Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ametiszt Völgy

+16
Minako
Elaila Heldfrisk
Silence
Szophie
Strea
Ronye Arabel
Kiwi
Rogan Hartnett
Chancery
Hinari
Kayaba Akihiko
Cardinal
Ryuu
Desdemona
Chariton
Cearso
20 posters

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Eru Kedd Szept. 29 2020, 20:32

A csontosok meg jelentek, és nem volt idő semmi másra. A beszélgetést majd harc közben folytatjuk hm vagy az után. Most oda kell tennünk magunkat, egyedül még nem próbáltam ilyen magas kazamatát kipucolni. Most akadt egy alkalmi partnerem szerencsére. A képességeiről és szintjéről semmit sem tudok, bár ha valaki ügyes nem is igazán kellenek világ bajnok képességek. Bár lehet tévedek, a céhben mindenkinek van valami menő egyedi képessége. Talán lehet nekem azért nincs még mert elhanyagoltam volna a speciális pontjaim?
Minako szintje és a már említett dolgok ismeretlenek előttem a csontosok és közéje állok. Így amikor támadnak a sebzés java engem fog érni. Legalább is ebben reménykedem titkon, meg persze abban is java ropit eltudom pixelezni már az első körben.

/Támadok #1-4 ha minden támadásom talál el is pixelezem őket, marad 5 csonti. Nem talál minden támadásom a cél akkor is lehető legtöbb csontit elpixelezni./
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal2727/2900Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 29 2020, 20:32

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 7 4767251444_0f76bf2817_s Ametiszt Völgy - Page 7 4766610511_dda12706fc_s Ametiszt Völgy - Page 7 4766610511_dda12706fc_s Ametiszt Völgy - Page 7 4767250438_224285ea8b_s Ametiszt Völgy - Page 7 4767250438_224285ea8b_s Ametiszt Völgy - Page 7 4767249862_5877ffd2ef_s Ametiszt Völgy - Page 7 4767251444_0f76bf2817_s Ametiszt Völgy - Page 7 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Minako Csüt. Okt. 01 2020, 16:56

Ahogy azt ilyenkor egy igazi hölgy teszi, Minako felsikított. Nem számolt azzal, hogy bajba keveri magát és ideje sem volt, hogy bármi hasznosat reagáljon. Megragadta Eru karját és rángatni kezdte, hogy lépjenek le, de úgy tűnt a kislány hajthatatlan. Minako szíve a torkában dobogott. Emberszerű szörnyekkel még nem is találkozott, de ha igen sem emlékezne rá, így pedig pont elég döbbenet volt neki, ami elkezdte sűrűn nyomkodni a pánikgombot a pici szívében. Még a teleport kristályról is megfeledkezett, hogy létezik olyan. Meg amúgy is, egy kislányt nem hagyna magára, bár nem tudjuk, ameddig nem jön el az a pont.

Úgy tűnt Eru nem tántorítja el a csontvázhorda látványa. Így kénytelen volt maradni, és valahogy utat törni, vagy bármit. Remegő kezekkel tartotta a kezdő kardot a kezében, amit megemelt és támadásra lendített. Szólni pedig semmit sem tudott. Ő legszívesebben menekült volna.
Minako
Minako
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2020. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal1530/1700Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (1530/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 01 2020, 16:56

The member 'Minako' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 7 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Pént. Okt. 16 2020, 20:52

Minako csapása a levegőt hasítja ketté, a csonti pedig mereven bámul az elhibázott támadás elkövetőjére, mielőtt ő is támadásra lendíti a kardját, csak a kardforgatóval ellentétben el is találja a célpontját. Eru eközben rendületlenül aprít, a többi ellenség rá figyel.

Szamuráj Csontváz #1-3 elpusztult.

Eru 5x7 sebzést sezenved el.
Minako 7 sebzést szenved el.

Szamuráj Csontváz #4-8 (Eru): 50/50 HP, 20 páncél
Szamuráj Csontváz #9 (Minako): 50/50 HP, 20 páncél

Eru: 4.2 SP
Minako: 1.8 SP


Eru (Sebzés: 57 /kés, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 4.1 SP kiskörönként.)
Minako (Sebzés: 20, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.4 SP kiskörönként.)
9x Szamuráj Csontváz


Eru (25. szint): 130/130 HP, 15 páncél, 60/185 CSP
Minako (18. szint): 45/50 HP, 0 páncél, 32/50 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal0/0Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Eru Csüt. Nov. 12 2020, 20:35

Szerencsénk van 3 csontit szét tudtunk szedni. Na ezek is már csak ropinak lesznek jók. Vagy még annak se mert pixelekre pukkantak. Szerencsére nincs olyan morbid dolog, újak jönnek elő legalább is remélem.
Mielőtt még bármit csinálnék, gyorsan szemügyre veszem a lányt. Elég jól áll ahhoz képest, hogy a támadása nem talált. Ügyes azt hiszem már ha mondhatok én ilyesmit. Na de mindegy is, elő vettem egy potion. Amit pontosabban a céh bankból halásztam ki és úgy gondolom most hasznunkra válhat. Élet potit már ittam egyébként, de ilyet még sose. Kíváncsi voltam az izére már ha van neki olyan.
-Ha már nincs páncélod, hagy majd tankolok én. - Volt egy olyan sejtésem a szintem magasabb miután nem találta el a csontit. Meg ittam a potit és újra támadásba lendültem.

