Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Riko vs Yohoho

4 posters

Go down

Riko vs Yohoho Empty Riko vs Yohoho

Témanyitás by Rikomono Pént. Jún. 28 2019, 14:29

Szóval volt ez a csávó, aki a minap volt nálam vásárolgatni. Ismerős volt a képe, szerintem már láttam valahol, de erre nem mertem volna megesküdni. A neve tuti nem volt az, de erre nem lehet semmit alapozni, elvégre kurva gyenge a névmemóriám. Az övét is csak azért tudtam, mert felírtam, mint ahogy az összes olyan fazon nevét, aki "kedvezményesen" vásárolt nálam. Néha szükségem volt rá, hogy a vörös játékosok... tudására fanyalodjak, szóval már évek óta fenntartom az opciót a számukra, hogy elengedek pár aranyat az árból, ha cserébe néha megtesznek nekem egy-két "szívességet." Eddig jól működött a dolog, nekik van hová jönniük fegyverekért és páncélokért, és én is tudok kihez fordulni szükség esetén, ráadásul így, hogy ismerik a nevem, békén is hagynak. Már az értelmesebb fajtája, merthogy mindig van pár még nálam is sötétebb majom, aki azt hiszi, hogy megijedek a széles vállától, csak mert lány vagyok Rolling Eyes
Na de most eljött az a pillanat, hogy szükségem volt egy szívességre. Vagy valami olyasmi. Erre hivatkoztam végül a levelemben, de csak szimplán irritált a rókaképű, egészen pontosan az, hogy azt a jeges íjat vette meg tőlem. Túl nagy ellenségek voltunk a hideggel ahhoz, hogy ne büntessek meg valakit azért, mert jeges cuccokat vesz. Hülyeség? Biztos az, de jó ürügy volt rá, hogy valakinek bebasszam a pofáját. Most meg már úgy voltam vele, hogy kellenek az arénás pontok is, és nem gondoltam, hogy aki ilyen fegyvert vesz, az különösebben erős lenne. Szóval ideális ellenfélnek tartottam néhány potyaponthoz a csávót, ezért kihívtam. Ilyen egyszerű volt.
- Cső rókaképű! Szóval szeretnél játszani velem, mi? - csaptam hátba a hapsit, ahogy megláttam az épület előtt. Nehéz lett volna eltéveszteni, jellegzetes fizimiskája volt, bár a neve épp most sem ugrott be. Szóval nekem marad rókaképű - Figyu, ne húzzuk az időt. Megengedem, hogy te alakítsd a pályát, amin szétverem a képed. Mennyire fogjam magam vissza, hm? - szegeztem neki a kérdést, érzékeltetve, hogy erősnek tartom magam, és elég magabiztosan ahhoz, hogy el is higgye. Önbizalom terén sose voltam bajban, anélkül elég nehéz lett volna boldogulni a kemény legények között. Sokszor kellett ahhoz, hogy tiszteletet ébresszek, már amellett, hogy bevertem az orrukat, ha sokat akadékoskodtak. Mondjuk ez a fazon nem tűnt épp kemény legénynek, inkább bájgúnárnak mézes madzaggal. És ha még egyszer babámnak becéz, kitépem a nyelvét Rolling Eyes
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Yohoho Exp_bal12783/10100Riko vs Yohoho Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko vs Yohoho Empty Re: Riko vs Yohoho

Témanyitás by Brooklyn Pént. Jún. 28 2019, 15:01

Nem tartotta magát olyannak akit izgalomba hoz a harc, a fejlődés és a pontok akármelyik ágazata is. Mégis mi szél fújta erre? Egyetlen szél, aki koponyalakóként fárasztja az agyát null-huszonnégyben. Lazara már napok óta rágja a fülét, az aréna miatt és mivel képtelen felfogni, hogy nem a saját testével és pontjaival harcolna... így marad a tapasztalat. Bár van előnye is a fiú részére is, hiszen hol lehetne jobb ismereteket szerezni, mintsem egy-egy mérkőzés során, de a Lazarat csupán azt hajtja, hogy kiélhesse saját agresszióját.

