Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Saját küldetés] Íjászverseny

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Strea Szomb. Jan. 04 2020, 19:58


Íjászverseny


Résztvevők: Chakna (lv29), Hinari (lv50)

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Saját küldetés] Íjászverseny Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Hinari Szomb. Jan. 04 2020, 20:36


Előzmény ITT

Örültem, hogy végül kilyukadtunk valami olyasmira, ami talán tényleg a front segítségére lesz. Chakna komolyan gondolta a kérdését és valóban is elgondolkodott a válaszaimon, ez pedig mindenképpen arra sarrkallt, hogy folytassam a vele való üzletet - és talán a céhével is, újra. Mosollyal az arcomon ittam a teát, mire pedig elfogyott, több témán is keresztülrohantunk. A kis dobozról is szó volt, magamban azt számolgattam, mennyi nap is van még Karácsonyig és vajon ebben is valami tavalyihoz hasonló lapul-e majd. Bár az már talán tényleg túlzás lett volna. Jólesőn sóhajtottam a gondolatra és a kiürült teásbögrét kezdtem el nézegetni: vajon rendeljünk mégegyet, vagy itt ér véget a beszélgetés?
Szerencsénkre - vagy inkább szerencsétlenségünkre - egyikre se került sor.
- Hali, megvagy.
- De meg ám! - hallottam két túlontúl ismerős hangot a hátam mögül. Chakna persze már hamarabb észrevehette őket, két ikersrácot, akik teli vigyorral közelítenek egyenesen felénk, ignorálva a pincérek udvarias kérdéseit.
- Úgy könnyű, ha látjátok a helyzetem... - fordultam feléjük lemondó mosollyal és egyszersmint intettem az npc-nek, hogy fizetni szeretnék: ha ezek ketten itt vannak, egészen biztos, hogy tovább kell állnom innen.
- Szóval kéne egy kis segítség, de gyors...
- Ultragyorsan!
- Igen, ultragyorsan - vigyorgott Kahetsu - Tehát van egy kis gondunk és te voltál a legközelebb! - lépett az asztal mellé, beszéd közben pedig egyetlen szó nélkül kifizette a pincér előtti felugró ablakon a teák összegét, ami, nos... eléggé rájuk vallott, hogy őszinte legyek.
- Köszö... - próbálkoztam, de kevés sikerrel: Kahetsu csak biccentett, miközben ott folytatta, ahol abbahagyta.
- Itt nem beszélhetünk a részletekről, de igyekezni kéne!
- Minél tovább várunk, annál több rá az esély, hogy meghalnak... - húztak fel a székből, nem durván, csak jelzésképpen, én pedig mégcsak közbevágni sem tudtam, bár nem is akartam nagyon. Bocsánatkérőn néztem Chaknára és talán ez volt az a pillanat, amikor az ikrek végre észrevették, hogy van valaki velem.
- Jé, szia!
- Üdv!
- Fiúk, ő itt Ch...
- Igen, tudjuk. Chakna.
- És íjász is!
- Tényleg!
- Akkor kellesz nekünk - vigyorogtak rá a lányra egyszerre és Haketsu már oda is lépett, hogy fel"segítse" őt is a székéből.
- Gyertek már, sietünk! - indult előre testvére, nem igazán adva meg egyikünknek sem a választási lehetőséget.
- Bocsánat... - kértem elnézést a lánytól zavartan, de már menet közben: nagyon kevés az olyan helyzet, amikor maguk az ikrek azok, akik intézkednek, az pedig, hogy én is kellek hozzá, nem sok jót árult el az előttünk álló feladatról. A fiúk viszont általában biztosak a dolgukban és nem szívesen vonnak bele idegeneket az akciókba, az tehát, hogy Chaknával mégis megtették, egyéb kérdéseket is felvet. Ezekről viszont majd később - akkor, ha odaértünk a srácok "biztos helyére", addig ugyanis úgyse fognak többet elárulni a tervükről. Csak remélni tudtam, hogy erre Chakna is rájön, és nem útközben kezdi el kérdezgetni a kezét erősen és határozottan fogó fiút...

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Chakna Szomb. Jan. 04 2020, 21:36

Nem fordítottam túl nagy figyelmet a körülöttünk zajló nem túl komoly életre, de azért előbb utóbb feltűnt, hogy valakik felénk tartanak.
Ikrek... Vajon hány ikerpár van Aincardban?... Azt ne mond, hogy ezek Azok az ikrek...
- Te ismered őket? - intettem a fejemmel óvatosan feléjük, de addigra már meg is szólították Hinarit.
Egyrészt megnyugatott, hogy kiderült: ismeri őket, az kevésbé, ami pillanatok alatt lezajlott.
Persze, az mindennapi lehet, hogy Hinaritól segítséget kérnek, de ez azért... Érdekes felvezetés hozzá.
Szerettem volna rákérdezni, hogy nem-e tudok segíteni, de amennyire ezek ketten siettek túl komolynak tűnt a dolog, hogy remélhessem az igenlő választ... Na meg aztán... A történtet a bilincsről meg a bolond ikrekről nem akart kikeveredni a gondolataim közül, nekem meg egyáltalán nem volt kedvem belekeveredni.
Látva, hogy teljesen lefoglalják Hinarit, aki emiatt nem tudott a pincérre figyelni, intettem, hogy hagyja rám ezt a részét, és megköszöntem én az npcnek a kiszolgálást.
Úgy nézet ki, mint aki nincs ilyen helyzetekhez programozva, és nem tudja eldönteni, rendbontás várható-e vajon, vagy nem.
- Nincs baj - azt hiszem - Nemsokára megyünk - próbáltam megnyugtatni, aztán kérdő tekintetére, hogy mégis mi történik, csak tanácstalanul megemeltem a kezem. Én sem értettem teljesen, hogy mi van.
Az npc egyelőre megnyugodott, és tovább ment, hogy a dolgát intézze, így én is visszafordultam Hinariék felé. A bocsánatkérő pillantásra csak rámosolyogtam. Nem gond, nagyon fontosnak tűnik, hogy segítsen, megértem.
A fiúk ekkor vettek észre - azt hiszem... -
- Sziasztok - köszöntem nekik
Aztán elkerekedett a szemem, amikor Hinari megpróbált bemutatni, de nem csak a nevemet vágták rá - már a nicknevemet - hanem a kasztomat is... Persze.. valamennyire látszik rajtam, de talán nem annyira, hogy ilyen magabiztosan mondják... Ugye?
- Ezt meg honna... - kérdeztem volna, de közben már megállapították, hogy az én segítségem is kell... Mi a fene...
- Jól van, jól van, akkor megyek én is - pislogtam kérdőn Hinarira, miközben felkeltem ültömből, hátha kapok valami épkézláb magyarázatot a dologra, mert a fiúkat elnézve nem reménykedtem, hogy bármiféle kérdésre válaszolni fognak... Mondták, hogy nyilvánosan nem beszélnek arról, mi a baj, viszont nagyon akörül forogtak most, így nem erőltettem azt sem, hogy mást kérdezzek. Azért megpróbáltam a kezemet kiszabadítani, lévén eléggé kényelmetlen közlekedni, ha így fogvatartják az ember csuklóját.
Már út közben azért Hinaritól (legalábbis gyakorlatilag tőle) szóban is kérdeztem, hogy kevesebb kérdőjel villogjon a fejemben, mire az ikrek hajlandók lesznek a tárgyra térni.
- Ti kik vagytok? - kérdeztem rá először is arra, hogy kik rángattak el ismeretlenül a teázóból kitudjahova. - És honnan ismertek? - próbáltam tisztázni, hogy miért ismerik ránézésre a nicknevemet és a kasztomat... Mert abban biztos vagyok, hogy nem találkoztunk még...  Ami csak azért nem ijesztett meg kifejezetten, mert nem a rendes nevemet ismerték így.... Ami nem jelenti, hogy azt nem ismerik, de reménykedem.
Közben egy ideig próbáltam követni az utcákat és a sikátorokat, amerre elhaladtunk, de a tizedik kanyarnál elvesztettem a fonalat. Az biztos, hogy a környék, ahova keveredtünk, olyan hely, ahol nehezen hallgathatja bárki hívatlanul amit beszélünk...

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Hinari Szomb. Jan. 04 2020, 22:13


Nem kicsit nyugtatott meg, hogy Chakna ennyire egyszerűen és feltűnés nélkül belement a dologba - egy olyan dologba, amiről gyakorlatilag nem tudtunk semmit. Persze nem lett volna neki kötelező, de azért jelentős időt nyertünk vele, ha pedig igaz, amit a fiúk mondtak, talán emberéleteket is. Rámosolyogtam a lányra, látván pedig, hogy magától is jön, Haketsu azonnal elengedte a kezét. Így tudtunk egymás mellett haladni és én is kicsit fellélegezhettem, hogy egy kis időm mégiscsak van átgondolni a dolgokat, lévén nem a szemközti utcasarokig rángattak csak.
- A sebhelyes Kahetsu, ő pedig Haketsu - mutattam be gyorsan a fiúkat egy ponton Chakna kérdése után, akik erre fehér fogsoros vigyorral fordultak hátra és mutatták fel hüvelykujjukat - A Rend tagjai - tettem hozzá, ám azt már nem, hogy tényleg ritkán végzik pont ők ketten a dolgot... és talán a lány ígyis gyorsnak érezhette az ütemet, de engem aggasztott, hogy az ikrek korántsem voltak olyan virgoncak, amilyenek szoktak lenni. Csak haladtak előre, miközben én, ugyanúgy menet közben némán és egy kattintással felszerelkeztem és aktiváltam minden jártasságom, majd intettem Chaknának is, hogy jobb, ha követi a példám. Egy kereszteződés előtt aztán megálltunk. Haketsu lépett egyet előre és körbekémlelt, mialatt testvére szembefordult Chaknával és ujját a lány szájára téve kacsintott:
- Mindent tudunk rólad - mondta - De most nem ez a lényeg. Nemrég átcserélted a felszerelésed tier négyesre és ez épp jó nekünk. Kezdőket nem vonnak be - hadarta, én pedig lemondóan támasztottam meg a falat és Észleléssel figyeltem, nem-e hallgatózik valaki. Idióták...
- Nem kell mindent szó szerint venned - szúrtam közbe egy Kahetsu felé tett megrovó pillantás kíséretében, aki csak vigyorogva megvonta a vállát.
- Jójó, akkor nem mindent - legyintett - De ugye jól tudsz célozni? - folytatta - Valószínű meg fogsz ölni embereket, ha elvéted, szóval ne tedd, oké? Az a célunk, hogy megmentsük az áldozatokat... mégha a ritka cuccok csábítóak is - vigyorgott, de én láttam rajta, hogy nem teljesen őszinte az arckifejezése. Milyen áldozatok? Milyen ritka cuccok?
- Én is itt vagyok ám... - forgattam a szemeimet, de tekintetem inkább aggodalomról árulkodott, mintsem neheztelésről.
- Indulhatunk - szólt közbe Haketsu és már mentünk is tovább. Újabb utcákon és sikátorokon át, ki tudja pontosan meddig és hová...

