Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shakan vs Traumnis

4 posters

Go down

Shakan vs Traumnis Empty Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Traumnis Hétf. Okt. 20 2014, 21:43

Sikerült rákulcsolnom az ujjam a késre, mielőtt földet ért volna, és újra feldobtam, majd elkaptam. Ez a késdobálósdi már valami rossz szokás lesz, nem tudok leszokni róla, de legalább egyre ügyesebben megy, nem áll a lábamba, vagy ilyesmi. Egyszer talán majd célba dobni is megtanulok vele, bár arra valahogy nem érzek motivációt, nincs pénzem újra. Mostanában nem gyűjtök annyira, a Katjás vacsikra megy el a pénz, de szerintem megéri. Viszont, ha sikerül elérni a felvételt, azért kelleni fog jobb.
Ahogy meglátok a mezőn kicsit arrébb sétálni egy lányt, úgy döntök, hogy felé veszem az irányt, és megpróbálom kihívni egy párbajra. A legutóbbi párbajaim jól mentek, az egyiket elvesztettem, de nyertem egy csomó tudást, a másiknál meg nyertem egy barátnőt, és elvesztettem a szüzességem. Gondolom, tőle inkább az első típus kellene, mert most már van barátnőm, bár egy kis önbecsülés sem jönne rosszul. Nem ártana bizonyítani magamnak, hogy tényleg pro harcos vagyok.
- Hali! Nincs kedved tolni egy duölt?- remélem, igent mond, nehéz mostanában olyan ellenfelet találni, aki aránylag jó nekem szintre. Vagy nem kiképzőzték fel magukat, vagy már sokkal magasabb szintűek, mint én, és akkor ugye nincs sok értelme, mert akár így, akár úgy, de egy körös a harc. Remélem, hogy ennek a lánynak van kedve harcolni, de azért próbálok annyira kedvesnek tűnni, amennyire csak lehet, nehogy azt higgye, meg akarom támadni. Persze, kint vagyunk, ha bántani akarnám, azt megtehetném anélkül is, hogy kihívnám. - Csak gyakorolni szeretnék kicsit, kezdő tízes szintű vagyok, szinte teljesen alap felszereléssel.
Egy kicsit végiggondolom, hogy hogyan is kell csinálni. Pár trükköt sikerült összerakni magamban, bár azért nem ártana egy kis akró, mert szaltózgatással meg bukfencekkel ez a fegyver sokkal jobb. Nehéz belőni, hogy mennyi ész, és mennyi reflex kell egy harchoz, mert sem bambulni, sem meggondolatlanul hadonászni nem jó. Meg talán előre gondolkodni meg izgulni sem, csak nyugisan, spontán kell csinálni. Kéne vodka, úgy nyugis és spontán vagyok.
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Shakan Kedd Okt. 21 2014, 13:24

Sétálgatok kint a mezőn, amikor észreveszek egy vakmerő fiút, aki úgy dobálgatja a kését, mintha egyáltalán nem volna ez veszélyes. Csak ne jöjjön a közelembe, mert a végén még, el fog találni, és annak nem igazán lesz jó vége. A legjobb az lesz, ha minél előbb odébb állok, de folyamatosan követ. Mintha akarna tőlem valamit. Megállok és szembefordulok vele, remélem valami értelmeset fog mondani.
Majd előadja a kérését.
-Egy duölt, az meg micsoda?
Kérdezem egy kicsit félrefordított fejjel.
Remélem párbajt jelent, mert ha nem, akkor én hívom ki küzdeni a srácot. Ennyire egyszerű.
-Kezdő? Akkor te is használtad a kiképzőt? Én is. Ezek szerint mi most nagyjából ugyanazon a szinten állunk?
-Persze, gyakorolhatunk.
Miért ne, nem lehet olyan rossz egy hasonló szintű ellenfél ellen küzdeni. Főleg ha nem figyel egy nyolclábú szőrös jószág a végtagjain. Még mindig kiráz a hideg, ha csak arra a kisállatra gondolok.
-Hát, az én felszerelésem se lehet valami, hú de százas, de ezt megpróbálom minél előbb orvosolni.
Igaz, elsősorban nem ezért léptem be abba a céhbe, amibe most vagyok.
-Na, akkor küldesz párbaj felhívást, vagy még ezt is egy kislányra bíznád?
Próbálom meg felhúzni a srácot, hiszen minél idegesebb valaki, annál nehezebben tud a párbajra koncentrálni. De a küzdelmet akkor is tettekkel kell megnyerni, nem pedig szavakkal. Mondjuk mindkettőhöz kéne egy kis alaptudás ami nekem sajna nincs meg.
Ha végre sikerül elküldenie azt a kihívásos dolgot, akkor nemes egyszerűséggel, ahogy Morri parancsnok tenné, kiválasztom kettőnk számára a teljes életig tartó küzdelmet.
-Akkor gyakoroljunk élesben.
Persze a bátyus elmondta, hogy ha a hamis teljes életes küzdelmet választom, akkor nem lehet megölni a másikat, de a küzdelem alatt észre se lehet venni a különbséget a kétféle harc között. Remélem így legalább kíméletesebb lesz velem.

