Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kimiko vs. Peter

3 posters

Go down

Kimiko vs. Peter Empty Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Kedd Nov. 27 2012, 14:07

A sétánk közben a korábbi párbajunkon gondolkoztam és azon, hogy az akkori ellenfelünk merre mehetett. Sajnáltam, hogy csak úgy elfutott, de ugyanakkor örülnöm is kellett volna, hogy nyertünk ellene. Én örültem valamennyire, de a társamnál jobban, ha akartam, se lehettem volna boldogabb emiatt. Teljesen lázba jött és kereste számunkra a következő ellenfelet a győzelem reményében. Mellkasát a földhöz nyomva, mintha vadászni készült volna, úgy szemlélte a körülöttünk levőket.
- Nem. Túl nagy. – vicsorított egy pocakos fiúra, ki ránézésre körülbelül másfél fejjel lehetett tőlem magasabb. Ruháiba vagy ötször beleférhettem volna.
- Nem. Túl kicsi. – húztam félre a számat, miként egy soványabbnál is soványabb fiút nézett ki nekünk. Szegény, szemüveges, esetlen fiút nem akartam bántani.
- Nem. Túlontúl erős. – egy lovag sétált el mellettünk vállán egy jó három méteres lándzsával.
Miközben a hatalmas fegyvert csodáltam, Hisame hangos morgásba kezdett és kellett észrevennem, hogy egy újabb célpontot írt a képzeletbeli listájára. Figyeltem, hogy tekintetével merre nézett, majd vettem észre egy gyönyörű lányt nem sokkal előttünk. Haja rózsaszínes, szemei tűzpirosak voltak. Alakja karcsúsága és arca szépsége miatt sok fiú fantáziájába lehetett már főszereplő bizonyos helyzetekben.
- Nem, nagyon nem szeretnék még egy lányt. Nézzél másikat. – szóltam, de mintha az ellenkezőjét értette volna, mit mondtam neki és kezdett el rohanni a lány felé – Hisame állj meg! Ez nem így működik! – kezdtem el futni utána, de nem sok esélyem volt, hogy elérjem őt, nagy volt a tömeg és ő fürgébb volt tőlem.
Löktem félre az embereket, míg ő a lábak közt egyszerűen szaladt. Végül elrugaszkodott a földtől a lány felé és kaptam el a levegőben sikeresen a farkát. Hallottam fogait miként csattogtatta, hallottam, hogy már rég harapta volna az ártatlan lányt, de húztam az ölembe a testét és tartottam erősen őt.
- Hisame, nyugodj már meg! – szóltam rá hangosan, majd hogy látta nem szabadul a fogságból, nyugodott meg egy kicsit.
- Elnézést kérek, - néztem fel a lányra – a sárkány túl lelkes és nehéz visszafogni őt. – próbáltam mosolyogni a megértés érdekében - Csupán csak párbajozni akartunk volna és ő téged szemelt ki magának. Ötletem sincs miért téged, – sóhajtottam - de én nem akarlak bántani, túl szép vagy és tested túl törékenynek tűnik, hogy ártsak neked. Bocsánat még egyszer. – mosolyom őszinte volt, míg eszembe nem jutott, hogy más szavakkal, de legyengéztem a lányt.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Kimiko vs. Peter 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kimiko vs. Peter Empty Re: Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Kimiko Kedd Nov. 27 2012, 14:33


//Hazudtam, Peter Razz //

A városban szaladgáltam, jobbra-balra. Nem tudjam, mit tegyek. Unatkoztam. Semmi jó küldetést nem találtam, ami segített volna nekem. Csakis olyat, ami túl sokat kér. De nem ad viszonzásul semmit, vagy csak egy zsemlét, vagy csak egy pár colt. Szinte semmit. Ez a tipikus „Morzsákat lázárnak” küldetés, csak azoknak kedvez, akik szegények pénzben, és még gyengécskék is, de az ilyen emberek, általában a legboldogabbak. Mivel a városban császkáltam, ezért minden felszerelést levettem magamról, itt szabadon érezhettem magam. Szokványos ruhácskámba voltam.

Kimiko vs. Peter Anime-girls-yuzuriha-inori-540x960

Jól éreztem magam, ma annyira nem volt napos az idő. Hűvös volt egy kicsit, felhős az égbolt. De ha épp a felhő nem takarta a napot, akkor dögmelegség volt. Egy ilyen nap, tökéletes egy kis szórakozásra. Sétáltam… Jobb kezemmel, a hajamat piszkáltam, játszottam a végével. Közben nézelődtem, a furábbnál furább emberek között. Láttam egy pár kétségbeesett arcot, néhány boldog arcot is. Ez megkönnyebbülést okozott, hogy a játékosok kezdik megszokni ezt a világot, és szembesülni azzal, hogy jelenleg ez az ő világuk. Mikö9zben sétáltam, egy fura sárkány kinézetű állat, rám akart támadni. Szerencsére az állatkát megállította a gazdia. Először megijedtem, de utána eszembe jutott, hogy nem sebezhet meg, mivel békés zónában vagyunk. Csak ha pvpt akar, az illető, maximum akkor. A gazdija udvarias volt velem. Bocsánatot kért, ez tetszett. Elmosolyodtam.
- Semmi baj. Kimiko vagyok.
Válaszoltam a dolgokra. Utána, valami párbaj dologról beszélt, én megértettem a dolgot. Láttam, hogy nem csak én unatkozok ezen a napon. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen világban is lehet unatkozni, mint ez. Amikor elhatároztam, hogy átviszem a játékot, azt gondoltam, hogy minden küldetést elvállalok, és megpróbálok bekerülni a legerősebb játékosok közé. Egy frászt. Azt a szintet elérni… Lehetetlenségnek látszott számomra. De csak úgy tudom meg, hogy mennyire vagyok gyenge, hogyha kiállok egy pár ember ellen, és összecsapás útján meglátjuk, ki az erősebb. A gyomrom, megint éhesnek vallotta magát, ez egy tökéletes lehetőség volt, vagy akár motiváció, arra, hogy párbajozzak vele.
- Rendben, harcolok veled.
Tartottam egy kis szünetet, majd megfogalmaztam a tétet.
- De van egy feltétel! Ha én győzök, akkor veszel nekem valami finomat. Ha te győzöl, akkor veszek neked, és az állatkádnak valami finomat.
Üres hassal, legalább van egy kis motivációm, mert a potya kaja, mégis jobb, mint az, amiért meg kell dolgoznod. Habár, ha én ezt a fiút lenyomom, az már elég megdolgozás a kajáért.
- Természetesen, nem itt fogunk harcolni, hanem odébb megyünk, és a küzdelem csak a fél életig fog tartani. Rendben van …?
Tettem még hozzá. De ekkor eszembe jutott az, hogy az illetőnek a nevét sem tudom.
- Bocsi, elfelejtettem megkérdezni. Kit tisztelhetek személyedben?
Kérdeztem tőle, kissé elpirulva, mert valójában teljesen ki ment a fejemből a modor. A játék kihozza belőlem a modortalanságot, no meg a jólneveltséget. Na jó, az már rég kiment a fejemből. Nem is tudom, hogy fogok ellenük küzdeni. Elég erősnek látszanak, ha az állatkája ilyen merészen mereszti a fogát mindenkire, és mindenkit meg akar támadni. Fura…. Fura… Ez a világ magában, az egész, egy nagy FURA. Nem is Sword Art Onlinenak kell nevezni ezt, hanem a fura emberek világának. Köztük ott vagyok én is. De mondjuk, ez jó. Nem unatkozunk legalább. Amíg meg nem jelent ez a fiú, gőzöm se lett volna, hogy mit csináljak. De most tudom. Harcolni akarok vele, ki akarom próbálni, mennyire vagyok erős. Mobokhoz igazán nem viszonyíthatom magam, mert az nem lenne fair.
Észbe kaptam nagy elmélkedéseim közepén. És máris intettem magam elé a levegőben, és kihívtam egy fél életes párbajra a fiút. Majd mondtam:
- Azért, még most ne fogadd el, menjünk először odébb.
Az idő limitet végtelenre állítottam, szóval akár reggelig harcolhatunk. Más megkötések nincsenek, csak annyi, hogy az első, aki fél hp alá megy, az veszít. No meg a kis alku, amit ha elfogad akkor elfogad, ha nem, hát akkor sajnos nem. Muszáj lesz magamnak valami étel után kutatnom… Ami azért, eléggé szomorú lenne. Észbe kaptam, és gyorsba felszerelkeztem, már amennyi felszerelésem volt. Az pedig egy kard, és egy kezdő ruha. Annyira már nem is tűntem ki a többi ember közül. A fiú reakciójára vártam.

