Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

4 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Cardinal Vas. Jún. 16 2013, 21:04

Yurihime
Élet: 70 HP
Fegyverkezelés: 22
Erő: 18
Kitartás: 8
Gyorsaság: 16
Speciális képesség: 4
Páncél: 14

Felszerelések:

Askr
Élet: 80 HP (Hati 50 HP)
Fegyverkezelés: 16
Irányítás: 19
Kitartás: 10
Gyorsaság: 12
Speciális képesség: 6
Páncél: 21

Felszerelések:

Yurihime sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobjon.
Askr sikeres találathoz 5-öt kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobjon.
Hati sikeres találathoz 5-öt vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobjon.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Yurihime
Askr
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Yurihime Szer. Jún. 19 2013, 18:13

Amint a ceremónia véget ért, a mérkőzésem kezdetéig meditáltam. Elcsendesítettem az elmémet, és megkerestem a harmóniát, melyet segítségül hívtam az előttem álló megpróbáltatások leküzdéséhez. A természettel és a fegyveremmel eggyé válva léptembe a küzdőtérre, összpontosításom tisztán látszódhatott az arcomon.
- Szép napot és sok sikert a küzdelemhez. Yurihime a becsületes nevem ^.^ - mutatkoztam be ellenfelemmel szembeállva, majd mélyen meghajoltam, és felvettem egy alapvető támadó pózt. Amint lejárt a számláló, előreszökkentem, és lábaimmal némi port felverve megrohamoztam a fiatalembert. Naginatámat a fejem fölé rántottam, és egy felülről lefelé indított csapással kívántam lesújtani rá.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 19 2013, 18:13

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Askr Szer. Jún. 19 2013, 18:28

Rengeteget kellett várnom, mire előző ellenfelem végül visszalépett a harctól. Azt, hogy miért is, azt nem tudtam, de valamiért szörnyen éreztem magamat. Nemigen küzdöttem meg azért, hogy a döntő kilencbe bekerüljek. Kis társam azonban teljes optimizmusával próbált fölvidítani és koncentrációra sarkalni. A következő ellenfél kissé meglepett: az a lány volt az, akit switchelnem kellett egy minibossnál. Mi is volt a neve? Szégyen, de nem túl jó a névmemóriám, ha nem ismerem meg eléggé az illetőt.
- Örülök, hogy ismét találkozhatunk, a nevem Askr, ő pedig Hati. - viszonoztam a köszöntést. Amint lepergett a visszaszámlálás, Yuri már támadott is. Figyelemre méltó fegyvere volt és biztosra vettem, ha nem a játékban lettünk volna, biztosan fájna. A páncélom már szinte le is nullázódott. Megráztam fejemet, majd Hatira néztem. Egymásra bólintottunk, s a démonfarkas már indult is az ellenség felé. Egy vetődés közepette már át is változott, és ahelyett, hogy belemart volna Yurihimébe, egy falról vetült árnyékot ostorrá alakítva akarta lecsapni a leányzóra.

Askr:
Páncél: 3/21; HP: 80/80;
Hati: 50/50;


A hozzászólást Askr összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 22 2013, 18:43-kor.

_________________
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 19 2013, 18:28

The member 'Askr' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Yurihime Szomb. Jún. 22 2013, 18:18

// csak 18-at sebzek, nem 22-őt ^.^ //

Ismét? Egy pillanatra megzavarodtam. Nem emlékeztem rá, hogy találkoztam volna a fiatalemberrel, nem volt ismerős a neve. Elpirultam kissé, hogy ilyen csúfság megeshet, szörnyen restelltem, hogy nem jutott eszembe, hol is sodorhatott minket egymás mellé a sors. Ellenben a kis farkas nagyon aranyos volt, ha másról nem, hát a jövőben erről biztosan eszembe fog jutni ^.^
Némileg kellemetlenül éreztem magam, mert az állat helyett a fiatalurat támadtam, de nem lett volna szívem bántani Hati-samát, nem volt más választásom, ami azt illeti. Nehezen türtőztettem magam, de nem beszélhettem, összpontosítanom kellett. Teljes odafigyelést igényelt egy harc, az átalakuló farkas így is megsebzett... valahogyan... csak azt nem tudtam megállapítani, mivel hiszen hozzám se ért. Igyekeztem távol tartani magam tőle, így nagy ívben kerültem és úgy támadtam meg Askr-samát, hogy ő a farkas és köztem legyen. Ezúttal egy láb felé indított szúrást alkalmaztam cselként, és a mellkasa felé döftem.

