Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Kobold invázió - 13. szint

+3
RenAi
Kurokawa Yuuki
Angelica Katharina
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 12 2015, 23:45

Résztvevők: Katha, Kurokawa Yuuki, Ai

A távolban egy gigantikus, erősen felszerelt kobold hadsereg tűnik fel. Van egy körötök felkészülni. (Nem muszáj írni.)

Határidő: 4 nap
Harci kör határidő: 3 napról indul, majd ha gyorsan megy akkor nő, ha lassan akkor csökken
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Angelica Katharina Szer. Május 13 2015, 07:39

Tök izgatott voltam, hogy végre kiélhetem pervi mivoltomat mobokon is *.* Úgy hallottam, hogy az erre a szinte pályázó koboldvezérecske is hasonló ízlésekkel van ellátva, mint jómagam. ohohohóóó.... Ezt lehet élvezni fogom. Bár mondjuk a Koboldok rusnya népség, szal lehet nincs szerencsém vele. Bár akkor maximum megböködöm egy kicsikét, hogy még rondább legyen hihihi. Apropó böködés, ahogy jól látom a távolban akadnak egy páran. Mikor meglátom a sereget füttyentek egy sort.
- Ej, ha... lesz itt mivel harcolni. - mondom úgy magam elé nem kifejezetten másnak.
Nem tudom, honnan jött, de úgy heccből ráírok Daneera. Kíváncsi vagyok egyáltalán harcol-e.

Katha írta:Daneeeeee \o/
Képzeld épp a 13. szinten vagyok *.*és kobold mindenütt, ameddig a szem ellát \O/ nagy valószínűség szerint nem fogjuk megtartani a szintet, mert vagyunk úgy.... hárman, de legalább tarthatok egy kis népirtás :3 nálatok mi a helyzet?

Majd egy újabb levelet nyitok meg, és utána ismét pötyögni kezdek.

Katha írta:Szia Drágica *.*
Képzeld-képzeld többezer kobold három védő ellen \O/ te ez tök mókás lesz *.* nagy valószínűség szerint nem bírunk velük... de tök mókás lesz *.* Ha gondolod te is csatlakozhatnál a buliba :3 haljunk meg együtt \O/
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_bal75/1500[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szomb. Május 16 2015, 17:02

A távolból egy fa tetejéről figyeltem ahogy a kobold seregek gyülekeztek. Sokan voltak, nagyon-nagyon sokan de ez nem számit. Onee-channak már megírtam mi a helyzet Solvikban. A falu lakói a település biztonságos falain belül vannak mi pedig még azelőtt gátat szabunk az kobold haderőnek, hogy elérnék azt. Legalábbis ez a cél! Jó párszor elgondolkodtam idő közben azon, hogy miért is indítanak háborút ellenünk. Talán Ilfang miatt. Halottam, hogy ő volt a legelső kapuőr akit legyőztek. Bosszú? Ez lenne az oka annak, hogy százaknak vagy akár ezreknek kell meghalniuk? Tényleg nem értem ezt az egészet. Keserű szájízzel másztam vissza a csapatomhoz, szerencsére azért mi is voltunk egy páran. Az eddigi terv nagyon egyszerű volt, négy csoportra osztották szét az itteni védőket és mindegyik csoport az erdő egy-egy pontján vert tábort körbeölelve ezzel az egész falut. Az elsődleges cél, hogy megakadályozzuk, hogy az ellenség elérje Solvikot de ha valamelyik vonalat áttörik akkor kénytelenek leszünk visszavonulni és ott folytatni a harcot. Ez az egyetlen védőbástyánk ezen a szinten amit szerencsére azért maga az erdő is véd. Bár én magam nem vettem részt a csapda építésben, de úgy tudom az erdőt tele pakolták különféle, medve és kötélcsapdákkal, mély gödrökkel meg a fene tudja még mivel. Az íjászok lesben állva várták az első hullámot, hogy meglepetés szerűen üssenek rajta a koboldseregen, mi pedig ezt kihasználva rohanjuk le őket. Még a harc előtt megkeresem Ai-senpait és nem messze mellette állapodok meg. Mos már én is céhtag vagyok egyértelmű, hogy közösen kell harcolnunk.
- Számítok rád senpai. – Mosolyogtam rá. Nem lehettem elég hálás azért amiért eljött. Ez az én otthonom és nem hagyom, hogy a koboldok birtokba vegyék.

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_bal7230/7300[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Hinari Szomb. Május 16 2015, 20:01


Alighogy materializálódtam a város teleportkapujában, lépteim már a lépcsőket tapodták, afelé a hely felé igyekezve, ahol a térkép Yuuki és Ai helyzetét mutatta. Közben küldtem egy körlevelet a JL-tagoknak, hogy ők is jöjjenek ide, s bár Szophiera és Silverre máshol várt feladat, Shizu pedig az árva gyerekek mentésén fáradozott, Yuichi és Ozirisz hamarosan csatlakozott hozzám. Sok időnk nem volt a későket bevárni, egy-egy hamarjában kimondott köszönés és válaszlevelek*, és már futottam is tovább: a lány üzenete alapján rengeteg mob tartott a város felé, mind felszerelten és rendezett sorokban. Solvikot azonban nem bánthatják. Lelassítottam az ismerős teaház előtt: az öreg hölgy a bejárat előtt állt, szemeiben fakó ijedtség tükröződött, ahogy rám nézett. Bólintottam, s már mentem is tovább: szavakra nem volt szükség, ezekben az órákban.
- Még idejében, szerencsére – fújtam ki magam Yuuki és Ai mellé érve, maximumra töltve ezzel a cselekvéspontjaim, majd felegyenesedtem, a sötétlő fákat fürkészve gondterhelt arccal – Nemsokára ideérnek.
Végignéztem céhtársaimon, s bár aggódtam értük, mégis örömmel töltött el, hogy itt állnak mellettem, s újra együtt harcolhat a céh. Az idegen, vörös indikátoros lánynak is biccentettem, de arcomon a feszült koncentráción kívül nem volt látható más: az ellentéteket félre kellett tenni. Most együtt küzdöttünk, egy közös cél érdekében. Kihúztam a Katanát a tokjából. De azért fél szemmel, néha kövessük figyelemmel őt is. Ki tudja, miféle célok járhatnak a fejében, egy ilyen borús órán. Avar zörrent, s pár pillanat múlva megjelent az előörs. Én pedig rezzenéstelen arccal fogadtam őket, felkiáltva, harcra buzdítva társaim, és remélve, hogy mindegyikünk túléli majd.

