Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Kobold invázió - 13. szint

+3
RenAi
Kurokawa Yuuki
Angelica Katharina
7 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 26 2015, 20:29

Lehet egy csapat akármennyire is képzett, erős, elit, de vannak olyan dolgok, ami ellen egyszerűen tehetetlenek lesznek és légyként hullanak el. A tömérdek mennyiségű víz rohamosan ellepi a várost, a fán lévőket egy kör múlva éri el. A toronyból tömérdek mennyiségű víz ömlik folyamatosan, hiszen kiderül, hogy mélyen a föld alatt is folytatódik és onnan is szökik fel rohamosan. Az egyik házban lakott Katharinát pedig teljesen belepte a víz és a rázúdult ház. A következő körben valószínűleg kiesik. Bár ez nem történne így, ha rendelkezne súlyemeléssel, de hiányában nem tudja magát megmenteni. Yuichit a víz nekicsapódása megsebzi. A következő körben fulladás sebzést fog kapni, amennyiben nem úszik fel. A kapuban álló koboldok pedig fejvesztve menekülnek onnan. Igazából kitör köztük a teljes pánik, a város pusztulásával együtt.

Yuuki jön.

Kiosztott összes sebzés: 57510
A sebzés okozói:
47740 - Hinari
9675 - Hayashi Yuichi
50 - Cearso
35 - Angelica Katharina


Halott koboldok száma: 3783
Eddigi állás:
3777 - Hinari
5 - Angelica Katharina
1 - Cearso


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály fulladozik.
A 2. hadosztály fulladozik.
A 3. hadosztály fulladozik.
A 4. hadosztály elhagyja a kapu környékét, balra menekül.
A 7. hadosztály szinte azonnal megsemmisült.
A 8. hadosztály szinte azonnal megsemmisült.
A 9. hadosztály elhagyja a kapu környékét, balra menekül.
A 10. hadosztály elhagyja a kapu környékét, jobbra menekül.
A 11. hadosztály elhagyja a kapu környékét, jobbra menekül.
A 12. hadosztály elhagyja a kapu környékét, jobbra menekül.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
250x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 12.500
Sebzés: 250 -125 (minimális morál)

2. hadosztály:
250x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 12.500
Sebzés: 250 -125 (minimális morál)

3. hadosztály:
250x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 12.500
Sebzés: 250 -125 (minimális morál)

4. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500 -250 (minimális morál)

9. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100 -50 (minimális morál)

10. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100 -50 (minimális morál)

11. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100 -50 (minimális morál)

12. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100 -50 (minimális morál)
--------------------------
- Hayashi Yuichi: 100/140 HP, 3/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 65 páncél, 0/200 CSP
- Kurokawa Yuuki: 155/155 HP, 80 páncél, 120/120 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Angelica Katharina: 6/55 HP, 30 páncél, 40/40 CSP
- Cearso: 95/95 HP, 35 páncél, 16/40 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Cearso Hétf. Jún. 29 2015, 03:57

NEM HARCI POSZT.

