Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Kobold invázió - 14. szint

+2
Jun
Cearso
6 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 12, 2015 11:47 pm

Résztvevők: Jun, Cear, Saya, Shu, Kanami

A távolban egy nagyméretű kobold sereg tűnik fel. Van egy körötök felkészülni. (Nem muszáj írni.)

Határidő: 4 nap
Harci kör határidő: 3 napról indul, majd ha gyorsan megy akkor nő, ha lassan akkor csökken
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 13, 2015 8:53 am

Az egész csapat összegyűlt, majd Shu ismételten felolvasta Mirika levelét, ami elmondta, hogy ők hol lesznek, valamint tájékoztatta a kis csapatot arról is, hogy a WR céhe hol lesz, hiszen ezt az infót megkapta Kurasai úrfitól. Persze a céhvezérek biztosan több infót is megosztottak egymással, és a plakátok is sokatmondóak voltak. Viszont nem most volt az ideje annak, hogy elkezdjék a céhek közötti kapcsot erősíteni. Most saját magukat kellett erősíteni. Az újonc Kanami is teljes odaadással szállt be a harcba, és szerencsére időben sikerült felvértezni is, hála Mitonak. A kis kovács bár a harcban nem volt jelen, de hathatósan kivette a részét azzal, hogy a céh részéről ő terelgette a civileket a biztonságos helyre. A sereg közeledett, a terep viszont szerencsére nekik kedvezett, szóval Timidus ki is terítette a térképet, és elkezdte sorolni az információkat.


[Event] Kobold invázió - 14. szint 17vec0


-Amennyiben a koboldok küldenek követet, ami minden csata előtt megszokott, akkor megpróbálunk tárgyalni. A Teleportkapu megvédése a célunk. Mivel a civileket már evakuáltuk, és a koboldok nem pusztítanak, így tudunk pozicionálni. Ennél a pontnál két hidat is be tudunk látni. Javaslom, hogy Saya és Cearso a G-10es pozíciót foglalja el. Ide csak egy út vezet a kaputól, így azon kell végig masírozniuk, ami megakadályozza, hogy széles frontvonal alakuljon ki. A hídon maximum hárman állhatnak egymás mellett. Az első hídon, E-7 és D-9 vonalában elhelyeztünk hét csapdát, amit a szafari területén találtunk. Ezeknek az eltávolítása, amennyiben észlelik, időt vesz igénybe, ha áthaladnak rajta akkor pedig sebez. Ezalatt az íjászok lefókuszálhatják őket. Mi a Tengló fürdő bejáratánál várjuk őket, ahonnan folyamatosan vissza tudunk vonulni a hídon keresztül. Egyikünk sem jeleskedik súlyemelésből, ám ha erre van mód, igyekezzetek lelökni őket a függőhidakról. Remélhetőleg nincsenek repülő egységeik. Ha valaki közülünk esik le, akkor ne várja meg míg földet ér, használja a Kristályát. Ilyen a koboldoknak eddigi ismereteink alapján nincs. Végig figyeljétek Cearsot, ő gyakorlottabb a csapatok irányításában, mint én.
És ezzel át is adta a szót vagy a céhvezérnek, vagy Cearsonak.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Cearso Szer. Május 13, 2015 4:05 pm

Megérkeztünk a helyszínre, és amilyen szerencsénk volt, nem olyan vészes ez a sereg, tehát nem hiszem, hogy nagy ellenállásba fogunk ütközni. És Timi már hozzá is látott a stratégia kidolgozásához. Minden szép és jó, de mindig lehet valami probléma, ami most is megtalált minket, na nem Timidus terve volt a rossz, hanem hozzám érkezett egy nem várt üzenet, amit nem akartam ignorálni. A levél elolvasása után elkomorodtam egy kissé.
-Rossz hírek, és a segítségemet kérik egy másik szinten. Szerintem amit Timidus levezetett terv teljesen rendben van, és szerintem nélküle is kivitelezhető, de én szeretnék segiteni ott, ahol jelentősebb sereg gyűlt össze.
Kérdően Jun-ra nézek, és ha jelzi, hogy mehetek, vagy nem reagál, akkor átmegyek a 13-as szintre.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Jun Csüt. Május 14, 2015 4:04 pm

