Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[39. boss]

+7
Simeon
Ozirisz
Rinne
Leonard
Hinari
Chakna
The Gleam Eyes
11 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[39. boss] Empty [39. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Aug. 22 2020, 18:13

Minimum szólimit: 100 szó (kivétel parancsnoki posztok)
Harci kör határidő:
- Parancsnoknak 2 nap
- Többieknek a parancsoktól számítva 3 nap

Szervező: Rikomono
A boss harc státusza: Nyilvános
Random esemény: aktív (2-es)

Résztvevők:
-Rikomono
-Hinari
-Chakna
-Silence
+ aki még időben ír az indulás előtt

Végre valahára elindultok felderíteni az éjsötét vizek nyújtotta szörnyűséges titkokat. Bár nagy valószínűséggel sokan reméltétek, hogy a boss csarnoka a szinttel ellentétben ki lesz világítva, azonban, ahogy a szinten minden, úgy ez is koromsötét felhőként borította be  számotokra a távolt. Ki világítással, ki anélkül vág neki az útnak, bár ha utóbbiak nem rendelkeznek Látás II-es jártassággal, nagy eséllyel képtelenek lesznek bármerre is eltájékozódni, ha csak nem segít nekik valaki. Bár kisebb-nagyobb szörnykupacokon kívül nem volt más látható, azonban mikor félúton vagytok, egy sikoltás zaja töri meg a szokatlanul merev csendet.

Ha valaki utána jár:

Végül azonban megérkeztek a bossterme elé, mely első ránézésre is szokatlan, ugyanis nem egy szokásos bosskaput láttok meg, hanem egy falba vájt lyukat, mi sötét, meredek csúszdaként fut messze. Bár szokatlan de biztosak lehettek benne, hogy bosshoz vezető út ez, ugyanis a kazamatában ez az egyetlen pont, ahol sötét fényű lila fáklyák helyezkednek el, elég passzív fényt nyújtva az esetleges megbeszélések idejére.

Határidő: 2020.08.29.


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 25 2021, 07:10-kor.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Chakna Vas. Aug. 30 2020, 22:36

Momentán nem tudtam csodálni a lemenő nap Palota falain megcsillanó sugarait. Túl nyugtalan voltam az információk miatt, amiket a morcos képű besúgó osztott meg velem. Reméltem, hogy itthon találom Hinarit, ha már csak a kapu előtt jutott eszembe, hogy írhattam volna egy üzenetet. Amilyen hangosan lehetett, kopogtam, adva nagyjából egy percet a szerencsémnek.


Nem számítottam ilyen késői órákban látogatókra, így amikor Nestor szólt, hogy az előtér felől kopogás hallatszik, úgy voltam vele, hogy inkább én magam nyitok ajtót. Nem kevéssé lepődtem meg a túloldalon álló lány láttán, az arckifejezése pedig egy pillanat alatt rámragasztotta az aggodalmat: - Szia, gyere csak beljebb. Sürgős, vagy belefér egy forró tea? - mosolyogtam rá és megborzongtam a kintről jövő, hűvös levegőtől.


Kiderült, hogy nem is akár milyen szerencsém volt. Hinari jött ajtót nyitni. Egy pillanatra elgondolkodtam a kérdésén.
- Azt hiszem egy forró tea tökéletes lenne a témához - mosolyodtam el - A bossról van szó. Sikerült néhány fontos információt szereznem - egészítettem ki a látogatásom okával a bólintást, és beléptem a kicsit már ismerős falak közé.


Azért elhagyta ajkaim egy megkönnyebbült sóhaj: az ilyen hirtelen látogatásoknál mindig a legrosszabbra gondolok - egyikre a sok lehetséges legrosszabb közül. A boss azonban más volt, így végül bólintottam és az előzőnél egy fokkal derűsebben tártam szélesre az ajtót és engedtem őt előre.
 - Hallottam Rikomono találta meg a termet - értem utol és kalauzoltam a konyha felé - Ha ő akar parancsnok is lenni, minden információra duplán szükségünk van, köszönjük - mosolyodtam el, próbálva oldani némiképp a lányban dúló feszültséget. A konyhában aztán megtöltöttem egy kancsót és pár gombnyomással fel is forraltam a benne lévő vizet. 
- Ülj csak le, ahova tetszik. Van gyümölcstea, zöld és fekete is - fordultam aztán felé, miközben előszedtem két csészét is a polcról.



- Akkor jól sejtettem - haraptam az ajkamba idegesen. - Pedig ezen a bosson ha nem figyelünk az infókra, nagyon hamar többen is meghalhatnak - morogtam félhangosan. - De ez Rikomonot nem úgy tűnt izgatja - 
- Egy fekete teát kérek, köszönöm - sóhajtottam leülve az egyik székre - Talán épp arra, amelyiken ülve ébredtem Afton avatarjával.


Szó nélkül, tűnődőn tettem le elé az egyik csészét és pár újabb gombnyomás után a kannában lévő víz feketésen gomolygott előttünk.
- Nem, valóban nem szokta izgatni - sóhajtottam végül és ültem le szemközt - Abban bízhatunk, hogy még azelőtt leütjük, hogy valaki a kárát látná, de ez már az előző bossnál is nagyon nehéz volt - húztam el a szám szélét és töltöttem először neki, majd magamnak is: ha Chakna ilyen későn feketeteát kért, valószínű nem lesz ez egy rövid és könnyed beszélgetés. - Miket tudtál meg? - tértem rá a lényegre pár korty után: a lány szavai semmi jót nem vetítettek előre, így mostmár szerettem volna tudni, mivel is állunk szemben. Hátha nem is olyan vészes, mint amire ő gondol. Hátha...


Elhúztam a szám. Akkor miért akar parancsnok lenni? A kérdésre végül elővettem a papírokat, amiket a besúgó a kezembe adott.
- Nagyon össze kell dolgoznunk, és sok, Rengeteg gyertyakristályra lesz szükség a madárijesztő ellen, amiben a hely nem fog segíteni, tekintve, hogy nincs ott fáklya, sem hasonló. - Toltam végül Hinari elé a papírokat az információk rövid összefoglalása után.


A csésze helyett hamar a papírok kerültek a kezembe: volt olyan, amit többször is elolvastam, felcserélve-összeillesztve a sorrendet és sajnos igazat kellett adnom a lánynak: többen is meg lehet halni, ha nem figyelünk oda.
- Három kiskör... azaz hármon felüli létszámnál minden kiskörben kapunk jelzőt, csoportosulás esetén többen is. Ha viszont nem csoportosulunk, az alap jelző a több - dőltem hátra - Kíváncsi vagyok, maga a boss mi alapján választ célpontot - gondolkodtam el, a kezdő randomfaktor viszont csak tovább rontotta az amúgyis vészjósló körülményeket.
- A segélykiáltást jelszóval ki tudjuk védeni, fényt pedig tud kibocsátani Leo és Si... bár 70-es spec mellett botorság lenne az emberéleteket képességekre bízni.
Inkább ittam még pár kortyot a teából.
- Ozirisz lángoló kardja víz alatt mit sem ér, sőt, még a fulladásos sebzésekkel is számolni kell - ráztam meg a fejem - De az biztos, hogy jól mondod: sok gyertya kristály kell és... - jutott hirtelen eszembe - a céhekben lévő Bányász Sisakokat is szét kell osztanunk a tagok között. Nektek van olyasmitek? Kölcsön tudnátok adni a frontosoknak a harc erejéig? - kérdeztem a lányt és én is lenyitottam a céhbankot.



Az biztos, hogy csoportosulni kellene, ahogy értettem az információkat.
- A jelszó jó ötlet. Valami egyszerű kell, amit mindenki megjegyez, és eszébe jut ha baj van. - bólintottam
- Olyan képesség van, amivel más is fényt fog kibocsátani? Mert nem veszthetjük el minden körben a lehetőséget potit, kristályt vagy képit használni... - gondolkodtam. Olyan megoldás kellene, ami több körre lehetővé teszi a “világítást”.
A kérdésre lenyitottam a céhbankot, és keresgélni kezdtem. Egyre sötétebb arckifejezéssel. Végül egy sóhajjal bezártam.
- Bányász sisakunk sajnos nincs. És gyertyakristályunk is csak kettő, még csináltatni fogok belőle amennyit tudunk. - mondtam.
- Ezekről a többieknek is tudni kell, és valahogy Rikomonoval is meg kellene értetni, hogy ez fontos... - gondolkodtam a felkészülésen.


