Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova E1] Askr vs Miyako

4 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 07 2013, 12:11

Askr
Élet: 80 HP (Hati 50 HP)
Fegyverkezelés: 16
Irányítás: 19
Kitartás: 10
Gyorsaság: 12
Speciális képesség: 6
Páncél: 21

Felszerelések:

Miyako
Élet: 55 HP
Fegyverkezelés: 27 (sebzés 14+2)
Erő: 0
Kitartás: 12
Gyorsaság: 21
Speciális képesség: 9
Páncél: 6

Felszerelések:

Askr sikeres találathoz 6-ot kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.
Hati sikeres találathoz 5-öt vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.
Miyako sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, ha petet támad, 4-et vagy nagyobbat, ha idomárt. Minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Miyako
Askr
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Miyako Szer. Május 08 2013, 12:42

A pengék táncának is eljött az ideje, bár hamarabb, mint amennyire várta Miyako. Az ellenfele egy állatidomár lett, ami valamiért egy nagy mosolyt csalt az arcára. Talán Chan-chan miatt? Megeshet. Azonban nem állhat most itt le, hiszen megígérte a lánynak, hogy erősebb lesz, és így egy vele egy szintű állatidomárnak nem engedheti meg, hogy leverje. Amint azt már Nyuszi-channál is kitapasztalta, a legjobb módszer ha a petet nyiffantja ki, mert sokkal gyengébb a védelme, és erősebb a támadása, mint az idomárnak. Amint kezdetét veszi a harc, meg is kezdi a tüzelést a farkas felé, reménykedve, hogy nem lesz olyan erős, mint amilyennek kinéz. - Miyako vagyok - igaz kicsi - de a lövéseim nagyok! És most ez a talpraesett íjászlány lever titeket, mint egy ... mint egy.. a fenébe. Az a lényeg, hogy meghaltok. T_T - a verselést nem neki találták ki, ezért jobb is lesz, ha többször nem próbálkozik vele.

_________________
[Nova E1] Askr vs Miyako 35596j
[Nova E1] Askr vs Miyako 21398
[Nova E1] Askr vs Miyako 48472
Spoiler:
Miyako
Miyako
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2013. Apr. 29.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 12:42

The member 'Miyako' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova E1] Askr vs Miyako 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Askr Szer. Május 08 2013, 19:04

A Pengék tánca. Egy nívós verseny a vállalkozó szelleműeknek, így én sem hagyhattam ki a komával. Elhatároztam, hogy vagy így vagy úgy, de megnyerem a tornát, bár nem láttam rá túl sok esélyt. Próbaszerencse, hátha legalább az első meneten túljutok. Amint megtudtam, kivel kell küzdenem, nagyot sóhajtottam: egy újabb lány. A birkózásra gondoltam és bár a végénél rettentően jól éreztem magamat Hinarival, azért egy lány mégiscsak egy lány. A Miyakonak nevezett lány kijelentésére meglepetten néztem.
- Meghalunk?! Én nem akarok meghalni! - mondtam kissé hüledezve. A kijelentést megelőzve jónéhány életponttól megszabadította Hatit. A kis fekete démonfarkas megrökönyödve pislogott, majd már át is változott a koponyafejű, füstből álló bestiává és egy árnyéksávot használva lesújtott az íjászlányra. Én pedig jó erősen megmarkoltam az irányítópálcát, majd határozottan ellendülve sújtottam le ellenfelemre.

[Találat estén Hati annyit fog sebezni, mintha csak simán támadt volna.]
Askr: HP: 80/80; Páncél: 21/21;
Hati: HP: 34/50;


A hozzászólást Askr összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 08 2013, 19:05-kor.

_________________
[Nova E1] Askr vs Miyako Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Nova E1] Askr vs Miyako Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 19:04

The member 'Askr' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
[Nova E1] Askr vs Miyako 4766604173_492736719c_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Nova E1] Askr vs Miyako 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Miyako Szer. Május 08 2013, 20:03

A fiú sikeresen kijelentette, hogy nem akar meghalni, persze ezt nem ő fogja megmondani, hanem a Miyako és a sebzésrendszer. Ahogyan megsebezte a Miyako által kiküldött nyilak egyike a farkast, a páros egyből megkezdte az ellentámadást. Szerencsére a lány gyorsaságával kevesen érnek fel, így a fiú botjának suhintását is könnyed egyszerűséggel kikerülte, és a farkas árnyékcsapását sem volt neki megerőltető elkerülni. - Csak ennyit tudtok? Béééna... - dugja ki a nyelvét a srácra és a petre, majd hátraugrik néhány lépésnyit, és megkezdi az újabb tüzelést a farkas felé. Ijesztő egy állat, de egy rovartól sokkal jobban félne. A farkasok aranyosak, és szelídek. *w* Még akkor is, ha egy csontvázmaszk van a fejükön. >.>"
- Hogy hívnak titeket? Szeretném megtudni, hogy kiket verek a földbe..~ - kezdi meg az ismerkedést a támadása után, hiszen nem ártana az arcokhoz egy-egy nevet is csatolni.

