Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ametiszt Völgy

+5
Yurihime
Rita Hanami
Hayashi Yuichi
Strea
Cardinal
9 posters

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Ametiszt Völgy Empty Ametiszt Völgy

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 02 2014, 19:37

Naplementekor a völgy különös, lilás fényben játszik. Állítólag egy különleges kristály fénye tükröződik vissza ilyenkor.

Lények
1. Tarajos Vaddisznó
2. Rothadó Zöldség - HP:50 | F:33 | E:9 | K:5 | GY:28 | S.15 | P:0
3. Vak Orrszarvú - HP:60 | F:21 | E:12 | K:7 | GY:35 | S:9 | P:20
4. Óriáspatkány - HP:60 | F:25 | E:6 | K:20 | GY:23 | S:10 | P:0
5. Vadhörcsög
6. Pincérjerdeg - HP:30 | F:60 | E:7 | K:8 | GY:41 | S:14 | P:0

Zsákmányok előfordulási aránya
40% - 2x Vastag Tövisgyökér, 2x Óriás Pitypang
30% - 1x Nagy Potion (+40 HP)
20% - 2x Csontszilánk
10% - 2x Ezüstlevél


A hozzászólást Klein összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 02 2015, 19:14-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Hétf. Feb. 03 2014, 17:23


Alex - HP:100 | F:15 | E:53 | K:17 | GY:50 | S:8 | P:44
Yuichi - HP:100 | F:22 | E:30 | K:8 | GY:50 | S:11 | P:28
Rita - HP:70 | F:46 | E:54 | K:9 | GY:38 | S:18 | P:15
Yurihime - HP:80 | F:41 | E:30 | K:11 | GY:35 | S:17 | P:43
Ayani - HP:195 | F:25 | E:3+27 | K:9 | GY:31 | S:15 | P:30

Yuichi (Sebzés: 30, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Vak Orrszarvú
Alex (Sebzés: 53, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Vak Orrszarvú

Rita (Sebzés: 54, Minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Vak Orrszarvú
Yurihime (Sebzés: 30, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Vak Orrszarvú
Ayani (Sebzés: 3+27, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Vak Orrszarvú

Életek:

Vak Orrszarvú #1: full élet
Vak Orrszarvú #2: full élet

Yuichi: 100+28
Alex: 100+44
Rita: 70+15
Yurihime: 80+43
Ayani: 195+30

Ha szeretnétek, írjatok egy bevezető kört, ahogy megérkeztek stb.


A hozzászólást Strea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 07 2014, 11:58-kor.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Feb. 03 2014, 18:27

Kezdetek városa, teleport kapu. A hajamat a szemembe fordítja a szél. Nem zavar, már hozzászoktam, azonban ez az újítás érdekesen hangzik. Véletlenszerű csoportra jelentkeztem. Bár két emberről tudok, hogy ők jelentkeztek, Ayani és a Mesterem.
Fényár vett körbe. Hamarosan megjelentem egy helyen, ahol hegyek vettek körbe. Nem minden irányból, de látszólagosan ez egy krátér képződmény lehet. Buja növényzet minden irányban, talpam alatt káprázatos fű. Lehajoltam és megtapogattam (csápjaimmal és a rajtuk lévő korongokkal). Könnyed fogása volt és egy csipetnyit félretettem egyik üres fiolámba, amiből mindig van nálam. Kardomat elővettem, és fura fénnyel ragyogott le rám a sárga indikátorom. Fredaster.. jutott eszembe a fickó. Megérdemelte azt az öklöst. Viszont erről Ayani nem tudhat, és a másikról sem. De barom vagyok, olykor-olykor..
Felálltam és körbe néztem, amikor egy majd, még egy árnyék villant, esetleg mégegy Rolling Eyes Meg állt ott egy srác is.
Valamint trappolt felém egy ló és igyekezett a földdel egyenlővé tenni. Hopsz. Igyekeztem hagyni magami, hogy átgázoljon rajtam, hátha ettől jobban érzi majd magát Ayani büszke lova.
- Hali! A nevem Hayashi Yuichi, örvendek! -nyújtottam baráti jobbot a szőke srác felé. Ismerős volt, a bossokról, a nevét is tudom, és szerintem ő is az enyémet. De nem barlangban laktam ezelőtt, szóval ez alap, legalábbis úgy érzem. Mosolyt is fellvartam az arcomra, bár ezt nem kellett már tettetni. Hinari kigyógyított utolsó elkámpicsorodásomból, szóval.. jól vagyok Smile Ayani meg.. learatta a.. mindegy is.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal4298/4400Ametiszt Völgy Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Pént. Feb. 07 2014, 00:18


