Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Kazamata 2020] 1-es csapat

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Márc. 01 2021, 19:53

Végül az utolsó dobozkát is elpixeltétek, és nem maradt más, minthogy kinyissátok a ládát, mely Hinarira várt, hisz ő volt a legközelebb hozzá. A ládikóban egy furcsa tárgy volt.

Hinari (Sebzés: 120, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Szophie (Sebzés: 30 /kés, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Mirika (Sebzés: 28, Pet sebzés 72, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékdoboz

Hinari (50. szint): 330/330 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
Szophie (50. szint): 205/205 HP, 95 páncél, 225/225 CSP
Mirika (41. szint): 150/150 HP, 125 páncél, 240/240 CSP

Tartalék
[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon


Gyenge Polipos Bossgyengítő Méreg (A mérgezett boss 10%-kal több sebzést szenved el 5 támadás erejéig, maximum 1 találatig marad a pengén.)
„Egy hasznos méreggel teli flaska, melynek ruganyos üvege polip mintájú, és akkor adagolja ki a mérget a fúvókáján, ha megnyomják a tetejét. A méreg kifogyása után az üveg megmarad. Ugyanilyen típusú méreggel újratölthető, vagy nem harcrendszert befolyásoló folyadékkal” /Szo/

Gyertyás Könyvecske (Egyszerű könyvnek tűnő tárgy, amelynek a tetején egy nagyobbacska kiszögellvény található, mely nagy eséllyel gyertatartóként üzemel. Hasznos az éjszakai olvasáshoz, ha lusták vagyunk felkelni a lámpáig… csak vigyázz azzal a fránya viasszal.) /Miri/

Borzasztó Törölköző (Látszólag úgy néz ki, mint egy sima törölköző, mi borzmintás… az egyetlen zavaró tényező, hogy indikátora van. Egyébiránt nem csak úgy néz ki, de valóban használható törülközőnek, melyet a borz el is vár, és ha sok ideig nincs használva büdös szagokat kezd árasztani, amúgy kellemes epres illatú mosás nélkül is. Nem, nem igényel mosást köszöni szépen el van a nélkül is… MONDOM NEM!) /Miri/

Illatos Platina *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* (+18 erő +30 páncél) /lovag/
"Alapjáraton egy alapszintű lovag fegyvernek tűnik, de a trükk az, hogy a fegyver nyelének végén, a zúzó/vágó rész lecsavarható, dezodorként használva a markolat részét" /Szophie/

[T4] Ősi Fekete Író Kesztyű (+15 irányítás +8 kitartás) /idomár/
"Láttad Freddy Krueger kezét már? Na így képzeld el, csak tollakkal az ujjak végén" /Hinari/

Csoszugótó (Egy látszólag egyszerű papucs, aminek az alján felmosókra jellemző szőrök vannak. A papucsnak olyan tulajdonsága van, hogy séta közben felmossa, feltakarítja az esetleges koszt, sőt még a rendszer ki is vaxolja a régi felületeket, így minden csupa tisztaság lesz azután, ahol végigment a tulaj. A hátránya, hogy sima séta esetén igen foltos lesz a takarítás... és csúszósabb visszafelé.) /Hinari/ [/quote]

// Szabad kör, ahol ha szeretnétek nyugodtan cserélgethettek //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Szophie Kedd Márc. 09 2021, 19:05



Vicces felfedezés volt, hogy amíg Mirika úgy reagált, mint akinek eszébe is jutott valami... vagy valaki az Alexéről, addig Hinari értetlenül pislogott. Pedig az ember talán fordítva várná.
- Alexet - bólintott. - Tudod magas, szőke és határozottan nincs Leo íze - húzta egy picit tovább az agyukat, magában remekül szórakozva, Mirika megjegyzése azonban belé fojtotta a szót. Most rajta volt a sor, hogy értetlenül pislogjon és körbe is nézett, keresve bárkit maga körül, akire utalhatott rajta kívül. Valami mondjuk rémlett neki, talán egy tengerpart, de az események részletei a múlt homályába vesztek.
- Sajnálom, de küzdök némi... memória zavarral - adott magyarázatot végül a tétlenkedésére és Hinarira pillantott, miközben zavartan az ujjára tekert egy hajtincset. Legjobb barátnője természetesen tudott mindent - vagy majdnem mindent - az emlékeiről és a gondolkodásáról. Kis híján minden valaha volt kapcsolata információ morzsákká esett az agyában. Ez alól kivételt pedig csak Hinari és Makoto jelentettek.
Felmarkolta, zavarában szinte meg sem nézve a jutalmát és az inventoryja mélyére süllyesztette. Na de vajon hol lehet a receptkönyv?

Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_bal12046/10500[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Márc. 24 2021, 09:47

Hinari és Mirika mostantól számítva 2 héten belül írnotok kell, vagy nélkületek megyünk tovább.

Határidő: 04.07.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Mirika Szer. Ápr. 07 2021, 19:14

Se a dobozokban, se a ládában nem volt semmi olyasmi, ami emlékeztetett volna azokra a cuccokra, amiket kerestünk. Vagyis... végül is nekem volt egy könyvem. Vagy gyertyatartóm. De sütis receptek egyikhez se tartoztak, szóval hoppon maradtunk.
- Honnan tudod, hogy milyen az ízük? - vontam fel a szemöldököm Szo-chan kijelentésére. Nem azért, mert különösebben belegondoltam volna a dologba, arra úgysem lettem volna képes, noha azért határozottan éberebb voltam, mint tíz-tizenöt perccel ezelőtt. Azonban a menetrendszerű ásítás így sem maradhatott el, különösen így, hogy nem volt mivel lekötni magunkat.
- Akkor most... hogyan tovább? - néztem körbe, nyomokat keresve. Valami kis utalást, hogy merre kell tovább menni, esetleg további kibontásra váró dobozokat.
- Ha gondolod, segíthetek felidézni... talán :3 - válaszoltam végül Szo-channak is, bár kicsit bizonytalanul. Nem tudtam, mire számítsak tőle, egyedül az tartott itt, hogy Hina-chan láthatóan megbízik benne, és hát persze nem üldöz minket véres konyhakéssel sem.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_bal11225/10500[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Hinari Szer. Ápr. 07 2021, 21:04


Úgy éreztem, hogy én valamiből vagy nagyon ki lettem hagyva, vagy egyszerűen csak túl fáradt vagyok most hozzá, hogy felfogjam. Milyen Leo íze? Értetlenül Szophiera pislogtam és pár percig még az sem tudatosult bennem, hogy voltaképpen épp az imént nyitottam ki a ládát és a benne lévő papucsszerű valamit fogdosom... hát, jó húsz másodperce lassan.
Aztán Mirika kérdése engem is megfogott. Sokatmondón elmosolyodtam, hiszen a börtön sötétjében bármi előfordulhatott, ugyebár, a cicafüles lány többesszám használata azonban nem tetszett: Alt csak ne vegyük bele ebbe az ízes sorba!
- Alexét Szophie tuti nem tudja - vontam össze a szemöldököm és az íjász-idomár után én is ásítottam egyet: még itt, ebben a virtuális játékban is ragadós az ilyesmi - Egyébként hogyan is jutottunk el idáig? - tettem fel a nagy kérdést és inkább kipakoltam a ládát, hogy mehessünk tovább, majd Észlelésemre és Látásomra hagyatkozva elindultam valamerre: ezek a dobozok egészen biztosan többen vannak, mint gondolnánk, szóval kell lennie még pár csapatnak a közelben. Biztató mosollyal bólintottam Szophie felé, amint bizonytalan tekintetével találkoztam és örültem, hogy Miri felajánlotta a segítségét. És hogy miért nem gondoltam bele jobban is a lány hangsúlyába és abba, vajon mi történhetett, amit fel kell idézni?
Hát, maradjunk annyiban, hogy hosszú estém volt. Igencsak hosszú...
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_bal29686/10100[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Ápr. 08 2021, 07:22

2. hulám skippelve + 3. hullám
Végül ismét útnak indultok és bár találtok egy csomagcsapatot út közben, végül láthatjátok, hogy nincs náluk a keresett dolgaitok, így tovább álltok. Viszont ahogy tovább keresgéltek, érzitek, ahogy valami közeleg. Sőt nem is csak érzitek, közvetlen halljátok is, ahogy egy ismeretlen üvöltés járja át a környéket, és hamarosan meg is pillantjátok mi vár rátok egy gigászi CSOMAG képében, ami vagy 2x akkora, mint ti. Vajon nála vannak a kis apróságotok? Kituda...

