Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shu vs Cear: chapter two

4 posters

Go down

Shu vs Cear: chapter two Empty Shu vs Cear: chapter two

Témanyitás by Cearso Csüt. Jan. 07 2016, 15:57

Nos. Hónapok óta készülök erre harcra, és most végre elérkezett az idő.
Egy kicsit megvárakoztattam az ellenfelem, hisz lassan fél éve beszéltük meg a dolgot, de közben olyan dolgok történtek, amiket egyikünk se látott előre. Vagy ha bárki tudta ezt, akkor nagyon jól titkolta.
Így inkább várni akartam egy kicsit, hogy előbb csillapodjanak le egy kicsit a kedélyek. Azután meg azon kaptam magam, hogy lassan elég lesz a szintem arra, hogy egy fokkal erősebb fegyvereket forgassak. Ezt az alkalmat természetesen nem hagyhattam ki. Tehát a küzdelmünknek várnia kellett még egy kicsit. A szintlépés sem idözíthetett volna ennél rosszabbul. Karácsonykor nem akartam azzal zaklatni egy lányt, hogy töltse velem az idejét. Tehát így jutottam el odáig, hogy pont ma hívjam ki az ellenfelemet/ ellenfeleimet egy arénán belüli küzdelemre.
Már ott voltam a helyszínen mikor elkezdtem írni az üzenetet.
Kód:

Kedves Shu. Nem lenne kedved egy évnyitó arénaküzdelemre? Az egyetlen kérésem az lenne, hogy a huszonötös szintet vedd fel, ha teheted (mert az olyan szép kerek), és ha nem kényszerítesz közelharcra, akkor berendezheted a terepet.
Cear
Ui.: adjatok bele mindent.
Természetesen nem azért kértem tőle a huszonötös szintet, mert az olyan szép kerek. Emögött a kérés mögött komoly számítások állnak. Persze Shunak egy szót se szóltam arról, hogy már magasabb szintű felszerelések vannak, mint amiket eddig felismert tölem. A biztonság kedvéért a feltünő daraboknak még meg is változtattam a kinézetét, bár nem hiszem, hogy Timi nem jönne rá az első küzdelem után a "kis" titkomra.
A küzdelemre szépen felkészülök, és három darab itemet olyan helyre teszek, ahonnan könnyen elő tudom venni vészhelyzet esetén.
lvl 27:
A három bekészített item: vérengző áldozat méreg, lökés kristály, gyógyító kristály.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Shu vs Cear: chapter two Exp_bal10/5900Shu vs Cear: chapter two Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Shu vs Cear: chapter two Empty Re: Shu vs Cear: chapter two

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jan. 07 2016, 17:04

-Timi, üzi Ceartól!
Nézett fel a rajzából Shu a pittyegésre, és amint rápillantott a tárgyra, kicsit izgatottá vált, hiszen Cear meghívóként gondolt a levelére. Na persze amikor a sárkány a vállára hajtotta a fejét, hogy ő is láthassa a panelt, és megnyitották a levelet, már teljesen más volt az elképzelése, és rájött, hogy ez a levél nem is neki szól. Majd tovább olvasta, és cüppögve csóválta meg a fejét.
-Cear még mindig nem jegyezte meg, hogy a küzdelmes bigyókkal kapcsolatban nem nekem kell levelet írnia, hanem neked.
-Ez már két kérés.
-Yap! És semmi szeretettel, meg ölel, meg ilyesmi.
-Valamit tervez.
-Persze, hogy tervez! Együtt beszéltük meg, hogy helyet cserélünk, mert nekem már nem kell az első hely. Most is az utolsó utáni pillanatban döntöttem el, hogy mit kérjek a helyezésért, ráadásul a csapatos bigyuszt vissza is mondtuk Ren miatt. Szerintem aki figyeli az Arénát, már sejtheti, hogy mit fogunk tenni.
-Nem így értettem. Valamit azon túl is tervez. A céhen belül megismerhette a képességeinket, így tudnia kell, hogy felveheted a huszonötös szintet. Nincs értelme hozzáfűznie, hogy ha teheted.
-Csak udvarias.
-Lehet. Azért feltételezi azt is, hogy te képes lennél őt közelharcra kényszeríteni.
-Naa! Ne bunkózz! Egyébként meg a kerek számot meg tuti neked írta, meg az örökös logisztikai mániádnak.