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Chakna Vas. Jan. 05 2020, 00:46

Kahetsu és Haketsu... Azt hiszem meg fogom jegyezni. Bár még nem hallottam róluk... 
- A rend... - gondolkodtam el félig kérdő hangsúllyal. Az biztos hogy nem mindennapos téma, meg az is, hogy rég volt utoljára, hogy pletykák és információfoszlányok után jártam... De aztán valami információ mégiscsak előkerült a memóriámból, ha nem is sok - Oh.. - adok hangot is a felismerésnek. Az pont nem derül ki az információból, ami felidéződött,  pontosan mit csinál a Rend, de annyi igen, ami elég, hogy ne tartsak az ikrektől... Végülis állítólag valami hasonlót csinálnak, mint a JL... cask máshogy.. nagyobban... vagy valami olyasmi... Mindenesetre mivel semmi olyat nem tettem, amivel bárkinek árottam volna (szándékosan legalábbis nem) nincs miért szembekerülnöm velük.
Vettem Hinari jelzését, és én is - az annyira j, hogy még szokatlan, de jobb - felszerelésemet öltöttem magamra. Mire oda kerülök, hogy használni kell, biztosan jobban hozzá fogok szokni.
A második kérdésemre tulajdonképpen nem kaptam választ... "Mindent tudunk rólad"... Persze, nyilván nem úgy kell érteni, hogy mindent... Az csak akkor lehetséges ha én magam elhiszem, és ezzel egyúttal el is árulok mindent magamról... De akkor is... Mi az a minden... Lehet át kellene kutatnom a céhházat kéretlen biztonsági intézkedések után?
Itt viszont meg is akadt a gondolatmenet, mert bólinthattam rá, hogy tényleg nemrég állítottam össze a T4-es szettemet.
Arra már csak majdnem bólintok, hogy jól célozok.. Hogy... tessék? Ha elvétem a célzást megölhetek embereket?
- Állj... Szóval azt mondod életek múlnak rajta, hog jól tudjak célozni? - kérdeztem vissza, remélve, hogy rosszul hallottam, kissé el is sápadva. Eltekintve attól, ami utána történt...  tavaly karácsonykor nem tudtam megmenteni az életet, ami rám volt bízva... Sem Opheliával, ott sem sikerült megóvnom az életet, ami rajtam múlt... És ezek csak ilyen lazán azt mondják többen is meghallhatnak, ha nem elég pontos a célzásom? És ezt teljesen komolyan gondolták úgy, hogy "mindent tudnak rólam"? Még ha a rendszer nem rontaná a pontosságot olykor, akkor sem mernék ilyenbe belekezdeni... Főleg nem azzal a hamis vigyorral...
Az áldozatok említése csak lassan furakodik be a gondolataimba, mielőtt még mást is mondtam volna.Áldozatok... akiken segíteni kell... 
Kifújtam a tüdőmben rekedt levegőt, aztán bólintottam még néhány pillanat után. Rossz érzésem van ugyan, de ha emberekről van szó, és talán pont én tudok segíteni... Akkor megteszem ami tőlem telik... És remélem, hogy elég lesz... 
Ezután csendesen megyek utánuk, azon igyekezve, hogy kizárjam a feltört emlékeket a gondolataimból. Most máshogy lesz. Most senki nem fog miatttam meghalni.


A hozzászólást Chakna összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 15 2020, 22:07-kor.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Hinari Szer. Jan. 15 2020, 15:22


Az egy dolog, hogy én már hozzászoktam az ilyen hirtelen jött akciók vehemenciájához és felelősségéhez, de nem kéne úgy venniük az ikreknek, mintha ez magától értetődő lenne. Én is hibáztam már. Számtalanszor. Hisz mindig lehet jobban csinálni, mindig van másik lehetőség, de előre sosem tudjuk, melyik lesz a legjobb majd. Ez azonban ezzel jár. Én már elfogadtam, habár nehezen is. De Chakna?
Kahetsu válasza pedig pont nem az volt, amit ilyenkor mondani kellene.
- Azt – fordult hátra menet közben és nézett bele nyugodtan a lány sápadt szemeibe – Pontosan azt. De te vagy az Artes új céhvezére, nem? Ideje felnőni a feladathoz – mondta és ez volt az a pont, amikor úgy döntöttem, hogy elég volt a válaszok nélküli rohanásból. Két lépéssel utolértem a srácot és erélyesen megfogtam a csuklóját.
- Ti pedig most fogjátok nekünk elmondani, mi ez az egész – állítottam meg, a két srác pedig egymásra nézett, majd arcukra visszaköltözött az az oly ismerős vigyor.
- Kíváncsiak voltunk, meddig bírod!
- Tipikus Hinari…
- Naja.
- Bizony!
- Szóval?
- Aggodalmas, mint mindig – vigyorgott Kahetsu, majd bólintott és közelebb hajolt hozzánk – Tudomásunkra jutott, hogy szerveznek egy árverést, csak íjászoknak. Nem tudjuk, kik, de játékosokra lehet majd licitálni, különleges szabályokkal. Nem táblát emelsz, hanem lősz – pillantott Chakna felé – Méghozzá a licit „tárgyára” – tette hozzá, kezeivel is jelezve az idézőjelet, majd megvonta a vállát - Sajnos többet nem tudunk róla, de egészen biztos, hogy nem lesz pixelektől mentes. És több olyan személyt is elraboltak a játékukhoz, akik nagyobb befolyással bírnak – nézett ezúttal felém, én pedig önkéntelenül is elfordítottam a tekintetem. Nem, kár tagadni, egyáltalán nem voltam túl rajta. Kicsit sem. Ez nehezebb lesz, mint gondoltam. Mélyen beszívtam a levegőt, megkerestem Kahetsu pillantását és bólintottam: menni fog.
Aztán felkaptam a fejem.
- Valaki jön – erősített meg Haketsu is – Majd a helyszínen a többit. Már nincs messze – tette hozzá, nekem pedig már a lehetséges tervek jártak a fejemben.
- Mennyi emberünk van? – kérdeztem egy utolsót, a válasz pedig késve érkezett.
- Jelenleg rajtunk kívül egy se… fél-egy óra múlva pedig... amennyi kell.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Chakna Szer. Jan. 15 2020, 22:36

Nem is lett volna baj, ha csak annyit mond Kahetsu, hogy jól értettem... De neki hozzá kellett tennie, hogy én vagyok az Artes vezére, és ehhez fel kell nőni... Mintha nem ezzel próbálkoznék, mióta a céh tagjainak jórésze eltűnt... 
Ökölbe szorult a kezem, és ha Hinari nem lép a fiú után, talán olyat mondok, vagy rosszabb esetben, csinálok, amit nem gondoltam át, főleg nem ebben a helyzetben. Hinari kérdése, és a fiúk csipkelődése viszont időt adott, hogy egy sóhajban elengedjem a leginkább magam irányába felgyülemlett dühöt, és karbatett kézzel, még mindig kissé sápadtan és komoran, de kíváncsian figyeljem a magyarázatot. Megnyugtatott, hogy nem csak én érzem úgy magam, mint akit magával rántott egy hullám, ami fogalma sincs hová tart, és mit fog útközben letarolni...
Az első gondolatom az volt, hogy aki ezt kitalálta, az beteg... Mint valami középkori rabszolgapiac csúnyább verziója... 
A következő az, hogy odakint ilyen nem történhetne meg ilyen könnyen... Ugye?
- És egész pontosan mit kellene csinálnom? Azon túl, hogy beszállni a versenybe... - kérdeztem, mivel közben megzavarták a megbeszélést, már csak út közben lépve... valamelyik fiú mellé. Végülis nem egyértelmű, hogy Valakit kellene így kimentenem, vagy a többieket kéne akadályoznom, vagy egyszerűen annyi embert, amennyit tudok... 
Vagy... az utolsó megjegyzés alapján, csak az időt húzni el minél jobban, hogy megérkezhessen a segítség... 
Ahogy követtem a fiúkat, egyre nehezebbnek érződött a vállamra akasztott Artemisz. Nem mintha akartam volna céhvezér lenni. Nem mintha aratam volna egyáltalán belekeveredni ebbe az egész világba... 
De valahogy mégis fontosabb, és hangosabb volt a hang, ami azt súgta folyamatosan: Nem mintha akarnám, hogy mástól is mindent elvegyen ez az átkozott játék. Nem hibázhatok...

A helyszín, ahova végül megérkeztünk, nagyon ismerős volt. Valahogy úgy alakították ki, mint egy íjász versenypályát, alacsony pódiummal, és egyelőre hiányzó céltáblával... Az ikrek magyarázata után már sejtettem, miért, és emiatt nem is tudott úgy magával ragadni a jóleső nosztalgia. Viszont... Ez az én terepem volt. Itt tudtam mi hogy működik, tudtam mit kell csinálnom. Tudtam, hogyan ne rontsam el. Otthon éreztem magam, épp ezért a szín is visszatért az arcomba, és halvány izgatottsággal a tekintetemben vártam az ikrek további magyarázatát.
- Szóval? Mit fogunk csinálni? - kérdeztem

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Hinari Vas. Jan. 19 2020, 15:02


Az ikrek csak egy bosszús pillantással és az ajkukra helyezett ujjukkal reagáltak Chakna kérdésére, amíg én jeleztem neki a fülemre mutatva, hogy lehallgatnak minket. Lehet, hogy nem direkt, de mindenesetre hallótávolságon belül volt valaki, aki rendelkezett kellő szintű Hallgatózás jártassággal - és akár csak egy civil, akár résztvevő, nem kockáztathatjuk meg, hogy bármit is megtudjon a tervről... amiről amúgy sem én, sem Chakna nem tudott meg eddig túl sokat.
Egy utolsó kanyar után végül megérkeztünk és az első, ami feltűnt, hogy az egészet a szabad ég alatt rendezik meg. Semmi földalatti bunker, ahol elrejtőzhetnének a kéretlen szemek elől - nem, ez a pálya itt állt előttünk és még az ikrek arcán is láttam, hogy elcsodálkoznak rajta. Tehát vagy nagyon felkészültek és erős védelmük van, vagy nagyon gyorsan le akarják tudni az egészet - vontam le gondterhelten a következtetést, a legvalószínűbb azonban az volt, hogy egyszerre a kettő.
- Tidelia fog kelleni neked - nézett rá Kahetsu Chaknára - De minél több, annál jobb - tette hozzá és ha a lány bármit is hangosan mondani akart volna, a srác tenyerével csak simán befogta a száját és sokatmondón megvakarta a fülét.
- Mi a nézőtéren leszünk - tette hozzá testvére és felvette velem a szemkontaktust. Bólintottam.
Ezek után a két srác egy szempillantás alatt eltűnt a legközelebbi pódium mellett.