- Nem szívesen hagyatkoznék képességekre - jelentettem ki - Szerintem alig van valaki, akinek 70 felett lenne a spece - tettem hozzá, csakhogy értse mire gondolok és gondoltam már az előző mondatommal is: nem lehet emberéleteket kockáztatni ilyen magas szám mellett - akkor már inkább egy gyertya kristály.
- A gyertya kristály amúgyis két körig véd - fűztem aztán tovább a szót - De valószínű döntenünk kell a sebződés csökkentése vagy a hatékonyság között. Riko vezetésével pedig az "ölj vagy megölnek" elv fog érvényesülni, már ha tudjuk támadni a bosst. 11x11-es négyzeten viszont ennek elég kevés a valószínűsége - doboltam az asztallapon az ujjaimmal.
- Nekünk sisakból egy van, a gyertya kristályokat pedig köszönjük. Majd amennyire nincs szükségetek, küldd át kérlek az alapítványnak, én meg majd beteszem a közös tarisznyába a terem előtt - emeltem fel pillantásom a panelból és mosolyogtam rá a lányra: rendes volt tőle, hogy segít - Rikomonoval majd beszélek - tettem aztán hozzá rezignáltan - Ha kell, kihívom és az lesz a parancsnok, aki nyer. Úgyis szereti a bunyót - mosolyodtam el egészen halványan, majd komoly arccal hozzátettem - De írni fogok a többieknek is, hogy mindenki érkezzen hamarabb. Tudniuk kell, mibe vágnak bele, mielőtt az életüket tennék fel.



- Persze, főleg nem állandóan - értettem egyet. Minimalizálni kell a kockázatot.
-Az is jobb, mint a semmi... - jegyeztem meg elgondolkodva. A lehetőségek fele veszik el, de jó esetben ez csak annyit jelent, hogy hosszabb éessz a harc.
- Valahogy rá kellene jönni hol lesz a boss, vagy hogyan mozog. - értettem egyet a problémafelvetéssel a terület kapcsán. .
A kérésre először meghökkentem, aztán a felismerésre a tenyerembe temettem egy pillanatra a homlokomat. Nyugtalanságomban az egyik fontos információt elfelejtettem.
- Én is ott leszek, magammal viszem őket - mosolyogtam rá bocsánatkérően.
- Remélem sikerül... Nem szabadna több életet vesztenünk, főleg a hevesség és a nemtörődömség miatt. -] dőltem kissé hátra, belekortyolva a teámba.


- Ha ott leszünk, úgyis megtudjuk, hogyan támad, már ha... látjuk - fejeztem be a mondatot kissé fancsali képpel - Tudnunk kell, hogy mennyien leszünk és...
Egy pillanatra az itemek görgetését is abbahagytam. Egyszerre tört rám az aggodalom és az öröm, hogy Chak is elérte a boss szintjét.
- Gratulálok - mosolyogtam végül rá őszintén, aztán csak bólintottam - Igen, azt én sem szeretném. De ha sokan leszünk... random elhelyezés ide vagy oda, talán le lehet szűkíteni a dolgot - gondolkodtam el és elkezdtem számolni a tagokat, akik számításba jönnek: Ozi, Leo, Fuwa, Miri és én az öt a JL-ből, sőt talán Afton is késznek érzi rá magát, bár ez nem biztos. Simeon viszont biztosan jön, ahogy Riko és Rinne is és Chakna. Az már kilenc és akkor ott van még Eiki és Miko. Bólintottam, szinte csak magamnak, majd elővettem egy kockás füzetet és egy tollat és kijelöltem 11x11 kockát.
- Ha mindenkinek minimum két egységnyi mezőre kell állnia a másiktól, olyan sok variáció talán nem is lesz - hajoltam a lap fölé izgatottan - Látással és fényt adó kristályokkal pedig talán ki tudjuk egymást is szúrni - tettem hozzá és elővettem egyelőre tíz darab csigaszemet, amik a jelenlévőket szimbolizálják majd.



Nem büszkeség, inkább izgalom és aggodalom keveredett a mosolyomban. Mostantól igazán tevékeny része lehetek a kijutásunknak, és az életek védelmének. Nem fogom ugye ezt is elszúrni.
Kicsit közelebb hajoltam az asztalhoz.
- Talán nem, mondjuk sokat segítene, ha tudnánk, milyen messzire látszik el a fény - vettem elő egy lapot, felrajzolva a 11x11-es négyzetet. - Szerintem számíthatunk arra, hogy a lehető legmesszebb leszünk egymástól. Azután már csak kellemes meglepetés érhet, ha mègsem úgy alakul. - gondolkodtam hangosan, Kayaba eszement húzásaira gondolva


- Igen... - sóhajtottam - Túl sok az ismeretlen tényező. De ezzel nincs mit tenni. Ígyis segít, ha mindenki tud legalább ennyit. Az elején egészen biztosan magunkra leszünk utalva - mondtam, önkéntelenül is Fuwára gondolva, meg arra a sötét erdőre a rókákkal. Homlokomon összefutottak a ráncok; mindenképpen szólnom kell erről neki előzőleg.
- Ki tudja... - zökkentem vissza a jelenbe és kortyoltam párat a teából - Ha együtt vagyunk, úgy se jó, ha meg magunk, úgy se. A játék mechanikája mindkét helyzetből előnyt képez - dőltem hátra - Talán tényleg az az egyetlen megoldás, hogy aki találkozik a bossal, az sebez amennyit tud. A Félelem Árnyéka mobok alapján pedig feltehetőleg maga a boss is képez fényt, így ha afelé tartunk, akkor vagy a bosshoz, vagy a segítőjéhez és mellette csapattársakhoz érkezünk. Egy korábbi bossból kiindulva pedig a bosst csak azonos vagy mellette lévő mezőről lehet támadni és ő is úgy tud minket. Mindenesetre... nem találkoztam még ennyire összetett helyzetalapú rendszerrel. Egyik bosson se - vontam le a végső következtetést és egy hajtásra kiittam a maradék teámat.



- Ezért is jobb biztosra menni - bólintottam.
- Ha vannak területi gyógyitó kristályaink, kevésbé problémás, ha együtt vagyunk. 20 sebződés mindenkinek kezelhetőbb, mintha egy ember kapna 80-at - fejtettem ki a véleményemet
- Kövesd a fényt az alagút mi? Csak akkor kell vigyázni, ha dudál - nevettem el magam, megszabadulva a feszültségtől. Ha már ketten vagyunk, akik megtesszük a lehetséges óvintézkedéseket, az megnyugtató.
- Nem akarok belegondolni mi lesz feljebb - követtem a példát, az utolsó kortyokat is lenyelve a csészéből.


- Nem hinném, hogy elosztaná a sebzését a területen - ráztam meg a fejem - De majd úgyis kiderül - sóhajtottam és magam is elmosolyodtam a tréfáján:
- Valahogy úgy.
A csésze hamar kiürült, ahogy a kanna tartalma is. Chakna utolsó mondatára viszont nem feleltem; nem volt igazán mit: minél feljebb jutunk, annál nehezebb lesz és ezt mindketten tudtuk. Hagytam, hogy a ki nem mondot szavak megüljék a közöttünk lévő teret.
- Holnap beszélek a céhtársaimmal, aztán küldök egy köremailt. Mivel a 39-esen nagyon sötét van és Látás nélkül nem lehet közlekedni, csapatokban vagy egyenesen egy csapatban kellene mozogni. Mi majd a teleportkapunál megvárunk mindenkit, aki jönni akar és nincs jártassága hozzá - osztottam meg vele a jövőre vonatkozó elképzeléseimet, majd felálltam és elmostam a kiürült edényeket.



- Csapatban mindenképp jobban tudjuk a sebzéstűrést kímélni, nem? - kérdezek vissza, mert ha az együtt lévők nem sebződnek együtt, úgy csak méginkább jó összeállni négyesével.
- Én pedig intézek még gyertyakristályokat, ha tudok. Az ABA készletében van belőle valamennyi? - kérdeztem rá, hogy tudjam, mennyire kellene nagy mennyiséget kisajtolnom hogy nyugodtak lehessünk legalább kicsit.


- Ha egyszerre egy játékost támad, mindenképp - értettem egyet - Meg úgy többen tudják sebezni is - tettem hozzá és a kis, fekete üveggolyókat nézegettem a lapon. Összesen tizenhatot tudtam felhelyezni a 2 mező távolság szabályával, ami nem is volt olyan kilátástalan.
- Összesen 1. - Most rajtam volt a nevetés sora - Nem sok, de majd mi is készíttetünk párat. Összehozzuk - mosolyogtam rá, miközben visszaültem a székre és eltettem a papírt a golyóbisokkal együtt.
- Mesélj, hogyan érted el a szintet, csakhogy valami vidámabbal fejezzük be. Persze csak ha van időd - pillantottam rá az órára - Ó igenigen, jut is eszembe - néztem rá vidám, kihívó mosollyal - Ha elérted a negyvenegyest, szólj. Kihívnálak egy visszavágóra.
Arcom szegletében mosoly bujkált és ha Chakna vevő volt rá, még elbeszélgettünk egy kicsit más, a bossharcoknál könnyedebb témákról is, mielőtt aznapra elbúcsúztunk volna.