// 65/70 HP //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 22 2013, 18:18

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Askr Kedd Jún. 25 2013, 09:13

Hát az biztos, hogy ő nem volt olyan beszédes, mint Miyako. Mellesleg mindig azt hittem, az íjászok nyugodtak, vagány természetűek. Nos, a lány kitűnő ellenpéldaként szolgált, ám egy harc kellős közepén nem gondolhattam másra. Hati támadása nem derült ki, ugyanakkor látszott, mennyire óvakodott tőle. A démonfarkas szomorkásan hümmögött.
- Ennyire rút vagyok? - Egyáltalán nem értettem. Harc közben mégis hogyan állhat le ön sajnálkozni. Ezt a megjegyzést el kellett engednem a fülem mellett, mert a lány újabb ravasz szúrásra készült. Hati vonyítása figyelmeztetett rá, így még idejében el tudtam kerülni a csapást. Biccentettem Hatinak, aki vakarózás közepette újabb árnyékot indított hadba, az ellentámadás céljából.

Askr:
Páncél: 3/21; HP: 80/80;
Hati: 50/50;

_________________
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 25 2013, 09:13

The member 'Askr' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Yurihime Kedd Jún. 25 2013, 17:58

Célt tévesztettem, vagy még inkább Askr-sama kerülte el ügyesen a szúrásomat. Egy pillanatra megengedtem magamnak, hogy a farkasra pillantsak, elképzelhetőnek tartottam, hogy hangadása nem volt véletlen.
- Szép volt ^.^ - méltattam a manővert, majd felkészültem a következő támadásra, ám ekkor ismét rejtélyes sérülést szenvedtem el. Az érzés irányába nézve volt valami különös a látványban, de nem tudtam rájönni, miért is tűnt úgy, hogy nem természetes mindaz, amit látok. Megráztam a fejem, s újra a küzdelemre igyekeztem összpontosítani. Megemeltem a fegyverem, és működésbe hoztam a képességem. Újabb csel, ezúttal a pengém ismét felülről indítottam, de egy váratlan pördítéssel leengedtem és megfordítottam a fegyvert, hogy alulról csaphassak vele felfelé. A leengedő mozdulat közben igyekeztem megkarcolni magamat, hogy hiányzó életsávom nagyjából kiegészüljön.

// Sikertelen képesség: 46/70 HP
Sikeres képesség: 64/70 HP //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 25 2013, 17:58

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Askr Kedd Jún. 25 2013, 18:15

Egy biccentéssel köszöntem meg a bókot, ugyanakkor Yurihime alaposan föladta nekem a leckét. Nem először harcoltam, de a lány sokkal másabb volt a korábbi ellenfeleimnél. Kénytelenül elmosolyodtam, hiszen látszólag akkor sem derült ki a számára Hati támadásának a titka. Olyannak írhatnám le ezt, mint egy hülye kis csíny, ami nem derül ki. A démonfarkas a legváratlanabb pillanatban feküdt a hátára, s hempergett. Örült, mint majom a farkának, mikor a következő árnyék is sikeresen eltalálta az ellenfelet. Azonban váratlan feszült pillantása figyelemre sarkalt: a rivális újabb rohamra készült, s úgy tűnt, nem fogom kikerülni. Füttyentettem egyet, mire Hati felállt az idétlen pózából, mellső lábával dobbantott egyet, amivel újabb árnyékot engedett, amivel megvédett a támadástól. Bár az alakot kettőbe vágta a Yurihime kezében tartott fegyver, elegendő erővel bírt volna, hogy újabb életpontoktól szabadítsa meg a lányt.

Askr:
Páncél: 3/21; HP: 80/80;
Hati: 50/50;


A hozzászólást Askr összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 25 2013, 18:16-kor.

_________________
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 25 2013, 18:15

The member 'Askr' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Yurihime Hétf. Júl. 08 2013, 15:47

Hátrahőköltem a sötét, elém tornyosuló alaktól. Annyira váratlanul ért, hogy teljesen elveszítettem az összpontosításom, hibát hibára halmoztam egyik pillanatról a másikra, és mire végre sikerült elhátrálnom, már újabb szelet hiányzott a sárgává váló csíkból, ami a küzdelem állását jelezte. Lihegve álltam meg néhány lépéssel odébb, a pillanatnyi ijedtségtől a légzésem is felborult. Szükségem volt egy kis időre, hogy összeszedjem magam, addig is védekezően tartottam magam előtt a naginatámat.

// 27/70 HP
Pihikör, bocsi a késésért Embarassed //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Askr Hétf. Júl. 08 2013, 16:04

//Semmi gond ^^//

Meglepetésként fogadta a támadás. Hati meglepetten látta és persze dicsérte magát, amiért Yurihime most sem bírta elkerülni az árnyékát. Leült egy pillanatra, hogy hátsó lábával megvakarja a fülét, s értetlenül nézett rám. A lány kissé kimerült, bár Hatin is látszott, hogy ereje fogytán van. Ennek ellenére eltökélten állt fel, s határozott vetődés közepette rohamozta meg ellenfelét. Miközben rohant, újabb árnyékostort idézett maga mellé, hátha szüksége lehet rá. Feszülten figyeltem, vajon sikerül-e a démonfarkas következő támadása.