A pálya egyébként tényleg üres volt, de már lézengtek emberek itt-ott, akik az eseményeket várták, egy kicsit távolabb egy pultnál pedig több játékos is sorban állt íjjal a kezükben-hátukon, valószínű ott lehetett regisztrálni.
- Nocsak, csak nem egy Arteses? Mit keresel te itt, így akarod feltölteni a céhbankotok tartalmát? - nevetett egy markáns arcélű, nagydarab férfi Chaknára és veregette meg a hátát - Második még lehetsz. Utánam - vigyorgott rá és elkezdte a pult felé terelni őt.
- Vagy akár első is, ha megengedem. De ahhoz természetbeli juttatásokat várok ám el - mondta és magas szintű súlyemeléssel fogta meg a csuklóját, rántotta magához és szippantott mélyet a lány illatából, egészen közelről. És hogy én hol voltam ezidő alatt? Mire a férfi megérkezett, Chakna már engem sem láthatott sehol - csak egy derékig érő feketehajú, beesett szemű, pufók arcú lányt nem is olyan messze tőle, aki mohón és tenyerét dörzsölve figyelte az eseményeket.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Chakna Vas. Jan. 19 2020, 18:03

Vállvonással elengedtem a kérdést. Amúgy sem számítottam azonnali válaszra, és az én észlelésem is jelezte a közelben az embereket... De hogy lehallgatnak, az azt jelenti, minimum 4.-es szintű jártassággal hallgatózik valaki... valószínűleg mindent amit a környéken mondanak... Egész biztos nem kifejezetten minket figyelnek... Miért tennék?
Nem akadékoskodtam többet, amíg meg nem érkeztünk. Ráérek dühös lenni, és kérdőre vonni - azt hiszem leginkább Hinarit, ha jól sejtem milyen sebességgel fognak az ikrek eltűnni, miután már nem lesz szükségük a segítségünkre. 
Akkor is, ha egyetlen névvel hagytak magamra, a lehetőséget is akadályozva, hogy esetleg még valamit kérdezni akartam volna... Akartam volna, mostmár, hogy figyeltem, semmi olyat, ami gondot okozhat... 
Egy nagy levegővel igyekeztem magam összeszedni, és elindultam a regisztrációs pulthoz - vagy valami olyasmi lehetett az a néhány asztal, és írkáló emberek, akik előtt íjjal sorakoztak az emberek.
Úgy döntöttem, egyelőre nem teszem a kirakatba Artemist, nem tudva, hogy milyen emberek jönnek ide, és ki gondolná ezt tökéletes alkalomnak, hogy megszerezze a legendás íjat is egycsapásra.
Például az a hústorony, aki nemcsak ráismert a céhjelemre, de feljogosítva érezte magát, hogy hátba is veregessen, amolyan üdvözlésképpen. 
Laza mozdulattal kiléptem előle, látva hogy a pulthoz akarna terelni, és odaléptem a másik sorba, ahol még voltak előttem nagyjából öten... A fene esne belé.
Próbáltam nem reagálni a nyilvánvaló provokációra, de erre válaszul a csuklómat fogta meg, és magához rántott. 
Ebben a pillanatban sokmindent megadtam volna érte, hogy idebent is legyen fájdalom. Ennek hiányában viszont kénytelen voltam azt kihasználni, ami így is adott volt. Nem túlságosan látványos, de hatásos mozdulattal a gyomorszájába könyököltem, mert a levegő hirtelen kiszökése a tüdejéből, az ugyanúgy kellemetlen, mint odakint.
El is engedett, én pedig távolabb léptem tőle.
- Akarsz fogadni? - mosolyogtam rá hidegen, és mivel eddigre - valahára - én kerültem sorra, oda is léptem a pulthoz.
Eszem ágában sem volt egy ilyen helyen valós adatokat mondani, még akkor sem, ha mindössze egy nevet kértek.
- Mia - diktáltam az első értelmesebbnek hangzó nevet, ami eszembe jutott
- Szivesen letörlöm a könnyeidet, mikor vesztesz - vigyorgott, vagy inkább vicsorgott az iménti pasas. Remek, ezt nem fogom egyhamar lerázni... 
A kezdést várva - egy darabig lődörögve, abban a reményben, hogy tévedtem, és nem fog koslatni utánam, aztán egy nem feltűnően, de azért félreeső helyen állva meg gondolkodtam. Adott egy hiperaktív ikerpár, Hinari, én, valami Tidella, és nagyjából ki is merül ebben amit erről az árverésről tudok... Azt leszámítva, hogy életek múlnak rajtam... Úgy, hogy azt sem tudom, pontosan hogy is kellene segítenem rajtuk... 
Meg sem próbáltam keresni sem az ikreket, sem Hinarit. A legrosszabb, amit tehetek, ha felhívom rájuk a figyelmet, ha már magamtól teljesen nem is tudom távol tartani.
A pálya megnyugtató otthonossága ellensúlyozta valamelyest a feszültségemet, úgyhogy amikor végül megszólalt az árverést felvezető konferálás, sikerült némi magabiztossággal lépnem közelebb az eseményekhez.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Hinari Hétf. Jan. 20 2020, 09:28


Nekidőltem egy lámpaoszlopnak és a környeztet kémleltem. Még kilenc és fél percem volt ebben az alakban és most értettem csak meg, hogy mennyit segít az új bossitemem – még a hangját is lemásolta annak a játékosnak, akinek az alakját felvettem. Norma egyébként sárga indikátoros volt mindigis és Hoora régóta várta az alkalmat, hogy tetten érje, de mivel szemtanúk nem voltak, a körülöttem lévők közül senki nem jöhetett rá a cserére, az ikreket kivéve, természetesen. Talán ezért is választottam pont őt – nameg mert tekintetéről már messziről lerítt a rosszindulat és a mohóság, ami ezen a napon éppenséggel inkább előnynek számított, mint hátránynak.

Fél szemmel Chaknát figyeltem, hogyan boldogul, de miután gyomorszájon vágta az erőszakoskodót, kissé megnyugodtam, hogy egészen jól uralja a helyzetet. Úgy voltam vele, hogy nem megyek oda hozzá, az feltűnő lett volna – ahelyett azt nézegettem, melyik íjászt válasszam ki a tervemhez, és nemsokára meg is volt a tökéletes jelölt: alacsony, pökhendi, látszólag határozott a tudásában… abban viszont kevésbé, hogy mihez is kezdjen itt.
- Ötszáz arany egy tipp, csak most, akciósan – álltam oda mellé és vigyorogtam rá, ám a további diskurzust félbeszakította egy magas és vékony úriember, pálcával a kezében. A pálya közepére sétált, kettőt köhintett, mire mindenki elnémult és feléje fordult. Az alak körbenézett (igyekeztem megnézni, kikre pillant rá, azaz kik az ő belső emberei itt), majd kissé felemelte a hangját:
- Hölgyeim és Uraim, köszönöm, hogy eljöttek ma. Összesen húsz percük van és tíz licittárgy, jól véssék az eszükbe. Senkiért nem vállalunk felelősséget, a részvétel az Önök döntése. És most a szabályok: minden licitre kereken 1 perc áll rendelkezésükre. Az első tíz másodpercben dönthetnek róla, részt kívánnak-e venni a kiállított tárgyért való harcban; ezt licitenként 100 arany átadásával tehetik meg. Az adott árverést az nyeri meg, akinek a nyílvesszője leghamarabb eltalálja a tárgy kezében lévő számot VAGY képes elpixelezni a tárgyat. Utóbbi esetben az összes nála lévő tárgy a gyilkosához kerül… De ne aggódjatok, egyiknek sincs sok élete – mosolyodott el, azzal a mosollyal, amitől egyszeriben kirázott a hideg - Egymást hátráltatni természetesen ér – tette hozzá, majd összecsapta a kezét – A helyszín emellett nyilvánvalóan nem rendelkezik a védett övezet sajátosságaival. Nos tehát, ha mindenki készen áll, jöjjön az első áldozat!
Miközben a férfi beszélt, a nagyjából nyolc-tíz jelentkezőnek a kezébe adtak egy-egy különböző színre festett Kezdő Íjat és ugyanolyan színű nyílvesszőket. Az alacsony emberke a kéket kapta, Chaknáét innen nem láttam biztosan. Ha viszont húsz percünk van, esélytelen, hogy Hooráék ideérjenek – vontam le a következtetést és csak ekkor döbbentem rá, hogy senkinek sem engedik a saját, jól megszokott fegyverét használni.
Chaknának nem lesz egyszerű dolga...
- Háromszáz és megbeszéltük – zökkentett ki az alak és a kezembe nyomta az aranyat. Bólintottam.
- A legtöbbnek élve több értéke van, mint halottan. Az ottan például egy nagyobb céh egyik tagja – intettem az egész testében remegő, pirosban lévő, bekötött szájú kislány felé, akit két nagydarab kopasz vezetett be és állított ki céltáblának. A kislány kezében egy fémpajzsot tartott, rajta az 1-es számmal.
- Ki kíván részt venni az első licittárgy elnyerésében? Aki igen, az kérem tegye az aranyat az urnába és álljon ki a lőtérre – hallottam a fazont, a mellettem lévő emberke pedig mohón szaladt oda és állt be a jelentkezők közé.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Chakna Hétf. Jan. 20 2020, 11:09

Az események gyorsan követték egymást. Tulajdonképpen még meg is könnyebbültem, hogy kiderült: egyáltalán nem kell mutogatnom az Artemiszt. És csak célozni kell pontosan, amihez igazából nem sokat tesz hozzá a fegyver, ha van az embernek tapasztalata.
Miután kezembe nyomták a pirosra festett íjat, és még zajlott az eligazítás, nem feltűnően keresgélni kezdtem a céhbankban, biztos ami biztos. Nem múlhatotr az aranyon, hogy mennyi emberen tudok segíteni. Miután pedig azt is mondták, hogy a résztvevőknek kevés élete van, még néhány tárgyat kivettem. Nem tiltották a képességhasználatot, így azt felhasználva biztosíthattam, hogy ne legyenek akkora veszélyben szerencsétlen játékosok.

Az időkeret hallatán körbenéztem a jelenlévőkön, hátha felfedezem valahol Hinarit vagy az ikreket, de a tekintetem megakadt az elsőként kiállított, halálra rémült kislányon. Nem hezitáltam egy pillanatot sem. Nem volt rá idő. A lehető leggyorsabb mozdulatokkal dobtam a 100 aranyat az urnába - Nem elsőként, de nem ijedtem meg ettől. Mikor a lőtérre léptem, még csak az egyik jelentkező állt készen a négyből, hogy lőjön (nem csak én nem vártam vezényszóra), akit egy óvatos mozdulattal, mintegy véletlenül kibillentettem az egyensúlyából, miután egy húzásra megittam a bankból kivett egyik nagypotiont, és a képességemet aktiválva (nagyon ajánlom a rendszernek, hogy sikerüljön) elengedtem a nyilat. Pontosan, nagyon nagyon pontosan kellett céloznom, hogy egyszerre találja el a táblát, és karcolja meg a lányka azt tartó kezét.
Nem sok különbséggel repült el egy nyíl valahonnan mellőlem is, és nagyon reménykedtem, hogy tényleg egyforma íjaink vannak, és nem vagyok olyan hátrányban a statjaimmal, hogy túlságosan lassabb legyen a nyilam.
- Szép lövés, szivi - vigyorgott rám a nagyszájú pasas korábbról. Övé volt a másik nyíl. Amíg viszont ki nem mondták az eredményt nem reagáltam. Sikerülnie kellett!

