Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Felhő Torony

+8
Kiwi
Strea
Kayaba Akihiko
Kemabat
Miu
Yachi
Cearso
Cardinal
12 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 01 2016, 20:31

The member 'Miu' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Felhő Torony - Page 3 4766612103_86ee832108_s Felhő Torony - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Felhő Torony - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Strea Hétf. Május 02 2016, 18:33

Miu sikeres képessége után egy pillanatra úgy tűnik, hogy nem reménytelen ez a harc, ám azzal, hogy Kemabat nem támadott, újfent megcsappant az esélyetek, hogy legyőzzétek a szörnyet. Az ugyanis a fiút is lefagyasztja, így már nincs olyan hármótok között, aki rendelkezne akárcsak egyetlen támadással is. A gólemet persze ez nem zavarja, megkerüli Kemabatot és mit sem törődve vele, újabbat üt Yachiba. Az, hogy nem lőttél, talán a legnagyobb hiba volt ebben a harcban.
Mit tesztek most? Mellékcselekvésetek van még, így ki tudtok teleportálni, de félig megfagyva is megvárhatjátok, hogy a gólem apránként lenullázza Yachit. Vagy van még valami, amivel meg tudjátok fordítani ezt a reménytelennek látszó helyzetet?


Yachi -14 hp
Kemabat elvesztette 1 (illetve itt az egyetlen) támadását. Mellékcselekvést ettől függetlenül használhat, támadni viszont nem fog tudni már.

Jéggólem: -163 hp (narancs)

Miu (20. szint): 90/90 HP, 28 páncél, 150/130 CSP
Yachi (20. szint): 92/100 HP, 90/80 CSP
Kemabat (20. szint): 100/100 HP, 32 páncél, 70/35 CSP


Határidő: május 9, hétfő
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal0/0Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Miu Vas. Május 08 2016, 20:20

Sikerül elég rendesen megcsapolnom a gólem életcsíkját, de még ez sem volt elég és az sem segített rá a dologra, hogy Kem kihagyta a támadását, az utolsót, amire lehetősége lett volna. Ugyanis végül őt is utolérte a baj és a gólem rá is ráragasztotta képességét, így immáron már senki se tud támadni. Sőt a pláne az, hogy valamiért rám lett hagyva a dolgok megoldása, pont arra, akinek az ilyenek a legkevésbé mennek. Viszont most nincs kire haragudni és nincs is kit kioktatni. Felesleges lenne neki állnom Kem-nek amiatt, hogy nem támadott, hisz attól még nem tűnt volna el a gólem és nekem is van szemem és látom, hogy mi is folyik itt, így meg is lehet érteni azt, amit tett. Viszont különösebb hozzáfűzni valóm sincs az eseményekhez, inkább belemélyedtem a menümbe és elkezdtem keresni valami mentőövet számunkra, amivel befejezhetjük ezt a harcot. Ugyanis nem vagyok hajlandó a célegyenesben feladni. De azt is tudtam, hogy az invertorym nem rejt semmilyen csodafegyvert és a képességeim is kimúltak ennyiben. Tehát marad az, hogy átnézem miket halmoztunk fel a céhünk kicsinyke raktárába. Amit, hála az égnek innen is ki tudok fosztani és úgy néz ki, hogy a szerencse is rám mosolygott, mert a sok kacat között csak találtam valami használhatót is, ami megérhet egy próbát, és azzal ki is veszem a raktárból azt a két kristályt, ami a megváltást jelentheti számunkra.
-Skacok bírjátok még ki egy kicsit. Van egy ötletem, ami talán győzelemre vihet minket. Addig is, akinek szükséges az használjon potit. :3
Bár nem állunk olyan rosszúl a Hp-nk illetően, viszont erre a mutatványra még várni kell egy kicsit.

/kivettem a bankból 1 Mobtépő Kristályt és 1 Mobszorító Kristályt
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal10/2100Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Strea Hétf. Május 23 2016, 00:46


Tudjátok mit?
Csináljuk most az egyszer úgy, mint a TCSben, mert így nem haladunk semerre sem Surprised Mivel perpill csak Miunak van megoldása, így amennyi körre szüksége van, annyiszor 100 szót kérek tőle egyben, a hsz végén fehérrel odaírva, hogy melyik körben mit csinált. A többieknek pedig ugyanannyi szó, lehet jóó hosszan agonizálni, ha akartok x3 Gólemecske csak Yachit fogja támadni ezek után is ^^
Szóval hajrá Surprised Júniusig kaptok időt rá, aztán zárom, bármi is legyen a vége.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal0/0Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Strea Csüt. Jún. 02 2016, 09:32


A gólem megunja a dolgot, és egy utolsó, nagy erejű csapással mindhármótokat lesöpör a torony legfelső szintjéről, és mire teljesen kiolvadtok, már jó két-három szintet bucskáztatok lefelé. Ha pedig még ezek után is visszamennétek, már senkit nem találnátok odafent...