Megállt a bejárat előtt, egy pillanatra futott csak át a fején, hogy ehhez semmi kedves sincs most, már érezte is, ahogy valaki hátba csapja. Meglepődött, egy picit előre is görnyedt az eréjes ütést követően, majd a "támadója" irányába pillantott. Első gondolata az volt, amit akkor érzett, mit a minapp élt át nála az üzletben. Az érzés újra hatalmába kerítette, hiszen hazudna ha nem tartaná vonzónak a lányt, és mindez éllénken él benne mindaddig, ameddig szóra nem nyitja a kicsike a száját.
~Lehangoló...~
~Hmm?(ー_ーゞ~
- Érdekes ajánlat, de miért pont veled kéne harcikáljak? Nem szívesen ártanék egy ilyen "törékeny gyöngyszemnek". - Mosolygott Brook, miközben várta, hogy a mondata elérje a kívánt hatást. Mindketten tudhatták mire megy ki a játék, és Brook is tisztában volt vele, hogy a saját sírját ássa az efféle megnyilvánulásokkal. De a "színpátia" kölcsönös, ez benne volt a levegőben. Mint ahogy már azt is tapasztalta, hogy a lánynak bizony fel van vágva a nyelve. Biztos volt benne, hogy a lány erőssége a harc és a bunyó, elég csak ránézni kész tomboy a csaj, ilyenkor kéne Lazarat szabadjára ereszteni, érdekes kis hajbakapás volna...
Viszont szinte várta, ahogy erőszakkal próbálja majd meggyőzni a fiút észérvek helyett...
Brooklyn
Brooklyn
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 72
Join date : 2019. Jun. 18.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Yohoho Exp_bal10767/10100Riko vs Yohoho Exp_ures  (10767/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko vs Yohoho Empty Re: Riko vs Yohoho

Témanyitás by Rikomono Vas. Jún. 30 2019, 14:18

Nem akartam húzni az időt, azért jöttem, hogy beverjem a képét, és nem azért, bájologjak vele. Nem ismertem a fazont, és nem is volt olyan kisugárzása, hogy különösebben meg akarjam ismerni, bár azt elismerem, hogy lehetne sokkal rosszabb is. Persze ez a kis találka szolgálhatna ezer meg egy dolgot, például ha már úgy gondolom, hogy vöröskeként talán hasznos lehet a számomra, akkor mondjuk felmérhetném a képességeit, vagy hogy milyen feladatokra alkalmas, de én messze nem vagyok ennyire racionális lény. Nem érdekel, mire képes, csak oldja meg, amit rábízok. Ha nem sikerül, megszívja. Ezzel jár, ha valaki velem üzletel, és a fogához veri a garast. Én megengedhetem magamnak, hogy odaadok valamit bagóért, mert nem vagyok rászorulva a pénzre, ők viszont nem biztos, hogy megengedhetik maguknak a kudarcot.
- Jaj baszd meg, tényleg, elfelejtettem, hogy te férfi vagy, én meg gyenge nő! - sopánkodtam cseppet sem meggyőzően, majd lesújtó pillantást vetettem a fickóra - Rá fogsz baszni, ha alábecsülsz, csak mert csöcseim vannak. Egyéb szexista megjegyzés? - vetettem neki oda, csak hogy most túl legyünk rajta, ha még traktálni akar a hülyeségeivel.
- Igénybe vetted a kedvezményem, megmondtam, hogy fogok érte szívességeket kérni. Fogd fel úgy, hogy most ledolgozhatod egy részét Rolling Eyes - közöltem vele hűvösen, ha már úgyis szereti a jeges cuccokat. Van annyira értelmes arca, hogy úgy gondoljam, ebből érteni fog.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Yohoho Exp_bal12783/10100Riko vs Yohoho Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko vs Yohoho Empty Re: Riko vs Yohoho