// Képesség: Blessed Shot, nagy potionnal(40 HP-t gyógyít), így ha a találat sikerült sebződés helyett a lány 20 HP-t gyógyul

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Hinari Hétf. Jan. 20 2020, 12:14


Feszülten figyeltem az eseményeket és talán kicsit meglepő módon Chakna az elsők között volt, akik felfogták, hogy itt tényleg mindent lehet. Az ikrek jól mondták, a versenyt nem kezdőknek tervezték – a pontoknak, most elsősorban a gyorsaságnak hatalmas szerepe volt. A lány pedig odarohant és már lőtt is, és igaz elsőre nem értettem, miért húzza az időt potion ivásával, de amint a nyila eltalálta a kislányt, megértettem a szándékát.
Ezt nem kellett volna – jutott rögtön eszembe és a licitet vezető fazon meg is erősített ebben:
- Az első díj a piros íjászé! – csettintett – Egy jótét lélek, aki inkább gyógyít, mintsem öl. Biztos, hogy jó helyen van köztünk? – vigyorgott rá egy sárga színű íjat hordozó, nyurgaképű íjászra, aki bólintott. Közben a kék íjász, akinek én adtam a tippet, dühösen rohant oda a „műsorvezetőhöz” és kezdett el vele ordibálni:
- Ez csalás volt! Nem is volt időm lőni! – mondogatta az igazát, a másik azonban egy „megmondtam, hogy mindent szabad” mondattal és egy intéssel hamar elzavarta. A pökhendi ember vicsorogva oldalazott el az urnához. A következő áldozat egy sápadt, fakó szemű fiatal férfi volt, aki nem remegett, csak tűrte, amit vele csinálnak. Összeszorult a szívem a látványára. Én is… én is ilyen voltam már a végére? Önkéntelenül is közelebb léptem. Közben a kislány kezére kötöttek egy piros szalagot és elvezették a pódium mögé.
A kék pasas pedig nem teketóriázott.
Még azelőtt beledobta az urnába az aranyat, hogy a műsorvezető megszólalt volna, amint pedig kimondta a következő áldozat számát, eltörte a kezében lévő Területi Kábító Kristályt, amitől a Chaknának beszólongató lila íjú pasas és Chakna is elkábultak. És lőtt. Még a lélegzetem is visszafojtottam, remélve, hogy megfogadja a tanácsom és nem öli meg. Persze megölni mindig egyszerűbb – nagyobb felület és utána sincs több dolgod vele. A nyíl sebesen száguldott, egyenesen a kettes számú pajzs felé. Eltalálta. Övé lett. És életben is hagyta. Kifújtam a levegőt és tekintetemmel újra Chaknát kerestem, aki valamikor ekkor térhetett magához – legnagyobb megdöbbenésemre sárga életcsíkkal.
- Hordd el magad, ha jót akarsz. Ez a verseny nem nyúlszívűeknek való – állt felette a sárga íjas pasas és húzta ki Chakna mellkasából a nyílvesszőjét, miközben a sápadt embert egy kék szalaggal elvezették… de vajon hová? Előhívtam a menümet, hogy írjak ezügyben az ikreknek, de végül meggondoltam magam és inkább bezártam a panelt: ők is itt vannak, ők is látják, amit én. Ez az ő feladatuk – ahogy Chaknának és nekem is megvan a sajátunk. A kék íjász diadalittasan nézett körbe, én pedig kihasználtam az alkalmat, és melléje léptem, alig pár méterre Chaknától.
- Na és ez ki volt? – tudakolta, mire én a markomat nyújtottam – Hah, akkor majd kiderítem tőle! – horkant fel, majd rábökött a harmadik számú áldozatra és a kezembe nyomott még háromszáz aranyat:
- Infókat, de azonnal! – követelőzött… és ekkor jöttem rá, hogy talán kapzsibb embert választottam, mint kellett volna: a most jövő játékosról ugyanis mégcsak halovány tippem sem volt, hogy ki lehet.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Chakna Hétf. Jan. 20 2020, 12:54

Sikerült. Megkönnyebbülten fújtam ki a levegőt. És figyeltem, hogy a kislányt merre viszok, nem foglalkozva vele mit mondanak, de regisztrálva a néma párbeszédet az árverés vezetője és a sárga íjas résztvevő között.
Kockázatos volt? Nyilván. De az a szerencsétlen kislány láthatóan megnyugodott kicsit, ami fontosabb volt, mint hogy mi a vélemenye rólam a többieknek.
Nem ismertem fel elsőre, mi történik, csak mikor a kristály eltörését követően a tagjaim elnehezültek, A következő ami pedig eljutott a tudatomig, a fölöttem álló sárgaíjas. Meg sem néztem az életcsíkomat, akkor sem, amikor pár pillanat múlva összeállt, mi történt.
- Akkor mit keresel itt? - kérdeztem feltápászkodva. Nem kellett tudnia, hogy megijedtem. Na nem attól, hogy az életemmel mi történik. Attól, hogy nem fogom tudni elég ideig védeni - ezek után ennél óvatosanb eszközökkel - az életét az előhozott játékosoknak.
A hang, amit meghallottam, az viszont minden bágyadtságot elűzött a tagjaimból.
- Sokat tudok fizetni! -
A hang forrása az éppen elővonszolt, beesett arcú, rókaképű férfi volt. Szóval így néz ki...
Nem szórakoztam semmivel, bedobtam az urnába a pénzt, megfeszítettem az íjam, és a nyilam még azelőtt beleállt a férfi kezében tartott 3-mas közepébe, hogy a pálya teljesen nyílt részére. Nem azért vigyáztam nagyon, hogy ne őt magát találjam el, mert érdekelt az élete. Azt se bántam volna ha ott helyben felfordul. De nekem élve kellett a kezem közé kaparintanom. Ő az enyém. A sors kegye volna, hogy éppen itt, teljesen váratlanul ráakadtam erre a férfira? Akárhogy is legyen, nem engedhetem eltűnni.
Meglepett, hogy ekkor odalépett hozzám egy zömök íjászlány, zöld íjjal.
- Mennyit kérsz érte? - bökött az éppen elvezetett, holtsápadtra vált férfira, akinek az arca mégis magabiztosaágot tükrözött.
- Az attól függ. Egyelőre nem eladó. - mondtam, magamban szitkozódva, mert zöld volt az indikátora annak az aljas kígyónak.
Nem messze közben a második embert “megnyerő” kék íjas férfi dühöngött, és a mellette álló nőt szidta, amiért folyton eltereli a figyelmét.
Kezdett sok lenni az ember, akit szemmel kellene tartanom... És minél többet nyerek, annál több lesz az irigyek száma...
Ha viszont ez a férfi nem öli meg az áruba bocsátott játékosokat... Akkor nem kell minden alkalommal sietnem, hogy első legyek.
A következő körben egy kevésbé rémült, valószínűleg sorsába beletörődött nőt hoztak elő, akit a zöld íjas nő nagyon gyorsan reagálva szerzett meg magának... Lila íjjal a kezében a nagyszájú hústorony egyre hallgatagabb volt, úgy tűnt, nem erre számított. Legalább vele úgy fest nem lesz gondom...

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Hinari Hétf. Jan. 20 2020, 15:18


Már nyitottam volna ajkaimat válaszra (valamiféle mellébeszélésre, nyilvánvalóan), de mire bármit kitalálhattam volna, Chakna villámgyorsan meglőtte a férfi kezében lévő számot. Még pislogni se volt ideje senkinek, a kék íjas pasas is csak ledöbbenve állt. Én is, ami azt illeti, ám engem a lány arckifejezése izgatott jobban, ami nem azt mutatta, mint mondjuk az első kislány esetében. A sárga íjas pedig csak horkantott egyet és odébbállt, úgy tűnik – legalábbis egy ideig – meggyőzte Chakna viselkedése. Vajon ez csak színjáték? – tűnődtem el, miközben elvezették a férfit és megfigyeltem, hogy ugyanoda, mint a kislányt korábban – de a kék íjász által megnyert férfitől kissé más irányba. Ez pedig nem volt jó hír. Talán megnézhettem volna, hogy a pódium másik oldalán milyen építmények vannak, de a következő áldozat megakasztotta a gondolatmenetet. Őt ismerem valahonnan – jöttem rá és kellett pár másodperc, mire rájöttem, honnan. Ott volt az arca a képek között, amiket a gyűlésteremben tologattunk. Grimm bandájának tagja, akiknél Silence olyan sokáig ott volt. Kezeim ökölbe szorultak, de nem mozdulhattam, nem csinálhattam semmit. Nem akartam, hogy megöljék, az őrá lövő zöld íjásznak pedig nem állt szándékában… és nem is véletlenül: céhtársak voltak. Ketten is itt, abból a bandából? Pillantásommal még követtem őt és hangjából rájöttem, hogy ő volt az, aki odament Chaknához az előbb, ez az új helyzet viszont rengeteg kérdést vetett fel, amikre egyelőre nem tudtam a választ.
Talán nem is minden áldozat áldozat…
- Eddig négy tárgyat állítottunk ki, és mindegyiket életben hagytátok. Mily számító társaság – gúnyolódott közben hangos szóval a műsorvezető – És mily unalmas végkimenetel – ingatta a fejét - A következő, ötödik tárgyért plusz ezer arany és egy ritka érc jár annak, aki meg is öli! – emelte meg a hangját, a körülöttünk lévőkön pedig izgatott morajlás futott végig. A kék pasas sem foglalkozott velem innentől, így jobbnak láttam a háttérbe húzódni, nehogy eltaláljon valaki, hisz sebződés esetén véget érne az álcám. Egy kifejezetten szép, huszonéves lányt hoztak, ám a mellette haladó, két nagydarab fickó eltakarta őt és a számot is egészen addig, amíg a lőtér közepére nem értek. Eddigre viszont mindenki bedobta az aranyát és bőven készen állt: a sárga, a kék, a lila íjász is és még sokan mások. Ekkor többminden történt: a nagydarab fickók elálltak az útból. A lány el akart futni, de összekötözött lábai miatt pár lépés után hasra esett, a pajzs kicsúszott a kezéből. Egy vele egykorú férfi rohant be a lelátóról és próbálta testével védeni őt, miközben szinte ordította, hogy hagyják békén a barátnőjét és bármit megtesz érte, bármennyit kifizet. A nagydarab fickók le akarták rángatni, de nem bírták még súlyemeléssel se. A lila íjász célra tartott és lőtt.
Nekem pedig egyetlen gondolat járt csak a fejemben: ez egy tökéletes időhúzás.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Chakna Hétf. Jan. 20 2020, 16:21