Egy ideje már így folyt ez, a két barát megtanult egymással hadakozni, és rendkívüli módon élvezték mindketten az élcelődést. Shu azért, mert Timi emberibbnek és testvérebbnek hatott tőle, Timi pedig azért, mert Shu élvezte.
-Nya! A végére már te is eszébe jutottál.
-Nem hiszem, hogy a harc során is neked tulajdonítana nagyobb szerepet.

Shu gyorsan bepötyögte a válaszát, és már útnak is indultak.


Shu írta:
Halihó!

Megint rosszul címezted meg a leveledet. Nemsokára ott leszünk. Huszonötös szint, és nincs kényszerítés... de mi azért közelharcolni fogunk. Viszont nekünk is van egy kérésünk. A második hely a miénk, ha az veszélybe kerül, akkor te segítesz nekünk.

Puszi: Shu és Timi



És Shu is bekészítette a saját kis itemeit, és ezúttal ő maga is boldogan állt fel a porondra. Újra egy olyan küzdelemnek néztek elébe, amit nem kell túl komolyan venni. Ő is bekészítette a saját itemeit: Kinézet Kristály, Hamis Sebzés Kristály, Pofon Kristály, Mágnes Kristály. Majd amikor elértek az arénába, a fiú, előre megbeszélt módon mindkettejüktől egy hatalmas ölelést kapott, ám egy szót sem, és a csipetcsapat elkezdte beállítani az Arénát. A küzdőtér jóval a lelátók alá került, agy mély gödörbe. Középen egy kis sziget, amin a trió állt, vízzel körülvéve, a lelátókról pedig hatalmas robajjal zúdult alá a vízesés. Shu azt is beállította, hogy az Aréna biztosan épület rangot kapjon, tehát az indikátorok eltűntek mindhármójuk feje fölül. Ezután következett a szintváltás és a felszerelkezés, majd pedig a felkérés megküldése, és a teátrális meghajlás. Most már Cearon van a sor.

115/55
3 - 59
240 pont


Pontok:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu vs Cear: chapter two Exp_bal12695/10100Shu vs Cear: chapter two Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu vs Cear: chapter two Empty Re: Shu vs Cear: chapter two

Témanyitás by Cearso Csüt. Jan. 07 2016, 18:34

-Természetes. Segíteni fogok, ha ez a helyzet fog fenn állni.
A téves címzésről direkt nem teszek említést. Előbb vagy utóbb úgyis szóba hozzák, ha tényleg fontos ez nekik.
Azért nem veszem el a figyelmemet az ellenfeleimről miközben azok az aréna kinézetét intézil. Nehogy véletlenül valami turpisságban törjék a fejüket. Azonban nem értem ezt a néma játékot, ha helyet cseréltek volna, arról az indikátoruk azonnal leleplezte volna őket. Azonban nem sokáig, ahogy elnéztem.
Viszonyoztam a meghajlást, vártam, arra az esetre, ha valamilyen trükkös kristályt használtak volna a küzdelem előtt, majd elfogadtam a kihívást.
Magyarázat várás vagy adás nélkül elindítottam az első támadásomat. Majd megpróbálkoztam a következővel.
Legbelül megkönnyebbültem, mikor a második támadásomba sem sikerült beleszólnia. Hisz a duplázásban igazából csak reménykedni tudtam.
A legrosszabb az lesz, ha Shu most elveszi a plusz gyorsaságot a Fair Play képességével. Ráadásul azzal nagyon sok erőponttal gazdagítanám, hacsak nem változtatta meg a pontozását azóta, hohy a statjait utoljára láttam. Ezért hoztam magammal pont ezt az itemet. Ha a véletlen folyán kétszer gyorsabb lennék a párosnál. Bevettem ellene azt a stratégiát, amit ők használtak ellenem a múltkori küzdelmünkben. Egyszerűen nem hagyok nekik több lehetőséget annál, amire feltétlenül szükségük van. Még megfelelő távolságból aktiválom a Lökés kristályomat és Shunak dobom, ezzel elvéve a következő körét.