_________________
Színecském, hogy el ne felejtsem :3 #EEAEEE
Kimiko vs. Peter Inori_signature_by_sacredlith-d4ynnda

Harcművész
Spoiler:
Kimiko
Kimiko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Nov. 25.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kimiko vs. Peter Empty Re: Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Kedd Nov. 27 2012, 15:12

- Azért, még most ne fogadd el, menjünk először odébb. - gondolt a hívásra.
Meglepődtem, hogy ilyen egyszerűen elfogadta a párbajt, ugyanakkor kételkedtem benne, hogy egy lány ellen kellett volna továbbra is harcolni. Ha dühös lett volna rám, könnyebb lett volna, de kedves volt, szép volt a mosolya, nem volt okom, hogy üssem őt.
- Peter vagyok, ő meg Hisame. – mutatkoztam be és mutattam be a társam is neki – Ha nyersz, akkor meghívlak téged, ha megmondod te is a neved. – nevettem fel egy kicsit. Tetszett, hogy békésnek hitte a küzdelmünk végét.
Hogy a ruháját át és kardját a kezébe vette, másképp tekintettem rá. Ellenfélként és nem egy szép lányként, legalábbis így próbáltam több kevesebb sikerrel. A fél életes küzdelemre korábban bólintottam, mit nem is bántam most. Kezdő ruhám nekem is volt, majd magamra vettem a köpenyem és az ujjaim közt szorítottam a pálcámat is.
- Hát sok sikert inkább magunknak kívánok. – motyogtam magamnak – Kezdődjön akkor. - távolabb léptünk egymástól és egy perccel később már kezdődött is a párbajunk.
Néztem őt még egy pillanatra, majd sóhajtottam fel. Valamiért vészjóslóan tekintetem a küzdelmünk kimenetelére. Mintha egy kalózhajón éreztem volna magam, mikor a kapitány jegyzi meg, hogy lányt nem kíván a fedélzetre.
Nem volt taktikám, csupán csak szabadjára engedtem Hisamét, ki gondolkodás nélkül indult meg felé. Jól tudtam, még nem sérül meg, addig nem hallgat rám, így fölöslegesnek éreztem bármit is mondani a társamnak. Bár kicsiny volt a sárkány termete, négy lábával gyorsan futott a földön és használva a képességem tettem könnyebbé a testét egy pillanatra, hogy az elrugaszkodása gyorsabb legyen neki. Csak remélni tudtam, hogy nem kerül nyársra a lány kardja végén, miként felé ugrott.


_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Kimiko vs. Peter 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kimiko vs. Peter Empty Re: Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Kimiko Kedd Nov. 27 2012, 18:02

//A Postom a dobókockán fog alapulni, le lesz írva, hogy mikor mi van Very Happy Remélem majd érthető lesz. Megpróbálok most nem kisregényt írni >.<//

Bemutatkozást kért tőlem. Talán elfelejtette a nevem. Miközben mentünk oldalra, elmondtam neki a nevem megint.
- Kimiko vagyok, de már említettem.
Mondtam, egy szolid mosoly keretében. Ez után megkezdődött a harc. A petje, valósággal be volt dühöngve rám, nem tudom mi ütött beléje, meg akart engem enni. Talán ennyire finomnak néztem ki? Jó, még oké, hogy a fiúknak bejövős vagyok… De az állatoknak?!?! Az azért már túlzás… Nem vagyok én zoofil. Gondolkodtam, hogy mit tegyek, mivel még nincs sok tapasztalatom. Kezdetnek, nem ártana megmarkolni azt a kardot. Hát, nagy elmélkedésemben, kihúztam a kardot a tokjából, magam elé raktam, de csak egy kézbe fogtam. Így kényelmesebb volt, és netán, ha valami lenne, akkor a bal kezemmel még akár boxolni is tudok. Bár ez nem hiszem, hogy sok sebzést vinne be az ellenfélnek.

Nos, lényeg a lényeg. A pet megeredt felém. Hírtelen nagy gyorsaságra kapcsolt az állatocska, nem tudtam mit tegyek, bepánikoztam egy kicsit.

Lássuk, mit fogok elkövetni.

Ha 1-2őt dob a kocka:
A pet megsebzett, nem sikerült kikerülnöm a támadást, csak egy kis részét sikerült levédeni. Megharapta a combomat, de nem vészesen, mivel még colt páncélpontom, meg egy kicsit érkeztem reagálni a dologra, és odébb húztam a lábam. (mert a gyorsaságom nagyobb) Ez esetben nem marad páncélpontom, és lemegy még 1 életpontom. Összesen marad 19 HP-m.