Akadt egy kis problémánk.
1. a szivi bent volt abban a házban, amelyik összedőlt.
Sajnos nem sokat tudok rajta segíteni.
2. a kobold sereg menekülőre fogta a dolgot.
Majd foglalkozunk ezzel is, de most egy nagyobb problémával kell foglalkoznom.
3. a kardot forgató lány, akinek a merészsége eljutott arra a szintre, hogy mostantól nem érdekel, mit fog csinálni. Abból a pár mondatból, amit elejtett elég könnyen ki lehetett találni, hogy frontos az illető, méghozzá az okosabb fajtából, akinek a harc nem csak abból áll, hogy elkezdi ütni az ellenfelet.
Ezek szerint sikerült becsöppennem egy frontharcos céh küzdelmébe. És ők ketten ott lent összeszokott párosnak tűnnek, míg Yuuki és RenAi újoncok. Az egyik a vakmerő, a másik pedig a félénk fajtából.
Csak könnyedén megrázom a fejemet, és így kiáltok vissza a parancsra:
-Elvette a lelkedet a front, és még mindig játékként kezeled a SAO-t, ahol csak az embernek lehetne joga. Ha nem tűnt volna fel, ez nem bossharc és nem is kazamata küzdelem. Itt létezhet békés megoldás. És ha valahogy az oldalunkra tudnánk fordítani őket, sokkal nagyobb lehetne a túlélési esélyünk.
Az első kis trükkel még nem volt bajom, bármi is volt az, a fa kidöntésével egy kicsi, de az nem okozott nagy károkat, de a város elöntését nem tudtam figyelmen kívül hagyni.
-Gratulálok. Ha az volt a cél, hogy ne a koboldok rombolják le a várost, azt sikeresen teljesítetted. Ha az, hogy megvédjük... nos... az nem igazán jött össze. És így már fedezékünk se nagyon lesz a küzdelem további részében. Sikerült elvesztenünk az egyetlen harci előnyünket. Most küzdhetünk meg velük nyílt terepen.
~Olyan szívesen vezetnék most áramot abba a vízbe, ami elfedi az egész várost.
Majd a goblin sereget is elkezdtem fürkészni. Ezeket a várfalról lenézve, nem túl hangosan mondom, így elvileg csak RenAi hallhatja.
-Menekülnek,.. ami azt jelenti, hogy félnek. Ilyenkor lehet a legkönnyebben rávenni őket dolgokra. Már tudom is mit fogok tenni.


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 29 2015, 17:03-kor.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Exp_bal10/5900[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Jún. 29 2015, 09:37

Végre odaértem az íjászokhoz és végre már támadhatnák is mikor hatalmas robaj csapja meg a fülem. Ahogy hátrafordulok látom, hogy a koboldok fejvesztve menekülnek ahogy a víztorony összedől és az egész falut ellepi a víz. Ennyi lenne? Elesett a város? Azok a szemét koboldok elpusztítanak mindent és mindenkit még a saját társaikat is. A harag ami felgyűlt bennem leírhatatlan, ezek az undorító lényeknek semmi se szent! A házam, minden könyv és feljegyzés, az emlékeim… az egész eddigi életem egy csapásra megsemmisült. Kirobbanó haraggal üvöltve vetettem le magam a fáról és kivont karddal rohanok az első menekülő íjász csapat felé ami az utamba kerül. Nem érdekel ha közben engem is elsodor az ár, majd akkor úszva török előre. Nem érdekel ha tele aggatnak nyilakkal közben, szemből rontok nekik és kiirtom mind! Ha ezek a dögök így játszanak akkor én is. Pusztuljon az összes!
Mindeközben a falucskában: ^^
Yuichit nem rettenti meg a hirtelen zúduló vízözön és amint képes rá felúszik a víz felszínére és felismerve a bajt rögtön az összeomlott ház felé úszik ahol a súlyemelést kihasználva leszedi Katháról a romokat és kihúzza onnan a bajba jutott lányt majd a felszínre úszva a fal felé veszik az irányt, hogy ismét szárazföld érje a talpukat.

/Nem tudom Yuuki most milyen messze került az íjászoktól minden esetre most szemberohanva a menekülő íjászoknak üvöltve megtámadja a kilencedik hadosztályt minden elérhető támadásával/

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Exp_bal7230/7300[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 29 2015, 16:46

// Cearso, a mozgást csak a saját körödben. Smile //

A falon belül lévő koboldok teljesen elpusztultak az árvíz hatására. Katharina elpixeleződött. Yuuki pedig neki támadt a 11. hadosztálynak, ami csak fejvesztve menekül tovább. Katharina pedig kiesett.

RenAi jön.

