Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ametiszt Völgy

+16
Minako
Elaila Heldfrisk
Silence
Szophie
Strea
Ronye Arabel
Kiwi
Rogan Hartnett
Chancery
Hinari
Kayaba Akihiko
Cardinal
Ryuu
Desdemona
Chariton
Cearso
20 posters

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Silence Pént. Jún. 14 2019, 21:16

Élvezni is kezdte a táj szépségét, és szint már kirándulásnak fogta fel a helyzetet. Utólag persze ő is tudja, hogy számítania kellett volna rá, hogy a kazamatában mobokkal fog találkozni, de akkor ehelyett az kezdett a fejében forogni, hogy ezt a tájat jó lenne lerajzolni.
Odáig nem jutott a gondolatban, hogy erre a legappróbb kísérletet is tegye, mert néhány tigris vetette rájuk magát. Nem az volt a legnagyobb gondja, hogy Neki elfogyott a páncélja, és vesztett az életcsíkjából is, hanem az, hogy mellette Elaila feje fölött vörössé változott ez a jelző csík... Nagyon megijedt, hogy nagy baja esik a lánynak. Tudta mit jelez ez a szín, látta is már többször, ami utána következik... Kétségbeesetten felsikoltott és megpróbálva lerúgni vagy lökni magáról a két tigrist a hozzá legközelebbi Elailát támadó tigrist kezdené pánikszerűen csapkodni. Bármit, csak Elailának segíteni tudjon a barátnőjén.


// Kísérlet
Képességaktiválás:
aztán egy támadás Elaila egyik tigrisébe.


A hozzászólást Silence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 14 2019, 21:17-kor.
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal14616/10500Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 14 2019, 21:16

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
Ametiszt Völgy - Page 6 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
Ametiszt Völgy - Page 6 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Szophie Kedd Jún. 18 2019, 21:51


- Francért nincs nálam Nagy Potion?
- Mert megittad az összeset a havas szinteken, és lusta vagy vásárolni.
- Francért nincs nálam semmi értelmes?
- Mert a börtön óta elhanyagolod a készleteidet, mondván, semmi szükséged rá..
- HÜLYE VAGYOK!
- Igen.
- Sil, ha megkér.. Öhh.. Izé. Sil?! Mi a baj? SIL!
Oké, Szophie rájött, hogy az értelmes parancsosztás ebben a szituációban értelmét vesztette. Maradjunk a lehetőségnél, hogy mentjük, ami menthető. Szophie odaugrott a tigrishez, amit Silence az előbb megsebzett, majd végleg elpixelezte azt, Vezér mindeközben a megmaradt kettővel is végzett egy-egy harapást kiosztva. Míg az idomár azzal volt elfoglalva, hogy szintén megsebezze az egyik tigrist, amelyik Silencet szemelte ki magának, odakiáltott Elailának, mielőtt a lány valami hülyeséget csinálna.
- Igyál meg egy potiont, lehetőleg olyat, ami jó sok Hp-t tölt vissza. Ha nálad nincs, biztos van valami a céhbankotokban. Fedezünk, amíg előbányászod - utasította szigorúan, majd Silence felé fordította a tekintetét.
- Figyelj, fontos, hogy lenyugodj, nem történt semmi baj. Érted? Nyugodj meg, mindannyiótokról gondoskodunk Vezérrel.

(A Frisken lévő mindegyik tigrist elpixelezve, és Szo megsebezte az egyiket Silen. )
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal12046/10500Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Csüt. Jún. 20 2019, 22:10

Kissé pánikba estem, mikor az életem a vörösbe ugrott és sikoltva összegörnyedtem rémülten, ahogy a rengeteg tigris egy szerűen rám veti magát. Félve húzom össze minél jobban magam és behunyom a szemem félelmemben. Egészen így is maradtam mindaddig míg Szophie ismerős hangja felém nem irányul. Kiadta a parancsot és akaratlanul is kiszakított a páni félelemből. Kissé halovány hangon lehelt „igenis” még azért kijött belőlem, majd lehívtam a menüm és nekiálltam keresni gyorsan valami alkalmas dolgot. Alapjáraton nem vettem volna ki csak úgy potionokat a bankból, mert pazarlásnak tekintettem őket egy ilyen kis senkire, de Szophie parancsa mindezek felett volt, így elővettem egy Kis Potiont és ha tudtam támadtam még.