Szépen összegyűltünk, nem ért váratlanul a Koboldok támadása, hiszen már napokkal ezelőtt szálló pletykaként terjengett a városokban, és úgy tűnik végül tényleg igaz lett. Megérte feltölteni a készleteket, és egy hála is reppent istennek amiért nem engedte, hogy lustálkodjunk. Timidus felkészültségére csak bólogattam, és a térképet figyeltem.
- Ha szeretnél menj csak. De szerintem bölcsebb lenne ha legalább az egyik szintet biztosan meg tudnánk védeni. Ha többen vagyunk gyorsabban is végzünk, és hamarabb tudunk menni segíteni a többieknek. - ujjaimmal távcsövet formázva, pásztáztam végig a távolban gyülekező egységeken, majd felsóhajtottam.
- Szerintetek lehet velük tárgyalni? Talán ha megtudjuk a támadásnak az okát, akkor találhatunk valami békésebb megoldást is... - jelentem ki kicsit unottan, nem tüzelt fel a harc gondolata. Ügyes leszek és megvédem Saya-chant, Kanamint, és Shu-nyant. Timidus pedig segíteni fog, mert ö segítőkész.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Saya Pént. Május 15, 2015 12:01 am

Amúgy nem nagyon figyeltem Rolling Eyes
Mármint oké, ott voltam meg minden, de a Hugi folyamatosan úgy morgott a fejemben, hogy alig hallottam valamit abból, amit a Timidus mondott >< Amúgy azért morgott, amit végül az Arisu-tól kaptunk választ, és hogy nem hiszi el, hogy annyi sokminden ellenére nem az övé lett az Artemis (értitek: nem az enyém, az övé. Pedig utál íjász lenni Suspect  ). Na meg ki akarja tekerni annak a nyakát, aki még többet ajánlott fel és elvenni a fegyvert meg minden, én meg nem győzöm csitítani, hogy nyugi már, csak egy íj volt, nem baj, majd lesz másik, talán egy még jobb, nem lehet tudni sosem.
~De még a neve is olyan... parancsoló volt, olyan hozzám illő ˇ^ˇ  ~
Rolling Eyes
Bólogattam közben a Timidusra is, meg megértettem, hogy ahhoz a zizéhez kell mennem, ami amúgy a rajzon nem tudom, mit takar, de majd felismerem, ha arra járok, aztán meg megvárom türelemmel most, hogy a Cear most akkor marad-e vagy sem vagy mi van... >.>
Hugi meg morog tovább. <.<
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Kanami Szomb. Május 16, 2015 11:01 pm

Megfigyeltem a térképet, és végighallgattam a többieket. Nem sokat tudtam még a többiekről, de nagyjából úgy tippeltem, nincsenek támogatóink, tehát a potionokat mindenképpen elő kell készíteni. Sajnos én nem rendelkeztem túl sokkal, így odalépdeltem Timidus-senpaihoz egy pillanatban, amikor úgy gondoltam, alkalmas, és először csak megkérdeztem tőle, akármelyik csapattársunk alkalmas-e a healer vagy legalább a tank szerepére, aztán megsúgtam neki azt is, hogy nem igazán rendelkezem potionokkal, így egy kicsit talán jobban oda kellene figyelni az életemre, amiből egyébként sincs túl sok, hisz nem arra gyúrok. Majd megkérdeztem tőle azt is, én hol foglaljak állást, hisz arról nem kaptam világos képet, ahogy arról sem, hogy körülbelül ki az, aki mellett maradjak, hisz biztos voltam benne, kezdőként nem hagynak solozni. Legalábbis reméltem.
Ha ezekre választ kaptam, szépen fegyelmezetten állást is foglaltam a megjelölt helyemen a megjelölt ember mellett, és vártam az összecsapásra.
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 17, 2015 3:39 am

A kobold seregek egy része a korona téren gyűlik össze. Az előretörő Páncélos Fejszés Koboldok a híd előtt megtorpannak, majd félrehúzódnak és parancsra új pozíciót próbálnak felvenni. A két hadosztálynyi Kobold Íjász közben felsorakozik a korona tér legmagasabb pontján és a biscott bár felé céloznak, szervezett utasításra.