A harcot elbuktátok, a kazamatát lezárom. Jutalmatok a 2 legyőzött hullámért 56 exp és 2 bronzláda, amikben fejenként 200 aranyat, egy Overswitch Potion-t és egy Rövid Fegyver Élesség Potion-t találtok.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal0/0Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Szomb. Júl. 08 2017, 13:05

Kiwi (24) - HP:195 | F:30 | E:54 | I:15 | K:23 | GY:48 | S:28 | P:80


Vár rád az égbe nyúló torony. Tetejét szokás szerint nem látni körülötte kavargó felhőktől. Érkezz meg, és jelezd, használsz-e észlelést.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal0/0Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kiwi Hétf. Júl. 10 2017, 19:20

Egyedül indultam útnak, tudni akartam hol is tartok. Kezdtem úgy érezni, hogy szintemhez mérten gyengének számítok, kérdéses bár, hogy csak a pet hiánya teszi, esetleg... valami más, például rossz felszerelések, vagy a rossz stat elosztás. Biztos voltam abban, hogy jobbat is kihozhattam volna magamból, de fogalmam sincs hogyan, hisz akárhogy is számolgattam, mindig kellett valamire, de gyanítom, hogy kitartásra több fog kelleni, hisz a közelmúltban két alkalom is elszenvedtem, a pontok hiányát.

A tier egyes kazamaták is okoznak még meglepetéseket, de most nem is az volt az elsődleges célom, hogy teljesen kitakarítsam, a szörnyeket akartam kiismerni és általuk magamat. Elővigyázatos voltam most is, a teleportkristály kézügyben, a tojás a táskában, a fegyver a kézben, és minden jártasságom bekapcsolva.

Szédítően magas volt a torony teteje, viszont a lépcsőzés jót tesz a fenekemnek. Nem árt, ha picit kerekedik. Bár vékony, törékeny alkatom van, mégis aki látott már kevés takarással, az láthatta, hogy bizony formás és izmos ott ahol kell, hála a talajtornának. A tartásom csupán, ami kissé hanyag, de azon is javítunk. Meg is kezdődik a kiképzés első része, irány a lépcső. (Már ha van bounce )
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal10/3500Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Kedd Júl. 11 2017, 09:43

Ha lépcsőket akarsz, akkor kapsz lépcsőket. Talán száz fokot is meg kell másznod a szűk csigalépcsőn, mire megjelenik az első hullám. Egy csapat denevér támad rád és a hajadra Twisted Evil


Kiwi 8x3 sebzést szenved el.

Denevér #1-8: 15/15 HP

Kiwi: 1.9 SP


Kiwi (Sebzés: 54, Pet sebzés 15, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.9 SP kiskörönként.)
8x Denevér


Kiwi (24. szint): 195/195 HP, 56 páncél, 115/115 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal0/0Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kiwi Vas. Júl. 16 2017, 14:07


Okkal és céllal vagyok itt. Egy kis csendre és magányra volt szükségem, miközben érezhettem azt is, hogy hasznosat csinálok. Rendet akartam tenni végre. Nem csak a pontjaim hézagai között, amit rendszeresen megérzek, hogy valami nincs rendben... de olvastam, hogy ha meg tudok békélni és elbeszélgetni picit magammal, az előre lendítheti... a jelenlegi helyzetemet.

Becsuktam magam mögött az ajtót és felpillantottam.
~ Már a Római császárok körében is voltak felvonók... ~ Akadékoskodtam gondolatban, bár... megjegyzem sejtettem, hogy lépcsőt fogok látni, amint beléptem. Az ok egyszerű: Hullámokban érkeznek a szörnyek, és igazságosabb így, mintsem ha a felvonót... szednék szét valamilyen úton módon...

Pár másodpercig fürkésztem meddig láthatok el, de megszámolva alig, ha tíz emelet, tehát lépcsőfordulóig jutottam. Csendesnek tűnt, nem hallottam és nem is érzékeltem semmit. Nem jelzett a rendszer, ami nyugtalansággal töltött el, hisz eddigi tapasztalataim alapján, mindig már szinte az ajtóban fogadtak a szörnyek. Most nem így történt. Azon tanakodtam, miként is kéne neki kezdjek.. egy ilyen beszélgetésnek magammal. Vonjam kérdőre, legyek tárgyilagos és közöljek tényeket?... Kérdezzek, de hogyan... és mit? Nem tudtam, hogy kezdjek neki, valahogy ebben a pillanatban pontosan úgy tűnt, mint akinek semmi problémája és nincs tárgyalni valója önmagával, pedig ez fedte legkevésbé a valóságot... Olyan ez mint a fogfájás és a fogorvos esete...

