Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[6. boss]

+16
Viola
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Tatsuki Ranmaru
Ryuninji Ren
Rita Hanami
RenAi
Allen Dante
Shiel D. Lewis
Mirika
Thunder
Kazuma
Anatole Saito
Szophie
Fuun Kotarou
Kayaba Akihiko
20 posters

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Ápr. 14 2013, 06:02

Ran nem tesz javaslatot, ami engem igencsak meglep, s nem gyengén csalódott vagyok. Mintha azt se tudná, hogy hol van. Ayanit hallva nyomok egy facepalmot, viszont Kota monológját hallgatva majd felrobbant az agyam. Főnök? Mikor volt ő bármiben is főnök? Legfeljebb szervező. És hogy merészel bárkinek olyasmit mondani ez a tulok, hogy tegye alapállapotba a pofáját. Minősíthetetlen ez az egész vita, ami kikerekedett. Ezernyi dolgot tudtam volna a fejéhez vágni, de ennek nem volt itt az ideje, azokat a párbajunkra tartogattam. Ott egyszer s mindenkorra lerendezem ezt a köztünk feszülő parázs ellentétet, mert semmi sorja, hogy mindez a boss terem előtt bontakozzon ki. Szégyellem magam, amiért ennyire kiadtam az érzéseim. Legközelebb konstruktív tervvel kell már eleve érkezni, nem itt idétlenkedni. Már ha lesz legközelebb harc, amire beteszem a lábam.
Bármennyire is udvariatlan cselekedet, de oldalt állok, gyakorlatilag félig hátat fordítok Kotának, mert képtelen lennék higgadt maradni, ha továbbra is rákoncentrálok. Még vetek egy szúrós pillantást Mirikára, neki aztán igazán nem kellett volna még egy lapáttal rátennie Ren oltogatásában. Nincsenek illúzióm az idomárt illetőleg, idegesítő egy figura tud lenni, ha az ellentétes oldalon áll. Jobbnak látom, ha arra ügyelek, hogy őt megfékezzem, ha esetleg elpattanna nála a húr. Nem csodáltam volna, ha kedve támadna széttépni azt a nagyképű kardforgatót ilyen sértegetések után. - Ne hagyd, hogy provokáljanak és fékezd Reginaldot is! - súgom oda Rennek, s ha kell, akkor karommal tartom vissza. Nem hülye céhtársam sem, hamar rájöhet, hogy ha most visszaszólunk, akkor olyan konfliktushelyzet és feszültség alakulna ki, ami kudarcba fullaszthatja a bossharcot. Ráadásul rontanánk az Artes megítélését mások szemében. Semmi értelme a kicsinyes hatalmi harcoknak és a civakodásnak egykori és jelenlegi céhem között. Várható volt, hogy előbb-utóbb kirobban majd egy nézeteltérés vagy versengés köztünk, de ezt nem itt és nem most kell lerendezni. Bölcsebbnek éreztem most a hallgatást. Mondhatni, szép kis hegyi beszédet tart itt az összetartó csapatról, miegymásról. Csak éppen ezt mindig akkor hozza fel szóba, mikor magyarázatot próbál találni arra, hogy miért hagyta ott a fogát már kétszer is a boss teremben. Saját magában persze sosem keres hibát, igaza van, könnyebb mást okolni. És persze a csapatmunka akkor sem került fel szóba, mikor leszólózta a második bosst.
Belefáradtam ebbe az egészbe. Túl akarok esni a harcon, hogy egy újabb szint szabaduljon föl, s egy újabb lépéssel legyünk közelebb a végcélhoz. Elegem van az állandó vitázásból, az egymás közti hadakozásból. Egy jó időre emberek közé sem szívesen kívánok menni. De most nem hátrálhatok meg, nem léphetek le gyáván és megszégyenülve. Még feladatom van, mégpedig az, hogy egy jó nagyot odasózzak a szintfőnöknek, hogy a többieknek megkönnyítsem a dolgát. Azt viszont felejtse szépen el Kota úr, hogy a sértegetések és a rágalmazások, meg az álszent dumája után kezet rázok vele és megy minden tovább úgy, mintha mi sem történt volna. Ellépek Kota mellett, elutasítva a kézfogást és a többi frontharcos felé fordulok. - Elnézést kérek az iméntiek miatt, ideje a harcra koncentrálni. - S alázatosan, bocsánatkérően meghajolok előttük, hogy érezzék, hirtelen felindulásomat valóban megbántam.
Violetához fordulok, s szavak nélkül is kommunikálva egymással, lágyan homlokon csókolom. Tudom, hogy okos nő és tud magára vigyázni, de ha most bármit mondanék, az csak fokozná a bennem dúló aggódást irányába. Mély hallgatásba burkolózom, s belenyugszom a sorrendbe is. Nincs most mosoly az arcomon, csak felveszem a sisakom, anélkül, hogy egy percre is figyelmet fordítanék az általa emlegetett újabb lovagra (Tachi). Csak kötelességtudóan az ajtóhoz érek, hogy tegyem azt, amit a becsület megkíván.