Saya jön.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Halott koboldok száma: 0
Eddigi állás:
nincsen

Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály új formációt készül felvenni.
A 2. hadosztály új formációt készül felvenni.
A 3. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: Saya.
A 4. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: Saya.
Az 5. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 6. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 7. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 8. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 9. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 10. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Fejszés Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

2. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Fejszés Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

3. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

4. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

5. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

6. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100
--------------------------
- Saya: 105/105 HP, 96 páncél, 100/100 CSP
- Shukaku: 220/220 HP, 45 páncél, 230/230 CSP
- Jun: 150/150 HP, 100 páncél, 125/125 CSP
- Kanami: 40/40 HP, 25 páncél, 45/45 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Saya Szer. Május 20, 2015 4:02 pm

Hát, nagyon nem is tudom végül, hogy mi történik, mármint mi végül elindultunk, mikor a Timiék jeleztek, meg a sárkány mondta azt is, hogy legyek óvatos, nyilazok, utána forduljak is menedékbe azonnal, és így tovább. Ez olyan, mint ahogy a farkasok szoktak egymással harcolni, ahogy asszem a Vadon Szavában van leírva, vagy a Fehér Agyar volt az? Valamelyik ilyen farkasos regény. Mindegy ><
A Hugi amúgy még mindig nagyon morog, szóval úgy döntöttem, hagyom őt kivételesen a csudába, morogja ki magát még pár napig, én most biza bizonyítani fogok, hogy nem kell neki megvédenie engem ˇ^ˇ  Megvédem én magam :3
Végül eljutok oda, ahova mondták, hogy menjek, és meg is nézem, hogy majd lövés után hova tudok bújni. De van itt fal, az tökéletes lesz rá :3  Kicsit olyan lesz, mint azokban a lövöldözős filmekben. A koboldok végül megjelennek, én meg egy nyilat teszek az idegre, na meg ellenőrzöm, hogy jó-e, de biztos jó, itt valahogy nem szokásuk elromlani az ilyen dolgoknak. Célzok is, de csak akkor lövök, amikor lent megadják rá a jelet, és csak egyet, mert azonmód pördülök is meg és bukkanok a fal mögé guggolva, hogy nehogy közben ők is lőjenek és eltaláljanak ><  Az kellemetlen lenne, na meg így legalább újra tudok tárazni kényelmesen :3


Tehát támadááááááás \o/ Íjászként a célpontom a harmadik hadosztály :3
... De nem vagyok ügyes Sad Hugiiii ><


A hozzászólást Saya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 20, 2015 4:02 pm-kor.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 20, 2015 4:02 pm

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Event] Kobold invázió - 14. szint 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 20, 2015 5:28 pm

Az íjászok rendezetten megfordulnak. Az első két hadosztály elindul a hídon. (Még nincsenek rajta, csak a következő körben.)

Shukaku jön.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Halott koboldok száma: 0
Eddigi állás:
nincsen

Játékos cselekvések:

A támadás sikertelen!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály új formációval indul a hídnak. 2 kör múlva érnek oda.
A 2. hadosztály új formációval indul a hídnak. 6 kör múlva érnek oda.
A 3. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: Sayán kívül akárki.
A 4. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: Sayán kívül akárki.
Az 5. hadosztály menetel a megüresedett térre. 1 kör múlva érnek fel.
A 6. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 7. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 8. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 9. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 10. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Fejszés Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

2. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Fejszés Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

3. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

4. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

5. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

6. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100
--------------------------
- Saya: 105/105 HP, 96 páncél, 100/100 CSP
- Shukaku: 220/220 HP, 45 páncél, 230/230 CSP
- Jun: 150/150 HP, 100 páncél, 125/125 CSP
- Kanami: 40/40 HP, 25 páncél, 45/45 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 20, 2015 6:31 pm

