Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fuuko Shinatsu

2 posters

Go down

Fuuko Shinatsu Empty Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Vas. Ápr. 07 2013, 13:35

Karakter képesség pályázat:
Szépen lassan teltek a hónapok amióta Aincradban élek. Nehéz bevallanom magamnak, de már teljes mértékben megszoktam az itteni életet sőt azt hiszem ha úgy alakulna nem bánnám ha itt kellene leélnem az egész életem. Ez a világ is majdnem teljesen úgy működik mint a valóság. Dolgozz a megélhetésért, csak itt tapaszt és felszerelés hiányában akár az életünkbe is kerülhet a munka. De szerencsére minden játékosnak van egy kis 'segítsége', egy különleges képesség amivel könnyebb nekivágni napi betevő megszerzésének. Nekem is megvan a saját képességem mint mindenki másnak csak, fogalmam sincs mi is az pontosan. Szerencsére sosem kerültem annyira nehéz helyzetbe ahol használni tudtam volna és kipróbálni pedig nem mertem. Kicsit féltek, attól hogy miféle képességem van, már volt szerencsém megfigyelni más játékosokét és a legtöbb különösen veszélyesnek tűnt. Robbanószerek, hatalmas zajkeltés, emberfeletti sebesség. Mind szép és jó de ha nekem is ilyesmi van és használnám lehet, hogy éppen egy csapat vadállat figyelmét vonnám magamra egyszerre amit pedig nem szeretnék. A városban pedig túl sokan látnák a saját titkos fegyverem. Mély sóhajtással hagytam el a szállásom ezekkel a gondolatokkal mialatt Kau-val a kezemben tartottam az egyes szint katakombái felé egy kis pénz szerzés céljából. Az odaút nem túl veszélyes talán kicsit fárasztó. Az időjárás pedig sokkal inkább Kau-nak kedvezett, szakadó eső... csodálatos, nincs is jobb egy reggeli sétát esőben megkezdeni. A katakombák poros folyosóján sétálgattam nem sok mob állta utam ami kicsit meglepett kicsit meg is rémisztett. Valaki előttem itt járt és lemészárolta őket ami azt jelenti, hogy bármelyik pillanatban feléledhet egy egy goblin véletlenszerűen. A lépteim felgyorsultak és a legközelebbi folyosón be is fordultam. Hatalmas cella ajtók mellett sétáltam el. Korábbi küldetésemről kicsit ismerős volt az út. Ez a folyosó vezet a következő emeletre és ha nem csal az emlékezetem régen találtam erre valami érdekeset amit akkor nem sikerült megvizsgálnom. Kicsit izgatott lettem attól a gondolattól, hogy valami újat fedezhetek fel. Mire észbe kaptam volna már azoknál a furcsa "lyukaknál" álltam amit pár hete fedeztem fel. Kicsit tétováztam de amint sikerült erőt vennem magamon lehajoltam és bekukucskáltam az egyik lyukon. Egy hatalmas szobát láttam a túloldalon és egy ládát. A láda hívogatóan a szoba közepére volt helyezve. Nem bírtam ellenállni a
kísértésnek és bemásztam a lyukon és utánam ugrott le Kau is. Pont a kezembe sikerült ugrania. Hatalmas mosollyal az arcomon sétáltam a láda felé közben simogattam a kezeim között pihenő óriásbékát. A láda felnyitása után a lyukakat egy rács zárta el. Csapdába estem. A mosoly olyan hirtelen tűnt el az arcomról mint amilyen gyorsan megjelent. Lassan pixeljeire szakadt mellettem egy fal ahonnan egy Óriási Goblin mászott elő.
-Ez nem az én napom az már biztos, egy mély sóhajt követően elő is vettem a fegyverem de túl lassú voltam a szörnyeteg máris előttem állt és hatalmas pallosával lesújtott rám. Az életerőm rohamosan csökkent. Megpróbálkoztam egy gyors ellentámadással. Azonban rá kellett jönnöm, hogy semmire se megyek vele ha az irányítópálcámmal próbálom megsebezni. De amíg a szörnyeteg velem volt elfoglalva Kau sikeresen bevitt neki egy támadást. A páncélozott szörnyeteg élete nem fogyatkozott meg. Kicsit távolabb rohantam tőle és felfigyeltem arra, hogy nem az egész testét borítja be a páncélja a mellkasa majdnem teljesen védtelen. De szemből támadni egy ilyen bestiára majdnem lehetetlen. De egy próbát megér. Kau előreugrált én pedig szorosan mögötte rohantam. A fenevad egy suhintással elcsapta maga elől a szegény kis békát. Nekem szerencsére sikerült bevinnem egy kisebb támadást és igazam volt. Tényleg a mellkasa a gyengéje. De már késő az életem már majdnem piros zónába ért a következő támadást már nem bírom ki.
-Azt hiszem itt a vége. Bocsi Kau. Nem voltam túl jó gazdi. A szörnyeteg már előttem állt és pallosát a magasba emelte amikor hirtelen eszembe jutott, hogyha már úgyis másodpercekre vagyok a haláltól miért nem próbálom ki utoljára a féltett képességem. Legalább tudni fogom mi is az valójában. Gyorsan kikerestem a képességtárból a speciális képességem aminek a nevét még kérdőjelek fedték mivel nem volt soha sem kipróbálva.
- Most vagy soha. és rögtön aktiváltam is. A fegyverem rózsaszín fényben kezdett ragyogni pont mint amikor támadok. Egy döfésre készültem de amint hozzáért a szörnyeteghez a botom hegye egy enyhe robbanás rázta meg a szobát. A Goblin fegyvere kirepült a kezéből és a szoba egyik sarkában ért földet. Életereje ugyan nem csökkent de úgy tűnik itt az alkalom. Kau-val közösen támadtunk a védtelen monstrumra. Fegyvertelenül csak minimális sebzést tudott bevinni nekünk. Vége, legyőztük, mosolyogtam Kau-ra aki látszólag nagyon fáradt. A szoba rácsai eltűntek. Szabadok vagyunk. De túl fáradt voltam bármihez is szóval leültem egy egyik sarokban és megnyitottam a menüt hogy kikereshessem a képességet. A nevét most már nem kérdőjelek takarták szépen el lehetett olvasni, a rövidke leírását is. Fegyvertelenítés. Erre tényleg nem számítottam. De talán jobb lenne ha ez a mi titkunk maradna rendben Kau?