Kiosztott összes sebzés: 95.169
A sebzés okozói:
85.240 - Hinari
9.675 - Hayashi Yuichi
159 - Yuuki
50 - Cearso
35 - Angelica Katharina


Halott koboldok száma: 4.548
Eddigi állás:
4.527 - Hinari
15 - Yuuki
5 - Angelica Katharina
1 - Cearso


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Katharina kiesett. Az ajándékba kapott burka elhasználódott.

Kobold cselekvések:

A 4. hadosztály elhagyja a kapu környékét, 2 kör múlva teljesen elmenekül.
A 9. hadosztály elhagyja a kapu környékét, 2 kör múlva teljesen elmenekül.
A 10. hadosztály elhagyja a kapu környékét, 2 kör múlva teljesen elmenekül.
A 11. hadosztály elhagyja a kapu környékét, 2 kör múlva teljesen elmenekül.
A 12. hadosztály elhagyja a kapu környékét, 2 kör múlva teljesen elmenekül.

Életpontok/adatok:

4. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500 -250 (minimális morál)

9. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100 -50 (minimális morál)

10. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100 -50 (minimális morál)

11. hadosztály:
485x Amatőr Íjász Kobold
HP: 4841
Sebzés: 97 -49 (minimális morál)

12. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100 -50 (minimális morál)
--------------------------
- Hayashi Yuichi: 100/140 HP, 3/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 65 páncél, 0/200 CSP
- Kurokawa Yuuki: 155/155 HP, 80 páncél, 36/120 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Cearso: 95/95 HP, 35 páncél, 16/40 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by RenAi Kedd Jún. 30 2015, 21:22

- Mert nem ismerlek és inkább segítek neked. Ők tudnak magukra vigyázni. – Felelem gyorsan a választ. Majd bólintok az akrobatikára.
- Persze. – Majd igyekeztem tartani vele a tempót.
- Amúgy… sem tudok támadni amíg nem támadtak, így leginkább switchre vagyok jó csak, meg tankolásra. – Osztom meg az infót Cear-al.
- Nem szereted a pirosokat mi?.... Már mint nem úgy… mohhh ><” Azt akarom kérdezni hogy te is elítéled őket… akár látatlanban is?... – Kérdeztem meg kissé óvatosan, bizonytalanul. Meggondolás nélkül a mondatom. Majd Hinari mondata csapta meg a fülem… Rosszul eshetett volna hisz én sem támadtam, és valahogy ötletem sem volt mihez is kezdhetnék, így csak csendben maradtam, bár ezt a kör-ös részt nem értettem hogy is érti, hisz… akkor sem értem. o.o Majd történtek dolgok szinte fel sem foghattam. Majd a vízáramot sem értettem hogy honnan jött hirtelen, hisz nem láttam a dolgokat, nem úgy mint a mellettem lévő fiú. Cear. Ugyanis a szavaiból kivehető volt hogy szerinte Hinariék okozták az egészet. Értetlenkedve kapkodtam csak a fejem. Viszont jó adag szörny elpusztult, és vele együtt sok mob és talán játékos is aki nem járt szerencsével. A vízözön láttán le akartam ugrani, kimenteni a piros indikátoros lányt a romok alól, de vissza kellett vonulnom hisz nem volt időm rá. Láttam miképp a burka aktiválódik…
- Még jó hogy volt nála burok…. – Jegyzem meg aggódva, amit talán a mellettem lévő fiú meg sem hallott…
- Dolgokra? – Kérdezek vissza…
- Tenni? Várj meg veled tartok. – Jelentem ki ha elindult volna nélkülem.
- Nem sokat jelent tudom de… - Majd használom a képességem amivel mindenkinek a csapatban adok gyorsaságot. És Cear élvezi tőlem az egy személyre szóló védelmet az item miatt amit viselek.

/21 plusz gyorsi három körig mindenkinek./
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Exp_bal10/7300[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 06 2015, 16:39

A koboldok tovább menekülnek

Cearso jön.

