Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ametiszt Völgy

+16
Minako
Elaila Heldfrisk
Silence
Szophie
Strea
Ronye Arabel
Kiwi
Rogan Hartnett
Chancery
Hinari
Kayaba Akihiko
Cardinal
Ryuu
Desdemona
Chariton
Cearso
20 posters

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ametiszt Völgy Empty Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 25 2015, 18:02

Naplementekor a völgy különös, lilás fényben játszik. Állítólag egy különleges kristály fénye tükröződik vissza ilyenkor.


A terület főszörnye
3x Rohanó Zombi - HP:120 | F:27 | E:23 | GY:32 | S:40


A hozzászólást Cardinal összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 10 2021, 15:17-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Vas. Jan. 10 2016, 00:28

Cearso (27) - HP:225 | F:50 | E:4 | I:58 | K:27 | GY:86 | S:11 | P:85


Patkányok gyülekeznek a lábad alatt, miközben íjaddal a válladon sétádra indulsz a völgy gazdag élővilágában. Kár, hogy a vörös szemük ezek között a fényviszonyok között nem elég hangsúlyos. Hárman cirkálnak körülötted.


Cearso (Sebzés: 60, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
3 Vörös Szemű Patkány

Cearso (27. szint): 225/225 HP, 85 páncél, 135/135 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cearso Pént. Jan. 22 2016, 19:08

Ezt a helyet pont azért választottam, mert annyira hasonlít a hangzása az Artemishez, bár soha nem gondoltam volna, hogy ennek van bármilyen befolyása a fegyver hatékonyságához, de egy próbát csak megér a dolog, ha meg esetleg túl nehéznek bizonyul a dolog, akkor használom szépen a Hazatérés kristályát, és a következő körben hívok magam mellé valakit, és kettesben takarítjuk ki a kazamatát.
Nos, az első dolog felmérni a helyzetemet, hátha nem olyan vészes a dolog, mint elsőre gondolná az ember. Három patkány. Eddig nem is olyan vészes a dolog. Csak ne legyenek veszettek...

A biztonság kedvéért még az egyikbe bele is lövök, hogy minél kevesebb eséllyel harapjon meg, és kapjak el valamilyen fertőzést. Talán egy kicsit túl paranoiás lettem az elmúlt időkben.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal10/5900Ametiszt Völgy Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 22 2016, 19:08

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 23 2016, 12:07

Egynek kaput, úgyhogy csak kettőtől kaphatsz fertőzést, mert ők bizony megharapnak Twisted Evil


Vörösszemű Patkány #1 elpusztult.
Artemis sebzése eggyel nő.
Cearso 2x14 sebzést szenved el.
Vörösszemű Patkány #2 és #3 1 sebzést szenved el.

Vörösszemű Patkány #2: 39 HP
Vörösszemű Patkány #3: 39 HP


Cearso (27. szint): 225/225 HP, 57 páncél, 108/135 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cearso Szomb. Jan. 23 2016, 12:30

Ez egy jó hír. Egy lövés elegendő egy patkányka leszedéséhez, és nem is sebeznek túl vészeset. Bár a fertőzés esélye még mindig fennáll, azonban ezzel remélem ráérek majd törödni a kazamata kitisztítása után. Ha egyáltalán most is eljutok odáig.
Na, gondolkozz inkább pozitivan, és próbáld leszedni a lábadról a maradék kettő kis patkányt. Végül arra jutottam, hogy nem érdemes már most ezen előre gondolkozni, hanem csak ott pusztítom az ellenfeleimet, ahol csak tudom. Az Artemis újratölt, és egy újabb fénynyíl suhan el a patkányok irányába. Reménykedve várom, hogy a támadásom egy újabb patkány pixeleit vonja ki maga után. És ha ez sikerül, akkor egy lépéssel közelebb kerül majd a cél.

támadás a 2-es patkányba.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal10/5900Ametiszt Völgy Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 23 2016, 12:30

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 23 2016, 13:10

Ez a nyíl is telibe kapja a célpontját, megsüvegelendő a pontos célzásod. Viszont ha a harmadikat elhibázod, az első két lövés semmit sem fog érni...