Képesség:
Fegyvertelenítés:
A karakter fegyvere fényesen kezd izzani és amint megérint vele valamit vagy valakit egy robbanás kíséretében a karaktertől képességpont/méter távolságban mindenki fegyvertelenné válik. A fegyverek 5-10 méter távolságban szóródnak szét. Hátrány: A szövetségesek is akik benne vannak a hatótávolságban szintén elveszítik elejtik a fegyverüket. Illetve Fuuko a képesség használata után nagyon hamar kifárad ezért szüksége van 1 hsz-nyi pihenésre ami alatt védtelen.

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fuuko Shinatsu Empty Re: Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Cardinal Csüt. Ápr. 11 2013, 01:28

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, kérlek frissítsd az adatlapod a képességgel Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fuuko Shinatsu Empty Re: Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Vas. Május 26 2013, 14:47

Pet képesség kiegészítés/erősítés.

eredetileg:
-Fuuko pet-je képes 1 másolatot készíteni magából ami 5 életponttal rendelkezik.
Ezzel elterelve az ellenség figyelmét, értékes másodperceket szerezve a védekezésre vagy a támadásra.

Módosítva:
Kau képes annyi másolatot készíteni magából ahányas szinten van, a másolatok fejenként 2-2 életponttal rendelkeznek. Tíznél több másolat nem készülhet. Azonban tízes szint után a másolatok képesek támadni, fejenként egy-egy sebzést okoznak. A képesség elsődleges célja, hogy visszavonulás esetén az ellenségtől minél messzebb kerülhessünk anélkül, hogy követhetne. A másolatok, két kör múlva szertefoszlanak, ha nem lettek megsemmisítve, a szertefoszlás után két körig nem lehet használni a képességet, de ahány másolat megsemmisült a szertefoszlás előtt akkor a következő idézéskor annyival kevesebbet tud Kau előállítani.
(magyarázat: Kau készít magából hat másolatot, az ellenség első és második körben megsemmisít egyet-egyet, a második kör végén a másolatok szertefoszlanak, a szertefoszlást követő harmadik körben ismét használja Kau a képességet, akkor hat béka helyett csak négy jelenik meg. De ha a négy béka túléli a szertefoszlásig akkor az azt következő idézéskor ismét hat békát tud idézni.)

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fuuko Shinatsu Empty Re: Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 27 2013, 13:24

Ossu!

Elfogadom a módosítást. Adatlapodon is írd át Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fuuko Shinatsu Empty Re: Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Fuuko Shinatsu Szomb. Jún. 01 2013, 19:27

jellem bővítés:
Visszafogott és szégyenlős. Nehezen barátkozik, könnyen alkalmazkodik.
Abban a reményben kezdi el a játékot hogy igaz barátokra talál. könnyen zavarba jön. Szereti az aranyos szőrős állatokat. Rendkívül kíváncsi. Pillanatok alatt képes eldönteni mit akar tenni. Rendkívül figyelmetlen, képes a legfontosabb dolgokat teljesen figyelmen kívül hagyni. Szereti kivenni a részét a munkából, minden tőle telhetőt megtesz, hogy a társai segítségére legyen. Nem ítél el senkit se indikátor, vagy felszerelés alapján, mindenkit egyenlőnek tekint. A múltjától teljesen el akar szakadni és új emberként élni. Ha nagyon zavarban van, kapkod, esetleg annyira belemerül a gondolataiba, hogy nem figyel a körülötte zajló eseményekre.

_________________
Spoiler:
Fuuko Shinatsu
Fuuko Shinatsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 179
Join date : 2012. Dec. 22.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fuuko Shinatsu Empty Re: Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Cardinal Vas. Jún. 02 2013, 23:18

Ossu!

Elfogadom a módosítást, örülök, hogy részletesebbé tudtad tenni a jellemed Very Happy *titkon reméli, hogy a kinézet leírása is bővül majd idővel*
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fuuko Shinatsu Empty Re: Fuuko Shinatsu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.