Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frankenstein laborja

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Frankenstein laborja Empty Frankenstein laborja

Témanyitás by Yuuki Asuna Szer. Okt. 28 2015, 11:49

Frankenstein laborja Whc43

Victor Frankenstein laborját egy, a temetőtől nem messze lévő, közönséges társasház padlásán találjátok. A ház közelében gyakoriak a villámcsapások valamiért, a villámhárító viszont megvéd titeket, ne aggódjatok. A Team Prometheus főhadiszállása.

_________________
Frankenstein laborja 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Cearso Vas. Nov. 01 2015, 17:30

Kiwivel megbeszéltük, hogy erre az eventre most el fogom kisérni, ha már a múltkor olyan szépen elfelejtettem meghívni a teapartira.
Amikor megláttam a harmadik kisorsolt tagot, majdnem kitört rajtam a frász. Magával a csapat témájával nem volt semmi problémám, de azt a lányt olyan szívesen cseréltem volna le bárki másra. De tényleg...
A következő pillanatban már tudtam, hogy ez egy jó kis kihívás lesz számomra. És Kiwit is úgy tudom a legjobban megvédeni, ha közel tartom azt, aki szerintem a legnagyobb fenyegetés lehet rá nézve.

Ott várok a főhadiszállás előtt, és remélem Kiwi nem fog belefutni Kathába idefele jövet.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Kiwi Vas. Nov. 01 2015, 21:27

Jelentkeztem életem első idebenti eventemre. Izgultam, de a tudtam hogy nem egyedül leszek, és hogy Cearral egy csoportba kerültem és ez sokat javított a hangulatomon. Kíváncsian vártam hogy kiderüljön milyen is lesz a mi kis harmadik tagunk, miközben odafele lépkedtem. Cearral megbeszéltük hogy a kapu előtt találkozunk az adott időponba, így igyekeztem se túl hamar se túl későn odaérni. Amint megláttam, elmosolyodtam, majd odaléptem hozzá.
- Szia, én is megérkeztem.  - Jelentem ki, bár feleslegesen.
- A harmadik tagunkról tudunk valamit? Már bent van, vagy őt is itt várjuk meg? - Érdeklődtem, hátha tud valamit, bár nem számítottam arra hogy ismeri, csupán hogy vele is felvette-e a kapcsolatot meg ilyenek.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Cearso Vas. Nov. 01 2015, 21:34

-Nem tudom, de a legjobb lenne, ha óvatos lennél vele. Az egész játékban talán ő az egyetlen, akiben soha nem mernék megbízni. És ez már azelőtt így volt, hogy vörös lett volna az indikátora.
Egy pillanatig néztem, hátha feltűnik mögöttünk a színen, ha nem akkor Kiwi felé fordultam.
-Nos, bemegyünk, vagy várni szeretnél még?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Kiwi Vas. Nov. 01 2015, 21:55

- Vörös az indikátora? - Kérdeztem vissza meglepetten. Sőt na most eljött az a pillanat amikor kicsit megijedtem tőle, vagyis nem tőle... hanem az elhangzottaktól...
- Ehm.... - Kicsit határozatlan lettem.
- Tőlem bemehetünk. - Válaszoltam végül, majd követtem a fiút ha megindult.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Cearso Vas. Nov. 01 2015, 22:03

-Ne aggódj, ameddig mellettem vagy, valószínüleg nem fog bántani. Van egy... hogy is mondjam... egy elintézetlen ügyünk.
És amikor azt mondta a lány, hogy bemehetünk, én elindultam befelé, és közben próbáltam ügyeltni arra, nehogy Katha valahogy meglepjem minket.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Angelica Katharina Vas. Nov. 01 2015, 22:23