// céhbankból kivettem 1 Kis Potiont és megittam +20 HP, ha tudok még támadok egy sérült tigrist első támadásom a #4-re (1 adag méreg maradt a pengén), a 2. támadásom a #3-ra megy //
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal1170/1500Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 20 2019, 22:10

The member 'Elaila Heldfrisk' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s Ametiszt Völgy - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Pént. Jún. 21 2019, 17:27


A helyzet ellenére nagyon jól megoldottátok Frisk életben maradását és mind a három rajta lévő tigris elpusztult. Ám maradt még pár, amelyek újabb pofonofont osztanak ki nektek.

Tigris #1 (Szo+Sil), #2-3 (Vezér) elpixelezve; #4 megsebezve (Szo, Frisk).
Kis poti: Frisk +20 hp
Silence 2x11=22, Szophie pedig 11 sebzést szenved el.

Szophie (Sebzés: 29, Pet sebzés 130, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.2 SP kiskörönként.)
Vörös Csíkos Tigris
Silence (Sebzés: 50, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.5 SP kiskörönként.)
Vörös Csíkos Tigris
Elaila Heldfrisk (Sebzés: 16 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)
Vörös Csíkos Tigris

Vörös Csíkos Tigris #4 - HP: 70/25 (44 --> 35 gyorsasággal rendelkezik)
Vörös Csíkos Tigris #5,6 - HP: 70

Szophie (43. szint): 150/95 HP 14 páncél, 165/79 CSP --> 2.4 SP
Silence (25. szint): 125/99 HP, 145/120 CSP --> 2 SP
Elaila Heldfrisk (20. szint): 40/28 HP, 75/55 CSP

Következő határidő: június 28.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal0/0Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Silence Pént. Jún. 28 2019, 17:52

Valahol a tudata perifériáján észleli, hogy a nagy veszély elmúlt. De még mindig maradtak tigrisek, ami viszont nem hagyja megnyugodni. Mire Szophie hangja elér hozzá, mostmár ugyan koncentráltabban, de még mindig kicsit kapkodva lecsap az egyik sértetlen tigrisre, egymás után kétszer. Nem tudja hogy el fog-e pixeleződni, de nem is foglalkozik vele. A lényeg, hogy ne bántsanak többet senkit a mobok.
Csak a két csapás után fogja fel, hogy mit mondott Szophie. Nincs baj, meg kell nyugodni. Elailára sandít, és látva, hogy már nem vöröslik az életcsíkja, odalép a lányhoz, és megöleli. Nagyon igyekszik, hogy az adrenalinszint csökkenésével előtörő riadtság miatt ne fakadjon sírva. Azzal megijesztené Elailát…viszont amikor kissé elpirulva az ölelés miatt Szophiera néz, és bólint, hogy mostmár megnyugodott, mégis csillog a szemében egy könnycsepp.

/ 2 Támadás az egyik fullHP-s tigrisre
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal14616/10500Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 28 2019, 17:52

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 6 4766612103_86ee832108_s Ametiszt Völgy - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Vas. Jún. 30 2019, 17:27


Szophie, Frisk? Surprised
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal0/0Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Vas. Jún. 30 2019, 22:38

Kissé sikerült már lenyugodnom és az első félelmeim is alábbhagytak már. Szophie-san parancsai nyugtatólag hatottak, hisz végre nem magamnak kell gondolkodnom, hogy mit is kéne csinálnom. Viszont, ahogy várnám a következő utasításokat, azok elmaradtak. Úgy gondoltam, hogy biztosan azért, mert nincsen belekötni valója a dolgok állásában és szeretné, ha folytatom azt, amit eddig. Így hát kifújom egy kicsit a levegőt és koncentrálok, hogy nehogy elhibázzam a támadásaimat. Nem vagyok biztos a sebzésemben, de szerintem a sérült tigrisnek több pontja maradt annál, amit egy csapással le tudnék ütni. Így hát nincs más lehetőségem, mint reménykedni, hogy minél előbb sikerül kiütnöm, mielőtt a többiek megharagudnak rám.

// 2 támadás a sérült tigrisbe, MCS-t nem használhatok //
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal1170/1500Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 30 2019, 22:38

The member 'Elaila Heldfrisk' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s Ametiszt Völgy - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Szophie Hétf. Júl. 01 2019, 18:50