Ha 3-4et dob a kocka:
A pet sebzését sikeresen kivédtem, minden pontom megmaradt. Sajna sebzést nem tudtam bevinni, mivel még nem éreztem rá a harc ízére, nem tudom, hogyan kell pontosan visszaütni, ezért csak közelebb ugrottam. Ez nekem kedvezett, ugyanis közelebb kerültem az irányítóhoz.

Ha 5-6ot dob a kocka:
Teljes mértékben kikerültem a pet sebzését. Sőt, még ügyesnek is éreztem magam, és vissza is sikerült ütnöm. Megpróbáltam a pet nyakát célozni, és ezzel egy erős ütést mérni rá. Megpróbáltam eltalálni, de kitudja, hová megy a kardom, lehet, hogy csak a levegőt nyestem meg.


//Gondolom érthető, és most feleannyit írtam, ne kelljen sokat olvasni >.< //

_________________
Színecském, hogy el ne felejtsem :3 #EEAEEE
Kimiko vs. Peter Inori_signature_by_sacredlith-d4ynnda

Harcművész
Spoiler:
Kimiko
Kimiko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Nov. 25.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kimiko vs. Peter Empty Re: Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 27 2012, 18:02

The member 'Kimiko' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kimiko vs. Peter 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kimiko vs. Peter Empty Re: Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Szer. Nov. 28 2012, 09:31

Hisame támadása sikertelen volt, de a lelkesedés nem csappant. Kezdőkésemhez nyúltam és dobtam meg vele a lányt. Vártam, hogy a penge miként áll a lány mellkasába, de a kés, majd két méterrel suhant el a lány feje fölött és állt a földbe nem sokkal a társam előtt.
- Ez reménytelen. – sóhajtottam nagyot. A fegyverkezelési képességem a nullával volt egyenlő, de valahogy mindig reménykedtem benne, hogy mint a filmekbe a főhősök, én is meg tudok dobni a fegyveremmel valakit.
A sárkány nagyot nyelve hajolt ki a lány mögül és nézett rám kikerekedett szemekkel. Nem értette, hogy miért akartam őt bántani.
- Bocsánat, - vakartam a fejem tetejét zavaromban – nem téged céloztalak. – társamon látszott egy pillanatra a bizonytalanság, ugyanakkor ismert már annyira, hogy tudta mennyire szerencsétlen vagyok - Reménytelen vagyok. – váltam szomorúvá és döntöttem el magamban, hogy a késdobálást hajnalokig fogom tanulni, hogy egyszer sikerüljön a támadás.
Sikertelen cselekedetemmel a lány került most kedvező helyzetben, ugyanakkor két tűz között volt. Egy harcias kicsiny sárkány és egy hasznavehetetlen idomár között. Az én életem számított, engem kellett sértenie, hogy az életpontjaim csökkenjenek, így vártam, hogy megindul majd felém. A kard nem állt olyan biztosan a lány kezében, így éreztem némi reményt. A pálcámmal jeleztem Hisaménak, hogy nyugodtan támadásba lendülhet újra, ha akar, de emeltem is a kezem védekezésképp Kimiko ellen. Bár a kéz nem sokat érhetett a kard ellen, így készültem elhajolni is a fegyvere ellen, ha már én olyan sikeresen megváltam az enyémtől. Nem volt mit tenni, most Kimiko következett, vártam a cselekvését, hogy miként dönt.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Kimiko vs. Peter 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kimiko vs. Peter Empty Re: Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Kimiko Szer. Nov. 28 2012, 20:18

//A gyorsaságom duplája elviekben a tiédnek, bocsi, ha netán VP-s lenne //

Két tűz közé kerültem. Még sosem láttam akcióban egy állatidomárt, nem értettem, mire az a pálca a kezébe. Netán azzal tud valami hula-hopp varázslatot tolni, amitől békává változtam. Érdekes volt. De az, hogy kettő között voltam, nem tetszett. Ő egyből támadott, egy kést dobott. Azt a kést, eléggé érdekesen dobta. Csak úgy repült fölém, azt hittem, fejbe kap, de mégsem, fölöttem ment el. Próbáltam nem nevetni, ami sikerült is, csak egy mosolyt engedtem meg magamnak állva nem messze tőle. Még megvolt mind a két páncélpontom, meg a teljes életem is. (itt még nincs rajtam a köpeny, meg a bőrruha.) Majd bocsánatot kért az állatától, mert az úgy látszott, mintha az állatkáját akarta megsebezni. Majdnem… Közel volt, hogy az állatát eltalálja. Eléggé esetlen kis fiú volt. Vagy csak játszotta az eszét? Nem tudhatom, itt mindenki fura személyiség, nem lehet megmondani, hogy most igazat beszél-e, vagy sem. De ez a fiú eléggé zöldfülűnek látszott, pont, mint én. Én se vagyok képes normálisan forgatni ezt a kardot, bántam is, hogy nem raktam több pontot a fegyverkezelésre. Következőleg feltétlen erre fogok rakni, vagy gyorsaságra. Pontosan még nem döntöttem el, majd később. Ráérek… Mert ameddig én elérem azt a szintet, hijajjjj… Mi lesz itt… Addigra már mindenki a 30 szintjét fogja taposni, akkor lesz csak igazi pokol számomra. De, akcióba kellett lendülni!

Ha, a kocka 1-2őt dob:
A pet nekem ugrik, megharapja a kezemet, és leüt engem, teljesen 17 hpig. Ekkor megpróbálok hátrébb ugrani, de ugrásom közbe, előrelökni a petet. Így megint én kerülök hátrányos helyzetbe, mert a használót kellene célozni, de így nem tudom, ha ott az a pet. Sok tapasztalatom nincs az MMORPG-k terén, de sok értelmét a pet sebzésének nem látom, úgyis akkor van vége, ha a használó jut fél hp alá.

Ha a kocka 3-4et dob:
A pet nekem ugrik szintén, csak egy kicsit sikerült odébb húzni magam,így elkapott még, de nem teljesen sebzett. 19 HP-m maradt, és nulla páncélom. Ez szomorúan hatott rám, máris nem mosolyogtam úgy, mint ahogy szoktam. Komolyra akarom venni a szót, és a következő támadásomba bele fogok adni mindent, talán még a speciális képességemet is. Bár azt kár lenne, nem akarom felfedni. Bár ő már lehet megmutatta? Mert valamit varázsolt régebben, attól a petje szuper gyors lett, mint valami kutya, aki szteroidokon lenne. Csak ez sárkány volt, és jóval erőseb lehetett egy szimpla kutyánál. Méghozzá jégből volt. Nem kívántam nagyon, hogy befagyassza valamimet, pedig már meg is harapott. Azt hittem, idővel lefagy a kezem, de nem éreztem semmi változást a kezem tájékán, minden olyan volt, mint régen. Ettől nem kell félnem, úgy látszik.