Számíthattam volna valami ilyesmire. Ezeket jobban érdekli a saját inventoryjuk, mint  a többi játékos élete.
Ezúttal viszont sokkal lassabban dobtam be a száz aranyat, mint a többiek. Nem tehettem meg, hogy kimaradjak.
10 embert kellett megakadályozni, hogy rendesen tudjon célozni... Az előbb csak gyorsan futottam át a tárgyakat, és most sem volt időm sokáig tervezni: Az első hasznosnak tűnő kristályt kivettem a céhbankból.
A lila íjász viszont most gyors volt. Szerencsére csak egyetlen mozdulat kellett, hogy megbillentsem a célzását, és a nyíl ne fúródjon se a férfiba, se a nőbe... így is hajszálhíján...
Nem engedhettem, hogy bármelyiküknek baja essen... Tudom, mit művel az emberrel, ha elveszti a legfontosabbat... Kinéztem a többi íjász közül a középsőt, és kicsit hátrébb állva tőlük, aktiváltam a kivett denevérkristályt.
Én számítottam rá, hogy mi fog történni, így figyelmen kívül hagyva a denevéreket, amíg a többi íjász kettőt pislogott, a földön heverő pajzsba lőttem a nyilamat. Egyetlen centire állt meg a szélétől... Mégegy lövésre pedig nem lett volna időm...
- Valakik biztosan adnának érte többet is élve, ha a haláláért ilyen sok pénzt ígérnek! - kiabáltam enyhe felháborodással a hangomban, ezzel sikeresen magamra terelve a figyelmet, míg a szervezők kitalálták mit tegyenek.
A tömegben mintha több alak is indult volna felém, és nem véletlenül tartották itt ezt a cirkuszt: Szinte lehetetlen feltűnés nélkül felszívódni valamerre.
Olyan felháborodott hangzavar támadt (voltak akik hittek nekem, mások nem, és ezek egymást kezdét akadályozni), hogy én is csak a szemem sarkából vettem észre, hogy valami nincs rendben arrafelé, ahonnan az elrabolt játékosokat előhozzák.
Mertem remélni, hogy eleget húztam az időt, és sikerül véget vetni az egész mocskos üzletelésnek.
- Bajban vagy - jelentette ki mellettem az imént érdeklődő zömök nő. Mikor került megint a közelembe? - Ha átadod a rókaképűt, segítünk - mosolygott ijesztően magabiztosan.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Hinari Hétf. Jan. 20 2020, 18:25


Az események gyors sorjában követték egymást, én pedig gondolhattam volna erre hamarabb. Gondolhattam volna, hogy Chakna egyetlen életet sem áldozna fel az összes többiekért és a sajátjáért együttvéve - döntése után pedig jött az özönvíz. Pár pillantással felmértem a terepet, majd akrobatikámmal és sebeségemmel cikáztam keresztül az egymást lökdösődő tömegen, hogy még időben és sebződés nélkül kerülhessek Chakna mellé. A lila íjász a sárgának rontott, közben fellökve Chaknát, a kék szépen sunyiban haladt az áldozat felé, felemelt íjjal... de nem sokáig tehette, mert egy fehér színű íjász az útjába állt. A zöld viszont továbbra is az Arteses lánnyal foglalkozott, nem is értem miért - de én értem oda hozzá hamarabb.
- Nem hinném, hogy sor fog kerülni rá - feleltem helyette magabiztosan, majd csípőre tettem a kezem és a szemeimet kezdtem el forgatni - Hát nem tudod, mi a szabály ilyenkor!? - kérdeztem tőle, mintha legalábbis egy hülyével beszéltem volna. Na, persze, én se tudtam, mi a szabály ilyenkor, de ez nem is izgatott különösképpen, hiszen feltételeztem, hogy a szervezők ezt sokáig nem fogják így hagyni, azaz biztosan lesz valamiféle megtorlás, méghozzá hamar. És ahogy gondoltam, ez menetrendszerűen érkezett is.
- MINDENKI hagyja abba! - hallottuk a konferáló ellentmondást nem tűrő hangját, mire az egész környék elcsendesedett. Még a két nagydarab és a pár is megállt egy pillanatra, én pedig magabiztosan mosolyogtam rá a zöld íjászra: na ugye, nem megmondtam? - Az aktuális licit egy perces határideje lejárt. Az ötös számú a mienk marad. Vigyétek - intett a fazon, mire az egyik nagydarab elvitte a lányt, a másik pedig egy szúrással sárgába lökte és paralizálta annak párját és elvitte azt is - A szabály az szabály - mosolygott, majd a felháborodott hőzöngésre újra összecsapta tenyerét - De hogy senki ne érezze úgy, hogy nem vagyunk nagylelkűek, a licit nem is egy, hanem rögtön kettő új tárggyal bővült! - kezdett bele, majd várt egy kicsit, hogy nagydarab emberei újra megjelenjenek. Csak ezután folytatta - A tizenegyes sorszámmal az iménti ifjú hölgy viaskodó párját fogjuk árverésre bocsátani - mondta, tekintete pedig gúnyosan villant Chaknán. Ekkor már tudtam mi lesz a folytatás. Halkan felnyögtem, de ha bármit is teszek, csak magamat buktatom le... ekkora túlerővel szemben pedig még kettőnknek sincs sok esélyünk.
- Tizenkettessel pedig üdvözöljük a piros íjászunk, Miát - fejezte be a férfi, menekülőút azonban a kristályon kívül nem volt.
- Portolj el! - sziszegtem a lány felé, de ekkorra már mindkét fickó ott állt mögöttünk. Az egyik megmarkolta a lányt a lábánál és egyszerűen feldobta a vállára, miközben a másik kicsavarta kezéből az íjat. Megpördültem és már épp vettem volna elő a Katanát, amikor a fickó rámkacsintott. Leengedtem a kezem. Óriási súly esett le a vállamról, ám mielőtt elvitték volna a lányt, még megkerestem vele a szemkontaktust és komolyan, de mosollyal bólintottam felé, ajkaim halkan formálták a szavakat, "Ne aggódj".
- És mi lesz az ő licitjeivel? - érdeklődött a zöld íjász azonnal.
- Aki elviszi a tizenkettest, azé lesz az összes - közölte, a zömök nő pedig elvigyorodott.
- De siessünk, siessünk, szorít az idő - sürgette meg a nagydarabokat a játékmester, aki láthatólag nem vett észre rajtuk semmi különöset - Addigis egy kis kedvhozó a hatos számú áldozathoz - folytatta, mialatt Chaknát vitték ki - Ez a lányka fiatal kora ellenére tagja a nagyhírű Rendnek! Tudjátok, azok az önjelölt igazságosztók - nevetett és többen is követték a példáját. Bár neveket nem mondtak, de azt hiszem mostmár tudom, kicsoda Tidelia... és azt is, elnézve a feszesre húzott íjakat, hogy a következő körön múlik minden.

Amit viszont nem tudhattam, hogy eközben a nagydarab fickók bedobták Chaknát a legközelebbi épület egy ablaknélküli, sötét szobájába, ahol a többiek várták sorsukat... majd bementek ők is és becsukták maguk mögött az ajtót.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Chakna Szer. Jan. 22 2020, 11:57

- Nem hozzád szóltam. - jelentette ki a zöld íjas nő hűvösen a nőnek, aki közbeszólt, míg beszélgetünk, majd visszafordult felém. - Nem olyan rossz üzlet. - tette hozzá.
- Nekem beszélnem kell vele - vágtam rá megnézve magamnak a nőt is, miközben gyakorlatilag tárgyalásba bocsátkoztam.
Nem ment könnyen a tömeg elcsendesítése, bár ha azt veszük, hogy milyen indulatok szabadultak el, meglepő, hogy az első kijelentés után néhány perccel már csend lett.
- Oh, azt megteheted. Ha neked is dolgod van vele, annál jobb -egyezett bele még a csendesedés közben a nő. El akartam utasítani, zsigerből... de nem találtam több ellenvetést, úgyhogy rábólintottam. Mit számít nekem mi történik vele, miután megtudtam tőle az igazságot?
Alakulhatott volna a dolog a legjobb forgatókönyv szerint, és akkor mindenki boldogan távozik, de mint már sokszor kiderült: nem egy tündérmesébe csöppentünk.
Fel voltam készülve, hogy azután, mait csináltam komoly, és számomra nagyon kedvezőtlen fordulatot vesznek az események, de egyáltalán nem volt fontos. Ami igazán lényeges: eddig mindenki életben maradt! Ezzel megtettem, amit rám bíztak - legalábbis ha egyáltalán jól értettem abból, amit az ikrek elmondtak. A többi az ő dolguk, amit nagyon remélem, sikerül megcsinálniuk.
Kifejezéstelen arccal hallgattam az árverés vezetőt, és ne lepett meg sem a gúnyos tekintete, sem a velem kapcsolatos bejelentését követő örömmoraj a tömeg nagyobbik részétől.
- Enyém leszel, kiscicám - vigyorgott bárgyún a lila íjas alak, akit az előző mutatványából ítélve kicsit alábecsültem.
Rámosolyogtam, és egy értetlen pillantást vetve az engem elküldeni akaró nőre, elléptem a mögénk érkező két alak elől, szembe fordulva velük.
- Szeretném látni, ki meri megpróbálni - nevettem hangosan a tömegre, és saját magam indultam el - összeszorult torokkal ugyan, de magabiztosan. Ahogy szembe fordultam a két marcona verőlegénnyel, három tekintetben is láttam a bíztatást, hogy megnyugodhatok. Legyen igazuk.
Az egyik a zöld íjas nőé volt - Ha nem bánt volna ilyen jól az íjjal, azt hinném, Hinari... A másik kettő pedig ha jól sejtem, kettő azok közül, akik ide hoztak... Az egyik éppen az, aki elvezetni volt hivatott...
Még megütötte a fülemet, hogy a rend tagját szánják következőnek, de már nem tehettem semmit. De majd megoldják, ugye?
Ellenben a zöld íjas nővel, aki kérdés nélkül, elsőként dobott száz aranyat a kijelölt urnába - még mielőtt láthatta volna az "árut"
Legalábbis a kommentár, és a felhördülés alapján… Már nem láttam mi történik, épp úgy, ahogy azt sem láttam, hogy az egész felfordulás közben, de már előtte is, amíg licitáltunk, néhányan a jelenlévők közül beszélgetésbe elegyedtek a jelentkezők némelyikével, akik éppen nem szálltak be egy-egy játékosért. És azt sem, hogy így feltűnés nélkül csökkent az íjászok száma, egyel-egyel.
12-esnek hívtak, tehát még hátra volt velem együtt 8 játékos.
A sötét épületbe beérve alig csukódott be az ajtó, mikor megszólalt egy érces férfihang
- Ideje volt... - állt fel ülő helyzetéből egy első pillantásra ijesztően yakuzát idéző férfi. - Akkor csinálhatjuk, amit megbeszéltünk? - kérdezte, mire mindössze egy széles vigyort kapott válaszul, az én kezembe meg egy kristályt nyomtak.
- Úgy nézz ki, mint ő - mondta az engem kísérő egyik a sarokba, egy megkötözött alakra mutatva. Kinézet kristály... Amiből egy másikis előkerült, és az engem idekísérő egyik alak átváltozott egy sokkal kevésbé feltűnő fiúvá.
Sóhajtottam. Nem lehetne, hogy egyszer azt is elmondják, mit szeretnének, mit csináljak?
Mindenesetre aktiváltam a kristályt, és a felszólaló férfi mellől előkerülő lányt látszólag vezetve kiléptem, vissza a pályára.
Ahol meglepve vettem észre, hogy az eddigi résztvevők közül nem is egy... eltűnt.. Ránézésre lehet a harmaduk is…  

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Hinari Szer. Jan. 22 2020, 13:12