Bólintottam. Akkor amennyit csak lehet, csináltatnunk kell. Remélem sok nyersanyag van hozzá a bankban...
- Reméljük nem lesz gond. Amennyire lehet, felkészültek leszünk - viszonoztam a mosolyt
- Sok munkával - nevettem el magam kissé fájdalmasan - Az utolsó löketet egy Questline adta, amit úgy tűnik a megjelenése előtt is meg lehetett csinálni, csak a jutalmakat kellett begyűjteni - meséltem, a beszélgetés végére pedig már egészen nyugodtan köszöntem végül el, nem látva már olyan kilátástalannak a harcot.

A megbeszélt időben a teleportkapunál voltam, de nem azért, mert én segítségre szorultam volna, hanem a többieknek segíteni a jártasságommal, ha már rendelkezésemre áll.
Sok ismerős arc fogadott, és néhány ismeretlen is, utóbbiaknak bemutatkoztam.
A megbeszélés maradt a bossteremhez való eljutás utánra.
Nem történt útközben... majdnem semmi említésre méltó. Kivéve azt a sikolyt. Ez egy játékos volt. Nekem pedig utána kell néznem.
- Menjetek csak tovább. Utolérlek titeket. Utána nézek, mi történt - mondom a velem érkezőknek aggódva, és választ nem is várva indulok, hogy megnézzem, mi volt a sikoltás forrása. Szerencsére, vagy sajnos, újabb sikoltás hallatszik, ami segít megtalálni a megfelelő utat.
Látásommal gyorsan felmérem a helyzetet, és bizos(nak vélt) távolságból elkezdem a kígyókat lőni, remélhetőleg eléggé hatékonyan.
Ha sikerült , odalépek a lányhoz, és a kezébe nyomok a bankunkból egy gyertyakristályt.

- Ha itt szeretnél vadászni, előbb második szintű látásra lesz szükséged. Inkább menj máshova. Ezzel a kristállyal elboldogulsz addig - mondom nekik kissé anyáskodva, aztán indulok is a többiek után, vagy a többiekkel, ha velem jöttek.
Miután így szerencsésen megérkezünk a bossteremhez, előkotrom a papírokat, amiket a besúgótól kaptam.
- Mielőtt bemegyünk, azt hiszem ezt fontos lenne Mindenkinek átolvasni. Ezeket az információkat sikerült összevadásznom a ránk váró bossról. - kértem, nagyon próbálva, hogy ne hangozzon parancsnak, vagy szemrehányásnak amit mondok, bízva Hinari támogatásában is, és körbeadtam a papírköteget.

Besúgó írta:- A Félelem Árnyéka ereje: 0
- A Boss ereje: 20
- A Boss gyorsasága: 60
- A Boss speciális képesség pontja: 70

- A Boss az egyedül lévő személyekre 4x, a párban levőkre 3x, a hárman levőkre 2x és négy vagy afölötti személyekre 1x sebzést okoz a támadásaival. Ezt egy jelző formájában tudják a játékosok nyomon követni, melyet Terror Jelzőnek nevez a játék mely belépéskor alapjáraton 4x-essé változik, ám a csoportosulással csak 3 Stack szedhető le maximum, így nem mehet 1 alá az érték.
- Ha egy játékos 3 kiskörig nem bocsájtott ki semmilyen módon fényt, akkor a személy aktuális helyzetétől 1 mezőnyire lévő helyre (akár a fal túloldalára is) egy Félelem Árnyéka segítő spawnol.
- A Félelem Árnyéka egy boss utóképe, mely hamis fénnyel csalogatja a játékosokat, és koponya dobás esetén segítségkérő kiáltásokat hallat egy véletlenszerű benn lévő játékos hangján. A Félelem Árnyéka egy 3x3-as négyzetben (ahol önmaga a központi mező) egy debuff zónát kelt, melyen az összes játékos +1 Terror Jelzőt kap. A Félelem Árnyéka egy támadással szétoszlatható.
- A Harc kezdetén mindenki véletlenszerű pozícióba teleportál a 11x11-es mérettel rendelkező pályára, egymástól és a bosstól minimum 2 egységnyi mezőre. Ezenfelül mindenki kiskörönként szabadon cselekedhet és mozoghat, maximum a SPje menyiségétől függően (1 SP 1 mező, 3 SP 2 mező, 5 sp 3 mező stb), míg futva ennek a dupláját, ám futás közben az első adandó személynél/bossnál automatikusan megáll, ekkor nem képes időben reagálni rájuk, így a velük azonos blokkon áll meg.
[/quote]
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[39. boss] Exp_bal9545/9700[39. boss] Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Hinari Hétf. Aug. 31 2020, 14:17


A teleportkapu előtt várakoztam a céhtársaimmal és a látóterem sarkában lévő órát figyeltem. Még a Chaknával való megbeszélés után írtam minden, általam ismert frontharcosnak egy köremailt, benne a következőkkel:

Hinari írta:
Sziasztok,
A bosshoz csak 2-es szintű Látással lehet eljutni, így aki szeretné, hogy odakísérjük, azzal találkozzunk legkésőbb [ekkor] a szint teleportkapuja mellett.
Aki nem kíván velünk jönni, azt is megkérem, hogy érkezzen meg a bossterem elé legkésőbb [ekkor], mivel a harc előtt tartanánk egy rövid taktikai információcserét. A harc elején mindenki egyedül, sötétben lesz, így kérlek ne késsetek!
Akinek van Bányász Sisakja, az kérem hozza el magával a harcra.
A boss fontosabb statjai az esetleges felszereléscserékhez:
- A Boss gyorsasága: 60
- A Boss speciális képesség pontja: 70

Jó felkészülést!
Üdvözlettel,
Hinari

Ezután pedig a céhtársaimat fel is kerestem személyesen is és röviden elmeséltem nekik, hogy mi várható a következő bosson. Hála Chaknának a Gyertya kristályokkal nem lesz problémánk, a céh egyetlen Bányász Sisakját pedig még odahaza odaadtam Fuwának és megkértem őt, hogy a 39. bossharcon a meglévő sisakja helyett inkább ezt szerelje fel. Aggódtam érte - az örök erdőben történtek óta pedig méginkább, így bár rajta múlt, hogy megteszi-e vagy sem, de reménykedtem benne, hogy megfogadja a tanácsom; persze el is magyaráztam neki, miért.
Mégegy pillantás az órára, majd körbenéztem és bólintottam:
- Szerintem már nem jönnek többen. Induljunk - mosolyogtam rájuk és akiről tudtam, hogy nincs magas szintű Látása, azokkal egy láncot alkotva rugaszkodtunk el az óceán aljzatáról és kezdtünk el úszni befelé a sötétségbe - Fuwa, te leszel elöl, mutasd nekünk az utat - biztattam céhtársamat, már amennyiben a bányász sisakja fel volt szerelve.
Az út eleje eseménytelenül telt, ám a sikoltást nem lehetett nem meghallani.
- Ne szakadjunk szét, Chak - nyúltam azonnal az íjászlány karja után - Megyünk veled és segítünk - bólintottam és elsősorban Ozirisz pillantását kerestem, akinek, hát... voltak már tapasztalatai a víz mélyén segítségért kiáltó hangokkal. De ahogy akkor is tudtuk, úgy most is: ha titkos boss, ha nem, nem kockáztathatunk. Végül megláttuk az idomárt és a mobokat, amikkel harcol, Chakna nyilai mellé pedig én is besegítettem egy pár vágással.
- Senki se veszítse szem elől Silencet, rendben? És szóljatok, ha gond van! - mondtam még, hisz mint fényforrás, ő volt az, aki a jártassággal nem rendelkezőknek a biztos pontot jelenthette.

/A taktikai megbeszélés később, a griffes idomár interakt után várható!/
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[39. boss] Exp_bal29686/10100[39. boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Leonard Csüt. Szept. 03 2020, 23:51


A sötétség sűrű volt és fojtogató. Nem csak olyan, amilyen a börtönben, nem olyan, mint akármelyik másik tenger alatti szinten. Ez itt maga volt a feneketlen mélység. Rájuk telepedett, összenyomta, elemésztette őket. Leonak nehezére esett az úszás, kényelmetlen volt a rengeteg páncélban, a tüdejét összeszorította a rá nehezedő nyomás, alig kapott levegőt. Kezeivel szorosan kapaszkodott céhtársaiba, ügyelve azokra, akik nem rendelkeztek semmilyen látás jártassággal. Nem mintha neki sok haszna származott volna belőle. Az ellenség ezen a szinten a semmiből bukkant fel a legutolsó pillanatban, amikor reagálni már éppen csak lehetett rá. A szörnyek vadak voltak és rettenetesen rondák. Talán jobb lett volna, ha nem is látja őket. Talán a belőlük áradó mocskos, gyilkos vágyat érezni is elég lett volna, hogy megfutamodjon.
Most viszont nem fordíthatott hátat. Minden porcikája erre sarkallta, a tarkóján fel-fel kúszó érzés, hogy valami itt nagyon nincs rendben. Társai kezét azonban nem engedte el, még akkor sem, amikor Chakna egy különös érzésnek engedelmeskedve megpróbálta elhagyni őket. Szemöldökét ráncolva figyelte a kibontakozó jelenetet és természetesen úszott tovább a lánnyal - tovább a csapattal, folyamatosan ügyelve Silencere, Simeonra, Chaknára, és - habár ezt sose vallotta volna be - a szeme sarkából aggódóan pislogott hol Mirire, hol Hinarira, hol pedig... nos, igen, még Oziriszra is.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[39. boss] Exp_bal18220/10500[39. boss] Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Rinne Vas. Szept. 06 2020, 10:36

