Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Doctor Sierro's Awesome Arena 2.0

4 posters

Go down

[Küldetés] Doctor Sierro's Awesome Arena 2.0 Empty [Küldetés] Doctor Sierro's Awesome Arena 2.0

Témanyitás by Kohiruimaki Karen Vas. Szept. 02 2018, 18:41

Valahogy úgy érezhettétek magatokat, mint akik belevetődtek a tutiba. Elvégre pontosan tudható volt már a tájékozottabb játékosoknak, hogy miről is szól a Sierro Aréna, így amikor megpillantottátok a kiírást, mely jelezte, hogy még mindig elérhető a küldi, fejest akartatok dobni a dologba. Mert hát mi is tarthatna titeket vissza attól, hogy a halálba vessétek magatokat? Hiszen hallottatok róla, hogy az arénát már két alkalommal nem sikerült legyőzni, a páncélos gyík pedig ennek ellenére rögtön kettő fajta plakátot is kirakott. Mi ez, ha nem felhívás keringőre? Elkezdtek egy csöppet agyalni, hogy talán a másik plakátot kellene megnézni, de abban is biztosak vagytok, hogy ott lesz az, mikor ti kijöttök is. Ezért aztán belevetitek magatokat a játékba. Ráböktök a plakátra.
Egy üres ablak kerül a szemetek elé. Sem szöveg, sem gombok. Megbökdösitek, hátha csak vizuális bug, de sajnos tényleg nincs ott semmi. Egy darabig nézitek, hogy ez most mégis mi lehet, majd mindkettőtök fülét megcsapja egy-egy hang.

Kezdjük Robival. A Kezdetek Városának egyik fogadója előtt látod kifüggesztve a plakátot, s most is ott tanyázol, értetetlenül pislogva, mikor kellemes női hang csapja meg a füled jobb oldalról.
– Elnézést a kellemetlenségért. Valami hibát észleltünk a rendszerben. – Igazán nem tudsz haragudni mikor meglátod, hiszen merő egyatta szépség a szemednek az NJK, aki megközelít.  Vörös hajától és a zöld szemeitől egy pillanatra eláll a lélegzeted, arról nem is beszélve, hogy nyak alatt is kellemes látvány. Sok időd azonban nem marad ismerkedésre, mert a zsebéből egy kristályt kap elő, majd a kezedbe nyomja és egy mosolyt dob feléd, majd a jellegzetes hang előtt ennyit. – Sok sikert!

Eiki odébb valami hasonlót tapasztal. Ő egy nagy fal mellett áll, amely a Kezdetek Városának két negyedét választja el egymástól. A plakát feldobta eléd a nagy semmit, te pedig úgy nézel kifele bután az arcodból, mintha most tudatták volna veled, hogy aids-es vagy. Márpedig hála az égnek nem igaz, amiből egyenes ágon kéne következnie, hogy az üres téglalap sem valós. Márpedig az az. Lehet meg kéne nézetned magad egy orvossal. Ahogy ezen morfondírozol, egy szépség libeg a látóteredbe.
Lilás fényű fekete haja és kerek arca egy pillanatra kizökkent abból a kegyetlen valóságból, amibe csöppentél, így elkapja a füled a hangjával.
– Elnézését kérem a kellemetlenségekért. Hibát észleltünk a küldetés betöltőképernyőjével. A Cardinal engem küldött a bug kijavítására. – Meghajol előtted, majd a köténykéjéből, – hiszen maid ruhában jelent meg, – egy ismerős teleport kristályt húz elő. A kezedbe adja, majd finom kezével az ujjaid köré tekeri. – Sok sikert a küldetéshez!