Témanyitás by Brooklyn Vas. Jún. 30 2019, 22:36

Lerítt róla a türelmetlenség, amit Brook már jól ismert hála Lazarának. Azt is tudta, hogy ha valami nem az elképzelésük szerint alakul, akkor robbannak, mint egy időzített bomba vagy ami rosszabb földhöz vágják magukat és hisztiznek. Mert ugye: MINDENT, MOST és AZONNAL!
~Rókaképű! Ez jóó! ( ◞・౪・)~ Jutott el a lányhoz kissé késve a másik hangja.
~(−_−;)~Brook viszont ugyanolyan nyugodt volt, mint amikor összefutottak, hiába a szóváltás. Sejtette, hogy a lány a szexizmusra fog rácuppanni, és volt annyi élettapasztalata, hogy mindegy mit mond, a másik úgyis bele fog kötni a szavakba.
~Nézd csak, máris van egy rajongód!σ(≧ε≦o) Remélem darabokra szed! (◎ω◎*)~ Lett Lazara egyre izgatottabb.
~Ha engem, akkor téged is. ╮(╯-╰”)╭~ Világosította fel a fiú.
~ヽ( ;゚;ж;゚;)ノ Nem! ||☆FIGHT☆||´Д`*)9 Hallva akarom látni a lányt! ~ Talán erre a magasröptű gondolatcserére fejezte be Riko is a mondatát.
- Az előítéletben, az a megdöbbentő, hogy gyakran indokolt. - ~ ヾ(((;ꈡ▱ꈡ;)))ノ Csak óvatosan, nem akarok nagyon elpicsázva lenni! ~ Élcelődött a fiú még egy picit a lányon, pedig ennél jóval rétegeltebben gondolkodott, viszont úgy tűnt Rikomononak nem értelmes csevejre van szüksége, hanem, hogy alátámasszák téves képzeteit.
Hisz ahogy Brook bánik vele, Rikomono sem tesz mást, mint csupán a saját előítéletein lovagol. De a fiú ezzel abba is kívánta hagyni ezt a fajta szócsatát, hiszen sok értelme nem volna folytatni, így mielőtt a lány bármit is rávághatott volna, hozzá tette:
- A sértés élménye sokaknak megér egy kis bocsánatkérést. - Mosolygott kedvesen, miközben gondolta, hogy a lány már egy féltéglával szeretné levakarni az arcáról az ábrázatát. Bár nyilvánvalóan megadásnak fogja bélyegezni az utolsó mondatát.
- Biztos vagy benne, hogy egy ilyen apróságra pazarolnád el azt az "egy szívességet"? - Kérdezett rá a lányra, elég kétségbeesetten laposra akarja püfölni, ha már ezt is felhozza. Szándékosan hanyagolta Rikomono mondatának a részleteit és emelte ki, hogy egyről volt szó.
- De rendben! Akkor ezt könnyen megúsztam. - Vigyorodott el, és csapta hátba a lányt, ahog ő illette találkozásuk elején.
~ /(@゚ペ@) ~ Majd megindult az aréna felé, ott lenyitotta az épület paneljét és első ízben letiltotta az item-használatot, majd elkezdte megformázni a pályát. Nem gondolta túl a dolgot, így hamar meg is volt vele. Végül beléphettek rajta.

Az aréna egyszerű látványt nyújtott. Víz volt amerre csak elláttál, változó mélységgel, és  a vízből kilenc kör alakú, sötétzöld hengerrel. Ebből hármat ellepett a víz, de csak annyira, hogy rajta állva a bokádig érjen. Három közel méteres magasságra volt a vízfelszíntől és még három már két métert megközelítő magassággal türemkedett ki. A száraz part átmérője másfél méter volt, a távolságok pedig két és három méter között volt.

A fiú jártasságai aktívak voltak és random-ra állította be a játékosok megjelenését, így ő a terület közepén, az egyik egyméteresen jelent meg. A számláló elindult.


Az aréna:

Pontok, jártasságok:


A hozzászólást Brooklyn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 05 2019, 17:48-kor.
Brooklyn
Brooklyn
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 72
Join date : 2019. Jun. 18.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Yohoho Exp_bal10767/10100Riko vs Yohoho Exp_ures  (10767/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko vs Yohoho Empty Re: Riko vs Yohoho

