Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 Empty Re: [Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 09 2013, 12:17

The member 'Fuuko Shinatsu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 Empty Re: [Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Május 09 2013, 13:05

Ki érti ezt? Most, hogy eldobtam a kardom, mint valami kunait, hiba nélkül telibe kapta az állatot. Vagyis ez történt volna, ha Fuu-chan nem ugrik ismét a támadásom elé. Fájó szívvel néztem, ahogy megvágja a kard azt a tüneményes virágszálat, bár az arcomon egyszerű közöny játszott, érzelem nemigen mutatkozott rajtam. Hümmögtem egyet eltűnődve, ám azzal nem számoltam, hogy a lány ilyen nagy elánnal ugrik nekem. Ütése meglepően nagyot sebzett, a lendületétől pedig éreztem, hogy ne bírok talpon maradni. Utána kaptam a kezének, hogy legalább magammal ránthassam a földre. Ha sikerül is, puhára fog esni: rám.
- Nahát... kellemesen megleptél, Fuu-chan. Ezekben a finom kacsókban tekintélyes erő is lakozik :] - simogattam meg a lány kezét - Mondd, mit gondolsz rólam, tündérvirágszál? - kérdeztem selymes hangon, miközben felsegítettem bájos ellenfelemet. Nem vitt rá a lélek, hogy fejbe csapjam a pajzsommal, ellenben a békáját nem sajnáltam egy cseppet sem. Újabb rohamra indultam, pajzsommal akarván elsodorni Kaut. Igen különös érzés volt harc közben udvarolni, miközben a szeretett petjét gyepáltam :]

[[ Ha működik a képességem: 78 HP 16 páncél (visszaáll a páncélzat kivéve a pajzsom értékét)
Ha nem működik: 78 HP 0 páncél]]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 Empty Re: [Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 09 2013, 13:05

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 Empty Re: [Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Csüt. Május 09 2013, 13:52

Meglepő fordulat, a támadásom célba ért és Makoto-sannak komoly sérülést okoztam. Kicsit fájdalmat éreztem, amiért ily könyörtelen módon rátámadtam. De visszagondolva a történésekre ő is rengetegszer megsebezte szegény Kau-t. Miközben a támadást bevittem Makoto-san megragadta a kezem és mind a ketten a földre zuhantunk. Valami oknál fogva nem éreztem fájdalmat amikor a földre érkeztem. Amikor kinyitottam a szememet, Makoto-san vértnét láttam meg először.
- B-bocsánat, nem akartam... nagyon fájt? - szinte már reflexszerűen kértem bocsánatot t tőle.
- Mit gondolok Makoto-kunról? - meglepett kicsit a kérdése, kicsi habozás után válaszoltam is neki. - Szerintem Makoto-kun egy kedves ember... és figyelmes. - válaszoltam neki, közben tekintetemmel a földet fürkésztem, kicsit oldalra pillantottam. Egészen mostanáig teljesen meg is feledkeztem hogy nézők előtt történik minden. Makoto-san már sokadszorra próbálkozott Kau-ra támadni, sajnos Kau a váratlan támadás elől már nem tudott volna félreugrani, ismét switch-elek.
- Switch Kau - kiáltottam a parancsot, és ismét Kau elé vetődve használtam a testem páncélnak. Egyre inkább érzem úgy hogy a harc a vége felé közelít. Nem bírom már sokáig, az erőm véges.
Még egy támadást megpróbálok bevinni.


Fuuko: 56 ÉP 0 páncél
Kau: 11 ÉP


A hozzászólást Fuuko Shinatsu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 09 2013, 14:39-kor.

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 Empty Re: [Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 09 2013, 13:52

The member 'Fuuko Shinatsu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 Empty Re: [Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Május 10 2013, 12:24

- Nem szükséges mentegetőznöd, akárhogy is nézzük, mi most harcolunk :] Megnyugtatlak, nem fájt - feleltem bársonyos, kedvességtől csepegő hangon a tündérkének. Mosolyom csak szélesebbé vált, mikor válaszát meghallottam. Nem volt nehéz elérni nála, hogy pozitív képet alkosson rólam, noha indikátorom színén kívül nem utalt semmi az ellenkezőjére.
- Te is nagyon kedves vagy, Fuu-chan... nem sok ember gondol rám így... - játszottam el a szomorú sorsú legényt egy sötét, komor pillantást vetve a földre. Nem is különösebben figyeltem rá, hogy a támadása ellen védekezzek, igaz elnézve a csapás jellegét, egyébként is vajmi kevés esélyem volt. Fáradtságom miatt nehezebben mozogtak a tagjaim a szükségesnél. Amilyen bájos, olyan ügyes harcos, szerencsétlenségére ellenem nem sok esélye volt.
- Mondd csak, hozzászoktál már a közelségemhez, a dicséreteimhez? Számomra úgy tűnik, már nem vagy annyira zavarban :] - kérdeztem, miközben az állapotát tanulmányoztam. Nem volt annyira fáradt, mint én, erőnlétben ő bírta jobban a csatát. Nem távolodtam el tőle, nem menekültem, hogy pihenhessek. Bőven belefért, ha kiszolgáltatom neki magam.

