Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 21 2013, 12:28

Chitose
Élet: 100 HP
Fegyverkezelés:20
Erő: 16
Kitartás: 6
Gyorsaság: 14
Speciális képesség: 8
Páncél: 21

Felszerelések:

Fuuko Shinatsu
Élet: 65 HP (Kau 43 HP)
Fegyverkezelés: 15
Irányítás: 19
Kitartás: 10
Gyorsaság: 17
Speciális képesség: 8
Páncél: 10

Felszerelések:

Chitose sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 3-at vagy nagyobbat kell dobnia.
Fuuko sikeres találathoz 5-öt vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 3-at vagy nagyobbat kell dobnia.
Kau sikeres találathoz 5-öt vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 3-at vagy nagyobbat kell dobnia.

Ha Fuuko használja a képességét, abban a körben Chitose csak pusztakezes sebzést tud okozni, ami 11 pont.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Fuuko Shinatsu
Chitose
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Kedd Május 21 2013, 14:25

Kimerülten lépdeltem be ma már harmadszor az arénába, kicsit rosszul esett hogy két vereséget elszenvedtem már, de őszintén megvallva nem is vártam mást. Tudtam, hogy nem vagyok erős, de hogy ennyire. Az ellenfelem ezúttal egy lány lesz. Amint belépett ö is meghajlással üdvözöltem. Kau az előző párbajokkal ellentétben most kicsit fellelkesültebbnek látszik. Lehet, mert az ellenfelünk most nem tűnik annyira szadistának, vagy csak reménykedik abban hogy veszítünk és mehetünk haza. A csata kezdetét indító sípszó elhangzott, és egy intéssel jeleztem Kau-nak, hogy ő támad először. Habár így utólag visszagondolva valahogy az első támadások soha sem akarnak összejönni.

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 21 2013, 14:25

The member 'Fuuko Shinatsu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Chitose Szomb. Május 25 2013, 19:17

Csalódottan léptembe immár harmadszor a zsúfolásig megtelt aréna küldőterébe. Három harcomból kettőt már elvesztettem. Viszont ez mást is jelent: már csak egy harcom van, amit megnyerhetek. Ránéztem az utolsó ellenfelemre. Ezúttal egy lány volt az. Egy szőke hajú, alacsony, nálam valamivel fiatalabb lány. Hihetetlen, hogy sikerül ezen a tornán normális ellenfelet is kifognom !
- Üdv ! Chitose vagyok ! - köszöntöm barátságosan.
Amint elhangzott a sípszó, az ellenfelem már támadott is. A támadásra pedig a petjét használta. Az állat sikeresen levett tőlem 19 életpontot, viszonylag sokat, de a páncélom szerencsére még megmaradt. A lány azonnal támadott, szóval én sem váratom meg. Elkezdtem futni feléje, és a kardommal magát az idomárt vettem célba.

/Páncél: 2 Élet: 100/

_________________
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 19:17

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Szomb. Május 25 2013, 20:50

Az előző ellenfelemmel ellentétben ö nagyon kedves és illedelmes. Kicsit meg is lepődtem, hogy Kau első támadása sikeresen betalált. Talán kicsit furcsán hangzik, de aggódtam, hogy szegény lányt túl erősen ütötte meg. De amint támadásba lendült, megnyugodtam mert az életpontjai változatlanok. Vagyis a páncélja megvédte. Annyira el voltam foglalva az életpontjaival, hogy észre sem vettem, hogy már előttem áll és egy támadást készül bevinni. Nem volt lehetőségem kivédeni, és a páncélom egy csapással le is nullázta sőt némi életpontot is veszítettem. Nem volt annyira fájdalmas, de szinte már megszokásból is hangot adtam a fájdalomnak akármilyen kicsi is volt az. A vágáshoz emeltem a kezem, majd felnéztem a lányra, majd intettem Kau-nak aki indította is a következő támadást.
- Nagyon jól forgatod a kardod - mosolyogtam az ellenfelemre. Örömmel tölt el, hogy ennyi erős játékos van, még esélyt is látok arra hogy valaha kijutunk ebből az átkozott játékból.

Kau: Max
Fuuko: HP: 59 páncél: 0

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 25 2013, 20:50

The member 'Fuuko Shinatsu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Chitose Hétf. Jún. 03 2013, 19:25

Mikor már elég közel jártam az ellenfelemhez, a tekintetéből láttam, hogy mintha nem is itt járna. Kissé furcsa ez a lny, gondoltam, mikor a már sikeres támadásom után távolabb ugrottam tőle. Ráadásul azt is hallottam, hogy mintha felszisszent volna... csak nem ő is érzi a fájdalmat, mint az első ellenfelem ? Na ne, ennyien...
- Nagyon jól forgatod a kardod - dícsért meg a lány, miután intett a békkájának, hogy támadjon meg újra. Úgy látszik, a nyulak, a párducok, tigrisek, gepárdok és megannyi más állat mellett a békák is elég gyorsak, mert a kis kétéltű csak ugrott egyet, és máris azt vettem észre, hogy a virtuális testembe harapott. Megráztam a karom, hogy az állat leszálljon róla.
- Oh, köszi a dícséretet. - válaszoltam mosolyogva, miután az állat már nem volt rajtam.
Odakint sem szerettem túlságosan a békákat, és a számítógéppel rajzolt társaik sem nyerték el a tetszésemet. Miután megszabadultam tőle, úgy döntöttem, nem is akarok többet közel kerülni hozzá, ennyi pont elég volt. Szóval inkább magát az idomárt vettem célba: ismét nekifutottam, és egy gyors vágással támadtam meg őt.