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Traumnis Kedd Okt. 21 2014, 21:10

- Párbaj angolul, bocsesz, lehet rossz a kiejtésem- mondjuk gőzöm nincs, mit hallhatott félre, szerintem mást egy idegen nagyon nem akarhat, ha d betűs szót mond, ha meg d betűs dolgot akar, akkor meghív moziba. Kazamatázni meg küldizni meg nem mennék idegennel ilyen leszólítás alapon, lehet, hogy bepánikol, ha meglát egy kígyót vagy egy pókot, és ott halunk.
- Aham, hasonlóak lehetünk. Legalábbis rendszerügyileg biztosan- tényleg ritka az olyan harc, ahol nem vár könnyű győzelem vagy gyors vereség, most szórakoztatóbb lesz. Egy kihívás, ami tényleg kihívást jelent, és ez sokkal érdekesebb, mint a legutóbbi harcok bármelyike. Oké, mondjuk a Katjás aztán érdekessé vált később, de a harc maga ott sem volt az, én vigyáztam rá, ő meg felrugdalt meg ellökdösött.
Elküldöm a párbajfelhívást, és örömmel látom, hogy fullhápést választott. Na nem azért, mert meg akarom ölni, hanem mert tudom, hogy a szkillem főleg a végén lesz király. Asszem, hogy két használatra kellene belőnöm, egyet akkor, amikor először használható, aztán remélhetőleg majd a befejezéshez. Mérget viszont nem akarok használni, drága, és Kat biztos kiakadna, ha elverném az anyagot barátságos párbajhoz. Azt meg már tudom, hogy nem muszáj kinyírni.
- Oké, akkor densz!- párszor megpörgetem a késeimet, azután odaszúrok, előbb a jobb kezemben lévővel célzom meg a felső testét, aztán a ballal a jobb vállát próbálom megvágni, miközben kicsit kilépek. Mivel van pajzsa, az az oldala a gyengébb, úgyhogy úgy próbálok rohangászni, hogy a jobb oldala felé legyek mindig, és forognia kelljen, az biztos kényelmetlen lehet neki. Meg hát, ki az a hülye, aki egy pajzsot szurkál direkt? Persze, annyira biztos nem béna, hogy ne próbáljon meg utánam forogni, csak hát mivel körbefutom, talán elszédül közben.


Statok kezdésnél:
Sebzés: 9/kés
Életpont: 30/30
Páncél: 11/11
Fegyverkezelés: 11
Gyorsaság: 12
Kitartás: 5

Mérgek: Gyenge lassító, gyengítő, fárasztó és speciális méreg.