*válasz Silvernek:
Hinari írta:Pár ember már úton van, de mi is jövünk, ahogy tudunk. Próbáljátok tartani de teleportáljatok el, ha baj van.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_bal29686/10100[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by RenAi Szomb. Május 16 2015, 21:00

Kaptam egy üzenetet amely szerint tartsak Yuukival, nos ez örömömre való feladat volt, viszont… Nem értettem pár dolgot. Először az volt hogy én vigyázok rá, de hirtelen megjlent Hii is, és jelezte hogy többen is leszünk. Kicsit zavart. Talán ennyire nem bízna meg bennem hogy meg tudom védeni… Vagy nem tudom… Lehet csak túlkomplikálom mint álltalában a dolgokat, most viszont ez legyen a legkisebb bajunk. Yuukira biztatóan biccentettem. Mindent meg fogok tenni, az biztos.
- Ez a sereg hatalmas. – Aggodalmaskodtam, és első dolgom volt már most aktiválni a pont gyűjtő képességemet.
- Kéne valami terv nem? – Bár fogalmam sem volt mit lehetne kitalálni egy ilyen hirtelen helyzetre… Tényleg miért nem lehetünk ténylegesen biztonságban? Ekkora tömeg ellen hogy védhetnénk meg mindenkit… És éreztem ha tovább folytatom a gondolatmenetem nem fogok jól járni, így leginkább a felén ostromló koboldok felé fordítottam a figyelmem.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_bal10/7300[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szomb. Május 16 2015, 22:22

Felkészültem az ostromra úgy érzem, az evakuálásban segédkezve és néhány kardforgató tanácsot kiosztva befejeztem ezt a fázist. solvik utcáján a céhtársaim felé igyekeztem első sorban, keresve Hinarit és a többieket Nioval együtt. Szóltam neki, ahogy tudtam és igyekeztünk is eleget tenni a hívásnak. Talán a legfontosabb harcok egyike következik most a szintharcokon kívül. Elég volt végig tekintenem, önkéntelen is közelebb álltam Niohoz, és fülébe súgtam, pár biztató szót. Igazából ez a harmadik alkalom, hogy terebélyesebb kobold haderőbe botlunk, de ez felülmúlja az előző kettőt. És az erőddé alakított város is furcsa helyzetet sugall a tizenharmadik szint fái között.
- Ide értünk - mondtam megérkezve. Ahogy messziről rájuk lehet látni ez tényleg egy nagyobb sereg. nagyobb még attól a rejtélyes területtől is, ahol ott volt Hermit. Biztatóan a többiekre néztem, majd Niora, akinek még egy bátorító puszit adtam, és átadtam magam a lehetőségnek, hogy vagy a koboldok felülmúljanak, vagy megvédjük a várost, remélem, azért a játékosok győznek. Mi.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_bal4298/4400[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Cearso Szomb. Május 16 2015, 23:15

Nem kellet kétszer mondani, hogy elmehetek már nyúltam is a kristályomat, és már ott is teremtem azon a szinten, ahol elvileg a szivi egy hatalmas goblin sereggel áll szembe kevés segítséggel.
Gyorsan meg is keresem a lányt, és odamegyek hozzá, egy gyors ölelést, és csak ezután nézek körbe.
-Húha, ezek tényleg vannak itt egy páran... Jóval többen mint egy szinttel feljebb. De van egy olyan érzésem, hogy azt Junnék le tudják rendezni nélkülem is.
De ahogy nézem, a védők is tönben vannak, mint amennyit a szivi említett a levelében, de valószínűleg azért, mert a tőbbiek is azt csinálták, mint a szivi, és hívtak segítséget, és amilyen szerencsém van, Yuuki-val is ismét összefutottam, de vannak itt olyanok is akikkel még nem találkoztam. Nekik gyorsan be is mutatkozom.
-Sziasztok, Cearso, íjász. Esetleg van valami, amiről tudnom kéne?
Majd előveszem az Artemist, és felkészülök a küzdelemre.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_bal10/5900[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 17 2015, 04:02

A koboldok egy gigantikus seregként meneteltek előre. Az első sorban egyenes vonalat alkotva álltak fel a lassan sétáló Rúnakardforgató Kobold Pusztítók, mögöttük pedig ugyanabban a vonalban felsorakoztak a Kobold Íjászok. Az egész csapat előtt azonban Kobold Vaddisznó Lovagok szaladtak egyenesen felétek. Egy sorban, egymás után négy.

Hayashi Yuichi jön.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Halott koboldok száma: 0
Eddigi állás:
nincsen

Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály 5 kör múlva ér oda. Lehetséges célpont: közelharcosok.
A 2. hadosztály 5 kör múlva ér oda. Lehetséges célpont: közelharcosok.
A 3. hadosztály 5 kör múlva ér oda. Lehetséges célpont: közelharcosok.
A 4. hadosztály 5 kör múlva ér oda. Lehetséges célpont: közelharcosok.
Az 5. hadosztály 1 kör múlva ér oda. Lehetséges célpont: közelharcosok.
A 6. hadosztály 2 kör múlva ér oda. Lehetséges célpont: közelharcosok.
A 7. hadosztály 3 kör múlva ér oda. Lehetséges célpont: közelharcosok.
A 8. hadosztály 4 kör múlva ér oda. Lehetséges célpont: közelharcosok.
A 9. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: akárki.
A 10. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: akárki.
A 11. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: akárki.
A 12. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: akárki.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

2. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

3. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

4. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

5. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

6. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

11. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

12. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100
--------------------------
- Hayashi Yuichi: 140/140 HP, 70 páncél, 90/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 65 páncél, 200/200 CSP
- Kurokawa Yuuki: 155/155 HP, 80 páncél, 120/120 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Angelica Katharina: 55/55 HP, 30 páncél, 40/40 CSP
- Cearso: 95/95 HP, 35 páncél, 40/40 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Május 18 2015, 06:57

Sűrűn álló fák tömött lombkoronát alkottak a falak előtt, de még így is kivehető volt a hatalmas sereg, ami máris megindította a támadást. A legutóbb, amit láttam kobold sereget, annak nem ilyen hangja volt. Csatakiáltásaik, messziről harsogtak, keresztül a fatörzseken, az alig maroknyi védő felé. Hisz most a város őrsége, sem tarthat ki túl sokáig, ilyen túlerő alatt. Ők a piros játékosokat kergették csak meg, de mit kezdhetnek egy ekkora haderővel? Mintegy ezernyi vagy több pata dobolt a talajon, ahogy közeledett a lovasság, lemezvértjeik fémesen csörömpöltek, az apró testeken, továbbra is némi félelmet kölcsönözzek a védők szívébe. Legszívesebben kirohannék, hogy megszámoljam és lemészároljam őket, de ezt elég volt fejben lejátszani, biztos halál lenne ebben a világban. Elegendő lenne csak megadnom a lehetőséget, máris élne vele a rendszer, hogy kilökjön, akár a szervezet a vírust.
- Segédkezem a kapu védelmében, gyertek ti is - harsogtam a lándzsásoknak és annak a maroknyi védőnek, akik értettek a harchoz - aki ért az íjjakhoz, maradjon a falon és szórja meg az ellenséget, de vigyázzatok, nem tudjuk a sereg pontos mibenlétét, csak óvatosan. Vonuljatok fedezékbe, ha szükséges - mondtam a falon állóknak. Céhtársaim és a többi játékos felé fordultam, miközben a térképet vizslattam - üdvözöllek Cearso, értesz is hozzá? - mutattam az íj felé, itt inkább nem is a használatára utalva, hanem, hogy minél többet le tud-e szedni az első sorból. Válaszát meg sem várva folyattam - készítsd fel a többieket, lőjétek őket, ameddig tudjátok, és fontos, ha úgy látjátok, meneküljetek egészen a fogadóig. Ablakokat használjátok lőrésnek. Onnan még elteleportálhatunk, ha kilátástalan lesz a helyzet. Tankolok, kérlek támogass egy tövisgyökér kristállyal - majd céhtársaim felé fordultam és a vörös lány felé. Csodálom, hogy az őrök még nem támadták meg, de kitudja a kobold invázió rájuk is más hatással lehet. - Nio, Hinari, Yuuki, Ai és te, gyertek velem, az északi kaput tartjuk, ameddig bírjuk a torlasz mögül - azzal a belülre lefutottam, és vártam, többet nem tekintve az ellenség hatalmas menet oszlopaira és a rohamozó vaddisznócsordára. Csak ne legyenek ostromgépeik.. add hogy nincsenek. Kardomat szorongatva, sisakrostélyt leengedve, a barikád mögött elterülő rengetegbe fúrtam tekintetem. Ne feledd, annyit amennyit csak lehet. Ezek csak koboldok.  


//sorrend: Cearso -> Yuichi -> Hinari -> RenAi -> Yuuki -> Katha.
Cearso lőjed őket és jöhet a tövisgyökér Smile (ha nem lehet parancsnoki posztot írni, úgy nem támadtam)



A hozzászólást Hayashi Yuichi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 18 2015, 20:02-kor.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_bal4298/4400[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 18 2015, 17:14

A koboldok számítottak a helyzetre, így gyorsan reagálni tudtak és az íjászaikkal is vonulni kezdtek. A többi hadosztály viselkedése nem változott.
A határidő 3 napra nőtt.

Cearso jön.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Halott koboldok száma: 0
Eddigi állás:
nincsen

Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály 4 kör múlva ér oda.
A 2. hadosztály 4 kör múlva ér oda.
A 3. hadosztály 4 kör múlva ér oda.
A 4. hadosztály 4 kör múlva ér oda.
Az 5. hadosztály már szinte a kapuban van, következő körben bevonulnak és támadni fognak. Lehetséges célpont: közelharcosok.
A 6. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 7. hadosztály 2 kör múlva ér oda.
A 8. hadosztály 3 kör múlva ér oda.
A 9. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 7 kör múlva ér oda.
A 10. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 7 kör múlva ér oda.
A 11. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 7 kör múlva ér oda.
A 12. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 7 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

2. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

3. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

4. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

5. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

6. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

11. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

12. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100
--------------------------
- Hayashi Yuichi: 140/140 HP, 70 páncél, 90/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 65 páncél, 200/200 CSP
- Kurokawa Yuuki: 155/155 HP, 80 páncél, 120/120 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Angelica Katharina: 55/55 HP, 30 páncél, 40/40 CSP
- Cearso: 95/95 HP, 35 páncél, 40/40 CSP
--------------------------

Statok:


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 19 2015, 01:40-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Cearso Hétf. Május 18 2015, 20:27

-Erre én is kíváncsi vagyok.
Válaszolok a srácnak, és gyorsan be is kszültem a kapu fölé. Azt terveztem, hogy lezedek néhány íjászt még a távolról, ha van köztük ilyen, és volt is. De amint eltűnt elölük a célpont, azonnal kapcsoltak, és menetelésbe kezdtek -de legalább a távolharciakkal nem kell foglalkozni egy darabig.
-Rendben.
Gyorsan előveszem a kristályt a menümből és használom a srácon, hisz nincs vesztenivalóm, ha azt csinálom, amire megkértek.
Majd elhelyezkedek a kapu felett, és próbálok menedéket keresni.
-Esetleg van valakinél Copy Kristály? Az is hasznos lehet még később.
Kiáltottam le a többieknek.
Elhasználom tövisgyökér Kristályt Yuichi-ra, a tegezem után nyúlok facepalm, és amikor leesik, hogy miért nincs nálam ilyen, megrázom egy kicsit a fejem, kihajolok a falon, és belelövökaz első hadosztályba (biztos találat) egyet, és visszahajolok a fal mögé.