Csp: 135-27-27-13=68
Két támadás +  lökés kristály.
Egy találat esetén 60, két találat esetén 121 sebzés.

Számitás
Támadás Cear 2-től, Shu 4- től talál (ijász bónusz miatt)
Gyorsi Cear 2szer gyorsabb
Spec Shu spece 3szorosa Cearénak
Cear csak 6ossal aktivál képit, Shu 3assal

Elöző körben lemaradtak a spec itemek: Artemis és a gyémánt mellvért
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Shu vs Cear: chapter two Exp_bal10/5900Shu vs Cear: chapter two Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Shu vs Cear: chapter two Empty Re: Shu vs Cear: chapter two

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 07 2016, 18:34

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shu vs Cear: chapter two 4766610511_dda12706fc_s Shu vs Cear: chapter two 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu vs Cear: chapter two Empty Re: Shu vs Cear: chapter two

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jan. 07 2016, 19:29

Széles mosoly és hálás bólintás Shu részéről, de még Timidus részéről is, mindössze azon az oldalon nehezebb észlelni a hálás pillantást. Shu talán elhasználhatna erre egy Érzelem Kristályt, de az azért már tényleg pocsékolás lenne, hiszen semmivel nem lendítené előre az egész folyamatot. Ja igen, és még valami. Shu teljes mértékben megbízik az íjászban, és így Timidus is úgy dönt, hogy félreteszi minden olyan gondolatát, amelyek azokat az esélyeket latolgatják, hogy mi van, ha Cear hazudik. Na persze ez egyfajta próba is. Nem nagyon tudnak a Cearso és a szivi között lévő fura kapcsolatról, azt viszont tudják, hogy Cear tudja, hogy Timidust mindössze kétszer lehet becsapni. Egyszer, és utoljára. Ha ez kiderül számára, és a becsapása bármilyen módon árt az idomárnak, tehát mondjuk nem a karácsonyi ajándék eltitkolása miatt csapod be, akkor Shunak nagyon sokat kell majd tepernie érted, hogy a sárkány újra a közelébe engedjen. Szóval az ígéret elhangzott, a páros pedig felvette a védekező pozíciót. Timi számított arra, hogy Cear kezd, és még arra is, hogy lekétszerezi. Mindössze a fegyverkezelés pontok terén számított kisebb értékekre, de mivel látta már a fiút harcolni, és tudta, hogy jó taktikus, azt is előre tudta, hogy nem kell színészkedniük vagy csalniuk azért, hogy veszítsenek. Mondjuk úgy, hogy elégedetten és büszkén figyelte, ahogy a tiszteletbeli céhtárs másolja az ő taktikáját. Amint meglátta a lökés kristályt, széttárta a szárnyait, lassítva a lökés erejét, na meg persze védve az idomárt a vízbepottyanástól. Így nemcsak, hogy mindössze a sziget szélére sodródtak a víz helyett, de az idomár még a barátja óvó ölelésében is várhatta a következő támadást, na és persze onnan is válaszolhatott, tettetett felháborodással.
-Héé! Egy csomó vicces ötletem van, hagyj minket is játszani!