A hozzászólást Traumnis összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 21 2014, 23:04-kor.
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 21 2014, 21:10

The member 'Traumnis' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shakan vs Traumnis 4767249862_5877ffd2ef_s Shakan vs Traumnis 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Shakan Csüt. Okt. 23 2014, 20:38

Mondjuk ma nem igazán gondoltam arra, hogy küzdeni fogok, de ha egyszer megtalált egy izgalmas csata, akkor nem mondok neki nemet.
Még egy olyan küzdelem, ahol velem egyenlő partnerrel küzdhetek meg. Remélem ez a harc is olyan élvezetes lesz, mint az eddigiek. Ha nem lesz sokkal jobb, mert az előző küzdelmeimben nagyon sokat tanultam a harci taktikákról.
-Ha táncolni akarsz, ahhoz nem kell párbajfelkérés.
Mondom hatalmas vigyorral az arcomon a srácnak.
A küzdelem elindítása után felszerelem a stramm rövid kardomat és a futópajzsomat, majd beállok védekező állásba. Úgy ahogy Morrigan mutatta.
Felkészülök az árnyharcos támadásra. Az első támadásával sikerül eltalálnia. Túl gyors ahhoz, hogy kivédjem, de a második támadását, amit valószínűleg a vállam felé indított, sikeresen félrecsapom a pajzsommal.
-Ha így haladsz, akkor simán le foglak győzni.
Persze én teljesen biztos vagyok abban, hogy én fogok diadalmaskodni. De most olyan taktikát látok használni ellenem, amivel eddig még nem találkoztam. Talán azt  hiszi, hogy azt az oldalamat nehezebben tudom védeni? Teljesen igaza van.
Miközben elkezdem követni a srácot, azon kezdek el gondolkozni hogyan tudnám a hasznomra fordítani, ezt a számomra meglepő húzást, majd eszembe jut valami, ami talán működhet. Kicsi rá az esély, de talán sikerül megcsinálnom.
Ha folyamatosan forog körülöttem azzal csak annyit ér el, hogy szúrás helyett a hasítással próbálkozom.
Miután elindul az egyik irányba, fogom magam, és elfordulok a másik irányba, és ha ügyes vagyok ezzel elérem azt, hogy egyenesen beleugorjon a kis kardomba, ahogy megpróbál körbe körbe futkorászni körülöttem.

PontokPontozásFelszerelés
Élet10 
Fegyverkezelés16 
Erő/Ir-ányítás6+3
Kitartás10 
Gyorsaság9+3
Speciális képesség1 
Páncél +10
Élet:50/50 páncél:1/10

Spoiler:

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 23 2014, 20:38

The member 'Shakan' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shakan vs Traumnis 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Traumnis Szomb. Okt. 25 2014, 00:43

Bár nem tudom mind a két támadást bevinni, legalább egy keveset sikerül letépnem a páncéljából- igaz, meglepően alacsony ez az értéke. Azt hinné az ember, hogy a lovagoknak ilyen hatalmas, sebezhetetlen páncéljuk van, de neki már csak névleges érték maradhatott belőle. Lehet, hogy életponttal jobban áll, egyelőre csak a teli csíkot látom, de az biztos, hogy nem lehet túl jó felszerelése, egy jó pajzsnak biztos kéne annyi páncélt adnia, mint az én mindenemnek együtt véve.
- Hát, szerintem elég keveset bírt a támadásomból a páncélod, ha nem ütsz legalább akkorát, mint én, akkor nehezen- nem tudom, miből gondolja, hogy le tud győzni, mert egyelőre úgy állunk, hogy én lekaptam szinte a teljes páncélját úgy, hogy csak egyszer kapott egy kisebb találatot. Sajnos, a körözés talán kicsit túl prediktébl volt neki, úgyhogy a támadása elől nem tudok már kitérni. Azonban, az övé is csak annyit ér el, hogy lenullázza a páncélomat. Pedig hát, az én fegyverem a pjúr demidzs díling, nem kéne azonos szinten lennie a páncélunknak. Azért persze lehet, hogy dépées bild lovag, hallottam már olyanról, aki inkább úgy építgeti a skilljeit, bár gondolom, messze nem olyan jó a sebzésük. Az övé sem lehet túl jó, mert a kardja csak egy tőrömnek felel meg.
Ezúttal annyira nem óvatoskodok, bár egy kis hátralépés után újra a jobb oldalát támadom, nem hirtelen rajtaütés-szúrás kombót akarok, jobb lenne egy közeli adok-kapok. Akkor nem sokat ér a pajzsa, bár a kardja elég rövid, úgyhogy azt nem remélem, hogy ő ne tudna megszúrni. Annyira közel lépek hozzá, hogy néhány centi híján összeérjen a testünk, miközben a bal kezemben lévő tőrt beleszúrni próbálom csípője bal oldalába, a jobb kezemmel lévőt pedig a hasába akarom szúrni, nagyjából a köldöke magasságába, és ha sikerül, még azt is megkísérlem, hogy lefelé rántsam, olyan hosszú vágást hagyva, amilyet csak lehet. Nem okoz nagyobb sebzést, és nem is fáj neki, de megérzi a penge érintését, és talán megzavarja a koncentrációban, ha végigvágom a belső szerveit. Már ha vannak neki, mert találatnál csak egy vöröses csík fog neki maradni a vágás helyén.
Miután támadtam, megpróbálok elég gyorsan hátrébb ugrani hozzá, hogy ne tudjon megvágni. A lány körberohangálása eléggé elfárasztott, azt hiszem, kelleni fog egy pár másodperc, amíg összeszedem magam, hogy újra támadhassak. A kitartásomon lenne mit javítani, hogy legalább addig kibírjam, amíg él az ellenfél, márpedig kétlem, hogy ennyitől teljesen lemenne az élete. Viszont, miután kicsit összeszedtem magam, nem hiszem, hogy az az energia ne lenne elég hozzá, hogy kivégezzem.