Témanyitás by Rikomono Szer. Júl. 03 2019, 12:15

Nincs igazából túl sok fajta piroska. Van a leggyakoribb típus, az agresszív állat, aki azért öl, mert megteheti, de sok esze nincs. Van az önjelölt igazságosztó, aki csőlátással tolja a saját elbaszott elvei szerint, ezeket utálom a legjobban. Meg van a simlis fajta, aki okosabb, mint egy ötödikes, és a tenyérbemászó képével rángat madzagon. Ebbe a háromba az összeset be lehet sorolni, aki nem valami hülye véletlen folyamán lett vörös, hanem szándékosan.
- Az ostoba, bárgyú vigyorod alapján te a szélhámos típus vagy, mi? - kérdeztem, teljes egészében ignorálva mindent, amit mondott. Nagyjából ezért is voltam itt, hogy rájöjjek, mire használhatom ezt a patkányt. Ha egyáltalán akarom használni. Az izomagyúakat jobban kedveltem ebből a szempontból, az ilyen csávókat, mint ő is, nehéz irányítani.
- Ha nem vagy nyomorék, megéri nekem "dolgozni" Rolling Eyes - világosítottam fel. Nem ajánlattétel volt, csak egy nem túl meggyőző módja annak, hogy gondolja át, amit mondott. Ez van, én nem vagyok okosabb, mint egy ötödikes, tőlem ne várjon senki jól felépített érvelést. Az meg úgyis ki fog derülni hamarosan, mennyire tápos a kiscsibe. Bár az ilyenek nem erősek szoktak lenni.
- Tch, már megint víz - köptem egyet oldalra, miközben az orrom alatt morogtam. Mindenki valami folyadékban akar velem harcolni, nem tudom, mi ez a mánia. Nem tudom, miért hiszi bárki azt, hogy van esélye így ellenem. Nem vacakoltam, a visszaszámlálás alatt beugrottam a vízbe, és odaúsztam a csávó oszlopához. Nem volt egy magas valami, erre simán fel tudtam kapaszkodni még teljes felszerelésben is, szóval amint harsant a duda, megragadtam az oszlop szélét, és felhúztam magam rajta, majd amint félig-meddig szilárd lett a lábam alatt a talaj, már rántottam is elő a késeimet, hogy kerekítsek két szép piros csíkot a krapek mellkasára.

Egy kör támadás, á la natúr. Az első kocka a Fullánk, ha talál, tízzel nő a támadásaid CSP-fogyasztása. Második a Tüske, ha talál, kerül rád öt pont mérgezés.
Gyűrű miatt nincs CSP-fogyasztásom ebben a körben.

1.8 SP
200/200 HP, 110 páncél
360/360 CSP


Riko (50. szint) - HP:200 | F:80 | E:2*85 | K:72 | GY:124 | S:62 | P:110

Fullánk
Razonek Tüskéje
Tündérszalag Rúna
Pegazus Bakancs
Szivárvány Köpeny
Vikinggyűrű


Rikomono (Sebzés: 85 /kés, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.8 SP kiskörönként.)
Brooklyn (Közelharci sebzés: 23, Távolsági sebzés: 97, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 4 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)


A hozzászólást Rikomono összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 03 2019, 13:27-kor.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Yohoho Exp_bal12783/10100Riko vs Yohoho Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko vs Yohoho Empty Re: Riko vs Yohoho

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 03 2019, 12:15

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Riko vs Yohoho 4767251444_0f76bf2817_s Riko vs Yohoho 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Riko vs Yohoho Empty Re: Riko vs Yohoho

Témanyitás by Brooklyn Pént. Júl. 05 2019, 19:01

~Szélhámos? (*●⁰ꈊ⁰●) Ez jó! Az vagy, egy igazi dögvész!~
- Szélhámos? - Nevetett fel a fiú.
- Túl sokat gondolsz rólam. - ~Ahogy, te is.~Mosolygott kedvesen a lányra, elvégre ez vagy az ő tapasztalatlansága, vagy pedig az ő kisugárzása. Brook nem gondolta magát szélhámosnak, vagy veszélyesnek sosem, de ha valami megillette, azt elvette és ha valamit a fejébe vett azt addig forgatta, míg ő nem került fölénybe. Talán ezt érezhették meg rajta az emberek. Nem bánta, hogy lezárták az előző beszélgetésfolyamot, érezhető volt, hogy nem visz semerre.