49/0
3 - 59
240 pont


Lökés Kristály hatása aktív, ebben a körben nem cselekszünk.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu vs Cear: chapter two Exp_bal12695/10100Shu vs Cear: chapter two Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu vs Cear: chapter two Empty Re: Shu vs Cear: chapter two

Témanyitás by Cearso Pént. Jan. 08 2016, 10:44

Nem hazudtam. Ha Shu arra kért, hogy ő legyen a második, az a tervért cserébe nem is nagy kérés. Tehát ha a küzdelmünk miatt a szivi megelőzné az idomár lányt, akkor mindent meg fogok tenni, hogy az eddigi sorrend szépen visszaálljon. Például harcra kényszerítem a szivit, vagy Shunak fogok beszervezni ellenfeleket. Egy biztos: soha nem fogok megkérni senkit se arra, hogy adja fel a küzdelmet. Se Shu leendő ellenfeleit, se a szivit.
Mikor Shu arra kér, hogy hagyjam egy kicsit őt is játszani, elgondolkozok egy darabig a dolgon, majd a fejem rázásával közlöm a lánnyal, hogy ez most nem lehetséges. Nem hagyhattam, hogy a lány átvegye a kezdeményezést. A végén még kiderül, hogy olyan dolog van a tarsolyában, ami teljes egészében felboríthatja a harc egyensúlyát.
-Sajnálom Shu. Talán majd egy másik alkalommal. Mind a hárman tudjuk, hogy ez most mennyire egy komoly küzdelem.
És remélem az Artemis is megérti, hogy nem azért bántom a lányt, mert nem kedvelném, vagy nem tisztelném az ellenfeleimet. A sárkánnyal már azelőtt kiérdemeltük egymás kölcsönös tiszteletét, hogy ez a fegyver hozzám került. A bizalom. Nos az egy másik téma. Amíg nem árt nekem, addig  én is megpróbálok nem ártani neki. De ennyit az érzésekről. Megpróbálom visszatartani a legendásból áramló érzéseket. Most koncentrálnom kell. Valószínüleg a következő lövésem lesz a végső.
Újabb fénynyil jelenik meg az Artemisen, és repül egyenesen a lány felé. Majd a biztonság kedvéért a következő is. Végül a Healblock-kal is megpróbálkozok, Shukakut kijelölve a másodlagos célpontnak.
Kegyetlenség. Éreztem, hogy az Artemis nem ért teljesen egyet a döntéseimmel, de én inkább biztosítékként fogom fel a plusz cselekvéseket.
/két támadás+healblock Shura (csp: 68-67=1)
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Shu vs Cear: chapter two Exp_bal10/5900Shu vs Cear: chapter two Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Shu vs Cear: chapter two Empty Re: Shu vs Cear: chapter two

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 08 2016, 10:44

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shu vs Cear: chapter two 4767249862_5877ffd2ef_s Shu vs Cear: chapter two 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Shu vs Cear: chapter two 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu vs Cear: chapter two Empty Re: Shu vs Cear: chapter two

Témanyitás by Shukaku Pént. Jan. 08 2016, 16:14

-Pff! Csak te veszed túl komolyan.
Forgatja a szemeit Shu, majd össze is fonja a kezeit a mellkasa előtt, és Timinek dőlve várja a következő lövéseket. Persze a sárkány igyekszik a szárnyaival védeni a lányt, nehogy a rendszer azt higgye, hogy nem csinálnak semmit, és esetleg csalásként értékelje a küzdelmet, ám ez sem elég. Cear túl jól céloz, Shu pedig amúgy is tudja, hogy ez a küzdelem már akkor eldőlt, amikor belépett a harctérre. Ha nem is tartja Timidussal egyforma szintű zseniális stratégának Ceart, azért a Sayonara egyes tagjai és Timidus után már rögtön az íjász következik. Eleve programozó, azok pedig értenek a matekhoz, és azt már Shu is megtanulta, hogy ehhez a világhoz sok matek kell. Timiben szerencsére beépített számológép van. Ilyenkor vicces visszagondolni azoknak a nagyon öreg tanároknak a mondataira, akik még az okostelefon korában is azt mondogatták, hogy nem lehet nálad mindig számológép. Hát most nem számológép van mellette, hanem egy szuper intelligens sárkány. Mire a második lövés elindult volna, vagy a képesség aktiválódott volna, a rendszer már ki is írta Cear győzelmét, Shu pedig kissé durcás arccal porolgatta a ruháját az immár ismét visszaalakuló Aréna színterén.
-Na tessék! Ez egy könnyű harc volt, még el sem fáradtam. Egyetlen kitartáspontom sem fogyott. Így csináljon neked az ember harcteret, hogy ki sem használod!
Ezután táblára pillantott, majd Timire, majd vissza a fiúra.
-A táblát nem azonnal frissítik, szóval arra még várnod kell, bár gondolom Cear már kiszámolta az állást ezek után. Viszont így tartozol nekünk egy mókázós harccal.
Ekkor már elindultak az íjász felé. Timi csak meghajolt, Shu viszont a kezét nyújtotta.
-És én jelölöm ki a helyszínt meg az időpontot, és kötelezően nem szabad komolyan venned, és el kell hoznod a legkedvesebb barátodat, aki nem mi vagyunk. Rád férne a lazítás. Rendicsek?