Hinari (Sebzés: 120, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Szophie (Sebzés: 30 /kés, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Mirika (Sebzés: 28, Pet sebzés 72, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ajándékdoboz

Óriás Csomag: full HP, ??? P

Hinari (50. szint): 330/330 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
Szophie (50. szint): 205/205 HP, 95 páncél, 225/225 CSP
Mirika (41. szint): 150/150 HP, 125 páncél, 240/240 CSP

Határidő:04.22.

Tartalék
[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon


Spoiler:

// kérésre a zárókör következik. //


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 22 2021, 18:57-kor.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Hinari Szer. Ápr. 14 2021, 21:56


Valami nagyobbra számítottam ezeknél - valami olyasmire, amik nem apró ugráló dobozok, akiknél nemhogy a mi itemjeink nem voltak ott, hanem abban is egészen biztos voltam, hogy ezek nem is más játékosok elhagyott itemjei. Persze szívesen leütöttem volna még párat ezekből is, ha már úgyis rajtam volt a fix találat buffja, de egészen egyszerűen annyira fáradtak voltunk mind a hárman, hogy jobb ötletnek tűnt valami mást keresni. Valami nagyobbat, valami olyat, mint... aminek üvöltése épp most lengette meg a fákat előttünk.
- Ha nem ennél lesz, feladom és inkább alszok egyet - ásítottam, majd megnéztem magamnak a különleges dobozt és egy gyors mozdulattal belehasítottam a pengém élét. Reméltem, hogy elég lesz neki ennyi, de ha mégsem volt, úgy megittam egy Villámgyors Ütés Potiont is, hiszen még három támadásig kitartott a ritka item, kár lett volna elpazarolni a hatását. Főleg úgy, hogy mindkét barátnőmön láttam, hogy legszívesebben az ágyában lenne már, velem együtt... vagyis mindenki a sajátjában, egyedül, illetve nem feltétlen egyedül, vagyis... hát, értitek, nem?


Megy egy támadás, ha azzal nem ütöm le, akkor villámpotionozok még háromért. A Túlpörgés Potion miatt a kövi 3 találatom még fix.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_bal29686/10100[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Szophie Hétf. Ápr. 19 2021, 23:02



- Rosszul fogalmaztam - bólintott elkomorodva a kérdésre. - Én tényleg nem tudom - magyarázta, csöppnyit kihangsúlyozva az első szót. Ennél tovább azonban nem tervezte húzni a játékot, már csak a Hinarira való tekintettel sem. Talán nem is lenne túl jó emlékeztetni őt az esetre, ami Szophiet majdnem annyira megdöbbentette, mint hogy a barlangban találta barátnőjét. Persze a Victoriás féltékenységi jelenetet semmi sem múlta felül. Legszívesebben dorombolt volna a gondolatra, hogy ennyire fontos valakinek. Annabellenek.
Közben rápislogott Mirika ajánlatára és rá nem jellemző félénkséggel elmosolyodott.
- Azt megköszönném, bár nem igazán hiszem, hogy használna...
És hogy a dobozzal mi lett? Hát... Hinari után nem maradt belőle csak pixel - meg remélhetőleg süteményes könyv -, így neki ezzel szokás szerint semmi dolga nem volt. Helyette csak beállt a sorba és ásított egyet, miközben gondolatai már az ágya és a késői vacsorája körül jártak.

Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_bal12046/10500[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Mirika Szer. Ápr. 21 2021, 11:02

Doboz... doboz... nagy doboz. Akkora, hogy pont azért nem vettem észre, mert sokkal kisebb dobozokat kerestem, nem olyanokat, amik három méter magasan tornyosulnak előttünk. Persze akkor meg az lett volna a következő kérdés, hogy mit keres itt egy színes fal. Tényleg aludnom kéne még... Na de nem a hajcsatjaim nélkül! Mire azonban felemeltem az íjamat, addigra Hina-chan már oda is szaladt, és egy határozott mozdulattal véget vetett a csomag... öhm... életének?
- Oh... oké - engedtem le a fegyverem, majd Szo-chanra néztem tétován. A hogyan továbbra vonatkozó kérdésem most akár hatványozottan igaz is lehetett, de hátha a szétrobbanó pixelek között ott lesz egy ismerős dobozka, meg egy ismeretlen könyv is.
- Furcsa vagy. Eldöntöttem, mindenképp fel kell idézni :3 - feleltem végül a lánynak, noha azért ott volt az óvatosság a hangomban. Nem tudtam, mi történt vele, de nem ilyen emlékeim voltak róla, és ez kibillentett a magabiztosságomból. Végül azonban Hina-chanhoz mentem oda, és megveregettem a vállát, mint aki jó munkát végzett. Menjünk vissza aludni.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_bal11225/10500[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Ápr. 22 2021, 20:10