/Páncél: 0 Élet: 83/

_________________
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Chitose Hétf. Jún. 03 2013, 19:26

... Embarassed

_________________
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 03 2013, 19:26

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Hétf. Jún. 03 2013, 20:18

Egymás után két támadás is sikeres volt, el sem hiszem. Habár, felváltva sebezzük egymást, túlságosan lankadt a védelmem. A mostani ellenfelem Makoto-sanhoz hasonlóan barátságosnak tűnik. Kau éppen hogy visszatért, de a lány máris támadni igyekezett, ami nem túl meglepő. Azt hittem Kau-t fogja támadni, de tévedtem. A támadása engem ért el, és szenvedtem ismét sérülést. A páncélom sehol, az életpontjaim pedig rohamosan csökkennek. Kau életpontjai szerencsére még maxon vannak. De ez nem nyugtat meg túlságosan. Úgy döntöttem, most saját magam támadom a lányt, most kipróbálom hogy élesben mennyire is hatásos a képességem. A pálcát erősen megszorítottam, majd kezdtem a lány felé rohanni, ha a rendszer engedte először a fegyvertelenítő képességemmel, majd ha sikerül még egy támadást is megpróbálok neki bevinni. Hátha sikerül levinnem pár pontját.
Kau: Max
Fuuko: HP: 43 páncél: 0

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Hétf. Jún. 03 2013, 20:19

*elfelejtettem dobni ^^"*

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 03 2013, 20:19

The member 'Fuuko Shinatsu' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Chitose Szer. Jún. 05 2013, 18:06

A vágásom célt ért, a kardom ismét elérte az ellenfelem virtuális testét. Úgy látszik a lány nem tud olyan jól harcolni, mit a petje. Míg őt folyamatosan eltalálom a Szabdalómmal, a béka engem harap meg mindig. Viszont jó lesz többet adnom a védekezésre, különben ez a kis állatka előbb-utóbb leviszi az életpontjaimat. Most pedig a lány készül valamire ! Végignéztem az idomáron, aki egy pálcával a kezében rohant felém. A pálcája pedig hangosan koppant a kardomon, amit védekezésre emeltem fel.
- Úgy látszik a peted jobban harcol nálad ! - mondtam ki hangosan ezt a megállapítást.
Meg se várva az esetleges reakciót, ellököm magamtól a pálcát, és egy vízszintes csapással próbálom megvágni az idomár-lányt.

/Páncél: 0 Élet: 83/

_________________
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 05 2013, 18:06

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Csüt. Jún. 06 2013, 14:48

Hatalmas lendülettel rohantam a lány felé, de a képességem valamiért nem aktiválódott. De már késő volt visszalépni, a lány pedig megállított kardjával mielőtt még sikerült volna bevinnem egy támadást. Majd tőle is megkaptam, hogy Kau erősebb mint én. Teljesen igaza van, közelharcban rettenetes vagyok.
- Ez igaz - mosolyogtam felé, majd magam elé tartottam fegyverem és egy újabb támadást igyekeztem bevinni, most különleges képességemtől eltekintve. - Legközelebb sokkal felkészültebb leszek. - közben lecsaptam a fegyveremmel. Remélve, a találat sikerességét.

Fuuko: HP: 26 páncél: 0
Kau: Max

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 06 2013, 14:48

The member 'Fuuko Shinatsu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Chitose Csüt. Jún. 06 2013, 22:29

Úgy látszik, ezzel a lánnyal szerencsém van, mert a kardom eléri őt. Nem úgy mint az előző kettőnél, gondoltam vissza a legutóbbi két párbajomra. Igyekeztem eltávolodni a lánytól, miközben az oldalából feltörő vörös pixeleket néztem. Viszont a válasza az eléggé meglepett. Más talán megsértődne azon, amit csak úgy odamondtam neki, de ő még igazat is adott nekem. Közben azonban jött az újabb támadás. Ismét a pálcáját próbálta rám csapni, én ezúttal úgy védtem ki ezt, hogy félreugrottam. Úgy láttam, most itt az alkalmas pillanat, hogy én is támadjak: Fuuko karjai céloztam meg ezúttal a Szabdalómmal.