Mint egy kísértet úgy közelítettem meg a koordinátákat. Halk kuncogás járja át a tájat, ahogy lopakodva közeledek a célom felé. Tudtam, hogy Ceart úgyse tudom meglepni a magas észlelése miatt, de azért reménykedtem, hátha legalább a harmadik tagunkra rá tudom majd hozni a frászt. A cél felé sietve végül észreveszem a jelenlévőket, és mivel Cear ott volt, csak egy halk ciccegés futotta tőlem. Így hát a lopakodásból "kitörve" a kis csapat felé futok lehetőleg a lány felé tartva, majd elrugaszkodva, megpróbálom leteperni a lányt, hogy mikor abbahagyjuk a fetrengést jól megszorongassam. Bökőmet a nyakához emelem majd kísérteties, komoly hangon súgom a fülébe.
- Csókot, vagy életet! - persze pár pillanaton belül felnevetek, és megdögönyözöm a lány, még attól sem jőve, ha véletlen arccal a kebleim felé nézne - Jaj csak viccelek ne aggódj. Hát zabáljalak meg de édes vagy, te is jöttél beöltözni? Fúúú alig várom már, hogy frászt hozhassak mindenkire.
Végül elengedem a lányt, hogy felálljon, majd Cear karját próbálva elcsípni, megpróbálok belé karolni.
- Nos cunci benéztetek már? :3
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Kiwi Vas. Nov. 01 2015, 22:34

Visszakérdezni sem volt időm, gondoltam nem érti miért kérdezek rá hogy piros. Mert nem tudom hogy mit is jelent, de mire megtehettem volna egy pillanat alatt megváltozott minden. És minden alatt mindent értek. Mint például a földtől való távolságom mivel nagyot huppantam és ki sem mertem nyitni a szemem hirtelen... A föld hideg volt és kemény, az aki felém tornyosult meg... nyitottam ki a szemem... Mire éreztem a bökőt a torkomnál, több sem kellett hogy könny gyűljön a szemembe hirtelen. Kicsit beparáztam. Na jó... teljesen betojtam. Majd amikor a mondatot meghallottam, egy pillanatra még a lélegzetem is elakadt hogy ezt most komolyan gondolja?!... Majd leesett hogy egy "vicc" áldozata lettem így hirtelenjében... Persze csak ha Cear nem tudott és nem tett ellene semmit. Felpattantam, nem nevettem vele, inkább csak vörösödött az arcom a méregtől, de legalább már van némi színem, mivel tuti lefehéredtem az előbbiek következményeként... Amint tudtam felpattantam, majd leporoltam a ruhám. A második shock akkor ért amikor belekarolt Cearba... már ha meg tudta tenni... Egy dolgot tudok... máris rühellem ezt a lányt... ><" Bújt elő a zöldszemű.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Cearso Vas. Nov. 01 2015, 22:36

Nos, az elkerülhetetlent azért hívják elkerülhetetlennek, mert elkerülhetetlen. Biztos voltam, hogy Katha a legrosszabb pillanatban fog felbukkani, de hála az észlelésemnek és annak, hogy jóval gyrsabb vagyok Kathánál a rendszer szerint be tudok ugrani a két lány közé. De előtte elkiáltom magam, hogy.
-Vigyázz, Kiwi...
Majd megpróbálok a Kiwi felé ugró lány elé állni, és ha a lendülete engem is feldöntene, akkor úgy esni, hogy ne Kiwi felé essünk, és lehetőleg ő kerüljön alulra. Bár a második nem feltétlen szükséges, ha az első feltétel teljesül, és Kiwi biztonságban van.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Angelica Katharina Szer. Nov. 04 2015, 19:30

Bár tervem nem volt túl komplikált, azért mégis csak hagyott egy kis rossz száj ízt a sikertelen produkcióm. De túl sokáig nem szomorkodtam, hanem helyette inkább Ceart dögönyöztem meg.
- Jaj tudtam én, hogy nem hagyod, hogy másra vetüljek Cearchimerchi.
Nem különösebben érdekelt, hogy a zöld hajú csajszinak sikerült-e kimenekülni előlünk, vagy a nyakába vetültünk, hanem inkább, de azért egy idő után muszáj felállni. Még én sem szeretnék örökre a földön fetrengeni Cearral... legalábbis ruhába hentai Végül, mikor mindenki talpon volt leporoltam a nemlétező koszt a szoknyácskámról, majd az ajtó felé intek.
- Csak utánatok... ne aggódjatok.. figyelem a hátatok, nehogy valami, vagy valaki hátba szúrjon titeket. Hihihi... - kuncogok fel halkan.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Kiwi Szer. Nov. 04 2015, 20:21