Letelt a 3 nap, kérlek írjatok! Hime szólt, hogy Ritára vár, Al végül nemtom hogy döntött, de folytatni kéne. Ne feledjétek, egyszerre csak 1 harcotok lehet, így márciusban nem fogtok tudni jelentkezni, ha elhúzódik addig.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Rita Hanami Szomb. Feb. 08 2014, 10:11

Érdekes, hogy valahogy még sosem szántam rá magam, hogy megtisztítsak egy kazamatát, pedig tudtommal ezek a helyszínek kiválóak arra, hogy egy kis extra zsákmányt és tapasztalati pontot szerezzünk. Na megy ugye hallottam, hogy ezek a helyek különösen veszélyesesek így egyedül esélytelen kipucolni. Ez már annyira nem tetszett, jobb szerettem volna magam jönni anélkül, hogy bárki mást veszélybe sodorjak de hát ez van. Annyira azért nem bántam, vicces mert egy véletlenszerű csapathoz csatlakoztam erre kiderült, hogy Yuichi, Yurihime és Ayani lesz a társam. Lassan sétáltam a bejárat felé, közben pedig azt a kevés infót olvasgattam ami elérhető volt a kazamatáról. Ametiszt völgy, biztos gyönyörű lehet. Volt lerírás arról miféle szörnyek is lesznek itt, a legtöbbel még sosem találkoztam, de egy kettőnek vicces neve van. Vad hörcsög? Aranyos! Rothadó zöldség? Pont egy újabb salátának való mob hiányzik. Pincérjerdeg… hát… őt elképzelni nem tudom mi lehet. Mikor megérkeztem a bejárathoz páran már ott voltak.
- Sziasztok! – Intettem nekik. Két dps és két healer, ez még jól is el sülhet.

Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal10/1300Ametiszt Völgy Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Yurihime Szomb. Feb. 08 2014, 21:26

- Rita-sama, matte kudasai! - kiáltottam, midőn megpillantottam a kisasszonyt a céhházból távozni teljes felszerelésben. Lélekszakadva futottam utána, és kétségbeesetten integettem, hogy észrevegyen távolodó alakja.
- Csa...csatlakozhatok? - nyeltem nagyot halvány légszomjam közepette, és szégyelltem magam, amiért nem nyújtottam hölgyhöz illő látványt, ám reménykedtem benne, hogy pár perc múlva ismét rendezettebb lesz a külsőm, és ezáltal nem fogok másokat zavarni. Hogy miért rohantam mégis Rita-sama után? Szerettem volna látni őt testközelből harcolni és tanulni tőle. Ő mindig olyan erősnek és tapasztaltnak tűnt, egy nemes kardforgatónak, ki fegyverrel a kezében született, és kinek kezébe a kard úgy illett, mint egy hölgyre a szép ruha.
- Szép napot! ^.^ - köszöntöttem másokat is, miután érkezésünk megtörténtté vált, és örömmel láttam Yuichi-samát is, feléje is tiszteletteljes, mély meghajlást mutattam. Bár nem nagyon tudtam, mi következik, lelkesen vártam.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal10/1500Ametiszt Völgy Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Feb. 09 2014, 12:40

Kis híján megint csak késve tudok meg mindenről. Hiába, aki nem figyel a dolgokra saját kárából kell tanulnia, és én jó sokszor okozok magamnak "károkat". A Kazamata harc is ez, mert egészen máig nem is tudtam róla, hogy van ilyen. És hát miért ne lehetne? Egyedül a bossok előtti kazamatákat ismerem, de mire odaérnék mindig lekaszabolják előttem. Mindenesetre kellemes meglepetés ért, mikor kiderült kivel leszek egy csapatban. Alig gázolta le Tűzrózsa Yui, én is vetődök utána.
- Yuiiiiii. - kiáltom boldogan, és átölelem a fiút boldog mosollyal, ám észrevettem, hogy többen is vannak, így pirulva lekászálódok Yuiról, majd a többiek felé biccentek vöröslő arccal - Szia Rita, Yurihime.
Ritáról még jól emlékszem egyik közös csatánkról, Yurihimet pedig bossokról ismerem csak... azt hiszem nem találkoztunk mögé máshol. Mindenesetre érdekesnek indulnak a mostani dolgok.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal3819/4100Ametiszt Völgy Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Hayashi Yuichi Vas. Feb. 09 2014, 14:34