//Gyenge Erő Potiont (+20 erő a harc végéig, többszörözhető.) meg iszok, majd támadok. Egy csapás elpixelez 1 csontit akkor mindenkire 1 támadás amíg el nem fogynak az ellenfelek. //
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal2727/2900Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 12 2020, 20:35

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 7 4767250438_224285ea8b_s Ametiszt Völgy - Page 7 4766609959_af0c0eb7c7_s Ametiszt Völgy - Page 7 4766609959_af0c0eb7c7_s Ametiszt Völgy - Page 7 4767249862_5877ffd2ef_s Ametiszt Völgy - Page 7 4767250438_224285ea8b_s Ametiszt Völgy - Page 7 4766609959_af0c0eb7c7_s Ametiszt Völgy - Page 7 4766610511_dda12706fc_s Ametiszt Völgy - Page 7 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Minako Vas. Nov. 22 2020, 20:48

A lány minden porcikája azt kiáltotta: MENEKÜLJ! De képtelen volt rá, képtelen mert ez az első ránézésre törékeny kislány jelenléte nem engedte. Viszont nem győzte hova kapkodni a fejét amikor látta, hogy egy-egy támadása pixelekre bomlasztja a csontvázakat. Beállt egy támadóállásba, de lábai nem mozdultak. Túl hirtelen érte mindez, a ledöbbentségét körbeölelte a félelme, amely nem hagyta mozogni. Talán akkor sem tudna menekülni, ha egyedül volna. A szíve a torkában dobogott, a kezei remegtek, de ahogy közelebb jött az egyik, a kardját felemelte és egy oldalról érkező csapással próbálta távol tartani magától a vérszomjas lényt. Azt aminek nem szabadna léteznie sem. A kislány megivott valamit, amitől még erősebb lett. Minako pedig csak akadályozta, hiába minden erejével segíteni akart. Lenyűgözte a kislány ereje és ezzel egy időben elszörnyülködött saját gyengeségén.
- Tankolsz? - Kérdezett vissza. Nem ismerte a szó jelentését. Bár, ha tankról van szó, eléggé aprít, szóval jól csinálja...


A hozzászólást Minako összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 22 2020, 20:58-kor.
Minako
Minako
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2020. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal1530/1700Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (1530/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 22 2020, 20:48

The member 'Minako' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 7 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Kedd Dec. 22 2020, 21:01

A lény vérszomjas és megállíthatatlan. Sőt, Minako tapasztalhatja, hogy tulajdonképpen program létére jobban vív, mint ő, miután újabb csinos vörös csíkot helyez el a lány testén. Eru mindeközben pedig tovább aprít, bár a buff nem elég ahhoz, hogy egy ütéssel kifektesse a csontikat, és valahol a támadások sorozata közepén arra is rájön, hogy voltaképpen elfáradt...


Eru +20 erőt kap harc végéig, a sebzése 67-re nő késenként.
Eru hat támadása sikeres, a negyedik után kényszerpihenőt kap, a CSP-je félig visszatölt.

Eru 5x7 sebzést szenved el.
Minako 7 sebzést szenved el.

Szamuráj Csontváz #4-8 (Eru): 3/50 HP
Szamuráj Csontváz #9 (Minako): 3/50 HP

Eru: 4.3 SP
Minako: 2.2 SP


Eru (Sebzés: 67 /kés, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 4.1 SP kiskörönként.)
Minako (Sebzés: 20, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.4 SP kiskörönként.)
9x Szamuráj Csontváz


Eru (25. szint): 110/130 HP, 0 páncél, 68/185 CSP
Minako (18. szint): 38/50 HP, 0 páncél, 14/50 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal0/0Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Szomb. Aug. 07 2021, 13:25


A kazamatát inaktivitás miatt lezárom. Jutalom - mivel egy hullámot sem sikerült teljesítenetek - nem jár.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal0/0Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Ronye Arabel Csüt. Feb. 24 2022, 09:11

Saját kazira indul a hercegnő és két lovagja. Vagy harcosa... Vagy miacsuda. Jó mulatást :3

Résztvevők:

Ozirisz (50) - HP:250 | F:85 | E:150 | K:40 | GY:126 (139) | S:84 | P:260 - epikus van
Elaila Heldfrisk (20) - HP:70 | F:47 | E:2*19 | K:24 | GY:47 | S:31 | P:60
Shota (26) - HP:200 | F:70+6 | E:30 | K:20+6 | GY:31 | S:26 | P:170

Legmagasabb észlelés: 4

Ellenfeleitek:

