Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Dakobolen elveszett bárdja

5 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[Küldetés] Dakobolen elveszett bárdja - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Dakobolen elveszett bárdja

Témanyitás by Strea Kedd Ápr. 07 2020, 16:58


Először nem értettem, miért nem fogadja el egyikük sem a potiont, de ahogy így elnéztem a párbeszédek kialakulását - még Fuwa hosszú szövegének olvasása közben is -, kezdtem rájönni, melyikük miért utasította el.
- Nincs mit - bólintottam a srácnak mosolyogva - Nem tartoztok érte semmivel. A Unity is sokszor kisegített már minket - mondtam, viszont a lánnyal nehezebb volt a helyzet... ennyire megviselték volna őt a történtek? Mindenesetre ezt ráhagytam a Unitys fiúra, meg Fuwára. Azért ha úgy volt, odaadtam neki mégis, ellenkező esetben pedig egy sóhajjal tettem el. Láttam azt is, hogy Fuwa üzenetet kap éshát... volt egy tippem, kitől -.-
- Oh, mostmár értem - adtam vissza Fuwának a füzetet és vettem elő a zsebemből valamit - Az az idomár a jetijével minket is megtámadott a levegőben... aztán amikor meglátta, kit dobott le, dadogva kezdett el hátrálni - ingattam meg a fejem - Nem értettem, miről beszél és miért dobja nekem a kristályt, hogy csak hagyjam békén inkább visszaadja... - gondolkoztam el - De így már stimmel. Akkor ez a tiéd - nyújtottam oda a Sakuzonak nevezett fiúnak a teleportkristályát - Ha tudtam volna, hogy aranyat is lopott tőletek... de Fuwa életcsökkenése aggasztóbb volt, így azt hiszem akkor is inkább a barlangot kerestem volna. Ügyesek vagytok, hogy sikerült legyőzni - dícsértem Fuwát, hisz láthatólag ő is örült ennek. Napról napra ügyesebb és magabiztosabb lesz - és igen, idekint a mezőn, nem egy szobába bezárva.
- Van egy kijárat kicsivel fentebb, Nestor hátán egyesével felmehetünk - intettem az adott irányba aztán - Vagy teleportkristály. Ha mindenkinek megvan - néztem körbe a társaságon, majd elsétáltam a kincsekhez és én is megnéztem a tányért, amit Fuwa szorongatott - Neki nem viszel belőle? - súgtam oda Fuwának és kuncogtam egy kicsit. Azt hiszem mindketten tudtuk ugyanis, kiről beszélek :3 - Ha eladtok ezekből, akár Dakobold falujában, a tolvajnak kifizetett mennyiségű aranyat, vagy akár többet is visszakaphattok érte - guggoltam le és fogtam meg egy koboldérmét. Persze nem állt szándékomban semmit sem elvenni tőlük, így megvártam, amíg döntésre jutnak a kincseket és a kijutást illetően is... és ha ez megvolt, követtem őket, akár Nestor hátán, akár kristállyal.


Nos, Dakobolen Bárdja megvan, Sakuzo kristálya megvan és a kincsek is megvannak, hogy belőlük bezsebeljetek párszáz aranyat, a meglopás ellenértékeként. Ideje visszamenni hát a faluba és megkeresni az NPC-t, aki a küldetést adta - egyébként ahogy szóba elegyedtek vele, felugrik egy másik lehetőség is, a kincsekről; és a kobold jóáron vesz meg mindent, amit csak eladni kívántok neki. De persze, meg is tarthattok belőlük vagy vihettek ajándékba is. Ahogy tetszik ^^ Jussatok ki a barlangból, keressétek fel a küldetésadót és fejezzétek be a küldetést!

Zárókör következik.
Határidő: április 10.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Dakobolen elveszett bárdja - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Dakobolen elveszett bárdja - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Dakobolen elveszett bárdja