/Itt még lvl 16 vagyok, (és persze hogy én vagyo az egyetlen, akinél lemaradt Rolling Eyes )/

CSP 40-8-16=16

elvileg Yuichi beállt a kapuba, és várja az 5-ös sereg támadását
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_bal10/5900[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 19 2015, 18:57

Az 5. hadosztály megtámadja Yuichit, a többiek pedig menetelnek tovább.

Hinari jön.

Kiosztott összes sebzés: 50
A sebzés okozói:
50 - Cearso

Halott koboldok száma: 1
Eddigi állás:
1 - Cearso

Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály 3 kör múlva ér oda.
A 2. hadosztály 3 kör múlva ér oda.
A 3. hadosztály 3 kör múlva ér oda.
A 4. hadosztály 3 kör múlva ér oda.
Az 5. hadosztály 100-at sebez Yuichiba.
A 6. hadosztály már szinte a kapuban van. Lehetséges célpont: közelharci.
A 7. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 8. hadosztály 2 kör múlva ér oda.
A 9. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 6 kör múlva ér oda.
A 10. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 6 kör múlva ér oda.
A 11. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 6 kör múlva ér oda.
A 12. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 6 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 24.960
Sebzés: 500

2. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

3. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

4. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

5. hadosztály:
999x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 9990
Sebzés: 100

6. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

11. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

12. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100
--------------------------
- Hayashi Yuichi: 110/140 HP, 90/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 65 páncél, 200/200 CSP
- Kurokawa Yuuki: 155/155 HP, 80 páncél, 120/120 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Angelica Katharina: 55/55 HP, 30 páncél, 40/40 CSP
- Cearso: 95/95 HP, 35 páncél, 16/40 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Hinari Szomb. Május 23 2015, 00:24


- Yuichi jobban ért a mobokhoz, így a stratégiai részét ő fogja vezényelni.
Köszöntem a többieknek és az ismeretlen íjásznak is biccentettem: jól fog jönni a távolsági erősítés. Yuichi nem támadott, ám a koboldok persze jöttek. Sokan voltak, iszonyat kevés életerővel, ahogy Cearso lövéséből meg tudtam állapítani. Rögtön tudtam, mi a megoldás, hiszen a Tövisgyökér Kristályt pont erre találták ki. Aggódtam a céhtársamért, a Katanát szorítva vártam, mi fog történni. Amelyik mob megsebzi őt, elpixeleződik. Így kellett volna lennie. De persze nem működött. Biztos valami bug Rolling Eyes Hiszen normális magyarázat nincs rá. Mondjuk arra sem volt, hogy miért tudtak ezek a koboldok betörni a védett övezetre. És hogy Yuichi miért nem gyógyult, amint visszajött. Kezdett elegem lenni a halom rendszerhibától, ami „véletlen” pont egyszerre jelent meg. Vagy nem rendszerhiba, nem bug. Akkor viszont admini munka, mégpedig szándékos. Úgy tűnt, Kayabának ezúttal nem célja, hogy túléljük. A mobokkal van, az ő pártjukat fogja. Felnéztem az égre, ajkaimba harapva. Még jó, hogy Alex a céhházban maradt. Közben kaptam a pm-eket folyamatosan. „A tizenötös szintről mindenkit sikerült kimenekíteni.” „A felsőbb szintekről pár játékos kivételével mindenki lent van.” „Az első szintet a Sayonara veri vissza.” Még Chiakitól is kaptam, ők is itt voltak Solvikban, a falu egy másik részén. Írtam is neki, megköszöntem a segítséget és a tájékoztatást, majd megírtam neki az ellenfelek nagyjábóli erejét, és hogy nem fogjuk tudni sokáig feltartani őket. Ránéztem a sietve felskiccelt térképre, amit Yuichi nyomott a kezünkbe.
- Cearso, te menj fel a fogadó felső emeletéhez, és onnan az ablakból lődd őket innentől.
Yuichi azt mondta, mindenki menjen vissza az első védelmi vonal mögé. A 2-es zóna tele van veremmel, alig van pár út, amit lehet használni, szinte mindenhol van egy alacsony árok, amibe a koboldok belezuhanhatnak. Az 1-es zónát most ellepték, és felénk igyekeznek – Mindenki, fel a fák tetejére, húzódjatok a lombkorona alá, hogy az íjászok ne tudjanak sebezni.
Szerencsére Solvik tele volt velük. És tavasz volt, lassan nyár. Magas fák, a koboldok még a vaddisznók tetejéről sem érhetnek el minket. A vaddisznók pedig nem tudnak fára mászni, egy fára pedig nem tud négy-ötnél több kobold feljutni egyszerre. Azokat meg leütjük. Elvileg. Aztán lehet, hogy ez se fog működni: miután az admin a koboldinvázió idejére felrúgott minden alapvető szabályt, ami Aincradot jellemezte, én már semmiben sem voltam biztos. Mindenesetre felmentünk, Yuichi meg a többiek is. Ha nem akartak elsőre, alkalmaztam, amit sosem szoktam. A rangomat. Mert ez most fontos volt. A fák amúgyis a második vonalon, a lyukak között is bőven voltak. Elég közel egymáshoz ahhoz, hogy egy-egy ugrással át lehessen jutni, ha véletlen kárt tennének bennük a mobok. Itt gyors volt a respawn. Pár másodperc csupán. Elég volt két-három fa, és mire ledöntötték a másodikat, az első újjáépült. Annak pedig csak örülni kellett, ha a mobok a fákra pazarolják a támadási körüket – teljesen hasztalanul. Felizzítottam a Katanát, miután mindenkit ideiglenes biztonságban tudtam. Az ötödik hadosztályt rohamoztam, amelyik korábban Yuichit támadta. Bele az első zóna közepébe! Akrobatikával ugorva a fáról a fejükre, s használva a mester szintű Lovaglás jártasságot, hogy megüljem a gazdáját vesztett vaddisznókat. Egyiket a másik után. Irányba állítottam őket, szemben a koboldárral, majd az oldalukba rúgtam. Mehetnek! Majd ugrottam is a következőre, miután a lovasát elpixeleztem. Reméltem, jó kis káosz lesz belőle. Ha a vaddisznók is sebeznek, szép számmal le fognak szedni a koboldokból. Márpedig elég nagy agyaraik voltak. És az ellenfelek alakzatát is megbontották. Közben nem felejtettem el az íjászokat sem, intettem is nekik, hátha eleresztenek pár nyílvesszőt. Persze nem belém és a társaimba. Ahhoz ott volt a védővonal és a fák. Ha lőnek, max a sajátjaikat fogják tudni, de addigra én már nem leszek itt. Reméltem, ha vannak olyan ostobák hogy lőjenek, inkább a koboldokat fogják eltalálni, és nem a vaddisznóikat. Ha sikerült bánni velük, úgy egészen megszerettem őket. Persze Nestor kényelmesebb volt. És a Chocobok is. A benyomulni akaró hatos osztag felé lendültem, még a kapuban érve őket. Nem terveztem engedni nekik, hogy mind bejöjjön a szűk résen, amit a torlaszból elhagytunk. Azt sem értettem, az ötös hogy volt képes rá. Ők viszont bent voltak, amíg a hatoskák még nem. Lila Koponya Gyűrűs kezem mutattam feléjük. Az item felnevetett. Lila fonál száguldott elő belőle, egyenesen a lovasok mellkasának magasságában, kicsit alatta. A kapu jobb oldalán álltam, a kifeszített, lila kötél pedig körbefogta a kapu másik oldalán lévő, vastag fatörzset. Egy rögtönzött célszalag, csakhogy ez elszakíthatatlan volt. Erősen tartottam ellent, felmászva a fára, hogy ne érhessenek el, de előtte beakasztva a fonalat egy olyan ágba, hogy az akadály magassága azért megmaradjon. Úgy intézve a „kötélkilövést”, hogy a befelé vágtató sereg már ne tudjon megállni, s a lovasok se lehajolni ne tudjanak, se átugratni felette. Vajon megy nekik a limbó a roham közben? Aligha hittem. Föntről néztem az eseményeket, egy rég elfeledett dalt dúdolgatva, amit akkor találtam, amikor Al szülőhazájáról kerestem a városi nagykönyvtárban. Közben az elsők már oda is értek (Egy-két-há, na indulj be má-ár!), remélhetőleg hamar leesve a vaddisznók hátáról, estükben az utánuk érkező társaikat is akadályozva (Négy-öt-hat, ne tátsd a szádat!); amíg a lovasukat vesztett vaddisznók egyenesen az ötös osztag hátába rohantak. Ha sikerül megakasztani a hatos osztagot, az ötösből sokat leszedhetünk a vaddisznókkal karöltve, mire összeszedik magukat. Ha egyáltalán összeszedik.
- Használjátok ki a káoszt, üssétek őket! Akinek van lovaglása, hajrá! Zavarjuk össze őket! – indítványoztam fennhangon, persze csak akkor, ha sikerült, amit terveztem. Kezdett túl nagy fejetlenség uralkodni odalent, ám ez csak az ellenfeleknek volt hátrány.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_bal29686/10100[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 25 2015, 22:15

