Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hikaru Vs Villámlás (Enheriel)

3 posters

Go down

Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Empty Hikaru Vs Villámlás (Enheriel)

Témanyitás by Enheriel Szer. Jún. 10 2015, 20:18

Elhatároztam, hogy gyakorolni fogom a lovaglást Villámláson, hiszen hamarosan elég nagy lesz ahhoz, hogy több embert is szállítson, ám ez addig lehetetlen lesz, amíg először én meg nem tanulom, hogyan is kell griffen lovagolni. Snowcat szokás szerint velem jött, hogy biztasson és támogasson, s természetesen segítsen, ha valami rosszul sülne el. Persze Regina is ment vele, mert ő a társa, s nem szeretett volna egyedül lenni. A helyszín meg az erdőben lévő faházas romok voltak.
- Biztos, hogy nem lesz baj, nya?! D8 Mi lesz, ha leesel, vagy megtámad egy repülő mob, vagy--
- Kedves, ne félj, az 1-es szinten vagyunk, kicsi az esélye annak, hogy bármi is megtámadjon engem, főleg a levegőben. ^^ Különben is, először a földön lovagolok, hiszen az az alapja. ^^ - ültem fel Villámlás hátára. Annyira aranyos Snowcat, mikor aggódik értem, aaaw. ^^
- Mehet Enhi?
- Igen, először csak lassan, gyalogolva. - Villámlás elindult, szépen lassan, s körbe kezdett menni, ahogy megbeszéltük. Nem is megy olyan rosszul, olyan, mintha lovon lennék, csak ennek a „lónak” csőre, karma, tolla és szárnya volt.
- Ügyesek vagytok!^^ Aztán nemsokára hivatalosan is te leszel a Griff Lovas Enhikém!^^
- Köszönöm drágám. ^^ - eztán jeleztem a griffemnek, hogy mehet picit gyorsabban, aki tette is a kérést. Nyereg nélkül igaz, kicsit nehezebb volt a hátán maradni, de csak sikerült, illetve nem kellett attól tartanom, hogy a szőre kidörzsöli a lábam, mert a játékban nincs ilyesmi, másrészt puha, macskaszerű szőre volt ott, ahol ültem, így kellemet is volt rajta az utazás. Vajon mekkora lesz felnőttként, ha már fiatalon ilyen nagy?

_________________
Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Empty Re: Hikaru Vs Villámlás (Enheriel)

Témanyitás by Hikaru Szer. Jún. 10 2015, 21:05

Nem tudom, miért kínzom magam azzal, hogy hétről hétre egyesével végignézem az Iron Black Castle falára írt halottak listáját, hiszen másfél óránál is tovább tart aprólékosan, több alkalommal is végigböngészni a több ezer nevet. Néha elgondolkozok rajta, ahogy az ujjaim átsiklanak felettük, hogy melyik lehet az a hét, akit én öltem meg, de persze, nem ez érdekel igazán, mert nem én vagyok a gyilkos, hanem a játék készítője. Ami érdekel, hogy a bátyám is a halottak listáján van-e, és amikor nem találom, mindig van egy-két órám, amikor jobb kedvem van.
Miközben járom a napfényes erdőt az első szinten, hogy megünnepeljem a napomat néhány vaddisznó mob levágásával, azon töröm a fejem, milyen lehet a börtön. Ki tudja, talán a bátyám biztonságban van, kár is érte aggódni, csak meg kéne várnom, hogy vége legyen a játéknak, hogy találkozzunk, de egyrészt unatkozom nélküle, másrészt meg nem hiszem, hogy túl jó lehet bezárva lenni. Néha én is úgy érzem, hogy be vagyok zárva, pedig hatalmas területet járhatok be itt.
Ahogy meglátom valami érdekesebbet, kisétálok az erdőből, és egy szélső fa rejtekéből, félig árnyékban a fának dőlve figyelem a griffháton ülő lányt. Ilyenkor egy kicsit irigylem őket, talán jobb lenne most, ha nekem is lenne petem, kevésbé lennék egyedül, de nem akartam elbújni senki mögé, aki helyettem vívja meg a harcokat. Így is azt mondják sokan rám, hogy minden, amit elértem, az apám pénzének köszönhető, még ha ez hazugság is. Még mindig itt vagyok, élek, pedig nem élek túlzottan biztonságos életet.
Nem akarom felfedni magam, de nem is rejtőzök el igazán. Nincs hozzá jártasságom, és nem is hiszem, hogy lesz majd. A bujkálás a gyávák szokása, én pedig nem vagyok az.

