Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Desdemona] Megsimerni

3 posters

Go down

[Desdemona] Megsimerni Empty [Desdemona] Megsimerni

Témanyitás by Kuradeel Csüt. Május 05 2016, 09:52

Írj nekem erre

A küldetés újult erővel kezdetét veszi.

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Desdemona] Megsimerni Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Desdemona] Megsimerni Empty Re: [Desdemona] Megsimerni

Témanyitás by Desdemona Vas. Május 22 2016, 00:29

A férfi szavai egy kisebb megenyhülést és meglepettséget csaltak ki belőlem, az utóbbi még az arckifejezésemen is felfedezhető volt kissé.
-Szóval, ön azt szeretné mondani, hogy minden egyes küldetésre jelentkező játékosért egyedül felel? – hagyta el a kérdés a számat, ami hirtelen kikívánkozott belőlem – Ez abszurdum, nem lehet egyedül felelni ennyi játékosért, főleg úgy, hogy akármelyik szinten megfordulhatnak.
Nem is tudtam mit mondjak vagy tegyek pontosan. Viszont most a kíváncsiságom erősebb, mint kételyeim, így tovább hallgatom a férfi szavait.
-Az arany ígérete engem sosem hajtott előre, most is csak a frappáns kis fejtörője hozott ide, kedves… ohh, elnézését kérem, de mintha nem hallottam volna jól a nevét.
~Nem is mondta!
A hossza szótlansága után Aisu hangja az, ami félbeszakít, és ami egy könnyed mosolyt csal az arcomra.
-Ne aggódj, én is tudom és pont erre akartam utalni az előbbivel. – csitítom le a kissé feszült gólemet, majd a tekintetem ismét a férfire szegezem – Tehát, kit is tisztelhetünk magában? Csupán ennyit kell elárulnia és indulhatunk is.
Az érdeklődésem meg van az ajánlata iránt, viszont mégsem fogok rögtön neki indulni a világnak olyas valakivel, akinek még a nevét sem tudom. Na meg szinte semmit sem tudok róla, viszont ez most számomra nem okoz akadályt, nekem most csupán a neve kell és szívesen vele tartok bárhová, akár kézen fogva is, ha úgy óhajtja. Még úgy is, hogy az ilyesmi nem igazán vall rám, viszont néha nem árt nyitni az ismeretlen és a kalandok felé sem. Valamiért most sikerül felkelteni az kíváncsiságom és ezzel minden fal leomlott körülöttem, ami a múltban visszatartott.

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

[Desdemona] Megsimerni 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Desdemona] Megsimerni Empty Re: [Desdemona] Megsimerni

Témanyitás by Kuradeel Hétf. Május 30 2016, 11:09

Lágyan megrázta a fejét. - Nem vagyok egyedül. - Gyengéd volt a hanghordozása, mint egy félistennek, amelyik a szerelem oltárán született. - Sok társam segít. Mi egy családként felelünk ezért a kalandért, kedves Kalandor lány. - Szavaid olyan lágy természetességgel hallgatja végig, hogy úgy érezheted, örökké el tudná hallgatni a hangod és megelégedne vele. A kérdésedre újfent meghajol. - Bocsáss meg, hadd mutatkozzam be kedves. A nevem Jareth. Azt jelenti, Figyelmes. - A kezét nyújtja. Ha megfogod, elindul, és lassan az erdő egy ködösebb részére kerültök, de nem érzed ijesztőnek. Jareth olyan melletted, mint egy kis fénysugár, és bármit kérdezel tőle, válaszol a maga kellemes hangjával, udvarias barátságosságával, sőt, kérdez ő is. - Mi tetszett leginkább a felhívásomban? - Mosolyog, látszik rajta, hogy jól esett, amit az előbb mondtál. - Tudod, én írtam a felhívást. Azok az én szavaim. - Büszkélkedik kicsit neked.

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Desdemona] Megsimerni Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Desdemona] Megsimerni Empty Re: [Desdemona] Megsimerni

Témanyitás by Cardinal Szer. Aug. 03 2016, 11:24

Inaktivitás miatt lezárom a küldetést, 15 exp és 30 arany Desdemona jutalma.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Desdemona] Megsimerni Empty Re: [Desdemona] Megsimerni

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.