Életpont: 30/30
Páncél: 2/11

/Az első kocka a bal kéz, a második a jobb./
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 25 2014, 00:43

The member 'Traumnis' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shakan vs Traumnis 4766609959_af0c0eb7c7_s Shakan vs Traumnis 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Shakan Szomb. Okt. 25 2014, 05:51

Egy picikét félrehajtom a szememet, majd a vörös szemeimet hatalmasra tágítva teszem fel a kérdést, amire ilyen helyzetekben mindenki kíváncsi.
-És az nagy baj, hogy ilyen keveset bír? Hiszen még nem volt pénzem rendes páncélra. Figyeld meg, majd enyém lesz a legerősebb páncél egész Árnykardban.
Egyébként se a páncél jelenti a legtöbb védelmet, hanem az, hogy ki tud ügyesebben küzdeni.
-Akkor is én fogok győzni. Ebben biztos lehet mind a kettőnk.
Mindennél fontosabb a pozitív megerősítés. Vagy elhitetni az ellenféllel, hogy nincsen semmi esélye. Ha csak egy pillanatra is elbizonytalanodik, azt a pillanatot nagyon jól ki lehet használni egy küzdelem megfordítására.
Persze amikor közvetlen mellém lép, pár pillanatra meglepődök, még mielőtt kimondanám, amire gondolok:
-El a testtel. Nem vagyok mi ilyen jóban. Ezek után már nem is leszünk.

Legalább is alig ismerjük egymást, hogy már most rám tapadjon. Előbb egy hatalmas pofont lekeverek neki a pajzsommal, hadd érezze hogy nem éri meg túl közel kerülni hozzám, majd elrúgom magam mellöl a srácot, de én nem próbálkozok olyan kegyetlen dolgokkal, mint ő. Még szerencse, hogy nincsenek annyira élethűen kidolgozva a sebzések animációja, mert akkor a következő pillanatban biztos elveszíteném az eszméletemet, de így hogy csak egy vörös csík van a hasamon, nem igazán érzem át ennek a lehetőségét.
Nekem már az is bőven elég ha sikerül eltalálnom, hiszen neki csak az egyik kicsi késecskéje annyit sebez, mint az én a kicsike fegyverecskéimmel. Szóval jobb lenne minél több támadást kikerülni, és minél pontosabban eltalálni az ellenfelet, és útközben talán még egy rendes taktikát is ki tudnék találni.

hp:33/50  (66%)
/támadás pajzzsal, mivel rendes fegyónak számít, a rendes sebzést sebzi, ha talál/

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 25 2014, 05:51

The member 'Shakan' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shakan vs Traumnis 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Traumnis Szomb. Okt. 25 2014, 13:47