Tanácstalan volt. Egyedül várakozott egy falba vájt lyuk előtt, ami elméletileg a bossterem bejárata kellett, hogy legyen. Itt legalább volt némi fény, még ha kissé furcsa is volt az árnyalata. Valamilyen szinten azonban szép volt, legalábbis Rinne elbűvölőnek találta azt, ahogy a lilás fényt megtörte a víz hullámzása. Ettől persze a lovag még nem lett okosabb, de legalább elfoglalta magát valamivel. És hogy miért volt egyedül? Nos, Hinarisan levelében két időpontot talált, és mivel a nagy részét nem tudta elolvasni az írásnak, ezért feltalálta magát, és a korábbi időpontot kiválasztva úszott ide. A tájékozódással nem volt gondja, de azért zavarta, hogy sötétség vette körül az úton, és így, hogy most egyedül volt a terem előtt, már kezdte kissé kényelmetlenül érezni magát. A dátumokat el tudta olvasni, úgyhogy abban biztos volt, hogy az időpont helyes. De akkor miért késik mindenki? Egyáltalán hogy lehetséges az, hogy mindenki késik? Ráadásul ennyit? Össze volt zavarodva... Aki először beteszi ide a lábát, az komoly ölelésre számíthat...
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[39. boss] Exp_bal10790/10100[39. boss] Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Ozirisz Szer. Szept. 09 2020, 16:05

Újabb bossharc ideje jött el, és immáron Chakna is elérte a boss szintjét. Talán ha többet farmolunk együtt, már az előzőre is eljöhetett volna, de azóta sok víz lefolyt a Dunán szint széléről.... A sötétség, ami a szint tengernek mélyét átjárta, kicsit sem volt bizalomgerjesztő. Oké, nekem van látásom, szóval el-elboldogulok anélkül hogy lefejelnék egy eltévedt korallzátonyt, vagy éppenséggel valami fura, ezen a szinten őshonos szörny napi jutifalatja lennék. Viszont nem mindenkinek volt látása, és az alternatív megoldás, ami mindig kéznél van, nos... víz alatt a lángoló karddal sem megyünk sokra. Hacsak nem az a cél, hogy a hideg vizet felmelegíteni, bár a tengernyi vízhez egyetlen darab merülőforraló nagyjából olyannyira hasznos, mint helikopteren a katapultülés...
De amíg együtt van a csapat, nagy baj nem lehet, nem igaz? Útközben közben pedig árgus szemekkel vizslattam a terepet, ellenséges mobok és hasonló nem várt meglepetések miatt – avagy illő lenne időben észrevenni. Közbe-közbe aggódón szétnéztem a társaimon, mindenki megvan-e. Magától a sötéttől nem tartottam, azonban a rossz előérzet valahogy bennem volt. Talán az egyik korábbi boss, ami a végeláthatatlan monoton séta után jött a vaksötétben? Lehet tudat alatt párhuzamot vontam a kettő között.
Amikor azonban meghallottam a sikolyt, az az előérzet valahogy beigazolódott. Egy másodpercre leblokkoltam – nem tudtam, hogy jól hallottam-e, vagy csak a szanaszét csapongó gondolataim áldottak meg egy akusztikus hallucinációval. Azonban amikor láttam, hogy Chakna is felkapta a fejét, és indulni készült, úgy tudatosult bennem: ez valóság, nem képzelet.
Azonnal indultam segíteni a bajba jutott játékoson – már ha tényleg az. Hiszen ez a helyes döntés. És Kayaba újabban tanúsított szadizmusából kiindulva, ha senki se mozdul, akkor tuti egy random játékost fog odateleportálni. Szóval, tettem a dolgom, besegítve a kígyószerű mobok ritkításába...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[39. boss] Exp_bal19096/10100[39. boss] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Simeon Szer. Szept. 09 2020, 18:23

Simeon a fényeken túli sötétséget kémlelte hevesen dobogó szívvel. Még mindig Hinari üzenetén gondolkozott, de Fuwát nem hagyhatta bemenni olyan sötétbe egyedül! Mégha a kardforgató lány azt is írta, hogy sötét lesz és egyedül lesznek, ő... ő akkor sem fogja hagyni!
Rámosolygott Fuwára és megszorította a kezét. Még korábban megbeszélték, hogy mindenképpen együtt mennek, így ő is ott várakozott a teleportkapunál a többiekkel és széles mosollyal köszönt mindenkinek: az előző bosson látott hangulatának nyoma sem volt. Tengerszem körülöttük úszkált, túl a légbuborékon, amit Kimi csipegetett rendületlenül - odacsípett és a hatalmas buborék nem pukkadt ki! A fehér sasfióka kíváncsian tipegett közelebb, megrázta a tollát és megcsípte a buborékot egy másik helyen is. Kérdőn pislogott Tengerszemre, ám a fiatalkorú polip (idomárjához hasonlóan) a tájat figyelte, nehogy bármilyen mob Kimi közelébe kerülhessen. Ez így volt azután is, hogy elindultak. Simeon Fuwa mellett úszott, egyik karjában pedig az úszni elég bizonytalanul tudó, verdeső madárkát tartotta; előttük egyetlen polipja tempózott. A srác örült, hogy Fuwán van Bányász sisak és így nem kell teljes sötétségben haladniuk, viszont ezt látván nem telt bele öt perc, már Kimi feje tetején is - ki tudja honnan - megjelent egy egészen ugyanolyan. Csak kisebb. A sasfióka elégedetten csipogott és miután véletlen belevilágított Simeon szemébe, aki egészen furcsán reagált, megtalálta a tökéletes elfoglaltságot: sorban belevilágított minden jelenlévő szemébe a miniatűr, ámde attól még erősen fénylő lámpással és kíváncsian várta a reakciókat.
- Igen, segítünk! - felelt Chaknának Simeon is azonnal, amikor a lány el akart szakadni tőlük - A Fény Lovagjai nem hagynak cserben senkit a sötétben! - nyilakozta ki - Gyere, Tengerszem! - vigyorgott és Fuwával együtt változtattak irányt és segítettek be a harcba is, ha kellett.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[39. boss] Exp_bal16717/10500[39. boss] Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Szept. 13 2020, 21:44

Ahogy szépen sorjában meggyalázzátok szegény kiéhezett halakat, kik csak kis aprót szerettek volna kölcsönkérni a lánytól, úgy észre vehetitek, hogy egy igencsak különc személyről van szó. Ahogy rávetül a fény észrevehetitek a rózsaszín hajú cicafüles/farkas lányt, aki megnyugodva törli meg a homlokát, majd rátok mosolyog.
- Jaj, nagyon köszi mindenkinek! Azt hittem, hogy itt a végünk! Picúrral szinte semmit se láttunk! - mondta nagy lelkesen - Ah engem szólítsatok csak Kimikonak. - mutatkozik be illedelmesen majd Chakna felé fordul - Ja én nem vadászok! Meg akartam nézni a boss ajtót! Végre elértem ezt a szintet és kivi voltam milyen! Ti is oda tartotok? - kérdezi és kérdezés nélkül besorol mellétek, látszólag csak sodródva az árral.


