nevemmel. Egy "How to..." típusút viszont 30-40 évesen már simán, főleg ha tényleg lesz mit beleírnom Very Happy Addig viszont én úgy gondolom, hogy felesleges róla gondolkozni Smile Ennyi.

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Jun Vas. Ápr. 06 2014, 20:08

Én kb 10 éves korom óta rengetegszer kezdtem "könyvet írni", sok hülye ötletem volt, sok egész jó, volt ami végül tényleg elkészült, még ha csak füzetbe is, volt ami pedig már a tervezési fázisban elbukott. De valahogy még egyszer sem fordult meg az a fejemben, hogy ha valami oknál fogva valamit amit én írtam kiadná egy kiadó, az igazi nevem tüntetném e fel rajta. Egészen biztos vagyok benne, hogy azon az álnéven dolgoznék amit általában használni szoktam. Talán furcsán hangzik de sokkal inkább sajátomnak érzem mint az eredeti nevem .__."
Visszatérve a kérdés másik feléhez, én nem tudnék olyan karakterről írni akit legkevésbé sem tudnék alakítani, valami olyant amit nem érzek át. De kitudja lehet öreg napjaimon, megihlet valami és írok valamit a múltamból, némi színezéssel.  Smile 

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Koshitsu Esutel Vas. Ápr. 06 2014, 20:28

Írtam két novellát, ami velem esett meg. Semmi változtatás nincs benne, minden valós. Viszont egy családtagomon kívül még sosem mutattam meg senkinek.

Esutel pedig... A múltja nagyban az enyém, persze jó pár változtatással, s a jelleme is én volnék, bár egyesektől hallottam, hogy Esu ridegebb mint én. Hát nah... nem lehet minden tökéletes. Smile
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Halász Alex Vas. Ápr. 06 2014, 20:42

Én csak annyit tennék hozzá egyelőre, hogy Kin! *-*
Mutasd meg a novelládat! *könyörgő fel* :FFF

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 15 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Kincaid Vas. Ápr. 06 2014, 21:12

Hihetetlen vagy, Alex! Very Happy

Személyesen a kezedbe nyomom majd az antológiát, hogy lásd, mennyire B-kategóriás pályázatot sikerült végül megnyernem. Piaci forgalomba nem került (a borítóját látva ez úgyis emberiség elleni bűntett lett volna Very Happy), és a novellák néhányánál a legtöbb itt játszó ember jobbat írt volna, ha mondjuk rendszeresen nézné Juditti oldalát, és pályázna ő is Razz

Szóval hajrá mindenkinek, egyáltalán nem lehetetlen nyomtatásban megjelenni! Smile

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Szophie Vas. Ápr. 06 2014, 21:25

Én szeretnék írni majd egyszer egy összegzést, majd ha koros, vén, ráncos dédimama leszek.^^
Valószínűleg nem mutatnám meg a nagyközönségnek soha. Inkább írnám magamnak, illetve az unokáimnak, az ő gyerekeiknek, meg még tovább..
Ámbár amúgy sem kellene olyasmiket eldöntenem, hogy az eredeti neveket használjam-e, vagy sem, azon egyszerű okból kifolyólag, hogy nem említenék egyetlen nevet sem.
Nem személyesen rólam szólna, mint inkább a tapasztalataimról, a világnézetemről, arról, ahogy éltem.
Hisz mégis ki lenne arra kíváncsi, hogy "születtem 80, éltem halálomig" .. Kit érdekel, hogy nekem mekkora kín volt leszokni az ujj szopogatásról, vagy mennyire utáltam az alsós tanáromat?
Valószínűleg senkit. És ez nem is fontos. Az emlékeim ilyen módon csak rám tartoznak.
Ugyanakkor azt szívesen leírnám, hogy én milyen módon is éltem, mi az, amit megtanultam, milyen eszméket követtem az életben..
Szívesen tovább adnám a tapasztalataimat. Kezdeném azzal, hogy a szüleim milyen szellemben neveltek, és ebből mit tartok jónak, vagy mit nem, mit használtam fel a későbbi életemben, mi bizonyult igazán hasznosnak. És így tovább. ^^