Elégedetten konstaizélem, hogy mindkét késem a helyére került, bár nem tarthatom őket sokáig a lány testében, a következő pillanatban kapok egy akkorát, amitől méterekkel hátrébb tántorodok, sőt, még az életpontom is rendesen csökken. Bár nem kell matekzseninek lenni hozzá, hogy lássam, több élete van, ha nem szed elő valami új taktikát, meg fogom nyerni simán a harcot. Igaz, hogy nem az ő hibája, hogy gyenge még a páncélja, azért mégiscsak arra kéne pakolnia, ha lovag.
- Nem kell parázni, csak azért mentem közel, mert rövid fegyverem van- nem értem, miért gondolja már abból, hogy odalépek hozzá, hogy rányomultam, vagy ilyesmi. Ha nem lenne barátnőm, és történetesen lenne ilyen szándékom, akkor sem úgy próbálnék csajozni, hogy hasba szúrok valakit, mert hát szerintem annak, hogy úgy lépek oda valakihez, nincs semmi ilyen jellege. Szegény csaj, biztos még nálam is kezdőbb, ha ebben bármit lát, ami nincs ott. Ha a mellét fognám meg, miközben fellökném, akkor sem lenne semmi oka azt feltételezni, hogy akarok tőle valamit. Különben sem hiszem, hogy rögtön ilyen aurába nyomulás-tapizás kombóval indítanék egy lánynál. Katjánál is csak azért kerültünk rögtön első nap közös ágyba, mert ő kezdeményezte, egy ilyen korombeli csajjal biztos várnék mondjuk a negyedik randiig..
Pár lépést hátrálok, és bár párszor megpörgetem a késem, nem akarok támadni, mert nagyon úgy érzem, hogy fáradok, és most, az ugrálás után kell pár levegővétel anélkül, hogy megerőltetném magam. Talán azzal, hogy úgy néz ki, valami nekifutásos támadáshoz akarok lendületet gyűjteni, elérem, hogy nem fog támadni, hanem készül arra, hogy védekezzen ellene, és összeszedhetem magam hozzá, hogy lekaszáljam a maradék életpontját is. A skillemmel együtt szerintem összesen három-négy támadás kell már csak.



23/30 életpont

/Pihenőkör/
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Shakan Szomb. Okt. 25 2014, 23:59

-Nyugodtan dobálózhatnál is velük, ha csak ennyi a problémád.
Mondom egy hatalmas mosollyal az arcomon.
De ez nem zökkenthet ki a párbajból, mert az végzetes hiba lenne. A mosoly nagyon gyorsan visszavált a komoly arckifejezésre. Majd visszajön még ha olyan helyzet alakul ki ismét.
Nem támad. Vajon miért nem? Ilyen gyorsan elfáradt volna? Engem nem fog meghatni azzal, ha nem támad.
-Mi az? Nem bírod az iramot?
Kérdezem, ismét mosolyogva, hátha fel tudom egy picikét húzni, és akkor legalább egy támadásával nem fog eltalálni. Nem igazán tudok igazán jól számolni, de az előző támadásom már az életéből csippentett le egy kicsikét, tehát már elég közel a cél. Azt hiszem csak egy vagy két ütés és nálam lesz a győzelem. Csak ki kéne addig bírnom életügyileg. Hiszen az ő támadásai, nagyjából kétszer annyit sebeznek, hiába van nagyjából kétszer annyi életem, mint neki, ha így haladunk még az is lehet, hogy sikerül neki nyernie.
Azt nem fogom hagyni. Mielőtt még túl messzire menne, most én ugrok oda hozzá.
-Képzeld, az én fegyverem is igazán rövid.
És a vörös szemeimmel a szemébe nézek miközben támadok, persze ebben a nézésben nem volt semmi incselkedés, csak biztosa akarok menni, hogy elterelem a figyelmét a támadásomról.
De én nem vagyok olyan kegyetlen, mint ő, egyszerűen egy suhint a vállától kezdve keresztbe lefele, és ha esetleg hátraugrana, akkor egy szúrás a köldöke tájékára. Erre azért nem mindenki tud felkészülni.
Talán elég meglepő a mozdulat ahhoz, hogy a harc további részében ne keljen ilyen apró trükkökhöz folyamodnom.