Mirika megiramodik előttem, s a számat keserű íz tölti el, látva, ahogy a lány késekkel a kezeiben rohamozza meg azt az ocsmány dögöt, ami elénk kerül. Gyomorforgató a boss látványa, s a szokásos félelem most is ég szívemben. Kár tagadni, hogy nem félek egy-egy mobtól, hiszen ez természetes érzés. - Ezt a Kha'ren fickót se hívnám meg teadélutánra - szökik gúnyos mosoly az arcomra, ami rögtön rá is fagy, mikor Mirika bekapja az első ütést. Igazság szerint még csak most esik le, hogy Kota képes volt a nőjét küldeni maga helyett és hogy Mirika már nem is távolsági harcos. A spec képessége viszont maradt a régi, melynek következtében egy fénycsóva talál el, ami jócskán megnöveli a sebzésem. Nocsak. Viszont az még inkább döbbenetes, hogy mennyivel nagyobbat sebez ez a boss az előzőnél, a csöppnyi lány életpontjai rohamosan csökkennek. Legszívesebben leüvölteném Kota fejét, amiért hagyta, hogy Mirika támadjon elsőként. A fogadott húgomat pedig egyszer nagyon el fogom fenekelni a hősködéseik miatt. Féltem őt is, no, nem szégyen ezt bevallani, legalább is magamnak. Szépet sebzett a bosson, de aggaszt, hogy testközelbe került a fenevaddal, jobban szerettem volna magam mögött, biztonságban tudni íjászként. Most viszont én következtem, s első dolgom leváltani őt, hogy a boss és a körülötte egyre jobban hemzsegő pókok figyelmét magamra tereljem.
- Switch Mirika! - kacsintok rá a lányra, persze mindez csak színjáték, hogy oldjam a feszültséget, holott pattanásik feszülnek az idegeim. Lehetséges, hogy a csapásom után a pánikburok fog kimenekíteni innen, ahogy a pókok rámvetik magukat, de emelt fővel akarok távozni. Futás közben aktiválok egy Halvány erősítő kristályt, ami újabb 5 ponttal dobja meg a sebzésem. - Gyere apucihoz! - Villantok a bossra egy már-már tébolyult vigyort, majd lesújtok rá fegyveremmel. Úgy tűnik még mindig hatással vannak rám az imént töténtek, mivel az első támadásom sikertelennek bizonyul, de a másodikat már korántsem vétem el.


Lényeg: Aktiváltam egy Halvány erősítő kristályt (+5 erő)
Első támadásom: Luft (nem hiszem el, hogy egyest dobtam.......)
Második támadás: Alap sebzése 33 + 7 Mirikától + 5 kristályból = 45

Összesen tehát a 2 támadással 45-öt sebzek a bosson és leváltottam Mirikát!


A hozzászólást Anatole Saito összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 14 2013, 06:15-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[6. boss] - Page 2 Exp_bal10/5000[6. boss] - Page 2 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 14 2013, 06:02

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [6. boss] - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Mirika Vas. Ápr. 14 2013, 10:20

(megjegyzés: a bónuszom az első támadáshoz jár (legyen az találat vagy luft), nem az első sikeres támadáshoz, úgyhogy Anat csak 38-at sebzett)
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[6. boss] - Page 2 Exp_bal11225/10500[6. boss] - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 14 2013, 12:32

Anat 38-at sebzett.

A boss éhezni kezdett. (1/3)

A boss 5-öt sebzett.

19 Óriáspók Anatolera támadt és összesen 57-et sebeztek.

Boss élet: full, páncél -86

Fuun Kotarou: 40 élet, 17 páncél
Szophie: 70 élet, 16 páncél
Anatole Saito: 30 élet
Kazuma: 75 élet, 9 páncél
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 19 élet
Shiel D. Lewis: 100 élet, 21 páncél
Allen Dante: 40 élet, 4 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 12 páncél
Ryuninji Ren: 80 élet, 16 páncél
Tatsuki Ranmaru: 60 élet, 6 páncél
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Zhel T. Everett: 60 élet, 17 páncél
Violeta del Sanchez: 60 élet, 13 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 115 élet, 11 páncél
Hinari: 70 élet, 13 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Shiel D. Lewis Vas. Ápr. 14 2013, 16:26

Állítólag én jövök!

Nézem a bosst. Hát eléggé meg vagyok lepve, mert nem gondoltam volna, hogy harcsa tábornok a sztár várszból ellenünk fordul, de segáz. A buzogány lendítése közben azért mégis reménykedem abban, hogy torkát egy "It's a trap!" kiáltás elhagyja, de mikor ez nem következik be, hát csak rávágok egyet, majd megismétlem.
- Switch Anatole Saito! - kiáltok, átveendő a harcművész helyét, hisz' úgy is ez a dolgom...
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[6. boss] - Page 2 Exp_bal115/700[6. boss] - Page 2 Exp_ures  (115/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 14 2013, 16:26

The member 'Shiel D. Lewis' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 2 4767250438_224285ea8b_s [6. boss] - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 14 2013, 16:34

Lewis, nem tudom, hogy honnan vetted, hogy kétszer támadhatsz. Na mindegy, az első támadást számítom csak be. (Nem talált.)