- Azt már tudom, hogy jó veled jóban lenni. - ~о(ж>▽<)y ☆ Bírom a csajt!~ Mosolygott a fiú sejtelmesen, mondhatjuk azt, megadta magát. Sőt, még a kedve is megjött egy jó kis elfenekelésre, bár azzal számolt, hogy ebből a csatából nem igazán jöhet ki győztesen. Összeállította a pályát, próbálva előnyt kovácsolni saját részre. Mosolyogva fogadta, a lány nemtetszését, majd a gesztusát... hogy beleköpött a vibe... ráfagyasztotta az arcára a mosolyt és meglehetősen bárgyú képet vágott...
~Annyira lehangoló...~ sajnálkozott magában.
~φ(゚ ω゚//)♡ vagány! De én akkor is nagyobbat csuláznék!~
~...~ A fiú a visszaszámolás alatt előhúzta a fegyverét majd ellazította magát és megpróbálkozott a jelen helyzetben legésszerűbb képességével, a hózáporral. A képesség felvillant, majd be is sült.
- Ez pech... - Morogta.
~(*’∀’人)♥ El leszel picsázva!~ Ujjongott a lány kárörvendésében.
~De akkor te is, bogaram....~ Deja vu...
~(ᇂ∀ᇂ╬).... Fuck nooo~٩(//̀Д/́/)۶!~
~\\\\٩(๑`^´๑)۶//// Adj nekiii!~ Sok belső csevejre nem volt ideje a fiúnak...
~Most pedig inkább maradj csendben!~ Hisz a csobbanást követően, alig pár perc és a lány már az őt tartó oszlop elé úszott, mint egy piranha, ami megérezte a friss hús szagát. Kiemelte magát a vízből és mivel már túl közel férkőzött a Brooklinhoz, nem volt ideje az íjával támadni, így a legokosabb húzást választotta. Ahogy a lány már fente is a pengéit a fiú felé, még épp időben hátra tudott ugrani bele a vízbe, majd a hátán úszkálva vette célba elég gyorsan a hozzá legközelebb lévő "szárazföldet" Felmászni rá, nem volt túl könnyű, mivel úgy érezte, hogy a lány a nyomában van, valamint súlyemelés híján ez jelent akkora nehézséget, mint odakint, szerencsére a víz felhajtóereje azért könnyített a dolgán. Fell sem állt, a pódiumra ezzel is időt nyerve magának, majd a lányt kereste, hogy célba vehesse, újfent.
~(。・ω・。)? Hol van?~ Kérdezte Lazara, de Brook mozdulata arról árulkodott, hogy már észre is vehette.


A hozzászólást Brooklyn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 05 2019, 19:37-kor.
Brooklyn
Brooklyn
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 72
Join date : 2019. Jun. 18.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Yohoho Exp_bal10767/10100Riko vs Yohoho Exp_ures  (10767/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko vs Yohoho Empty Re: Riko vs Yohoho

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 05 2019, 19:01

The member 'Brooklyn' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Riko vs Yohoho 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Riko vs Yohoho 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Riko vs Yohoho Empty Re: Riko vs Yohoho

Témanyitás by Rikomono Pént. Júl. 05 2019, 21:10

Heh, persze hogy próbálja magát kevésbé veszélyesnek mutatni, mint amilyen. Ezek mind ezt csinálják. Ha bekajálod, neked kampec, amikor levágod, hogy tőrbe csalt, már túl késő. Az ilyen bájgúnárokban sose szabad megbízni, vagy elhinni nekik bármit, még akkor is hazudnak, ha kérdeznek. Mindent el kell osztani kettővel, amit mondanak, és úgy érzem, ez a hapsi sem kivétel. Az tuti, hogy előbb fogadok a bizalmamba egy izomagyú IQ-bajnokot, mint őt.
- Jaj de jó, még gyáva íjász is vagy >.> - örömködtem, ahogy megláttam a fegyverét. Így több értelmet nyert ez a teljesen használhatatlan küzdőtér is, biztos úgy gondolta, hogy a magasból majd lövöldöz engem, amíg én pancsolok. Hát abból nem eszik, míg összekaparta magát, én már ott lihegtem a nyakában. Az más kérdés, hogy a mászásom elég időt adott neki arra, hogy levesse magát az oszlopról és ezzel elkerülje a késeimet, de nem hisztiztem rajta, azonnal ugrottam utána. Öreg hiba lenne neki időt hagyni.
És máris jöttek a hibák. Háton próbált menekülni, míg én gyorson tempóztam feléje, majd ki se mászott teljesen a következő oszlopra, és ráadásul akkor lőtt rám, amikor még a vízben voltam. Szóval elég volt simán lebukni a nyílvessző elől, és tenni egy tempót, hogy ne találjon el vele. Nem volt hatékony, az tuti, hogy nincs tapasztalata ötvenes ellenfelek ellen. Nincs ennyi időd, öcsipók! Bukfenceztem egyet a víz alatt, hogy lendületet szerezzek, majd a mélyből törtem  fel, és megcéloztam az oszlopról lelógó lábait. A másik kezemmel csak megkapaszkodtam a cuccos szélében, kicsit lendítettem magamon, és intéztem felé egy újabb vágást, majd újabb hintázás után igyekeztem lendületet nyerni, hogy felugorjak az oszlopra, és újabb vágásokkal mutatkozzak be neki. Ha közben ugrik megint, hát akkor én utána, és akár esés közben is tudok támadni. Éreztem, hogy jóval fürgébb vagyok, mint ő.