/Páncél: 0 Élet: 83/

_________________
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 06 2013, 22:29

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Pént. Jún. 07 2013, 13:14

Nem csak a felkészületlenségem, de még a kapkodásom miatt is újra mellé támadtam. Ellenfelem egy egyszerű mozdulattal kitért a támadásom elől. Kicsit elszomorodtam, hogy tényleg semmire sem vagyok jó egyedül. Kau nélkül már meghaltam volna. A fáradtságom kezd úrrá lenni rajtam, és egyre gyakrabban veszem a levegőt. Kezdem átérezni, hogy hű társam mit érezhetett az előző két küzdelemben. Már a fegyverem is alig bírom tartani, pontosságom pedig egyre inkább elhagyni látszik. De a vesztesnek is emelt fővel kell távoznia a csatatérről. Nem fogok összeesni. Ezek a gondolatok visszhangoztam a fejemben, majd fáradtságom leplezni próbáltam azzal, hogy kihúztam magam. Nem támadtam, inkább erőt gyűjtöttem, ha még lesz lehetőségem legalább egyszer támadni, be tudjam bizonyítani, hogy én is tudok harcolni.
- Ha itt lenne a vége, akkor gratulálok, nagyon szép harc volt. - mosolyogtam az ellenfelemre - remélem, azért annyira nem tűntem puhánynak - kezemmel közben zavarodottan túrtam bele a hajamba.

/pihenőkör/

Fuuko: HP: 10 páncél: 0
Kau: Max

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Chitose Vas. Jún. 09 2013, 12:06

A legújabb támadásom sikeres volt, de nem sokáig örülhettem, mert egyszer csak azt kezdtem el érezni, hogy fokozatosan fáradok. Akárcsak a előző harcaimnál, itt sem tudok vég nélkül támadni, gondoltam, egy pihenésre van szükségem. A kardom a földnek támasztottam, hogy legalább annak csak fele súlya nehezedjen rám. Nem tehettem le, bármennyire is csábító volt, hiszen az ellenfelem is bármikor támadhat. Bár úgy látom, hogy most ő is elfáradt.
- Ha itt lenne a vége, akkor gratulálok, nagyon szép harc volt. Remélem, azért annyira nem tűntem puhánynak - szólt hozzám mosolyogva.
- Hát, ő... nem, dehogy, izé... - nem is tudtam hirtelen mit mondhatnék ilyen szavakra. Kissé zavarban voltam, a beszéd pedig márcsak a fáradtságom miatt is nehezemre esett. - Köszönöm, és... - szedtem össze a gondolataim végül, majd tartottam egy levegővételnyi szünetet. - ...szereintem is szép küzdelem volt ez, de még nincs vége ! - mondtam végül mosolyogva.

/Nekem is pihenőkör, bár az előzőben kellett volna pihennem, de helyette most teszem meg, mert elfelejtettem, bocsánat. Embarassed /
/Páncél: 0 Élet: 83/

_________________
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Vas. Jún. 09 2013, 12:15

Az ellenfelem is fáradtnak látszik, egyre nehezebben veszi a levegőt, és teljesen kipirult. Fegyverét letámasztotta, de figyelme nem lankadt még most sem. Visszagondolva, hogy az egész harc alatt támadásokkal ostromoltam, sikertelenül, új taktikát kell bevetnem. Én is elfáradtam, ezért biztos vagyok benne, hogy újabb sikertelen támadás születne ha én támadnék rá. Kau-ra pillantottam, aki eddig a harcból nem igen vette ki a részét, mivel próbálgattam bizonygatni az erőmet. A kisállat elszontyolodva pihenhetett a fűben. De amint rámosolyogtam, szinte már pattogott örömében. Boldog, hogy végre vele is foglalkozom.
- Akkor teszek még egy próbát, Kau most te jössz! - majd a megfelelő kézmozdulattal jeleztem neki, hogyan is közelítse meg ellenfelét. Minél gyorsabban odaér annál több esélyünk van a sikeres találatra.

Fuuko: HP: 10 páncél: 0
Kau: Max

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 09 2013, 12:15

The member 'Fuuko Shinatsu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Chitose Vas. Jún. 09 2013, 14:33

Pár pillanat múlva éreztem, hogy erő lassan kezd visszatérni a tagjaimba. Már nem éreztem magam olyan fáradtnak. De nem sokáig örülhettem, mert az ellenfelem újabb támadást indított. Úgy lárszik a lány most stratégiát váltott, mert ahelyett, hogy maga támadott volna, inkább a petjét úszította rám. Egy lendülettel felkaptam a kardom, és hála az égnek, vagy a reflexeimnek, de éppenhogycsak sikerült kitérnem a béka harapása elől. Rövid gondolkodás után elhatároztam, hogy most az állatkát fogom megtámadni, úgyanis most ő van hozzám közelebb. Elrugaszkodtam a földről, és a kardommal lesúlytottam a békára. Remélem, a gazdája nem haragszik nagyon meg érte, fotott át közben az agyamon.

/Páncél: 0 Élet: 83/

_________________
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 09 2013, 14:33

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.