Ha a kocka 5-6ot dob:

Kikerülöm a pet támadását, sőt még egy kézzel sikerült is elkapnom őt, és odébb dobnom. Feltehetőleg sebzést nem kapott be, egy lány dobásától. Bár nem tudom, annyira én nem ismerem a játék mechanikáját, hogy csak így megmondjam, hogy sebeztem vagy sem. Ekkor akcióba lendültem. És a fiú felé vettem az irányt. Teljes gyorsaságra kapcsoltam, ami 4, és a fiúnak a bal vállát céloztam. Egy egyenes szúrást akartam bevinni neki. Ami lehet, hogy talált, de lehet hogy nem. Ha talált, akkor megpróbálok a háta mögé kerülni. Ez a szaladgálás kicsit kifárasztott, ha sikerült, ha nem. Kellett volna, a kitartásomra is rakni. Nem tudom, minek osztottam ilyen felelőtlenül a pontjaimra. Ez rámutatott gyengeségeimre, amiből egyelőre nagyon-nagyon sok van. Az egyetlen megnyugtató dolog, hogy a fiú legalább, pont olyan zöldfülűnek látszik, mint én. Bár lehet, hogy tapasztaltabb, mert a petje elég merészen támad.
EDIT: bocsi, egy szót cseréltem ki. Felfedte---->megmutatta


A hozzászólást Kimiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 28 2012, 20:20-kor.

_________________
Színecském, hogy el ne felejtsem :3 #EEAEEE
Kimiko vs. Peter Inori_signature_by_sacredlith-d4ynnda

Harcművész
Spoiler:
Kimiko
Kimiko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Nov. 25.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kimiko vs. Peter Empty Re: Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 28 2012, 20:18

The member 'Kimiko' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kimiko vs. Peter 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kimiko vs. Peter Empty Re: Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Szer. Nov. 28 2012, 21:49

A társam ügyes volt és sikerült megsebeznie Kimikot, de féltettem is őt, hisz egy kardos lánnyal állt szemben. Nem igazán volt ötletem, hogy hogyan tudtam volna segíteni neki, pedig akartam, hisz élesnek tűnt a lány fegyvere.
Szinte már toporzékoltam, hogy szülessen ötletem, majd fel is gyúlt egy pillanattal később az a bizonyos villanykörte a fejem tetején és jutottak eszembe nagyapám bölcs szavai. „ Öleld ellenfeled, hisz ha két kezével ölel téged, nem tud fegyvert rántani.” Akkor nem tudtam, hogy egy kisgyereknek miért mondta ezt, de most jól jött a tanácsa, most meg tudtam fogadni ezt. A cél megvolt, ugyanakkor a kivitelezésen még gondolkodnom kellett. Léptem egyet és egy váratlan kérdés jutott az eszembe.
- Ha ölelem, utána mit csinálok vele? – szóltam magamhoz, de kérdésem részemről megválaszolatlannak tűnt, végül jutott eszembe, hogy nem voltam egyedül. Hisame velem volt és gondoltam, hogy majd a fenekébe harap a védtelen leánynak.
Ördögi tervemet egyszerűen csodásnak hittem, jobb volt, mint egy egyszerű hajhúzás, vagy oldalba bökés, azonban még közel kellett kerülnöm Kimikohoz, mi nem tűnt könnyű feladatnak. Csupán csak egy karddal volt hosszabb keze, mint nekem és nem tudtam, hogy a kard egy tapasztalt harcos, vagy az ő kezébe volt veszélyesebb. Hisz a csápolás összevisszaságát nem lehetett kiszámolni, ha esetleg ilyen számomra szerencsétlen tetthez folyamodott volna.
Sietve indultam meg a társamhoz, ki vicsorítva morgott a lányra beleélve teljesen magát a viadalba.
Készültem, hogy majd hajolni kell egy vágás elől, de se akrobatikai tudással nem rendelkeztem, se a gyorsaságom sem volt kiemelkedő. Ha sérülést szerezve is, de két kezem közt akartam tudni Kimikot és e szándékkal indultam meg felé oldalamon a támadásra készen álló társammal. Ha támadni akart volna Kimiko, tudás szegényen igyekeztem volna kikerülni pengéjét, ha nem akkor csak ölelni őt.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Kimiko vs. Peter 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kimiko vs. Peter Empty Re: Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Kimiko Csüt. Nov. 29 2012, 14:56