Timidus ugyan nem tartotta olyan jól a távcsövet, ahogyan Shu erre képes lett volna, ám a lány bízott abban, hogy a sárkány mancsai azért elég fejlettek ahhoz, hogy ne ejtse el a drága itemet. Na meg persze ha Timinek nem jut eszébe, hogy a látás jártasság helyett szerezhetnek ilyet is, akkor máig vakoskodnának. Nem volt benne ugyan se mozgásérzékelés, se célpontkeresés, se hődetektoros izébizé, de távcső volt, és a sárkány az épület tetejére ereszkedve tökéletesen ki tudta venni a célpontját. Az egységeknek rengeteg előnye volt. Szervezettebbek voltak mint a magányosan kószáló csapatok, és most is, a legnagyobb előnyüket tudták volna ellenük fordítani, ha nem keresnek fedezéket az íjászok tüze elől. Persze még mindig ők voltak előnyben, hiszen fedezékben maradva megvárhatták, amíg néhány egység átverekszi magát a hídon, és remélhetőleg ha közelharcba kerülnek, már nem fognak tüzelni az íjászok. Remélhetőleg. Egy-egy eltévedt vessző azért nagy kárt tehet a saját csapatukban is, de mivel ők többen vannak, talán ez a járulékos veszteség nem vágja földhöz őket, és megsorozzák a saját csapatukat is, remélve, hogy azzal végezhetnek velük. Márpedig Kanamira például vigyázni kellett. És Cearsonak is most jutott eszébe dezertőröset játszani. Egyvalamin azonban elgondolkodott Timidus, és amíg a csapatmozgás tartott vissza is röppent hátul, hogy ezt közölje Shuval, és a bent tartózkodó Junnal és Kanamival.
-Kettő dolgot nem értek. Az egyik az, hogy Saya hogyan nem tudott egy sereget eltalálni. A másik pedig, hogy ha igazatok van, akkor nem kell harcolnunk. Legalább is nem most. Ha a koboldok valóban nem respawnolnak, amit nemsokára remélhetőleg megfigyelhetünk, akkor veszteségek nélkül győzhetünk. Ha minden igaz, amit ti emberek állítotok, akkor a játék elején mindenki elfért a főtéren. Mindenki. Azóta többen meghaltak, vagy még sztázisban vannak. Tehát az első szint bőven elég arra, hogy mindenkit befogadjon, és nincs más dolguk, mint a Hazatérés Kristállyal odateleportálni. Ezután sorra felszabadítjuk a szinteket közös erővel, potionok elpocsékolása nélkül, mert mindig visszateleportálunk a védett területre, amikor kritikus szinten áll az életcsíkunk.
-De… de a falusiak…
-Csak NPC-k. Ha minden igaz amit mondtatok, akkor nem számítanak.
-Timidus! Nem mondhatsz ilyet!
-Mondhatok. Jelenleg még megpróbáljuk védeni őket is, de nem kockáztatom az életedet feleslegesen. És megtaláltam azt, akit kerestünk. Aki az íjászokat vezényli. Rajta kell használnod a képességedet, utána megritkítom a soraikat, és meglátjuk, hogy respawnolnak-e. Jun, ha esetleg valami probléma lenne, akkor aktiváld a képességedet és hozz vissza.

Mikor Shu egy sóhaj mellett ugyan, de rábólint arra, hogy készen áll, Timidus kiröppen a fedezékből, miközben az idomár a kijelölt célponton igyekszik aktiválni a képességét. Ha ez sikerül, és Timidus jól látta, hogy valóban van egy vezénylőtiszt, akkor ő, ha nincs, akkor egy random kobold nem akarja majd bántani őket. Ha nagyon sikerül (hatos) akkor melléjük is áll a harcban. Akár van kavarodás, akár nincs, Timike igyekszik megritkítani az ellenséges hadakat, az íjászokat támadva, természetesen ameddig csak tud, közelharcban maradva, majd visszaröppen a védett házikóba.


Tehát akkor egy kocka Shu Steve Irwin képijére, egy pedig Timike támadására.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 20, 2015 6:31 pm

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
[Event] Kobold invázió - 14. szint 4766604805_c1598fabbe_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Event] Kobold invázió - 14. szint 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 22, 2015 4:32 pm

A második hadosztályt vezető kobold megálljt parancsol, így a 2. hadosztály félig a hídon megáll. Az 1. hadosztály a csapdákba lép. A hídon lévő koboldok a csapdák hatására félve mennek tovább, moráljuk megcsappan. Az íjászok várakoznak és a következő előbukkanót fogják lőni.

Jun jön.

Kiosztott összes sebzés: 70
A sebzés okozói:
70 - Shukaku

Halott koboldok száma: 14
Eddigi állás:
14 - Shukaku

Játékos cselekvések:

A támadás sikertelen!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály új formációval indul a hídnak. 1 kör múlva érnek oda.
A 2. hadosztály új formációval indul a hídnak. Nem mozdul.
A 3. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: a következő, aki előbújik.
A 4. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: a következő, aki előbújik.
Az 5. hadosztály felért a megüresedett térre.
A 6. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 7. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 8. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 9. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 10. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
986x Amatőr Páncélos Fejszés Kobold
HP: 4930
Sebzés: 198-39(-20% morál)

2. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Fejszés Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

3. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

4. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100

5. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

6. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100
--------------------------
- Saya: 105/105 HP, 96 páncél, 78/100 CSP
- Shukaku: 220/220 HP, 45 páncél, 169/230 CSP
- Jun: 150/150 HP, 100 páncél, 125/125 CSP
- Kanami: 40/40 HP, 25 páncél, 45/45 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Jun Pént. Május 22, 2015 7:23 pm