Sóhajtottam egyet, de elhatároztam, hogy nem indulok el addig, ameddig... rá nem vettem magam, és nem találtam meg a kezdő hangot, tehát rövidebb ideig toporogtam, leginkább azért... mert ostobán éreztem magam... hogy megszólaljak. Tojglival beszélni, más... Bár, most is simán ráfoghatom, ha esetleg tisztogatnák már előttem a termet... Szóval kezdtem türelmetlen lenni, és csk elkezdtem valahol... Ha érdekel, hogy miét épp hangosan, akkor azt is elmondom. Kimondva a szavak nagyobb kontrol alá kerülnek és jobban érezhető ha ostobaság felé halad a kommunikáció, erre pedig szükségem volt.
- Akkor kezdjünk is neki. Ha, valaki meghall, majd csúnyán rád fogom Luna, oké? De el ne mondd senkinek, jó? - Beszéltem a táskámhoz... Rolling Eyes
- Mindig is azt gondoltam, hogy zakkant felnőtt leszek, a tipikus macskás vénasszony, de hogy ilyen korán kezdjem... Pedig szoktam magamban beszélni, de... elég sokan. Van értelmes és nem is akkora butaság, mint ahogy azt sokan kötik a magányossághoz vagy az őrülethez... - Nyugtattam meg, inkább magam. Normális hangon beszéltem, nem is halkan, de nem is próbáltam túlkiabálni azt az enyhén kongó visszhangot, amit a falak visszavertek.
- Szóval, most akkor mivel is kezdjem? Szidjam meg magam, vagy szarkasztikusan dicsérjek? Vagy netán keressek olyat... amivel tényleg elismerhetném pár húzásomat? Szörnyű de ilyet nem találok, talán az... hogy nyitottabb lettem a harcra, bár még mindig rettegek, hogy túl agresszív vagyok, vagy... hogy pont ellenkezőleg, ha olyan emberrel kerülök össze... leblokkolok.... de ezért csinálom nem? Kiléptem végre a nyúlüregből, a komfortzónámból és .... - Kezdtem el lihegni pár forduló után...
- És gratulálok... nem elég hogy... hogy, nehéz és új terepet választottál, de... még arra is készülsz, hogy a lelket is kibeszéld magadból te okos jány... - Torpantam meg, és kapaszkodtam meg a korlátba, kissé meggörnyedve, ráhajolva. Lenéztem az alsóbb szintekre, és ténylegesen elnevettem magam. Alig három emelet.
- Hát, ezért tapsot érdemelsz. Pár emelet és kidöglesz. - Nevettem a saját kínomon.
- De... miért ne? Ha ezt megcsinálom, nincs többé semmiféle akadály. - Szálltam dacba magammal.
- Na lássuk, ha eljutsz kb. tizenkét emeletig, anélkül hogy meggondolnád magad... már elfogadható, ha eljutsz még ötig akkor azt mondom, hogy jó... de, hogy a felénél tovább nem fogsz, az biztos... - Vágott alám, a kritikusabbik énem.
- Arról nem is beszélve, hogy nem csak fel... de le is kéne jönnöd. - Hangjában érezhető volt némi él.
- Na és, majd lecsúszok a korláton.. úgyis mindig ki akartam próbálni, milyen lehet... - Mondtam.
- Az első fordulónál hanyatt vágnád magad, vagy előre zuhannál végül vagy legurulnál vagy lezúgnál... olyan lenne... - Felsóhajtottam.
- Van kapaszkodó köpenyem. - Mondtam, miközben megtettem pár lépést.
- Az a hülyeségtől is megvéd? - Kérdezte, és azt hiszem... eljutottam arra a pontra, hogy igen... ténylegesen kommunikálok magammal.
- Mindenről beszélünk, csak a lényegről nem mi? - Kérdeztem vissza némi élcel én is.
- Azt akarom tudni és rendbe rakni, amit a céh és Cear iránt érzek... valamint, amit magam iránt... És nem ellenségeskedni akarok magammal, azt megteszem eleget... most szükségem van mindarra... amit... nyújtani tudok magamnak. Minden észérvre és őszinteségre... ezt most komolyan gondolom. - Határozott szavakkal jelentettem ki.
- Félsz. - Jelentettem ki az első érzésem ami felmerült bennem.
- Persze hogy félek, félek attól hogy meghallanak, attól hogy rossz döntést hoztam, attól, hogy hibázok... attól, hogy anyám ostoba mintáját követem... attól, hogy én magam sem tudom, hogy mit érzek... ezáltal... nem tudom miként cselekednék jól. - Próbáltam érvelni.
- Mi lenne a rosszabb eshetőség? Mitől félek kevésbé, mi az amivel a legbiztonságosabb utat követhetném...- Vetettem fel.
- A legbiztonságosabb az, amit eddig is csináltál. Hazudgálj mindenkinek, írd át a múltad... és ezáltal lehetetlenítsd el magad önmagadtól és másoktól... Te is megsértődnél és rosszul esne, ha hazudnának neked nem? Ha meg akarnának vezetni.... Mégis rendszeresen csinálod, mert félsz és ez így is fog maradni, minden... Meg... félsz hogy azt viszed amit anyádtól láttál? Hát azt viszed... már csak azért is mert túl sok ilyen szarságot olvasol... Válaszokat akarsz, megértem én, de mi értelme van... ha sorba olvasztod magadba a zagyvaságokat... mert is is jellemző rád és az is... és emiatt elhiszed hogy tényleg bolond vagy...- Magyaráztam.
- De az tény... hogy nem stimmel valami. - Jelentettem ki.
- Ez tény, voltál szakembernél is ez volt még talán a legokosabb húzás....- Vágtam közbe a saját mondatomba.
- Voltam és mi értelme volt, egy életre elment utána a kedvem magamtól, mert... még ő sem tud rajtam segíteni... magamra maradtam...- Mondtam tehetetlen, elnyomott haraggal.
- Na mert miért is? Azt gondoltad hogy elmész két alkalommal, elővesz egy könyvet, egy használati útmutatót amit rád fejlesztettek ki, mert a pszichomógusok zsenik, és okosak és tudnak mindent, már attól hogy rád néznek... és minden hawai-dj lesz? Ostobább vagy mint gondoltam... Ha egy ilyen emberkéhez mész, ott bizony nem fogsz nevetgélni, hanem ha jól végzi a munkáját, még a lelkedet is kisírod neki... - Emeltem fel kissé a hangomat. Ekkor figyeltem fel, pár árnyékra a szemem sarkából...
- De ez sem történt meg! - Vitatkoztam tovább.
- És miért nem? Volt benned bármennyi kurázsi is arra, hogy elmondj magadból bármit, amit itt másnak nem? - Folytatta.
- Nem... de... - Vitatkoztam volna, de még a gondolatmenetemet se fejezhettem be.
- De, nincs de! Tudod jól, hogy saját magadat zárod el másoktól, mondván... hogy tanultál a hibádból... - Közönyösen szólt a számból...
- De akkor mit csináljak? Hívjam össze a céhet és osszam meg mindenkivel az élettörténetem, mert az de szupi és bizalom meg barátság?! - Fakadtam ki..
- Nem... de kereshetnél egy bizalmast... - A hangja nyugodt volt, míg hol az enyém volt hisztériásabb, hol a cinikusé volt tele élcel... Szóval ténylegesen úgy, hangzott mintha különböző emberek beszélgettek volna...
- Próbáltam, de itt mindenki zakkant!. - Harciaskodtam.
- Ejjj, akkor tele vagy barátokkal. - Szólalt meg a cinikus vidámkodva, de érezhetően cinikusan.
- Mindegy, ennek így nincs értelme! Így csak felcseszem magam!... - Jelentettem ki..
- Mert mire gondoltál, mi fog történni ha szembe kerülsz olyan kérdésekkel, ami önmagadban is ellentéteket szül? - Kérdeztem...
- Pont... ezt az ellentétet akarom megszüntetni!- Válaszoltam szinte tehetetlenséggel a hangomban...
- Azt szokták mondani, az ilyen emberekre, hogy foglalkozzanak többet magukkal, de te ezt is túlzásba viszed... Túl komolyan veszed magad, a múltad meg mindent, mintha csakis neked lehetne itt bajod és problémád... Egy önző kis rohadék vagy, aki nem lát túl a saját auráján... - Jelentettem ki, gúnyosan.
- És akkor mit csináljak, menjek bele minden lehetőségbe, fogadjak el mindent amit kaphatok és ne is törődjek a veszélyekkel és a problémákkal járó fizetséggel? Mert mindennek ára van... Mindennek... Nem akarom elveszíteni a céhet, sem pedig... Cear barátságát.
- Barátság?! Ennyire hülye vagy, vagy ennyire kétségbeesett? Hogy, nevezheted barátságnak azt, ha voltál vele két küldetésen, egy eventen.... meg néha összefutottatok a céhben, és akkor sem kifejezetten téged keresett??- Elhallgattam és éreztem, hogy el fog törni a mécses... és meg is történt volna, de most értem el oda, hogy pár denevér rám vesse magát. Ki voltam élezve, minden idegszálam pattanásig feszült, és amikor megpillantottam őket, reagálni sem tudtam, máris a hajamban voltak. A fegyveremet leakasztottam az oldalamról, miközben a másik kezemmel próbáltam kiszedegetni a hajamból őket. Fel voltam paprikázva, így érezhető haraggal és indulattal, már-már hisztériával szólaltam meg.
- Ez csak egy ostoba sztereotípiah! - Utaltam, hogy a denevérek nem a haja mennek, hanem inkább keresnének ütőereket a testen... Nem volt időm megszámolni őket, de meglepett... hogy nem jelzet az észlelésem. Rolling Eyes Viszont, már támadtak is, így ennyit... csakis egy módszerrel tudtam megkísérelni lecsapni... Mivel már a hajamba kapaszkodtak, ösztönösen nyúltam volna utánuk, majd jobb ötletem támadt. Az árnykarokat próbálta meg használni, mivel tudom, korrigálni a számukat és a méretüket, így... elég nagy lehetett ahhoz, hogy lepelként teríthessem a fejemre, szét lapítva mint egy nagyobb pizzatészta, majd a fejemre lapítva, az alját befelé simítva, így lufiszerűséget formálni belőle, majd lassan de határozott mozdulattal, simítva végig a fejemen, emeltem le róla a bennragadtakat, a hajamat lassan kihúzva, és a kart felemelve lapítottam ki annyit, amennyi csak bent ragadt a burokban.