5x Rothadó Zöldség - HP:50 | F:33 | E:14 | GY:28 | S.15 | P:0 (van láda)
2x Fénylő Menyét - HP:110 | F:42 | E:15 | GY:27 | S.21 | P:0 (nincs láda)
3x Rohanó Zombi - HP:120 | F:27 | E:23 | GY:32 | S:40 (van láda)

Nyomás kazamatát pucolni :3
Ne felejtsétek, hogy a mobok támadnak először.
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Shota Csüt. Feb. 24 2022, 14:37


Shota már abban a pillanatban tudta, hogy a szerencse az ő pártját fogja, amikor meglátta a feketehuszárt a városban, mindössze két utcasarokkal előttük. Arcára elégedett mosoly költözött és felgyorsította a lépteit, hogy utolérhesse a kardforgatót, egy mozdulattal intve az őmellette haladó Elinek is, hogy ne maradjon le. Épp fél órája beszélte meg a kislánnyal, hogy most bizony kazamatázni mennek, ám Ozirisz felbukkanásával ha a terv nem is, de a helyszín egészen biztosan változott.
- Csá, haver, mi járatban? - vigyorodott el, amikor hallótávolságba ért és kézfogásra nyújtotta tenyerét - Hadd mutassam be Elit, az üzleti asszisztensemet és jobbkezemet - tolta előre a lányt finoman - Elég félénk, de érti a dolgát - toldotta hozzá és rámosolygott a lányra, akinek nem nagyon lehetett újdonság, amit hall, mert Shota általában pont így mutatta be őt másoknak is, lévén azt mégse mondhatta, ami köztük igazából volt. Az pedig, hogy a kis szemét őt segíti mindenben, egyáltalán nem hazugság és végülis ha pénzt nem is kap a szolgálataiért, de lakhatást igen, ami máris kizárja a kihasználás fogalmát, nem igaz? Attól mondjuk tekintsünk el, hogy milyen szolgálatok ezek pontosan, meg hogy... hát, hogy voltaképpen a szobát is ő fizeti kettejüknek.
- Ha ráérsz, nem lenne kedved csatlakozni hozzánk egy kis kazamata-tisztításra? Örülnék, ha jönnél és Eli is nagyobb biztonságban lenne - tért aztán rá a tárgyra és rögtön elővette a kislány-kártyát, ami annyiszor, de annyiszor bevált már, hogy csak nem fog pont most kudarcot vallani. Ha pedig a feketehuszár meggyőzhető volt, úgy Shota vidáman bólintott és már indult is el az Ametiszt Völgy felé, ami kettejüknek talán nagy falat lett volna, de Ozirisszal kiegészülve könnyedén végigvihetik majd.

Az első, amit megérzett, az a szag volt. El is fintorodott és kézbe vette fegyverét, hogy a megjelenő, hófehér angyalszárnyakkal felkavarhassa a levegőt annyira, hogy elillanjon ez a rettenetes bűz, ami viszont inkább csak fokozódott, ahogyan megközelítették a völgyet. A mobokat csak jóval később látta meg és rögtön a levegőbe is rugaszkodott, hogy ha lehet, egyik undorító teremtmény se érjen hozzá a frissen vasalt ruháihoz.
- Nem csodálkoznék rajta, ha ezeken kívül több szörnnyel nem is találkoznánk már. Ki az, aki meg tud maradni ezek mellett? - csóválta a fejét, majd hümmögve vette tudomásul, hogy a mobok Elit is megtámadták közben. A harcművész tehát igyekezett aktiválni a buffot adó képességét, azután pedig egy félkörívet leírva felnyársalta a kislányt célzó zöldség egyikét - Üssük le őket gyorsan - mondta és remélte, hogy Ozirisz és Elaila befejezik ezt még ebben a körben.



Mobok köre:

Ozirisz 3x9=27 sebzést szenved el.
Elaila 2x9=18 sebzést szenved el.

Rothadó Zöldség #1-2: 50 HP, 0 páncél (Elaila)
Rothadó Zöldség #3-5: 50 HP, 0 páncél (Ozirisz)

Játékosi kör:

Shota képességaktiválás-próba: "Jobb vagyok, és?", majd fix találattal támadja egyeskét; sikeres képességhasználat esetén el is pixelezi.

Dobási arányok:
Rothadó Zöldség:
Fénylő Menyét:
Rohanó Zombi:

Ozirisz (50. szint): 250/250 HP, 233 páncél, 200/200 CSP
Elaila Heldfrisk (20. szint): 70/70 HP, 42 páncél, 120/120 CSP
Shota (26. szint): 200/200 HP, 170 páncél, 130/130 CSP
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal5735/5900Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 24 2022, 14:37

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Ametiszt Völgy - Page 7 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Ozirisz Vas. Feb. 27 2022, 21:48