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Empty Re: Hikaru Vs Villámlás (Enheriel)

Témanyitás by Enheriel Szomb. Jún. 13 2015, 13:50

Miközben gyakoroltam a lovaglás, Snowcat észrevette a fiút. Nagyon nem tetszett neki a vörös indikátora miatt, de nem szólt, csupán figyelte, hátha támadni készül. Én nem vettem észre, mert azon voltam, hogy le ne essek Villámlásról.
- Mehet gyorsabban?
- Igen, de csak picivel. - Villámlás már gyorsított is, de csak picit, ahogy kértem. Biztos aki látja, csodálkozik, hogy mit csinálok, s lehet, nem kis rémület lesz a nézőkön, amikor majd arra kérem meg Villámlást, hogy repüljön fel. Biztos, hogy Snowcat, a kedvesem el fog ájulni a sokktól és a rémülettől. ^^' De persze tudom, hogy azért félt ennyire, mert szeret engem teljes szívéből. ^^ Ma reggel is egy szív alakú palacsintát csinált nekem, hogy meglepjen, ami sikerült is a drágámnak. ^^ Regina is közben észrevette a srácot, s idegesen csóválta a farkát. Snowcat próbálta azzal nyugtatni, hogy simogatni kezdte a fejét, de nem sikerült, Regina már fújtatott a fiú felé. Ezt viszont már észrevettem.
- Regina, mi a baj? - szálltam le Villámlásról, s mentem oda a fiatal hópárduchoz, hogy nyugtatóan megsimogassam. De csak fújtatott, így arra néztem, amerre az állat. Akárcsak Villámlás is, aki amint meglátta a fiút, elénk ment, s védekező pózba állt. Nem tetszett neki, hogy egy vörös indikátoros itt van, isten tudja, milyen tervekkel. Regina leugrott Snowcat mellől és Villámlás elé ment, hogy segítsen neki megruházni a fiút, ha támadni merne. Bár nem hiszem, hogy van olyan ostoba, hogy 4 ellenfélre fog egyedül nekiugrani, hogy végezzen velünk és kiraboljon. S nyilván sejti a petek mérete alapján, hogy nem kezdőjátékosokat néz éppen.

_________________
Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Empty Re: Hikaru Vs Villámlás (Enheriel)

Témanyitás by Hikaru Szomb. Jún. 13 2015, 19:39

Egy gyors pillantással nyugtázom, hogy észrevettek, de egyelőre nem mozdulok, csak figyelem, ahogy a lány repül a griff hátán. Jó lenne ezt megtanulni, nem csak azért, mert sokszor hasznos lehet, hanem mert nagyon epic. Persze nem annyira, mintha egy zölden lángoló csontvázsárkányon ülne, ami fekete árnyékba bújik, és azt húzza maga után, de azért epic.
Ahogy hirtelen mindkét játékos leszáll a földre, összehúzom a szemem, és teszek néhány lépést hátra, miközben lassan előhúzom a kardomat. Elég magabiztosnak tűnnek, pedig a felszerelésemen látszik, hogy nem vagyok már kezdő. Valószínű ők sem, a két dög elég nagyra nőtt.
Talán ki tudnám magyarázni, mert nem tudom, kik ezek, lehet, hogy ők nem abba a kategóriába tartoznak, akik megtámadnának, csak indikátorszín alapján, ha nem hinnék, hogy leskelődöm utánuk. De nem tartozom senkinek magyarázattal, ha eleve így álltak hozzám, még hozzám sem szóltak, akkor miért ne kezeljem őket ellenségként? Feldühít, hogy már egy rohadt erdőben sem lehet sétálni anélkül, hogy pár gyökér beléd ne kötne.
Nem tudom, miért nem teleportálok inkább, de végül azt választom, hogy lassan elkezdek visszahátrálni a sötétbe, az ágak közé. Nem tudok lopakodni, és nem szeretem ezt a harcstílust annyira, de úgy vagyok vele, hogy ha piszkálódnak, akkor elintézem őket, aztán megkérdem, mit akartak pontosan. Aztán ha csak paranoiásak, nem fogom bántani őket. Nagyon. De ha valami rendfenntartó banda, akkor megérne egy misét pár információ a bátyámról. Meg egy kis vagdalást is.