Az 5. hadosztály körbevette az általatok elfoglalt fát. A 6. hadosztályt teljesen kiirtotta a kötél, sorban szaladtak bele. A vaddisznók pedig nem olyan bátrak, mint amilyennek kinéznek, lovas nélkül azonnal menekülni kezdenek. A többi hadosztály menetel tovább.

Yuuki jön.

Kiosztott összes sebzés: 10330
A sebzés okozói:
10280 - Hinari
50 - Cearso


Halott koboldok száma: 1028
Eddigi állás:
1027 - Hinari
1 - Cearso


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály 2 kör múlva ér oda.
A 2. hadosztály 2 kör múlva ér oda.
A 3. hadosztály 2 kör múlva ér oda.
A 4. hadosztály 2 kör múlva ér oda.
Az 5. hadosztály várakozik a fa alatt.
A 7. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 8. hadosztály 2 kör múlva ér oda.
A 9. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 6 kör múlva ér oda.
A 10. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 6 kör múlva ér oda.
A 11. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 6 kör múlva ér oda.
A 12. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 6 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 24.960
Sebzés: 500

2. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

3. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

4. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

5. hadosztály:
972x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 9710
Sebzés: 98

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

11. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

12. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100
--------------------------
- Hayashi Yuichi: 110/140 HP, 90/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 65 páncél, 20/200 CSP
- Kurokawa Yuuki: 155/155 HP, 80 páncél, 120/120 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Angelica Katharina: 55/55 HP, 30 páncél, 40/40 CSP
- Cearso: 95/95 HP, 35 páncél, 16/40 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szomb. Május 30 2015, 18:01

Képszakadás! Ennyi történt velem a hatalmas kobold csapatokat látva, ahogy a vaddisznó lovagok kíméletlenül csörtetnek előre mögöttük a sereg többi részével. Az egész erdőt átjárta az egyszerre lépdelő sereg dübörgő léptei és a lemezvértek csörgése. Féltem, túlságosan is. Kizárt, hogy megállítsuk őket. Egyszerűen lehetetlen! Nem is emlékszem mikor kerültem fel a fa tetejére, nem is számít. Üveges tekintettel néztem az alattunk meghúzódó sereget de még arra is képtelen voltam, hogy elmeneküljek erről a szintről. A sokkhatásból végül a nyögdécselések és jajveszékelések és az elszórt szítók szók térítettek magukhoz. Ezeket nem emberek adták, nem a mieink. Tekintetem egy apró alakra irányult aki villámként cikázott végig a lovasok között.
- One-chan… - Mormogtam megdöbbenve az orrom alatt, ahogy a lélekrészecskék (pixelek) darabjai szóródnak szét az elpusztított koboldokból. Ő nem vesztette el a reményt sőt, erősebb mint valaha! Benne nincs félelem és nincs kétsége a felől, hogy veszíthetünk. Azt hiszem ilyen egy igazi harcos… nem… ilyen egy igazi vezér, és én is ilyen akarok lenni! Magabiztosan rántottam elő a kardom és ugrottam át a következő faágra, majd következőre, és az az utánira ügyelve, hogy takarásban maradjak. Még szerencse, hogy ennyire sűrű az erdő így könnyedén közlekedhettem fáról fára időközben kivágva egy-egy nagyobb ágat azzal a céllal hogy a rusnyaságok nyakába szakadjon,. Párat biztosan megöl.