Kiosztott összes sebzés: 95.169
A sebzés okozói:
85.240 - Hinari
9.675 - Hayashi Yuichi
159 - Yuuki
50 - Cearso
35 - Angelica Katharina


Halott koboldok száma: 4.548
Eddigi állás:
4.527 - Hinari
15 - Yuuki
5 - Angelica Katharina
1 - Cearso


Játékos cselekvések:

Minden sikeres! A játékosok +1 többletkört kapnak.

Kobold cselekvések:

A 4. hadosztály elhagyja a kapu környékét, 1 kör múlva teljesen elmenekül.
A 9. hadosztály elhagyja a kapu környékét, 1 kör múlva teljesen elmenekül.
A 10. hadosztály elhagyja a kapu környékét, 1 kör múlva teljesen elmenekül.
A 11. hadosztály elhagyja a kapu környékét, 1 kör múlva teljesen elmenekül.
A 12. hadosztály elhagyja a kapu környékét, 1 kör múlva teljesen elmenekül.

Életpontok/adatok:

4. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500 -250 (minimális morál)

9. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100 -50 (minimális morál)

10. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100 -50 (minimális morál)

11. hadosztály:
485x Amatőr Íjász Kobold
HP: 4841
Sebzés: 97 -49 (minimális morál)

12. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100 -50 (minimális morál)
--------------------------
- Hayashi Yuichi: 100/140 HP, 3/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 65 páncél, 0/200 CSP
- Kurokawa Yuuki: 155/155 HP, 80 páncél, 36/120 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Cearso: 95/95 HP, 35 páncél, 16/40 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Cearso Hétf. Júl. 06 2015, 16:40

Az Artemis remegésén éreztem, hogy nem tetszik neki, amit kitaláltam.
~Nem, most nem fogsz tudni megállítani. Tudom, hogy rizikós, de legalább megpróbálkozok valamivel én is. És ez nem jár együtt egy város teljes pusztulásával.
RenAi felé fordulok.
-Megtennél nekem valamit? Bármi is történjék, ne kövessetek, mert ha bárki is követne, akkor minden tervemet elrontaná.
Majd fogom magam, és kiugrok a városból, remélem a 2-es akrobatikám elég ahhoz, hogy ne essen komolyabb bajom, és megpróbálom elérni a legközelebbi hadosztályt. Talán az előbbi buff elég ahhoz, hogy utolérjem őket. Ha sikerül, megpróbálom magamra vonni a figyelmüket.
-Szervusztok, Cear vagyok, nem harcolni jöttem.
Nyomatékként még az Artemiszt is elteszem.
-Megtennétek, hogy elvezettek a főnökhöz?
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Exp_bal10/5900[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 06 2015, 16:52

A kettes akrobatikád megmentett a zuhanási sebződéstől és a vele járó kiburkolástól és sikeresen utolérsz egy hadosztályt, de amint meglátnak csak még jobban megijednek és még gyorsabban menekülnek. Semmi racionalitás sem maradt bennük, a szavaidat nem értették, csak menekültek, mint a rémült egerek. A hadosztályok szétszéledtek, azonban ez nem jelentette a hadsereg végét. A távolban megjelent a második hadsereg, ami bár nem olyan rémisztően nagy, mint az első, továbbra is jelenthet problémát.

Yuichi jön.

Kiosztott összes sebzés: 95.169
A sebzés okozói:
85.240 - Hinari
9.675 - Hayashi Yuichi
159 - Yuuki
50 - Cearso
35 - Angelica Katharina


Halott koboldok száma: 4.548
Eddigi állás:
4.527 - Hinari
15 - Yuuki
5 - Angelica Katharina
1 - Cearso


Játékos cselekvések:
A játékosok +1 többletkört kapnak.