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Empty Re: Hikaru Vs Villámlás (Enheriel)

Témanyitás by Enheriel Vas. Jún. 21 2015, 09:46

Snowcat nem bírta tovább a csendet:
- KI VAGY, MI VAGY, MIT AKARSZ?!
- Snowcat!
- Mi az? O.O Mi van, ha ki akar kezdeni veled??
- Jaj kedves, nem kell folyton emiatt félned. ^^ - na igen, mióta egy férfi molesztált, mert azt képzelte, hogy őt akarom magamnak, azóta fél, hogy valaki elvesz tőle, pedig tudjam, hogy én soha nem hagynám el őt senkiért sem, mert számomra ő az igazi. ^^ Plusz tudom, hogy soha nem hagyná ezt, ezért is szeretem annyira. ^^ Bezzeg a mai fiúk többsége olyan, hogy ha valaki rámászik a kedvesére, akkor inkább otthagyja a lányt, mintsem azon erőlködjön, hogy megvédje a kedvesét, vagy ha megtámadják őket, elszalad, magára hagyva a lányt, aki nem tud mit kezdeni, ha a támadók többen vannak. Ahogy elnézem, ez a fiú nem azért van itt, mert kiszemelt korábban, inkább az a valószínűsíthetőbb, hogy szimplán idetévedt. Észrevettem, hogy lassan húzza elő a kardját, valószínűleg támadásra készül. Én próbáltam mindkét petet nyugtatni azzal, hogy simogattam a hátukat, de nem tudtak megnyugodni. Persze, hiszen arra programozták őket, hogy védjék meg a gazdájukat, legalábbis egyesek azt képzelik. Szerintem azért vannak a petek, hogy segítsék az idomárt, aki nem a gazdájuk, hanem a társuk, bármi is legyen a célja, még ha gonosz is. Igen, sajnos akadnak gonosz idomárok is, akik a petjüket szívesen áldozzák fel, hogy életbe maradjanak, bár olyanról még nem hallottam, hogy valakinek az a hobbija, hogy ellopja mások Petjeit. El lehet lopni egyáltalán másvalaki petjét? Ha igen, hogy oldja meg, hogy a rendszer az övének tudja a lopott Petet, ne másénak?

_________________
Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Empty Re: Hikaru Vs Villámlás (Enheriel)

Témanyitás by Hikaru Kedd Jún. 23 2015, 02:16

Kevés híján leejtem a kardom, mert elkezdek nevetni. Molesztálni? Persze, lehet, hogy molesztálom, nem tudom, mi a pontos jelentése ennek a szónak, mettől meddig terjed a molesztálás kategória. Ha valakit megerőszakolnak, az már több, ha füttyögnek csak utána, az meg szerintem kevés. De valaki szerint már a nézés kategória is molesztálás. És főleg: miért akarnám molesztálni? Csak le kéne vennem a maszkomat, és már ugrana is rám. Mindig mondta nekem mindenki, hogy milyen helyes vagyok. Elmosolyodok, miközben leveszem az alkony maszkot.
- Molesztálja a halál. Tök öreg.- egy kicsit el is fintorodok a hatás kedvéért, bár nem tartom a valóságban azért csúnyának a lányt. Hiába öregebb nálam jóval, az ilyen apróságok nem zavarnának. Az már inkább, hogy hogyan állnak hozzám. Nem is merem még elrakni a kardomat. Nem úgy néz ki, hogy békések. - Amúgy nem akarok semmit, csak erre jártam. Mert megtehetem. De milyen név ez a Snowcat? Kicsit lányos.- elvigyorodok, rég nem szóltam már be senkinek olyasmiért, mint az öltözködés meg a név. Ez viszont elég magas labda, egy fiúnak elég fura név a Hócica. Kivéve, ha ez a Catelyn Snow rövidítése, ha egy északi fattyúról van szó, de a Catelyn is női név, szóval, mindenhogy gáz.

