Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cear és Chan

3 posters

Go down

Cear és Chan Empty Cear és Chan

Témanyitás by Cearso Kedd Aug. 25 2015, 23:57

Ezt a Kemabat nevű srácot megjegyzem magamnak. Egyszer majd a jövőben talán tényleg olyan jó lesz, hogy felül tud majd rajtam kerekedni, de addig még egy hosszú út áll előtte.
És előttem is. Hogyha egyszer az a célja, hogy le akar győzni, akkor ne legyen csalódott mikor ez a pillanat elérkezik, és azért szenvedjen csak meg azért a győzelemért. Ha egyszer azt akarja, hogy majd boruljak térdre előtte. Mintha ez bekövetkezhetne. Rolling Eyes
Tehát én is megpróbálom felvenni az iramot, és megnehezítem a srác dolgát. Ezért is keresem már a következő ellenfelemet. A győzelem csak másodlagos, az igazán fontos az, hogy kihívás elé állítsam magam. Ezeken gondolkozom miközben megyek az aréna felé, hátha összefutok valakivel, aki ellen tudnék játszani végre egy izgalmas küzdelmet.
Az aréna előtt összefutok egy ismerőssel.
-Cicus, cicus.
Próbálom felhívni a figyelmét rám, és elkezdek vadul kalimpálni a kezeimmel, mikor azt hiszem, hogy felismertem.
Mikor odaérek a közelébe egy kicsit elbizonytalanodok. Mért is volt nekem fontos, hogy felhívjam valakinek a figyelmét, akiről nem is tudom, hogy akar-e harcolni. Aztán egyből jön a felismerés: azért hívom fel a figyelmét, hogy kiderítsem ezt az apró részletet.
-Ti is aréna ellenfelet kerestek? Esetleg kiállnátok ellenem? Már ha nem túl nagy a szintkülönbség. Megtennétek?



lvl 23:
spec itemek:
itemek:


3-as észlelés, 2-ess lopakodás *.*

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cear és Chan Empty Re: Cear és Chan

Témanyitás by Chancery Szer. Aug. 26 2015, 16:52

Harmincas szintre léptem, de az új képesség váratott még magára. Míg máskor minden ilyen jelentősebb mérföldkőnél valami újjal áldott meg a rendszer, ez a motívum most elmaradt, habár lehet, azért, mert ennyi is volt az egész, mostantól semmi új dologra ne számítsak. Furcsa módon mégsem voltam szomorú emiatt, sőt, inkább izgatott. Miután elosztottam a pontokat, eszembe jutott egy apróság.
Rég látogattam már meg az arénát.
Tekintve, hogy havonta onnan is jöhet némi bónusz, amennyiben némi időt is szánok rá, szarvashiba volt elkövetni a hibát, hogy elhanyagoltam. Utolsó vereségem volt az oka elsősorban, de végülis csak annyi a dolgom, hogy a Harcosokat elkerülöm, amíg nem leszek elég ügyes ahhoz, hogy kikerüljem a támadásaik többségét. A többi kaszt ellen eddig rendszeresen helyt álltam kisebb-nagyobb sikerekkel, szóval félnivalóm nincs, és ki tudja, talán Hikaru-val is alkalmam nyílhat megismerkedni közelebbről :3
Míg néztem a körülöttem sündörgő tömeget, hogy ki lehetne alkalmas egy könnyed párbajra, egy fura szó ütötte meg a fülem.
-Cicus? -néztem körbe sutyorogva. Talán pont rám céloznak? És mit ad Isten, valóban kanosnyuszi
-Nahát, egy Cearso \o Szia! -integettem neki én is, mikor megláttam. Álomkelő csendben maradva, farkának egy intésével adta tudtára, hogy ő is észrevette, majd tovább foglalatoskodott azzal, hogy elterüljön a kövön pont az út közepén, szitkokat facsarva ki az épp arra járókból, mindezt sunyi mosollyal az arcán.
-Persze. Rég jártam már erre, ideje kipróbálnom magam. -bólintottam. -Hát, én most lettem harmincas, szóval döntsd el te, hogy mekkora a különbség. Surprised
Én ugyan nem látok rá az ő szintjére, de az enyémet nem fogom titkolni előtte. Nem ismerem nagyon őt még, de valahogy az előérzetem azt súgja, hogy tőle nincs okom félni. Ezen kívül ez csak egy szám.