Az állatka sikeresen megharapta a kezemet, de nem teljesen sebzett meg. Hála istennek, ha most teljes sebzést bekaptam volna, nem tudnám, mit csináljak. Ámde, én kerültem most a rossz helyzetbe. Hátrébb voltam, túl messze volt az állat gazdája. Ekkor a fiú egy fura dolgot tett. Elindult felém. Fegyver nélkül csak egy pálca volt a kezében, nem tudtam mit csináljak. Ez mégis, mit akar? Ha csak így jön, akkor simán hason szúrhatom, az pedig teljes sebzést jelent számára. Miközben ő jött felém, én magam elé raktam a kardot, pont úgy, hogyha közeledik, akkor a hasábba tudom állítani. Rendes körülmények között, ezt nem tettem volna meg, de hála a játék mechanizmusának, ha hason szúrom ezzel a karddal, akkor ő nem fog érezni semmi fájdalmat. Érdekesnek számított ez a dolog, az ízeket érezzük, a csikizést is érezzük, de a fájdalmat nem. És mi van akkor, ha már annyira nevetünk, hogy az szinte fáj? Majd egyszer, ki kell próbálni.
Szóval a kardom, magam elé raktam, hogyha a fiú közeledik, akkor a hasába tudjam állítani. Lassan közeledett felém, legalábbis én úgy éreztem. Ezért gondoltam, hogy nekem több pontom van a gyorsaságon. Ez bátorsággal töltött el, ezért elhatároztam, hogy nem várom, meg amíg a fiú ide jön. Hátrébb húztam a kardot, és egy nagy lendülettel próbáltam ott teremni a fiú mellett. Nem tudom, lehet eltaláltam, lehet nem. De ha eltaláltam, akkor a gyomrát szúrtam meg. Bár lehet, hogy ő közbe elmozdult, ezért csak a kezét sebeztem meg. A másik faktor, pedig a petje, ő meg is támadhat utána, mivel nyílt vagyok a támadásokra, miközben a kard a gyomrában van. A kardom pedig, nem fogom csak úgy otthagyni a gyomrába, mert akkor, nem lesz mivel harcolnom, és én nem vagyok egy harcművész, hogy csak úgy lazán lenyomjak mindenkit ököllel. A kard, szerintem, fontos szerepet játszott egy kardforgató életében… Olyannak kellett lennie a kardnak, amilyennek a gazdája szeretné látni. Ez egy jó ötletet adott nekem, hogy a harc után, megpróbálom átfestetni a kardom, vagy néhány részét átcsinálni legalább. Még az is jobb lenne, ha már csak a színe más lenne, mert ez az alap kinézet, eléggé silány, csúf, és gagyi. Jelenleg, szívesebben harcolnék kézzel, na, jó, azért mégsem. Mostani ellenfelem is érdekes volt, de neki nem kellett szép kard, vagy pálca. A petje, az eléggé félelmetesen nézett ki, ahhoz képest, hogy még csak baby volt, eléggé, hogy mondjam… ERŐS. Jégsárkány, pont így képzeltem el álmaimban egy sárkányt. A játékkészítők eléggé reálisan ábrázolták ezt a fajta sárkányt. El sem merem képzelni, hogy mi lesz ez a sárkány, ha megnő. Ha ez a sárkány nagy lesz, akkor aztán a városba különcnek fog kinézni ez a fiú, mert azért, a sárkányok, történetesen nagyoknak vannak ábrázolva a történetekben. Vagy, itt úgy van, hogy marad akkora, amilyen most és csak erősebb lesz? Ez érdekes. Gőzöm sincs, hogy mi lesz vele. Majd meg kell kérdezni ilyen dolgokról egy spéci szakértőt, aki vágja az ilyen dolgokat, de van itt olyan? Nem hiszem, hogy a játékkészítők egyike legalább be lenne zárva ebbe a játékba, mert az cheatelésnek számítana, ő ismerné a legjobban itt a játék mechanikáját, és kenné-vágná a kiskapukat a játék kiviteléhez. Na mondjuk, tényleg csalás lenne, de ha egy ilyen ember kivinné a játékot, akor megkönnyítené egy csomó ember dolgát, kevesebben halnának meg. Így is, a játék indulásánál, sokan haltak meg, köztük, egy számomra nagyon fontos ember. Próbáltam komoly arcot vágni, de nem olyan komolyat, hogy mindjárt megölöm az ellenfelem, csak szimplán, most nem mosolyogtam annyit, mint szoktam. Mert azért, a harc az harc. Ha nem veszem komolyan, az tiszteletlenség az ellenfelemmel szemben. Nos, a fiút hason próbáltam szúrni. A petje, nem tudom hol volt, mivel a fiú nyíltan jött rám. Ha a petje megtámadna, akkor megpróbálnék kitérni előle. Ha nem, hát akkor a pet szereti, ha a gazdáját nyúzzák. Még én sem hagynám, hogyha az egyik társamat csak úgy, hason szúrnák, oda szaladnék megmenteni őt. Ha sikeresen megtámadtam őt, akkor a háta mögé próbálok szaladni, olyan 2 méterre tőle. Persze, a pet közbe megtámadhatott engem, de ez nem érdekelt.

//Most dobókockázz te, vagy nem tudom >.<//

_________________
Színecském, hogy el ne felejtsem :3 #EEAEEE
Kimiko vs. Peter Inori_signature_by_sacredlith-d4ynnda

Harcművész
Spoiler:
Kimiko
Kimiko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Nov. 25.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kimiko vs. Peter Empty Re: Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Nov. 29 2012, 18:02

[off] Akkor a has szúrás miatt 18 életpontom maradt és a páncélom is eltűnt. [/off]

Hát az ölelés nem olyanra sikeredett, mint amilyennek képzeltem. Nem volt a karjaim közt a lány és nem szorítottam őt magamhoz. A kardját a hasamba állította mélyen és látszott, hogy a kedves, mosolygós Kimiko, most határozott tekintettel volt. Egy komolyabb lány állt előttem, mint percekkel ezelőtt és sajnáltam ezt. Nem, hogy komolyan vette a harcot, hanem hogy így belefutottam a fegyverébe. Be kellett látnom, hogy ostoba ötlet volt részemről ez az „Ölelés-taktika”. Listáról kihúzva, hogy mit nem teszünk meg legközelebb!
Ellenfelem nem vált meg a fegyverétől, hisz csak az volt neki és került a hátam mögé. Szokatlan volt még ez a fajta fájdalommentesség, de nem törődve a sérüléssel néztem előre. Hisame volt előttem és mögöttem Kimiko. Nem akartam, hogy hátba szúrjon engem, így fordultam gyorsan, hogy szembe legyek vele.
- Hisame! – kiabáltam társam nevét, majd éreztem, hogy miként mászott rám és rugaszkodott el rólam.
A sárkány viszonylag felülről, úgymond az égből támadott, míg én inkább alulról rúgtam a lány felé. Egy kardja volt csupán kettőnk ellen. Tudatában voltam, hogy egyikünk sérülni fog, de azzal is, hogy nagyon nehéz helyzetbe került így a lány. Gyors volt, ez látszott miként mögém került és csak remélni tudtam, hogy nem tér ki a támadásunk elől. Lett volna rá lehetősége, hisz mindketten szemből támadtunk felé.
- Most megvagy! – mondtam kicsit hangosabban a cselekvésünk közben. Reméltem, hogy elhiszi a szavaimat és reméltem, hogy ezzel elbizonytalanítom őt. Jó lett volt, ha egy pillanatra hatni tudtam volna rá, de ettől függetlenül nem tartottam ostobának őt. Vagy ha ő az volt, akkor én még inkább.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Kimiko vs. Peter 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kimiko vs. Peter Empty Re: Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Kimiko Csüt. Nov. 29 2012, 20:25