_________________
[Nova E1] Askr vs Miyako 35596j
[Nova E1] Askr vs Miyako 21398
[Nova E1] Askr vs Miyako 48472
Spoiler:
Miyako
Miyako
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2013. Apr. 29.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 20:03

The member 'Miyako' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova E1] Askr vs Miyako 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Askr Szer. Május 08 2013, 20:16

Hát ezt benéztük. Sem az enyém, sem Hati támadása nem talált. Nem elég, hogy nem talált, de Miyako még el is kezdett gúnyolódni. Micsoda gyerekes viselkedés... De legalább elszólta magát: mikor ismét Hatit támadta, a démonfarkas egy hihetetlen dinamikus bukfenccel kikerülte a nyilakat és mint a lány, úgy ő is kiöltötte nyelvét. Egyre több az infantilis viselkedés, mire fejemet akár a falba is verhetném. A támadás után el is kezdtük az ismerkedéses játékot.
- Cöh, meglátjuk ki nevet a végén... Askr vagyok, a véres fejű bestiám pedig Hati. - mondtam, majd ismét támadásba lendültem. Ezúttal kevesebb erőfeszítéssel próbáltam Miyakot megsebezni, majd Hati visszaváltozva ugrott és harapott, hogy addig is spóroljon a képességével.

_________________
[Nova E1] Askr vs Miyako Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Nova E1] Askr vs Miyako Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 20:16

The member 'Askr' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova E1] Askr vs Miyako 4766610511_dda12706fc_s [Nova E1] Askr vs Miyako 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Miyako Szer. Május 08 2013, 20:43

Ez nem lehet igaz. Miyako támadása mellé ment, pedig ritkán történik meg vele, hogy egy nyila is a célpont mellé repül. Talán ezt kapta a nagy szája miatt? Lehet, hogy egy kicsit vissza kellene csippentenie, mert a végén még Fortuna kisasszony kegyein kívül találhatja magát. - Szia Askr, és Hati. Izgalmas küzdelem elé állunk, úgy tűnik. - vesz kicsit vissza a nagyképűségéből, bár legszívesebben azt mondta volna, hogy hiába fáradozik akár a farkas, akár a srác, így is-úgy is veszíteni fognak. Na de mindegy is. A két ellenfele ismét támadásba lendült, bár a farkas ismét az eredeti alakjában. "Sajnos" a gyorsasága még mindig elég messze áll a támadók gyorsaságától, így az újdonsült próbálkozások elől is egyszerűen elugrott. Ezután megkerülte Askrt és Hatit, majd egy újabb pontos célzás után egy újabb nyilat eresztett a farkas teste felé. Reméljük most sikerülni fog neki. >.<"

_________________
[Nova E1] Askr vs Miyako 35596j
[Nova E1] Askr vs Miyako 21398
[Nova E1] Askr vs Miyako 48472
Spoiler:
Miyako
Miyako
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2013. Apr. 29.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 20:43

The member 'Miyako' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova E1] Askr vs Miyako 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Askr Szer. Május 08 2013, 21:02

Ez már jobban tetszett. Jó, ha még a beszólogatósok is tudják, mikor kell abbahagyni a szurkálódást. Elégedett mosollyal bólintottam Miyako kijelentésén. A támadásunk ismét balul sült el, mivel az íjászlány elvetődött az útból. Idegesen az öklömmel ütöttem a földet, Hati pedig szédelegve ingatta fejét. Valamit ki kellett találnunk, de gyorsan, ha nem akartunk veszíteni. Miyako ismét támadásra szánta el magát és most is Hatit célozta. Ezt már nem hagyhattam!
- Switch, Hati! - kiáltottam el magamat és a támadás az én életpontjaimból vett le. Hati hálásan nézett fel rám és biccentett. Elhatározottan ugrott Miyako felé, hogy remélhetőleg ezúttal tényleg megsebesíti. Utána én is támadtam, egy egyszerű kupán csapással.