Szólni sem tudtam az eseményekhez... A két tag alá szorulva nyöszörögtem picit, hisz levegőt is alig tudtam venni kettőjüktől. Meg persze az ijedtségtől, ami a hirtelen események következtében alakult ki... Örültem hogy végül talpon vagyunk, és amikor bentebb invitált minket, vagyis küldött minket akkor bizony Cearra pillantottam de csak lopva persze.
- Szia Kiwi vagyok. Mi még nem találkoztunk, örülök hogy megismerhetlek. - Mutatkozok be azért illedelmesen bár egyértelmű hogy ki volnék hisz a játék megadta ezt az információt rólam Igazság szerint azt hittem rosszabb lesz. Cear megijesztett, de eddig Rosszka viszi a pírmet akkor is. Azt hiszem azt a nőt nehéz lesz túlszárnyalni... akárkinek... akármiben... De végül megindultam, és ha kellett elsőnek nyitottam ki és ugyan a kis nyilacska jelezte hogy a padlás felé kéne vennünk az irányt, mégis hezitáltam felmenni... Félhomály volt, sőt a lépcsőn felfelé semmit sem láttam szinte... és inkább hagytam hogy valaki átvegye hősiesen a vezetést inkább. Majd ha megérkeztünk, reméltem hogy akad majd egy villanykapcsoló, vagy fáklya vagy bármi... hogy láthassunk odafenn azért valamit...

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Cearso Szer. Nov. 04 2015, 20:59

Amint éreztem, hogy Kiwinek nem sikerült kimásznia alolunk, azon voltam minél hamarabb talpra keveredjünk.
-Nem mintha nem azt terveznéd, hogy te szúrnál hátba valakit.
De folyamatosan figyeltem a hátam mögé, nehogy valami újabb váratlan dolog történjen.
-Ne aggódj, itt vagyok melletted.
Mondom Kiwinek, ahogy elindulok én is befelé.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Angelica Katharina Csüt. Nov. 05 2015, 20:43

- Szia Kiwi-chan, én Katharina vagyok, de szólíts nyugodtan Kathanak. És ne is figyelj Cearchire. Csak irigykedik, hogy nem rá vetültem. - súgtam oda a végét a lánynak, majd egy macskamosollyal elindultam természetesen Ceart karolva. Persze az ajtóba elengedem, mert nem szándékozom lefejelni az oldalát. Beérve azonban, mintha megállt volna az élet.
- Nyo? Mibaj Kiwi-chan? - kérdeztem tőle, majd huncut kis mosollyal mögé lépve húzom végig egyik ujjam a nyakán (ha nem lép el) - Csak nem félsz Kiwi-chan? Nyugi nincs bent semmi, ami megharaphat. - talán még el is kaphatja a sunyi kifejezést az arcomon, mikor hozzáteszem - Legalábbis, amíg be nem érünk...
Már megvoltak a jelmez ötleteim Halloweenre, és kitudja... lehet csurran cseppen egy-két pixel a móka kedvéért.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Kiwi Csüt. Nov. 05 2015, 21:00