Témanyitás by Seishin Csüt. Ápr. 09 2020, 19:49

Sakuzora pillantottam, mint most itt és akkor a céhben történteknél is miatta nem tört ki káosz azt hiszem. Végig tartotta a frontot, de most meg aggódik? Ugyan minek, nincs itt semmi sem amiért érdemes lenne időt és szót pazarolni. Főleg nem rám, nem érdemlek ilyesmit. Nem tettem hozzá a harchoz és küldetéshez se sok mindent. Ők ketten vitték végig az egészet.
- Csak ... semmi.... fáradt vagyok. - Hazug vagyok, nem a testem érzem fáradtnak és nem is az elmém. A lelkem az, ami belefáradt ebbe az egészbe úgy érzem. -Máskor olyat hívj, aki ügyesebb és erősebb nálam. Nem szeretném újra látni elvesztek valakit. -Halkan teszem hozzá mi közben szeretnék lehajolni kutakodjak még egy kicsit. - Nem tudnám elviselni még egyszer.
Más nem tiltakozik, akkor magamhoz veszek pár érmét és más tárgyat. Természetesen csak annyit Silnek és Sakuzonak bőségesen legyen mit elcipelni. Mikor kezembe akarja nyomni a küldetés tárgyat visszautasítom.
- Túl ügyetlen vagyok. - Tettem még hozzá halkan. Silre nem számítottam, hogy meg fog hajolni. Talán ahogy elém lépet félre értelmeztem a mozdulatát. Fél lépést hátráltam azt hittem majd leszid vagy valami amiért béna voltam. Amit művelt az meg lepett, meg hajolni, de minek? Miért csinálja ezt én nem tettem semmi olyat amiért megérdemelném. Igen tényleg nem, igaz kész voltam meg halni az egyedül az én gondom.
- Én ne köszönd..... értetek kár lenne....- Hiába volt kedves az idegen nő, akit láthatóan kedvel Sil én még mindig nem bízom benne. Legyen bármilyen céhben is ennyi nem elég, hogy életem a kezébe adjam. Hátrébb lépek el a kupac közelebből és elveszem a kristályom.
- A Küldetés adónál leszek ott várok. - Egyszerűen elteleportáltam a következő pillanatban.
Kobold fel ajánlotta megvételét a kincseknek, én pedig szinte mindent eladtam neki kivéve néhány apróságot. Az árnyjátékos csecsebecsét és pár érmét megtartottam.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Dakobolen elveszett bárdja - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Dakobolen elveszett bárdja

Témanyitás by Sakuzo Vas. Ápr. 12 2020, 21:21

-ÁÁÁÁ értem... én is az vagyok... basszus... nem volt könnyű menet mi? Amúgy ne butáskodj már, bőven jó volt ez így is, csak majd még gyakorolni kell kicsit szerintem és menni fog neked is.-kérdeztem egy kicsit oldottabban Seishintől, miközben próbáltam bíztatni is egy lendülettel. Persze utána hozzáteszi, hogy majdnem elvesztett minket, amitől nekem ismét feszült lett a hangulatom. Ezek szerint azért stresszelődött le hirtelen, mert eszébe jutottak azok a régi emlékek. Nem lehet kellemes, mondjuk átérzem, mert én a másik oldalán voltam a dolgonak és lányokat is nagyon megterhelte a dolog, azért is volt az, hogy sokat jönnek velem farmolni mostanság is...-persze mielőtt tovább próbálnám megbeszélni vele a dolgot közbejön más is... azaz más valaki.
Amikor odamegyek a lányhoz a sárkánnyal, akkor megkínálnak egy potionnel, amit kis noszogatásra el is fogadtam tőle. Legalább nem kell aggódnom amiatt, hogy hazafelé megölne valaki azonnal... Pirosban kellemetlen lenne egy ilyen vidéken szaladgálni.-Ezután pedig elkezdett valami másról beszélni. Ahogyan hallgattam a szavait pedig egy picit összeráncoltam a homlokomat. Akkor tényleg ő lesz az akire gondoltam... Valszeg... Most nem tudom hírességekkel hogyan kéne beszélni, de valami azt súgja, ha most elkezdem játszani a menő csávót az nem lenne valami jó benyomás... Mondjuk ha klisés lennék hátracsapnám a hajamat, nekidőlnék valami falnak és valami olyasmit mondanék: "Hé csajszi, ha jól hallom, akkor te nagymenő vagy nem? Megtaláltad a párodat!" Basszus még belegondolni is gáz....-amikor pedig előkapja a teleport kristályomat, akkor legszívesebben megölelném... Ami pedig megint nem lenne illő, szóval csodálattal veszem magamhoz a tárgyat. -Váó! Csodálatos! Pont ahogy azt várni lehet Hinari-samától!-próbáltam nem túl kisgyerekesen bókolni neki... De hát kitudja mennyire értékeli, ha megbecsülik őt, szóval próbáltam nem túl hangosan mondani, majd ezután meghajoltam előtte ahogyan illik is hozzátettem: -Köszönöm szépen! Igazán leköteleztél!
Később pedig Silence is köszönetet mondott nekem a switchért, amire bólintottam és csak annyit feleltem, hogy Ez csak természetes.
-Akkor vigyünk el minnél többet!-tettem hozzá Hinari-san szavaihoz, majd utána összeszedtem annyi fém tárgyat amennyit tudtam, hogy majd eladjam, pár egészen konkrétan három tányér kivételével, ami ajándékba lesz.
Persze amikor Seishin fogja és hirtelen elteleportál akkor megint feljön bennem a gyanú, hogy nincs rendben... nagyon nincs. Szóval miután ő eltűnt a megmaradt két lánynak szólok:-Szerintem én is odateleportálok úgy gyorsabb... Szóval ott találkozunk!-intettem nekik egyet, majd a megfelelő szavakat kimondva nem is sokára ott találom magamat a faluban. Nem is várakozok sokat, azonnal a fogadóba megyek, ahol reményeim szerint Seishin is ott lesz már. -Szia! Gyorsan eltűntél.. és legutóbb félbeszakítottak... Szóval ha szeretnél beszélgetni, akkor szólj nyugodtan, sőt! Mit szólnál hozzá, ha meghívnálak egy sütire! Nemleges választ nem fogadok el! -Húztam ki magamat a hirtelenségem miatt és le is vert a víz a pillanat hevében, míg a szavaim után el is pirultam és félrenéztem inkább. Hát remélem most nem fog megharagudni rám... az kellemetlen lenne... nem kicsit, hanem nagyon!
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Dakobolen elveszett bárdja - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Dakobolen elveszett bárdja