Askr: HP: 80/80; Páncél: 5/21;
Hati: HP: 34/50;


A hozzászólást Askr összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 08 2013, 21:03-kor.

_________________
[Nova E1] Askr vs Miyako Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Nova E1] Askr vs Miyako Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 21:02

The member 'Askr' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova E1] Askr vs Miyako 4767251444_0f76bf2817_s [Nova E1] Askr vs Miyako 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Miyako Szer. Május 08 2013, 21:29

A nyílvessző elé ugrott az idomár, így nem a farkas életéből vonódtak le a pontok, hanem Askréből. Ez elég pimasz kis csel volt számára, de Miyako így sem hagy fel a pet támadásával, és amint lesz lehetősége újra megsorozza. Azonban először még az idomár is támadna egyet, legalábbis próbálna, de Miyako még mindig szép, erős, na meg persze gyors. Az ellenfél támadása ismét mellé ment, ami miatt Miyako arcán újfent megjelent egy önelégült mosoly. Szerencséje van, hogy a farkas ebben a körben nem támadhatott, hiszen switchelés után a petnek pihenő köre van. Talán nem úszta volna meg ennyivel, ha mindketten támadtak volna vissza. Most viszont eljött újra az ő ideje, és szokás szerint a farkas a célpontja. A nyilak tehát szélsebesen szállnak az állat felé, akiből talán most végre újra le tud faragni egy-két életerő pontot. Jól jönne neki, mert.. mert az idomár keményebb ellenfél lenne a páncélja miatt.
- Ne legyél ilyen hősies többet. Tudod.. nem áll jól. - mormog az orra alatt, hiszen ezzel a switcheléssel igencsak megnehezült most a dolga.

// Izé.. mivel switchelés után a peted nem támadhat, így az első számot kell nálad nézni, hiszen ilyenkor a farkasnak nem is dobhattál volna. Ha pedig az első számot nézzük, akkor a támadásod nem ért be.. ismét. És most jön a pihenőkörötök. De izgi! *w* //

_________________
[Nova E1] Askr vs Miyako 35596j
[Nova E1] Askr vs Miyako 21398
[Nova E1] Askr vs Miyako 48472
Spoiler:
Miyako
Miyako
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2013. Apr. 29.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 21:29

The member 'Miyako' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova E1] Askr vs Miyako 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Askr Szer. Május 08 2013, 22:57

Ismét nem talált. No sebaj, majd lesz legközelebb, mégis zavart, hogy eddig semmi sem sikerült. Nagy valószínűséggel ez a harc vesztett ügy, ráadásul egy olyan nagyszájú csajtól kell kikapnom, mint amilyen Miyako volt. Hati nagyot prüszkölt, amint meghallotta az íjászlány kijelentését.
- Köszönöm a "hasznos" tanácsot, máskor észben tartom. - mondtam cinikusan és kissé sértődötten fordítottam el fejemet. A pihenés köre következett. Addig volt időm átgondolni, vajon mit lehetne tenni annak érdekében, hogy elhallgattassam a nagyszájú lánykát...

_________________
[Nova E1] Askr vs Miyako Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Nova E1] Askr vs Miyako Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Miyako Csüt. Május 09 2013, 19:15

A farkas élete igencsak megcsappant, és talán már egy-két lövés után közelebb is kerülhet Miyako a győzelemhez. A nagy szájával egész szépen sikerült felidegesítenie a fiút, és társát, aminek még inkább örül. Ha ezt az egész humort nem vinné bele a játékba, akkor nagy esély lenne rá, hogy az egész csak egy szürke küzdelemmé változna át, ami csak a győzelemről szólna. Ő nem akar olyan világban élni, ahol a harcok csak a másik megöléséről szólnak. Helyette inkább agyi szinten lefárasztja az ellenfelét, hogy legalább valaki élvezhesse a küzdelmet, ha más nem is. Most az ellenfelei nem támadtak, ugyanis a folyamatosan támadás során egy kis pihenésnek is el kellett jönnie. Talán jobban teszi, ha ezt kihasználja, és ő is szusszan egy kicsit.

// Hati: HP: 18/50; ( csak mert elfelejtetted levonni, mert az előbb is támadtam. ) Pihenő kör *w* //

_________________
[Nova E1] Askr vs Miyako 35596j
[Nova E1] Askr vs Miyako 21398
[Nova E1] Askr vs Miyako 48472
Spoiler:
Miyako
Miyako
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2013. Apr. 29.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Askr Csüt. Május 09 2013, 19:29

Hati életpontjai nagyon a végén jártak, így már elég valószínű volt, hogy Miyako győz. Annyi baj legyen. Legalább méltón győzzön le... egy lány. Sóhajtottam egyet, majd Hatinak intettem. A kis démonfarkas most mindent beleadva támadott. Remélhetőleg ezúttal legalább sikerül az íjásztól néhány életpontot leszedni. Én is megpróbálkoztam egy utolsó, utolsó előtti támadással, netán összejön...