Nem igazán tetszett, hogy Chakna ennyire könnyedén üzletelt egy emberi életről, de többet nem szóltam bele... egyelőre. Az biztos, hogy sem Chakna, sem más nem tekinthet emberi lényeket tulajdonuknak, arra pedig különösképp fel kellett hívnom a lány figyelmét, hogy nem épp a megfelelő emberekkel üzletel. De ezekről később.
A két nagydarab, látva, hogy Chak jön magától, csak biccentettek és erőszak nélkül kísérték el a pódium mögé - én pedig szinte elképedve bámultam utánuk. Nem számítottam erre a reakcióra az Arteses lánytól; olyan higgadt és fenyegető volt, mintha valaki más szabadságát vették volna el éppen, és nem az övét. Persze egyáltalán nem figyelt rám, így nem is tudtam jelezni neki, de így ez tulajdonképpen nem is számított sokat: ha elkerülnek az emberek szeme elől, az ikrek úgyis tudatják majd vele, hogy minden rendben. Közben felkonferálták a következő áldozatot, én pedig bólintottam magamban és úgy helyezkedtem, hogy közel kerüljek a játékmesterhez és a céltáblához is - tudtam, mi szokott ilyenkor jönni, a feladatom második része pedig lassan egyértelművé vált. Mivel a szervezőkre és az áldozatokra koncentráltam, nekem sem tűnt fel, hogy kevesebben lettünk - ezzel ellentétben az már igen, hogy még mielőtt Tideliát kihozták volna, egy semleges külsejű fiú lépett oda a sárga íjászhoz és a fülébe súgott valamit. Amaz pedig pár, számomra dekódolhatatlan kézjellel jelzett a játékmesternek, és innen is jól látszott, mennyire megfeszülnek a fazon arcizmai. És már jöttek is a nagydarabok, a kislányt kísérve. Pillantásunk összetalálkozott. Felkészültem a harcra, kezemben a megfelelő kristályt tartva határozottan. A konferáló azonban újra magához kérte a szót:
- Tehát, hölgyeim és uraim, íme a Rend tagja - Tidelia félelem nélkül szegte fel a fejét - Ezúttal azonban azé lesz, aki megöli - intett az egyik nagydarabnak, aki igaz először csak értetlenül bámult rá, de aztán egy halk "Ó" kíséretében elvette a lánytól a pajzsot a számmal. Kitámasztottam.
- Illetve megölhettek bárkit, aki védeni próbálja - tette hozzá gúnyos mosollyal, de ez már nem számított sokat. Persze nem tudhattam, mi állhatott döntésének hátterében, azonban ha láttam volna, amit Chakna és az ikrek is, az emberhiányt... biztosan összekapcsoltam volna azzal a pár szóval és a jelzéssel. Azt hiszik, hogy mi szabotáljuk ilyen formán az árverést? Persze arról se volt fogalmam, hogy Grimm bandája áll ennek hátterében, de bizony a szervezőknek is voltak belső embereik, így amikor közülük vontak félre egyet, szintúgy paralízis lett a vége... de fordítottan. Hogy mit csináltak azzal a taggal? Azt homály fedi - de eltűnt és ha lehetne egy tippem, bizonyára egy következő árverés főlicitje lenne, főleg mivel Rend tagnak hiszik.
Pech, hogy ezt a szervezetet itt és most fogjuk felszámolni.
A zöld íjász több társával együtt célra tartott és lőtt. Legalább hat, gyilkos lövés száguldott Tidelia felé, ám én mindegyiknél gyorsabb voltam. Még a nyilak előtt odaértem a nagydarabok és a kislány elé, eltörtem az Erőtér Kristályom, a nyilak pedig az előttem lévő védőburokról pattantak le szépen sorban. Az egyik nagydarab ekkor változott vissza Kahetsuvá, a másiknak viszont (akiről feltételeztem, hogy Haketsu) még nem járt le a kristálya. A tervet nem kellett megbeszélnünk. Én a felszívódni készülő játékmester kezéből csavartam ki a teleport kristályát (hiába, megvolt köztünk a kellő gyorsaságkülönbség), amíg Kahetsu Tideliát szabadította ki és adott a kezébe méreggel kent fegyvert. A tömeg reakciója vegyes volt, de korántsem meglepő: voltak, akik azonnal elteleportáltak, mások későn vették észre a helyzet komolyságát, nagyjából heten-nyolcan azonban maradtak a szervezők csapatából is és felvették a harcot. A játékmester tőrrel támadt rám és igaz az első elől kitértem, de a másodikkal sikeresen megsebzett, igaz a páncélomat sem tudta áttörni vele - az álcám azonban eltűnt és mostmár mint a JL céhvezére mosolyogtam rá, amitől kissé hátrahőkölt, de aztán újabb támadásra szánta el magát. És közben mindenki más is tette a dolgát. Minél többet harcképtelenné tenni és elfogni, hol altatással, hol paralízis méreggel... Haketsu viszont hátul maradt a yakuzával és bebiztosította, hogy a már "elkelt" játékosokhoz senki se juthasson oda: őróluk majd azután gondoskodunk, hogy ezt itt a lőtéren lerendeztük.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Chakna Csüt. Jan. 23 2020, 12:46

Nem könnyű kifogni a szelet az ilyen emberek vitrolájából, de úgy tűnik nem akarták mindenáron fitogtatni, hogy márpedig ők azt csinálnak velem, amit akarnak,  megelégedtek vele, hogy eltegyenek láb alól.
A velem együtt Tideliát kísérő alak gyorsabban reagált az árverésvezető által felvázolt új helyzetre, mint én megtehettem volna. Nem mutattam, de teljesen elképedtem, hogy ilyen nyilvánvalóan, és hezitálás nélkül vetetik el másokkal játékosok életét…
Reméltem, hogy annak, aki végig itt volt nem tűnik fel a résztvevők számának megcsappanása, de egyértelműen kiderült, hogy ha az árverés vezetőjének nem is, volt más, aki figyelt, és aki észrevette a történteket… Bíztam benne, hogy emiatt senki nem került bajba…
Amint elkezdődött a licitálás, én is cselekedtem. Nem voltam olyan gyors, mint az elénk száguldó nő, akiről mostmár teljesen biztosan tudtam, hogy Hinari, de nagyjából egyidőben azzal, hogy a nyilak lepattantak a védőburokról kicsit hátrébb toltam a lányt, akit közben a mellettem visszaváltózó egyik tagja az ikerpárnak ki is szabadított, és lehívtam az inventorymból Artemist. Minden pillanat fontos lehet, még az a nagyon rövidke is, amit elvesztenék a nyilak húrrahelyezésével.
Nem kellett aggódnom a résztvevők élete miatt, de azoké miatt sem, akik a szervezők közül hátramaradtak, így nem vaciláltam, mit tegyek. A közvetlen mellettünk lévőket rábíztam Hinarira, az ikerfiúra, és Tideliára, én pedig a kicsit távolabb állókra fókuszáltam:Hamar meglátszott, hogy nem csak a szervezők közül maradtak itt többen, de úgy hat olyan embert is felfedeztem, aki velük vette fel a harcot, köztük a zöld íjas nő, akinek mostmár nem a kezdőíj volt a kezében. Én nekik segítettem, nem a legnagyobb óvatossággal, és figyelemmel, de lehetőleg pontosan célozva a fegyvereikre. Néhány nyilam mellé ment, de akadt olyan is, amivel sikeresen lőttem ki a késeket, tőröket az ellenséges játékosok kezéből. Az így lefegyverzetteket pedig már nem volt probléma elfogni.
Volt olyan, aki közben túl közel került hozzám, de még idejében észrevettem, hogy egy jólirányzott taszítással visszalökjem egyenesen az utána siető másik játékos karjaiba, így elkerültem a sebződést.
Egy dologra nem figyeltem egyáltalán: Arra, hogy maradt ellenséges íjász is a pályán, aki észrevéve az ügyködésemet, engem vett célba.
Közben hátul sem volt teljesen problémamentes a legyengült játékosok védelme. Az a néhány vakmerő, aki megpróbált hozzájuk férkőzni nem okoztak gondot, viszont az árverés tárgyát képező játékosok között is akadt, aki nem volt hajlandó nyugton maradni, és az ikerpár ott maradt tagját fellökve megpróbált elmenekülni. Ha tudtam volna mi zajlik ott, és tippeltem volna, ki az, aki nem képes nyugton maradni, nyertem volna: A rókaképű gyáva köpönyegforgató.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Hinari Kedd Feb. 25 2020, 09:36


Ez már az én terepem volt. Egyszerű harc, ahol egyszerre sokmindenre kellett figyelni, de pont ezért voltam, vagyis voltunk, olyan határozottak benne: a Katana mindent látott, ami szükséges volt és segített is nekem, hogy éppen merre mozduljak, kit vegyek célba vagy merről és kitől jön a következő támadás.
- Lépj ki balra! Guggolj le! Vágás oldalra! - sorolta, én pedig reflexszerűen, időt alig veszítve követtem az utasításokat. A játékmester nemsokára már sárga életcsíkkal esett össze egy altató méregtől, közben Kahetsu és Tidelia is törték a kábító kristályokat és Chakna is (hisz ki másnak lenne a kezében Artemis?) ügyesen és taktikusan vett részt az akcióban. Persze nem tudtam nem felfigyelni azokra, akik az oldalunkon harcoltak, így amikor éppen közelebb értem a zöld íjászhoz, csak biccentettem felé: fogalmam sem volt, Grimm bandájának mi köze lehet ehhez a csapathoz vagy mit akarnak tőlük (már a korábbi üzlet tárgyát képező fickón kívül), de örültem neki, hogy van, aki besegít. Mégha a saját indokaiért, akkor is.
- Nem is rossz - mosolyogtam rá Chaknára, amikor már mindegyik ellenfelünk a földön volt és Kahetsu éppen fémbilincseket tett a hátrafeszített ökleikre - És nektek is köszönjük - pillantottam a Grimm-bandatag felé, hogy addig se kelljen mégcsak ránéznem se azokra a bilincsekre.
Valahogy... túlságosan is ismerősek voltak; túl sok, szívszorító emlékkel.
- Hátul is minden rendben volt? - fordultam az időközben előkerülő Haketsu felé, aki csak lazán megvonta a vállát:
- Persze. Az egyik el akart futni, de kapott a hátába egy pengét - vigyorgott, szigorú tekintetemre pedig csak elnevette magát - Ne aggódj már annyit, nem halt meg! Ott csücsül megkötözve a többivel. Egy barátom vigyáz rá - bökött a háta mögé, majd nyújtózott egyet.
- Lazán megcsináltuk!
- Na jah!
- Jók vagyunk vagy jók vagyunk?
Az ikrek pacsiztak egymással. Én csak a fejemet ingattam.
- Megnézem az áldozatokat. Van kedved jönni? - kérdeztem Chaknát, majd választól függetlenül elindultam hátrafele, de Grimmék bandájának tagjait azért fél szemmel végig követtem, hiszen bár nem voltunk ellenségek, szövetségesnek se mondtam volna éppenséggel őket. Jobb volt vigyázni tehát. Ha pedig odaértünk, tekintetemmel először a kislányt kerestem, hogy megnyugtathassam - a rókaképű fickót, akinek hátán a yakuza nyugtatta szöges bakancsát, átengedtem az Arteses lánynak. Megöletni nem fogom hagyni őt, de ha tényleg el akart szökni, jó oka lehetett rá... és íjászverseny ide vagy oda, nem minden áldozat áldozat valójában.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Chakna Kedd Feb. 25 2020, 18:13

