Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[!] Céhes hírek/közlemények!

+13
Aoi Shizuka
Askr
Hayashi Yuichi
Tatsuki Ranmaru
RenAi
Diabel
Szophie
Allen Dante
Jasude
Yurihime
Rita Hanami
Peter Worker
Shiel D. Lewis
17 posters

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hinari Szer. Júl. 31 2013, 23:24


Nos akkor 3:2 arányban a Kazamatások nyertek (remélem végre kapunk valami jó cuccost), viszont a kövi hónapban 697 arannyal kezdünk (ha jól számoltam), és 1 hónap alatt bőven össze fog gyűlni annyi, hogy teljen burokra és esetleg a gyűjtögetőkre is. Mint a múltkor, összefogás kell majd hozzá, de sztem ezzel nem lesz gond, én se fogok addig költeni (max ércekre), aztán majd meglátjuk. Wink

JL \o/ cheers
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal29686/10100[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hinari Csüt. Aug. 15 2013, 18:26


Nagyjából közérdekű közlemény, bár elsősorban Yuichinak szól!

Ayani az összes potionos receptjét kitette bolhára, én pedig megvettem azokat, amik Yuichi, neked még nem voltak meg. Ezek a következőek:


  • Hosszú Pontosság Potion Recept /2 Faeno Levél + 6 Kis Tövisgyökér/
  • Rövid Pontosság Potion Recept /3 Faeno Levél + 1 Kis Tövisgyökér/
  • Vörös Bika Potion Recept /3 Tövisgyökér/
  • Gyenge Kábító Méreg Recept /1 Barna Gomba + 1 Vörös Pitypang/


Az utalást lásd ITT. Kérlek majd írd be a boltodba is az újításokat, ha hazaértél a nyaralásból! Elvileg kemény 5 recept fog így hiányozni a listádból! ^^


Céhgyűlés!

Mivel szeretett hősünk meghalt Sad én vettem át a helyét, ám mindenképpen szeretném ezt in-game is kijátszani valahogy. Lewis élménye szerint küldött még nekem egy pü-t, ezt elolvasva oda fogok rohanni, majd mivel nem fogok semmit se találni, és karim kicsit ki lesz akadva, ilyen idegállapotban lesz levezetve a küldetésem, amiben Nestor, a Shiki halála után Askr-hez csatlakozott tűzsárkány is részt fog venni. Időrendben, ha ennek vége, karim összehívna egy céhgyűlést (küldi végét persze nem várjuk meg), melyben közli veletek a rossz hírt, ez in-game a hős halála után nem sokkal lenne megejtve, ha in-game 1-2 napnál hosszabb a küldi, akkor még előtte. Kérdésem, mennyire lennétek benne egy ilyen "ismerkedősben"? Csak szeptember körül fog indulni, ha megszavazzuk, én szeretném, in-game is rendbe tenni a dolgokat. :/ Mindenkit megvárunk, fontos céhgyűlés lesz, minél több véleményre lennék kíváncsi az időpontot illetően.


Céhküldetés!

Henzon (Pánci user multija) lemesélné nekünk Lewis halálának "bosszúját" egy céhküldi keretében, a részleteket csak ő tudja. >< Oda viszont kivétel nélkül minden tagot várok majd, na ez se most lesz még, de egy helyet igyekezzen mindenki fenntartani. Szóljatok, ha bármi kérdésetek/problémátok van a dologgal kapcsolatban. Wink


Rita

És a végére egy szomorúbb hír, Rita kari inaktívvá fog válni, akár több hónapig is, in-game viszont nem kívánja megöletni a karakterét, így, csakúgy, mint Allen, el fog tűnni. Nos amíg nem véglegesíti user, mit szeretne a karijával, én nem fogom kitenni, illetve ha szükséges (pl KA kiveszi vagy nemtom van-e erre szabály) 1 helyet fenn fogok tartani neki, ha visszatérne. ^^ Ezzel kapcsolatban is kérek majd észrevételeket!