/Tehát, ha a képességem sikerül, mivel spec/3ban tudok karokat megidézni és befolyásolni a méretét... így, a fejem felé nyúltam a palacsintatészta alakú, nem egész egy méter átmérőjű lapocskával, ráhajtottam a fejemre, majd burkot képezve, alulról felfelé megpróbáltam lehúzni magamról a denevéreket, amennyit csak sikerül, majd összelapítom őket.  pale   /


/Képesség:
Yugami – Torzulat:
A tehetetlenség sok mindenre késztetheti az embert, és számtalanszor jöhettünk volna ki, csak egy picit jobban egy-egy helyzetekből, ha csupán egy karral is többek vagyunk. A képesség spec/3-al tud megjeleníteni egy árnykart, és ennek arányában tud fél méterrel terebélyesedni. A kar vége formálható, vehet fel akár szóró eszköz formáját, tompa tárgyét, esetleg nyújthat egy segítő kezet is. Anyaga nem testszerű, inkább tompa fényű szürke/fekete árnyékra emlékeztet, mégis tömör. Ereje egyezik az erő pontokkal, de csapásonként nő 7%-ot. A támadás egy karban összpontosul, tehát egy sima támadást helyettesít, kivétel ha gyorsaságom megengedi a többlet használatot. És ehhez adódik hozzá a támadási bónusz. Maximum 8 karig, és 5 méter hosszig képes fejlődni a képesség./


A hozzászólást Kiwi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 16 2017, 14:08-kor.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal10/3500Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 16 2017, 14:07

The member 'Kiwi' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Felhő Torony - Page 3 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Kedd Aug. 08 2017, 10:09

Nope. Az a néhány marad a hajadba akadva, a többi meg harap rendesen. Pixelvér :F


Kiwi 8x3 sebzést szenved el.