Szophie kedvtelve nézte, ahogy a lányok leütik a tigriseket szép sorban, és maga is becsatlakozott az utolsó életben maradt lény lecsapásába. Nem volt olyan vészes maga a feladat, mint az ijedtség, és megkönnyebbülten látta, hogy Elaila egészen jól reagálta le a dolgot, mi több, utána mindkét lány összeszedte magát, és szép támadásokat sikerült bevinniük, még ha Silence első csapása éppen csak súrolta a tigrist is.
Az utána kialakuló ölelésbe viszont muszáj volt beszállnia. Egyszerűen annyira cukik voltak, és annyira elöntötte a vágy, hogy segítsen nekik lenyugodni, hogy odament, és lágyan magához vonta mindkét lányt. Vezér közben csak pislogott, mi a francot művelnek ezek itt.
- Lányok, folytassuk, vagy vegyünk ki inkább pihenőt, és menjünk el fagyira? - tette fel a kérdést feléjük fordulva, mivel látta Silencen, hogy egy picit megütötték a történések.
- Ha a folytatás mellett döntünk, előremegyek, hogy engem támadjon az ellenfél, akkor Elailának biztosan nem esik baja. Szerintem vagyunk elég jók hozzá, hogy sikerrel zárjuk a kazamatát, hisz az előbb is milyen szépen találtatok mindannyian, de ez persze a ti döntésetek. Én itt leszek támogatni titeket - intézte még hozzájuk szavait, majd időt hagyott nekik, hogy eldöntsék, mit tegyenek.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal12046/10500Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Kedd Júl. 09 2019, 17:21


Úgy értesültem róla, hogy csak mentek tovább. Ne aggódjatok, már nincs sok hátra belőle - csupán egy nyugalmas, nagyjából öt perces séta, aminek végén kiértek a völgyből és egy gyönyörű, lilás fényű kristálymező fogad titeket, amely visszatükrözi az égitestek fényét a völgy szélén lévő fák törzseire.
Lélegzet-elállító, nem?
Közben valamik rohannak felétek. Emberszerűek, de ahogy közelebb érnek, meglátjátok a fejük fölött a vörös indikátort és a nevet, "Rohanó zombi". Mindegyik Szophiet harapja meg, és ugyebár, ha egy zombi megharap...

Szophie 3x15=45 sebzést szenved el.

Szophie (Sebzés: 29, Pet sebzés 126, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 3 SP kiskörönként.)
Silence (Sebzés: 50, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 2.1 SP kiskörönként.)
Elaila Heldfrisk (Sebzés: 16 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)

3x Rohanó Zombi: HP: 120

Szophie (43. szint): 150/64 HP, 165/165 CSP
Silence (25. szint): 125/99 HP, 145/145 CSP
Elaila Heldfrisk (20. szint): 40/28 HP, 75/75 CSP


Határidő 1 hét.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal0/0Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Vas. Júl. 14 2019, 10:16

Ahogy Silence odalépett hozzám és átölelt, akaratlanul is elpirulok, sőt mikor Szophie is odajött, egyszerűen szinte éreztem, hogy elsüllyedek a földbe. Vöröslő fejjel néztem lefele, míg el nem engedtek és a pólóm alját morzsolva próbáltam megnyugodni. Szophie szavaira kissé oldalra pillantok és a pólómat elengedve kicsit átkarolom magam.
- K..kérem ne tessen értem aggódni értem Kisasszony… é..én jól vagyok. – próbálom mondani továbbra is vörös arccal – H…ha Önnek is megfelel szívesen a..adnék önnek egy kényeztető masszást, ha végeztünk… t..tudja úgy látom, hogy kissé rossz bőrben van… é...és szeretnék segíteni Önnek Kisasszony... - sütöm le ismét a szemem zavaromban.
Végül a tovább indulás mellett döntöttünk és ahogy megjelentek a zombik kötelességemnek éreztem, hogy támadjak, ha már Szophie volt olyan kedves, hogy elkísért minket ide. Miután felkentem a következő mérget, már rohanok is, hogy lehetőleg próbáljak segíteni.


// mindkét támadás továbbra is Cseppkővel van, az 1. kockán Paralízis méreg van, ezzel a 3-as zombit míg a 2. kockával a 2-es zombit támadom //
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal1170/1500Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 14 2019, 10:16

The member 'Elaila Heldfrisk' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s Ametiszt Völgy - Page 6 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Silence Kedd Júl. 16 2019, 18:19

Egyértelműen azon az állásponton van, hogy folytassák. Ha már idáig eljöttek, nem szabad csak úgy abbahagyni.
Hogy ezt jelezze, megszorítja kicsit a kardját, és maga elé emeli harcra készen.

Meglepetten pislog Szophiera és Elailára, amikor a fiatalabbik lány megjegyzi, hogy Szophie rossz bőrben van... Igaza lenne? Aggódva néz végig Szophien, pedig nem igazán ért hozzá, hogy kiszúrja a jeleket a lányon, amik igazolnák Elaila megállapítását... 
- Én is segí-tek! - jelenti ki, nem töltve az időt azzal, hogy a füzetét előkotorja a kazamata közepén. 
Tovább indulva Szophie és Elaila mögött kicsit belezavarodik a zombik rohangálásába. Végül, hogy megállítsa őket, dühösen egymás után kétszer is lecsap az egyik Elaila által megakasztott mobra. 