// ha hagyjátok, hogy kövessen titeket, úgy egészen a bossteremig kísér titeket //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Silence Hétf. Szept. 14 2020, 18:54

Ez a boss más volt neki. Na nem maga miatt. De most nem tudott nem komolyan gondolkodni hogy jó ötlet-e odamenni. Mert eszébe jutott, hogy azon túl, hogy ő maga nem szereti a sötétet, és hogy nem lát - ami sokkal kevesebbszer fordult elő mióta megvette a látás jártasságot - ott lesz Simeon is... Aki fél a sötéttől. A fiú soha nem mondta volna ki neki, de... tudta, ezért ő maga is igyekezett kerülni a sötét helyeket, ha együtt kalandoztak, ami egyre gyakrabban fordult elő.
Végül mégis pont Simeon miatt szeretett volna mindenképpen ott lenni, és meg is írta a fiúnak, hogy érkezzenek együtt a szintre.  Főleg miután Hinari odaadta neki a világító sisakot, ami segíteni fog, hogy ne tévedjenek el!
Már a sisakban érkezett a találkozóhelyre, ahol Simeonékkal találkozott.
Mikor kézenfogva teleportáltak, ő igyekezett bátorítóan szorongatni Simeon kezét, de mikor megérkeztek, volt jónéhány pillanat, amikor sokkal inkább a fiú kezének melege bátorította őt... Még a sisakkal is... Nagyon sötét volt, és a víz alatt... Majdnem mint abban az álomban..De most sem ő, sem Simeon inncs egyedül, úgyhogy nem lesz baj... igaz?
Mosolyogva bólintott Hinarinak, és a világért sem engedve el Simeon kezét akkor sem, ha az akadályozta valamelyiküket a sötét tenger lényeinek elhessegetésében, előre úszott, mutatva az utat mindenkinek, nevetve Kimi ügyködésén. Majd egyszer megkérdezi hogy került rá is bányászsisak.
A sikoltásra megtorpant, és nem félve, de riadt aggodalommal nézett Simeonra, majd Hinarira is.
Aztán követve céhtársa és barátja reakcióját megmakacsolva mahát Chakna mellé úszott. Hiszen a lány nem világít! Nem engedhetik egyedül abba a sötétbe!
Amikor végül a cicalány (aki nem Miri... azt hitte pedig ő az egyetlen ilyen..) kiszabadították, a többiekre hagyva a beszélgetést megvárta a jelzést az indulásra, és mutatta tovább az utat világító sisakjával.
Ő is odakíváncsiskodott megnézni az információkat Simeonnal, de hamar az lett a vége, hogy a fiú karjába kapaszkodva hallgatta az ötleteket. Mert kellett lennie valaminek. Az nem lehet, hogy egyedül maradjon ilyen sötétben.. És Simeon sem! Nem, nem!


// Fuwa bányász sisakkal érkezik Ehhez Ozis kari: Silence 39.boss egyéb változás nincs,

Tárgybónuszok:
Akatsuki: minden "Szamuráj" előnevű felszerelés viselése után +2 speciális képesség pontot ad
Tündérszalag Rúna: Szivárvány Köpennyel együtt használva, amíg a köpeny képessége aktív, a fegyverrel végre hajtott támadások 10%-kal többet sebeznek
Viking Ezüstpáncél: két Viking Gyűrűvel együtt viselve +14 erőt ad
Bányász Sisak: A sisakban egy folyton világító kiszedhetetlen Gyertya Kristály lapul.
Pegazus Bakancs: egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.
Kaméleon Köpeny: egy, a tárgy viselője által választott cselekvés garantáltan sikerül, akár támadás, akár képességhasználat.
Vikinggyűrű: az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot
Iránygyűrű: a gyűrű egy erőteljes zöld fénysugárral megmutatja a legrövidebb utat egy térképen kijelölt pont vagy egy barátlistában kijelölt játékos vagy egy vele csapatban/céhben lévő kijelölt játékos felé.
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[39. boss] Exp_bal14616/10500[39. boss] Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Chakna Hétf. Szept. 14 2020, 19:36

A csapatot látva kissé megnyugodtam. Fuwako és Simeon a bányászsisakkal mutatták az utat, miután mindenki akit a teleportkapuhoz vártunk, megérkezett.
Még kuncogtam is kicsit a világító sisakkal és a csapat tagjainak reakcióival szórakozó kismadáron.
A sikoltást hallva viszont elszállt ez a kis jókedv, és igazából gondolkodás nélkül indultam volna segíteni, ha Hinari nem állít meg. A szemébe nézve hezitáltam egy pillanatig. Átfutott az agyamon, hogy ha ez a szint valamilyen eszement csapdája, akkor nagyon nem kellene a frontos csapat minden tagjának kockáztatnia, és én vagyok itt a legkisebb...
Végül nagy levegőt vettem és bólintottam.
- Siessünk, de amennyire lehet óvatosan - mondtam közben. Megbíztam Hinariban, és a céhtársaiban is, hogy ha nagyobb kalamajka adódik, akkor is fogják tudni kezelni, én pedig ott leszek, hogy amiben tudok, segítsek nekik. 
Végül nem történt hasonló sem ahhoz, amitől tartottam.
Nem tartott szinte semeddig elpixelezni a cicafüles lányt támadó mobokat elpixelezni ezzel a csapattal, és úgy tűnt a többieknek sincs ellenére, hogy igyekszem biztosítani, hogy az idetévedt lány kijusson.
Majdnem rávágtam a lelkes szavaira, hogy ne vicceljen, a boss nem azokra van szabva, akik éppen elérték a szintjét, de hamar belém hasított, hogy... Pont nem nekem kellene ezt mondani neki, így megerősítést várva pillantottam Hinarira. Jó ötlet, ha velünk jön?
- Igen, oda indultunk - válaszoltam közben, és végül akár így, akár úgy, de elindultunk tovább a bossteremhez, újra csak Fuwako és Simeon fényét követve.
Megnyugtatott, hogy volt még olyan is, aki nem velünk érkezett, hanem az ajtó előtt várt minket... Mégha az Rinne bohókás figurája volt is, az egyre kevésbé maró emlékeket idéző felszerelésével.
Pár perc várakozás után, ha esetleg még befutna valaki, megosztottam a társasággal az információkat, és betettem a közös tarisznyába a gyertyakristályokat.


// Közös tarisznyába: 32 db gyertyakristály

Chakna (39) - HP:170 | F:78 | E:34 | I:72 | K:41 | GY:40 | S:33 | P:80
Tárgybónuszok
Tündérszalag Rúna: Szivárvány Köpennyel együtt használva, amíg a köpeny képessége aktív, a fegyverrel végre hajtott támadások 10%-kal többet sebeznek
Az Élet Vértje: minden harmadik nagykörben visszatölti a viselője maximális HP-jának 10%-át.
Zafírszálas Fedora: plusz egy szint Nyomkövetés jártasságot ad legfeljebb negyedik szintig.
Szivárvány Köpeny: Egy harcban egyszer egy célpontot 3 körre megvakít, a megvakult célpont csak 4 vagy afölötti dobással találhat el.
+Artemis: Artemis nyilai meg vannak áldva, így minden egyes találatkor egyel többet sebeznek. Először a használó sebzésével megegyezőt, majd plusz egy, majd az előző értékhez megint plusz egy, mindaddig, amíg a pluszok száma el nem éri a fegyver szintjét. Tehát maximálisan annyi plusz érhető el, mint amennyi a fegyver szintje.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[39. boss] Exp_bal9545/9700[39. boss] Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Leonard Kedd Szept. 15 2020, 15:53


Leo a halak aprításában segítséget nyújtott, amennyiben szükség volt rá, ezen kívül viszont csak karba font kézzel figyelte a kibontakozó jelenetet - és hallgatta a párbeszédet -, amíg csak be nem tudott sorolni a Kimikoként bemutatkozó lány mellé.
- Nem tanácsos látás jártasság vagy fényt adó tárgy nélkül ezen a szinten egymagad útra kelni - csóválta meg a fejét megrovóan, miközben jobban szemügyre vette a petet és idomárját.
- Remélem, pánikburkot legalább hoztál magaddal - pislogott aztán kérdőn az idegenre.  - Egyébként én Leo vagyok. Ha nem látsz, nagyon szívesen segítek eltájékozódni - folytatta és addigra kiült arcára a rá oly jellemző vidám, széles mosoly. A kis közjátéknak köszönhetően szinte el is feledkezett róla, hol van és mi előtt állnak - persze a sötét, víz alatti kazamaták rövid időn belül újra emlékeztették legfőbb feladatára.

Leo (46) - HP:205 | F:71 | E:60 | K:94 | GY:172 (189) | S:46 | P:90

Felszerelés:
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[39. boss] Exp_bal18220/10500[39. boss] Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Hinari Csüt. Szept. 17 2020, 14:09


Én se feltétlen néztem jó szemmel az idomár csatlakozását, de mivel se szervező, se parancsnok nem voltam, igazából annyit gondoltam tenni összesen, hogy külön is odafigyelek majd rá. Feltéve... ha megtaláljuk egymást, ugyebár. Ez persze Chaknára és a többiekre is igaz volt.
- Én pedig Hinari - vettem át a szót Leotól egy elfojtott sóhaj után - Pánik Burok vagy Pánik Kristály nélkül pedig nem engedünk be senkit a bossterembe, úgyhogy nézd át, van-e nálad - mosolyogtam rá, ám tekintetem szigorúságról árulkodott: igaz, mindenkinek a saját felelőssége a boss, de igyekeztem minimálisra csökkenteni a halálok kockázatát.