Egyébként meg.. nem tudom elképzelni, hogy egy karakterbe ne vigyem bele a saját személyiségem egy részét.. Az, amit leírok, az user fejéből pattan ki, így aztán Haru vagy éppen Szophie összes gondolata megtalálható ugyanúgy user fejében is. Nem mondom, hogy magamról írok, mert nem. Sok mindent teljesen másként csinálnék, ha rólam lenne szó. Ugyanakkor mégis hasonlítanak rám, nem is kicsit. Mintha a gyerekeim lennének.. Természetesen saját személyiségük van, mégis befolyásolja őket az a "tanítás", ami tőlem ered.:3

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 15 0510Dumálda alias Csevegő - Page 15 1110Dumálda alias Csevegő - Page 15 0310
Dumálda alias Csevegő - Page 15 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Ápr. 06 2014, 22:38

Peter cimborám, beszabadultál a ruhatáramba? Shocked


Könyvet, filmet nem készítenék az életemről... nincs benne semmi izgalmas Razz Regényt nem írnék, túl szegényes ahhoz a fantáziám, hogy az emberek egyre magasabb ingerküszöbét megüssem. Klipet viszont szívesen rendeznék 1-1 dalhoz.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Danee Pént. Ápr. 11 2014, 03:54

én csak annyit szeretnék mondani, hogy:


Btw nekem túl unalmas az életem mostanában, helyette inkább blogot vezetek amolyan lelki szemetes ládaként. De mivel ez a funkciója ezért nem túl vidám és izgalmasnak se mondanám. De a megvilágosodás attól még ott történik.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Halász Alex Pént. Ápr. 11 2014, 09:47

*vagy húszszor meghallgatta Danee vidijét* xP

Visszatérve Pete kérdésére. Magamról nem, vagy csak öreg koromban írnék könyvet, HA annak van értelme. Mondanivalója. :3 Mármint a könyvnek >.>
Írni viszont írogatok, és nagyjából olyan szisztémával, mint Kincaid is. Nem a valóságot emelem át at all, hanem abból merítek a saját valóságomhoz. Az a célom, hogy az írásom szóljon az olvasóhoz, reflektáljon a valóságra magára, így elengedhetetlen, hogy azt ne ismerjem hozzá, de nem másolom le. Surprised

Legalább is ennek alapján igyekszem írni. Rolling Eyes

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 15 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Darkness Kedd Ápr. 15 2014, 21:51

nem bírok chat-en lenni, mert behaaaaalt! Kayaba doktor, gyógyítsa meeeeg!

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 15 Karakter27

Szín: #FF3300 (én)

Adatlap
Darkness
Darkness
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 88
Join date : 2013. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Crazy Cemetery

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Ryuu Csüt. Ápr. 17 2014, 15:32

Japán napok szegeden \o/
Facepalm az időzítésért, de nagyszombaton lesz ._.

itt \o/

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 15 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Kincaid Szomb. Ápr. 19 2014, 19:47

Hátha érdekel valakit: 6 anime like SAO

Bár lehet, hogy Mirika még többet is tud mondani, ha bárki rákérdez nála. A listából egyedül az Attack On Titanhoz volt szerencsém, de nem sok hasonlóságot találtam a SAO-hoz. Remélem, hogy a többivel több szerencsétek lesz Smile

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Cú Chulainn Szomb. Ápr. 19 2014, 20:29

Innen két animéhez volt szerencsém, Mirai Nikki és Accel World.

A Mirai Nikkivel semmi kapcsolatot nem találtam, az Accel Worldben pedig maximum az, hogy másik "világba kerülnek". De ez csak szerintem van így, lehet más több kapcsolatot is felfedez köztük.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Atoru Szomb. Ápr. 19 2014, 22:04

Én Mirai Nikki-t és Attack on Titan-t láttal, és mindössze két összefüggést láttam: élet-halál harc; "párhuzamos univerzum".

Habár ezek alapján akármelyik általam ismert anime beletartozhat, hiszen a fantasy és kaland/akció animék általában ilyenek (, de tisztelet a kivételnek).

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 15 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 15 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

15 / 31 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.