Az igazság az hogy nem gondoltam olyan ijesztőnek mint ahogy Cear-kun mondta, inkább játékosnak tűnik, amivel nincs bajom amúgy, legalábbis amíg nem engem ugrat. A bemutatkozására biccentettem, majd megszeppentem a mondatán egy kicsit, de hisz ő csak játszik. Nem lehet belőle baj, most is csak ugratni akart, így elmosolyodtam a megjegyzésén. Egészen addig amíg át nem karolta... Magam sem értem miért, de egy pillanatra lefagytam, rosszul esett látni, ugyanakkor mindennek minden jelét eltüntettem az arcomról. Úgy éreztem lépnem kéne, talán én  is belé karolhatnék?... Él bennem a versenyszellem de két dologért nem tettem. Az egyik a képességem, hisz még csak ruhán keresztül értek hozzám, igyekeztem erre ügyelni... a másik, meg... én nem akartam olyannak tűnni. Sőt ők ismerik egymást lehet jóban vannak, és Cear is csak ugratott... bár nem. Valahogy ezt még én sem hiszem, hisz elég komolynak tűnt. Amint beléptünk én megtorpantam, Cear mellettem majd Katha meg is jegyezte.
- Sosem lehet tudni. - Felelem, és igen kicsit berezeltem... majd nem figyeltem csupán éreztem ujjait a tarkómon. Ha most lenne szőr a hátamon biztos felállt volna, így csak láthatólag megborzongtam, és ugrottam egyet egyrészt a meglepettségtől, másrészt meg mert szerettem volna elkerülni ezt... De késő volt... Megtörtént...
- Ne hülyülj már! Így is félek... - Adom tudtára a lánynak, hogy oké hogy poén de neki jobban mint nekem. o.o
- Na, tiéd a pálya nyomás felfelé ha nincs itt semmi ami árthatna. - Adom ki az útját, vagy legalábbis próbálom. Az hogy ilyet teszek picit a türelmem végét jelenti, vagyis azt hogy megpróbálok kakaskodni már amennyire én képes vagyok erre.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Cearso Csüt. Nov. 05 2015, 22:44

Látszik a lányon, hogy nem igazán érti, miért igazán járna veszéllyel, ha vörös valakinek az indikátora. A legjobb lenne minél hamarabb kettesben maradni vele, és elmagyarázni neki a dolgot. És most nem virágnyelven, hogy tisztában legyen a veszéllyel. Vagy csak Halloween után, hogy komolyan is vegye?
A szivi szinte levakarhatatlan. Ha meg most ledobnám magamról, akkor annak nagy eséllyel az lenne a vége, hogy Kiwit nem hagyná békén.
Megpróbálom még azelőtt megfogni a szivi kezét, mielőtt azzal a másik lányhoz érhetne, és egy szúros pillantással nézek a szemébe, hogy ez itt és most nem a legjobb tréfa.
-Kiwinek igaza van. Ha azt mondod, hogy nincs semmi félnivalód, akkor mehetsz nyugodtan előre.
Majd én is elállok az útjából, és még a kezét is elengedem. Hátha így kettesben maradhatok pár pillanatig Kiwivel, hogy megmagyarázzak neki néhány dolgot.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Kiwi Vas. Nov. 08 2015, 18:52

Sűrűn bólogatok, és elmosolyodok.
- Ha nincs félnivalód mire vársz? - Támogattam Ceart. :3 Persze kicsit távol állok a fiútól és a lánytól is, nehogy megint hasonló megmozdulása legyen mint odakint.


/Katha dönti el, hogy sikerült-e Cearnak megakadályozni a mozdulatában./

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Kiwi Hétf. Nov. 09 2015, 16:25

Katha reagkorbács

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Angelica Katharina Hétf. Nov. 09 2015, 19:41

// Kiwi reagkorbács //

Elmosolyodok Cear és Kiwi győzködésére. Tökre unalmasak. Pedig az ilyen kísértet kastélyba lehet a legjobb bulikat csapni. Viszont a csaj állítása jobban érdekelt... szóval kerülgeti a frász? Hm... érdekes.... Mindenesetre a többieket hátra hagyva föl is futok a lépcsőn, ahol egy kisebb folyosó után két ajtó válik láthatóvá Egy férfi, és egy női öltözővel kicinkézve. Egyértelmű volt a mértjük, szóval be is viharzottam a Női öltözőbe, és átturkáltam a szekrénykénket. Rögtön találtam is egy csini kis rucit, így miután felöltözve vártam, mikor fut be a drága jómadár is végre.