- Csak semmi pánik. Tudom, hogy kilátástalannak tűnik a helyzet, hiszen egy icuripicurit többen vannak mint amire számítottunk, de ez még nem jelent semmit sem. Mi képzettebbek vagyunk, és okosabbak. Kristályokkal, meg potikkal. Szerintem nem fognak respawnolni, szóval ha egy hadosztályt sikerül legyűrnünk, akkor már büszkék lehetünk magunkra! Szóval fel a fejjel, és előőőőőőre! - egy kis buzdító, csapat morálnövelő hablatyra volt szükség. Cearso végül elment. De nem baj, nem kényszeríthettem, hogy maradjon, és még a több ezernyi kobold sereg láttán is úgy érzem, hogy itt a tökéletes alkalom, hogy lenyűgözzem a lányaimat. Óvatosan előmásztam, és mivel nem láttam egyetlen olyan koboldot sem aki nagyon nagyon nagyon különbözne a többitől, és vezetőbbnek tűnne mint bármelyik másik, végül én is követtem Saya-chanék példáját. Simi-simi, és egy hatalmas banánbuzogánnyal előrerontok, és megpróbálom lesöpörni a hídról az érkezőket.
- WÁÁ... - csatakiáltással rohanok előre, lendít, és puff. Természetesen csapdába nem lépek, elvégre Timidus alaposan a fejembe verte, hogy merre is vannak, és a kihelyezésüket is figyelemmel kísértem. Ügyesen szökellek előre, kikerülve az utamba eső huncutságokat, mielőtt még lecsapnék az áldozatomra.


//Kísérlet a hídon lévők lelökésére, menő csatakiáltással Cool //


A hozzászólást Jun összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 24, 2015 9:26 pm-kor.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 22, 2015 7:23 pm

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Event] Kobold invázió - 14. szint 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 25, 2015 9:25 pm

A lelökés sikerült, sőt, olyannyira jól, hogy dominó effektussal estek és mivel rengetegen megkapaszkodtak, ezért a függőhidat is magukkal rántották. Az első hadosztály, a második hadosztály fele mind a halálukba zuhantak, beleértve Junt is, aki egy burkát vesztette a sikeres manőverrel. A híd leszakadása teljesen megállította a csapatokat. Így a közelharci egységek kénytelenek megállni. Az útjukat bár ideiglenesen sikeresen elzártátok, a koboldok továbbra is itt tanyáznak. Az íjászok továbbra is készenlétben várakoznak.

Kanami jön.

Kiosztott összes sebzés: 7500
A sebzés okozói:
7430 - Jun
70 - Shukaku


Halott koboldok száma: 1500
Eddigi állás:
1486 - Jun
14 - Shukaku


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Jun leesett a mélybe. A sebződés aktiválta a burkot.

Kobold cselekvések:
A 2. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 3. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: a következő, aki előbújik.
A 4. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: a következő, aki előbújik.
Az 5. hadosztály felért, de képtelen mozdulni, így vár.
A 6. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 7. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 8. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 9. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 10. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.

Életpontok/adatok:

2. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Fejszés Kobold
HP: 2500
Sebzés: 100-20 (negatív morál)

3. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100-20 (negatív morál)

4. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100-20 (negatív morál)

5. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

6. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100
--------------------------
- Saya: 105/105 HP, 96 páncél, 78/100 CSP
- Shukaku: 220/220 HP, 45 páncél, 169/230 CSP
- Kanami: 40/40 HP, 25 páncél, 45/45 CSP
--------------------------

Statok:


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 26, 2015 4:08 pm-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Kanami Szer. Május 27, 2015 9:18 pm

Természetesen nem lett volna okos dolog tőlem, ha most előrefutok és harcba szállok a kevéske kis páncélommal meg életemmel.
- Restellem, hogy nem tudok ennél nagyobb segítségetekre lenni. - szabadkoztam. - Switch Shukaku-senpai. - adtam át a körömet, és megfogadtam, mindent meg fogok tenni azért, hogy tényleg hasznos lehessek.

/ Csak játékoskénti switch, a valóságban ugye.. nem működik, így nincs. >< /
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 27, 2015 11:38 pm

A koboldok nem tudnak mit csinálni.

Shukaku jön.

Kiosztott összes sebzés: 7500
A sebzés okozói:
7430 - Jun
70 - Shukaku


Halott koboldok száma: 1500
Eddigi állás:
1486 - Jun
14 - Shukaku


Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:
A 2. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 3. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: a következő, aki előbújik.
A 4. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: a következő, aki előbújik.
Az 5. hadosztály felért, de képtelen mozdulni, így vár.
A 6. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 7. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 8. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 9. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 10. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.