Hinari első csapására a dobozka felszakad, és amaz hatalmas üvöltéssel elpixeleződik. Nem csak egy ládát, de még egy az itemjeiteket is visszakapjátok, még ha nem is úgy, ahogy terveztétek. Mindenesetre a kalandotok szerencsére véget ért és hazamehettek megnyugodva, hogy megvannak az értékeitek... bár... kitudja, lehet nem feltétlen a legszerencsésebb módon.

Határidő: az utolsó csapat záróköre +1 hét.

Tartalék
[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Treasure-Chest-icon


Spoiler:

// Utolsó kör, még szabadon cserélgethettek, akár az előző körötökből is. Ezután már csak a számára kijeölt topicba tehetitek meg ugyanezt. //


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 30 2021, 20:42-kor.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Hinari Szer. Ápr. 28 2021, 11:17


Szinte nem is érzékeltem Miri vállveregetését, sem a két barátnőm között kialakult párbeszédet: félálomban pislogtam pár nagyobbat és a sok pixel között elkezdtem kutakodni egy bizonyos nyaklánc után, mert ennek mostmár itt kellett lennie, nem igaz? És meg is volt! Megkönnyebbülten kaptam utána és szorítottam magamhoz, ám a tárgy egy kicsit mintha máshogy nézett volna ki... vagy csak én vagyok ennyire fáradt? Mivel az Észlelésem nem jelzett körülöttünk senki mást, letelepedtem és lenyitottam a tárgy leírását, hátha megerősít vagy megcáfol benne, hogy ez... egy kicsit más.
Hát, nem lett igazam. Ez nagyon más volt.
- A héten vendégeim vagytok egy teára. Egy bármilyen teára - néztem a lányokra izgatottan és szinte el is feledkeztem a kimerültségről, ahogyan feléjük mutattam az oroszlánmancsos nyalkáncot, hangomban nem kevés izgatottsággal. Vajon mennyiféle ízt tud pontosan? Gondosan felcsatoltam a nyakamra, hogy még véletlenül se vesszen el újra és csak ezek után néztem meg a többi itemet, amit a rendszer lootként kiosztott nekem. Azokon a paradicsommagokon csak a szememet dörgölve pislogtam és valamiért rögtön azok a csigaszemek jutottak eszembe, amiket Oziék hoztak haza valamelyik virágmezőről - talán elültethetnénk valahova a kert egy félreeső részére, ahol a legalacsonyabb a kerítés. Hogy ne is akarjon senki se betörni egy esetleges második céhháztámadás alkalmával, igen. Elmosolyodva bólintottam és a kezembe vettem a harmadik új itemet is, ami rögtön megelevenedett és elkezdett körbe-körbe ugrálni Mirika és Szophie körül.
- Úgy nézem Tapsinak lesz egy társa - nevettem, majd tűnődőn Momóra vontam a tekintetem: ugye nem akarja Neshez hasonlóan ő is megenni a nyulakat? - Mhm, Momó, sajnos nincs mandulaíze - kacsintottam a sárkányra, merthát... időközben letörtem a csokinyúl füléből egy darabot, hogy megkóstoljam - A csokiszobához viszont pont passzol - tettem hozzá és megsimogattam a vérig sértődött nyulacska fejét.
Csak ezután tápászkodtam fel és nagyot ásítva fordultam a többiek felé:
- Ti miket kaptatok?