Épp a városban lófráltam, konkrét cél és terv nélkül. Na nem, mintha nem tudtam volna magammal mit kezdeni, csak még nem döntöttem el. Na jó, az igazat megvallva, még vártam, hogy leérjen a mai harmadik kávé, elűzve a pillanatnyi zombulást. Ilyenkor szoktam azt csinálni, hogy megindulok valamerre, amerre a lábaim visznek. Már a piacon is tettem egy kört, de semmi számomra relevánsat nem találtam. Pedig közeleg a bolondok napja, és addigra a kellékeket, és tréfának való itemeket-alapanyagokat sem árt beszerezni. A következő úticélom a főtér lett volna, ahol vagy egy nekem szimpi küldit veszek fel, vagy ennek hiányában szétnézek valamelyik fentebbi szinten. Azonban útközben egy ismerőssel hozott össze a véletlen.
- Szevasz cimbi - pacsiztam le Shotával - Örvendek a szerencsének - köszöntöttem Elit egy baráti mosollyal. Majd Shota kérdése-kérése eldöntötte a mai napom - Persze, miért is ne? Egy kis farmolás és némi loot mindig jól jön, nem igaz? - majd egy levegővétel után feltettem a kérdést, ami ott motoszkált bennem - Amúgy, miben utaztok, ha szabad tudnom? - érdeklődtem visszafogottan, de a kíváncsiság azért valamelyest látható volt rajtam. Avagy a tudás hatalom, és ebben a világban sokat számít, hogyha tudja, milyen ügyben kit kell keresni. Ki tudja, talán pont az Orákulumhoz van szerencsém, aki szép titokban, másodállásban kotyvasztja a Zionit.

Az Ametiszt völgyről hallottam már, hogy meglehetősen szép hely, főleg ahogy a lilás kristályok a napfényben csillognak. Azonban a táj gyönyörűségéről szőtt illúziók hirtelen szertefoszlottak, pedig alig pár métert jöttünk csak a völgyben. - Pfúúú, mi ez? - csavarta az orrom az ismeretlen eredetű bűz. És ez valahogy érthetetlen volt számomra. Ebben a világban nem kell mosdóba menni, ergó ilyen jellegű melléktermékek sem léteznek. Az étel nem megromlik, hanem elpixeleződik, ha a tartóssága eléri a nullát. Az ilyen-olyan okból elhullott mobok szintén. Itt viszont valami nagy mennyiségben rohad...
Kardomat átvettem a balomba, jobb kezemet pedig tenyérrel előre kitartottam - Rendszerparancs. Szagérzékelés kikapcsolása. - mondtam magam elé, gépiesen, érzelemmentes hangon, fapofával, amolyan poénnak szánva. Hisz tudtam, hogy semmiféle hatalmam nincs a világ működése felett. Viszont tudtam azt is, hogy Shota mennyire elgyötört arcot vágott egy-egy megnyilvánulásomat látva, szóval próbát megért.
Azonban itt jött el az a pillanat, amikor a hóhért akasztják: kapásból előkerültek a szag forrásai. - Ez mi a halál? - kérdeztem, hangomban a döbbenet és a megrökönyödés érződött. Hunyorogtam, míg leolvastam az éppen csapkodó vagy csócsáló(?) mob feje(?) fölül a nevet. - Már világos... - mondtam magam elé, majd a félrement rendszerparancs után ismét jobb kezembe vettem a kardom, és igyekeztem levagdosni magamról őket, kezdve azzal amelyik a lábamat pécézte ki magának. Majd ahogy már tudtam lépni, az Elit támadó mobok felé vettem az irányt. Aztán kissé fáradtan a földbe szúrtam a kardom, megtámaszkodva rajt. - Levegőt.... friss levegőt...


// 5 támadás (az első Vikinggyűrű miatt nem kerül CSP-be, így kifér pont az 5).
// #1-#5 elvileg így elpixelezve, 0 CSP-m marad.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal19096/10100Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Csüt. Márc. 03 2022, 11:26