Sikerült a támadásom, és még sebzést sem kaptam be tőle. Fantasztikus érzés volt, hogy végre, meg tudtam valakit ütni, méghozzá úgy, hogy én nem sebeződtem ez által. De a fiú egyből kapcsolt, nem is akár hogy, egy érdekes taktikát használtak. Ha ezt, ellenem használták volna a rendes világban, akkor csak átugrok köztük, de mivel itt minden a pontokon alapszik, nekem pedig nincs akrobatika jártasságom, ezért nem is tudok csak úgy elszambázni köztük. Miről beszélek én? Ha ezt a való világban használták volna ellenem, én már rég messze futottam volna, mert azért, nem mindennap lát az ember, egy jégsárkányt. Főleg nem olyat, amelyik meg akarja őt ölni. Nem tudtam, mit tegyek, be is pánikoztam hirtelen. Mert azért, a fejemre, egy sárkány támadott, alulról pedig egy fiú akart megrúgni, ha az egyiket kivédem, akkor a másik elkap. Ez nem volt valami jó. Az ütéseik eltaláltak, a fiú kiáltása miatt, nem tudtam mit tegyek, ez teljesen demotivált engem. Egy csúnya kis sebzést szenvedtem el. Maradt összesen, 13 HP-m, nem sok kellet, és máris vége a párbajnak. Nekem pedig a hasam, üresedett, nyerni akartam, nincs kedvem ételt fizetni nekik… Ez nem az én stílusomban van, elbukni egy párbajt. Az ütés és lökés erejétől hátrébb kerültem. Guggolva voltam, egyik kezemmel a földet fogtam, a másikban pedig a kardot tartottam. Valamit ki kellett találnom. Kerüljek a háta mögé? És úgy támadjam meg? Ááhh, ezt a trükköt már elsütöttem… Támadjam meg a petjét? Azt nem érdemes megtámadni, mivel ő még mindig, majdnem maxon van, én meg majdnem meghalok mindjárt. Nem jó… Nem jó… Kifogytam az ideákból. Pedig a TV előtt ülve, sokszor kritizáltam a főhősök mozdulatait, hogy hátulról kellene támadni, vagy épp oldalról, most pedig, egy halványlila dolgot sem tudok kitalálni, mit tegyek. A petje a fiúnak nagyon zavart, még ha meg is támadom a fiút, akkor a pet támad meg engem. Ha pedig, a pet támadja meg a fiút, akkor pedig a fiú támad meg engem. Nagyot néztem magam elé a levegőbe, ki voltam fogyva az opciókból, és rájöttem, hogy mennyire előnyös egy kaszt ez az állatidomárság. Az állatkád megvéd téged, te meg az állatkádat. Ha jól csináljátok, akkor az ellenfél mindig kap sebzést. Most jöttem rá, hogy hülyeség volt kihívnom ezt a fiút, főleg, fogadást tenni ellene. De ekkor, mintha megvilágosodtam volna, 40 millió és még 10 lámpa gyúlt ki a fejemben! El is feledkeztem az én speciális képességemről, ami elvileg, nem gyenge. Bár, nem tudom, hogy kinek milyen képessége van. Lehet, hogy valakinek van olyan, hogy csak úgy rám rakja a dolgot, és én máris megdöglök tőle. A fiúé biztos nem olyan, mert akkor már használta volna, és nekem már akkor lőttek. Feldobtam volna a virtuális pacsketot. Gyengének éreztem magam, még mindig, de a képességem sok önbizalommal telített meg. Ezért a lábamhoz raktam azt a kezem, amelyikkel a földet tartottam. És mondtam:
- Fairy Charm.
Halkan mondtam, nem ordítottam, mint valami képességet egy animéből. Pont úgy, hogy a fiú is értse a dolgot. Mivel, a lábamhoz raktam a kezem ezért a gyorsaságom megnövekedett. Így 3al lett több a gyorsaságom, ami jelenleg a 4 alap mellett, 7.(2 körig) Ez már jóval gyorsabb, mint az ellenfelemé. Bár pontosan nem tudhatom, lehet, hogy ő eddig nem használta a rejtett tartalékait. És csak hülyének akart tettetni, vagy éppen el akarta velem hitetni, hogy nem vagyok annyira gyenge, amilyen, de a végén meg akarta mutatni, milyen is a hardcore gaming ebben a világban. Amit még persze nem tudtam, mert még nem párbajoztam, csak mobokkal verekedtem. Amit bevallok, nem egy nagy dicsőségnek számítok, mert ezen a szinten azok a mobok amit eddig öltem, nem okoztak valami óriási kihívást. Most, a 7es gyorsasággal, aztán megnőtt az arcom. Egyből bátor lettem, és éreztem az erőt a virtuális - de nem létező- ereimben, igazsággal hősnek éreztem magamat. Ekkor felálltam, Egy nagy lendületet vettem, és egyenesen a fiú torkát próbáltam célozni, ha sikerem van, eltalálom. Ha még nagyobb sikerem van, akkor az iszonyú – viszonyítási alapon – gyorsaságommal, még a petnek is érkezek bevinni néhány pont ütést. Persze, ők mind e közben érkezhettek engem megsebezni, mert azért, nem voltam én annyira villámgyors, hogy 2 embert csak úgy nyissz-nyissz kinyírjak. Mindent megtettem, azért, hogy teli legyen a hasam. Mert az üres has, kihozza az emberből a harcost. A sok akció után, ha sikeres, ha nem, ezt mondom Peternek:
- Ééééhes vagyok, ezért győzni fogok. Enni akarok.
Ekkor elengedtem egy cuki kis mosolyt. Lehet, hogy már vége is lett a párbajnak. Mert nem sok sebzés kellett a bőrömnek, és már ki is jelentette volna a rendszer, hogy Peter a győztes.

//Ha gondolod, nyugodtan visszaüthetsz egy 3 pontos sebzést, vagy dobj dobókockát, ezt a 2 oldalast Very Happy (Korona-koponya) //


_________________
Színecském, hogy el ne felejtsem :3 #EEAEEE
Kimiko vs. Peter Inori_signature_by_sacredlith-d4ynnda

Harcművész
Spoiler:
Kimiko
Kimiko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Nov. 25.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kimiko vs. Peter Empty Re: Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Nov. 29 2012, 21:13