Vörösszemű Patkány #2 elpusztult.
Artemis sebzése eggyel nő.
Cearso 14 sebzést szenved el.
Vörösszemű Patkány #3 1 sebzést szenved el.

Vörösszemű Patkány #3: 38 HP


Cearso (27. szint): 225/225 HP, 43 páncél, 81/135 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cearso Vas. Jan. 24 2016, 16:44

Minden simán ment. Talán még túl simán is, és nem hiszem, hogy harmadszorra is olyan simán találni fogok, mint az előző két alkalommal, és ha most hibázok, akkor konkrétan utálni fogom magam, hogy a dolog millimétereken múlott. Szerencsére ilyen alkalmakra is felkészültem, és a biztonság kedvéért hoztam pár adagot a kedvenc potimból.
Mindenki azt hitte, hogy anélkül távozok a céhből, hogy legalább pár értéktelennek tűnő ott porosodó potit nem nyúlok le? Mondjuk az, hogy értéktelennek tűnt máris indokolja, hogy mért nem hiányzott nekik az elmúlt pár hónapban a dolog. És hogy honnan tudom, hogy porosodott, holott nincs is por ebben a világban? Egyszerű, én cseréltem le a címkéket az üvegcséken jóval a frissítés után. Így gondoltam nekik nincs szükségük rájuk. És nekem most pont megfelel az egyik ilyen kis üvegcse.
Tehát felhajtottam a rövid telitalálat potit, és lelőttem az utolsó patkányt magamról.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal10/5900Ametiszt Völgy Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Kedd Jan. 26 2016, 12:27

Az utolsó patkány is az enyészeté lesz, úgyhogy mehetsz tovább. Az ösvényeken könnyű haladni, közeledsz a völgy legmélyebb pontjához. Ám mielőtt azt elérhetnéd, halvány fényt tapasztalsz, és menyétek bújnak elő az aljnövényzetből.


Cearso (Közelharci sebzés: 2, Távolsági sebzés: 63, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Cearso
Cearso
6 Fénylő Menyét


Cearso (27. szint): 225/225 HP, 43 páncél, 135/135 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cearso Kedd Jan. 26 2016, 18:09

Ahogy sétálok tovább, egyre rosszabb előérzetem lesz. Nem jöttem felkészületlenül, ezért tudtam, hogy melyik mob ellen kábé mennyi esélyem van. Például, hogy mennyinél van a küszöb, hogy itemek nélkül, illetve ahol még a gyakori itemek még elegendőek. A szintemből adodóan ezek a küszöbök ebben a kazamatában nagyon kicsik, amit sajnos az Artemis se nagyon tud tovább növelni.
Ha csak eggyel kevesebb ellenfelem lett volna, vagy néhány ponttal gyorsabb lennék, még reménykedhetnék a szerencsémben.
De így... Elő kell vennem, egy kis erősítést.
Ezt igazából egy késöbbi küzdelemre szántam, de azt hiszem itt az ideje tenni vele egy próbát. Majd megpróbálom pótolni akkor, mikor komoly esélyeim is lesznek néhány boss ellen. Mondjuk ha már komoly esélyeim vannak, akkor már nem hiszem, hogy szükségem lenne rá. Addig se porosodjon az inventorym végén.
Előveszem az egyetlen vérengző áldozat mérget, amit még Asu csinált nekem tavaly nyáron, felkenem az Artemisbe, és belelövök a lábamba.
Elvileg azonnal kétszer annyi támadásom lesz, és egy mellékcselekvést is kapok pluszba.
A mellékcselekvést el is használom egy tövisgyökér kristályt, majd a maradék négy lövésemet külön-külön célpontokra írányítom.

(Vérengző áldozat méreg miatt 63+(2*6)+23=98 sebzés magamba.
Első támadás 1-es menyét 74 sebzéssel, 2. 2es menyét 84/85 sebzés, 3. 3as menyét 94/95 sebzés 4. 4es menyét 104/105 sebzés. Tövisgyökér kristály elhasználva.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal10/5900Ametiszt Völgy Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 26 2016, 18:09

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy 4766612103_86ee832108_s Ametiszt Völgy 4767249862_5877ffd2ef_s Ametiszt Völgy 4766610511_dda12706fc_s Ametiszt Völgy 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Szer. Jan. 27 2016, 13:27

A menyétek nagyot néznek a mazochista hajlamaidon, aztán megvonják a "vállukat" és nekiállnak elfalatozni téged Rolling Eyes


Cearso 69 sebzést szenved el.
Artemis sebzése eggyel nő.
Cearso 6 sebzést szenved el.
Cearso Vérengző Áldozat Méreg hatása alá kerül (+10 sebzés).
Artemis sebzése eggyel nő, eléri a maximumot.
Cearso negyedik támadása meghiúsul fáradtság miatt.
Tövisgyökér Kristály (1/2).
Cearso 66 sebzést szenved el.
Cearso 23 sebzést szenved el.