Shota úrfi úgy döntött kissé ki kell mozdulnunk, és én nem emeltem hangot ellene, hisz ő az, aki a szabályokat hozza. Lesütve szemeimet, némán követtem a fiút. Eleinte nem tűnt nagyon túlzottan különlegesebbnek a dolog, mint máskor, azonban ahogy telt az idő, egyszer csak gazdám megindult egy számomra ismeretlen személy felé. Nem kellett a jelzése, hogy tudjam, hogy követnem kell, így a nyomába megindulva, mellé sorjáztam, mikor ő köszöntötte a férfit. Egy pillanatra megrémültem a közvetlen stílustól, ahogy köszönt neki, hisz ez az első alkalom, hogy egy komolyabb barátjával találkozunk, nem csak ilyen felszínes ismerőssel, így mikor megérzem a hátamon a férfi érintését, és finomat előre tol, kissé elbizonytalanodok, és a földre kapom a tekintetemet. Valahogy, azonban ez a bemutatkozás furcsábban hatott, mint a többi esetében, és most akaratlanul kényelmetlenül kezdem érezni magam, ahogy a gazdám megdicsér.
- Ü…üdvözlöm… sz…szólítson, ahogy szeretne. – mondom neki szinte alig hallhatóan, bizonytalanul.
A szoknyácskámba markolva, akaratlanul is elpirulva oldalra pillantok, ahogy a férfi kíváncsi miben utazunk. Shota úrfira pillantva, várom, hogy ő mondja ki a dolgokat, ha nem bánja. Alapjáraton tudom mit kéne mondanom, de nem érzem helyénvalónak az úrfi barátjával való társalgást, végtére is nagy eséllyel, amúgy sem rám kíváncsi.
Ahogy van lehetőségem, rögtön mögéjük sorjázok és úgy követem őket csöndesen. Végül elértük a területet, azonban meglepő módon Shota úrfi és az ismeretlen férfi látszólag teljesen elborzadtak a szagtól. Nekem igazából nem volt gondom a szaggal. A rohadás édeskés, émelyítő bűzével elég gyakran találkoztam régen, ahogy a mocsok és egyéb dolgok se voltak ismeretlen számomra. Így alapjáraton nem adtam jelét, hogy zavart volna a helyzet. Ahogy a möbok megjelentek, rögtön előre siettem, hogy testemmel védjem a gazdát, bár látszólag a lények nem is akarták őt megtámadni. Megtántorodva, kissé elbizonytalanodott a léptem, és mire összeszedhettem volna magam, hogy harcba szálljak, a kardforgató férfi pillanatok alatt darabjaira vágta a mobokat. Rosszul éreztem magamat, amiért nem tudtam kivenni a részem a harcból, olyan érzésem volt, mintha csak élősködnék a többieken, a gazdámra nézve bocsánat kérően, némán közlöm vele, hogy legközelebb jobban próbálok igyekezni, és bizonytalanul előre próbálok sietni, hogy a következő hullám is engem támadjon remélhetőleg. Nekem az a feladatom, hogy a gazdámat és a barátját ne veszélyeztesse semmi. Miért lenne baj, ha emiatt kockáztatom az épségemet nem? Ez meg ér annyi kockázatot. Talán Shota úrfi is megdicsérne…

// mivel nincs már mob, nem támadok //
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal1170/1500Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Shota Csüt. Márc. 03 2022, 12:35


- Alapvetően italforgalmazásban - dörzsölte meg állát Shota a kérdésre - Bár egyelőre csak a kereskedelem részével, amíg alacsony a kiegészítő jártasságom - tette hozzá, mert valóigaz, hogy magas Italkészítés hiányában az üzlet jelenleg nagyjából csak annyiból állt, hogy üvegeket szállíttattak be, címkéztek fel, töltöttek meg és értékesítettek - és persze új üzleteket is kötöttek és amíg a folyamat első része főleg Elire hárult, addig az utóbbit Shota maga intézte, elegáns ruhákban és lehengerlő mosollyal. Nem mintha sok hely kereste volna a cikket még, így alig ment el pár órájuk erre a napból, de az ifjú harcművész tudta, hogy előbb utóbb ez változni fog: a fejlődés csak idő és pénz kérdése, Aincradban pedig ha mindkettő nem is, de idő az bőven a rendelkezésükre állt.
Shota természetesen megköszönte Ozirisznak, hogy velük tart és jóízűen nevetett is a kardforgató viccnek beállított próbálkozására a szagot illetően, az pedig, hogy a srác egy lendületből levágta az összes mobot körülöttük, csak megerősítette Shotát abban, hogy jól döntött. És abban is - meglátva a ládát -, hogy ilyet többször is kellene csinálniuk még.
- Hát haver, szerintem gyorsabban elintézted a szagforrást, mint azt a rendszerparancs tette volna - vigyorgott és leszállt két társa közé, összecsukva szárnyait. Eli bűnbánó arcára pedig csak elmosolyodott és összekócolta a kislány haját, hiszen nem tett ő semmi rosszat, sőt: hála a jelenlétének, Shotához egyetlen bűzlő mob sem ért hozzá, ez pedig már önmagában elégedettséggel töltötte el a férfiút. - No, mi a következő? - nézett szét és odalépett a ládához, hogy behúzhassa a tartalmát, utána viszont Észlelése újabb szörnyeket jelzett, szerencsére ezúttal társított szagok nélkül. A harcművész rögtön a levegőbe emelkedett, majd amikor meglátta, hogy mindkét menyét a feketehuszárt támadja, megpróbálta újra aktiválni a képességét és az egyiket leszúrni hátulról, csakhogy tét nélkül gyakorolhasson egy kicsit. És hogy Eli örült volna neki, ha jut neki mob? Ezt Shota észre sem vette...



Mobok köre:

Ozirisz 2x15=30 sebzést szenved el.

Fénylő Menyét #1-2: 110 HP, 0 páncél (Ozirisz)

Játékosi kör:

Shota képességaktiválás-próba: "Jobb vagyok, és?", majd támadja egyeskét.