Előre is köszi az észrevételeket, és várom a reagokat! Hajrá JL! cheers
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal29686/10100[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Yurihime Csüt. Aug. 15 2013, 19:06

Az én karimnak is fontos lenne a céhgyűlés, így természetesen mellette szavazok. Igazság szerint már tűkön ülök, hogy kijátszhassam >.>

Céhküldetésre a helyet fenntartom, noha a bosszú csak gyűlöletet szül, a gyűlölet haragot, a harag pedig a sütihez sötét oldalhoz vezet <.<

Rita-samának helye van a céhben, akkor inaktívként, akár a helyét fenntartva, szóval nincs ellenvetésem az ellen, hogy maradjon, amíg eldől a sorsa végelegesen. Szeretném még újra a sorainkban látni, így is annyi távozónk van Sad
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal10/1500[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Askr Csüt. Aug. 15 2013, 19:31

A küldetés ideje valószínűleg 5-6 napos lesz, szóval szerintem tényleg jobb lenne előtte lévő időpontban kijátszanunk a gyászos bejelentést. Bár nem Pánci miatt, de engem is érint.

A céhküldetés. Nos, nekem most sajnos minden helyem foglalt, de mindenképpen részt szeretnék venni azon a küldetésen. Nemigen haladnak a régebben elindított küldetéseim. :/

Én szerintem is maradjon bent addig a céhben, míg ki nem derül, hogy tud-e játszani vagy sem. Kár lenne érte.
Surprised 

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal10/2900[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Jasude Csüt. Aug. 15 2013, 21:40

Igen igen ^^ Szívesen megyek a küldire. Pánci állt a legközelebb (Zhel után Rolling Eyes ) Jasuhoz.
Jasude
Jasude
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 14.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal10/250[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (10/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Aug. 16 2013, 01:26

Hajrá JL cheers

Köszönöm Hinari a recepteket és a szorgos kereskedőknek! Smile (nem nyaraltam, dolgoztam, amolyan ház építés, és szombat is ez lesz, meg vasárnap és hétfő)

Céhgyűlés, ott a helyem Smile Úgyis a JL palota falai eléggé csöndesek, Yuichi örömmel csatlakozik Smile

Ahogyan a céh küldetésre is, lesz helyem akkorra.

Nagyon jó lenne, ha Rita maradna a céhben, ameddig csak engedi az idő. Yuichival addig edzenek, hogy ellessek pár trükköt a mesteremtől. (élmények formájában fog megjelenni, Rita és saját inaktívkodásom fejében)
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal4298/4400[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Aug. 22 2013, 13:21

A céhek közleményrovatába feltűzök egy papírt melyen a következő áll:

Felhívás írta:
Kedves olvasó!

Minden bizonyára, még a céhházon belül nem találkoztunk, azonban kihívlak egy gyakorló párbajra! Még nem tudom, biztosra, hogy erőm és kitartásom, elegendő-e a cég eszméjének. Ezt szeretném bizonyítani, kedves első olvasó. Ha van időd ugorj be hozzám, egy rövid időre és megbeszéljük a körülményeket. Második emelet, jobb oldali folyosó 4. szoba.

Reményekkel tele,
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal4298/4400[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Szophie Csüt. Aug. 22 2013, 13:38

Én is benne lennék még ismerkedősben, és utolsó céhküldetésben is mindenképpen, ha szabad..
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal12046/10500[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Aug. 23 2013, 10:19

Megállok a közlemények előtt és a kitűzött cetlim továbbra is ott lóg, látszólagosan senki hozzá sem nyúlt, és nem is járt erre senki. Szomorúan vettem le róla a mágnest és tapasztottam vissza a táblára. A papírlapot ketté téptem és még mielőtt kidobhattam volna elpixeleződött. Majd máskor. És eszembe jutott egy név, hogy ki következik. Megkereslek most már.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal4298/4400[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hinari Hétf. Szept. 16 2013, 18:14


Beszéltem Henzonnal, és aszonta mindenképpen ő szeretné nekünk lemesélni a céhküldit, de azt nem tudja mikor, így én amondó vagyok, hogy senki ne tartogasson slotot csak ezért, viszont ha a következő hónapban/hónapokban zárul külditek, úgy nem kell rögtön betölteni, egyszóval kitoltuk 1-2 hónappal odébb a dolgot.