Ezzel felcsendül mindkettőtök fülében a furcsa csilingelés, aztán egy villanással és két lélegzetvétellel odébb megjelentek ott, ahol lennetek kell. Congratulációnk, bejutottatok a páncélos gyík barlangjába. Viszont, ami ott fogad, valahogy nem passzol a fejetekben élő képhez. Egyfelől, egy hatalmas nyílt tér kellős közepén landoltok, másrészt a hátatok mögött egy oszlop emelkedik ki a földből, s mielőtt egymásra pillanthatnátok, hatalmas képernyők jelennek meg körülötte, hogy minden irányból látható legyen. A sárga páncélos gyík helyett pedig, valami egészen mást láttok magatok előtt. Sokkal zöldebb, bár szintén pikkelyes hüllőre emlékeztető forma nő jelenik meg a szemetek előtt, ti pedig egy pillanatra összepislogtok. A hangja kellemesen hat viszont a fületeknek.
– Köszönöm Mario és Luigi! De a doktornőnk egy másik küldetésben van. – Vállat von előttetek a nő-hüllő hibrid, majd belefog a mondókájába. – Azért ne törjetek le, mert nem maradtok játék és küldetés nélkül. Éppen ezért beugrottam Sierro barátnőm helyett erre a játékra. Üdvözöllek! Benneteket! A páncélos gyík barlangjában! – Jól kihangsúlyozza a szavakat, majd int egyet felétek. – Az én nevem Lady Eiko Margery, de ti hívhattok Lemnek vagy Eikonak. Én foglak ma titeket végigkalauzolni az arénán. Legyetek résen, mert csak egyszer mondom el. Kezdhetjük? Ezt csak viccből kérdezem, úgysem áll be a szám, míg el nem mondtam a szabályokat. Kezdjük hát! – Megropogtatja a nyakát aztán belefog az előadásba. – Az arénában egy feladatotok van. Túlélni három hullámot, mely alatt folyamatos szörnyesőben részesítelek benneteket. Sierro rám hagyta ugyanis az összes állatkáját, én pedig galádul be fogom őket vetni ellenetek. A hullámok során minden ölésért gyarapodik a pénztartalékotok, szóval melegítsetek be. A tarifák a következőképp alakulnak. Minden megölt lény fix egy aranyat dob az erszényetekbe, leszámítva a Ka$h Pigeket. Csing! – Itt a úgy csinál, mintha megrántana egy kart maga mellett, aztán folytatja. – Ezek ugyanis hármat érnek darabonként. Jó lesz tehát a szerencse malacperselyeket feltörni, mert bankot lehet vele robbantani. – Összeüti a tenyerét maga előtt. – Viszont vigyáznotok is kell magatokra, mert a gyógyító italaitokat és kristályaitokat egyáltalán nem használhatjátok. Itt, ha életben akartok maradni, két esélyetek van. Az egyik, és nagyobb életbiztosítást jelentő opció: ne hagyjátok magatokat megsebezni. A második, hogy minden hullám végén végigrepül az aréna felett Adora barátnőm kedvence Mad Dragon, a két fejű sárkány. Ha meglovagoljátok, a hp azonnal maxra tölt, tehát, ha nem vagytok a dodge híve, érdemes rá figyelni. – Egy mélyebb levegőt vesz, majd folytatja. – Ha már volt szó a malackákról. Boar drága barátom! – Egy hatalmas kiáltás hagyja el a nő torkát, aztán jókorát reng az aréna körülöttetek, mikor a falak mögül előtör egy rémisztő üvöltés. A csontjaitokig hatol a gondolat, hogy ami ezt kiadta magából, az ellenfeletek lehet. – Angry Boar, Sierro legtáposabb lénye, minden mozdulatotokat lesi. Ha pedig sok malacot öltök, bevadul, letépi a láncait, és a fejetekre veti magát. 25 aranyat jelentene fejenként, ha legyőznétek, de erre az esélyetek közel nulla, úgyhogy ugorjunk is tovább. – Zene indul körülöttetek, Eiko pedig pattog kettőt a képernyőn. – Kezdjünk is neki a játéknak. Oh, ha keresnétek, elég csak a fejetek fölé pislognotok. Itt vagyok fölöttetek a ketrecben. És éppen ezért nem szoknyában vagyok. Brühühü. KEZDJÜK MÁR EL!
Kohiruimaki Karen
Kohiruimaki Karen
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2018. Aug. 05.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Doctor Sierro's Awesome Arena 2.0 Empty Re: [Küldetés] Doctor Sierro's Awesome Arena 2.0

Témanyitás by Robiizmus Pént. Szept. 28 2018, 22:56

Mikor az NJK-t meglátom egy pillanatig meg se tudok mukkanni, de mielőtt megszólalna, benyögök egy gyengécske dumát, hátha sikerem lesz egy szemre való ?lánynál? Robotnál... :/ egyszer élünk.
-Szia! Szerintem a küldi ráér, inkább üljünk be ide és lássuk meg mi lesz Wink
Böktem a szememmel a fogadó irányába gondolván lesz belőle valamk. Mikor fittyet hányt a szövegemre nem is nagyon érdekelt éppen semmi.
~hmmm nem egy igazán kreatív hely egy arénának XD de nem is baj, így a jó
Gondoltam magamban mikor megláttam a helyet ahova portált a küldi. Egy viszonylag nagy epic harctér. Nekem olyan szokványos egy ilyen játékhoz, bár ide nem is illene más megoldás. Megjelent a keverék nőstény és dumált valamit, őszíntén nem tudom mit, csak nagyjából... leginkább azt néztem, hogy zavarna -e engem, hogy félvér s pont, hogy hüllőféle. De gyrosan elvetettem ezt a kérdést.
~ szóval minnél többet ölök nekem annál jobb. De könnyen meg is hallhatok... megéri ez nekem? Valahol nem lehet hullámok közbennfeladni? Úgy érzem, hogy ehez ketten nem leszünk elegen. Főleg, h én még igazából nem vagyok túl erős. Ezt a csávót meg nem igen ismerem :/.
-Kérdés! Feladni valamikor lehet? Tudod mondjuk két hullám között, hogy köszi elég pénzel szedtem meg magamat? Tetszik a történet, de a halál gondolata nem igazán begyere... :/
Fordultam a hüllő hölgyhöz.
~nah most könyvelt el mind a kettő gyávának...
-Rendben. És mikor kezdődik a dolog!? Mert ha a kollégának nincs panasza felőlem kezdhetünk.
Néztem Eiki felé, majd szépen lassan kihúztam a kardom a hüvelyéből és álltam be alapállásba, felkészülve a bármikor berohanó ellenfelekre.
~nem vagyok parás ember, de most az egyszer biztosan nem kéne meghallni... talán, ha elkezdődik a harc már nem leszek ennyire punci... csak rég volt harcom. Egy kis adrenalin és jól leszek! Semmi para... halyrá. Csak nem patkolsz el most! Tényleg! Mennyire is erős a társam?.
Eiki felé fordultam, midőn hatalmas kérdés ütött szöget koponyámba s folyik ki már majdnem agyam tőle.
-Helló szia! Robiizmus, legyen csak Robi, majd legközelebb csevegünk. Hanyas szintű is vagy?? Egy gyors parti, hogy lássuk a másik életét azért? Kilences szintű kardforgató vagyok, egy képességem a villámtác amivel leegyszerüsítve szinte portálni tudok. Ha jó formában vagyok nagyjából 5kör alatt újra használhatom. Gondoltam jó, ha tudod, hogy mire vagyok képes.