// ha nem gond Kiwi-chan ha egyedül jössz be, akkor addig írj míg belépsz a szobába :3 //
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Kiwi Kedd Nov. 10 2015, 20:07

Követem a lányt, és csupán akkor nem megyek be az öltözőbe vele, ha megkér, vagy ha rám csukja az ajtót. Különben miért szégyenlősködnék, a kolis évek sok mindenre megtanítottak. :3



/Katha  reagkorbács  de azért szeretünk. <3

Kérdés amire nem reagáltál. Cear el tudta-e kapni a kezed amikor hozzá értél Kiwihez. Fontos pont!/

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Cearso Kedd Nov. 10 2015, 20:31

Várj
Szólok Kiwi után, mikor a szivi eltünt a szinről.
Azt hiszem meg kellene magyaráznom néhány dolgot
Öltözők? Egy (őrült) túdos laborjában?
facepalm  Ráadásul nem hiszem, hogy törödött volna abban az időben  a koedukált öltözéssel... Főleg a SAOban, ahol nincs szükség ezekre.
Ezektől függetlenül nem követem a lányokat az értelmetlen helyiségbe. Igaz, egy kicsit kelletlenül.
Miközben rájuk vártam az ajtójuk elött a szememmel felkutattam a terepet, és kiválasztottam az ideális ruhát, ami a helyhez illhet. Nem vacakoltam az öltözővel. Pár gombnyomás a menün elegendő volt. Így ha valaki sikitana, akkor akármelyik pillanatban be tudok rontani azon az ajtón.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Angelica Katharina Szer. Nov. 11 2015, 20:31

Türelmesen lapulok az árnyak közé bújva Lopakodásommal, míg meg nem hallom az ajtó nyikorgását, majd ismételt becsukódását. Persze ha a kopogás után nem jön be magától, akkor persze kiszólok, hogy jöhet, nehogy már lógni hagyjon. Ám ha megpillantom végül a lányt Cear nélkül, végül akcióba lépek. Rögtön aktiválok is egy denevér kristályomat. A megannyi rengeteg szárnyas, mint egy veszett horda "ront" a a lányra, hogy aztán, egy gyors elrugaszkodással az eddigi "láthatatlanságom" megtörve a lány háta mögé pattanjak, de előtte bezártam az ajtót. Miután mögötte álltam, a jobb kezemmel hátrahúzva a fejét végül beleharapok a nyakába, mintha csak kiakarnám szívni a vérét, majd elkezdem "inni a drága vérét". Bármennyire is agresszívnak tűnhet nem voltak támadó szándékaim, így nem vesztett életpontot. Lássuk mennyire zavarja a lánykát, ha egy vámpírhölgyemény letámadja *.* Amúgy Cear miatt nem aggódok. Elvileg neki nincs Hallgatózása, így nem hallhatta a csukott ajtón keresztül a sikolyt, hisz nem kopogtak, de éppen ezért zártam be azt, mielőtt akcióba vetettem magam.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Cearso Hétf. Nov. 16 2015, 23:03