Viszonoztam Yurihime kedves köszönését én is egy meghajlással, mire a vállamon átbukva előre csúszott hajam. Rita is megérkezett, mindig örömmel és vegyes érzelmekkel néztem rá. A szőke srác azonban még mielőtt kezet foghattam volna vele, elteleportált.
Ezen a helyen, miért csak lányokkal találkozok.. Kyuu óta nem botlottam egy normális férfibe se, akivel lehetne beszélgetni. Anatole.. nem ő sem, ő túl sokat spekulál, ő egy kereskedő, más szinten van, mint én. Nincs egy épkézláb elmer akivel beszélhetnék bajaimról.
Ekkor lerohantak.
Hamar a földön teremtem, rajtam meg Ayani, ahogy magához ölel. Rámosolyogtam és megcsókoltam. Majd amint felkelt rólam, zavarban szóltam a másik két lányhoz.
- Ha jól emlékszem nem várunk már senkire és.. - inkább elhallgattam. Nem tudtam, hogyan folytassam. A szerelem egy furcsa dolog, ami ledönti az embert, amiben Ayani jó. Azonban azon este óta Ritánál mái napig nem tudom magam hova tenni. Remélem nagyon nem gázoltam bele egyik lányba sem. Amit Sir Lewis mondott az alapján most ellene tettem. Sőt már egy ideje. Már akkor, amikor ott leültem azon a teraszon. Sir Lewis, te mit tennél most a helyemben?
Azt hiszem ez a kérdés még várat magára.
- Harcoljunk a szörnyek ellen lányok - elmosolyodtam és ekkor már rá mertem pillantani Ritára, majd vissza Ayanira és derekát átkarolva megindultam a bejárathoz. Gondolkoznom kell, az pedig egyet jelent, hogy most szörnyeket fogok ölni.
Ahogy belefutottunk az első csapatba rohamoztam is. Remélem beér Rita, és akkor kérdezhetek tőle.



// támadás és képesség próba Vak Orrszarvú #2-re (első képesség parry opció pozitív hatás érvényesül)


A hozzászólást Hayashi Yuichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 09 2014, 16:20-kor.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal4298/4400Ametiszt Völgy Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 09 2014, 14:34

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Ametiszt Völgy 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Vas. Feb. 09 2014, 16:21


Talált! 30 sebzés orrszarvú #2-re.

A két orrszarvú Yuichit rohamozza, ám a fiú képessége miatt nem tudnak sebzést okozni.

Vak Orrszarvú #1 Rita felé fordul.
Vak Orrszarvú #2 Yurihime felé fordul.

Rita következik.

sorrend:

Életek:

Vak Orrszarvú #2: -30 (sárga)
Vak Orrszarvú #1: full élet

Yuichi: 100+28
Rita: 70+15
Yurihime: 80+43
Ayani: 195+30
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Rita Hanami Vas. Feb. 09 2014, 21:31