Életpontok/adatok:

2. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Fejszés Kobold
HP: 2500
Sebzés: 100-20 (negatív morál)

3. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100-20 (negatív morál)

4. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100-20 (negatív morál)

5. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

6. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100
--------------------------
- Saya: 105/105 HP, 96 páncél, 78/100 CSP
- Shukaku: 220/220 HP, 45 páncél, 169/230 CSP
- Kanami: 40/40 HP, 25 páncél, 45/45 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 28, 2015 7:40 am

Jun tündöklését és bukását, majd mélyrepülését végignézni páholyból nem tartozott a legkellemesebb látvány közé, viszont legalább elég sok kobolddal végzett, ami megcsappantotta a morált. Az egységek, akik nem tudtak semmit csinálni, kezdtek kevésbé csatarendszerűen felállni, amit mindannyian elégedetten tudtak szemlélni. Kanami szavaira Shu csak mosolyogva bólintott, Timidus pedig továbbra is a térképet figyelte.
-Hát... most igazából mi sem tudunk nagyon mit csinálni, de egy tervem az még mindig van.
-Nekem is van. Bár még semmi sem biztos.

Jelentette ki Timidus, majd elkezdett erősen gondolkodni azon, hogy tulajdonképpen hogyan is zajlik a kapuk elfoglalása, és be tudnának-e ők oda teleportálni most, ha a Hazatérés Kristállyal kimondják a városka nevét. Oké, tudjuk, hogy koboldok őrzik, és azt is tudjuk, hogy meg fogják őket támadni, de a kaput talán nem kapcsolhatták ki, hiszen ha ilyen egyszerű lenne, hogy csak rá kéne állni valakinek, akkor elég sok bonyodalmat okozhatnának a vicces kedvű játékosok, akik szinteket zárogatnak le csak azért, mert fun. Ha viszont nem tudták hatástalanítani, akkor meg is volt a terv. Na jó, mégsem, és ez most a kérdések órája lesz. Ha elővesszük a Guide Bookot, akkor az Erőtér Kristálynál biztosan nem az szerepel, hogy amennyiben az ellenfeled szintje kisebb nálad a következő kiskörben nem tud megsebezni, két használat között legalább öt körnek el kell telnie. Már csak azért sem, mert IC nem nagyon ismerhetik a játékosaink a köröket és kisköröket. Tényleg kéne egy IC Guide Book is. Mindenesetre ha valami hasonló van leírva, és a terv kivitelezhetőnek tűnik, és még a Teleportkapu szétszedését sem tudták megoldani a kobik, akkor a terv a következő: Shu elhasznál egy Erőtér kristályt. Mivel a koboldok nem nagyon tudnak mit csinálni, és Kanami sem, így megint ő következik. Kérdés, hogy IC a kristály időlimithez van-e kötve, és a kétszer nem csinálunk semmit, az mennyi időbe telik. Beteleportálnak Timikével a kapuhoz, végigkaszabolják a kobikat, miközben az Erőtér Kristály védelme alatt állnak, mert remélhetőleg a koboldok nincsenek negyvenegyes szinten, majd szépen Timike hátán Shu visszaröppen a biztonságos fedezékbe. Erőtér kristályból pedig van nekünk három, tehát ezt háromszor meg tudjuk csinálni. A biztonság kedvéért leírom, hogy Timi nem hülye, hanem sárkány, szóval csak akkor kezdi megvalósítani a tervet, ha az megvalósítható, szóval jussunk el odáig, hogy rábólintasz-e, vagy sem, és akkor a kövi kőrben leírom, hogy hogyan zajlott a kaszabolás, meg dobálok is. Ha nem, akkor életbe lép a B-terv, hőseink kilengetnek az ablakon egy fehér zászlót, és megkérdezik a kobikat, hogy mik a követeléseik, és legfőképpen miért támadtak rájuk.

...

Nyo, szóval mivel kiderült, hogy mi hogyan működik, Timike előállt egy harmadik tervvel. Shu elküldi az erőtér kristályt Sayának, azzal az üzenettel, hogy használja majd, ha csak egy íjász csapat marad, így majd nem tudja sebezni őt az íjász csapat. Ezen kívül pedig még egy nagy terv volt, amit szintén elküldött, és mondta Kanaminak is.
-Ha nem sikerül, akkor szerzünk sok mágnes kristályt, és osztagonként lerángajuk őket a mélybe. Addig is próbálj ki egy Lökés Kristályt a szélen álló csapatok ellen.
Értelemszerűen a leesés felé lökjük őket, nem pedig a tér közepe felé. Razz

Elhasználunk egy Lökés Kristályt, ha van értelme, akkor íjászok, ha mások állnak megfelelő pozícióban, akkor ellenük. Ha azt látjuk, hogy nem elég erős a lökés, és a koboldok nem elég hülyék ahhoz, hogy a korlátnál álljanak, akkor nem használjuk el.