30. szint:
Felszerelés:
Tudnivalók:

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Cear és Chan Empty Re: Cear és Chan

Témanyitás by Cearso Szer. Aug. 26 2015, 18:18

Spoiler:
Spoiler:




A szintjét hallva leesett az állam. Persze csak átvitt értelemben.
-Te már 30-as szintű vagy? Ezek szerint hordhatsz és használhatsz T4-es itemeket. Igazam van?
Egy kis szemcsillogás, és érdeklödés, nem nagyon küzdöttem meg olyan ellenféllel, aki ilyen magas szinten lett volna. Kivéve persze Shuval, de neki is le kellett vinni a szintjét, hogy kiállhasson ellenem egy küzdelemre. Na meg persze közrejátszik az is, hogy T4-es fegyvereket és rúnákat gyártok, és szeretném látni, hogy ezek, hogy müködnek a gyakorlatban. 
-Én még csak 23-as szintű vagyok, de nem látom akadályát, hogy megküzdjünk. Amúgy is nálam sokkal erősebb ellenfelekkel szeretnék a közeljövőben kiállni. Nem árt a gyakorlás. És van valaki, akinek nem szeretnék csalódást okozni, mikor újra találkozunk, és ismét kihívna.
Kemabat meg is érdemli, hogy ne a legrosszabb formámat hozzam ellene. Persze csak ha sikerül utolérnie a fejlődésben.
Tudom, kicsit sallangos vagyok, de mért ne beszéljek, ha ahhoz van kedvem?
-Valamilyen feltételt esetleg szeretnél? Tudom, hogy te vagy a magasabb szintű, de erre akkor is rá szoktam kérdezni.
Hátha van neki olyan feltétele, ami szerint én is szívesen játszanék. És talán akkor nem lesz túl unalmas, vagy egyhangú a küzdelem.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cear és Chan Empty Re: Cear és Chan

Témanyitás by Chancery Csüt. Szept. 03 2015, 17:56

-Igen, azt hiszem, de nekem még egy sincs. -felelm a T4-re vonatkozó kérdésre. -Meg szoktam várni, illetve segíteni abban, hogy több felszerelés is köztudatba jusson, és azután szoktam válogatni, hogy nekem mi a megfelelő. De szerintem lassan ideje lesz körbenézni a piacon :3
~És akkor ezek szerint nem kell visszafognom magam veled szemben? Nagggyon jó :3~ -motyog bele Álom is a száját nyalogatva, farka izgatottan járkál a háta mögött, ahogy üldögél mellettem. Sárga szemei Cearsot méregetik egy darabig, majd unottan oldalvást pillant, mintha véghezvitte volna, amit akart, és innentől kezdve semmi sem érdekli a diskurálásból. Csak akkor reagál, mikor kicsit lehajolok megsimogatni a fejét, és akkor dörgölőzve nyomja felfelé a kezem egy kicsit, de ez is hamar vége szakad, tudom már jól, hogy utálja, ha hosszabb ideig dögönyözöm. Mint a macskák általában.
-23 nem is olyan nagy különbség szerintem. Bár lehet, kaszt függő is. Engem például egy jóval alacsonyabb szintű harcos is képes legyőzni szerintem a sebzésükkel. Íjász ellen még nem igazán álltam ki, szóval kíváncsi leszek :3
Kurokoto volt egy. És az a lány még valamikor nagyon az elején, mikor zöldfülű voltam, tojáshéjjal a fenekemen. Mikor még lehetett petet támadni, és minden áron Álmot akartam védeni. Jézus Máriám, milyen régen volt már az, hihetetlen, hogy telik az idő Suspect
-Feltétel? Nem, azt hiszem, nincs. De ha neked van ötleted, akkor hallgatom szívesen :3 -mosolygok rá. Nem tudom, mikre gondolhat feltételek alatt, mindenesetre én nem szoktam soha semmit kikötni, ha nem muszáj. Közben Álom felkelt, és lassan megindultunk az aréna épülete felé. Nem tudom, Cearnak a kialakítását illetően lesz-e ötlete, én mindenesetre elkezdtem töprengeni egy kicsit ezen is.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Cear és Chan Empty Re: Cear és Chan

Témanyitás by Cardinal Vas. Szept. 13 2015, 16:03

Osu!

Inaktivitás miatt lezárom a párbajt. Harc nem volt, így jutalom sem jár. 2015.11.03. után csaphattok össze legközelebb.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Cear és Chan Empty Re: Cear és Chan

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.