Csapatmunkánk sikeres volt és ez örömmel töltött el engem, azonban Kimiko nem hátrált tőlünk, nem félt, sőt mintha valami rossz jutott volna az eszébe.
- Fairy Charm. – kezével a lábaihoz nyúlt, majd indult meg felénk gyorsabban, mint eddig bármikor is.
- Mi a …? – csodálkozni nem volt időm, mert közénk került és kardjával támadott. Elhajoltam első suhintása elől, ugyanakkor másodjára már lassú voltam és vágta meg a nyakam a pengével.
- Átkozott. – nem tetszett a helyzet, nem örültem a lány gyorsaságának.
Hisame igyekezett a lány után eredni, de csak a nyomába tudott járni. Nem érte utol, azonban tudta terelni figyelmét egy pillanatra, hogy ne engem támadjon Kimiko.
Néztem életpontomat, néztem, hogy mennyit sebezett rajtam a vágása és félve jöttem rá, hogy még egy ilyen és veszítettem a párharcot, mit nem nagyon akartam.
A lány újra felém jött, gyors volt, én pedig csak tehetetlenül álltam előtte. Mintha egy szépen faragott kőszobor lettem volna, nem mozdultam. Ha mozdultam is volna, nem tudtam mit kellett volna tennem, ha futottam volna, biztos voltam benne, utol ér engem, ha én is támadtam volna, azt én bántam volna jobban.
Láttam Hisamét, miként a lány felé ugrott és könnyítettem testét ismét a képességemmel, hogy elrugaszkodása gyorsabb legyen. A lány kardja és a sárkány teste szinte egyszerre mozgott, az egyik felém, a másik felé. Nem akartam látni a végeredményt, vagy csak féltem. Nem tudtam eldönteni, de a szemeimet csuktam és vártam valamire. Talán egy egyszerű bökésre. „Bocsi, te nyertél.” Vagy egy kárörvendő nevetésre. „Nyertem! Haha! Nyertem!”
- Ééééhes vagyok, ezért győzni fogok. Enni akarok. – hát Kimiko hangjából nem jöttem rá a végeredményre.


Kockadobás: Ha korona, akkor Kimiko a gyorsabb, ha halál, akkor Hisame. Ha korona, akkor én vesztek, ha halál, akkor pedig Kimiko.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Kimiko vs. Peter 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kimiko vs. Peter Empty Re: Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 29 2012, 21:13

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
Kimiko vs. Peter 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kimiko vs. Peter Empty Re: Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Kimiko Csüt. Nov. 29 2012, 22:12

A fiú gyorsabbnak bizonyult. Elbuktam a párbajt, a fiú feje fölött, megjelent a felirat: „Winner”. Elszomorodtam egy pillanatra, majd felálltam, és megint mosolygós lettem. Odamentem Peterhez.
- Gratulálok, te győztél. Itt van, ebből vehetsz valami ételt.
A mondatom után, adtam neki egy kis pénzt, amiből vehet az állatkájának egy kis ételt, és még magának is tud valamennyit venni belőle.
- De ha megbocsátasz, én megyek. – mosolyogtam – Erős vagy Peter, a kis barátocskáddal remélem az első, és legnagyobb játékosok között foglak látni téged egy nap. Sok sikert a továbbiakban. Majd nemsokára harcolunk még!
Köszöntem el tőle. És elmentem. Sürgetett a gyomrom, mert nincs rosszabb dolog, mint egy üres gyomor. Már jókat korgott, szédültem is. Lehet, ez volt az oka a vereségemnek? Nem tudtam. Első párbajom volt, mit tehettem volna? Szembesülnöm kellett azzal, hogy nem nyerhetek mindig, ahogy senki sem lehet mindig győztes. Lehet, hogy a sors akarta így, hogy én veszítsek. Nem tudhatom. Én mindent beleadtam a győzelembe, de úgy látszik, nem sikerült győznöm, nem elég lelkesedéssel mélyültem el a harcban. Máskor megpróbálok erősebb lenni. Így, nem fogom átvinni a játékot, esélytelen. De azért, fura egy mérkőzés volt, egy jégsárkány ellen küzdöttem. Nem minden nap küzd az ember, egy jégsárkány ellen. Minden esetre, nem fogom elfelejteni ezt a Peter fiút, és egy nap, majd harcolok vele újra, és le fogom győzni. Kezdeti célnak megfelel, nem vihetem ki a játékot csak úgy, szimplán. Ahhoz kisebb célokat kell tűznöm magam elé, amiket ha sikerült megdöntenem, akkor jó úton haladok a játék kivitele felé, ha meg nem, akkor meg kell próbálnom tiszta erőből, és tiszta lélekből teljesíteni a célt, amit magam elé tűztem ki. Elmélkedéseim közepette, elértem egy zsemle árushoz, olcsón árulta a zsemléket. Vettem hát 4 darabot, amit meg is ettem, helyben. Végre, már telítve volt a gyomrom. Ennyi esemény után, muszáj vagyok átgondolni a történteket, és hogy mit követtem el rosszul, mit csináltam nem jól, mi volt az indoka a bukásomnak. Ilyen pillanatokban, a naplómhoz fordulok. Ezért felmásztam egy háztetőre, a legmagasabb háztetőre amit csak találtam a kezdő városban. Sokáig tartott, mivel nincs különleges konyításom az akrobatikához. De amikor felmásztam oda, akkor aztán, kibontakozhattam. Az összes érzelmem a felszínre tört, és megmutattam, a valódi énem. Csak akkor tudok önmagam lenni, ha egyedül maradok. A naplómmal persze, szemtől szembe. És oda leírok szépen mindent, amit gondolok. A gyönyörű látvány, ami elém tárult, felbecsülhetetlen értékű volt. Én csak ültem ott, és bámultam. Már kezdett sötétedni, olyan 5-6 óra felé járhatott, persze délután. Nekem könnyeim eleredtek, naplómat magam elé raktam, és könnyezve, elkezdtem írni. Nem kisregényt, mindössze csak egy ostoba leány történetét, aki azt hitte, hogy erős… De ez mégsem volt így. Nem a szokványos, gépelési módszerrel írtam. Egy virtuális tollal a naplót, ami pont úgy nézett ki, mint egy akármilyen valódi toll. Utáltam a gépelést, írással, sokkal jobban mentek a dolgok. Jobban jöttek a szavak, és sokkal őszintébbnek éreztem magam, a naplómmal szemben. Ha a naplómba írtam valamit, akkor az csak az igazság volt. A naplómnak nem hazudtam, sőt, magamnak sem hazudtam. Eddig, csak a rövid történetem volt beleírva, amit csak azért írtam, hogy a nagy harcokban, el ne feledjem, hogy ki vagyok, és hogy, honnan jöttem, milyen családból származom, és hogy miért vagyok itt. Milyen célt tűztem ki magam elé. Jelenleg, ez a napló volt a mindenem, akinek ki nyílhattam teljesen, neki elmondhattam minden bánatom, azt is, amit egy embernek semmi kép nem voltam hajlandó elmondani.
Így hát írni kezdtem:
„Csak nemrég érkeztem meg, és tértem magamhoz ebben a világban. Bár megviseltek a történtek, szerelmem halála. Most úgy érzem, hogy többé soha nem leszek szerelmes, nem tudom, honnan fakad e az érzés. A mai nap folyamán, kipróbáltam a játékot. Tetszett a harc valójában. Másoknak nem mutattam ki, de élveztem, ahogyan szenvedést tudtam okozni az ellenfelemnek. Kedves naplóm, erről csak te tudsz, kérlek, ne mondd el senkinek, és ne kerülj más emberek kezébe. Ahogy leírtam, élveztem, hogy megvághattam az ellenfelem. Lehet, csak azért, mert tudtam, hogy ez neki nem fáj, és a párbaj csak fél életes volt. De mégis, elbuktam.
Az a sárkány, pont olyan volt, mint ahogy én őket elképzeltem. Még csak egy bébi volt, de már ilyen erős. Elképzelem, mi lesz ha felnő. Félelmetes dolgok… A gazdájának jól kell vigyáznia azzal az állatkával, mert ha túl erős lesz az állat, akkor azt csak a gazdia fogja megbánni.
A gazda: Peter. Egy kedves fiú. Kinézete alapján furcsa egy személy, aranyos. Nem tudom, hogy mit keres ebben a játékban, nyílván az mmorpg-k szeretője. Nem úgy nézett ki, mint aki már szembesült volna a játék keserűségével. Fura egy gyermek volt, az biztos. Nevéből ítélve, nem japán származású, valószínűleg, valami európai származású emberke lehet… Most érdekes lehet a véleménye, mivel a Sword Art Online-t főleg japán emberkék gyártották. Félek, hogy ezért ő mától utálja a japánokat.