A switch sikeres volt, pont, mint Anatole esetében.

A boss éhezik. (2/3)

A boss 5-öt sebzett Lewisra.

19 Óriáspók Lewisra támadt és összesen 57-et sebeztek.

Boss élet: full, páncél -86

Fuun Kotarou: 40 élet, 17 páncél
Szophie: 70 élet, 16 páncél
Anatole Saito: 30 élet
Kazuma: 75 élet, 9 páncél
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 19 élet
Shiel D. Lewis: 59 élet
Allen Dante: 40 élet, 4 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 12 páncél
Ryuninji Ren: 80 élet, 16 páncél
Tatsuki Ranmaru: 60 élet, 6 páncél
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Zhel T. Everett: 60 élet, 17 páncél
Violeta del Sanchez: 60 élet, 13 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 115 élet, 11 páncél
Hinari: 70 élet, 13 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Ápr. 14 2013, 18:23

Pislogok kettőt a kics borz kirohanására. Egyáltalán nem értem, hogy miről beszél, milyen ócsárlásról. Szerintem ez az én vagyok a főnök dolog az agyára ment, vagy valami ilyesmi. Regi azonnal lángra kap idegességében, de nyugalomra intem. Ezzel is csak magát minősíti a voice nyomija, hogy olyasmiért szól meg mást, amit nem követett el.
- Nem mondom, hogy nem csábít a gondolat, hogy itt, mindenki előtt földbe döngöljem - suttogom neki vissza, végül hátat fordítok nekik.
- De nyugi, vele ellentétben én tudom, a személyeskedésnek most nem itt van a helye. – el is távolodok tőlük, nem szentelek több figyelmet annak a kellemetlen illetőnek. Miri-chan ajánlatára kacsintok egyet, egy igazi Ren-eset.
- Kettesben? Jól hangzik Sensei- csillapítom kicsit a haragom. szerencsére tudom tartani magam, Regi is, bár jóval kevésbé, lángjai nem alszanak ki többszöri leintésemre sem.
A Boss terem kapuja kitárul és megyünk, a megbeszélt taktika szerint egy picike, törékeny lányt küldenek előre, aki elvbe íjász volt. o.O Pislogok is párat, mikor megpillázom a két kis bökővel. Heheee… biztos nagy hatást tett rá a szövegem, mikor az íjász kasztot szapultam, hát igen, ilyen hatással vagyok a rajongókra általában. Ha valamire azt mondom rossz, akkor azt el is hiszik, ennyi.
- Fúj, de ocsmány- első reakció a bossra, hihetetlen undormány ez a szörnyeteg. Én hozzá nem érek az tuti, de Mirika már támad is, neki valamivel erősebb gyomra lehet.
- o.O he??? – A támadása után rengeteg kisseb pókocska jelenik meg és támadják a rajongómat, az enyémet? Zúzzák le valaki másét. Szerencsémre Anat a toppon van, mint mindig és megmenti a lányt, de neki is segítségre van szüksége, amit meg is kap egy lovagtól.
- Huhh….- gyors homloktörlés, annak ellenére, hogy még mindig gáz van. A lovag se bírja, sokáig élete máris a sárga zónában van. Nem tudom, hogy ki ő, nem is érdekel annyira. A pókokat kellene irtanom, minél többet, mert rengetegen vannak és még ott a boss is, aki talán méltó ellenfele lehetne Reginaldnak váááááááh, agyrém. Férfi vagyok, úgy is cselekszem, megvédem a gyengébbik nemet. Aktiválom képességem, minek következtében Miri-chan testén valahol (döntsd el te) megjelenik egy arany tollacska, mely szolidan pulzál.
- Switch Mirika!- A múltkori szívességet ezzel letudtam.
- Csak ügyesen kis szívem, egy kis időre leszek az őrangyalod Razz - Természetesen Reginald tetszését nem nyerte el a dolog, viszont megérti, hogy itt komoly gázban vagyunk és nem hagyhatok csak úgy meghalni valakit, főleg ha az a valaki egy lány :F


// A Mirika-t ért sebzések tőlem vonódnak le, egészan addig, míg a Hp-m 20-ra nem csökken Very Happy //


A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 14 2013, 18:44-kor.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[6. boss] - Page 2 Exp_bal6382/6500[6. boss] - Page 2 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 14 2013, 18:23

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[6. boss] - Page 2 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Mirika Vas. Ápr. 14 2013, 19:53