A nyíl végül sosem ért el, és még azt sem tudtam meg, kinek köszönhettem. Senki nem sérült komolyabban, de akadt, akinek az életcsíkja sárgába csúszott a viszonylag gyorsan végetért harc alatt.
Én csak akkor vettem egy nagyobb levegőt, mikor körülnézve láttam, hogy mindenhol sikerült felülkerekedni az árverés szervezőin, és itt maradó résztvevőin. Megkönnyebbülve engedtem le az íjamat. Sikerült? Nem esett komolyabb baja senkinek? Nem rontottam el az egészet? 
- Szép munka - viszonoztam haloványan Hinari mosolyát, közben már ismét a saját kinézetemmel. Nem igazán voltam képes befogadni, mi is történik közben az elfogottakkal, bár a kellemetlenséget le tudtam olvasni a szőke céhvezér arcáról, ahogy elfordult.
Az íjász nő rámosolygott Hinarira
- Megtiszteltetés volt - mondta, majd elindult azok felé a játékosok felé, akiket licitre bocsátottak.
Volt sejtésem, ki az, aki szökni próbált, és engem nem annyira hatott meg, hogy valószínűleg némi méreggel a kés pengéjén, ebben megakadályozták. Annál inkább érdekelt, hogy egyelőre életben van, de valamiért fel sem merült bennem egy kés miatt, hogy ez másként lenne.
Még körbenéztem, hogy szükség van-e itt rám... Mehetnékem volt. Talán soha többet nem kapok esélyt, hogy végleg elrendezhessem magamban a Takeshivel történteket.
Hezitálás nélkül bólintottam ezért Hinari kérdésére, és én is odamentem, ahol a szerencsétlenül jártakat őrizték. Gyors pillantásokkal felmértem, hogy közülük sem esett senkinek baja, aztán - közben az inventorymból előszedve azt a bizonyos hangkristályt, odaléptem a sápadt, egyértelműen rémült férfihoz. Gyáva alak.
- Mi dolgod vele? - tolt kicsit messzebb az őt örző férfi, aki közben némi átalakuláson ment keresztül: valamivel barátságosabb öltözettel és külsővel magasodott fölém.
Úgy döntöttem nem kell válaszolnom, bár a zöld íjas nő megtette helyettem, mire a kristályt aktiváltam volna
- Joel, ne tarts tőle, megállapodtunk vele, hogy a fickó a miénk. - mondta, mire a férfi kérdőn rám nézett, én pedig bólintottam. Pár pillanat után beleegyezően bólintott ő is, és talpra állította a rókaképűt, akit vasmarokkal fogott továbbra is, így nem menekülhetett.
Elindítottam a hangkristályt, és a fogoly férfi arcán egyértelműen láthatóvá vált a felismerés: pontosan tudta mit hall.
A hangkristály:
- Mi a fene ez? - kérdezte próbálta tagadni a dolgot. Rezzenéstelen arccal hallgattam.
- Én is erre lennék kíváncsi. - jelentettem ki az indokoltnál sokkal több keserűséggel. - Te öletted meg... Miért? - kérdeztem jeges hangon.
- Ilyen az élet bogaram. Üzlet. Az okos életben marad, a jóhiszemű balfékek pedig előbb utóbb belehalnak... - válaszolta, mintha megfeledkezett volna a helyzetéről. Szórakoztatta az emlék... Annak az emléke, hogy valakit a szeme előtt öltek meg...
Nem sokszor veszítem el az önuralmamat, de ezúttal, mire észbe kaptam gyomorszájon vágtam ezt az... embert. Aztán sarkon fordultam, és még mindig ökölbe szorított karral megálltam egy pillanatra, mielőtt otthagytam volna a társaságot. Innen kezdve egész egyszerűen nem érdekelt a sorsa.
- KI vagy te? - szólt utánam Joel, aki eddig nem akart beleszólni a történésekbe.
- Chakna - válaszoltam egyszerűen, a lejátszott felvétel után nem volt szükség többre. A Hátam mögött nem láttam, hogy a rókaképűnek kiszalad az arcából a vér erre, Joel pedig összenéz a nővel.
De az előttem felugró ablakot, amiben barátfelkérést küldött Joel, észrevettem.
- Beszélnünk kell, majd egyszer. - fűzte hozzá, mire bólintottam, és elfogadtam a felkérést.
Ezután otthagytam őket, hogy Hinarihoz lépjek. Mindenképpen meg akartam köszönni, hogy itt lehettem, és végre a szemébe nézhettem az árulónak, aki a vőlegényem haláláért felelős.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Hinari Kedd Feb. 25 2020, 19:33


Azt azért nem hagytam, hogy az íjász jóval előbb érjen oda, mint mi: az ikrek kérdő pillantásától kísérve felgyorsítottam a lépteim, Chaknának csak biccentve, amikor ő is csatlakozott. A hely, ahogy számítottam rá nem volt messze, az a csapatnyi játékos pedig, akik nemrég még tárgyként voltak kezelve, most remegve-kíváncsian várták, mi fog történni velük: valószínű fogalmuk sem volt a kinti történésekről, az "őrcserét" pedig bárminek betudhatták. Leguggoltam a kislányhoz és miközben Chakna a rókaképű és a yakuza felé vette az útját, én bátorító mosollyal simogattam meg és tudattam velük, hogy nem kell félniük többé. Többeken látszott, hogy felismertek, mielőtt azonban belekezdhettem volna az eligazításba, figyelmem a pár méterre tőlem lévő eszmecsere kötötte le - és egy alak, akit száz közül is felismertem volna.
Nem mondhatnám, hogy az előzőek fényében meglepett a jelenléte.
- Üdv - léptem oda hozzájuk - Nem gondoltam volna, hogy másodszorra is egy közös cél érdekében futunk össze - villantottam a férfira egy félmosolyt, tekintetem viszont nem sokkal ezután az aktivált hangrögzítő kristályra esett, ami Chakna kezében volt. Szó nélkül hallgattam végig az egészet: az item párbeszédét és azt a pár mondatot, ami utána hangzott el. Az Arteses lány öklözésére is csak a szemöldököm húztam fel, de azt hiszem meg tudtam érteni őt... nagyonis. Vajon én mit tennék, ha megtalálnám azt, aki Lewist tőrbe csalta? Márcsak a gondolat is elég volt rá, hogy kezeim ökölbe szoruljanak. De nem tettem vagy mondtam semmit; egyszerűen nem volt közöm hozzá - bár az azért kíváncsivá tett, hogy Joelék mégis mit akarnak vele kezdeni és miért akarnak beszélni Chaknával.
- Hé, odakint végeztünk - jelentek meg az ikrek vigyorogva.
- Jah, végre méltóztattak ideérni a többiek is.
- Lajhár népség.
- Úgy-úgy!
Látszólag nem igazán vették magukra, hogy a yakuza helyett valaki egészen más áll szemben velük.
- Itt is minden oké? Hallottuk, hogy akadt némi nézeteltérés - vigyorgott Kahetsu.
- Amúgy menő volt az az ütés, csajszi - kontrázott rá Haketsu - Még pont elkaptuk.
- Jaja. De azért pár napig ne menj ki védett területről!
- Amíg vissza nem zöldülsz.
- Nem mintha nem érte volna meg!
- Bizony!
Vigyorgás. Én csak egy lemondó sóhajjal néztem végig rajtuk: két tökkelütött, legalábbis a stílusuk alapján. A tetteik viszont magukért beszéltek.
- Nézd el nekik. Idióták - súgtam Chaknának, persze annak tudatában, hogy a fiúk ezt is tisztán hallani fogják és így is lett: kaptam két nyelvöltést válaszul.
- Szóval. Mindenki nyugodjon meg, szabadok vagytok - emelte meg a hangját a jelenlévők felé Kahetsu, ám aligha hittem, hogy ez (elnézve Joeléket) a rókaképűre is vonatkozni fog. Elgondolkodva ballagtam vissza a még mindig remegő, értetlen kislányhoz és vettem ölbe őt. Közben az ikrek már azt ecsetelték, hogy akinek bármire szüksége van vagy segítséget kér, csak szóljon, illetve hogy majd mindenkitől szeretnének erről az egészről annyi információt kapni, amennyit csak lehetséges.
- Nos, ha jól gondolom, őt vinnétek, ugye? - sétáltam oda Joelékhez, miközben a háttérben éppen Tidelia torkollta le a srácokat és okította őket a megnyugtatás módszereinek hogyanjáról, majd vette kezébe a dolgokat. Úgy tűnik, itt ránk már nem lesz szükség. A Rend elintézi a továbbiakat - Mi a biztosítékotok rá, hogy nem fogjátok elengedni vagy nem fog megszökni? - kérdeztem a férfit könnyed-komolyan, persze szándékosan alkalmazva ugyanazt a szót, mint amit Fuwával kapcsolatban ő is számonkért tőlünk - Ha rajtunk múlna, többé nem látná meg a napvilágot - pillantottam rá a rókaképűre elsötétült arccal, majd elhúztam a szám szélét - Ettől függetlenül... nem feltétlen szeretném a nevét áthúzva látni... - tettem hozzá, de azért nem teljes meggyőződéssel. Ezt még el akartam intézni, mielőtt Chaknával végre lelépünk innen, ám úgy voltam vele, hogy Grimmék még mindig jobban járnak velem, mint Hoorával és az ikrekkel: őket aztán győzködhetnék a századik boss legyőzéséig is akár; egy ebből kirobbanó ellentétre pedig senkinek nem volt szüksége. Rajtam kívül talán pont Chaknának a legkevésbé, akit szegényt ígyis eléggé sokáig várattam az indulással már...

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Chakna Kedd Feb. 25 2020, 20:28