/Yuuki az íjászokhoz igyekszik eljutni/


A hozzászólást Kurokawa Yuuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 01 2015, 19:02-kor.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_bal7230/7300[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 02 2015, 18:22

A képzett hadosztályok ellen nem túl hatásos a faág bomba. Következő körödben el is érnéd őket, a 4. hadosztály azonban az ugrálásodat látván visszafordult és az íjászok felé veszi az irányt.

RenAi jön.

Kiosztott összes sebzés: 10330
A sebzés okozói:
10280 - Hinari
50 - Cearso


Halott koboldok száma: 1028
Eddigi állás:
1027 - Hinari
1 - Cearso


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 2. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 3. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 4. hadosztály 2 kör múlva ér az íjászokhoz.
Az 5. hadosztály várakozik a fa alatt.
A 7. hadosztály beért a kapun.
A 8. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 9. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 5 kör múlva ér oda.
A 10. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 5 kör múlva ér oda.
A 11. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 5 kör múlva ér oda.
A 12. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 5 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 24.960
Sebzés: 500

2. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

3. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

4. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

5. hadosztály:
972x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 9710
Sebzés: 98

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

11. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

12. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100
--------------------------
- Hayashi Yuichi: 110/140 HP, 90/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 65 páncél, 20/200 CSP
- Kurokawa Yuuki: 155/155 HP, 80 páncél, 120/120 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Angelica Katharina: 55/55 HP, 30 páncél, 40/40 CSP
- Cearso: 95/95 HP, 35 páncél, 16/40 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by RenAi Csüt. Jún. 04 2015, 22:15

Furcsa volt ez az egész, mármint maga a harc a koboldok ellen, az event nem meghirdetés alapján indítódott hanem csak úgy jött a semmiből. Szokatlan volt számomra. Nagyjából egy céhként védjük a területet, viszont akadt egy új srác akit eddig még nem láttam. Bemutatkoztam neki amikor ők is nekünk, majd figyelemmel követtem az eseményeket.
- Lovaglás? - Nézek Hinarira, megtenném amit kér, de nincs lovaglásom. Így nem teszek mást mint Cear mellett maradok. A többiek képességét és körvonalazódva a statjukat is ismerem, legalábbis tudok viszonyítani, viszont a fiú esetében kevésbé. Én sosem voltam valami nagy stratéga, én inkább védelmező vagyok így a fiú mellett maradtam ha esetleg switchelni vagy hasonlót kéne. Nem kaptam parancsot sem ötletet hogy mit is csinálhatnék így nem mozgósodtam leginkább. Sosem sül ki jó abból ha magamtól kell döntenem.
- Sajnálom nálam nincs. - Felelem a fiúnak a kristály kérdésre.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_bal10/7300[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 05 2015, 16:05

A koboldok rázni kezdik a fát, azonban mindenkinek van akrobatikája, így meg tud rajta maradni.

Katharina jön.

Kiosztott összes sebzés: 10330
A sebzés okozói:
10280 - Hinari
50 - Cearso


Halott koboldok száma: 1028
Eddigi állás:
1027 - Hinari
1 - Cearso


Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály beért a kapun.
A 2. hadosztály özönlik be a kapun.
A 3. hadosztály özönlik be a kapun.
A 4. hadosztály 1 kör múlva ér az íjászokhoz.
Az 5. hadosztály várakozik a fa alatt.
A 7. hadosztály beért a kapun.
A 8. hadosztály beért a kapun.
A 9. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 4 kör múlva ér oda.
A 10. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 4 kör múlva ér oda.
A 11. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 4 kör múlva ér oda.
A 12. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 4 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 24.960
Sebzés: 500

2. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

3. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

4. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

5. hadosztály:
972x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 9710
Sebzés: 98

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

11. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

12. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100
--------------------------
- Hayashi Yuichi: 110/140 HP, 90/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 65 páncél, 20/200 CSP
- Kurokawa Yuuki: 155/155 HP, 80 páncél, 120/120 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Angelica Katharina: 55/55 HP, 30 páncél, 40/40 CSP
- Cearso: 95/95 HP, 35 páncél, 16/40 CSP
--------------------------

Statok:


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 06 2015, 21:39-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Angelica Katharina Vas. Jún. 07 2015, 13:28

Off: igen KA és az a sok idő vajon mennyi aranyba fájna? Razz 500? 1000? 10000? x3

Hm..Hmm.Hmm Nagyon nem poén a mostani állásunk. A koboldok a nyakunkon, és én egy fán. Hát ez pech. No de nincs para. Megvan már a tervem, és különösebben nem izgat más, csak hogy minél nagyobb bajt keverjek. Ha próbáltak is utasítani az egyik fülemen be a másikon ki. Ugyanis nekem már megvolt a tervem. Elmosolyodva veszem elő a Halvány Füstkristályom, és aktiválva a Koboldok sűrűjébe dobom azt, nagyjából alattunk. Amint a füst felszáll, már vetem is magam a tömegbe. Nem nagyon érdekelt, hogy van-e a koboldoknak látása vagy sincs, csak a bajt akartam keverni. A bombámmal talán sikerül fellöknöm pár koboldot, akik vaksin próbálnának eltalálni, ám én nem vagyok rest, és máris szaladok a Lopakodásomat aktiválva. A Füst most nagyon előnyömre lesz, és ha ha elérem a Koboldok végét végül kitörve egy utsót belebökök egy random koboldba. Végül rögvest fedezékbe is vonulok. Egy nyitott ajtajú házba, vagy egyszerűen ha nincs semmi, akkor szaladok az utcácskákban.