A lányok mindig sokáig készülödnek. Már vagy hatszor átöltözhetem volna (akár a normális metodús szerint is), és ők még mindig nem jöttek ki az öltözőből. Végül addig szórakoztak, hogy egy újabb feladatot kaptunk. Méghozzá díszítsük ki a házat. Elkezdtem gondolkozni. Vajon mivel tehetnénk egyedié a dolgot? Talán ha kihasználnánk a villámokat, és úgy vezetnénk bele az áramot néhány lámpásba, ahogy Frankeinsten tette? Igazán hangulatos lenne a dolog. Főleg, ha azt is el tudnánk érni, hogy elkezdjen mozogni egy egy áramütés után.
Nem lesz egy könnyű meló. És a lányokat is kettesben kéne ehhez hagynom... Akik még mindig nem jöttek ki...
Bekopogok az ajtón...
-Készen vagytok végre? Én felmegyek a tetőre előkészíteni néhány dolgot, addig találjátok ki, hogyan lehet villámütéssel szelet csiholni, kérlek.
Összeszedek még pár ruhát a helységekből, néhány darab hosszabb fémvezeték, és ami a legfontosabb: egy gumikesztyűt, majd a tetőnyiláson keresztül kimászok. Nem félek a magasságtól, hiszen estem már le magasabb helyekről is. Odafönt megpróbálok öszetákolni a felhozott ruhákból, és a töklámpásokból néhány Halloween Jacket. Ezek után felveszem a gumikesztyűket és bekötöm a vezetéket a tökfejű bábúk fejébe, és rákötöm a vezetékek másik végét a villámháritóra, majd az így elkészített "lámpásokat" leengedem a fal mellett.
Miután ezzel végeztem, lemegyek, és megpróbálom kintről is megszemlélni a müvet, és megkeresni a többieket is, ők vajon mit gondolnak erről a diszitési módról.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Kiwi Szer. Nov. 18 2015, 08:58

Már indultam volna Katha után amikor Cear leszólított. Illedelmesen megálltam és felé fordultam.
- Figyelek. – Feleltem, bár némi aggodalom azért úrrá lett rajtam, de igyekeztem leplezni azt.

Miután Cear elmondta amit szeretett volna, némileg elbizonytalanodtam viszont ez még nem hátráltatott meg semmitől.
- Nem lesz baj. – Biztattam a fiút még egy mosollyal is, és persze saját magam is egyidejűleg. Felérve a lépcsőn, szétnéztem, és meg is pillantottam az öltözőt de a lányt nem találtam. Értelemszerű volt hogy már bent van, vagyis így gondoltam, ezért hangosan bekopogtam az ajtón. Időközben Cear is munkához látott, és már cserélte is lefelé a ruhákat, amit amint észrevettem csupán mereven az ajtó felé fordulva vártam hogy kiszóljon valaki, leginkább úgy éreztem magam mint aki karót nyelt. Egyenes testtartás, és mozdulatlan törzs. Mintha csak előre tudnék pillantani, nem akartam hogy társam kukkolónak gondoljon, és talán ez is vezetett arra hogy még azelőtt kinyissam az ajtót mielőtt Katha kiszolhatott volna, és gyorsan be is osontam hozzá. Hirtelen nem tudtam melyik helyzet a kínosabb, odakint egy épp öltözködő pasival vagy idebent… vele…

Belépve körbelestem, de nem találtam túl sok érdemlegeset. A kiválasztott ruhák a kezemben, majd fel sem tűnt mi az ami történt… valahonnan denevérek támadtak rám… Már ez is elég volt a sikolyhoz, de észlelés híján a lányt sem vehettem észre aki már a hátam mögé osont és éreztem meleg leheletét, forró nyálát, majd éles fogait… Több sem kellett, végig futott egész testemen a hideg… A kést már a kezembe is kaptam, és megrémülve fordultam felé, persze egy éles sikoly után csak, amit ha úgy vesszük hangszigeteltek lehetnek ezek a szobák, így ha a sikolyt sem hallhatta akkor sajnos mi sem hallhattuk Ceart, sőt talán a kopogásom sem vehette észre Katha sem… Tehát megszeppenve, reszketve a félelemtől és az idegességtől fordultam talán egy pillanat alatt szembe a lánnyal… De kellett pár pillanat hogy felfogjam mi is történt.
~ Nem akart bántani! Csak szórakozott! Csak megviccelt… ~Győzködtem magam, és tényleg nem történt több… Viszont ha nem is tőle, de magamtól is megrémültem hisz fel sem tűnt az hogy a kést a kezembe kaptam… és rettegtem attól hogy használjam… Ha… most egy picit… csak egy picit jobban… bele sem merek gondolni….
- Meg vagy húzatva?! És ha most rád támadok ijedtemben??? – Hangom számon kérő volt és zaklatott…
- Mondtam hogy parázok, erre te ráteszel… és ha most megtámadtalak volna mert azt hiszem más vagy? Vagy egy mob? Vagy mit tudom én??.... – Remegő kézzel tettem el a fegyvert, miközben pár sóhajjal próbáltam csitítani magam. Nem volt bajom Kathaval, viszont az tény hogy megijedtem, ha nem is tőle… magamtól… hisz majdnem elhamarkodottan döntöttem… majdnem…