Köszönöm szépen a játékot! :3
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu vs Cear: chapter two Exp_bal12695/10100Shu vs Cear: chapter two Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu vs Cear: chapter two Empty Re: Shu vs Cear: chapter two

Témanyitás by Cearso Kedd Jan. 12 2016, 20:07

-Vannak dolgok, amiket nem szabad nem komolyan venni. És ha egyszer már elvállaltam a dolgot, akkor szeretném a lehető legjobbat kihozni magamból.
Ráadásul én se szeretém, ha Shuéknak engedniük kéne a dolgokban, mert én lazábban vettem a dolgokat, mint ahogy kellett volna, és akkor ez a küzdelmünk mit se ért volna.
De szerencsére nem kellett aggódnom, és a bónusz cselekvésekre sem lett volna szükségem, a küzdelem véget ért még azelőtt, hogy akár csak egyszer is pihennem kellett volna.
-Sajnálom Shu, nem akartam a véletlenre bízni a dolgokat. Túl sok olyan dologra kellett volna készülnöm, ami negyon befolyásolhatta volna a küzdelmet, ha hagyok neked egy kis teret.
Elkapom a lány pillantását, ahogy a táblára néz, majd megrázom a fejem.
-Nem, ez a küzdelem még nem lesz elegendő, de ha legközelebb egy kicsit bátrabb leszek, és talán erősebb felszerelésem is lesz, akkor talán meglesz, amit szerettünk volna. Egy darabig még meg kell elégednetek az első helyezéssel. Azonban szerintem sokaknak fel fog tünni a hirtelen különbségcsökkenés kettőnk közt. Mondjuk, nem mintha aggasztana, sokat nem tudnának tenni ellene.
Nem olyan könnyű azért összehozni egy ilyen menetet. Talán már másodszorra nem is fogom tudni eltitkolni a sárkány elött, hogy egy ideje már átléptem a Tier szintjét. Ha másból nem is, de a játék utáni pont változásból ki fogja tudni számolni az aktuális szintemet. Akkor esetleg rájöhet néhány kisebb titkomra, de addigra már nem leszek itt, hogy számon kérhessék rajtam a dolgot. Meg talán Shu meg is érti majd a próbálkozásomat, és elmagyarázhatja Timinek, ha úgy látja jónak.
Viszonyzom Timi meghajlását, és elfogadom Shu nyújtott kezét.
-Rendben megbeszéltük. Mindent te szervezel, és én nem veszem komolyan azt a küzdelmet.
Én is köszi a játékot. *.*
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Shu vs Cear: chapter two Exp_bal10/5900Shu vs Cear: chapter two Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Shu vs Cear: chapter two Empty Re: Shu vs Cear: chapter two

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 16 2016, 13:02

Osu!

Lezárom a párbajt. 90 exp és 240 arany a jutalmatok, legközelebb március 12. után küzdhettek meg egymással.

Cearso: +20 pont
Shukaku: -60 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Shu vs Cear: chapter two Exp_bal0/0Shu vs Cear: chapter two Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shu vs Cear: chapter two Empty Re: Shu vs Cear: chapter two

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.