Témanyitás by Silence Hétf. Ápr. 13 2020, 10:26

Kissé fáradtan a feszültségtől, de boldogan, és büszkén kihúzva magát mosolygott Hinarira. Igyekezett, hogy ne legyen nagy baj... És sikerült! Ráadásul még Sakuzo teleportkristálya is visszakerült a tulajdonosához, amit nehéz lett volna valaha pótolni, hiszen mindenki csak egyet kap belőle! Vagy legalábbis ő így hitte.
Aztán köszönetet mondott a két vele együtt harcolónak. Seishin válaszára határozottan megrázta a fejét. Seishinért is kár lenne! Mindenkiért kár lenne! Sakuzó szavaira peidg kissé fejcsóválva mosolygott a fiúra. Akár természetes, akár nem, neki azt tanították, hogy mindig legyen hálás, és mondjon is köszönetet annak, aki megvédi az életét.
A figyelmét viszont ezután az aranytárgyak kötötték le. A szépen csillogós tányért kinézte Simeonnak, és mivel a fiún gondolkodott, értette, kire utal Hinari. És kicsit elvörösödve mutatta a hercegnőnek a tányért, ami az egyetlen holmi volt egyébként, amit elvett. Neki nem hiányzott arany, meghagyta a többieknek, hogy elvihessék, és eladják a többit.
A fejét akkor kapta fel, amikor Seishin kijelentette, hogy találkoznak a küldetésadónál... Aztán Sakuzo is követte...  Kérdőn pislogott Hinarira... Miért siettek így el? Hiszen még nem beszélték meg, hogy végül hogyan menjenek...
Végül aztán ő is felvette a földről a maga teleportkristályát, és Hinarival együtt visszateleportált a fogadóhoz. A többiekkel együtt lépett oda a küldetést adó koboldhoz, aztán elbúcsúzott Sauzotól, és Seishintől, mégegyszer megköszönve., hogy vigyáztak rá, közben mindkettőjüknek felkérést küldve, hogy a barátai legyenek.
Végül Hinarival együtt hazament a palotába, ahol aztán részletesebben is elmesélte Hinarinak, mi is történt, büszkén mesélve, hogyan küzdöttek meg a darazsakkal is, és ámulva rajta, hogy milyen fantasztikus volt, hogy Sakuzo repült!

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Dakobolen elveszett bárdja - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Dakobolen elveszett bárdja

Témanyitás by Strea Hétf. Ápr. 13 2020, 17:56

Gratulálok a küldetés teljesítéséhez és ahhoz, hogy többé-kevésbé tudtátok tartani a gyors határidőket - ennek eredményeképpen természetesen maximális aktivitási bónusz is jár Smile
A jutalmak a következők:

Alap jutalmak

Silence: 280 exp, 390 arany
Sakuzo: 280 exp, 390 arany
Seishin: 280 exp, 390 arany

Ércek és növények

Sakuzo:
Érclátás: Tier 1, 21 -> 41
7 Bronzérc 1 Munkálatlan Bőr 6 Sida Kő 1 Halvány Rubin 1 Vasérc 1 Holdkő
Növénylátás: Tier 1, 21 -> 41
7 Kis Tövisgyökér 3 Faeno Levél 1 Barna Gomba 4 Tövisgyökér 5 Vörös Pitypang

Receptek

Silence:
Fegyverkészítés: nincs felfedezhető recept
Potifőzés/Méregkeverés: Udvariatlanság Potion Recept, Költöztető Potion Recept

Keresés

Seishin (Keresés 1. szint): Nem talál

Céhbónuszok

A Justice League 195 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 280 expet kapnak:( Dupla Exp Céhbazár Bónusz ) Hinari, Ozirisz, Silence, Leonard, Mirika 56 exp.
A Unity 390 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 280 expet kapnak: Chancery, Joey, Simeon, Seishin, Sakuzo 56 exp



Ezen felül, ha esetleg bármikor máskor a fogadóban járnátok, a két legnépszerűbb nóta mellett egy harmadik is fel-felcsendül, amit koboldok és játékosok egymást váltva énekelnek. De hogy mi is az pontosan? Látogassatok el a fogadóba, hogy megtudjátok!

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Dakobolen elveszett bárdja - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Dakobolen elveszett bárdja - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Dakobolen elveszett bárdja

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.