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 29, 2015 9:23 pm-kor.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 29, 2015 8:48 pm

A teleport kristályon egyszerűen eltűntek azok a szintek, ahol élnek megszálló koboldok. Mintha nem is a város területén harcolnátok, hanem egy alternatív térben, aminek hatása lesz a valós térre. Olyan, mintha egy óriási bossteremben lennétek és egyik bossteremből nem teleportálhattok a másikba. A lökés kristály használata a szélen lévőkre sikeres, 6 kobold lelte halálát az esésben, a többiek vagy megkapaszkodtak vagy egyszerűen nem estek akkorát és visszamásztak. (Ugyebár nem egy nagy kocka az épület. Akkor lenne csak igazán hatásos.)

Saya jön.

Kiosztott összes sebzés: 7500
A sebzés okozói:
7430 - Jun
70 - Shukaku


Halott koboldok száma: 1506
Eddigi állás:
1486 - Jun
20 - Shukaku


Játékos cselekvések:

A kristályhasználat sikeres!

Kobold cselekvések:
A 2. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 3. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: a következő, aki előbújik.
A 4. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: a következő, aki előbújik.
Az 5. hadosztály felért, de képtelen mozdulni, így vár.
A 6. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 7. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 8. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 9. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 10. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.

Életpontok/adatok:

2. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Fejszés Kobold
HP: 2500
Sebzés: 100-20 (negatív morál)

3. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100-20 (negatív morál)

4. hadosztály:
494x Amatőr Íjász Kobold
HP: 4940
Sebzés: 199-20 (negatív morál)

5. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

6. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100
--------------------------
- Saya: 105/105 HP, 96 páncél, 78/100 CSP
- Shukaku: 220/220 HP, 45 páncél, 169/230 CSP
- Kanami: 40/40 HP, 25 páncél, 45/45 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 02, 2015 6:14 pm

A koboldok várakoznak.

Kanami jön.

Kiosztott összes sebzés: 7500
A sebzés okozói:
7430 - Jun
70 - Shukaku


Halott koboldok száma: 1506
Eddigi állás:
1486 - Jun
20 - Shukaku


Játékos cselekvések:

A kristályhasználat sikeres!

Kobold cselekvések:
A 2. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 3. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: a következő, aki előbújik.
A 4. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: a következő, aki előbújik.
Az 5. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 6. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 7. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 8. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 9. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 10. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.

Életpontok/adatok:

2. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Fejszés Kobold
HP: 2500
Sebzés: 100-20 (negatív morál)

3. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100-20 (negatív morál)

4. hadosztály:
494x Amatőr Íjász Kobold
HP: 4940
Sebzés: 199-20 (negatív morál)

5. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

6. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100
--------------------------
- Saya: 105/105 HP, 96 páncél, 78/100 CSP
- Shukaku: 220/220 HP, 45 páncél, 169/230 CSP
- Kanami: 40/40 HP, 25 páncél, 45/45 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Kanami Szer. Jún. 03, 2015 10:32 pm

Ühm.. A fejemhez kellett kapnom, hiszen ez a módszer már kivezetésre került a játék rendszeréből. Még sosem voltam partyban, így nem is volt eddig fontos, habár illene tudnom. Még egy ok, hogy szégyenkezzek.
- Timidus-sama.. Nem lenne haszno, ha mondjuk egy fagytér kristály használata mellett használnánk a lökés kristályt? Hátha.. többen csúsznának le a széléről, és esnének nagyot. De ez csak egy ötlet.. Lehet, butaság. - vonultam vissza mondandóm végén azért mégis. Közben persze csodálkoztam a hatalmas banán fegyveren, a céhmester erősségén, és minden egyében. Bár Timidus-sama okosságai már nem voltak újdonságok a számomra.
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 04, 2015 6:17 am

Csak szöveg

Hatásosabb lenne, de kellene hozzá fagytér kristály. A lehetőségeink nem korlátlanok, azonban vannak még terveim, ehhez azonban az kell, hogy összehangolt legyen a támadásunk. A tervek a következők:

1. Adunk neked pénzt, amiből megveszed a látás jártasságot. Füst kristályt hajítunk a legközelebbi ellenfél irányába, majd te navigálsz, miközben én és Saya támadjuk őket. Ennek az a hátránya, hogy ha vakon lőnek, akkor is eltalálhatnak, Sayát szintén eltalálhatják, és talán téged is, akármilyen kis lyukon keresztül kukucskálsz ki, azon egy nyílvessző is beférhet.