// Akkor a támadások átadva elvileg nekem, így komplett a kör //

A Cseppkövem sikeresen kicsúszott a kezemből, így félreszúrtam a késsel és nem sikerült megsebeznem vele a bosst, de úgy éreztem ennyi gikszer még belefér. Hátrapattantam volna, de a szörnyike karja máris elcsapott, így annak ereje többet adott bele a repülésembe, mint a saját ugrásom. Alig karcolt meg, ezt rögtön láttam, miután egy szaltó után féltérdre érkeztem. Mi a fene? Elég gyenge kis sebzése volt. Viszont abban a pozícióban nem láthattam, mi történik mögöttem, és csak észlelésem jelezte, hogy mögöttem is van valami. Mire hátrafordultam, legalább egy tucat Óriáspók csattogtatta felém a csáprágói helyén lévő pengéket, rohamuk elől pedig túl késő volt elugrani. Tágra nyílt szemekkel, rémülten vettem tudomásul, hogy az életem rohamosan fogyatkozik, és meg sem állt a piros és a sárga zóna határáig. A döbbenettől és a sokktól csak tátogni tudtam, ilyen támadást még soha nem pipáltam.
Anat hangja zökkentett ki, switchével elvonta a pókokat rólam, én pedig térdre zuhanva lihegtem. Szívem a torkomban dobogott, ha lehetett volna izzadni, szerintem úsztam volna a verejtékben is. Kiesett a kezemből az egyik késem. Remegett. Ez baromira nem kóser így. 60 élet felett vesztettem. Nyeltem egy nagyot és vettem egy nagy levegőt. Kiáltani készültem.
- Swi.. Switchláncot! A pókokra koncentráljatok! - nyögtem ki, bár alig jött ki hang a torkomon eleinte és a szavak végére jutva a hangom is elhalt. Rápillantottam a teleport kristályomra. Összekoccantak a fogaim, de megálltam, hogy használjam. Nem hagyhattam hátra mindenkit. Felvettem a tőröm és feltápászkodtam a földről. Le kell irtanunk a pókokat, a tömegsebzés csak a durva, egyenként gyengék.
Hirtelen a nevemet hallottam. Ren felől érkezett és switch volt. Nagyon csúnyán pillantottam rá, de csak addig a pillanatig tartott, amíg rá nem néztem. A tekintete arról árulkodott, hogy nem ártani akar nekem. A kacsintása is mentes volt minden gúnytól mielőtt beléptünk volna. Észrevettem a rendszerem jelzését is az effektről, ami rám került. A jel alapján valamiféle sebzéssemlegesítő vagy elterelő hatás került rám.
Nem tudtam mire vélni a tettét, kicsit azt hiszem meg is zavart. Őrangyal? Megvéd? Ő engem? Ez baromság volt, miért tenné? Megráztam a fejem, ki kellett tisztítanom. Támadnom kellett, ezt a feladatot bízta rám Ren. Startoltam és rávettem magam a Lewis körül mászkáló ízeltlábúakra. Az egyiknek az oldalát próbáltam felhasítani, egy másiknál a fejét akartam levágni. Odaértem egy harmadikhoz, abba is belemártottam a késemet, a mellette lévőbe meg reflexből belerúgtam, hogy takarodjon odébb. Észre se ettem, hogy nem a fegyveremet használtam, inkább azon járt az eszem, hogy Ren miért tette azt, amit. Lehet mégsem utál?


// Négyet ütök, az összeset pókokra. Az első három kocka késes támadás, a negyedik pusztakezes, azzal elvileg csak tízet sebzek //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[6. boss] - Page 2 Exp_bal11225/10500[6. boss] - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 14 2013, 19:53

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [6. boss] - Page 2 4767250438_224285ea8b_s [6. boss] - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [6. boss] - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 14 2013, 20:30

Ren sikeresen használta a képességét és SWITCH-cselt Mirikával.

Mivel a pókok e körben nem lettek átvéve, ezért figyelmük nem annyira szorosan kötődik egy emberhez, hanem inkább szétszóródnak a többiek között.

Mirika sikeresen kiiktatott 3 óriáspókot, így csak 16 maradt.

A 16 óriáspók szétszéledt és a következő arányokban támadtak a játékosokra: Anatole: 4 pók Mirika: 4 pók Lewis: 4 pók Ren: 4 pók, a 4 pókosok 12 sebzést szenvedtek el, az 5 pókos 15-öt, ami áttérült Renre, képességének köszönhetően.

A boss éhezik. (3/3) Éhezése végett hangosan visítani kezd, majd gyomorsavat köp a földre. Mirikáról lemászik egy pók, majd odamegy a gyomorsavhoz és megpróbál minél többet elfogyasztani belőle.

Az egyik óriáspókból egy "Vérengző Óriáspók" lett. (Nézzétek a jó oldalát, felfedeztetek egy új fajt! cheers )

A vérengző óriáspók csúnyán néz Lewisra.