// halvány Füst kristály aktiválva, Lopakodás bónusszal biztos találat egy koboldnak //
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_bal75/1500[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 11 2015, 19:08

A koboldok még mindig rázzák a fát, egyre nehezebb megmaradni rajta. Kettes szintű akrobatika hiányában Hayashi Yuichit lerázzák a fáról, azonban a füst kristály hatására még nem látják hova pottyant. Katharina egy házban bújik meg.

Hayashi Yuichi jön.

Kiosztott összes sebzés: 10365
A sebzés okozói:
10280 - Hinari
50 - Cearso
35 - Angelica Katharina


Halott koboldok száma: 1033
Eddigi állás:
1027 - Hinari
5 - Angelica Katharina
1 - Cearso


Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály 2 kör múlva ér oda.
A 2. hadosztály beért a kapun.
A 3. hadosztály beért a kapun.
A 4. hadosztály odaért az íjászokhoz.
Az 5. hadosztály rázza a fát.
A 7. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 8. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 9. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 3 kör múlva ér oda.
A 10. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 3 kör múlva ér oda.
A 11. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 3 kör múlva ér oda.
A 12. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 3 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 24.960
Sebzés: 500

2. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

3. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

4. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

5. hadosztály:
967x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 9675
Sebzés: 97

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

11. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

12. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100
--------------------------
- Hayashi Yuichi: 110/140 HP, 90/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 65 páncél, 20/200 CSP
- Kurokawa Yuuki: 155/155 HP, 80 páncél, 120/120 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Angelica Katharina: 55/55 HP, 30 páncél, 40/40 CSP
- Cearso: 95/95 HP, 35 páncél, 16/40 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Jún. 12 2015, 13:34

A tankolásom nem jött be, de szerencsére Hinari kapcsolt és gyorsan visszavette a parancsnokságot, addig, hogy végezzen egy teljes hadosztállyal. Most a füst még hasznomra válhat, előkerestem a céhbankból egy kristályt. Nem menekülök, szorongattam a kezemben a kis tárgyat.
Felpillantottam a fára, látásommal könnyedén kiszúrtam Hina nem esett még le. Villámként tudatosult mit kell tennem. Add, hogy ne legyen sebezhetetlen és pár kardvágást intéztem a fa törzsére. Igen, pont alatta vágom a fát Rolling Eyes . Hála a bugoknak vagy csak az invázió hozta el a rombolás lehetőségét, a fa dőlni kezdett a kapu irányába, hogy ezzel eltorlaszolja ideiglenesen azt. - Hinari, ugorj át a következőre, majd a ház tetejére! Ahová a vörös indikátoros lány bújt és ne feledd, a Villanást, használd! Te meg barikádozd el az ajtót. – szóltam a lányra. Cearso és RenAi sincs jó helyen. - Fussatok a keleti falig, és Cearso, amikor szólok lőjj! – azzal mielőtt pontosan be tudnák lokalizálni, a füstbe hova kell ütniük, felpattanok az első vaddisznó lovas háta mögé, sisakját arcába nyomom és fellépek a vállán, majd tovább ugrok a fejekre és sisakokra, közben ide-oda kaszabolva, utat vágva magamnak, hogy így a koboldok fején végig ugrálva átjussak a rengeteg koboldon, a „víztoronyhoz”. Ahogy leugrottam az utolsó kobakról apró szikrákat hagyott a villanásom. Megvagytok. A kristályt aktiváltam és ki törtek belőle a farkasok huszonöt farkas indult a vaddisznó nyáj ellen, hisz a vaddisznók pedig nem olyan bátrak, mint amilyennek kinéznek. És egyenesen a kapu felé küldtem őket, hogy onnan a verem felé fordítsák őket. Jobb, ha minél több vaddisznó lovast le terelnek a verembe. Tovább futottam még ameddig bírtam, hogy két vágással meggyengítsem a víztorony lábazatát. Majd beleugrottam a verembe egyfajta csaliként. Idegességem és félelmem dobolt halántékomban, de látásom kitisztult, ahogy a füst is elszállt, és a kobold lovasok megérkeztek. Ha ezt túlélem, esküszöm még többet pusztítok belőletek...
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_bal4298/4400[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 13 2015, 19:50

A fa a kapu elé dől, így blokkolva a többi hadosztály bejutását a kapun. A farkasagyar kristály pedig nagyon effektív volt és az összes vaddisznó a verembe szaladt és elpixeleződött.

Cearso jön.

Kiosztott összes sebzés: 20050
A sebzés okozói:
10280 - Hinari
9675 - Hayashi Yuichi
50 - Cearso
35 - Angelica Katharina


Halott koboldok száma: 1033
Eddigi állás:
1027 - Hinari
5 - Angelica Katharina
1 - Cearso


Játékos cselekvések:

Három támadás és a kristályhasználat sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 2. hadosztály 2 kör múlva ér oda.
A 3. hadosztály 2 kör múlva ér oda.
A 4. hadosztály odaért az íjászokhoz és velük együtt menetel a kapu felé. 2 kör múlva ér oda.
A 7. hadosztály már szinte ott van, lehetséges célpont: akárki.
A 8. hadosztály már szinte ott van, lehetséges célpont: akárki.
A 9. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 2 kör múlva ér oda.
A 10. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 2 kör múlva ér oda.
A 11. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 2 kör múlva ér oda.
A 12. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 2 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 24.960
Sebzés: 500

2. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

3. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

4. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

11. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

12. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100
--------------------------
- Hayashi Yuichi: 110/140 HP, 3/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 65 páncél, 20/200 CSP
- Kurokawa Yuuki: 155/155 HP, 80 páncél, 120/120 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Angelica Katharina: 55/55 HP, 30 páncél, 40/40 CSP
- Cearso: 95/95 HP, 35 páncél, 16/40 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Cearso Szer. Jún. 17 2015, 17:35