Dobási arányok:
Rothadó Zöldség:
Fénylő Menyét:
Rohanó Zombi:

Ozirisz (50. szint): 250/250 HP, 203 páncél, 200/200 CSP
Elaila Heldfrisk (20. szint): 70/70 HP, 42 páncél, 120/120 CSP
Shota (26. szint): 200/200 HP, 170 páncél, 130/130 CSP
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal5735/5900Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 03 2022, 12:35

The member 'Shota' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 7 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Ametiszt Völgy - Page 7 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Ozirisz Szer. Márc. 09 2022, 21:21

Mint kiderült, Shota és Eli italkészítésben utaznak. - Ez sokmmindent megmagyaráz. Így már kezdenek helyükre kerülni a dolgok - válaszoltam jókedvűen, és egy cseppet sem túlozva. - Akkor ha jól sejtem, Eli a készítő, te pedig az ügyfélkörről gondoskodsz, nem igaz? - állapítottam meg a számomra egyértelműnek tűnő forgatókönyvet, biztos ami biztos alapon visszakérdezve a feltevés megerősítéséért - Tényleg, a Zioni projekttel hogy álltok? - érdeklődtem a párostól, hol a srácra, hol az igencsak visszahúzódó lányra nézve, elsősorban előbbinek szegezve a kérdést - hisz ahogy látom, ő a kettőjük közül a vállalkozás szóvivője és ügyvezető igazgatója. Ezzel persze semmi probléma nincs, hiszen a kinti világban is hány meg hány olyan emberke van, aki valamihez nagyon ért, vagy valamiben nagyon tehetséges - csak éppenséggel nem tud érvényesülni, mert nem tudja önmagát kellőképp eladni. Ha Elinél is hasonló a felállás, akkor Shotával igencsak nagy szerencséje van, ismerve a srác beszélőkéjét a karácsony előtti küldetésről...

Közben a kazamatához érkeztünk, és szokásomhoz híven én is hoztam a formám. Ahogy várható volt, Shota pár agysejtje kiégett, mint a villanykörte - bár, jóval kevesebb, mint anno a Fanta Claus és hasonszőrű társain. Valószínűleg kezd immunis lenni az ismételt pszichikai behatásokra, és a memóriája is kellőképp jó, hogy a jelenlétemre reaktiválta a fárasztás elleni védelmi rendszerét. A mobokat szerencsére gyorsan sikerült elintéznem. Igaz, Einstein óta tudjuk, az idő relatív - ennek fényében a "gyorsan" is attól függ, mihez viszonyítunk. Jelentős kárt nem okoztak, szóval innen nézve gyorsak voltunk. Viszont az elégetett cselekvéspontjaimhoz képest annyira nem - főleg, ha figyelembe vesszük a tényt, hogy a nagy pörgés közepette ösztönösen nagyobb levegőket vettem, aminek köszönhetően a levegőben keringő toxikus anyagból nagyobb mennyiség került a virtuális tüdőmbe. - Na jah... - válaszoltam Shotának, miközben még a jól megérdemelt pihenőmet töltöttem, és az immáran bűzmentes levegőből szippantottam nagyokat - Szerencsére nem túl erős mobok, az egyetlen erősségük az a szagsebzés, ami elhúzódó harcnál felér egy paralízis méreg-olcsó katyvasz poti kombójával - állapítottam meg, majd egy gyenge, de kihagyhatatlan szóviccel folytattam - de legalább már nem rontják tovább a levegőt - vigyorodtam el, avagy az újabb kiképzés Shota idegrendszerének.
Rövidesen pedig újabb mobokkal találkoztunk. - Ezeknek legalább nem járt le még a szavatosságuk - kommentáltam, ahogy a két menyétszerű állat elkezdett csócsálni. - Tíz és húsz közötti sebzés - mondtam magam elé, ahogy a hiányzó páncélpontok alapján próbáltam belőni, mennyire kártékonyak ezek az állatok. Őszintén szólva, csak körülbelülre néztem meg a zöldségesláda elszabadult tartalma utáni állapotot, de mentségemre szóljon, hogy épp a bőséges reggeli gyomron belül tartásával küzdöttem.
Miközben Shota a hátam mögötti mobot pécézte ki magának, én a pillanatnyi állapotfelmérés után a másikkal kezdtem. Azzal, ami a bakancsomat csócsálgatta eddig, megszabadítva pár páncélponttól. Hirtelen jött ötlettől vezérelve focistának képzeltem magam, és ha már a "laszti" pont itt van lábnál, elkezdtem kicsit dekázgatni, míg egy nagyobbra sikerült rúgás után teljesen véletlenül a kardom élesebbik felén végezte. Majd hátrafordultam, megnézni mi van a másik példánnyal, amit ha Shotáék még nem küldtek az Örök Bitmezőkre, megtettem én. - Csak ennyi? Hol vannak a többiek? - néztem körbe, látványosan keresve a többi mobot. Valahogy furcsának tűnik, hogy alig vannak. Pedig amikor a céhtársaimmal voltunk kazamatázni, mindig jóval többen voltak. Mintha csökkentett módban futna a kazamata. Vagy csak illúzió, és amiatt tűnik kevesebbnek, mert a szintkülönbség miatt egy csapással, könnyedén, gyorsan elintézem őket? Vagy Shotának van erre is valami képessége? Elvigyorodtam, ahogy vizualizálódott a jelenet, hogy a srác meggyőzi a mobokat - szükség esetén egy kis forrásvízzel - hogy keressenek maguknak valami jobb elfoglaltságot, mint a lootért igyekvő játékosok zaklatása.