2. Farkasagyar vagy Denevér kristállyal eltereljük a figyelmüket, majd támadunk. A farkasok érkezhetnek a másik oldalról, a denevérek repülhetnének velem együtt. A kockázat szintén ugyanaz mint előbb. Használhatjuk egyszerre is a kettőt, tehát itt használjuk el a füstkristályt, és akkor te mint navigátor még nagyobb biztonságban leszel.

3. Használjuk az Ez Pont Megoldja Most Nekünk A Feladványt De Jó Hogy Valamiért Pont Ez A Kristály Került A Fülem Mögé Kristályt, és várjuk az eredményt.

4. Kinézet kristállyal felvesszük a koboldok alakját, és megpróbáljuk a vezérüket megölni, hogy még inkább megcsappanjon a morál.

5. Használjuk a Tövisgyökér Kristályt, és akkor azon koboldok, akiknek tíz alatt van az életpontjuk, azonnal kiesnek, amikor megsebzik a célpontot. Ez azonban valószínűleg az egyikünk feláldozásával jár.

6. Használjuk a Halvány Dühítő Kristályt, magadra vonod az ellenfél figyelmét olyan helyen, ahol nem tudnak támadni, majd mi Sayával támadunk.

7. Használhatunk Mobszorító és Mobtépő kristályokat egymás után.

8. Használhatjuk az Erőtér Kristályt a Lökés kristály után, így az egyik íjász csapat az egyik, a másik a másik miatt nem tudna támadni, én viszont támadhatnám őket úgy, hogy a csapatuk közepére repülök be, így a közelharciak sem érhetnének el hozzám, hiszen át kéne vágniuk a saját csapatukon.

9. Használok egy Parancsmester potiont. A leírása szerint a potion használója szabadon eldöntheti, hogy a jelenlegi támadó szörnyek közül melyik kit üt. Még soha nem próbáltam, de megnézhetjük, hogy mi lesz akkor, ha azt parancsolom, hogy egymást üssék.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 05, 2015 3:58 pm

A koboldok várakoznak.

Saya jön.

Kiosztott összes sebzés: 7500
A sebzés okozói:
7430 - Jun
70 - Shukaku


Halott koboldok száma: 1506
Eddigi állás:
1486 - Jun
20 - Shukaku


Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:
A 2. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 3. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: a következő, aki előbújik.
A 4. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: a következő, aki előbújik.
Az 5. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 6. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 7. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 8. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 9. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 10. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.

Életpontok/adatok:

2. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Fejszés Kobold
HP: 2500
Sebzés: 100-20 (negatív morál)

3. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100-20 (negatív morál)

4. hadosztály:
494x Amatőr Íjász Kobold
HP: 4940
Sebzés: 199-20 (negatív morál)

5. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

6. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100
--------------------------
- Saya: 105/105 HP, 96 páncél, 78/100 CSP
- Shukaku: 220/220 HP, 45 páncél, 169/230 CSP
- Kanami: 40/40 HP, 25 páncél, 45/45 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 11, 2015 6:55 pm

A koboldok kezdenek türelmetlenek lenni.

Shukaku jön.

Kiosztott összes sebzés: 7500
A sebzés okozói:
7430 - Jun
70 - Shukaku


Halott koboldok száma: 1506
Eddigi állás:
1486 - Jun
20 - Shukaku


Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:
A 2. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 3. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: a következő, aki előbújik.
A 4. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: a következő, aki előbújik.
Az 5. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 6. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 7. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 8. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 9. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.
A 10. hadosztály képtelen mozdulni, így vár.

Életpontok/adatok:

2. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Fejszés Kobold
HP: 2500
Sebzés: 100-20 (negatív morál)

3. hadosztály:
500x Amatőr Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 100-20 (negatív morál)

4. hadosztály:
494x Amatőr Íjász Kobold
HP: 4940
Sebzés: 199-20 (negatív morál)

5. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

6. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50

7. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Kobold Harcos
HP: 10.000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Kobold Harcos
HP: 15.000
Sebzés: 100
--------------------------
- Saya: 105/105 HP, 96 páncél, 78/100 CSP
- Shukaku: 220/220 HP, 45 páncél, 169/230 CSP
- Kanami: 40/40 HP, 25 páncél, 45/45 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 14. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 14. szint

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.