Katha, ha nem tudnád,te ingyen kaptál egy burkot, szal neked nem kerülne sokba *.*


-Te miért nem harcolsz?
Kérdezem a lánytól, aki mellettem maradt.
-Van akrobatikád? Ne maradj le.
Elkezdek futni és ugrálni kelet felé a háztetőkön és a várfalon. Közben úgy próbálok közlekedni, hogy az íjászoknak, akik kint vannak, ne nagyon legyen esélyük eltalálni. Mondjuk nem látom túl sok értelmét elfutni az egyik helytől a másikig, hogyha találtam már magamnak egy elég jó helyet a lövöldözésre.
Majd lekiabálok Kathának is.
-Élvezd ki a helyzetet szivi, nem sűrűn fogunk itt vakációzni. Leginkább az indikátorod miatt.
Mivel a nagy hangzavar miatt egyszer sem hallottam a tüzelésre a felszólítást, (vagy mert elengedtem a fülem mellett) most nem pazaroltam támadásra az időmet.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_bal10/5900[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 21 2015, 01:51

A füst elillant.

Hinari jön.

Kiosztott összes sebzés: 20050
A sebzés okozói:
10280 - Hinari
9675 - Hayashi Yuichi
50 - Cearso
35 - Angelica Katharina


Halott koboldok száma: 1033
Eddigi állás:
1027 - Hinari
5 - Angelica Katharina
1 - Cearso


Játékos cselekvések:

Három támadás és a kristályhasználat sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály már szinte ott van.
A 2. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 3. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 4. hadosztály odaért az íjászokhoz és velük együtt menetel a kapu felé. 1 kör múlva ér oda.
A 7. hadosztály a fától messze megáll.
A 8. hadosztály Yuichi felé kezd szaladni.
A 9. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 1 kör múlva ér oda.
A 10. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 1 kör múlva ér oda.
A 11. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 1 kör múlva ér oda.
A 12. hadosztály célpontját vesztette és lassan menetelni kezd. 1 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 24.960
Sebzés: 500

2. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

3. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

4. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Képzett Rúnakardforgató Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 500

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

11. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

12. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100
--------------------------
- Hayashi Yuichi: 110/140 HP, 3/90 CSP
- Hinari: 210/210 HP, 65 páncél, 20/200 CSP
- Kurokawa Yuuki: 155/155 HP, 80 páncél, 120/120 CSP
- RenAi: 390/390 HP, 118 páncél, 95/95 CSP
- Angelica Katharina: 55/55 HP, 30 páncél, 40/40 CSP
- Cearso: 95/95 HP, 35 páncél, 16/40 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Hinari Szer. Jún. 24 2015, 22:05


Yuuki elszaladt az íjászok felé, RenAi bár megtehette volna de nem támadott, ahogy az előbb Cear sem. Az ellenfeleink száma meg óriási volt, végeláthatatlan tömegben hullámoztak, és a csapattársaim fele mégcsak meg se próbálta őket ütni.
- Ne pazaroljatok már köröket, ha ti jöttök, üssetek vagy lőjetek! – adtam hangot nemtetszésemnek, főleg az íjász és Ai felé célozva, Yuukit sehol sem láttam az erdőtől, reméltem nem esett baja. Én, ahogy Yui kivágta alattam a fát, már ugrottam is a fal tetejére, a farkasokra csak bólintva, hiszen így még a víz sem kellett. Vagyishát mégis. Szóltam Yuichinak, hogy másszon egy kicsivel feljebb, lehetőleg a verem túloldalára, megfelelő csaliként szolgálva a bennrekedt két hadosztálynak, de mégis elérhetetlenül. Maga a terv azonban nem ez volt, vagyis elsődlegesen nem ez. Előhívtam két felfújható strandlabdát, de felfújás helyett inkább a cipőmre húztam rá őket, vágva is rajtuk egy keveset, hogy beleférjek, de úgy, hogy a lábbelimet ne fedjék be teljesen, csak a talpukat épphogy. Majd jöhetett a verem előtti rész elárasztása a víztorony ledöntésével, rá egyenesen azokra a koboldokra, amik céhtársam felé igyekeztek oly nagyon. Ez a momentum volt a legkritikusabb, az idő és az ügyesség is számított, meg persze a gyorsaság. A falon állva vettem kezembe a kristályt, kifújva a benntartott levegőt. Kis pihenő, pár pillanatnyi csend… majd egy gyors vágással eltüntettem a víztorony utolsó tartóoszlopát is, egyszerre a Gyors Futás Kristály aktiválásával, aminek köszönhetően egyszerűen felugrottam a lezúduló víz hullámaira, a vízzel együtt futva, annak tetején, nem maradva le, de nem is előzve be a vezérhullámot. Magamon a Villanással. Nem néztem hátra, de az apró villámok, amik futás közben a cipőmből szaladtak szét, maguk voltak Az Elektromosság, és a víz kiválóan vezette őket, remélhetőleg végigfutva minden koboldon és vaddisznón, amelyeket csak értek, ha volt fémből készült páncéljuk vagy túl közel voltak egymáshoz, úgy méginkább. Engem védett a sebességem és a gumi, ami a talpamon volt, de őket csak megcsípte az áram, remélhetőleg véget is vetve nekik, bár én egyelőre nem figyeltem semmire, csak a futásra, amit végül egy kapu melletti fára való felugrással fejeztem be, onnan továbbugorva a hátsó koboldok felé, beléjük vagdosva párat, amennyit a kitartásom megengedett. Ezek után pedig felugrottam újra a falra, és igyekeztem vissza Yuichi felé, közben megnézve, mi is maradt a lenti káosz után.


Egy többletkörnyit pihenek csak. Gyors Futás Kristály, villanás-szörf-futás (lásd: a reagban), a támadások csak a végén a maradék koboldot ütlegelve.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_bal29686/10100[Event] Kobold invázió - 13. szint Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 13. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 13. szint

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.