Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu - Page 2 Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Vas. Jún. 09 2013, 18:02

A meglepetés támadás nem jött be, Chitose-san fáradtsága ellenére pillanatok alatt felkapta kardját és védte magát vele Kau támadásától. Szegény béka lepattant a fegyverről, de sérülést nem szenvedett el. Kicsit megkönnyebbültem, de még nem pihenhetünk. Ez egy baráti mérkőzés, bele kell adnunk mindent. Az ellenfél is már támadásba lendült és a megszokottaktól ellentétben, nem engem hanem Kau-t vette célba. De látszólag még fáradt a lány ugyanis nem sikerült eltalálnia Kau-t. Itt a lehetőség megfelelő közelségben vannak egymáshoz.
- Kau most! - adtam ki az utasítást társamnak aki már ugrott is célpontja felé.

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu - Page 2 Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 09 2013, 18:02

The member 'Fuuko Shinatsu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu - Page 2 Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Chitose Kedd Jún. 11 2013, 00:03

A támadásom, melyet ezúttal a béka ellen indítottam, célt tévesztett: a kardon a pet helyett csak a földet találta el, a kis állatka gyorsan tovaugrott. Mi van mostanában velem ? Talán nem koncentrálok eléggé ? Pedig még nincs vége a harcnak, nem lankadhat a figyelmem. Gondolkodásomból az ellenfelem hangja riasztott fel:
- Kau most!
És a kis béka már ugrott is nekem. De szerencsére nem talált el, egy balerinákat megszégyenítő mozdulattal tértem ki előle. Akkor most jöjjön a lány ! És eme hirtelen tlettől vezérelve ismét Fuukot vettem célba. A Szabdalómat lendítve próbáltam rámérni egy vízszintes csapást.

/Páncél: 0 Élet: 83/

_________________
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu - Page 2 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu - Page 2 Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 11 2013, 00:03

The member 'Chitose' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu - Page 2 Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Kedd Jún. 11 2013, 15:32

Kau támadása elől a lány sikeresen kitért, egy elég érdekes mozdulattal, amit korábban már láthattam a televízióban. Elégé érdekesen festett így kardal viszontlátni. A lány életére pillantottam ami még mindig a zöld mezőben volt, majd a sajátomra ami már a pirosban. A lány hihetetlen sebességgel intézett felém támadást amit a rendszer állított meg. Majd megszólalt a csata végét jelző kűrt, ezzel jelezve a harmadik vereségem amit a nap folyamán szereztem. Kicsit rosszul érintett amiért egyetlen egyszer sem sikerült győzedelmeskednem, de már teljesen mindegy. A lényeg, hogy ma is tanultunk valamit.
- N-nagyon jó küzdelem volt, igazán élveztem - közben nyújtottam felé a kezemet hogy kezet rázhassak vele. Majd egy utolsó pillantást vetettem a közönségre, amit az egész harcok során próbáltam teljesen ignorálni. Majd felkaptam a földről a szintén megfáradt békát és megdicsértem amiért ilyen sokáig helytált.

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu - Page 2 Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Chitose Kedd Jún. 11 2013, 17:31

A legutolsó támadásom már nem Fuukoba, hanem egy virtuális lila pajzsba ütkztt bele. Csakúgy, mint nálam az előző két küzdelmemnél. Akkor most győztem ? Győztem ! Ez volt az első győzelmem a tornán, így kedvem lett volna örömujjongángásban kitörni, de inkább nem tettem, végülis elég sokan néznek. Az igaz, hogy két harcomat elvesztettem, de legalább az utolsót sikerült megnyernem. Ez bearanyozta a napomat.
- Igen ! Végre őszintén azt mondhatom, én is ! - válaszoltam Fuukonak mosolyogva, majd kezet ráztam vele. Ezután még intettem egyet neki, és távoztam az arénából.

/Köszi a játékot !/

_________________
[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu - Page 2 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu - Page 2 Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Cardinal Szer. Jún. 12 2013, 00:03

A két lány harcában Chitose bizonyult az ügyesebbnek, így ő zárhatja a Novát szépségtapasszal. Fuukonak is jár azonban a taps kitartásáért.

Győztes: Chitose
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu - Page 2 Empty Re: [Nova B3] Chitose vs Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.