Denevér #1-8: 15/15 HP

Kiwi: 2.8 SP


Kiwi (Sebzés: 54, Pet sebzés 15, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.9 SP kiskörönként.)
8x Denevér


Kiwi (24. szint): 195/195 HP, 32 páncél, 103/115 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal0/0Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kiwi Csüt. Szept. 21 2017, 21:35

Hiába a szándék és bármi amit megtehetnék, a halom lépcsőn végül visszafelé kényszerülök. Logikusan átlátom, hogy ha ezekkel nem birok mással sem fogok, viszont talán nem is ez az oka a visszavonulásomnak. Megfutamodtam, ahogy szoktam a mindennapi életben. Határozottan nagy lendülettel vetem bele magam... végül a legkisebb akadály tántorít el és mi marad utána? A már kiforrott szégyenérzet. Lassan pár lépcsőfokot hátráltam a vérszívóktól, miközben bosszankodtam és pár szitok is elhagyta a számat. Az egyiket sikerült talán kiszednem a hajamból és kézbe fognom. Bevillant egy ezeréves film, amiben egy énekes leharapja a fejét. Elfintorodtam… Miközben ahogy csak erőm engedte próbáltam kiszedni a nyamvadtokat a hajamból, majd angolosan távoztam.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal10/3500Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Cardinal Szomb. Szept. 23 2017, 13:24

Welp, ez esetben a kazamata bezárul, jutalom nélkül távozol, mivel egyetlen denevért se pusztítottál el.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal0/0Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Glitch Kedd Okt. 23 2018, 19:04

A torony mely olyan magas és hatalmas, hogy tetejét a felhők nyaldossák,
s tövében még a legnagyobbak is csak esendő lelkeknek érezhetik magukat.

K1, Simeon, és Marluna:
Érkezzetek meg, és jelezzétek, ha használtok Észlelést!


Felhő Torony - Page 3 TOI
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Marluna Kedd Okt. 23 2018, 21:44

Ahogy rohanok az úton a többségnek úgy tűnhet, hogy valami veszélyes vadállat elől rohanok. Nem is állnak olyan messze az igazságtól. Az ember az egyik legveszedelmesebb vadállat. Az utolsó megbízásom egy kicsit félresikerült. A fene se gondolta volna, hogy az állandóan vörös ruhám megadja a szolgálatot, és a szívárvány legborzalmasabb színeiben fogok pompázni. Nos... Ezek után nem csoda, hogy észrevett a "kliens". Ilyen feltünő göncökben nem egyszerű az észrevétlen lopakodás. És hát más lehetőségem nem maradt, így inkább a taktikai visszavonulást választottam. Bár egyesek azt mondanák, hogy gyáván elfutottam. 
Nos ebben a szörnyű ruhában próbáltam lehagyni az üldözőimet, akikről azt se tudom, hogy léteznek-e, de a biztonság kedvéért inkább nem állok le lecsekkolni a dolgot. 
Így futok el egy lovag kinézetű férfi mellett. Megállok egy pillanatra.
-Te még a hasznomra lehetsz.
Nem mondok többet, hanem csak határozottan megfogom az alkarját, és úgy folytatom a futás, és húzom magam után. 
Egyáltalán nem törödök azzal, hogy ellenkezik-e vagy sem. Arra se figyelve, hogy merre rohanok. Vagyis, most már rohanunk.
Így lehet az, hogy fogalmam sincs hol lehetünk, mikor megállunk. Egészen addig, míg fel nem pillantok, és észre nem veszem a hatalmas tornyot. Nem nagyon ismerem ezeket a helyeket, de ha minden igaz, ezeknek kincs van az aljában. Bár... A toronynak gondolom a tetején van elrejtve a sokat érő kincs. 
-Nézzük a jó oldalát. Odabent nem lehetnek az üldözőink. Tehát most ott vagyunk a legnagyobb biztonságban. 
És amíg ez a borzalmas színösszeállítás van rajtam, nem is akarok nyilvánosan mutatkozni.  A végén még súgdolozni kezdenek a hátam mögött.

/Marluna iderángatja Kát by random chance, nincs észlelésem, amit használhatnék
Marluna
Marluna
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2017. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal1877/1900Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (1877/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by K1 Szer. Okt. 24 2018, 00:26

Ez a nap is pont úgy kezdődött, mint az összes többi egyszerűen és szokványosan. Felkeltem aztán ásítottam egy hatalmasat majd megvakartam a tarkómat. Nem tudom, hogy eben a világban szükség van-e olyan tevékenységre, mint az ásítás, de tőlem ez automatikusan jött. Reggeli gyanánt bekaptam valami meleget és mellé legurítottam egy adag ízletes teát. Mivel tudtam az alkohol nincs valami jó hatással rám ezért most hanyagoltam a tivornyát. Ráadásul egy régi mondás is úgy tartja, csak az ökör iszik magában. Szóval a legnagyobb nyugalomban és békeségben léptem ki az utcában azzal a reménnyel, hogy egy jó napom lesz. Nem terveztem semmiféle akciót csakis pihenni akartam és kikapcsolódni. Bár valami a lelkem mélyén azt mondta erre nincs semmi esélyem. A sors mindig belerondít az életemben egy akaratos szépség képében és általában ekkor porul járok. Mikor még kezdő voltam, vagyis kezdőbb, mint azon a bizonyos napon, elraboltak egy küldetés miatt és pelenkába bujtattak. Elég kínos volt félmeztelenül végigmenni az utcán nem is beszélve a csecsemő hacukáról. Nem mondom, hogy gyönyörű lányokkal kerültem össze, akik valami megmagyarázhatatlan okból kedveltek engem.