Boss élet: full, páncél -86

Fuun Kotarou: 40 élet, 17 páncél
Szophie: 70 élet, 16 páncél
Anatole Saito: 18 élet
Kazuma: 75 élet, 9 páncél
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 19 élet
Shiel D. Lewis: 47 élet
Allen Dante: 40 élet, 4 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 12 páncél
Ryuninji Ren: 72 élet
Tatsuki Ranmaru: 60 élet, 6 páncél
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Zhel T. Everett: 60 élet, 17 páncél
Violeta del Sanchez: 60 élet, 13 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 115 élet, 11 páncél
Hinari: 70 élet, 13 páncél

----------------------------
-----------------
Csak az 1. körben
-----------------
Mirika
Mirika
Mirika
Boss
Anatole Saito
Anatole Saito
Boss
Shiel D. Lewis
Boss
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Boss
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Boss
Peter Worker
Boss
----------------
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
(1. körből kimarad) Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
(1. körből kimarad) Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
(1. körből kimarad) Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
(1. körből kimarad) Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Tatsuki Ranmaru (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Tatsuki Ranmaru (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Tatsuki Ranmaru (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kazuma (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Kazuma (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Violeta del Sanchez (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Violeta del Sanchez (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Allen Dante (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 4 vagy afölött kell dobnia)
Allen Dante (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 4 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Saru Taidana (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Saru Taidana (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kusumi Ayani (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Kusumi Ayani (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Szophie (minden 6. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Szophie (minden 6. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Anatole Saito (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
(1. körből kimarad) Anatole Saito (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Ryuninji Ren (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
(1. körből kimarad) Ryuninji Ren (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Hinari (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Hinari (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Thunder (minden 5. körnél pihen, támadáskor 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Peter Worker (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Shiel D. Lewis (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 4 vagy afölött kell dobnia)
Boss
RenAi (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Tachibana Makoto (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Zhel T. Everett Vas. Ápr. 14 2013, 21:10

Kicsit elharapóztak az indulatok a boss ajtaja előtt, még jó, hogy az ifjú Everett nem ártotta bele magát ilyen kis ügyekbe. Csendben kivárta a kezdést, meg sem szólalt. Az ajtó kinyílt és a támadás megkezdődött, ő is része a stratégiának, mellyel nem vitázott. Nem érezte közvetlen veszélyben magát, így nem volt oka szólni érte. Mindenki tette a dolgát, amit előtte megbeszéltek, a helyzet mégis egyre rosszabbra fordult. A megjelenő pókok már nem csak egy embert támadtak, szétszóródtak. Rajta a sor, az ifjú Everetten. Sok ideje nincs gondolkodni és nem is akar. A Csatában vesztésre állnak, ebből még baj lehet. Mindenesetre őt eddig még nem bántották, talán célravezetőbb, ha ő se bánt senkit, egyenlőre.
- Switch Mirika –sokan nem érthetik ezt a döntést, pedig van értelme. Zhel továbbra is kimarad az egészből, míg Mirika teszi a dolgát árnyharcosként dupla támadással. Mindenki jól jár.
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[6. boss] - Page 2 Exp_bal114/150[6. boss] - Page 2 Exp_ures  (114/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Mirika Vas. Ápr. 14 2013, 21:47

Na, ezt jól megcsináltam :/ Elkalandoztak a gondolataim, erre nem csak a késsel felejtettem el támadni, de még el is táncolt előlem az a nyomorult pók -.-" Hárommal így is végeztem, a nyavalyások pedig szétszéledtek. Rám is jutott pár, ami a kevés életemet tekintve baromi ijesztő volt. Azonban megbíztam a státuszjelben, és igazam is lett, nem sebződtem. Remegő sóhajt adtam ki, majd Renre pillantottam. Hálásan. Asszem ezt muszáj lesz megköszönnöm neki is, meg Anatnak is. Gyengének éreztem magam, de most úgy voltam vele, hogy nem a statjaim miatt védenek, ami kicsit fellelkesített. gyűlöltem azt az időszakot, amikor a magas sebzésem miatt óvtak mindenáron.
A boss visítására összerezzentem, borzalmas hangja volt. Ösztönösen odakaptam a fejemet, így láttam meg, mit is csinál. Elég undorító volt, ami a torz fintoromon is meglátszott, de ami még nagyobb baj volt, hogy az egyik pók átváltozott. Ismeretlen faj volt, halvány lila gőzöm se volt róla, mit tudhat. Ismét a nevemet hallottam, ami meglepetéssel töltött el. Ezúttal az a rideg srác... oh, nem is láttam még boss közelében. A nevére mondjuk nem emlékeztem, amúgy is csak egyszer futottunk össze és kissé antiszoc volt ._. Elhúztam a számat, a kitartásom nem volt az egekben, ennyit nem fogok bírni. De tettem, amit tennem kellett, összeszorított fogakkal. Viszont dilemma elé kerültem. Támadjam meg az új dögöt, vagy irtsam tovább a kicsiket? Mivel járunk jobban? Francba, nem volt időm gondolkozni és mérlegelni.
Előreszökkentem, ezúttal Nii-chan felé. Hasonlóan gányul áll a sávja, mint az enyém, míg Lewisé a felénél volt. Legalább már most vissza tudtam valamit adni neki abból, amit tett értem. Megmarkoltam a késeket, hogy biztosan ne essenek ki a kezemből, és egy akrobatikus ugrással a harcművész mellé kerültem, egy-egy vágással megfosztva az életétől a rajta nyammogó négy pókot, majd előkaptam a kristályt, amit Kota adott a kapu előtt.
- <<Heal>> Anat - aktiváltam halkan. Nem sok, de a semminél több. Ezt követően pedig a tervem az volt, hogy a Rent ostromoló pókoknak is odasózok egyet, szépen és elegánsan felhasítva a hátacskájukat. Közel kerülve hozzá küldtem feléje egy mosolyt, majd mintha mi sem történt volna, fordultam el a többiek felé.
- Valaki váltsa a tankot! - kiáltottam, féltem a spéci póktól kicsit, ráadásul a boss is őt abajgatta. Csak amiatt aggódtam, mi lesz, ha Kotáék kerülnek sorra az alacsony sebzéstűrésükkel.