//támadások a 2-es zombira.
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal14616/10500Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 16 2019, 18:19

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s Ametiszt Völgy - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Szophie Kedd Aug. 13 2019, 19:07


Szophie szintúgy meglepetten pislog az árnyharcos lányra, miképpen Silence is. Ennyire látszana rajta a nyúzottság? És ami fontosabb kérdés, ez a lány valóban képes masszázsra azokkal a vékony kis mancsaival?
- Rendben, szívesen elfogadom - mosolygott aztán rá, úgy gondolta, semmi oka nincs rá, hogy elutasítsa a kedves meginvitálást. Végső soron tényleg jól esne neki egy kis masszázs, és Aincradban még úgysem találkozott ezzel a szolgáltatással semerre.
Közben továbbhaladtak egy meglehetősen csinos hely felé, de a feléjük közeledő ellenség sajnos hamar elvette a bámészkodási kedvet. Szophie mosolyogva figyelte, ahogy a lányok mindent beleadnak a támadásokba, amit csak tudnak. Csak amikor úgy látta, hogy kifáradtak, akkor bólintott szelíden Vezérnek, és vetette bele magát ő is és farkasa is a harcba. Könnyűszerrel elintézték a megmaradt ellenfeleket. Szophie fújt egyet, letörölte a homlokáról a soha nem létezett verejtéket, majd a társaira mosolygott.
- Úgy hiszem, végeztünk.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal12046/10500Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Kedd Aug. 13 2019, 19:25


A kazamatát sikeresen kitisztítottátok.
Jutalmak:

1. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Perfekt Frissítő Potion
2. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Különleges Erő Potion
3. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Harag Potion és Szophienak emellé 3 db Kristálykő
+ Akaito, azaz

Összesen:
Frisk: 105 Exp és 450 Arany
Silence: 116 Exp és 450 Arany
Szophie: 105 Exp és 495 Arany
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal0/0Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Csüt. Szept. 10 2020, 15:28

Minako (18. szint): HP:50 | F: 20 | E: 20 | K: 10 | GY: 33 | S: 10 | P: 2
Eru (25. szint): HP: 130 |F: 41 | E: 85 | K: 37 | GY: 106 | S: 8 | P: 50


Egy fiú és egy lány... vagyis... két lány? Vagy két fiú? Manapság ki tudja már? De az biztos, hogy randizni jöttetek ide, ugye? Hiszen romantikus a naplemente, és a különleges alkalmat a különleges, lilás fény teszi még szebbé. A zombiölés pedig tökéletes közös program.

Érkezzetek meg, és ha lenne észlelésetek, jelezhetnétek, hogy használjátok-e, de hát nincs.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal0/0Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Minako Csüt. Szept. 10 2020, 16:05

Minako írta:~A neved Minako Katsumi és egy virtuális világ túlélője vagy. Megközelítőleg a 23. napod idebent. Jegyezz fel minden fontos eseményt, személyt, mert holnap mindent elfelejtesz. ~
Emlékszem, semmibe vettem ezt az üzenetet reggel. Egy rossz viccnek tűnt csupán, de rá kellett ébredjek napközben, hogy bizony elég sok részlet hiányzik az életemből. Egész úton ezen törtem a fejem miközben szép tájakat kerestem, olyanokat ahol kiszellőztethetem a fejem és összeszedhetem magam. A gondolat letablóz, hogy valószínű igaz a fent említett üzenet és az, hogy holnap mindent elfelejtek, újra. Hogy lehet így élni, úgy igazán élni!? A rágódásaimnnak a látvány vetett véget. "Ametiszt völgy" Írta ki a rendszer, miközben egész testem a lilás fényben fürdött.
- Uhhhh! - Törtem le egy darabot a felém eső kődarabkából szuvenírnek, majd körbenéztem lát-e valaki.
Minako
Minako
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2020. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal1530/1700Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (1530/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Eru Hétf. Szept. 14 2020, 22:18