Meglepett Yurihime, hogy utánam szaladt de nem bántam annyira.
- Persze, szükségünk lehet a képességeidre. Meg amúgy is szívesen fogadom a társaságod – Mosolyogtam rá a lányra. Megérkezve a helyszínre gyorsan letudtuk a köszöntést. Bár Ayani nemes egyszerűséggel leteperte Yuichit amire csak a szememet forgattam és elsétáltam mellettük anélkül, hogy rájuk néztem volna és már húztam is elő a kardom.
- Mehetünk? – Vetettem oda a kérdést. Mi van velem? Bunkó vagyok, pedig örülnöm kellene Yuichinek, mégis inkább bosszankodtam. Még jó, hogy harcolni jöttünk. Levezethetem a feszültséget. Yuichi gyorsan támadásba lendült és bele is sebzett a szörnybe. A két orrszarvú rá támad volna de a képességének hála nem sebződött.
- Ügyes! – Dicsértem meg a fiút igaz, ennek köszönhetően az egyik mob Felém indult el a másik pedig Yurihimét nézte ki. Yui már megsebezte azt a dögöt ami Himére pályázik így azt biztosan ki tudom ütni. Azonban az sem lenne jó ha Hime és Ayani nem tudná megölni az orrszarvút ami engem támad és túl sok életet vegyen le. Nem tudhatom mennyi a sebzése. Az élete viszont hatvan körül lehet ha Yuichi sebzését veszem alapul és azt hogy sárga lett a dög élete.
- Nem hagyom, hogy hozzáérj! Switch Yurihime! - Kiáltottam el magam. - Na most, hogy rám figyeltek... Lecserélés. - Mondtam magam elé mire a gyűrűim felizzatok és az aranygyűrűk vették át a helyüket. Ekkora már ott is teremtem az orrszarvú előtt és végig hasítottam az oldalát. Ha feltételezéseim jók akkor a mobnak meg kell halnia, és következőnek Hime is tud végezni a másikkal.

/Képesség használat, az erőm 60-ra nő a fegyverkezelésem viszont 36-ra csökkent és támadom az Vak Orrszarvú #1-et. /
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal10/1300Ametiszt Völgy Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 09 2014, 21:31

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Vas. Feb. 09 2014, 23:13


Talált! 60 sebzés orrszarvú #1-re, ami így el is pixeleződött.

Switch sikeres, Rita 12-őt sebződik.

Vak Orrszarvú #1 Yuichi felé fordul.

Yurihime következik.

Életek:
Vak Orrszarvú #2: -30 (sárga)

Yuichi: 100+28
Rita: 70+3
Yurihime: 80+43
Ayani: 195+30

EDIT: naná hogy lehagytam a páncélt .__. amit megöltetek annak már nem írom be, a másikhoz viszont hozzá fogom csapni, sorry a bonyodalomért
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Yurihime Hétf. Feb. 10 2014, 02:50

Halvány mosoly és szerény pír... vagyis fordítva, a mosoly volt szerény, a pír pedig halvány :oops:Szóval ezek fogadták Rita-sama kedvességét. Szégyelltem magam, amiért ily' illetlen módon kértem meg arra, hogy vigyen magával. Úgy éreztem ráerőltetem magam, és csupán udvariasságból fogadta el megjelenésemet, hiszen hogy is lehetne másképp, mikor hívatlan volt kérésem? A kínos helyzetről volt azonban mi elterelje a figyelmet, Yuichi-sama és Ayani-sama momentumai egészen vörössé tették orcámat, és zavartan fordítottam el a fejem, megnyugtatva tekintetem Rita-samán.
- K-kérem viselkedjenek, ennek a négy fal között van a helye, nem a nyílt... a nyílt mezőn. Micsoda erkölcstelenség ezt ilyen nyíltan, mindenki szeme láttára... Embarassed- próbáltam megnevelni őket tőlem szokatlan felháborodottsággal. A mai fiatalok már nem tisztelik az erkölcsöt, tán eszükbe sem jut, hogy ez zavarhat másokat. Főleg engem... aki törekszik a kifogástalan modorra, igaz néha jómagam is elcsúszok, ahogy a Rita-samával szemben megütött hang esetében is Embarassed
Kifújtam a fölös levegőt, és magamhoz vettem a naginatámat. Kiürítettem az elmémet és felkészültem arra, ami rám várhatott, hiszen felbukkant előttünk két agresszív vad. Egy pillantást vetettem a fegyveremre, melynek pengéjén megcsillant a fény, és támadásra emeltem a hajlított élű lándzsát.
- Switch Yuichi-sama! - kiáltottam határozottan, hiszen megláttam, hogy feléje tart a szarvas állat, és nem szerettem volna, ha a fiatalemberben, aki oly' sérülékeny volt, kár esett volna. Az én életem értéktelenebb, mint az övé.
- Rita-sama sugoi... - csúszott ki ajkaimon gondolatom halkan, mielőtt harci kiáltás kíséretében belevágtam volna a vadba a naginatámat!