Talán a külsőm tehetett róla ugyanis a bensőmet nem volt idejük kiismerni ráadásul én se tudtam ki is vagyok valójában. Reagálni se maradt időm mikor az a picinyke lény szinte a semmiből bukkant fel és megragadt a csuklómnál fogva majd maga után vonszolt. Olyan gyorsan rohant, hogy képtelen voltam vele tartani az iramot, úgy lógtam mögötte, mint egy rongybaba. Semmiféle beleszólásom nem volt az eseményekbe csak sodrottam az árral. Mikor végre megálltunk egy teljesen más helyen találtam magamat. Valamiféle üldözőkről beszélt, meg, hogy ott biztonságban leszünk.
-Mégis milyen ott-ról be..- majd elakadt a szavam amint megláttam a tornyot.
Mióta beléptem abba az új világba ritkán fordult elő velem, hogy még egy nálamnál is nagyobb valakivel futottam össze. Akkor mégis valami oknál fogva elakadt a lélegzetem így hát beszéd helyett mentem a kis pöttöm után.
/Nekem sincs észlelésem. Csak érc és növény látásom, de ide egyik se kell./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal1721/1900Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Simeon Kedd Okt. 30 2018, 14:01

- Tengerszem, nézd a tetejét!
- Phhh...
- Hát nem csodálatosak azok a fények! ... És a felhők...! Valami nagyon különlegesen fényes körül keringhetnek! Nem is láttam még ilyet, Tengerszem, nekünk fel kell mennünk oda!
Tengerszem persze nem vágyódott nagyon a forró lángok után, amik a torony tetejét nyaldosták, de úgy volt vele, hogy Simeont most elég nehéz lenne megállítani; őnélküle pedig az idomárfiúnak egészen biztosan meggyűlne a baja a mobokkal, amik a felfelé vezető lépcsőkön fogadhatják. Egy fejcsóválás után tehát ment utána. Simeon benyomta az épület hatalmas kapuját, Tengerszem becsusszant mellé és nemsokára már mindketten a torony földszintjén bámultak felfelé.
De hogy hogy kerültek ők ide?
Nos, a szemközti dombon ébredtek. Hogy hogyan és miért, arról egyiküknek sem volt semmi fogalmuk, de ha már itt voltak, Simeon pedig már messziről észrevette a fényességet... egyértelmű volt, hogy felfedezik a helyet. Hátha köze van a tegnap történtekhez. Hátha él itt valami miniboss vagy játékos, aki fel tudja őket világosítani... legalábbis Tengerszem szerette volna ezt hinni. Simeon pedig a fényért volt itt: őt nem érintették meg különösképp az előző napi ismeretlen események, a "mának" élt, ha lehet így fogalmazni.
Egy dalt dúdolgatott éppen, ahogy elkezdték megmászni a lépcsőket.
Ekkor nyílt ki a bejárati kapu és robbant be a két játékos. Simeon és Tengerszem kíváncsian fordultak vissza a kanyarból... a következő pillanatban meg már szaladt is le a srác hozzájuk - jobban mondva a hosszúhajú lányhoz és annak csillogó, gyönyörű, fényes páncélzatához.
- Aztaaaa de szép, hol szereztél ilyet? Nekem adod? Ez milyen páncél? Mindig így csillog? - hadarta Simeon csillogó szemekkel és szinte belemászott a lány arcába a válaszokért. Felnevetett a gyönyörtől. Hát hogy ez milyen fantasztikus!
Csak ezután vette észre, hogy a jövevények egymás kezét fogják.
- Óóó - szaladt ki a száján és lépett kettőt hátrébb - Elnézést kérünk, nem akartunk semmi romantikusat megzavarni! Gyere, Tengerszem, menjünk előre! Hagyjuk őket kettesben - fogta ölbe az imént leérkező polipját Simeon és már fordított is hátat mosolyogva: majd ha végeztek, akkor a lány is biztos szívesebben megosztja vele a titkot. Merthát ilyen szép felszerelés neki is kellett ám! Biztos a nyálka fennsíkról ismerős lovag is ezért tartott vele: nincs ember a földön, akit ne vonzana egy ilyen fénycsíkos páncélzat!


Nekünk sincs Észlelésünk!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal16717/10500Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Glitch Szer. Okt. 31 2018, 16:40

A torony belseje meglehetősen puritán:
Kőpadló és bal oldalt széles lépcső kapaszkodik fel a kerek torony belső fala mentén. Díszítésnek semmi nyoma, csak a torony tetejében mennydörgő vihar hangja visszhangzik idelent.

Sajnos senkinek sincs észlelése, ez meg is látszik rajtatok, most épp leginkább Simeonon és társán, Tengerszemen, mert simán elkezdtek volna lépcsőzni felfelé, ha nincs a másik két bajkeverő, akik nemes egyszerűséggel, és Marluna részéről kellő nőiességgel betaszajtják a hatalmas kapukat, amik egy várkastélynak se lennének szégyenére.

Hogy szavamat ne felejtsem, az észlelés hiánya már csak azért is problémás volt, mert épp az a vérszomjas tigris ordítja el magát a földszint közepén, ami elől Marluna történetesen ez idáig menekült. Hogy miért és hogyan is került hirtelen ide, talán már sosem tudjuk meg. De itt van, és nem tágít. Különös ismertetőjegye, hogy imádja a disszonáns színekben pompázó hölgyeket és kíséretüket abuzálni.