Hinari szavaira Joel csak biccentett, barátságosnak mondható mosolyt húzva az arcára. Egyelőre velem, és a rókaképűvel volt elfoglalva.
Akivel miután beszéltem, feldúltan igyekeztem rendezni a gondolataimat. Mióta a kezembe került ez a hangkristály, először éreztem azt, hogy egyáltalán nem az én hibám volt ami történt... Ez a nyomorult megtalálta volna a módját, hogy tőrbe csalja Takashit...
Némán pislogtam az ikrek kisebb szóáradatára - regisztrálva, hogy minden rendben van a csata után továbbra is, de a végére azért kicsit felengedve, és elmosolyodtam.
- Köszönöm, de azt hiszem nem fogok rendszert csinálni az ilyen ütésekből - válaszoltam nekik, csak a szavaik nyomán tudatosítva, hogy a megmozdulásom miatt most sárga az indikátor a fejem fölött.  Kicsit megijesztett azért a dolog: Ugyan ilyen hirtelen felindulásból vörössé is változtathattam volna, de az nem tűnne el pár nap múlva.
Csendesen figyeltem az eseményeket tovább, nem is annyira szemmel, mint füllel. Azzal foglalkoztam, hogy a még mindig dühös remegés teljesen elmúljon a kezemből.
- Hinari, ez aztán a kellemes találkozás! - válaszolt megkésve a köszöntésre is, a hihetőnél icipicit nyájasabban Joel. - Néhányaknak a csapatból komoly el...beszélgetni valója van Kimunnal, úgyhogy jól gondolod. - korrigálta magát a férfi úgy, hogy ne derüljön ki pontosan, mit is ért elbeszélgetés alatt.
Egy pillanat szünet állt be a beszélgetésben, majd az azt követő vidám hangvétel alapján Joel mosolyogva folytatta
- A legkisebb gondja is nagyobb lesz annál, minthogy szökésre gondoljon. - válaszolt komoly tekintettel.
Erre azért odafordultam, így láthattam, hogy Hinari felvetésére elgondolkodik. - Ez az alak az elődöm gyilkosa, és majdnem minden társam halálát okozta. De azt hiszem kérdezzük meg azt, akit a legkomolyabban érint a ténykedése. - nézett rám. Pár pillanatig kifejezéstelenül bámultam Kimunra, aztán rájöttem, hogy az ő szintjére süllyednék le, ha tudatosan kínoznám már a csenddel is... Előbb Joelre, majd Hinarira néztem.
- Nekem bőven elég, ha nem öl meg több embert. - mondtam, mire Joel felnevetett.
- Gyönyörű, és jólelkű. Pont ahogy Tak mesélte - mondta szomorúsággal vegyes tisztelettel mondva ki Takashi becenevét, amit csak olyanok használtak, akiket barátainak tartott. - Rendben, megelégszünk azzal, hogy a Liga kezében látjuk. - biccentett Hinari felé.
- Te... ismerted Takashit? Honnan? - bukott ki a számon a kérdés. Mostmár én is akartam azt a beszélgetést.
- Ketten kezdtük el összeszedni a csapatot. Ő volt az ötletgazda, aztán... rám maradt, hogy folytassam. - válaszolt röviden - De ha nem bánjátok, néhány társunknak pihenésre van szüksége. Biztos vagyok benne, hogy még találkozunk - biccentett felém, majd mosolygott Hinarira, és Kimunt átadva a rend tagjainak, összeszedte jelenlévő társait (Azt a hatot, aki velünk harcolt, és kettőt az áldozatok közül), és ha nem tartóztatták őket, folyósókristályaik segítségével elhagyták az íjászpályát.
Így végre alkalmas lett a nyugodtabbá váló helyzet, hogy Hinarihoz lépjek.
- Köszönöm - hajoltam meg felé. Ahogy a felkorbácsolt érzelmek elcsitultak, érezni kezdtem, hogy valamivel könnyebb a szívem is.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Hinari Kedd Feb. 25 2020, 21:33


Joel köszöntése után lassan kezdtem úgy érezni, hogy nem csak az ikrek azok, akik a cirkuszt már a jelenlétükben is szolgáltatják: a férfi nyájasságától kirázott a hideg, de ezzel együtt kiéreztem belőle a színpadiasságot, így nem volt okom miért elengedni a kezdeti könnyedségem és mosollyal reagálni rá. Igaz nem számítottam rá, hogy ennyire könnyen átadják nekünk - arra pedig végképp nem, hogy Joelnek bármi köze van Chakna barátjához.
Még a végén kiderül, hogy nem is olyan rossz ez a banda, mint azt elsőre sugallták?
- Pedig már azon gondolkodtam, hogy átadom nektek egy későbbi szívességért cserébe - válaszoltam a férfinak fenntartva a baráti hanghordozást, ám mégsem téve egyértelművé, hogy ezt csakúgy mondtam-e, vagy tényleg komolyan gondoltam: ő már így döntött, furcsa lett volna tehát visszakozási lehetőséget adni neki. Ámbár... ha őszinte akartam lenni, személy szerint egy ilyen cserével - bármennyire is menjen ez szembe a "fehér" elvével - jobban kiegyeztem volna - De legyen. Ha látni akarjátok, írj egy pm-et Nelriknek - fordítottam komolyra a szót és intettem az időközben megérkező Rend tagok egyike felé, aki először kíváncsian fordult ide, majd, viszonylag gyorsan felismerve a helyzetet, bólintott - Hivatkozz rám. A csapatod megérdemli, hogy mindent megtudjon tőle, amit csak akar - fordultam vissza Joelhez, majd egy kis szünet után folytattam:
- Vedd úgy, hogy a segítségetekért cserébe - mosolyodtam el, ezzel együtt biztosítva is a férfit afelől, hogy ez a "láthatás" nem von maga után semmiféle lekötelezettséget. Így voltunk egálban, azt hiszem.

Miközben Joel és Chakna még váltottak pár szót, én Kimun bilincsbe helyezését felügyeltem.
- Piros fokozat - mondtam a két tagnak, akik közrefogták őt és még vetettem a fickóra egy hideg, gyűlölettel teli pillantást, miközben elvezették. Ha arra gondolok, ezzel a színkóddal milyen sors vár rá, talán mégiscsak jobban járt volna  a halállal - azt viszont egyetlen Rend vagy Szövetség tagnak sem kellett tudnia, hogy én mennyit tudtam erről. Hoora valószínűleg azt hiszi, hogy a színeken kívül nagyon mást nem, de mióta Takeshiék ott vannak, némileg változott a helyzet. Ez azonban egy másik történet...
Még intettem Joeléknek is, akik ezidő alatt valószínűleg összeszedtek mindenkit, aki hozzájuk tartozott, majd átadtam a kislányt Tideliának és Chakna felé fordultam:
- Igazán nincs mit - mosolyogtam rá egy kissé keserédesen, hiszen át tudtam érezni, min mehet most keresztül - Mi tartozunk köszönettel, hogy elvállaltad és segítettél - tettem hozzá egy fokkal vidámabban - Nélküled valósz...
- Jah, király voltál! - hajoltak ki kétoldalról a hátam mögül az ikrek és vigyorogtak rá a lányra. De hogy mikor kerültek ők oda...?
- De mennyire!
- És még akkor is, amikor elrendeltek áldozatnak!
- Nincs kedved Rend tag lenni? - tették fel a kérdést, amire már én is kíváncsian pillantottam hátra a két srácra: Kahetsuék nagyon kevés esetben kérdeznek ilyet bárkitől és még kevesebb esetben gondolják azt komolyan. Ebben az esetben viszont komoly volt - ezt mindkettőjük arcán, még a vigyorgás mögött is ki lehetett venni.
- Jah-jah, még több ilyen akció, mint ez!
- De...
- És még annál is több dicsőség! - folytatta Haketsu, rólam tudomást sem véve, én pedig inkább visszanyeltem, amit mondani akartam: ez Chakna döntése volt és csakis az övé. Rend-tag céhjelvénytől függetlenül bárki lehetett, de a lánynak valószínű fogalma sincs róla, milyen kötelességekkel és feladatokkal jár egy ilyen tisztség. Még egy nyugodt, aréna utáni teázást sem lehet normálisan lefolytatni anélkül, hogy rád ne rontanának... oh, igen, apropó, tea!
- Ha van kedved, befejezhetjük azt a teázást nyugalomban - mosolyogtam rá a lányra, miután az ikrekkel a fenti kérdéskör rendeződött, a kiemelt szót pedig egyértelmű jelzésnek véve a fiúk egy vigyorral és egy "Már nem is zavarunk!"-al együtt visszarohantak a többieknek segíteni. Sok volt még a tennivaló, de a mi feladatunk itt végetért. Egyelőre.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Chakna Szer. Feb. 26 2020, 09:38

- Élnék a lehetőséggel, de tiszteletben tartom a kisasszony döntését - mosolygott Joel Hinarira. Az arckifejezése mintha arról árulkodott volna, hogy nem feltétlenül csak ez van a dologban, de hogy biztosan megállapíthassam, ahhoz még egy darabig figyelnem kell.
- Köszönjük. Azokat az információkat, amik a köz számára is jelentőséggel bírhatnak, meg fogjuk osztani. - viszonozta Hinari mosolyát, és lehet csak nekem tűnt fel a fogalmazásában, hogy van olyan információ, amit nagyonis meg akar tartani magának... - Hálásak vagyunk a társaink biztonságáért, úgyhogy ha valamit tehetünk értetek, megtalálsz. - mondta, mielőtt a csapatát elindult összeszedni. Nem részletezte, hogyan találja meg Hinari, de az nyilvánvaló, hogy ismerik egymást, és abban is biztos vagyok, hogy Hinarinak meg vannak az eszközei az ilyesmihez, ha szükséges. De még ezen felül is volt valami kimondatlan a férfi szavai mögött... Fenyegetés? Aggodalom? Kérés? Nem tudtam megállapítani.
Egyáltalán nem értettem, hogy mit takarnak a Rend tagjai között elhangzó színkódok, de pillanatnyilag inkább örültem ennek. Jobb, ha nem tudom.
Sejtettem, Hinari mit akart mondani, de nem egészen tudtam vele egyet is érteni. Nékülem is találtak volna megfelelő embert, hogy megoldják a helyzetet, ugyan így áldozatok nélkül. Az ikrek közbeszólása viszont meglepett.
Nem volt időm válaszolni a megjegyzésükre, hogy csak azt tettem, amit tudtam, és magától értetődő, hogy mikor közölték, hogy innentől áldozat leszek, nem engedtem meg magamnak a pánikot, amihez pedig közel álltam abban a pillanatban.
"Nincs kedved rendtagnak lenni?" visszhangzott a fülemben a kérdés. Abból amennyit a tevékenységükről tudtam... Szivesen segítettem volna őket... Ahogy tőlem telik, legalábbis... Már nyitottam a szám, hogy azt mondjam, Hinari nem egészen egyetértő arckifejezése ellenére, hogy tulajdonképpen de, megtisztelő lenne... Aztán elhangzott (gondolhattam volna előbb is, de az agyam máshol járt) hogy az pontosan ilyen akciókban való részvételt jelentene... A dicsőség része nem igazán érdekelt... Becsuktam a szám.
- Szép dicsőség - mormoltam az orrom alá, aztán egy nagyobb levegőt véve végül másként válaszoltam.
- Nagyon szivesen segítek nektek máskor is, ha tudok. De jobb szeretném, ha én dönthetném el, vállalom-e egy egy konkrét akcióban a részvételt. - néztem barátságos, de komoly arccal a fiúkra. Túl hirtelen és túl sok volt nekem az, ahogy ma megjelentek, és hivatalos Rendtagként ha jól sejtem sok ilyen fordulna elő, és nem mondhatnék nemet, és nem csak miattuk, hanem a saját lelkiismeretem miatt sem. Nem éreztem erre késznek magam.
Miután ezt az ikrekkel megbeszéltem, Hinari finoman jelezte nekik, hogy mostmár nyugtot hagyhatnának nekünk. Teljesen egyetértettem vele. Kezdtett zúgni a fejem a rengeteg információtól és történéstől, ami mind az elmúlt... egy óra? Nem is tudom megállapítani mennyi idő alatt zajlottak le az események.
- Még egy tea rámférne - bólintottam a felvetésre. Úgy tűnt az akció végén is, hogy még Hinari az, aki legnagyobb valószínűséggel tisztítani tudja a homályos részeit az egésznek, még akkor is, ha várhatóan nem csak nekem lesznek kérdéseim... Megérteném ha érdeklődne, és bár nem volt kedvem beszélni senkivel a történtekről, az eszem azt sugallta, hogy "tartozom" annyival Hinarinak... Hinariéknak, hogy válaszolok a kérdéseire.
Még végignéztem a területen... Még volt tennivaló, de mostmár minden rendben. Minden rendben.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Saját küldetés] Íjászverseny Empty Re: [Saját küldetés] Íjászverseny

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.