Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shakan és Nezumi

3 posters

Go down

Shakan és Nezumi Empty Shakan és Nezumi

Témanyitás by Nezumi Szomb. Aug. 29 2015, 12:01

Kezdetek Városa. Nem nagyon szerette ezt a helyet, hiába mindent megtalálni itt, mégis csak az időre emlékeztette, amit az a galád miatt vesztett el. Ő lehetne a leghatalmasabb, uralkodhatna mindenki felett, de most, szinte mindenki erősebb nála. Próbálta kerülni a forgalmasabb utakat és a tereket, ahol mindig nagy a tömeg. Gyengén senki sem venné figyelembe a nagyságát, elvegyülni meg nem akart a pórnép között.
- Mennyire fullasztó itt a légkőr. Undorító.
- Akkor miért vagyunk itt? Nincs még este, hogy elfoglald a szállásod.
- Valóban, most harcolni akarok, egy másik ember ellen. Unom már a kocákat.
- Mondtam, hogy más vadra kellene menned.
- Megyek is… emberre!
- Nem így értettem, de legyen. Azt ugye tudod, hogy arra tudnál leghamarabb ellenfelet szerezni?
- Merre?
- Amerre a tömeg van!
- Nem, jó itt. Itt is elmegy néha egy-egy ember.
- Igen, de egyik sem foglalkozik veled.
- Mert még nem ismertek fel. Idővel lesz, aki kiáll velünk.
- Addig itt akarsz állni?
- Nem! Néha arrébb is megyek.
Hosszú várakozás következett. A lehető legkihaltabb kis zugot sikerült megtalálnia, ahol tényleg csak akkor lát más játékost, ha az eltévedt. Azok meg nem akartak párbajozni, csak az érdekelte őket, hogy hol vannak, és merre kellene menniük, hogy kijussanak onnan. Pedig ígéretesnek tűnt mind, nem lehettek valami nagy szintűek. Már kezdte nagyon unni magát, és Odin unszolására sikerült elindulnia. Nagyon lassan vánszorgott, érezhető volt, hogy nem igazán akar vegyülni, majd hirtelen úgy érezte, hogy rámosolygott a szerencse.
Egy fiatal lány, mit szépítsük egy kislány jött vele szembe.
- Elnézést! Lenne kedved párbajozni velünk? Csak gyakorolni szeretnénk, nem rabolnánk sokáig az idődet.
Nezumi
Nezumi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2015. Aug. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shakan és Nezumi Empty Re: Shakan és Nezumi

Témanyitás by Shakan Szomb. Aug. 29 2015, 14:27


Túl sokáig nem mozdultam el otthonról. Talán ez is lehet az oka annak, hogy elég sokáig tényleg nem, vagy csak alig fejlödtem.
De a legtöbbször általában csak arra vártam, hogy a bátyus végre meglátogasson, de ő nem túl gyakran jött. És ha jött, akkor se tudtunk sokáig együtt maradni, mert vagy nekem, vagy neki volt valami fontos dolga.
Most éppen nincs semmi dolgom, ezért ráérősen sétálgatok az utcákon, meg azért is, mert nem nagyon tudok eligazodni ezeken a helyeken. Ekkor ugrik elém egy fura alak, aki harcolni szeretne. De többes számban hív ki. Ez csak egy dolgot jelenthet.
-Veletek? Te is idomár vagy? Akkor nagyon szívesen. Nagyon szeretem a kisállatokat. Embarassed Látod, még cicafüleim is vannak. Embarassed
Ugyanis még mindig büszkén viselem azokat a cicafüleket, amiket annak idején a mostani céhvezérem csinált nekem. Igaz, hogy csak egy világoskék hajpánt, két anyagfüllel, meg csengőkkel, ami közelébe sincs az igazi macskafüleknek, de én akkor is szeretem.
-Neked milyen kisállatod van? Embarassed Megsimogathatom majd? Embarassed Utána meg tudnád majd mondani, hogy merre találom az északi részt? Sikerült nagyon eltévednem, és a térképemen is csak vonalak meg pöttyök vannak.
Valaki egyszer megmutatta, hogy hol találom meg a térképemet a menümben, de azt már nem magyarázta meg, hogyan is müködik a dolog. Valamiért ő is sietett, errefelé mindenki siet.
-Amúgy nem kell elkapkodni a dolgokat. Errefelé mindenki siet valamerre valamiért. De nekem most van időm bőven. Ha gondoljátok, akkor többször is megküzdhetünk, attól csak többet fogunk tudni. Embarassed