Végül megérkeztünk a bossterem elé és amint az óra elütötte a megbeszélt időpontot, úgy Rikoval vagy Riko nélkül, de elkezdtem a taktikai megbeszélést.
- Ahogy azt Chakna infóiból is láthatjuk, mindenki egymástól elszeparálva, a sötétbe fog érkezni. Kérlek titeket, hogy amint lehetőségetek van rá, használjátok a közös tarisznyában lévő Gyertya Kristályokat és ha rögtön a harc elején láttok fényt valahonnan, ami hasonlít a Silenceen lévő fényhez - intettem a lány felé - Úgy a körötökben próbáljatok meg feléje igyekezni. Képességet csak az használjon, akinek 70 pont legalább van rajta, de ettől függetlenül is preferáljuk az itemhasználatot a harc során, ugyanis a boss a specre rakott pontjaiban kiemelkedő. A másik dolog pedig a segítségkérés. A boss-segítők akármelyikünk hangján képesek segítségért kiáltani, ezzel félrevezetve minket, így mindenkit nyomatékosan megkérek, hogy ha bajban van, azt egyetlen jelszóval adja a többiek tudtára. Legyen ez a szó... - gondolkodtam el és néztem körbe - Mondjuk a barack Tengeri kagyló - igyekeztem olyat választani, amit Rinne is könnyen megért.
- Ezen felül fontos, hogy értsétek, hogy mindenki a saját döntéseivel viszi előre a harcot, így az infókat olvassátok el alaposan és ha valakivel találkoztok, azonnal szóljatok neki, hogy az esetlegesen közeletekben lévő bosskinézetű lény valóban a boss-e, vagy csak egy utókép. Ennek legfontosabb jele, hogy amíg a boss támad, addig a segítője nem. Tehát próbáljatok meg fényt kreálni, az alacsonyabb sebzéssel rendelkezők - néztem itt elsősorban a kis sasfiókára -  a megjelenő segítőket támadják, ha bajban vagytok a "tengeri kagyló" jelszót kiáltsátok és ami talán a legfontosabb, hogy mivel nem tudunk minden taktikai információt, így ha valami mást tapasztaltok, ami itt nem jött elő, ahhoz mérten módosítsátok a döntéseiteket - foglaltam össze. Ha volt kérdés, természetesen válaszoltam és ha valaki lemaradt volna a megbeszélésről, úgy érkeztével nagyon röviden elmondtam neki is ezen utolsó tételeket. Igen, még Rikonak is, ha figyelt rám, ha nem: nem baj az, ha mindenki pontosan tisztában van vele, mire is vállalkozik a bossterem küszöbének átlépésével.


Beteszem a közösbe az ABA itemjeit.

Hinari (50) - HP:320 | F:92 | E:116 | K:60 | GY:212 (233) | S:82 | P:85

Tárgybónuszok
Ősi Sárkánymintás Katana 17. szint
Sárkányfog Rúna:  Míg tart a páncélod, 10%-kal kevesebb sebzést szenvedsz el. Pikkelyes lesz a fegyverviselő kezed.
Szellő Vért: PvEben minden 10-, PvPben minden 25 élet/páncélpontnyi sebződés után +0.1 SP-t generál a viselőjének
Napsugár Fejpánt: körönként 20 HP-t regenerál a viselőjének.
Pegazus Bakancs: egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.
Szivárvány Köpeny: Egy harcban egyszer egy célpontot 3 körre megvakít, a megvakult célpont csak 4 vagy afölötti dobással találhat el.
Vikinggyűrű: az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot
Lila Vikingkoponya-gyűrű: Egy harcban egyszer egy körre lefoghatod ellenfeled, aki ebben a körben nem fog tudni semmit sem cselekedni.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[39. boss] Exp_bal29686/10100[39. boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Mirika Vas. Szept. 20 2020, 14:27

Míg Fuwa-chan elöl világította nekünk az utat, én hátul biztosítottam, lévén ha valami feltűnik mögöttünk, azt még biztonságos távolságból le tudtam szedni. Ezért is volt az, hogy a sikoltást hallva talán mi reagáltunk és érkeztünk utoljára a helyszínre, már csak akkor, amikor nem volt mit aprítani. Mondanom se kell, hogy Momo csalódott csippantással nyugtázta az elvesztegetett lehetőséget, én viszont a homlokomat ráncoltam. Egy idomár, cicafüllel és farokkal. Honnan ismerős ez vajon?
- Szia, én Mirika vagyok :3 Cuki fülek, megnézhetem őket? :3 - kérdeztem, szinte várva, hogy viszonozza a kérést, én pedig fel tudok vágni, hogy az én füleim nem levehetők. Mondjuk ez már jó régen így volt, tekintve hogy ezelőtt a... bug előtt a késem adott nekem igazi füleket. Igazi, de süket füleket. Szemben ezekkel, amik nagyon is jól funkcionálnak. Kicsit túl jól is, szóval a sikítás engem picit jobban megvisel Rolling Eyes Valahogy nem lepett meg, hogy Leo-kun egyből felajánlotta a segítségét, szóval kapott is egy finom tockost és egy ártatlan mosolyt tőlem, ha esetleg kérdőn nézne rám :3
A fun azonban csak nagyjából eddig tartott, mert az infók alapján nagyon komplikált harcra számíthattunk. Csak reménykedni tudtam, hogy a boss nem a terem közepén fog állni mozdulatlanul, és nem kell mindenkinek odaúsznia hozzá a világ végéről. Meg abban is reménykedtem, hogy akárhová kerülök, elég közel leszek ahhoz, hogy megtámadhassam mozgás nélkül is.
- Szóval... azt hiszem számolhatunk úgy, hogy minden harmadik körben gazdagodni fogunk vagy 6-7 új árnyékkal... - morogtam a bajszom alatt, felmérve, hogy hányan vagyunk... vagyis leszünk, ha Riko-chan is beesik. Ez nagyon rosszul hangzott, különösen úgy, hogy az árnyékok mellénk spawnolnak, vagyis egyből kapunk egy sebzésjelzőt. Vagyis optimális esetben egyet...
- Ha a boss mindenkit támad, aki egy helyen van, akkor nem jó ötlet csoportokba verődni... amint megjelennek az árnyékok, az legalább 100 sebzés akár egyedül vagy, akár másokkal... csak az a különbség, hogy te egyedül kapod be, vagy mások is melletted - néztem rá Hinari-chanra gondterhelt arccal. Így most hirtelen nem is láttam megoldást rá, hogy lehetne egyensúlyozni a boss támadása, a mozgás és az árnyékok ritkítása között hatékonyan. Ami ránk vár bent, az túl gyors ehhez.
- Függően attól, hogy fog menni most, ha újra kell próbálni, én megfontolnám, hogy csak három-négy DPS menjen be másodszorra - vettem halkabbra. Számomra úgy tűnt, ennyi emberrel nem lehet kordában tartani, ami bent történik.


Hasznos itemek:
- Vikinggyűrű: első támadás nem fogyaszt CSP-t
- Kraken Gyűrű: 48 extra sebzés
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[39. boss] Exp_bal11225/10500[39. boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Szept. 21 2020, 19:02

Látszólag a kiscsajszi kissé komolytalanul áll a helyzethez, bár nem vicceli el a dolgokat, ám ahogy megpillantja a sárkány petet, szinte minden egyéb süketfülekre talál.
- JAJ DE CUKIIIIII!
Ezzel a kis petre veti magát és ölelgetve simogatja, ahol éri, az sem zavarva, ha esetleg kormos, vagy harapásnyomos lesz. Természetesen ha kélte magát, vagy sikerült Mirinek leráncigálnia petjéről a lányt, szívesen hagyja neki, hogy megfogja a füleit vagy macskafarkát, melyek mindegyike viszonylag valósághű volt, bár nem annyira, mint az övé, azonban mikor az induláson volt a hangsúly és Leo felajánlja a segítségét, a lány azonnal a fi „karjaiba” szalad és keblecskéit a fiú karjainak nyomva hozzábújik.
- Wiiii, én hősöm! – mondja csillogó szemekkel a fiúnak, majd Hinari felé fordul - Persze, hogy van anélkül nem is mernék kimozdulni a városból!
Akár így, akár úgy, a boss terem előtt a lány Fotó kristályokkal készít magának egy-pár képet, mintha csak selfiezne, majd a megjegyzésekre furcsán néz a többiekre.
- Ja én csak a kaput jöttem megnézni. Mondtam, hogy erre vagyok kíváncsi. És az elhangzottak alapján ez egy ijesztő boss! És én nem szeretem az ijesztő dolgokat… - mondja, bár látszólag nem képtelenség meggyőzni, hogy kövessétek.