Fura érzések kavarodtak bennem. Nem tudtam, hogy mit tegyek. Legszívesebben, vissza mennék, és bebizonyítanám neki, hogy én vagyok az erősebb. Bár ezzel, csak magamnak tennék jót, neki nem. Bántott, hogy elbuktam a párbajt. De egyben örültem is, mert egy párbajnyival tapasztaltabb lettem. Büszkeséggel töltött el, hogy ennyi idő alatt, ilyen jól megismerhettem a játék keserűségeit, és édes részeit. Bár ez, még az édesebb része. El sem merem képzelni, mi lett volna, ha ez egy élet-halál küzdelem lett volna… Már rég… Halott lennék. A külvilágban, lehet, hogy a szüleim már halottnak könyveltek el. De én ezt nem tudhatom, a másik világ, most olyan távol van tőlem, de mégis közel… Nem érthetem ezt a világot, a mi világunkat, pedig most nem érhetem el. Lehet, hogy szüleim már így is, halottnak könyveltek el.

A mai nap, csak szimplán indult. Mint egy normális nap… De mit beszélek én normális napról, ebben a világban, egy nap sem normális… Itt mindig, minden nap, valami újjal szembesül az ember… Jóval, vagy rosszal… De, ha most itt lenne ő…”

Megtöröltem könnyeimet a tetőn, majd folytattam az írást:

„Hagyjuk… Őt nem akarom belekeverni, túlságosan is elérzékenyülök…

Nem gondoltam, hogy a mai nap ilyen lesz. Párbajozni fogok, főleg nem gondoltam, hogy veszíteni. Ez szembesített engem azzal, hogy milyen egy porszem vagyok ebben a világban, és a másikban is. Még, egy ilyen fiú is képes volt legyőzni engem, pedig azt hittem, hogy erős vagyok.

Most pedig, nézzek csak magamra. Itt vagyok, ezen a tetőn, naplót írok méghozzá. Sírok is közben… A képességem pedig pont az ellenkezőjét teszi, a képességemnek vidítania kell mindenkit. Csak kár, hogy ez rám nincs hatással. Mindenki előtt boldognak mutatkozok, de valójában… Nem vagyok több, egy szimpla, depis csajnál. Nagyon szégyellem magam emiatt. De másoknak, próbálom ezt a gyengeségemet nem mutatni. Nem akarom, hogy mások tudjanak róla. Ezért hát, drága naplócskám, még ha egy szép napon el is vállnak útjaim, kérlek, ne mondd el titkaimat a külvilágnak…

Szánalmas vagyok… Egy naplóhoz beszélek… Olyan magányosnak érzem magam ebben a világban, itt mindenki csak harcol, igyekszik átvinni a játékot, minél hamarabb ki akarnak kerülni innen. De azt elfelejtik, hogy a jelennel is kell foglalkozni, nem elég a jövőt tervezni. Ha a jelen, nincs rendben, akkor a múlt is tré lesz. Csak néhány napja vagyok itt, máris, magányosnak érzem magam. Kell, egy társ. Ő is azt akarná, hogy lépjek tovább a halálán, és keressek magamnak új barátokat, akikkel együtt lehetek. Bár nem tudom, mennyire akarja ezt. Vagy pont, hogy félre ismertem, és valójában azt akarja, hogy maradjak egyedül. Én is ki akarom vinni a játékot, de közben élni akarok, mind a 100%-ra. Nem akarom, hogy a játék, lerontsa a kedvemet, és hogy depressziósan kerüljek ki ebből a játékból. Én mindig is, pozitív akartam lenni. És az is próbálok maradni majd, az idők végezetéig.

Legyen így!

Mától megfogadom, hogy mindenkivel kedves leszek, és hogy jól fogom viselni a kritikát is. Nem fogom mutatni senkinek sem a szomorú arcomat, mindig vidám leszek. Csak neked fogom megnyílni, naplócskám.

Ezt megfogadom!”

Bezárom a naplót, és elrakom. De a tetőn maradok még egy kicsit, gyönyörködök a tájban, és élvezem ezt a virtuális szellőt. Ami oly reálisnak tűnik. Majd elindulok. Elindulok valahova. Senki sem tudja hova, még én sem tudom. Pont arra, amerre épp jónak látom. Amerre fúj a szél. Oda, ahol erősebbé válhatok.


//Köszönöm a játékot Peter. Ez a post, egy az egyben be fog kerülni a „Naplómba”. Az „Élményeim” közé.//

_________________
Színecském, hogy el ne felejtsem :3 #EEAEEE
Kimiko vs. Peter Inori_signature_by_sacredlith-d4ynnda

Harcművész
Spoiler:
Kimiko
Kimiko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 81
Join date : 2012. Nov. 25.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kimiko vs. Peter Empty Re: Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 29 2012, 23:44

Szép kis küzdelem, gratulálok, igazán élvezetes volt olvasni! Lezárom.

Szép teljesítményeteket 15 exppel és 25 arannyal díjazom.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kimiko vs. Peter Empty Re: Kimiko vs. Peter

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.