Szophie, időrendileg-karakterileg nem muszáj megvárnod ezt, ha nem szeretnéd, amennyiben a karid kilép a céhből a küldi indulása előtt, úgy meghívót fogsz kapni rá. ^^ Tehát ez ne akadályozzon meg, hogy úgy alakítsd a dolgaid és akkor, amikor úgy érzed itt az ideje. Smile
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal29686/10100[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Szophie Hétf. Szept. 16 2013, 20:24

rendben.^^ *nem mintha eddig foglalkozott volna holmi akadályokkal..*
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal12046/10500[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hinari Pént. Szept. 20 2013, 21:16


Sziasztok,
A céhtopicba beleírtam egy új bekezdést, mit kérlek titeket, hogy olvassatok el, mert fontos információkat és hozzáállást tartalmaz. ^^ Ezen felül itt is felhívnám a figyelmeteket rá, hogy szóljatok, ha valami változás történt a felszerelésetekben, hogy azonnal frissíteni tudjam a linket, valamint ha hibát találtok benne, azt is jelezzétek! Smile Tartsunk össze, csak úgy, ahogyan eddig! Wink JL cheers


RenAi, neked van egy lovagfegyód a céhbankban, majd vedd ki ha ráérsz! Köszi! ^^
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal29686/10100[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hinari Szomb. Okt. 05 2013, 15:33


Sziasztok,

Lenne egy felvetésem, annak aki érintett a Chocobo minibossban (Yuichi, Ozirisz, RenAi és Rita?). In-game mehetnénk együtt. ^^ Ugye a pm-et mind megkaptuk (miniboss kezdőreag leírásában), szal sztem jó lenne, Ozit is megismerhetnénk in-game pl, meg amúgyis, csapatépítő tréning \o/ Szerintetek?
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal29686/10100[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hinari Szomb. Okt. 26 2013, 22:53


Céhküldi


Nem, ez nem a Lewises lesz, arra sajnos hiába is várunk, de RenAi szeretne lemesélni a céhnek egyet (ajjaj xDD), így kérlek írjatok nekem egy pm-et, hogy van-e helyetek, és hogy ha nincs, várhatóan mikor szabadul fel. Ezt a posztot fogom módosítgatni, aki akar jönni, azt mindenképpen megvárjuk. Wink

Hinari - van helye, jön
RenAi - mesélő
Szophie - nincs helye, de jönne
Rita - van helye, jön
Yurihime - van helye, jön
Yuichi - nincs helye, de jönne
Ozirisz - nincs helye, de jönne
Shizu - van helye, jön


A hozzászólást Hinari összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 11 2013, 20:56-kor.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal29686/10100[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hinari Kedd Okt. 29 2013, 22:11


Hó vége közeleg! \o/

Az előző hónapban nem is frissítettünk semmit, így ideje kicsit foglalkozni a fejlesztések házával! Wink

Én amondó vagyok, hogy legjobban ércek kellenek nekünk. Tehát bányászok. 3200 arany. Ebből már tettem be az előbb annyit, hogy a céhbankkal együtt kereken 2000 arany hiányozzon belőle, de sokan vagyunk, és nagyon remélem, hogy össze tudjuk dobni még hó vége előtt. ^^ (Azzal ne foglalkozzatok, hogy lenullázzuk a céh aranykészletét, hamarosan ér majd véget küldim, ahonnan fogunk kapni bőven. Wink )
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal29686/10100[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Okt. 29 2013, 22:37

JL cheers
350 aranyammal tudom támogatni az ötletet Smile
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal4298/4400[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hinari Pént. Nov. 15 2013, 18:21


Felmerült egy félreértésekhez vezető probléma a céhbankból kivett aranyak és a cserebere kapcsán, így megkérnék minden tagot, hogyha a céhbankból vesznek ki aranyat, azt csak a céhbank és a tárgyraktár topicjában tüntessék fel! A cserebere topicjában ne!