// switch és 30 sebzés kísérlete az orrszarvúra //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal10/1500Ametiszt Völgy Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 10 2014, 02:50

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Hétf. Feb. 10 2014, 02:55

Talált! 30 sebzés orrszarvú #2-re.

Switch sikeres, Yurihime 12-őt sebződik.

Vak Orrszarvú #1 Rita felé fordul.

Ayani jön.

Életek:

Vak Orrszarvú #2: -40 (sárga)

Yuichi: 100+28
Rita: 70+3
Yurihime: 80+31
Ayani: 195+30


A hozzászólást Strea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 10 2014, 15:41-kor.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Feb. 10 2014, 14:23

Az arcom, már már vörös volt, mire lekászálódtam Yuichiről. Valóban eléggé zavarba hozó dolog amit csináltam, de hát úgy hiányzott Yuichi...
- B...Bocsánat. - mondom úgy Yuichi felé, mint a két másik lány felé is.
Yuichi azonban oylbá tűnik nem nagyon jött zavarba, magához ölelt,és úgy indult el a Kazamata bejárata felé. Természetesen a világért sem akartam elesegetni gyengéd karjait magamtól, így csak vöröslő fejjel indultam én is útnak. Végül sorra is kerültek az első ellenfelek. 2 Vak Orrszarvú a szörnyek fölötti névalapján. Az első Orrszarvút seperc alatt levágták, majd mire én jöttem már a 2.-nak is sárgában volt az élete. Biztosra akartam menni, így aktiválni próbálom a petem képességét, majd mögötte én is nekiindulok, hogy megpróbáljuk pixelezni ezt a kis rosszcsontot... bár szerintem nem fogjuk tudni...
- Switch Rita!

// 1x 3 sebzés tőlem (fölső), 1x 29 sebzés Tűzrózsától (alsó), képességpróba sikeres (3. köröm uránig tart), váltom Ritáról a szörnyet//

Lángoló Unikornis sebzése: (Irányítás+Gyorsaság)/2=(27+31)/2=58/2=29


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 10 2014, 14:27-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal3819/4100Ametiszt Völgy Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 10 2014, 14:23

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
Ametiszt Völgy 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Hétf. Feb. 10 2014, 16:14


Talált! Az másik orrszarvú is elpixeleződött, ám nem pihenhettek, hiszen máris meglátjátok az újabb célpontokat. 6db Pincérjerdeg közeledik.

Yuichi következik.

Yuichi (Sebzés: 30, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Pincérjerdeg
Rita (Sebzés: 54, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Pincérjerdeg
Yurihime (Sebzés: 30, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Pincérjerdeg
Ayani (Sebzés: 3/27, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Pincérjerdeg

Életek:
Pincérjerdeg #1: full élet
Pincérjerdeg #2: full élet
Pincérjerdeg #3: full élet
Pincérjerdeg #4: full élet
Pincérjerdeg #5: full élet
Pincérjerdeg #6: full élet

Yuichi: 100+28
Rita: 70+3
Yurihime: 80+31
Ayani: 195+30

Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Feb. 10 2014, 16:54

Nem alkalmas, majd azt hiszem inkább máskor beszélek Ritával, vagy jobb ha hallgatok. Jobb, ha hallgatok. A két orrszarvú iszonyatos erővel csapódott nekem. Nem hittem először benne, hogy tényleg képes leszek megállítani őket, de a Niji nem hagyott cserben. Sárgás köd lengte körbe a kardot, ami a völgyben egyfajta fáklyaként világított még így nappal is. Elmosolyodtam, majd félrelöktem a két orrszarvút vagy ők vonultak hátrább, akárhogy is történt, Rita gondoskodott arról, hogy a többieknek ne essen bajuk. Nem véletlen lettem a tanítványa, még suhancnak számítok mellette, de boldog suhanc vagyok, aki gyerekkorból kilépve megkapta a nyalókát és forgatja. Ők ketten itt szellemem boldogították veled. Szabdalómat magam elé tartva, majd párszor meglóbálva mértem fel a terepet. Ayani pedig a szívemet. Hogy is szokták ezt mondani? Pont jó helyen vagyok.
Ahogy Rita és a két lány elpixelezte a két orrszarvút úgy érezem, van esélyünk, még a szőke srác nélkül is.
A völgyben ekkor nemsokkal balra ahonnan az orrszarvúk jöttek, megjelent fél tucat, hatalmas szőrös lábú nagy kerek páncélzatú bogár, amiknek szarvaik legalább egy méteresek voltak, szájukból pedig pixelekben hullott valami nyúlós anyag. Mielőtt megtudhattam volna, hogy mégis hogyan támad egy ilyen fenevad, jobb, ha megismer engem.
Kicsit utólagosan belepirulva, lehet mégsem a lányok előtt kellett volna megcsókolnom Ayanit.. de most rejtegessem, hogy kedves számomra? Nem, nem fogom elrejteni a világ elől. Szerintem ez így helyes. Kardom meglendítettem és az egyiknek neki rontottam. Mivel elég nagy tetű, így inkább szúrásra készültem. Kíváncsi vagyok mit tudnak ezek a bogárlények.