Köszi Gleam a kazit, nagyon kreatív itemek születtek \o/
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_bal29686/10100[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Szophie Kedd Május 04 2021, 13:27



Igazából érdekelte Mirika ajánlata, még akkor is, ha tartózkodott tőle. Még akár valami jó is kisülhet belőle. Barátságosan elmosolyodott és bólintott.
- Majd megbeszéljük a részleteket - egyezett bele, aztán a csomag... maradványaihoz sietett. Rámosolygott Hinarira, aki újfent megmentette a napot, aztán a doboz tartalmához fordult, és...
- A könyvem! - kiáltott fel vidáman, az örömtől szinte eltűnt arcáról a nyúzottság. Átlapozta a füzetet és minden lapja meg volt, de ami furcsábbnak tűnt, az a... hát a tapintása és az illata. Mintha valaki leöntötte volna egy adag mézzel. Megnyalta az ujjait és tényleg mézes meg fahéjas íze volt. Kíváncsian rábökött az item leírására, aztán elnevette magát.
- Hát, úgy néz ki a teához lesz mézeskalácsunk is - mosolygott ragyogóan, bár egy kicsit gondban volt vele, hogyan fog ezután boldogulni a könyvvel. A többi szerzeményét is az inventoryjába csúsztatta -már persze az után, hogy megmutatta őket Hinarinak -, habár megjegyezte magának, hogy azzal a poits üveggel vigyázni kell. Majd talán odaadja ajándékba valakinek, mondjuk Ozinak. A párna szintúgy érdekes volt, de szorult helyzetben még jól is jöhet.
Nagyot, hosszan ásított, aztán felnézett az égre. Csak most vette észre, mennyire eljárt felettük az idő. Már hosszú ideje ágyban kellene lennie...
- Nos, akkor azt hiszem, ideje pihenni - jelentette ki, és szívesen a lányokkal tartott a hazafelé vezető úton.

Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_bal12046/10500[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Mirika Kedd Május 18 2021, 17:50

Örültem neki, hogy Szo-chan végül is vevő volt a találkára. Már csak azért is, mert hátha majd segíteni fog kicsit eloszlatni a kétségeimet vele kapcsolatban. Lelkesen bólintottam a válaszára, majd ahogy ő, úgy én is az utolsó doboz tartalma felé fordítottam a figyelmemet. Nem is csalódtam, ahogy a könyv és a nyakék, úgy az én kis dobozkám is ott volt. Boldogan emeltem fel, és szorítottam magamhoz. Még bele sem gondoltam igazán, mennyire fontosak nekem ezek a kis vackok, és nem csak azért, mert kordában tartják a rakoncátlan tincseimet. A ládikó viszont nem pont úgy nézett ki, ahogy ki kellett volna néznie, és ahogy a többiek, úgy én is gyorsan felfedeztem a miértjét, és belemerültem az olvasásba. Picit izgatott is lettem tőle, nem bírtam ki, hogy ne próbáljam ki. Kisvártatva így jó tucatnyi kis tündérlény reppent fel, és táncoltak körbe, míg én elvarázsolva ültem közöttük.
- Nézzétek! - mutattam lelkesen, bár elég meredek lett volna, ha nem veszik észre maguktól. Elkaptam az egyik lényt találomra, majd becsuktam a szemem. Széles mosoly ült ki az arcomra - Nem hittem volna, hogy valaha ajándékot kapok ettől a játéktól... :3 - mondtam halkan, majd visszaparancsoltam a lényeket a helyükre, és gondosan eltettem a dobozkát. Bárcsak elmondhattam volna, hogy a másik két új tárgy is ennyire meghatott.
- Ez egy sima konyhakés, amit sose fogok használni, ez meg egy sima tükör, amibe sose fogok belenézni - dünnyögtem, noha a tárgyak leírása alapján mindent lehetett volna róluk mondani, csak azt nem, hogy sima. Miért vonzom én ezeket a macerás késeket?
- Ez a bármilyen nagyon rejtélyesen hangzik - néztem gyanakodva Hina-chanra, mint aki valami olyasmit rejteget, amiről jobb lenne nem is tudni.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_bal11225/10500[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Május 21 2021, 15:28

Jutalmatok a fentebb leírt itemeken kívül:

1. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Banánhéj Potion
3. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Édes Bosszú Potion, 4 db Kristálykő
Összesen: 68 Exp és 400 Arany

És még ezeken is felül:
Szaloncukor Gyűrű (-1 Spec. Képesség +6 Fegyverkezelés +3 Gyorsaság +4 Élet, potionként is elfogyasztható, ez esetben 30 HP-t gyógyít, ám utána elpixeleződik)
"A karácsony szellemének KÉK-csomagolású angyala, ami egyetlen fáról se hiányozhat szenteste."
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Kazamata 2020] 1-es csapat - Page 2 Empty Re: [Kazamata 2020] 1-es csapat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.