Askr:
Páncél: 3/21; HP: 80/80;
Hati: 50/50;

_________________
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 08 2013, 16:04

The member 'Askr' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Yurihime Hétf. Júl. 08 2013, 22:10

A sötét árnyalak megjelenését követően a farkas következő támadása néminemű fényt vetített arra, hogy miért is sérültem eddig anélkül, hogy az állat vagy Askr-sama rám vetette volna magát. Lassacskán azt is megértettem, hogy miért mozogtak furcsán az árnyékok, viszont elhinni... azt nemigen tudtam. Annyira lehetetlen volt a gondolat, hogy az árnyékok életre kelnek, habár ezen a helyen már sok minden történt, amit eleddig a lehetetlen címkével láttam volna el. A támadást az ostorral láttam, és ennek köszönhetően képes voltam elszökkenni előle, miután összeszedtem minden erőmet. Erősen megmarkoltam a naginatát, és újfent akciót próbáltam végrehajtani, újult erővel a fiatalemberen, akin mintha megmutatkoztak volna a kimerültség jelei is Megkíséreltem azt a különleges mozdulatot is bevetni, amivel kitölthettem a sávom egy részét.

// 27/70 HP ha sikertelen a képességem
45/70 HP ha sikeres //


A hozzászólást Yurihime összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 08 2013, 22:10-kor.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 08 2013, 22:10

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Askr Vas. Júl. 14 2013, 16:41

Most, hogy Hime számára kiderült Hati képességének a titka, megkérdőjeleződött a győzelmünk. Pláne a lány technikája miatt, amitől úgy tűnt, ha nem is egészen, de az életcsíkja elkezdett visszatöltődni. Lestrapált az egyet előre lépés, kettőt pedig hátra: vajon hiába volt Hati erőlködése? Nagy reményeket fűztem a győzelemhez, s éppen ezért nem is gondolkodtam túlságosan, miféle stratégiákat lehetne kivitelezni a hölgyeménnyel szemben.  Azt tudtam, hogy mind én, mind Hati fáradtak voltunk egy következő rohamhoz, így hát a jelenlegi állapotunkban próbáltuk összeszedni magunkat, de legalább a következő támadást is sikerült elkerülnünk. Az erőspórolás érdekében a démonfarkas visszaváltott eredeti alakjába, s vártunk, míg lesz kellő lendület egy újabb támadássorozathoz.

_________________
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Yurihime Szer. Júl. 17 2013, 19:43

Askr-sama kiválóan védekezett, elbizonytalanított egy kissé az ügyessége. Alig-alig voltam képes bevinni egy-egy ütést, de kitartóan próbálkoztam újra. Nem hozhattam szégyent a tanáraimra, akik minden reményüket belém fektették, hogy egyszer méltó örököse leszek a családi stílusnak. Megpördültem a tengelyem körül, és nagy lendülettel, elszántan suhintottam a naginatával, vízszintes keresztvágásommal a fiatalember oldalát célozva.

// 45/70 HP //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 17 2013, 19:43

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Askr Csüt. Aug. 15 2013, 12:41

A fáradtságtól nemigen tudtam mit kezdeni Hime következő támadásával, így sikerült megsebesítenie. Hamar felocsúdtam az előbbiből, s mihelyst úgy tűnt, hogy Hatival együtt kipihentük magunkat, a démonfarkas újból alakot váltott, majd rémes vonyítás közepette ismét árnyékostorral igyekezett megsebesíteni a Liliomhercegnőt.

Askr:
Páncél: 0/21; HP: 65/80;
Hati: 50/50;


A hozzászólást Askr összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 15 2013, 12:54-kor.

_________________
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 15 2013, 12:41

The member 'Askr' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Yurihime Csüt. Aug. 15 2013, 12:51

Megilletődötten igyekeztem félretáncolni az immár számomra is látható árnyékostor elől, ám a vonyítás megzavarta az összpontosításomat, és ezáltal a farkas támadása végigszántotta bőrömet, vörös csíkot hagyva maga után. Felszisszentem, noha fájdalmat nem éreztem, csupán bizsergést. Ám összeszorítottam fogaimat, és eltökélt arckifejezéssel támadtam vissza: két vágásból álló mozdulatsorom első része saját magamat kívánta megsebezni a halványzölden izzó pengémmel, az utóbbival viszont már Askr-sama felé suhintottam.

26/70 HP
Sikeres képességhasználatnál 44-re nő a HP-m
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 15 2013, 12:51

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova 1. kör] Yurihime vs Askr Empty Re: [Nova 1. kör] Yurihime vs Askr

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.