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály a kapu felé menetel. Cearsot 1 kör múlva látják meg.
A 2. hadosztály a kapu felé menetel. Cearsot 1 kör múlva látják meg.
A 3. hadosztály a kapu felé menetel. Cearsot 1 kör múlva látják meg.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
500x Amatőr Gyors Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 5000
Sebzés: 50

2. hadosztály:
500x Amatőr Gyors Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 5000
Sebzés: 50

3. hadosztály:
500x Amatőr Gyors Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 5000
Sebzés: 50
--------------------------
- Hayashi Yuichi: 100/140 HP, 3/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 65 páncél, 0/200 CSP
- Kurokawa Yuuki: 155/155 HP, 80 páncél, 36/120 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Cearso: 95/95 HP, 35 páncél, 16/40 CSP
--------------------------

Statok:


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 10 2015, 01:33-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Júl. 07 2015, 18:48

A francba, francba.. franc és franc!!! Lassított mozgással rúgtam a ház törmelékébe a víz alatt. Lélegzetem még bírja egy kicsit, de az ismerős fény egyet jelentett. A piros lány kiesett a harcból, meghalt. Pár pillanatig csak hagytam, hogy a víz hozzálökjön újra és újra a romos falhoz, amit a víz pusztított el. Az én hibám, miattam halt meg. Kértem, hogy az alsóbb szinten torlaszolja el az ajtót, és ez... ez ölte meg. könnyem a vízzel keveredve és némi buborékkal tűnt el a rengetegben, úgy ahogy hajdanán a vörös játékos. Ököllel belecsaptam egy erőtlent a falba, hagytam, hogy az egyenetlenné töredezett fal részeibe belekapaszkodjanak ujjaim. Felhúztam magam és lábbal rásegítve, hagytam, hogy távolabb sodorjon az özönvíz, míg csak egy fa törzséhez nem csapódtam. Maradék erőmet és akaraterőmet kockáztatva, kimásztam egy ágra, majd feljebb és még feljebb. Ruhám hozzátapadt testemhez, és mardosott a hideg, fáztam. Nem akartam mást, mint egy ágyat egy sötét sarokban, és meggyászolni az elesetteket. Körbenéztem, amit láttam, egyben volt csodálatos és borzalmas. Látásommal nem tudtam eltéveszteni, ahogy Hinari kimászik a falra a vízből. Egy kecses falon, futással, majd csak könnyedén felugrik a fal tetejére. Arcáról árulkodik a döbbenet. Ő még nem tudja. Tova fordultam. A falon túl pedig ketten két fele. Yuuki körvonalait csak sejtettem, de ő túl messze volt. Cearso, pedig elhagyta a védelmi vonalát és lehasalt a földön. A távolban további csapatok érkeztek a menekülők után. Elfáradtam.
Leültem a faágra és még mielőtt sírva fakadhattam volna, elküldtem azt az üzenetet kettejüknek, akikben még volt annyi mersz, hogy csillapíthassák a vérszomjam.


Yuichi írta:
Öljétek meg mind, kérlek. Törjétek át a falat és csapjon le a víz az érkezőkre. Hinari a sár gyűrűd mennyi eséllyel működhet itt? Nekem most pihennem kell. RenAi védd meg továbbra is a két lázadót kérlek, és még valami. Használd a pajzsod, elfog kelleni, a következő öt percben.

Hinari és RenAi a levél cimzettjei.

Fél kezemmel göcsörtösen kapaszkodtam egy ágban, és az alattam hömpölygő víz megigézett. Megölöm az összes koboldot, mind. Megölték azt a lányt. Megöltem, nem akarom. Nem!

Pihenőkör, Cearso ott marad ahol van és lehasal, Hinari pedig felmászik a falra a fáról.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Exp_bal4298/4400[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 10 2015, 01:32

Cearso csak a lopakodás jártasságának köszönhetően maradt észrevétlen, amit feltételezhetően használt. (Amennyiben nem, az egyik hadosztály meglátta indikátora miatt és 1 kör múlva ér oda.) A víz kiszakította az ajtót, amit eddig csak strapabírósága tartott helyén és lassan ereszkedni kezdett a város falain belül, kifolyva a mezőség felé.