2x2 támadás, az első két kocka a Fullánk, minden találat után tízzel nő a támadásaid CSP-fogyasztása. Második kettő a Tüske, ha csak az egyik támadás talál, kerül rád öt pont mérgezés.

2.6 SP
200/200 HP, 110 páncél
260/360 CSP
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Yohoho Exp_bal12783/10100Riko vs Yohoho Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko vs Yohoho Empty Re: Riko vs Yohoho

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 05 2019, 21:10

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Riko vs Yohoho 4767249862_5877ffd2ef_s Riko vs Yohoho 4766609959_af0c0eb7c7_s Riko vs Yohoho 4766610511_dda12706fc_s Riko vs Yohoho 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Riko vs Yohoho Empty Re: Riko vs Yohoho

Témanyitás by Brooklyn Vas. Júl. 21 2019, 18:04

Meglepődött a fegyverzetén. Brooklin pedig azon, hogy ezt elfelejtette, holott ő maga csinálta.
~ Elég... rövid az esze... ~
~ Legalább ne szólalt volna meg... ~ No lám, máris mekkora egyetértés támadt a Lazara és Brook párosában. Még a végén kiderül, hogy Rikomono még jót is tesz kettőjüknek. A fiú csupán elmosolyodott Riko kijelentésén. Kezdettől fogva nem izgatta a harc, így ő maga is meglepődött, hogy az első sorozatot kikerülte, miközben vízbe vetette magát. Hátúszással araszolt a következő állomásra, miközben az ellenfele erős tempózásba kezdett. Nem volt kérdés, hamar utol is érte, hisz teljesen kimászni sem maradt ideje. Egy nyilat lőtt felé, amit a víz sikeresen felfogott, Brook kisebb bánatára. Maga sem tudja, hogy gondolta. Lazara pedig egyre, inkább sürgette a fiút, akit behálóztak mint pók az áldozatát. Túl közel került a lány hozzá, hogy védekezhessen, vagy ismét támadásba lendülhessen. Megfordult a fejébe, hogy kihalássza ellenfelét a vízből, a fegyvere segítségével, kihúzza maga mellé a partra, de nem találta elég elegáns megoldásnak, így inkább nem is tette meg. Nem úgy, mint Rikomono, aki egy támadása szinte nullázta a páncélzatát a második megcsípte az életét, majd egy debbuff jelző is rákerült. Majd még egy vágás a lábra. A fiú megpróbálta feltornázni magát, a lábaival fellökni magát és egy hátra szaltóval távolságot lopni. Talán ez mentette meg az utolsó csapástól, de felajzani az íjat már nem volt ideje, távolságot sem tudott többet kinyerni a helyből és neki pedig gyorsan kellett döntenie. Rikomono köröket ver Brook sebességére, ha a hóesést aktiválni tudná talán lenne némi esélye, a próbálkozás pedig ismét kudarcba fulladt. Így egyszerűen felesleges folytatni. Ezt pedig belátta, nem is várt önmagától sokat egy ilyen küzdelemben. Lazara pedig érezte, mire készül a fiú.
~ ヾ(((;ꈡ▱ꈡ;)))ノ Ne tedd! Még...~ És már kimondani sem lett volna ideje.
A fiú széttárta karjait, leengedte a vállát és fejét kissé oldalra biccentve vette elő a legelőnyösebb mosolyát.
Nem érintette rosszul a vereség, nem úgy mint a benne élő lányt.  
~Most ingyen pontokat osztottál neki! És még ki sem érdemelte...~ Lazara mérges és irígy volt egyszerre, a fiú pedig könnyedén engedte el a harcot. Nem az ő világa ez...