_________________
[Nova E1] Askr vs Miyako Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Nova E1] Askr vs Miyako Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 09 2013, 19:29

The member 'Askr' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova E1] Askr vs Miyako 4766612103_86ee832108_s [Nova E1] Askr vs Miyako 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Miyako Csüt. Május 09 2013, 19:55

A pihenésnek hála mindhárman felfrissülve tudták folytatni a küzdelmet, amit az ellenfele egyből ki is használt. Persze a pihenés miatt nem csak ő kapta vissza az energiáját, hanem még Miyako is, így újra kitudta kerülni az erős próbálkozásokat. - Ez még mindig kevés lesz.. - jegyezte meg magának, de ha a fiúk hallották az sem nagy tragédia. Ezután megállt egy pillanatra, mély levegőt vett, majd egy rövid gondolkodás után a farkas buksiját vette célba, és amikor úgy érezte, hogy sikerülni fog neki a sebzés, kilőtte a nyilat. Már nem kellett neki sok a győzelemig, így eléggé elkezdett izgulni. Biztosan Kagura-chan, és Asuka-chan is büszke lesz rá, ha legyőz egy ilyen erős fiatalembert. ^w^

_________________
[Nova E1] Askr vs Miyako 35596j
[Nova E1] Askr vs Miyako 21398
[Nova E1] Askr vs Miyako 48472
Spoiler:
Miyako
Miyako
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2013. Apr. 29.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 09 2013, 19:55

The member 'Miyako' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova E1] Askr vs Miyako 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Askr Csüt. Május 09 2013, 20:06

Aggodalmas pillantást vetettem Hatira, mikor Miyako már célpontba vette a komát. Kész, vége, ennyi, vesztettem. Várjunk csak. Amint a lány lőtt, Hati meglepő módon, de kitért a támadás útjából, így megúszta a támadást. Megnyugodva bólintottam: még nem volt vége. Viszont elég erős ellenféllel kellett megküzdenem, nem lesz könnyű dolgom, mégha nem is győzni, de legalább megsebesíteni akartam. Ebben a körben mellőztem a támadást és inkább Hatira hagytam a dolgot. Ha sikerül, ha nem, de megtámadja egy harapással Miyakot, utána különleges képességével az árnyékostorral próbálkozik.

_________________
[Nova E1] Askr vs Miyako Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Nova E1] Askr vs Miyako Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 09 2013, 20:06

The member 'Askr' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova E1] Askr vs Miyako 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova E1] Askr vs Miyako 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Miyako Csüt. Május 09 2013, 20:22

Ezt. Nem. Lehet. Elhinni. Miyako támadását a farkas könnyed egyszerűséggel kikerülte, és ez cseppet sem nevezhető kellemes élménynek. Tehát ilyen idegesítő lehet az amikor ő folyamatosan kikerüli az ellenfél sebzésbevitelének próbálkozásait? Háát.. nem éppen a legkellemesebb érzés, sőt kifejezetten bosszantó. Ez persze még nem minden, hiszen a farkas rögvest ellentámadásba kezdett először egy elég durva harapással, majd egy árnyékcsapással próbálkozva. Az elsőt egy gyors szökkenéssel kitudta kerülni, a másikat már egy kicsit nehezebben, de végül azt is megúszta sértetlenül. - Durva egy dög vagy, Hati. ^^ - mondta, természetesen egy szemernyi bántó szándék nélkül, és csupa-csupa kedvességgel. Mivel az előző támadás igencsak mellé ment, így egy újabbal próbálkozik, ami talán végre célt ér. Nem nagyon van már lelkiereje arra, hogy továbbra is elugráljon a támadások elől, vagy több, mint ezer nyílvesszőt pazaroljon egy farkasra. T_T Repülj nyilacska, repülj..~

_________________
[Nova E1] Askr vs Miyako 35596j
[Nova E1] Askr vs Miyako 21398
[Nova E1] Askr vs Miyako 48472
Spoiler:
Miyako
Miyako
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2013. Apr. 29.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 09 2013, 20:22

The member 'Miyako' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova E1] Askr vs Miyako 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova E1] Askr vs Miyako Empty Re: [Nova E1] Askr vs Miyako

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.