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Shakan és Nezumi Empty Re: Shakan és Nezumi

Témanyitás by Nezumi Szer. Szept. 02 2015, 12:03

Szélesen elmosolyodik, amikor a kicsi lány azt hitte idomár.
- Nem, mi nem vagyunk idomárok. Ha azok lennénk, itt lenne a pet, de velünk semmi ilyesmi nincs. átjuk a füled, de nem értjük, hogy miért fontos ez a harchoz. Azért reméljük, hogy úgy is kiállsz ellenünk, hogy nem idomítunk. Bár tervbe van véve, hogy egy sárkányt állítunk a szolgálatunkba, de ahhoz még sok vadkant kell megölni.
- Csak sokat kell vadászni, és nem csak vadkanra.
- De arra is.
- Arra is lehet, de kicsit már unalmas a kocamániád.
- Nem is. Az a leggonoszabb lény, én csak segítek az emberiségnek azzal, hogy kiirtom őket.
- Mondtuk, hogy nem vagyunk idomár, nincs kisállatunk. Majd lesz egy sárkányunk, azt megsimogathatod, ha akarod, de az még soká van, mert…
- Már elmondtad.
- Jah, ezt már említettük. Miért nem tanulod meg használni a térképedet? Azzal könnyű megtalálni a helyes utat. De rendben. Segítünk eljutni az északi részhez, ha nagyon ragaszkodsz hozzá, el is kísérünk.
- De lovagias.
- Hallgass! Te mondtad, hogy jobban oda kell figyelnem a környezetemre, meg, hogy jobban meg kellene ismernem másokat a későbbi lázadások elkerülése végett.
- Nem egészen ezt mondtam.
- Ez volt a lényege. Most ezért próbálom megismerni az előttem állót, szóval ne szólj közbe! Hol is tartottam? Ja, igen. Szóval szívesen elkísérünk a célodhoz, hogy addig se tévedj el többször.
- Nem, mi nem sietünk. Egész nap itt, meg ott, meg amott álltunk, - mutat végig a terepen. – és kerestünk valakit, aki hajlandó lenne gyakorolni velünk. De valóban igaz, hogy mindenki sietett. Senki sem volt hajlandó leendő urukra időt szánni. Hogy legyen több mérkőzés? Azt majd megmondjuk, az első után. Attól függ, mennyire lesz kedvünk hozzá. Nos, akkor kezdhetjük?



hp: 10/10
páncél: 24
csp: 10/10

Élet: 2
Fegyverkezelés: 3
Erő: 4 +21
Kitartás: 2
Gyorsaság: 3 +11
Speciális képesség: 1

1x Mini Potion (+5hp)

Speciális itemek:
Parazita(+17 erő +9 gyorsaság)
Cseppkő (+4 erő, két találatonként ellenfélnek -1 erő és irányítás/íjásznál -2 irányítás, a harc végén az áldozat visszakapja az így elvesztett pontjait)
Nezumi
Nezumi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2015. Aug. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shakan és Nezumi Empty Re: Shakan és Nezumi

Témanyitás by Argo Csüt. Nov. 05 2015, 22:12

Hai~
Inaktivitás miatt lezárom a párbajt.
Shakan jutalma 10 arany, Nezumi-é 20 arany.

_________________
Shakan és Nezumi W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Shakan és Nezumi Empty Re: Shakan és Nezumi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.