Hinari jön.

Kiosztott összes sebzés: 95.169
A sebzés okozói:
85.240 - Hinari
9.675 - Hayashi Yuichi
159 - Yuuki
50 - Cearso
35 - Angelica Katharina


Halott koboldok száma: 4.548
Eddigi állás:
4.527 - Hinari
15 - Yuuki
5 - Angelica Katharina
1 - Cearso


Játékos cselekvések:

Minden sikeres! A játékosok +1 többletkört kapnak.

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály a kapu felé menetel. 1 kör múlva érnek oda.
A 2. hadosztály a kapu felé menetel. 1 kör múlva érnek oda.
A 3. hadosztály a kapu felé menetel. 1 kör múlva érnek oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
500x Amatőr Gyors Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 5000
Sebzés: 50

2. hadosztály:
500x Amatőr Gyors Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 5000
Sebzés: 50

3. hadosztály:
500x Amatőr Gyors Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 5000
Sebzés: 50
--------------------------
- Hayashi Yuichi: 100/140 HP, 3/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 65 páncél, 0/200 CSP
- Kurokawa Yuuki: 155/155 HP, 80 páncél, 36/120 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Cearso: 95/95 HP, 35 páncél, 16/40 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Hinari Pént. Júl. 10 2015, 17:29


Káosz. Döbbenet. Még jó, hogy volt annyi lélekjelenlétem, hogy még a kristály lejárta előtt feljebb kapaszkodjak. De kár volt. Hiszen így mindent láttam. Mindent. Azt, ahogy a víz kifelé hömpölyög, bár nem is tudom, pontosan honnan is áramlott ennyi egy sima négy falábú víztoronyból, ami olyan kicsike volt, hogy simán vágtam el a Katanával az utolsó lábat. Az egész szint alatt egy óriási barlangrendszer lenne, tele vízzel? Hitetlenkedve bámultam, a koboldokat egyszerűen elmosta az ár; aki megúszta, az is menekült. Valamit kiáltozott Cearso, közben fák és házak estek össze, semmit sem hallottam. A harcművész lány eltűnt, biztos elteleportált… Yuukit nem is láttam, az íjászfiú meg Lopakodással kuksolt a fűben. Pm is jött, de nem nyitottam meg. Most nem.
Vajon… nyertünk?
Nem, odébb már láttam is az újabb csapatokat. Jól felgyűlt a víz a városban, rájuk kéne zúdítani. Pihentem, amíg ide nem értek, és készítettem a Villanást, hogy ha már az előbb nem láttam a hatását, megpróbálhassam újra. Közben beszakadt a kapu, de annyi víz volt bent, bőven elég lesz egy rázáshoz. Leugrottam tehát a falról az egyik romos ház tetejére, onnan pedig egy vaskapu tetejét fogtam meg két kézzel, a víz nagyjából a térdemig ért, ahogy lógtam. De ereszkedett. Közben a koboldok is jöttek, gyorsabban, mint az előző lovagok. Már a kapuban voltak, a következő percekben el fognak jutni a mi védelmi vonalunkig. Vártam az alkalmat. Ahogy a mobok belegázoltak a mezőre áramló vízbe, haladva felénk, a víz tetejéig emeltem lábaim, és elkezdtem futni. Vagyishát, helyben futni, kezeimmel erősen tartva a masszívnak tűnő keretet. Hiszen ha a sodrást kibírta, márpedig kibírta, igen masszív lehetett. Épp annyi ideig „futottam” csak, hogy a Villanás szüljön pár villámot, öt-hat tempó elég is volt hozzá, majd Akrobatikával hintáztam egyet, egy félszaltóval érkezve a házfalra, onnan nézve a villám tovahaladását a mobok felé folyó vízen. Welcome Drink, koboldüdvözlet módra. Egy kicsit lejjebb ugyan, mint ahová az ital menne, de az élénkítés az remélhetőleg meglesz. Márcsak az volt a kérdés, mennyire rázza meg a vaddisznókat, és az azokat lovagló koboldok lelógó lábát… és mennyire rázza meg a koboldokat, ha esetleg hátasdisznó nélkül maradnak.