// Az Anaton lévő pókokat addig támadom, amíg mind a négy el nem pusztul, ha marad sikeres dobásom, akkor Ren pókjait ritkítom vele. Közen elhasználtam Anatra egy Gyenge Gyógyító Kristályt, ami körönként 2 HP-t gyógyít három körig. //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[6. boss] - Page 2 Exp_bal11225/10500[6. boss] - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 14 2013, 21:47

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [6. boss] - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [6. boss] - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [6. boss] - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [6. boss] - Page 2 4767250438_224285ea8b_s [6. boss] - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 14 2013, 23:20

Anat két életet gyógyult.

Mirika sikeresen kiiktatott 6 óriáspókot, így csak 9 maradt. (1 átalakult)

A 9 óriáspók tovább széledt: Anat: 2 Mirika: 2 Lewis: 1 + 1 vérengző Ren: 2 Zhel: 2

A boss éhezik (1/3)

A boss 5-öt ütött Lewisra.

Az óriáspókok a következő sebzést osztották ki: Anat: 6, Lewis: 3, Ren: 12, Zhel: 6

A vérengző óriáspók támadni készül (1/2)

Boss élet: full, páncél -86

Fuun Kotarou: 40 élet, 17 páncél
Szophie: 70 élet, 16 páncél
Anatole Saito: 14 élet
Kazuma: 75 élet, 9 páncél
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 19 élet
Shiel D. Lewis: 39 élet
Allen Dante: 40 élet, 4 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 12 páncél
Ryuninji Ren: 60 élet
Tatsuki Ranmaru: 60 élet, 6 páncél
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Zhel T. Everett: 60 élet, 11 páncél
Violeta del Sanchez: 60 élet, 13 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 115 élet, 11 páncél
Hinari: 70 élet, 13 páncél


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 14 2013, 23:41-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Peter Worker Vas. Ápr. 14 2013, 23:37

Tankot? Legalább a nevén nevezné… Íjászlány Mirika mellett futottam el, azonban vetettem felé még egy gyors pillantást.
- Tudom mit kell tennem. Ott voltam az ajtónál. – csupán csak ennyit mondtam, nem többet, majd futva tovább éreztem Hisame lendületét, miként felettem elszállva az egy átváltozott pók felé vette az irányt a támadás szándékával.
- Switch Shiel D. Lewis.

Hisame a vérengző óriáspókot támadja, én pedig helyet cserélnék Lewissel.
És kértek, hogy említsem meg, hogy Anatnak 14 élete van szerintük.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[6. boss] - Page 2 Exp_bal2601/2700[6. boss] - Page 2 Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 14 2013, 23:37

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 14 2013, 23:44

Az ütés nem találta el a vérengző óriáspókot.

A switch sikeres volt.

Az óriáspókok a következő sebzést osztották ki: Anat: 6, Peter: 3, Ren: 12, Zhel: 6

A boss 5-öt sebzett Peterre.

A boss éhezik (2/3)

A vérengző óriáspók 15-öt sebzett Peterre.

Anat kettőt gyógyult.

Boss élet: full, páncél -86

Fuun Kotarou: 40 élet, 17 páncél
Szophie: 70 élet, 16 páncél
Anatole Saito: 10 élet
Kazuma: 75 élet, 9 páncél
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 19 élet
Shiel D. Lewis: 39 élet
Allen Dante: 40 élet, 4 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 12 páncél
Ryuninji Ren: 48 élet
Tatsuki Ranmaru: 60 élet, 6 páncél
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Zhel T. Everett: 60 élet, 5 páncél
Violeta del Sanchez: 60 élet, 13 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 103 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Fuun Kotarou Hétf. Ápr. 15 2013, 00:07