Fénylő Menyét #1: 25/110 HP
Fénylő Menyét #2: 24/110 HP
Fénylő Menyét #3: 24/110 HP
Fénylő Menyét #4: 99/110 HP
Fénylő Menyét #5: 99/110 HP
Fénylő Menyét #6: 99/110 HP


Cearso (27. szint): 104/225 HP, 0 páncél, 1/135 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cearso Szer. Jan. 27 2016, 19:39

Nos, egy kicsit elszámoltam magam a dologgal. NA mindegy, ha így alakult a dolog, akkor ebből a helyzetből kell kihoznom a lehető legjobbat. A legrosszabb per pillanat a folyamatos sebződés, amivel a legtöbbet kéne foglalkoznom, mert ugye Tisztitó kristályról nem gondoskodtam, tehát az effekt a küzdelem végéig fog tartani, akár így ér véget az, akár úgy. Tehát most olyan itemeket fogok használni, amik visszatöltik egy kicsit az életemet, és talán tovább bírhatom egy-két körrel a küzdelmet, ráadásul a túlpörgés poti még biztos találatot is ad egy darabig. Közben az egy menyéttől még búcsút is intek egy támadással. Nem igazán siratom meg most a rágcsálókat, a csökkenő életem, most elsőbbséget élvez.

pihen, túlpörgés poti (+10 sebzés, és biztos találat), támadás #1-be, és #2-be, pihen, gyógyitó kristály, támadás #4-be, majd #5-be.
(túlpörgés poti 20-at gyógyít, gyógyitó kristály három körön keresztül 15-öket)
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal10/5900Ametiszt Völgy Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jan. 28 2016, 12:24

No, ennek a fele se tréfa, elpixeleződő társaik láttán a menyétek vidám piknikje véget ér, és most már az életükért küzdve rágcsálnak téged.


A Vérengző Áldozat Méreg +20 sebzést ad.
Cearso 20 HP-t gyógyul.
A Túlpörgés Potion +10 sebzést ad.
Fénylő Menyét #1 és #2 elpusztul.
Cearso 15 HP-t gyógyul (1/3).
Tövisgyökér Kristály (2/2).
Cearso 4x11 sebzést szenved el.
Fénylő Menyét #4 és #5 elpusztul.
Cearso 45 sebzést szenved el.


Fénylő Menyét #3: 13/110 HP
Fénylő Menyét #6: 88/110 HP


Cearso (27. szint): 50/225 HP, 0 páncél, 1/135 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cearso Csüt. Jan. 28 2016, 13:58

Még egy utolsó kör. Ilyen kondicióban nem igazán tudok arra gondolni, hogy esélyem lenne a kazamata végén található bossok ellen. Azért megpróbálok megtenni minden tölem telhetőt, és még egy adu ászom van a pakliban, ha úgy alakulnak a dolgok, ahogy én szeretném. Azonban va egy halvány sejtésem, hogy nem úgy fognak történni a dolgok, ezért lelkiekben már felkészülök a vereségre.
Na már megint itt tartunk... Még nem vagyok ott, hogy ilyen hamar feladjam a küzdelmet, és eszem ágában sincs megfutamodni, amig van bennem lélek. Az nem az én stilusom. Az életemmel viszont kezdenem kell valamit. Ha már dupla mellékcselekvésem van, akkor használjuk ki a dolgot, és növelgessünk a strafabiróságomon. Az inventorym mélyéről elökotrom az item ikreket, majd szisztematikusan a támadások közt felhajtom a tartalmukat. Nem tudom, mi lenne velem, ha Shu nem adna néha a céhbankból itemeket.
Talán még mindig Vigos lennél. Hiába vonz jobban a szoló karrier.
Kaszaboljuk le a maradék menyéteket. Vagy cssináljunk belőlük Fénylő sűndisznókat. Azok úgyis hiánytermékek a szafarin. Legalább Shu örülni fog az új állatkáknak.