Így elkerülhető, hogy 2x legyen levonva a céhbankból az arany, és 2x legyen jóváírva a karakternél. Smile Köszi! ^^
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal29686/10100[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hinari Kedd Nov. 19 2013, 17:02


Tudom, hogy már untok ><", de mostanában rendre el vannak szúrva a KA általi könyvelések, jóváírások és levonogatások, így sajna innentől nemcsak a céhbank item és nyersi részét, hanem az aranyat is ugyanúgy kell külön is vezetnem... *sóhajt*

Ami rátok vonatkozik, hogy ez a küldik utáni arany céhbónuszok figyelése és vezetése nélkül lehetetlen, így megkérnék minden tagot, hogyha ér véget külditek, úgy dobjatok már meg egy pm-el linkkel együtt, hogy azokat is vezethessem. Köszi! Smile
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal29686/10100[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hinari Szer. Nov. 27 2013, 22:14


Mindjárt hónap vége \o/

Legyen Kazamata járó 3-as szintünk? Surprised
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal29686/10100[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Aoi Shizuka Szer. Nov. 27 2013, 22:23

Legyen! ^^
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal10/1400[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hinari Vas. Dec. 08 2013, 13:18


Karácsony \o/

A család ünnepe. És itt a céh a családunk. ^^

Arra gondoltam, hogy időrendben Egil eventje utánra tehetnénk egy családi ünneplést is a céhházban, így aki nem jönne az eventre, az is tudna együtt lenni a többiekkel, beszélgetni, ünnepelni, jól érezni magunkat. Egy ismerkedős játék, mire akkor írtok és annyit, amennyit szeretnétek, viszont mélyítené a céhtagok közötti kapcsolatokat, így mindenképpen szeretnék egy ilyet szervezni. Mit szóltok, benne lennétek? Smile
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal29686/10100[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Szophie Vas. Dec. 08 2013, 16:00

Kell! *_*
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal12046/10500[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hinari Kedd Dec. 10 2013, 19:32


Jah, igen, ezt el is felejtettem >< Céhes karácsony az event másnapján, így senkinek sem kell in-game visszasietnie a céhházba, azzal és úgy töltheti az estét, ahogyan szeretné ^^
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal29686/10100[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hinari Hétf. Dec. 23 2013, 18:51


Sziasztok!

Tettem be frissített céhházleírást, sokban nem különbözik az előzőtől, de beleírtam az új termeket is, meg amihez tudtam linkeltem a topicot.

Elindult a céhes karácsony, kezdőposzt a Díszterem topicjában, írjatok ha van időtök, mert nem akarnám tavaszig húzni. ><

Valamint ez már régen bent van, de a JL felszereléslista 2. sheet-jén ott vannak a tagok küldijei felsorolva, könnyen áttekinthető kinek mennyi helye van stb.

Plusz kérlek nézzetek oldalhíreket, és mindenki nézze át a felszerelését és írja be felszerelkezőbe a módosítást, pls ne kelljen hetekig nógatni titeket emiatt. Köszi!
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal29686/10100[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Hinari Vas. Jan. 05 2014, 23:28


Új T2-es receptek! És nem is akármilyenek! \o/
Kérek minden JL-est, aki megvan lv9-es, hogy küldjön egy kívánságlistát pm-ben!!!, milyen felszereléseket szeretne, ha van esetleg T2-es érce, akkor azt is, miből mennyije van! Csinálok egy összegzést, ehhez viszont mindenkinek kell a listája! ^^

Jah és Ozi, szereld fel a Nodachit majd! Very Happy
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_bal29686/10100[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[!] Céhes hírek/közlemények! - Page 4 Empty Re: [!] Céhes hírek/közlemények!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.