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Empty Re: Hikaru Vs Villámlás (Enheriel)

Témanyitás by Enheriel Hétf. Júl. 13 2015, 11:05

- TÖK ÖREG?! Hogy mersz így beszélni egy hölggyel te éretlen kis takony?! - a fiú igen csak szemtelen volt, mert kijelentette, hogy ő megteheti, hogy odamegy, ahova akar, illetve leszólta Snowcat nevét is.
- Majd akkor tehetsz bármit is, ha felnőtt leszel! Addig is ne kritizáld mások nevét, mert látszik ám rajtad, hogy max 15 lehetsz! - förmedt rá Snowcat, bár látszik rajta, hogy igazából azért mérges, mert leöregezett.
- Nyugodj meg, ez csak egy kölök, azt se tudja, mit jelent az, amit mond szerintem. Ott van Shu esete is. - na igen, Shu se tudja, mit beszél. Mikor megpróbáltam elmagyarázni neki, hogy lehet jobban járt Aincrad, hogy Hinari nyerte el azt a valami Freyától, mint egy gyilkos, erre csak azért is Freyát meg a Sayonarát védte, s kijelentette, hogy akkor ennyi erővel elveszi ő is tőlem Villámlást, mert ő jobban tud rá vigyázni, s hogy Hinari a legnagyobb, legmocskosabb bűnöző egész Aincrad-ban, aki csak magára büszke és folyamatosan hazudozik. Meg hogy állítólag állandóan undok volt vele, holott szerintem pont fordítva volt. Shu szerintem végig se hallgatta egyszer se, csak rávágott mindent a fejére, s mindezt azért, mert Hinari Frontos, illetve mert nem tud ezer fele szakadni, hogy minden vöröst levadásszon, aki Shu szerint közveszélyes. De persze azért is problémázna, ha Hinari most elkezdené a vörösöket ölni, de a börtön az meg nem jó neki, mert hogy tuti kiszöknek, mert a „sok buta felnőtt direkt rosszul tervezte”… Most komolyan, mit csináljunk akkor a vörösökkel, ha Shu-nak semmi sem jó? Kayabára várhat, úgy sem tesz semmit, ahogy az imádott Tenkája és Sayonarája sem.

_________________
Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Empty Re: Hikaru Vs Villámlás (Enheriel)

Témanyitás by Hikaru Csüt. Júl. 30 2015, 21:47

- Jaj, csak a korral tudsz jönni, cic? Én tíz év múlva felnőtt leszek, te meg tíz múlva is búza maradsz.- kicsit röhejes, hogy meg akarják nekem mondani, mit csináljak, meg nekiállnak nekem taknyozni. Ő hozta fel ezt a moleszterálós hülyeséget, most meg ahelyett, hogy örülne, hogy nem tervezek semmit csinálni a bigéjével, kiakad. Nem tudom, miért zavarja, hogy nem jönnek be azok a nők, akiknek macska a pasija.
Muszáj nevetnem egyet, amikor a csaj elkezd izélni azzal, hogy fogalmam sincs, mit beszélek. Pár embernél tényleg max azt lehet tisztelni a korban, hogy még senki nem vágta őket úgy szájba azok alatt az évek alatt, hogy leszakadt a fejük. Aki a korral dobálózik, annak általában nincsenek olyan teljesítményei, amikre büszke lehet. Én egy ovist nem azzal oltanék le, hogy ovis, hanem hogy teniszbajnok vagyok, meg éltanuló, meg a sulimban én vagyok az alfa.
Begörnyesztem a hátam, és kicsit remegő kézzel fogom meg a kardom, amire úgy támaszkodom, mintha egy kampós sétabot lenne. A másik kezem felemelem, és rájuk mutatok a mutatóujjammal, remegő kézzel imitálva a reumát meg az időskori elhülyülést, vagy mi annak a tudományicus neve. A hangom is elváltoztatom öregasszonyosra legjobb tudásom szerint.
- Eeeeezek a maiii fiatalok! Aaaaazt sem értik, aaaaamit beszélnek. Beeezzeg az éééén időmben! Aaaakkor mééég adtaaak a tudááásra, meeeg a taaaanulásra. Maaa meg neeeem tesznek már semmit, csaaaak kockuuulnak meg eeeepilálnak...- belegondolva, kicsit furcsa, hogy minden csaj játékoshoz tartozik egy cuki kis búza fiú, legalábbis eddig 2/2 az arány az utóbbi hónapban. Igaz, Shu jó fejnek tűnik viszonylag, talán ezért is őt emlegették.
- Amúgy csak sétáltam erre, de csak hogy megmutassam, mennyire nem vagyok gyerek meg mennyire azt teszek, amit akarok, itt fogok maradni. Szóval deal with it, betchis!- tudom, hogy a bitch szót kisípolta volna, de már találtam megoldást a rendszer kijátszására. A WOW meg a TOR kicsillagozott mindent, ami bármire hasonlított, de ez a játék pontos szótár alapján dolgozik, szal kijátszható.
Nekidőlök egy fa törzsének, és elkezdem rajta húzogatni a kardom pengéjét, úgy, hogy minél idegesítőbb hangot adjon ki. Remélem, hogy nekem ugranak, nem tenne rosszat nekik egy kis nevelés, de jót röhögnék egy „menjünk innen, drágám!” típusú reakción is. A lényeg, hogy megmutassam, ki itt a főnök.