pihen, Nagy poti, támad #3-be, majd #6-be, pihi, újabb Nagy poti, két támadás pluszban, ha maradt talpon menyétke.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal10/5900Ametiszt Völgy Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 28 2016, 13:58

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy 4766610511_dda12706fc_s Ametiszt Völgy 4767251444_0f76bf2817_s Ametiszt Völgy 4767251444_0f76bf2817_s Ametiszt Völgy 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jan. 28 2016, 23:39

A Vérengző Áldozat Méreg +30 sebzést ad.
Cearso 40 HP-t gyógyul.
Fénylő Menyét #3 elpusztul.
Cearso 40 HP-t gyógyul.
Cearso 15 HP-t gyógyul (2/3).
Fénylő Menyét #6 elpusztul.
Cearso 67 sebzést szenved el.
A Vérengző Áldozat Méreg hatása lejár.


Túlélted a menyéteket és a mérgedet is, innentől kezdve elindulhatsz a völgy legmélyebb pontjára, ám mikor odaérsz, nem találsz semmilyen főszörnyet. Ellenben furcsa hörgést, azt hallasz, és három különböző irányból felbukkan egy-egy rothadó zombiszörny, kezükben kardokkal. Szerintem az agyadat akarják, de ez csak tipp.

Cearso (Közelharci sebzés: 2, Távolsági sebzés: 65, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Cearso
3 Rohanó Zombi

Cearso (27. szint): 78/225 HP, 0 páncél, 135/135 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cearso Pént. Jan. 29 2016, 05:39

Elhasználtam az utolsó gyogyításra alkalmas itememet is, és a küzdelem végével a méreg hatása is lejárt. Csak az egyik tény bőven elég ahhoz, hogy azt mondjam, ez a kazamata kifogott rajtam. Hirtelen az az érzés fogott el, hogy itt már nincs túl sok esélyem. Ràadádul az ellenfeleimet sem ismerem, és ha ők is tartogatnak egy kis turpisságot a háttérben, ahogy az a jéggólem tette, akkor arra a következtetésre kell jutnom, hogy egyedül nincs esélyem mind a három ellenfelem ellen. Talán, ha maradnék akkor többet is megtudhatnék róluk, mint amennyit most tudok, de az a baljós előérzetünk támadt, hogy most már nem éri meg kockáztatni. Előveszem a kristályom, és távozok a helyszínről mielőtt a zombik elérhetnének.

/nem kockáztat, hazatérés kristállyal kimenekül/
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal10/5900Ametiszt Völgy Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Pént. Jan. 29 2016, 11:35

Ejnye, pedig innentől nyert ügyed lett volna. Szégyen a futás, de hasznos, jutalmad 54 exp, valamint az új szisztéma első ezüstládája, amiben 300 aranyat, és egy Vérengző Áldozat Mérget. A harcot lezárom.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Szomb. Feb. 06 2016, 13:29

Cearso (28) - HP:245 | F:51 | E.4 | I:58 | K:28 | GY:85 | S:11 | P:85
--- Gyémánt Mellvért, Artemisz, Kaszás Rettegett Köpenye
Chariton (10) - HP:55 | F:14 | E:15 | K:8 | GY:13 | S:6 | P:32
--- Bajnok Gyűrűje
Desdemona (19) - Hp:120 | F:35 | E:10 | I:35 | K:21 | GY:34 | S:19 | P:75
--- N/A


Cearso visszatért az erősítéssel \o/ Érkezzetek meg, jelezzétek, hogy használtok-e észlelést, vagy véd-e bárki bárkit.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Chariton Vas. Feb. 07 2016, 21:29