Lá Lá Lé veszélyes az út kazamaták felé. Dudolom magamban miközben bolyongok, tudom honan indultam. Azt merre tartok, még pontosabban tudom én akarok lenni a legendás Eru. Meg még sok más szép jelző is illethetne. Hm még ki kell talalnom öket. A szép jelzök közül kilóg a törpe szakálall, vagy a szakalas lány. Azt hittem senki nem jár elöttem, de tévedtem. Mindkét jártaságom bekapcsolva lopakodtam és figyeltem az idegent. Na nézzenek oda, kavics? Ja nem mert sziklát zsebeltbe. Haszontalan cucc, csak helyet foglalja feleslegesen szerintem, de ha neki igy jó ám legyen.
-Huuuu-Szoltam mikor az általa tördelt kö takarásábol, az árnyak közül elöléptem. Majd rögtön par centire meg is közelitettem. Meg szagolgattam az idegent, majd végig mértem kivancsian.-Öhm miért törted le?
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal2727/2900Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Minako Kedd Szept. 22 2020, 13:41

Biztos volt benne, hogy nem látja senki, így nyugodt szívvel törte le azt a darabkát amit gyorsan zsebre is tett. Folytatta is volna az útját de egy idegen hang megtorpanásra késztette. Megijedt az árnyakból előtűnő kislánytól, de csak azért mert mérgett vett volna rá, hogy nem tartózkodik itt rajta kívül senki sem. Az idegen pedig teljesen belemászott Minako aurájába. Alig pár centire állt meg a kislány aki nagyjából egy fejjel lehetett alacsonyabb nála. De az igazi döbbenet akkor érte, amikor a jövevény körbeszaglászta őt. Meglepettségében még le sem állította a szépszeműt, aki így kiszimatolhatta hogy gyenge, kellemes virágillat lengi körbe. Majd még végig is mérte, ezzel véglegesítve a döbbenetsort. Minako megőrízte a hidegvérét, kötekedésre számított, valami epés beszólásra, helyette pedig csak egy kíváncsi kérdés fogadta, ami megenyhítette.
- Mert szép? - Válaszolt hezitálva, majd folytatta.
- Szuveníreket gyűjtök onnan, ahol még nem jártam. - Magyarázta, ezzel pedig önmagának és a reggeli üzenetének is eleget tesz. Most fordult meg a fejében csak, hogy esetleg magán területre tévedt volna, de erről hallgatott, majd jól meglepődik ha igaza van, bár most nagyon reméli, hogy téved. Amúgy sem magyarázkodna egy kis csitrinek. Minako pedig nem is sejti, hogy vészesen közeledik egy erős kazamata torkolata felé.
- A nevem Minako. - Hajolt le a kislányhoz majd megborzolja a haját.
- Kit ismerhetek meg benned? - Mosolygott kedvesen a kis törpére.
Minako
Minako
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 85
Join date : 2020. Aug. 30.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal1530/1700Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (1530/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Eru Szer. Szept. 23 2020, 21:01

Válasz, vagy is válaszok hamar meg is jöttek. Kisé oldalra döntöttem a fejem úgy hallgattam végig. Bár az egyik válasza kérdés is volt. Meg fordultam, meg vizsgáljam a sziklát, amiből letört egy darabot.
-Hm szerinted? - A kérdésem nem neki címeztem. Mintha lenne egy harmadik személy is a közellünkben. Igazából van, vagy is én úgy kezelem mintha az lenne. - Igen igazad van, tényleg jól néz ki. Nekem még sose jutott ilyen az eszembe. -Szavaim már a lánynak címezve mondtam. Bele gondolva, ha magas a szintje akkor jó sok ilyen aprósága lehet már neki.
-Hé! -Még Afton és Sil se borzolta össze a hajam. Köszönhetem magamnak mert elbambultam, de bal kezem még időben hátam mögé dugtam. - Hm fura így kócosan. Egyébként Eru vagyok- Fel nézek hunyorogva a lányra. Vajon tudja azt most hol is van, vagy csak erre kóborolt?
- Egyébként tudod, egy kazamata bejárata van itt?
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal2727/2900Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Pént. Szept. 25 2020, 11:58

Eru jól teszi, hogy figyelmeztet, csak egy kicsit későn. Mire észbe kaptok, egy rakás páncélos csontváz vesz titeket körbe, és fenyegetően lengetik felétek kardjaikat.

Szamuráj Csontváz #1-9: 50/50 HP, 20 P


Eru (Sebzés: 57 /kés, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 4.1 SP kiskörönként.)
Minako (Sebzés: 20, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.4 SP kiskörönként.)
9x Szamuráj Csontváz


Eru (25. szint): 130/130 HP, 50 páncél, 185/185 CSP
Minako (18. szint): 50/50 HP, 2 páncél, 50/50 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_bal0/0Ametiszt Völgy - Page 6 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy - Page 6 Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.