Átöltöztem, majd már a boszijelmezben léptem ki az ajtón, sürgősen felkutatva Ceart legalább a pillantásommal… de nem találtam, igazság szerint most rémültem meg igazán, bár jelét nem igen szerettem volna adni. De abba belegondolni hogy szó nélkül magamra hagyott… Bizonytalanul pillantottam Kathara…
- Meg kéne keresnünk. – Jeleztem a szándékom a lány felé.


/Ezer gomenn a késésért! kocka kudasai /

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Angelica Katharina Szer. Nov. 18 2015, 21:45

Az ajtó becsukódott, ha nem magától, hát tőlem, még mielőtt akcióba léptem. Így viszont semmi sem szűrődhetett ki a szobán túlra. Jószerével azt csinálhattam volna ezzel a lánnyal ebben a pillanatban, amit csak akartam. Tényleg nem lett volna semmi nehéz, hisz először sem vett észre, és most is lazán rá tudtam vetni magam mindenféle nehézség nélkül. Fogaim belemélyedtek bár a lányba, de hamarosan el is engedem, amikor megfordult, és kését támadólag felém emelte. Erre csak még gonoszabb mosoly terült szét az arcomon, miközben hátrébb szökkenek, és a fegyveremet megemelve kicsit ugrásra kész pozícióba állok. Ám nevetésem kitörik, amikor a lány vádlón, számon kér. Egészen addig meg sem bírtam szólalni, mikor kilép, és ismét hozzám szól. Végül egy utolsó sóhajjal kilépek és megcsóválom a fejemet.
- Hallod csajszi, azért nem vagy semmi. Tényleg azt hiszed, hogy hagynám magam, hogy megtámadj? Ha nem tűnt volna, fel vörös vagyok, és ha megtámadnál azzal csak azt érted volna el, hogy visszatámadok. – mosolyodtam el, majd a lépcső felé indulok lassú tempóba – Ja és igen... nem tudom Cear-kun mondta, de nem vagyok egy csapatjátékos… szóval… sok szerencsét. – biccentek a csajszinak, majd a maximális sebességemmel előretörök, Akrobatikámat használva „falva” a lépcsőket, majd az ajtón kiszaladva a térkép segítségével útra kéltem… hogy valami gonoszat csináljak.

Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Cearso Vas. Nov. 22 2015, 13:09

Miután a lány megállt, el is kezdtem a mondandómat.
-Tudod, van egy olyan érzésem, hogy nem tudom mit is jelent az, ha valakinek nem zöld az indikátora.
Ha felkeltettem a fgyelmét akkor bele is fogok a beszámolóba.
-Ebben a világban azt is megmutatja az indikátorod, hogyan viszonyulsz az itteni szabályokhoz. Ha súlyosabb bünt követsz el, akkor sárga jelzéssé változik a fejed felett a zöld jelzés. Attól függően, hogy mennyit vétkeztél már előtte, ez akár örökre is így maradhat. De a sárgánál is rosszabb a vörös. Az az jelenti, hogy elvette már valaki másnak az életét.
Várok, hogy felfogja a dolgokat, és hogy mért nem szeretném, ha kettesben maradna a másik lánnyal.

***

Miután végeztem a "madárijesztőkkel" észreveszem, hogy valaki kirohan a házból... Talán Kiwi mégsem bírta sokáig a dolgokat... Ennek ellenére mégse a falon megyek le, ahogy eredetiileg terveztem. Inkább lemászok a lépcsőn az öltözők folyosójára. Hátha a szivi magyarázattal tud szolgálni.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Frankenstein laborja Empty Re: Frankenstein laborja

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.