[[ 78 HP 1 páncél ]] - pihenőkör
Neked már csak 40 életed van, elfelejtetted levonni az előzőt :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 Empty Re: [Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Pént. Május 10 2013, 14:12

Nem tudom elhinni, hogy egy olyan embert mint ő nem szeretnek az emberek. A hirtelen elszomorodása arra enged következtetni, hogy szegénynek nehéz élete volt. Pont mint nekem, Miközben álltunk egymással szemben egyikünk sem támadott, vagy tett hirtelen mozdulatot ami védekezésre sarkalná a másikat. Ennyi idő alatt szerintem már elég jól kiismertük a másik tűréshátarás és képességeit.
- "Mondd csak, hozzászoktál már a közelségemhez, a dicséreteimhez? Számomra úgy tűnik, már nem vagy annyira zavarban :]" -
- valóban - igaz is, már egy ideje kevésbé érzem magam zavarban mint a kezdetekkor. Kicsit különös, de azért örülök neki hogy kezdek megbarátkozni Makoto-kun közelségével. Ez egy újabb lépés afelé hogy barátok legyünk, és visszagondolva a szavaira amiket a legutóbbi támadásomkor mondott. Teljesen igaza van, ez csak egy barátságos mérkőzés, erőpróba. Nem kellene ennyire megijednem. Meg kell nyugodnom, itt nem tudok embert ölni. Egy hatalmas sóhajtás, és kicsit megremegő kézzel intettem Kau-nak, akinek a figyelme teljesen gazdájára szegeződött.
- Kau, támadj - így utólag belegondolva nem szép dolog a védtelen pihenő felet megtámadni, de a támadásomat már nem vonhatom vissza. Kicsit szörnyű elhinni de talán annak örülnék a legjobban ha a mostani támadás nem találna.

Fuuko: 40 ÉP 0 páncél
Kau: 11 ÉP

/ Igen utólag már én is észrevettem, ^^" legközelebb jobban odafigyelek:3/


A hozzászólást Fuuko Shinatsu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 10 2013, 14:13-kor.

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 Empty Re: [Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 14:12

The member 'Fuuko Shinatsu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 Empty Re: [Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Május 10 2013, 15:10

Nahát, ahelyett, hogy ő sújtott volna le rám, a békáját küldte harcba Fuu-chan újfent. Kár, ez esetben nem szándékoztam hagyni magam. A kisállatról nem tudtam semmi jót elmondani, szóval egész egyszerűen félreléptem, méghozzá az utolsó pillanatban, mintha torreádor lennék. A piros végül is megvolt rajtam, csak nem a köpenyem volt olyan színű :]
- Miért ilyen magányos egy magadfajta lány? - döntöttem úgy, hogy behatolok egy kicsit mélyebbre, ha már elnyertem a szimpátiáját. A felszínt már megkapirgáltam és tetszett, amit találtam, érdemesnek gondoltam ajtót nyitni. Mindezt aközben, hogy kicsit talán már megalázó módon kitértem, és egy hanyag mozdulattal utánalendítettem Kaunak a pajzsomat, hogy akárcsak először, most is lecsaphassam, de mozdulataimban nem volt semmilyen sértő szándék, harc közben mindig így viselkedtem, hogy némileg demoralizálhassam az ellenfelet. Ösztönösen, noha ezt a virágszálat nem volt okom bántani. Túl ártatlan volt hozzá :]

[[ 78 HP 1 páncél ]]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 Empty Re: [Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 15:10

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 Empty Re: [Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Pént. Május 10 2013, 15:35

"- Miért ilyen magányos egy magadfajta lány?" - a kérdés hallatán rengeteg minden végigfutott az agyamon, sok régi emlék tört fel, rengeteg rossz emlék. Sok különböző személyről, ismerősökről és családtagokról. Valójában sosem gondoltam volna hogy ezt a kérdést pont itt fogom hallani, vagy egyáltalán bárki is érdeklődne miért érzem magam teljesen egyedül. A választ sokféle képen meg lehetne fogalmazni. Az emlékképek tömkelege teljesen elvakított miközben Makoto-kun ismét egy támadást indított Kau felé. A végső csapást igyekezett bevinni amikor végül úgy döntöttem válaszolok neki. Nincs semmi veszíteni valóm vele.
- Azért mert nem vagyok holmi játék. - szólaltam meg teljes határozottsággal, komor és lehangoló hanggal. Szemeimmel a földet pásztáztam. A hang ahogyan Kau felkenődik a pajzsra terelte vissza a figyelmem a küzdőtérre. Itt a vége, vesztettünk.
- Gratulálok Makoto-kun - közben rámosolyogtam és meghajoltam mintha az előbbi kis hatásszünet meg sem történt volna. - remélem még találkozunk, és... t-táncolunk. - lángvörös arccal folytattam neki a mondandóm. Majd odasétáltam és felvettem a kissé meggyötört békát a földről és a gyengélkedő felé vettem az irányt.

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 Empty Re: [Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto

Témanyitás by Cardinal Szomb. Május 11 2013, 10:32

Maratoni küzdelem ért véget azzal, hogy Fuuko ellenállása megtört. A közönség felmorajlott, némi füttyszó is felhangzott, de hogy ez a párbajnak, vagy a vörös indikátornak szólt-e, az kérdése.

Győztes: Tachibana Makoto
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto - Page 2 Empty Re: [Nova B1] Fuuko Shinatsu vs Tachibana Makoto

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.