Nem tudom, vonsz-e csp-t ha nem támadtam és nem használtam mellékcselekvést sem, de a karakter nem állt egyhelyben. Ha nem, akkor pihikör. Ha meg igen (akkor a többi körnél is kellett volna?), akkor pihi, majd mozog a kari, majd pihi. (Am a CSP-m se 0 volt, de igazából ez egyáltalán nem lényeges a mostani köröm miatt.)
Cear használt Lopakodást, a többi a reagban Wink
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Exp_bal29686/10100[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 24 2015, 22:22

A kiömlő víz hatására a koboldok hirtelen megálljt parancsolnak a vaddisznóknak, majd futnak, amerre csak látnak. Valószínűleg nem kedvelik a vizet, vagy csak nem láttak még hasonló mértékű pusztulást és megijedtek.
A távolból Zurikhan merészkedik elő, aki botjával sétálva ér lassan a csapathoz, miközben kiabálja.
- Na majd én megmutatom ezeknek a szoknyát nem látott vízfóbiás tülköknek, hogy mi fából faragták Zurikhan vaskos botját!
Majd megvárja, hogy egybegyűljön a csapat.


Hayashi Yuichi jön.

Kiosztott összes sebzés: 95.169
A sebzés okozói:
85.240 - Hinari
9.675 - Hayashi Yuichi
159 - Yuuki
50 - Cearso
35 - Angelica Katharina


Halott koboldok száma: 4.548
Eddigi állás:
4.527 - Hinari
15 - Yuuki
5 - Angelica Katharina
1 - Cearso


Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály elmenekült.
A 2. hadosztály elmenekült.
A 3. hadosztály elmenekült.
A miniboss harcra készen áll.

Életpontok/adatok:

Zurikhan
[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 E0b342be9bac2cd8bf510a078c5ac0df_2e6690d15ee1e7bb3bcc3fe41c0cd493dff4bee2
[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 025f303bf268a880245a32e16fbad3fc_eeaa783ae149bd76e89438c573f29e3b987f8264
--------------------------
- Hayashi Yuichi: 100/140 HP, 3/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 65 páncél, 200/200 CSP
- Kurokawa Yuuki: 155/155 HP, 80 páncél, 36/120 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Cearso: 95/95 HP, 35 páncél, 16/40 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Júl. 29 2015, 11:58

// KA előző körömben teljes kört CSP töltésre fordítottam, úgyhogy úgy számolok vele, hogy teljes a CSP-m

A víz maradt, de a koboldok fejvesztett menekülésének zajai elértek. Felálltam a faágon és kinéztem a falon túlra. Beleugrottam a vízbe és úsztam a hömpölygő víz tetején, ami továbbra sem apadt. Kapun túl kerestem egy helyet, ahol alig tocsogtam csak a villámlással. Megvártam, míg a többiek ideérnek. Azonban a két lányon kívül még hiányoztak ketten. Na nem baj, az időközben felénk igyekvő koboldvezér végre megmutatta magát. A botos megtermett kobold, ugyan nem tudni mire lehet képes és valószínű jóval erősebb is korábbi társainál, de azt hiszem ez kevésbé zavar most.
- Zurikhan! Esélyed sem lesz használni a botodat! - közben a felszereléseim közül elhasználtam egy nagy potiont. Ahogy befejeztem az üvegcsét ellöktem, és kardom két marokra fogva, az ázott talajon sétáltam lassan a boss felé, ahogy közeledtem lóbálni kezdtem a kardom.
- Miért jöttél? Mire ez a sereg felhozatal? Milyen céllal támadjátok a szinteket? - részben érdekeltek válaszai, de leginkább pixelekben leszakadó fejének látványa Rolling Eyes Úgyhogy nem is restelltem neki fogni, hiszen előbb a páncéljában kell kárt ejteni. Az utolsó vágással úgy hogy a botot is érje a penge. Ugyan itteni fegyvert még nem sikerült eltörnöm, de kitudja. Egyszer csak sikerül.