// támadás ketteskére majd egyeskére.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal19096/10100Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Kedd Márc. 22 2022, 12:56

A férfi szavai nyomán lesütöm a szemeimet, ahogy a feltételezéseit megosztja velünk. Hagyom, hogy a mesterem beszéljen, hisz én úgyse vagyok méltó rá, mikor viszont egy furcsa nevű projektről kezd el beszélni, akaratlanul is megrezzenek, mert fogalmam sincs, hogy miről van szó, de mindenesetre próbálom ezt magamba zárni, hogy ne mutassam ki tudatlanságomat.
Ahogy azonban megjelentek a mobok rövidesen látszólag semmit se jelentett az, hogy jelen vagyok. Úgy tűnt nélkülem is jól el van az úrfi barátja, így kissé hasznavehetetlennek éreztem magam, hisz hiába próbáltam hasznosnak lenni, jószerével esélyem se volt érvényesülni a férfi mellett. Még csak a Shotát veszélyeztető lényt se tudtam megakadályozni. Kissé csalódott voltam, és egyre jobban aggódtam, hogy az úrfi egyáltalán nem tart hasznosnak, és lopva rápillantva megpróbálom megítélni milyen véleményen van rólam, de mindezt nem túl feltűnően, hogy nehogy magamra haragítsam a férfit. Mindenesetre próbálkozok ahogy tudok, legalább próbálok nem útba lenni, ha már segíteni nem tudok. Talán az elégnek kéne lennie. Remélem legalábbis is.


// nincs mob, amit tudnék ütni //
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal1170/1500Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Shota Pént. Ápr. 01 2022, 17:17


Ozirisz kezdett túl sokat kérdezősködni, ám ez cseppet sem gátolta meg Shotát abban, hogy lazán folytassa útját és úgy csevegjen, minthacsak az időjárásról beszélgetnének épp.
- Valahogy úgy - vigyorodott el a kérdésre, hiszen ha szó szerint vesszük, a palackokat Eli készítette össze. A Zioni kérdésre mondjuk csak egy vállvonással kísért mormogás hagyta el a száját, amit lehetett a szagforrásra is fogni, ugyanis eközben már jócskán benne voltak a kazamatában, így bővebben kifejtett válaszokra nem is kerülhetett sor.
A mobokon pedig hamar végigszáguldottak. A feketehuszár úgy szelt ketté mindent, ami csak körülötte volt, hogy a kis csapat hamar azon kapta magát, hogy útjuk egészen a terület végéhez közelít, a zombikkal, amelyek az utolsó ládánál vártak rájuk és amelyek mindenféle fura hangokat kiadva közeledtek feléjük. A harcművész pedig - nagyfokú tájékozottságról tanúbizonyságot téve - előszedett egy mérget és gyorsan rákente a fegyverére, mielőtt támadott volna.
- Eli, próbáld meg leütni ezt - hagyta meg a kis társának, majd miután mindketten végeztek, a feketehuszár felé fordult és nézte, hogy vajon a kardforgató ezekkel is olyan könnyedén végez-e, mint az előző két hullámmal.


Mobok köre:

Ozirisz, Eli és Shota 23-23 sebzést szenvednek el.

Rohanó Zombi #1: HP:120 (Shota)
Rohanó Zombi #2: HP:120 (Eli)
Rohanó Zombi #3: HP:120 (Ozi)

Játékosi kör:

Shota elhasznál egy ilyet: Gyenge Lénygyengítő Méreg (A mérgezett mob 10%-kal több sebzést szenved el 2 kiskörig minden találat után, maximum 3 találatig marad a pengén, bossokon nem használható.); majd támadja az első zombit.

Dobási arányok:
Rothadó Zöldség:
Fénylő Menyét:
Rohanó Zombi:

Ozirisz (50. szint): 250/250 HP, 180 páncél, 200/200 CSP
Elaila Heldfrisk (20. szint): 70/70 HP, 19 páncél, 120/120 CSP
Shota (26. szint): 200/200 HP, 147 páncél, 130/130 CSP
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal5735/5900Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Ápr. 02 2022, 21:37