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Empty Re: Hikaru Vs Villámlás (Enheriel)

Témanyitás by Enheriel Vas. Aug. 09 2015, 17:31

//a sárga Villámlás, azaz a petem, nem Enhi, az rózsaszín XD//

- A JÓ ÉDES KUR--
- Snowcat! - szóltam rá, hogy ne szidja az anyját, hiszen lehet, nem ő tehet róla, hogy a gyereke egy ilyen öntelt kis senkiházi lett. Aki persze folytatta az idegesítést.
- Figyelj már, senki se mondta, hogy molesztálni akarod, s jobb lenne, ha befejeznéd a csúfolást! - förmedt rá Villámlás. - Neked se tetszene, ha valaki téged csúfolna pl apád miatt! - de az csak folytatta, s még csúnyát is mondott, igaz, máshogyan gondolom mert nem találta meg a kis beképzelt az etnikai mód kikapcsolását a menüben. Ekkor a petem valamit kitalálhatott, mert odament hozzá, s nemes egyszerűséggel s tömören kijelentette:
- Ha ennyi fölösleges energiád van, kihívlak egy futóversenyes párbajra! Mit szólsz? - nem kicsit néztem Snowcat-tel együtt. Egy pet hív ki egy játékost? Ráadásul egy futóversenyre egy röpképes pet? Na ezt megnézem. De ezt Snowcat magának hamarabb eldöntötte, mert leült, s popcornal a kezében várta a versenyt. Tényleg, lehet, a céhben is szerveznem kéne egy ilyen versenyt a tagok között! ^^ Bár lehet a gyorsaság stat miatt nem lesz akkora fair… Azt valahogyan meg kell oldanom, hogy mindenki egyenlő esélyekkel indulhasson. Talán ha egy gyorsat meg egy lassút egymáshoz kötök, hmmm… közben Regina odafeküdt Snowcat mellé, s sunyiba csórt a popcornból, amit viszont kiköpött, mert a fogai között ragadt a héja. Sose értettem, hogy miért nem lehet úgy megcsinálni a popcornt, hogy ilyen ne forduljon elő? Jójó, tudom, egy ilyen kukorica kitermesztése nem olyan könnyű, ráadásul biztos valaki hisztizne az miatt, hogy biztosan mérgekkel tömik, hogy mindenki beteg legyen...


A hozzászólást Enheriel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 26 2015, 12:10-kor.

_________________
Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Empty Re: Hikaru Vs Villámlás (Enheriel)

Témanyitás by Hikaru Hétf. Aug. 31 2015, 02:44

/Most modolnom kéne valamit, mielőtt válaszolsz?/

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Empty Re: Hikaru Vs Villámlás (Enheriel)

Témanyitás by Argo Szer. Dec. 02 2015, 20:23

Hai~
Inaktivitás miatt lezárom a párbajt. Jutalmatok:
Hikaru: 30 exp, 80 arany
Enhi: 45 exp, 110 arany

_________________
Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Hikaru Vs Villámlás (Enheriel) Empty Re: Hikaru Vs Villámlás (Enheriel)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.