// amennyiben megpróbáljátok meggyőzni, úgy a továbbiakban ő is csatlakozik hozzátok //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Rikomono Pént. Okt. 02 2020, 15:44

Sok hülye szinten jártam már, de egyelőre ez vitte a prímet. Nem tudom eldönteni, hogy aki ezt kitalálta, az egy istenverte barom, vagy egy zseni, de az biztos, hogy a vaksötétben legalább nem zaklatnak hülyék. Pláne ha mondjuk magamra húzok egy fehér lepedőt is, és huhogni kezdek Rolling Eyes Tetszett, hogy sokan inkább elkerülik ezt a helyet, szóval szíves-örömest keblemre öleltem a nyugalmat, amit ez a szint adott. Ja, és ha már itt voltam, felfedezés közben sikerült a bosstermet is megtalálni. Azok után, hogy az előző bosson pont arra gondoltam, hogy ha a kezembe kapnám a lehetőséget, akkor megmutatnám, hogy nem kell ennyit vacakolni ezzel. Menő Rolling Eyes
Voltak olyan hülyék, akik infóra pazarolták a pénzüket, engem azonban pont nem érdekelt, milyen taktikája van a bossnak. Az én szemszögemből nem változtatott a lényegen, kurvára mindegy volt, mennyit sebez, vagy mennyire gyors, meg mit csinál. Szándékosan késtem, eszem ágában se volt végighallgatni az értelmetlen pofázást. Csak annyi időre álltam meg, hogy végignézzek a csapaton. Elégedetlenül csettintettem a nyelvemmel az új arcokat látva.
- Szánalmas... - kommentáltam a csapat összetételét, majd összecsaptam a tenyeremet.
- Akármit beszéltetek meg, az lesz, amit én mondok. Ha nem hallgattok rám, és valamit elcsesztek, magatokra vessetek. A taktika pofonegyszerű: ledaráljuk a bosst, mielőtt ő darál le minket. A sorrend Ozzy, pofázó kisgyerek, szőke királykisasszony, aztán én, majd Leonardo. A többiekre úgyse kerül sor. Ennyi >.> - mutattam sorban az emberekre (Ozirisz, Simeon, Hinari, én, Leonard). Nem mondtam meg, ki mit csináljon, magától értetődő kellett, hogy legyen. Ha nekem az, akkor nekik is tudniuk kell.
- Ez a jelszavazás full hülyeség, egyszerűen ne kérjetek segítséget, és kész Rolling Eyes - legyintettem a szöszi ostobaságára. Ilyet baromságot is csak ő tud kitalálni. Faszért kell mindent túlbonyolítani >.>

Razonek Tüskéje
Viking Gyűrű
Szivárvány Köpeny+Tündérszalag Rúna
Pegazus Bakancs
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[39. boss] Exp_bal12783/10100[39. boss] Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Okt. 07 2020, 14:03

Végül szépen lassan, de mindegyikőtök elindul a csúszdákon. Sajnálatos módon a csúszdák lejárója azonnal elzáródik, ha egy főnél több áll oda az egyikhez, és amint valaki lecsúszott rajta, az adott járat azonnal bezáródik. A csúszda épp olyan sötét és nyirkos, mint eddig a folyosók, de még szerencsére ide is kitart a levegőbuborék. Rengeteg falnak csapódás, elágazódás és miegymás nyomán, végül egy meredek lejtő fogad benneteket, melynek a végén láthatjátok a tengervíz peremét, így ha szerencsétek van még tudtok egy gyors mély levegőt venni, mielőtt becsapódtok a járatokba. A labirintusba vezető lejáró azonnal elzáródik, amint gyors tempóba lejjebb süllyedtek. Meglepően könnyen mozogtok a víz alatt és szinte semmilyen felhajtó erőt nem éreztek és bár van némi ellenállása a víznek, alapjáraton nem sokban különbözik a felszíntől attól eltekintve, hogy azonnal megjelent az oxigén szintetek. Bár a partyban látjátok a csapattársaitok életét és páncélját, a map csak azt mutatja nektek, amit ti magatok láttok, így a többiek nevét és pozícióját se láthatjátok.

INNENTŐL FOGVA A BOSSHARC IDEIGLENESEN EGY IDŐBEN FOG HALADNI! A POSTVÁLTÁSOK HETI ALKALMANKÉNT TÖRTÉNNEK, VAGY MÍG MINDENKI NEM ÍR! AKI ÍRNI AKAR AZ CSAKIS A CSÚSZÁS ELŐTTI DOLGOKAT ÍRHATJA LE, ONNANTÓL FOGVA KÉREM NEKEM KÜLDJE EL A POSTJÁT PRIVÁT ÜZENETBE AZ ÁLTALAM KÜLDÖTT PM-RE VÁLASZOLVA.



???


Szabad kör
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.



Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:


Játékos cselekvések:

Boss cselekvések:

Életpontok/adatok:
???: ??? HP ??? P

--------------------------
Hinari (50. szint): 320/320 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
Leonard (46. szint): 205/205 HP, 90 páncél, 470/470 CSP
Silence 39 (47. szint): 195/195 HP, 120 páncél, 375/375 CSP
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
Mirika (40. szint): 150/150 HP, 125 páncél, 240/240 CSP
Rinne (50. szint): 400/400 HP, 365 páncél, 240/240 CSP
Simeon (50. szint): 295/295 HP, 110 páncél, 220/220 CSP
Chakna (39. szint): 170/170 HP, 80 páncél, 205/205 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Rikomono
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:

Chakna:
32x Gyertyakristály
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Leonard Pént. Okt. 09 2020, 18:37


A lány hálás ölelése nem kifejezetten volt ellenére, habár az "én hősöm" kifejezés valahogy rossz emlékeket idézett benne, Mirika tockosa pedig végleg visszarángatta a valóságba. Finom, de határozott mozdulattal fejtette le magáról Kimiko karjait, de azért az út hátralévő részében odafigyelt rá, merre úszkál.
- Lennék én a te hősöd is, ha engednéd - kacsintott még Mirire, de aztán jókedve nagyon hamar apadni kezdett, ahogy közeledtek a boss bejáratához. Ott aztán még utoljára jóindulatú mosollyal fordult Kimikohoz.
- Akkor gyorsan teleportálj el, nehogy bajod essen, miután elmentünk - koppintott az orrára, aztán a csúszdák felé vette az irányt. Kétkedően nézte a furcsa lejáratokat, nem nagyon volt oda az ötletért, hogy beleüljön abba az izébe.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[39. boss] Exp_bal18220/10500[39. boss] Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Hinari Kedd Okt. 13 2020, 09:01


- Nem tudjuk, hogy mindenkit támad-e - ráztam meg a fejem Miri felvetésére, de sajnos arra, amit a klónokkal és a második próbával kapcsolatban mondott, csak bólintani tudtam: lehet, hogy ez egy olyan boss, aminek 3 az ideális csapatlétszáma, ki tudja - Odabent majd kiderül - tettem hozzá és ha nem volt más kérdés vagy ötlet, megnéztem magamnak azokat a csúszdákat. Szerencsére időközben az ismeretlen, ijedt idomár is hazateleportált, eltűnésével együtt viszont megjelent Riko, akinek megjegyzését úgy ahogy van elengedtem a fülem mellett. Ha nem hallgatunk rád, akkor talán túléljük - kommentáltam azért gondolatban az utána elhangzottakat és igaz a nő megjelenése csak fokozat feszültségemet, de inkább visszanyeltem a szavakat és odaálltam az egyik bejárat mellé.
- Mindenkinek sok szerencsét - fordultam még vissza a többiekhez, majd elhelyezkedtem és beléptem a lyukba, hogy lecsúszhassak a sötétségbe.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[39. boss] Exp_bal29686/10100[39. boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Simeon Kedd Okt. 13 2020, 19:13


Amíg Simeon Fuwával-, Tengerszem pedig Kimivel volt elfoglalva, addig Kimi mindenki mással, egymás után: kíváncsian méregetett minden ismeretlen arcot és egyenként megnézte, vajon mit tesznek, ha feléjük világít. A legtöbben mondjuk nem is tettek semmit, így a kis sasfióka hamar megunta a játékot és inkább a taktikára kezdett el odafigyelni: szóval harc lesz és érdekes?
Tengerszem már cseppet sem volt ennyire lelkes: elraktározott magában minden információt, hogy alkalmas pillanatban közvetíthesse azt az idomárjának, mert... mert Simeon Fuwát karolta át, őt nézte és a fiatalkorú polipban felmerült, hogy a srác egyáltalán nem is figyel oda az elhangzottakra. Mondjuk néha bólintott Hinari szavaira és amikor Rikomono rámutatott, akkor is felnevetett és hatalmas bólintással közölte, hogy "Értettem!" Ettől függetlenül Tengerszem nem votl meggyőzve róla, hogy tényleg értett-e mindent, jobbnak látta hát, ha odafigyel. Sötétség, három körönként fény és külön kezd mindenki. Nameg kagyló.
- Ph-hhh! - bólintott a pet, két csápja közé fogta Kimit és odaállt idomárjával az egyik lyuk elé.
- Odabent egészen biztosan találkozunk! - vált el Simeon Fuwától egy izgatott kacsintással, aztán már vetette is be magát az ismeretlenbe, két petjével együtt.