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 25 2014, 23:59

The member 'Shakan' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shakan vs Traumnis 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Traumnis Vas. Okt. 26 2014, 13:51

Nem értem, miért kéne dobálni a tőreimet, mert azok bizony nem jönnek vissza, nem vagyok sajnos Starkiller. Ahogy azt sem értem, miért baj, ha pihennem kell kicsit, mert én így is sokkal többet támadok. A sebzés/hp arányom jobb, mint az övé, és nem is nagyon megy neki a védekezés, még pajzzsal együtt sem, úgyhogy az is csak arra jó, hogy ha olyanja van, üssön vele.
Sikerül hátrébb ugranom ugyan a támadása elől, legalábbis, a kardja elől, de a penge így is elér, ahogy utánam szúr, és ott, ahol a köldököm van, marad egy kis vöröses pixeljel. A hápém rögtön le is ugrik sárgába, ami nem túl jó, nagyon szoros lesz így a menet további része. Nem szeretnék veszíteni, úgyhogy úgy döntök, mégiscsak felhasználok egy mérget.
- Oké, akkor toljuk keményen!- a jobb kezes tőröm beteszem a hónom alá, miközben felkenek egy gyenge gyengítő mérget a bal kezesre, így egyrészt csökken a sebzése, másrészt, ha sikerül beleszúrnom, az a finiser képességemmel +10% sebzés. Egy hanyag mozdulattal eldobom a kiürült üveget, miközben kiveszem a tőröm a hónom alól. - Na, hová kéred?
Elkezdem fel-le mozgatni a két tőrt, miközben felé indulok, így megnehezítve neki, hogy tudja, hová fogok célozni. Két lépés balra, egy előre, kettő megint balra, egy jobbra, és azután sprint balra, hogy így a vélhetőleg védtelen, lyukas jobb oldalához ugorhassak. A mérgezett bal kezes tőrrel valahová az alsó testére, a jobb combja vagy csípője környékére akarok szúrni, de nem nézek le, az a hely, hacsak nem szúrok rosszul, találat lesz. A jobb kezemre figyelek inkább, amit felemelek, hogy amikor megint közel kerülök hozzá, a nyakához illesszem a tőrt, és egy egyszerű elhúzással kíséreljek meg sérülést okozni. Akár talált, akár nem, meglököm hátrafelé, miközben én is elhátrálok két méterre tőle, és folytatom a forgolódást.


/HP: 14/30/

/Az első kocka a balkezes tőr, a jobb a második. A bal kezes tőr, tehát az első kocka sikeres találatai a következő három körben -2 erőt jelentenek./
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 26 2014, 13:51

The member 'Traumnis' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shakan vs Traumnis 4766610511_dda12706fc_s Shakan vs Traumnis 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Shakan Hétf. Okt. 27 2014, 00:04

A támadásom épphogy csak sikerült, de az a lényeg, hogy sikerült. Ezek után a srác különös dolgot művel.
Érdeklődve nézem ahogy felken valamit a fegyverére. Még nem láttam ilyet azelőtt.
-Az meg micsoda?
Kérdezem a srácot félrefordított fejjel, meglepett arckifejezéssel. Ha meg nem mondja el, akkor majd később megkérdezem a bátyustól, hogy mire jó az az izé, amit a fegyverére ken valaki.
-Oda, ahol nem fáj. Embarassed
Próbálok meg viccelődni a sráccal. Azon már túl vagyok, hogy halálos ellenségemnek tekintsem, de még mindig érezhető a feszültség kettőnk között, ami miatt nem fogom magamhoz közel engedni ezt a srácot. Soha de soha. Biztos tudja ő is, hogy akárhova is szúr az nem igazán fog fájni
Már az első tőrének sikerült a sárga zónába levinni az életpontjaimat, és a következő támadást sem bírtam kikerülni, ami igencsak nagy zuhanást jelentett a számlálómon.
Most jut eszembe, hogy még a nevét se tudom, pedig ő koptatott utánam a maga harci felkérésével.
-Nem is tudom, hogyan hívnak. Ugye tudod, hogy illetlenség, ha a hölgy a férfi előtt mutatkozik be?
Talán így egy kis jó modort is lehet nevelni a srácba. Bár kétlem hogy attól, hogy egy illemszabályt már ismer, máris úriember esz belőle, de a cél máris közelebb kerül.
Lassan odamegyek hozzá. Majd miközben megpróbálom a kardomat ugyanoda szúrni mint az előbb ,hátha azt hiszi, hogy egy újabb aljas tükkhöz folyamodnék, halkan kijelentem neki.
-Sokat kéne még tanulnod az illemről.
Hiába, nem mindenki születhetett olyan magas származású családba, mint én. Bár ezzel nem igazán szoktam dicsekedni.