(Bocsi a késlekedésért. A levelem után enyhe technikai okok merültek fel. [Suliban maradt a töltőm, és lemerültem...])

_________________
Pff:
Robiizmus
Robiizmus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2016. Jun. 15.
Tartózkodási hely : Ahol épp van helyem :P

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Doctor Sierro's Awesome Arena 2.0 Empty Re: [Küldetés] Doctor Sierro's Awesome Arena 2.0

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Vas. Szept. 30 2018, 20:25

Ideje lenne már valami értelmeset is csinálnom. Jó dolog a mobfarmolás meg minden, hisz adja az exp-t meg miegymást… de recepteket és egyéb tárgyakat, melyeket csak küldetések folyamán lehet fellelni, már kevésbé. És hát… fegyvergyártó vagyok, vagy mi a franc… Mindenesetre persze azért tegyük hozzá, hogy nem igazán terveztem story alapú, hanem inkább fightolós küldetésre menni. Szerintem érthető, hogy miért, de igazából fölösleges is ragozni. Azonban ahogy indultam, persze lemondtam erről, hisz az első szint, ahol most valami miatt keresgéltem, nem igazán bővelkedik komolyabb kihívásokkal. Azonban végül úgy döntök, hogy szépen feljebb megyek akkor szintekkel, ha úgy van. Azonban… meglepő módon találtam küldetést és harcos is, így első rápillantásra, bár a név nem sok mindent mondott nekem, hisz sosem voltam az a nyitott fülekkel járó. Nem igazán érdekelnek engem mások gondjai. Az viszont meglepett, hogy semmi sem volt az információ ablakon… se elfogadás, se elfogadás… semmi. Nagyszerű… most nyitott ablakkal mehetek majd mindenhova. Remek. Köszönöm Kayaba! Azonban hamar kiderült, hogy megint csak egy elcsépelt storyszál ez, amivel „színesíteni” akarják a küldetést. Sosem álltam emberként az NJK-khoz (ahogy a petek esetében is), hisz számomra csak programok voltak, így nem nézegettem, hisz fölösleges lett volna. de amikor már vette elő a teleport kristályt, már mondani készültem valamit, de ez a nyavalyás program elteleportált… no szép… szal nincs sok választásunk mi? Így egy kicsit morogtam, azonban az eseménysorozat még nem ért véget. De legalább az alap érdekes volt. Egy tonnányi szöveghalom után végül aztán befejezte a gyíkhölgy. Huh… ennyi fölösleges dumát… két mondatba is össze lehett volna szedni. No mindegy, a lényeg, hogy sokat kell ölni, oszt meggazdagodni. Easy. A srác (akit amúgy csak kis idő után vettem észre, hisz nem igazán figyeltem rá) végül elkezdett szintén hadarni… mivan itt mindenki szereti hallatni a hangját. Pallosommal a vállamon nézek rá, majd miközben az arénába vezető ajtókra fókuszálok, gyors összefoglalom neki.
- Hívj Eiki-nek. 42-es szintű Harcos, minimum 200 fölött ütök, képességekkel mégtöbbet, egy anti-boss player vagyok papír HP-val. Röviden. No de… hívjátok a kocákat, disznó ölés lesz!

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Doctor Sierro's Awesome Arena 2.0 Empty Re: [Küldetés] Doctor Sierro's Awesome Arena 2.0

Témanyitás by Strea Csüt. Nov. 08 2018, 00:27


Kérem a mesélőt, folytassa a küldetést. Amennyiben ez vasárnapig (11.11.) nem történik meg, a játékot zárni fogom.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Doctor Sierro's Awesome Arena 2.0 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Doctor Sierro's Awesome Arena 2.0 Empty Re: [Küldetés] Doctor Sierro's Awesome Arena 2.0

Témanyitás by Strea Kedd Nov. 13 2018, 21:21


A küldetést lezárom, ennyi körért jutalom nem jár.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Doctor Sierro's Awesome Arena 2.0 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Doctor Sierro's Awesome Arena 2.0 Empty Re: [Küldetés] Doctor Sierro's Awesome Arena 2.0

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.