Statok karakterlap szerint, meg mostmár van Nevelés Kesztyűm is! Very Happy
Meg még ezek: Napkalap, Szivárvány Köpeny, Tündérszalag Rúna, Pegazus Bakancs, 2x Kraken Gyűrű
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[39. boss] Exp_bal16717/10500[39. boss] Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Silence Szer. Okt. 14 2020, 17:07

Fuwa nagyon nehezen akarta elengedni Simeont. De tudta, hogy ha le akarják győzni a bosst, muszáj. Mosolyogva a sisakjára mutatott, hogy jelezze a fiúnak, keresse a sisak fényét, és akkor nem lesz baj.
Ezután ő is lecsúszott a sötétségbe.
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[39. boss] Exp_bal14616/10500[39. boss] Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Okt. 15 2020, 13:22

A mesélések kiosztva.



???


Szabad kör
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.



Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:


Játékos cselekvések:

Boss cselekvések:

Életpontok/adatok:
???: ??? HP ??? P

--------------------------
Hinari (50. szint): 320/320 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
Leonard (46. szint): 205/205 HP, 90 páncél, 470/470 CSP
Silence (47. szint): 195/195 HP, 120 páncél, 375/375 CSP
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
Mirika (40. szint): 150/150 HP, 125 páncél, 240/240 CSP
Rinne (50. szint): 400/400 HP, 365 páncél, 240/240 CSP
Simeon (50. szint): 295/295 HP, 110 páncél, 220/220 CSP
Chakna (39. szint): 170/170 HP, 80 páncél, 205/205 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Rikomono
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:

Chakna:
30x Gyertyakristály
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Okt. 23 2020, 16:26

A mesélések kiosztva.



???


Szabad kör
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.



Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:


Játékos cselekvések:

Boss cselekvések:

Életpontok/adatok:
???: ??? HP ??? P

--------------------------
Hinari (50. szint): 320/320 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
Leonard (46. szint): 205/205 HP, 10 páncél, 378/470 CSP
Silence (47. szint): 194/195 HP, 120 páncél, 375/375 CSP
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
Mirika (40. szint): 149/150 HP, 125 páncél, 240/240 CSP
Rinne (50. szint): 400/400 HP, 365 páncél, 240/240 CSP
Simeon (50. szint): 295/295 HP, 110 páncél, 220/220 CSP
Chakna (39. szint): 170/170 HP, 80 páncél, 205/205 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Rikomono
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:

Chakna:
30x Gyertyakristály
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Nov. 01 2020, 04:19

A mesélések kiosztva.



???


Szabad kör
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.



Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:


Játékos cselekvések:

Boss cselekvések:

Életpontok/adatok:
???: ??? HP ??? P

--------------------------
Hinari (50. szint): 320/320 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
Leonard (46. szint): 205/205 HP, 10 páncél, 470/470 CSP
Silence (47. szint): 192/195 HP, 60 páncél, 375/375 CSP
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
Ozirisz (50. szint): 240/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
Mirika (40. szint): 147/150 HP, 125 páncél, 240/240 CSP
Rinne (50. szint): 400/400 HP, 365 páncél, 240/240 CSP
Simeon (50. szint): 295/295 HP, 110 páncél, 220/220 CSP
Chakna (39. szint): 170/170 HP, 80 páncél, 205/205 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Rikomono
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:

Chakna:
30x Gyertyakristály
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Nov. 10 2020, 18:13

// A könnyebb mesélés érdekébe egybevontam a játékokat, mivel már túl bonyolult lenne mesélni. A személyek, akik ebben a körben semmiképp nem tudnak a bossba ütni, legyenek szívesek a harci bosskörök végeztével írni csupán. Érintett személyek: Rinne, Simeon. A többiekre mostantól a harci szabályok vonatkoznak //

[39. boss] 39_bmp10
Mumus, a Holt Vizek Árnya


TÉRKÉP:


Hinari jön
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 1293
- Leonard: 60
- Hinari 956
- Bossgyengítő Kristály: 191
- Mirika 72
- Bossgyengítő Kristály: 14

Játékos cselekvések:
Leonard Bossgyengítő kristály
Hinari 4x támadás bossba
Hinari leváltja Silence-t
Mirika 2x támadás bossba

Hinari 4 HP-t fullad
Leonard oxigénköltsége ismét aktív
Rikomono a következő körben fulladni kezd
Silencenek a következő körében nincsen oxigén költsége
Ozirisz 1 HP-t fullad
Mirika 8 HP-t fullad
Rinne 1 HP-t fullad
Simeon 1 HP-t fullad
Chaknának a következő körében nincsen oxigénköltsége

Simeon Mirika rettegő segélykéréseit hallja maga elől.
Tengerszem erős fényáradatot lát maga előtt.
Chakna megpillanthatja a bossal hadakozó csapattársait.
Rikomono már majdnem eléri a bossal viaskodó bajtár.... többieket.
Mindenkinek frissül a térképe, Silence aktuális körével illetve hozzá egy üzenet: "Itt van a boss velem és Hinarival"

Boss cselekvések:
A boss szeme megvillan és Hinariról Leonard felé fordul.
A boss 60-at sebez Leonardra.

Életpontok/adatok:
Mumus: -203 HP
[39. boss] Hpcsikd
--------------------------
- Hinari (50. szint): 316/320 HP, 85 páncél, 125/300 CSP XXXX TJ: 3x
- Leonard (46. szint): 155/205 HP, 470/470 CSP OOO TJ: 3x
- Silence (47. szint): 192/195 HP, 60 páncél, 375/375 CSP O TJ: 4x
- Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP XXXX TJ: 4x
- Ozirisz (50. szint): 239/240 HP, 130 páncél, 200/200 CSP XXX TJ: 4x
- Mirika (40. szint): 139/150 HP, 125 páncél, 140/240 CSP X TJ: 5x
- Rinne (50. szint): 399/400 HP, 365 páncél, 240/240 CSP XXX TJ: 5x
- Simeon (50. szint): 294/295 HP, 110 páncél, 220/220 CSP XXX TJ: 4x
- Chakna (39. szint): 170/170 HP, 80 páncél, 205/205 CSP O TJ: 4x SJ: 1/3
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Rikomono
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:

Chakna:
30x Gyertyakristály
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:


Az eddigi körök tartalmából:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Hinari Kedd Nov. 10 2020, 19:45


Egy pár támadás és már bele is sebeztem az életcsíkjába. Csak a szemem sarkából láttam, ahogy közben Leo ellöki Fuwát, de a lánynak sikerült megosztania a térképet és nemsokára a bejövő körüzenet is csippant - csupán egy lélegzetvételnyivel később, illetve... nos, annyival éppenséggel nem: nem kaptam levegőt. Az érzés hirtelen jött, az oxigéncsíkomat és a fulladásos sebzésem elnézve pedig nem tűnt éppen ideálisnak a helyzet. Nyeltem egyet, tekintetem a bossra vetült, markomban egy üvegcsét szorongattam.
- Leonak adjatok páncélt, igen! - kiáltottam hátra az érkező Mirikának, a sebzéséről viszont egyelőre fogalmam sem volt; talán Leo vagy Fuwa tudnak rá válaszolni - Úgy tűnik azt támadja, aki utoljára támadt rá vagy akivel egy mezőn van - mondtam még a többieknek, majd felemeltem a hangom.
- Switch Leo - próbálkoztam újra, bár jóllehet fölöslegesen, majd megittam a potiont és felizzítottam a Katanát. Először egy kétvágásos kombinációt hajtottam végre, a kényszerű pihenőidőmben pedig volt alkalmam megnézni a jelzők szaporodását, mielőtt újabbakat vághattam volna... egyre sötétülő látótérrel és émelygő közérzettel. Összeszorítottam a fogaim és előrelendültem, mélyeket szívva a sűrű folyadékból, teljesen esélytelenül. A cselekvéspontjaim is rohamosan fogytak, így a második pihenőköröm alatt körülnéztem, megragadtam a sárga életcsíkhoz közeli Leo kezét és az utolsó többletkörömmel megpróbáltam nemcsak magamat, hanem őt is átlökni egy mezővel arrébb, távol a bosstól. Buborékok. Szabad kezemmel a falat támasztottam és szívtam be az éltető oxigént, egészen addig, amíg kellően magamhoz tértem és a légzésem is visszaállt a normálisra. Hogy közben mennyit sikerült sebeznem és mi egyebek történtek? Csak azután néztem körül, hogy valamennyire magamhoz tértem a fulladásból.


Switchelem Leot, ki tudja alapon. Utána Villámgyors Ütés Potion, 2 támadás, pihi, 3 támadás, pihi, majd az utolsó SPmmel átvergődök a buborékokhoz és HA lehet és tudok, úgy Leot is átlököm magammal (ha nem megy, úgy csak én megyek át). Az első két támadásomból max 1-et hibázhatok, majd a maradékból is max 1-et, azaz 2 hibával 737, 1 hibával 956, 0 hibával pedig 1195 sebzés a bossba (239 sebzés/találat). A köröm végén gyógyulok 20 HP-t és amíg van páncélom, 10%-al kevesebbet sebződök.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[39. boss] Exp_bal29686/10100[39. boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[39. boss] Empty Re: [39. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.