Brooklyn (50) - HP:310 | F:54 | E:47 | I:74 | K:37 | GY:70 | S:39 | P:80
Brooklyn (Közelharci sebzés: 23, Távolsági sebzés: 97, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 4 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)

/-20 csp, és 5 pont mérgezés/

Páncél:0
HP:130
SP:1
CSP:140


A hozzászólást Brooklyn összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 21 2019, 19:10-kor.
Brooklyn
Brooklyn
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 72
Join date : 2019. Jun. 18.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Yohoho Exp_bal10767/10100Riko vs Yohoho Exp_ures  (10767/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko vs Yohoho Empty Re: Riko vs Yohoho

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 21 2019, 18:04

The member 'Brooklyn' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Riko vs Yohoho 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Riko vs Yohoho 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Riko vs Yohoho Empty Re: Riko vs Yohoho

Témanyitás by Rikomono Pént. Júl. 26 2019, 14:44

A kezdeti bénázás után belejöttem. A faszi lassabb volt nálam, és látszott rajta az is, hogy nincs hozzászokva a harchoz. Folyamatosan hülyeségeket csinált, szóval hamar azon kapta magát, hogy nem tud elmenekülni előlem. Közelharcban meg nyilván halott a csávó. Nem mondanám, hogy visszafogtam magam, általában nem szokásom, amikor meg előfordul, azt meg is szoktam szívni. Szóval nem, nem is akartam lazára venni a harcot. Ha gyenge, akkor pusztuljon, nem különösebben érdekelt. Legfeljebb annyiban voltam csalódott, hogy ez így a fél fogamra se volt elég. Mostanra alig maradt pár olyan nyomorék, akivel élvezni is tudom a verekedést, aki kihívást tud jelenteni számomra. A bossok és a szörnyek is gyengék. Unatkozok :/ És ha már a kaszabolást és a bunyót se élvezem, akkor nem marad sok minden, ami elűzi az unalmam. A kaják csak hitvány utánzatok, jó pasik alig-alig, elvétve akadnak csak az utamba, ahogy olyan arcok se nagyon vannak, akik nem basznak fel három perc alatt, szóval haverkodni is nehéz.
Nem élveztem a harcot, úgyhogy úgy voltam vele, fejezzük be gyorsan. Kihasználtam a cipőm képességét, hogy feltornásszam magam az oszlopra, és nekimentem a tuloknak egy négy vágásból álló kombinációval. Dupla szúrás mellkasra, majd egy gyors mozdulattal felhúztam a késeket, hogy ejtsek két vágást a válla felé. A fele élete se maradt meg három találatból, szóval úgy voltam vele, ez biztos elég lesz.
- Cöh... keresni foglak még. Ajánlom, hogy akkor elégíts ki jobban - hallattam a hangom, egyértelműen morcos voltam. Volt már olyan harcom, ami ennél simább volt, mégis jobban élveztem, mert látszott a másikon, hogy mindent belead, és ha nem lenne a béka segge alatt a szintje, akkor meggyűlne vele a bajom. Ez viszont egy amatőr léhűtő volt, akinek akkor is szétbasznám a képét, ha ötvenes lenne. Bosszús voltam.


Aktiválom a Pegazus bakancs képességét (én kettőtől, te négytől találsz), majd két pár támadás, a páratlan kockák a Fullánk, a párosak a Tüske. Ha csak az egyik Tüskés támadás talán, leesik rólad a mérgezés. Bár ha kétszer eltalállak, vége a harcnak Rolling Eyes

2.4 SP
200/200 HP, 110 páncél
135/360 CSP
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Riko vs Yohoho Exp_bal12783/10100Riko vs Yohoho Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko vs Yohoho Empty Re: Riko vs Yohoho

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 26 2019, 14:44

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Riko vs Yohoho 4767251444_0f76bf2817_s Riko vs Yohoho 4767250438_224285ea8b_s Riko vs Yohoho 4767251444_0f76bf2817_s Riko vs Yohoho 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Riko vs Yohoho Empty Re: Riko vs Yohoho

Témanyitás by Cardinal Vas. Aug. 25 2019, 23:17

Rendszerfrissítés... aréna küzdelem zárása... 125 exp jóváírva... 300 arany jóváírva...

Rikomono: +53 pont
Brooklyn: -53 pont

Aréna küzdelem lezárva!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Riko vs Yohoho Exp_bal0/0Riko vs Yohoho Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Riko vs Yohoho Empty Re: Riko vs Yohoho

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.