// megittam egy nagy potiont +40 hp, 3 támadás és 1 cselekvésem CSP-m 50% -ra visszatöltésre használom. 3. támadással igyekszem a botot támadni. Ezenkívül Cearso és Yuuki a bostól távolabb vannak. Cearso hasal, Yuuki meg valahol mögüle közeledik a boss felé.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Exp_bal4298/4400[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 30 2015, 17:14

Zurikhan két lába közé teszi a botot, elrugaszkodik, majd Hinari hasába bök vele.
- Szép támadás, de a botom csak a nőket kedveli.
Közben botjának végén kis lángcsóva jelenik meg.


Hinari jön.

Kiosztott összes sebzés: 95.349
A sebzés okozói:
85.240 - Hinari
9.955 - Hayashi Yuichi
159 - Yuuki
50 - Cearso
35 - Angelica Katharina


Halott koboldok száma: 4.548
Eddigi állás:
4.527 - Hinari
15 - Yuuki
5 - Angelica Katharina
1 - Cearso


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

A boss 25 sebzést oszt ki a következő játékosba: Hinari.

Életpontok/adatok:

Zurikhan (-180 P)
[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 E0b342be9bac2cd8bf510a078c5ac0df_2e6690d15ee1e7bb3bcc3fe41c0cd493dff4bee2
[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 C0956306634b4b624b4b8a956d6bdfd3_4b02c30930aa1dc62f1ac73fbf3f6f8f0c2e31fe
--------------------------
- Hayashi Yuichi: 100/140 HP, 45/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 40 páncél, 200/200 CSP
- Kurokawa Yuuki: 155/155 HP, 80 páncél, 36/120 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Cearso: 95/95 HP, 35 páncél, 16/40 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Hinari Vas. Aug. 02 2015, 00:21


A miniboss persze nem válaszolt Yui kérdéseire. Bár nem vártam mást; csak egy mob, akit arra programoztak, hogy csapataival elfoglalja a szintet. Hogy miért? Az bizonyára nem volt benne a parancsban. A mondatára, amit végül kinyögött, csak egy lesújtó pillantással illettem, örülve neki, hogy Alex nincs itt, egyelőre nem is igazán foglalkozva annyit az egész helyzettel, mint amennyit megkívánt volna: a sebzése nem volt rendkívüli, és Yuichi majdnem levitte a páncélját, ami azt jelentette, bár pontos vágással én az életébe is belecsaphatok, hogy mennyit, az volt az egyedüli kérdés.
- Szerintem... egy ideig nem kell leváltani. Majd Ai, ha te jössz kérlek - mosolyogtam rá céhtársamra, s kicsit megkönnyebbültem, hogy Yuukit is láthatom - vagy legalábbis az Észlelésem jelezte jelenlétét. Megkerültem egy kidőlt fát, s összeszedtem magam: ez a vége, ha sikerül ellenfelünk elpixeleznünk, talán a szint is végre beáll a normális helyzetébe; lesz újra védett övezet, és ez a romhalmaz is respawnolni fog. Ilyen állapotában rossz volt ránézni. Megráztam a fejem, és miután igyekeztem aktiválni az erőbónuszt, intéztem pár elegáns vágást a szörnyön.


Képességpróba, ha sikerül az erőm nő 53-al. 4db támadás a minibossba, és maradt kemény 20 CSP-m a végére o/
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Exp_bal29686/10100[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 02 2015, 00:21

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 02 2015, 00:28

A boss elpixeleződött. Gratulálok! A szintet megtisztítottátok.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.