Marluna (Sebzés: 15 /kés, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 7.2 SP kiskörönként.)
Simeon (Sebzés: 45, Pet sebzés 35, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5.5 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 12, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.7 SP kiskörönként.)
Tigris
Bármilyen sorrendben írhattok, SP-re, CSP-re figyeljetek oda! Akkor is kell mindenkinek írnia, ha úgy érzed, hogy a szörnye(ke)t már leütötték előtted

Marluna (20. szint): 25/25 HP, 15 páncél, 100/100 CSP
Simeon (22. szint): 115/115 HP, 90 páncél, 110/110 CSP
K1 (10. szint): 70/70 HP, 57 páncél, 35/35 CSP
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by K1 Szer. Okt. 31 2018, 20:12

Szerencse, hogy ott nem lehet rosszul az ember, mert amilyen ütemben rohant az a lány, normál esetben már rég kidobtam volna a taccsott. Nem is láttam semmit a világból, egy fénycsíkká olvadott össze minden a szemem előtt, mintha csak átléptem volna fénysebességet. Nem mintha gyakran történt volna velem ilyesmi, csak a filmekben láttam. Egyre jobban elhatalmasodott bennem az a gyanú, hogy a csinos lányokkal csak baj van. Minél csinosabb annál zűrösebb és ő ezek szerint nagyon, de nagyon zűrös. Mikor megálltunk alig kaptam levegőt, de lehet, hogy az egészet pusztán beképzeltem magamnak. A toronynál úgy tűnt, hogy csak ketten vagyunk, ám ismételten tévedtem. Egy fiatalnak tűnő srácot találtam, aki nagyon ismerősnek tűnt, a mellette poroszkáló polip még inkább.

Olyan volt, mint egy álom, de az is lehet, hogy akkor futottunk össze mikor éppen illuminált állapotban voltam. Mivel nem forgatta a szemét mikor rám nézett és nem kezdett el pufogni így ennek az esélye csekélynek bizonyult. Nem voltam büszke azokra az időkre, viszont olyan dolgokat tettem, amire normál esetben nem lettem volna képes. Példának okáért táncoltam egy vadítóan csinos lánnyal, amit józanul nem mertem volna. Két bal lábbal születtem, ám úgy halottam akkor egy cseppet sem zavart.

Egymás után behatoltunk a hatalmas toronyba és elindult felfelé a lépcsőn, vagyis indultunk volna, de egy hatalmas lábtörlő az utunkat állta. Kutatta a memóriámban, de nem ugrott be, hogy valaha keresztezte volna az utamat tigris. Ennél fogva semmit sem tudtam a statisztikáiról, vagyis kész lutri volt az egész. Tisztában voltam vele, hogy a lány rendkívül gyors, mégsem hagyhattam, hogy rátámadjon az a bestia. Olyan közel mentem hozzá amilyen közel csak lehet és meglendítettem a buzogányomat, reménykedtem, hogy eltalálom a feje búbját. Már nem ugyanaz az ember, mint pár hónappal korábban már nem riadtam meg a saját árnyékomtól.
-Gyere te ízé!- kiáltottam.

/1-szer támadom a tigrist./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal1721/1900Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 31 2018, 20:12

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Felhő Torony - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Marluna Szomb. Nov. 03 2018, 09:39

Futottam, és nem is gondolkoztam, hogy merre megyek. A srác pedig meglehetősen jól türte, hogy kiszakítottam a megszokott dolgából. 
Ahogy megérkeztünk valaki más egyből beleállt az arcomba. Mért vonzza ez az ocsmány ruha az emberek figyelmét? 
-Ami azt illeti, ez a ruha nem így szokott kinézni. 
Majd azt hitte, hogy romantikázunk, mert a kezembe volt a másik fiú keze. Abba bele se gondoltam, hogy ez kívűlről milyen furának látszik. 
Egy pillanatra elpirultam a gondolatra. 
-Ez.. Ez... 
Mindegy. Azt akartam mondani, hogy ez nem az aminek látszik, de útközben meggondoltam magam. 
-Nem zavarsz. Legalább hamarabb feljutunk, ha te is segítesz. 

Különös ismertetőjegye, hogy imádja a disszonáns színekben pompázó hölgyeket és kíséretüket abuzálni

Hát ha ez az ismertetőjegye, akkor nem járt valami jól, mert a ruhám szerencsére lassan visszaállt az eredeti vörös színére.
Nézem, ahogy a srác akit magammal hurcoltam, szépen melléüt. Ha imponálni akar, hát az nem jött össze. Még arról is elfeledkezett, hogy még tud védeni másokat a pajzsával. 
Mindezek ellenére rámosolygok. 
-Ne aggódj, legközelebb sikerülni fog[size=56]. [/size]
Odasétálok a cicához, aztán szépen belemártom a törömet néhányszor a bundájába. Mivel egyedül van, nem sokat tejetóriázok. 