Több embertől is hallottam már céhünk Cearso nevű tagjáról, aki nem is tagja a céhnek. Fogalmazzunk úgy, hogy tiszteletbeli ex-tag? Inkább hagyjuk. A lényeg, hogy megfordul a céhházban. Össze is találkoztam vele a minap, de sajnos dolga volt, így nem érkeztünk rendesen beszélgetni. Viszont megbeszéltük, hogy elmegyünk egy kazamatába, kellemest a hasznossal alapon. Végül az Ametiszt Völgyben egyeztünk meg, ami ugyan kicsit nehezebb volt mint ami a szintemnek megfelelne, de ketten (vagy többen, ha pont összefutnánk még valakivel) állítólag lesz esélyünk. Meglátjuk. Ezen gondolkoztam míg végül elértem a domb tetejére. Leülök, és úgy várom, hogy megérkezzen.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal681/700Ametiszt Völgy Exp_ures  (681/700)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Desdemona Hétf. Feb. 08 2016, 22:43

Csupán néhány napja annak, hogy Aisuval megriasztottunk egy kazamatát, és most újfent ezzel a céllal indultunk neki az újabb úticélunknak. Bár igaz a múltkor egy alacsony szintű helyet néztünk ki magunknak, most viszont a saját szintünkhöz illő kihívást választottunk. Viszont az Ametiszt Völgybe igencsak bele fog törni a bicskánk, hacsak nem találkozunk a helyszínen más játékossal is. Igaz ezen apró részletek csak engem izgattak és csak én magam reménykedtem abban, hogy talán sikerül egy csapattal neki vágnunk a völgy felfedezésének, eközben pedig Aisu rendíthetetlenül haladt előre és senki sem tudott volna neki megálljt parancsolni. Na, jó talán én rá tudnám venni a visszafordulásra, de nem teszem meg, ha már rászántam magam a dologra. Ha már van valaki a helyszínen, akkor elsőnek a jéggólem fog feltűnni neki és csak néhány másodperccel később lehet észrevenni a gólem mögött már-már bujkáló idomárt. Nem igazán merészkednek közel és úgy néz ki, hogy dombon tetején üldögélő alakot sem vették még észre.

/Észlelés II aktív
Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal10/1700Ametiszt Völgy Exp_ures  (10/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cearso Csüt. Feb. 11 2016, 13:37

Ha ügyesek leszünk, akkor három legyet üthetünk egy csapásra. Megismerem ezt a srácot, kitisztitjuk a kazamatát, bár ebben nem igazán reménykedem, és megtudom, hogy Shu miért veti fel mindenkinek, hogy csatlakozzon a céhhez. Most már kevésbé értékelem nagyra Anatot vagy Shut, amiért már az első alkalommal be akartak szervezni a céhükbe. Egyszerüen csak azt szeretnék tudatni mindenkivel, hogy az ő céhük mennyire jó, hogy még a kezdők is bekerülhetnek a köreikbe. Mondjuk ehhez arra van szükség, hogy a céh a bomlás szélén álljon. Gyakorlatilag az a céh olyan, mint egy átjáróház, hiszen nem igazán tudják megtartani a tagokat. Szerintem Saya is csak azért nem lép ki a céhből, mert már megszokta a helyet.

Meglepödve veszem észre, hogy nem csak az eddig megbeszélt útitársammal futok össze a kazamata elött. Így talán még esélyünk is van a harcok megnyeréséhez. Ha esetleg hozzánk akarnának csatlakozni a harcok alatt.
-Szervusztok, Cearso vagyok.
Mutatkoztam be mind a két félnek egyszerre.
-Ti is a kazamata tisztitását tervezitek?
Kérdeztem meg a lánytól.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal10/5900Ametiszt Völgy Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Szomb. Feb. 13 2016, 19:55

Hát, ha nem is így tervezte Desdemona, de muszáj lesz belefolynia a harcokba, ugyanis amíg ismerkedtek, a domboldal aprócska üregeiből árnyékszerű lények csápjai nyúlnak ki, és fogják meg a lány lábát. Az érintésük hideg és kellemetlen.


Cearso (Közelharci sebzés: 2, Távolsági sebzés: 60, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Desdemona (Sebzés: 10, Pet sebzés 35, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Chariton (Sebzés: 15, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
4 Üreglakó


Cearso (28. szint): 245/245 HP, 85 páncél, 140/140 CSP
Desdemona (19. szint): 120/120 HP, 75 páncél, 105/105 CSP
Chariton (10. szint): 55/55 HP, 32 páncél, 40/40 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.