Hp: 15/50
/Támadás 9-2=7 sebzéssel/

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 27 2014, 00:04

The member 'Shakan' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shakan vs Traumnis 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Traumnis Hétf. Okt. 27 2014, 13:38

Nem válaszolok sem arra, hogy mit kentem a késre, sem arra, hogy azt kéri, ne fájjon neki az, hogy megszúrom. Úgysem fáj, ha meg lenne fájdalom, akkor úgysem tudnám úgy megszúrni vagy megvágni, hogy ne érezze. A test tele van érző ideggel, bár ha a hajából vágnék le, akkor talán nem fájna neki. Igaz, nem vagyok biztos benne, hogy azzal tudnék neki sérülést okozni.
- Traumnis- részemről, egy pár másodperces kis pengecsapkodásnál nem feltétlenül fontos, ha tudom, ki volt az ellenfél. Rengeteg emberrel párbajoztam már, név pedig nem nagyon szokott megmaradni, bár ha neki ez az első alkalom, akkor talán fontos lehet neki az én nevem.  Egész szoros, talán megjegyzem én is az övét.
A két tőröm keresztezve hárítom a szúrást, ami így, hogy ugyanoda támadt, már annyira nem ért váratlanul. Nincs már túl sok életpontom, még a méreggel együtt sem biztos, hogy túl sokáig bírom. Azonban, szerintem ő még rosszabbul áll, és úgy tűnik, semmi védelme nincsen. Csak egy lenéző mosollyal válaszolok az illemet illető megjegyzésére, akármennyire nem vágom az illemet, beszólogatni idegeneknek nem igazán illendő dolog.
- Neked meg a mai világról, már nem a 18. században vagyunk. Volt ez az emancipáció-esélyegyenlőség dolog, szóval ugyanúgy kinyithatod nekem az ajtót, meg fizetheted a számlát- persze, én is udvarias vagyok azokkal a lányokkal, akik fontosak nekem, például Kattal, de a lányka eddig nem igazán lopta be magát a szívembe. Hiába lehetünk köbö hasonló korúak, nekem valahogy nagyon gyereknek tűnik, és kicsit fárasztó.
A bal kezes tőröm a jobb vállába próbálom beleszúrni, bejuttatva még egy adag mérget, ha eltalálom, de a jobb kezes tőröm most a fontosabb, mivel aktiválom a különleges képességem. A vörösen felizzó penge, ha talál, véget is vet a harcnak, vagy legalábbis, minimális életpontja marad. Kezdek ugyan kicsit fáradni, de ha nem áll elő valamivel, már nem győzhet.
Mindkét támadás talált, és ez elég is volt hozzá, hogy teljesen vége legyen a harcnak, a jobb kezes szúrásom már felfogja egy erőtér, ami azt jelenti, hogy nem élte volna túl. Egy elégedett mosollyal hátrébb lépek néhányat, és elteszem a tőreimet.
- Asszem, hogy vége.



/Bal kéz: első normál Jobb kéz: második normál/


A hozzászólást Traumnis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 27 2014, 13:45-kor.
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 27 2014, 13:38

The member 'Traumnis' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Shakan vs Traumnis 4766604805_c1598fabbe_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Shakan vs Traumnis 4766610511_dda12706fc_s Shakan vs Traumnis 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 01 2015, 20:52

Ossu!

Lezárom a KT-t, 20 exp és 50 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shakan vs Traumnis Empty Re: Shakan vs Traumnis

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.