Valahogy csak sikerült végre elindulni, ha másért nem is, azért, mert nem bírta tovább a dumámat. Az viszont nagyon felhúzott, hogy a kézfogást, melyet én sem szívesen nyújtottam leszart, még jó, hogy nem szó szerint. Ahogy visszafele húzom rátévedt a kardomra, de aztán a szemem Kanára, s inkább elengedtem a markolatot. Ennek is eljön az ideje, de nem ma. Egész tűrhetően haladt a dolog, a suttogást ugyan nem hallottam, de talán jobb is így. Azonban amikor Kanára ráugrik az a sok pók, elvesztem a fejem, s megindulnék befele, azonban egy láthatatlan erőtér megakadályoz. Még szerencse, hogy nem ordítottam, vagy kapálóztam, így feltűnésmentes volt az esemény. Figyelmemet befelé irányítottam, s vártam, amíg be tudok majd menni. Anat switchelt, ezzel megnyugodtam annyira, hogy képes legyek figyelni a helyzetet bent. Tehát a boss evett is pókot, meg át is alakított, de a sebzése nem valami hatalmas. A pókok szétszóródnak, s mindenkit támadnak, ha nem figyelünk rájuk. Sokan álltak rosszul, túl sokan ahhoz, hogy mire az én időm eljön egy switcheléssel meg lehessen oldani a dolgot. Befelé rohanva Anatra fogtam egy halvány gyógyítókristályt. Hiába állt Kana is rosszul a csíkokat nézve Anat egyelőre szarabb helyzetben volt.
-Heal Anat! Switch Óriáspókok!
Adom ki a két parancsot nem sok eltéréssel. Anat innentől kezdve a dupla gyógyulással jól lesz, most pedig én következem. Magamra vontam az összes óriáspók figyelmét, úgyhogy jöhet a vadászidény. Teljes sebességemmel száguldok feléjük, mely sokak számára lehet megdöbbentő, hisz még nem láthatták akció közben a leggyorsabb játékost.
-Yippiá-yé MAdafaka!
Kiáltom el magamat, hogy oldjam a feszültséget, s képes legyek elviselni azt a dolgot, hogy Kana piros zóna határán van, s itt küzd velünk elől. Ezért az ostoba húzásért, hogy magát küldte előre még kapni fog egy alapos fejmosást. Magamban hálás vagyok Anatnak és Rennek is, de ezt szerintem ők is tudják, Anat biztosan. Hisz az ő barátnője is itt táncikál a bossnál. Azt is tudhatják, hogy ez ki nem fogom mondani. Gondolataim közben hirtelen bevágom a satuféket, ugyanis megérkeztem. Ebben a pillanatban négy pók pixeleződik el. A halál TGV-je, akarom mondani a kardom küldte őket a pokolba.

Összegzés:
Gyógyítókristályt használok Anaton, mostantól 2-t gyógyul körönte, összesen 6-ot.
Össze Óriáspók figyelmét magamra vonom.
Négy darab pókot ölök meg.
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
[6. boss] - Page 2 Exp_bal10/1200[6. boss] - Page 2 Exp_ures  (10/1200)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 15 2013, 01:06

A switch sikertelen. (SWITCH + név kell, hogy legyen, pl.: Switch Anat, a csapatban nincs Óriáspókok nevű játékos)

Ennek ellenére ki tudtál nyírni két Óriáspókot, akik Anatot támadták. (Nem az összes volt rajta, hisz szétszóródtak.) És a maradék kettő meg gondolom az lesz, ami Mirikán tartózkodott.

Anat kettőt gyógyult. A gyógyítókristály lejárt.

5 óriáspók és egy vérengző óriáspók maradt. A vérengző marad Peteren. A többi öt meg a következő felekre téved át, miután Kota végzett néhánnyal: 1 Anat, 1 Lewis, 1 Mirika, 1 Zhel 1 Ren, 3-3 sebzést okoztak (Mirikáé Renre ment).

A vérengző óriáspók támadni készül (1/2)

A boss 5-öt sebzett Peterre.

A boss éhes (2/3)

Egy másik kristályt használtak Anaton. Anat kettőt gyógyult.

Boss élet: full, páncél -86

Fuun Kotarou: 40 élet, 17 páncél
Szophie: 70 élet, 16 páncél
Anatole Saito: 11 élet
Kazuma: 75 élet, 9 páncél
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 19 élet
Shiel D. Lewis: 36 élet
Allen Dante: 40 élet, 4 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 12 páncél
Ryuninji Ren: 42 élet
Tatsuki Ranmaru: 60 élet, 6 páncél
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Zhel T. Everett: 60 élet, 2 páncél
Violeta del Sanchez: 60 élet, 13 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 98 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél

----------------------
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
(1. körből kimarad) Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
(1. körből kimarad) Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
(1. körből kimarad) Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
(1. körből kimarad) Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Tatsuki Ranmaru (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Tatsuki Ranmaru (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Tatsuki Ranmaru (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kazuma (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Kazuma (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Violeta del Sanchez (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Violeta del Sanchez (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Allen Dante (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 4 vagy afölött kell dobnia)
Allen Dante (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 4 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Saru Taidana (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Saru Taidana (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kusumi Ayani (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Kusumi Ayani (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Szophie (minden 6. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Szophie (minden 6. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Anatole Saito (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
(1. körből kimarad) Anatole Saito (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Ryuninji Ren (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
(1. körből kimarad) Ryuninji Ren (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Hinari (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Hinari (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Thunder (minden 5. körnél pihen, támadáskor 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Peter Worker (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Shiel D. Lewis (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 4 vagy afölött kell dobnia)
Boss
RenAi (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Tachibana Makoto (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Rita Hanami Hétf. Ápr. 15 2013, 08:53