/nem kelldobnom
Támadok 5-szor 2 késsel majd egy pihi és végül még egy kéttőrös támadás.  (180 sebzésnekelégnek kell lennie)
Marluna
Marluna
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 115
Join date : 2017. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal1877/1900Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (1877/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Simeon Csüt. Nov. 08 2018, 15:45


Simeon hatalmas vigyorral az arcán hallgatta a lányt és bólogatott hozzá:
- Lehet, hogy nem így szokott kinézni, de jól áll neked. Sokkal csillogóbb! - reagált az ifjú lelkesen: látta ő, hogy a ruhának csak a színei különlegesebbek, de ezeken a kintről beszűrődő fény sokkalta sokszínűbben és váltakozóbban tükröződött vissza, mint az egyszerű fémen. Mintha... igen, mintha a fénycsíkok táncolnának rajta!
A lány következő mondatára az idomár csak bólogatni tudott:
- Segítek, persze! Mi is azért jöttünk, hogy feljussunk a tetejéig - mutatott a lépcső felé és bemutatkozott - Simeon vagyok, ő pedig Tengerszem. Örvendek - hajolt meg, ahogy az szokás: ha már így összefutottak és egy csapat lesznek a toronyban, úgy illett, hogy tudják a nevét. Közben fel is tűnt az első ellenfelük és a Nyálka fennsíkról ismerős lovag már loholt is felé, hogy megmutathassa, mit tud. Tengerszem csak a fejét csóválta: úgy gondolta, ha már mobokat megy pixelezni, a lovag igazán rakhatna többet fegyverkezelésre. A lány azonban utánaeredt és olyan hamar elintézte a tigrist, hogy Simeonéknak mégcsak megmozdulni sem volt idejük.
- Szép! - kiáltott fel Simeon és a lány felé tartotta mutatóujját - Mehetünk előre! - ujjongott és már kaptatott is fel a lépcsőn, várva a következő fordulót.


Marluna már leütötte a cicát, de ha mégsem, úgy támadunk mi is.
Páratlan kockák Simeon támadásai.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal16717/10500Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 08 2018, 15:45

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Felhő Torony - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Felhő Torony - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Felhő Torony - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Felhő Torony - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Felhő Torony - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Felhő Torony - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Glitch Vas. Nov. 11 2018, 11:03

Az 'Izé', vagy ismertebb nevén Tigris (nem, nem az amelyik a csíkos farkán ugrál örömében a hátsó lábait fogva),
szóval a nagymacska csúnyán vicsorgott vissza a lovagra, kivillantva hatalmas szemfogait, és semmibe nem telt neki félrekapnia a nagy busa fejét a felé lendített buzogány útjából.
Aztán villámként hatott ahogy a lány szépen lassan odasétált a macskához és elmosódott mozdulatok sokaságával tovább mélyítette kettejük barátságát egy felettébb éles eszköz segedelmével.
A lépcsőről visszaforduló idomárnak és polipjának már csak egy vérmocskos pixel kupac maradt, ami csak nyomokban mutatott hasonlóságot a szavannák és erdők nagy ragadózójával

Minthogy idelent nem maradt más látnivaló, a további emeleteket sejtető lépcső rejtélyes kanyarulata, no meg az odafent morajló vihar távoli hangjai hívogatóan csalták felfele a kíváncsi lelkeket.
A lépcsőfokok magasak, mintha nem embernek készültek volna, ahogyan a torony méretei is nagyobb termetű építőkre utalnak, jó megmozgatja a térdeket, s számuk sem kevés.
De nem vár rátok semmi sem, csak por a első szinten.
Se a másodikon
Vagy a harmadikon.
A negyediken azonban már a lépcső kanyarulatának végiben hallani némi neszezést, és ahogy felértek, 8 denevér reppen fel az emelet ablakainak megviselt karnisairól és a csonkig égett gyertyákkal teletűzdelt fali gyertyatartókról.
Alattuk, a fal mentén poros bronzláda hever:



Marluna (Sebzés: 15 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.6 SP kiskörönként.)
Simeon (Sebzés: 45, Pet sebzés 35, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 12, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Denevér #1
Denevér #2
Denevér #3
Denevér #4
Denevér #5
Denevér #6
Denevér #7
Denevér #8

Új harc: CSP, SP alapállapotba került vissza

Marluna (20. szint): 25/25 HP, 15 páncél, 100/100 CSP
Simeon (22. szint): 115/115 HP, 90 páncél, 110/110 CSP
K1 (10. szint): 70/70 HP, 57 páncél, 35/35 CSP
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Simeon Csüt. Nov. 15 2018, 12:30

A pixelek még le sem értek a földig, Simeon már kaptatott is felfele lelkesen. Öt, tíz, harminc lépcsőfok meg se kotyant neki, arcán ugyanaz az izgatott, gyermeki mosoly látszott mindvégig: hiába telt eseménytelenül a következő jópár forduló. Tengerszemnek persze már nehézkesebb volt tartani az iramot, így hamar idomárjának válláról pislogott a lemaradókra, akik talán, talán nem már unták az egyhangú felfele lépkedést.
- Egy láda! - kiáltott a fiú, hangját zengte még a torony sokáig. Ugrott egyet örömében és már szaladt is volna oda a kincshez, de a felbukkanó denevérek megtorpanásra késztették. Na nem sokáig! - Tengerszem, mindent bele! - öklözött a srác a levegőbe és mielőtt a többiek harcba bocsátkoztak volna, a páros már rá is vetette magát a mobok sokaságára. Egyelőre mindketten másik állatot néztek ki maguknak, úgy igyekezték megtisztítani a terepet, hogy a mögötte porosodó láda szabaddá váljon.


Simeon és Tengerszem külön mobokat támadnak és ha egyet elpixeleztek, haladnak a következőre. Két körünk van, Simeoné a páratlan kockák.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Felhő Torony - Page 3 Exp_bal16717/10500Felhő Torony - Page 3 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Felhő Torony - Page 3 Empty Re: Felhő Torony

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.