// Támadás #1-eskére.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal4298/4400Ametiszt Völgy Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 10 2014, 16:54

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Hétf. Feb. 10 2014, 17:02


Támadás sikertelen.

Négy jerdeg, köztük a megtámadott úgy dönt, hogy azonnal ellentámadást indítanak, a másik kettő még nem száll be a harcba, egyelőre hátulról figyelik az eseményeket.

4x7=28 sebzés Yuichire.

Rita következik.

Yuichi (Sebzés: 30, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Pincérjerdeg
Rita (Sebzés: 54, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Pincérjerdeg
Yurihime (Sebzés: 30, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Pincérjerdeg
Ayani (Sebzés: 3/27, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Pincérjerdeg

Életek:
Pincérjerdeg #1: full élet
Pincérjerdeg #2: full élet
Pincérjerdeg #3: full élet
Pincérjerdeg #4: full élet
Pincérjerdeg #5: full élet
Pincérjerdeg #6: full élet

Yuichi: 100
Rita: 70+3
Yurihime: 80+31
Ayani: 195+30
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Rita Hanami Kedd Feb. 11 2014, 09:47

Majdnem úgy sikerült a tervem ahogy én azt gondoltam, csupán annyiban módosult, hogy Hime helyett Ayani volt az aki az utolsó sebzést bevitte. Nem baj a fő, hogy az orrszarvú elpusztuljon. Amint el pixeleződött máris ránk támadtak a pincérjerdegek. Még mindig nem tudtam elképzelni mi a csuda is lenne az a pincérjerdeg egészen addig még meg nem pillantottam őket. Jó sokan voltak… és ügyesek. Yuichi támadását könnyedén védték ki és négyen már rá is szaladtak.
- Lecserélés! – Kiáltottam és visszavettem az eredeti gyűrűimet majd már támadtam is ugyan azt a mobot amit Yuichi is megtámadott.
- Switch Yuichi! Gyertek csak rusnyaságok!–Váltottam le Yuichit, bár nem biztos, hogy annyira jó ötlet volt, de nem izgat, nem hagyom, hogy bántsák a társaim.


/Képesség használat. Támadás 54 FK 46. Támadom az egyes mobot/
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal10/1300Ametiszt Völgy Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 11 2014, 09:47

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ametiszt Völgy 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Strea Kedd Feb. 11 2014, 15:14


Támadás sikeres. Pincérjerdeg #1 elpusztítva. Társuk halálát látva a maradék kettő is becsatlakozik a harcba.

Switch sikeres. 5x7=35 sebzés Ritára.

Yurihime következik.

Yuichi (Sebzés: 30, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Pincérjerdeg
Rita (Sebzés: 54, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Pincérjerdeg
Yurihime (Sebzés: 30, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Pincérjerdeg
Ayani (Sebzés: 3/27, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Pincérjerdeg

Életek:
Pincérjerdeg #2: full élet
Pincérjerdeg #3: full élet
Pincérjerdeg #4: full élet
Pincérjerdeg #5: full élet
Pincérjerdeg #6: full élet

Yuichi: 100
Rita: 38
Yurihime: 80+31
Ayani: 195+30
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ametiszt Völgy Exp_bal0/0Ametiszt Völgy Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ametiszt Völgy Empty Re: Ametiszt Völgy

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.