Attól tartottam, hogy majd lehurrogják a fejem de a félelmem nem igazolódott be sőt, annyira elvoltak foglalva egymás becsmérlésével és a kitalált taktika kritizálásával, hogy inkább levegőnek néztek, mintha valami szellem lettem volna. Ch… férfiak. Nagyon nem is izgattam magam hanem inkább csatlakoztam a többiekhez és beléptem a boss terembe ahol egy jó adagra való sushi alapanyag várt minket bossnak csúfolva. A mögötte felvillanó szempárok eléggé vészjóslóak voltak és már sejthető volt, hogy nincs egyedül de ez az én kedvenc ijász… akarom mondani árnyharcos barátnőmet cseppet sem zavarta és eredményképpen el is vesztette élete nagy részét. A kis szempárok egy-egy pókhoz tartoztak akik egyszerre kezdték el támadni sorba derék csapatunkat aminek egy kis ideig csak részesei voltam ráadásul a boss is zsiványkodott valamit azzal, hogy felfalta a háziállatait. Mikor már Lewis élete is ijesztően megcsappant elővettem a második kardom is és egy hangos én megmondtam kijelentéssel indultam el a pókok felé amit vagy meghallottak vagy csak észbe kaptak de végre a „kis kedvencekkel” kezdtek el foglalkozni ami annyira jól sikerült, hogy nekem alig maradt pár darab, köztük egy igen tápos darab. Ő volt az én kiszemeltem. Először csak egyet sózok oda, hogy lássam mennyit sebzek rajta hátha esetleg sikerül egy ütésből elintézni vagy addig ütöm még mozog és ha még tudok besegítek Anatnak elintézni a rajta maradt egy pókot. Nem lenne jó ha a kedvenc páncélkovácsom elhalálozna. Zárásként pedig bevetem a képességem elérve, hogy egy darabig ne támadhassanak.

/összegezve: A vérengző pókot támadom és ha még marad dobásom akkor rászállok Anat pókjára és elsütöm a képességem elsősorban a kis pókokra koncentrálva/
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
[6. boss] - Page 2 Exp_bal10/1300[6. boss] - Page 2 Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 15 2013, 08:53

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [6. boss] - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [6. boss] - Page 2 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[6. boss] - Page 2 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 15 2013, 14:57

Rita megölte a vérengző óriáspókot.

Anat kettőt gyógyult.

Egy óriáspók neutralizálva lett Rita képessége által.

5 óriáspók maradt. A következő a pókok felállása: 1 (bénult) Anat, 1 Lewis, 1 Mirika, 1 Zhel 1 Ren, 3-3 sebzést okoztak (Anaté természetesen nem sebez, Mirikáé Renre).

A boss 5-öt sebzett Peterre.

A boss éhes (3/3) A boss visít és gyomorsavat köp a földre. Mirikáról lemászik a pók, majd megpróbálja elfogyasztani és vérengző óriáspókká változik.

A vérengző óriáspók csúnyán néz Renre.

Boss élet: full, páncél -86

Fuun Kotarou: 40 élet, 17 páncél
Szophie: 70 élet, 16 páncél
Anatole Saito: 13 élet
Kazuma: 75 élet, 9 páncél
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 19 élet
Shiel D. Lewis: 33 élet
Allen Dante: 40 élet, 4 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 12 páncél
Ryuninji Ren: 36 élet
Tatsuki Ranmaru: 60 élet, 6 páncél
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Zhel T. Everett: 59 élet
Violeta del Sanchez: 60 élet, 13 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 93 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 15 2013, 15:54-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 15 2013, 15:27

Mirika mivel előre került kimarad innen, tehát ismét a boss jön.

Anat kettőt gyógyult. A kristály lejárt.

Egy óriáspók még mindig neutralizálva van Rita képessége által.

4 óriáspók maradt. A következő a pókok felállása: 1 (bénult) Anat, 1 Lewis, 1 Mirika, 1 Zhel, 3-3 sebzést okoztak (Anaté természetesen nem sebez, Mirikáé Renre).

A boss 5-öt sebzett Peterre.

A boss éhes (1/3)

A vérengző óriáspók támadni készül (1/2)

Boss élet: full, páncél -86

Fuun Kotarou: 40 élet, 17 páncél
Szophie: 70 élet, 16 páncél
Anatole Saito: 15 élet
Kazuma: 75 élet, 9 páncél
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 19 élet
Shiel D. Lewis: 30 élet
Allen Dante: 40 élet, 4 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 12 páncél
Ryuninji Ren: 33 élet
Tatsuki Ranmaru: 60 élet, 6 páncél
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Zhel T. Everett: 56 élet
Violeta del Sanchez: 60 élet, 13 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 88 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 15 2013, 15:54-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 2 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.