Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezumi

2 posters

Go down

Nezumi Empty Nezumi

Témanyitás by Nezumi Szer. Aug. 19 2015, 13:22

Adatlap

Név: John Archer alias Nezumi
Nem: férfi
Kaszt: árnyharcos
Kor: 19

Kinézet: Nezumi testalkata teljesen átlagos, talán a súlya az, ami az átlag alatt van. Sötétkék haja van, ami a válláig ér, de többnyire felkötve hordja. Jobb szeme mélykék, a bal fakóbb, és körülötte égési sérülés csúfítja arcát.

Jellem:Nezumi szabadszellemiségű, úgy tartja, számára minden megengedett, így nem is foglalkozik a következményekkel. Felsőbbrendűnek érzi magát, és el is várja, hogy mások is úgy kezeljék. Nem szereti a tömeget, bár ha a középpontba tud kerülni, annyira nem zavarja. Állandóan magában beszél, vagyis inkább Odinnal. Odin egy hang a fejében, ami próbálja befolyásolni, kisebb, nagyobb sikerrel, de az irányítást nem tudja átvenni a fiútól. A belső hang miatt mások előtt többes számban beszél magáról, és nem szereti, ha emiatt furcsán néznek rá.

Képességek

Supreme being
Harc során eggyel többet kell dobni ahhoz, hogy eltalálják, és eggyel kevesebbet az ő támadásainál.

Előtörténet

Nezuminak nincsenek emlékei a kinti világból, leszámítva pár homályos képkockát, amiből nem tud semmilyen információt kinyerni. Az első megmaradt emléke, hogy megérkezett Aincard csodálatos világába. Mélyet szippantott a levegőből, és…
- Ez jobb, mint a másik világban! Sokkal jobb!
- Honnan tudod? Én nem emlékszem rá. Pedig amit te tudsz, azt nekem is kellene.
- Nyugi, én sem emlékszem, de valami azt súgja, hogy nem volt ennyire friss.
Korán volt még, és az újdonságok kipróbálásának a vágyától égve vetette bele magát a kalandokba. Megpróbálta a vadászatot, az első célpontja egy vaddisznó volt, ami természetesen nem hagyta magát, és visszatámadott.
- ÁÁÁ! – ordította. – Ez erős! Hogy mer rám támadni, és megsérteni felséges lényemet?
- Ne fújd fel, nem is fáj!
- Jéé, tényleg! Ez akkor sem mentség. Pusztulj! – és a következő pillanatban a koca pixeleire esett, Nezumi meg elégedetten húzta ki magát.
- Láttad ezt? Így jár, aki ellenszegül akaratomnak!
- Szerintem ez a leggyengébb lény volt az egész világon.
- Kuss! Nem érdekel! Majd a legerősebb is meg fogja ismerni a nevem, és boldogan teljesítik minden kívánságomat.
- Az még odébb lesz. Elég gyenge vagy még.
- Mondtam, hogy kuss! - ordibálta mogorván - Most vetettem meg itt a lábam, persze, hogy még nem értem el teljes pompámat. De meglásd, hamarosan én fogok uralkodni ezen a földön.
Így ment ez egész nap, vadkanokat ölve, és önfényezéssel. Majd hírtelen jött a teleport, és a főtéren találta magát, rengeteg más játékos társaságában. Túl nagy volt a tömeg, kényelmetlenül érezte magát, főleg, hogy a rivaldafényt egy a semmiből előfolyó alak szerezte meg magának. Hogy mit mondott, azt nem tudná visszamondani kedves kis árnyharcosunk, csak annyi maradt meg benne, hogy le kell győznie azt az alakot.
- Felháborító, hogy együtt kell lennem a csőcselékkel, és ezt még tetőzve az az ember azt hiszi magáról, hogy ő az isten. Még én is tudom, hogy nem vagyok az, de én állok hozzá legközelebb!
- Nyugi, inkább figyelned kellene rá, biztos fontos, amit mond!
- Te csak ne nyugtass engem, Odin. Semmi fontosat nem mond! Csak zagyvál hülyeségeket, és elhiteti a tudatlanokkal, hogy ő én. Ne is figyelj rá, inkább menjünk vissza, és fejlesszük a képességeinket. Azután meg leverjük azt a pojácát.
- Biztos, hogy jó ötlet ez?
- Miért ellenkezel egyfolytában? Te kinek az oldalán állsz? Biztos, ha mondom! Én nem tévedhetek, a tévedés génje hiányzik belőlem.
- Meg a józan észé is.
- Mit mondtál?
- Semmi, semmi, félreértettél, én a te oldaladon vagyok, nem is tudnék másikon állni.
Próbált kijutni a térről, de egy láthatatlan fal az útjába állt. A következő sorai nyomdafestéket nem tűrőek voltak, így azt nem részletezném, legyen elég annyi, hogy nem tetszett neki a helyzet. Miután Kayaba eltűnt, és vele együtt az akadály is, hősünk… Képszakadás.
Hősünk évekkel később tért magához, még mindig egyes szinten, és értetlenül nézett körbe.
- Itt meg mi történt? Miért van mindenkinek erősebbnek tűnő felszerelése?
- Szerintem csak sokat aludtunk, így mindenki erősebb, mint mi.
- Ne szopass, nálunk senki sem erősebb! Max csak annak látszik. Tudom már, az a szemét, aki idehozott a vadászatomból. Ő áll e mögött. Hátráltatni akar, hogy megtarthassa magának az isten illúzióját. Na megállj csak, letörlöm én a vigyort a szádról, mihelyt behozom a lemaradásomat.
- Csak győzd kivárni!
Nezumi
Nezumi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2015. Aug. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nezumi Empty Re: Nezumi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 19 2015, 17:18

Szia!

Az előtörténetet elfogadom azonban a képességednél nem tudom eldönteni mi legyen, így azt elutasítom és megkérlek, hogy majd külön pályázd meg.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor öt (5) pontot kapnak, amit az árnyharcos alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 3
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 1

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor azt a megfelelő témákban megtalálhatod a szabályzatban.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

2x Kezdő Kés (felszerelt, +0.5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.