Már nagyjából összeraktam fejben az italbiznisz menetét, és Shota csak lazán megerősített benne. Azonban mire a fő kérdésre - avagy a várva várt Zionira - terelődhetett volna a téma, már eléggé benn voltunk a kazamatában, és az eszmecsere további részét elvitte a döglött zöldségek fenséges illata... ~még egyel több ok, hogy utáljam ezeket a mobokat~
Rövidesen a dögkúthoz hasonlatos aromákat árasztó mobok után jöttek a fénylő menyétek. - Tuti, hogy aki ezeket a mobokat tervezte, nem vetette meg a pszichoaktív szereket - kommentáltam két menyét között a meglátásomat. - Bár, azt sem tarto, kizártnak, hogy ezek a kristályok... - morfondíroztam félhangosan az utolsó mob levágása után, majd ballagtunk tovább.
Alig egy-két perc múlva az észlelésem jelzett, és a következő pillanatban társaságunk is akadt egy-egy hullafaló-szerű lény formájában. Legalábbis annak azonosítottam be, mielőtt ráfókuszálva leolvastam a nevét - Na lássuk, mennyire rohantok? - majd egy jól irányzott mozdulattal odacsaptam az oldalamat kikezdeni készülő példánynak. Szerencsére a páncélom jól véd, semmi méreg vagy fertőzés effekt nem került rám ezekből az akármicsodákból, bár... azt meg kell hagyni, viszonylag nagy darabot csippentett a páncélcsíkomból. Azonban a várttal ellentétben a rohanó zombi a csapás hatására nem kezdett el rohanni. Helyette csatlakozott a bulihoz, és olyan laza lett, hogy szétesett. Szó szerint. Egy másodpercig szemléltem a felszálló pixeleket, majd az Elit támadó példányt fejtettem le a lányról egy rántással, hogy aztán felesleges kockázat nélkül, nyugodtan le tudjam szúrni. Már indultam is volna az utolsó zombihoz, amikor megláttam a páros közt kibontakozó csapatmunkát. Kíváncsian figyeltem a harcmodorukat és magát a harcot - avagy nem árt kicsit megismerni őket harci képességek terén is, hogyha idővel feljebb merészkednénk.
Közben konstatáltam magamban a helyzetet, hogy a hasonló szintű kazamatákat akár egyedül is gond nélkül ki tudom pucolni, feltéve, ha akkor is csak ennyi mob jön elő a rejtekéből. Valahogy az az érzésem van, mintha ezt a helyet nemrég kitakarította volna egy másik csapat, és csak ennyi respawnolt volna. Amikor Hináékkal szoktunk kazamatázni, általában ki sem látszódtunk a mobokból. Vagy ennyire "megnőttem" volna azóta? Fene se tudja, de azt hiszem, ehhez több kutatás - és kazamatajárás - fog kelleni, hogy egyértelműen meg lehessen mondani. Meg egy akármilyen maszk a zöldségek miatt. Igen, az mindenképpen hasznos, még ha csak T1-es, akkor is...
Miután Shota és Eli kiharcikálták magukat az utolsó zombival, úgy egy határozott szúrással megfosztottam az élőholtat a maradék életpontjától - Nos, mi a helyzet? Indulhatunk tovább? - tettem fel a nagy kérdést a társaimnak, totál elfeledkezve róla egy pillanatra, hogy ez már a harmadik hullám volt...

// Támadás először #3-ra majd #2-re, végül bőven Shota és Eli támadásai után #1-re
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal19096/10100Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Szer. Ápr. 06 2022, 16:15

Shota úrfin és Ozirisz úrfin jól látszódott, hogy jó barátok, vagy legalábbis jó sok közös témáik vannak, bár kissé furcsának tűnt, hogy a férfit ennyire érdeklik az italos dolgok, de meghagytam a magam gondolatát magamnak, a végén még megbántom Shota úrfi barátját, és a végén leszidna érte a fiatalúr. Azt pedig nem szeretném, amúgy se kell egy hozzám hasonló eldobható eszköznek saját gondolatok. Az a fontos, hogy a gondolataim mindig megegyeznek a mesterem akaratával és akkor nem lesz gond, nem igaz? Végül a következő mobhullám is megérkezett, és sikerült is egy mobot feltartóztatnom, bár Ozirisz úrfi elég hamar elintézte. Shota úrfi kérésére viszont félénken végig mérem a zombit és kissé megzavarodok. Nem hittem, hogy le tudnám győzni a fő hullámot, csupán két szúrással, de Shota úrfi kérése parancs, így felemeltem a fegyvereimet és megindultam a lény felé, hisz ezt adták ki nekem.

// 2x támadom Zombi 1-et. Találat esetén 19 pont/hit kárt szenved el, Shota mérge miatt //
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal1170/1500Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 06 2022, 16:15

The member 'Elaila Heldfrisk' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 7 4767251444_0f76bf2817_s Ametiszt Völgy - Page 7 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kirigaya Suguha Csüt. Ápr. 28 2022, 18:32



Hozom is nektek a zárást Smile

1. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Kikerülés Potion
2. hullám, Nincs láda
3. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Perfekt Frissítő Potion, Akinek van epikus felszerelése: 3 db Kristálykő
Összesen: 57 Exp és 300 Arany

Zárnyitás:

Ozirisz (Zárnyitás: 3. szint): 1 db Ezüstláda
300 arany és [T3] Parancsmester Potion

Shota (Zárnyitás: 2. szint): Nem talál

Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_bal10/10Ametiszt Völgy - Page 7 Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 7 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.