Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szabad Rablás Boltocska ©

+29
Kaylin
Wardowar
Sai
Chancery
Chariton
Taka
Leon Gaillard
Seiun
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Blue-Eyes
Kurama
Akichi Murai
Silica
Miu
Ijichi Sou
Kiwi
Nezumi
Danee
Asuka
Aeon
Shukaku
Cardinal
Rey
Kazura
Jun
Arisu
Ryuu
Yoichi
Maria Gonzalez
33 posters

3 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Kedd Szept. 15 2015, 09:45

Ha nem csendült volna fel az a kislányos hang akkor bizony Kiwi sarkon fordult volna, de így némi hezitálás után egyenes léptekkel, de szemeit a kirakaton és választékon futtatta végig, de épp csak addig hogy az alakzatokat megjegyezhesse hogy mit merre találhat, majd egyenesen a pultoz lépet hogy ő is üdvözölhesse a többieket.
- Örvendek.- Hajolt meg ő is, bár kifejezetten szokatlan és feszengő volt számára, inkább nyújtott volna kezet. De ez jappán.
- Kiwi vagyok, és érdekelne hogy ez a bolt miként is működik, tudod most dobott be a rendszer a hibernálásból így kezdőnek számítok, és sokan ezt az üzletet ajánlották. - Magyarázta meg ittlétét, miközben végig a Shu-neven gondolkodott, nem volt biztos benne hogy ez a teljes neve, viszont akit keresett az szintén állatidomár volt és a Shukaku névre hallgatott. Nem gondolta hogy ekkora mákja lenne, de azért megpróbálkozott hátha. De előtte még igyekezett kicsit rokonszenvesebb kapcsolatot kiépíteni.
- És ő már egy kifejlett egyed? Milyen típusú? - Kérdezett rá közvetlen a petre, nagyon megtetszett neki az állatka, és ugyan látta hogy sárkány, gyík és madár ötvözése, bár még a kutya bizonyos vonásit is el tudta képzelni, de inkább rákérdezett. Azt meg sem gondolva hogy ez akár rosszul is eshet bárkinek, hisz több mmo-ban is volt már petje de ők nem tartoztak ilyen szorosan a karakterhez és nem is ilyen fejlettek mint itt, de ezt még akkor nem tudhatta. Majd eljött a pillanat, veszteni valója nincs elvileg, viszont kicsit aggódott a választól, vagyis inkább attól amit az a bizonyos Shukaku válaszolhat neki, már ha ő az. És csak remélte hogy ő talán tud gyógyírt a problámájára, de mindenek előtt biztosra ment.
- Elnézést, Shu mint Shukaku? - Kérdezett rá kissé félve és bizonytalanul.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal10/3500Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Kedd Szept. 15 2015, 10:10

-Oh, akkor egy újabb Ébredőt üdvözölhetünk a boltban. A rendszer pedig nagyon egyszerűen működik. Kinézel magadnak valamit, vagy valamiket, de csak olyat, amit használni is tudsz. Rámutatsz, én elmegyek becsomagolom, addig te pedig ebbe a perselybe dobsz, vagy nem dobsz annyi pénzt, amennyit szeretnél. Ennyi az egész, egyáltalán nem nehéz.
A kérdésre mosolygott. Ez nem volt sértő, hiszen tudatlanságból származott, és mivel azt mondta, hogy ő, nem pedig azt, hogy az, a jóindulat már megvolt.
-Hááát... szerintem egyszerűbb, ha tőle kérdezed meg. Oké, én mutattam be, de akkor ezek szerint nem eléggé.
Bólintott Timinek, aki előrébb is lépett.
-Timidus, tollas sárkány. Még nem értem el a fejlettségem legmagasabb szintjét, de már nemsokára ez is megtörténik.
Majd ha már Shu bemutatta őt, akkor ő adott választ a lány újabb kérdésére is.
-Igen. Shukaku. Én pedig Timi, vagy Timidus.
Felelte, gondolván, hogy a becézések érdeklik a jövevényt.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Kedd Szept. 15 2015, 11:14

- Értem és kaphatok valami árlistát hogy minek menyi az éréke, hogy ne adjak túl alá vagy fölé... - Kérdezett rá a dolgok lényegére, igen mint ébredő csupán hallott a tierekről, de a pontos értékeket nem tudott, mint ahogy azt sem hogy honnan szerezhet leírást... Ugyan az npc elmondott mindent kezdéskor, de az már majd két hete volt, amiből az egyik hetet a dolgok megemésztésével töltötte és most pár napja mer csak kimozdulni valamelyest. Majd jöttek a kérdések szinte maguktól, amire meg is kapta a választ... Először csupán meglepődött hogy kérdezze meg tőle, nem értette miként gondolja... De amikor a kis jószág megszólalt Kiwi hátra is hőkölt kissé a döbbenettől, igazság szerint... először nem tudta eldönteni hogy tetszik-e neki avagy sem, hogy a petek tudnak beszélni... Kellett neki egy kis idő mire ismét megszólalt.
- Örvendek Timidus... - Legalábbis azt hiszem, de ezt már nem tette hozzá. Szokatlan volt neki hogy egy állat beszélhet, bár ő nem állat volt, inkább nevezhető misztikus lénynek, róluk pedig sok film készült már hogy tudnak beszélni, és persze ilyen legendákra építhették a peteket is.
- Timi? Tehát női név? - Kérdezte mindkettőjüket. Meglepett hogy mégegyszer bemutatkozott a kis-nagy pet, de pár másodperce rá megértette ennek az okát is.
- Amúgy neked mikor kelt ki a tojásból Shukaku-san. - Igen, hozzá tette ezt a megnevezést, bár furcsa volt neki mégis tetszett hogy végre így szólíthat valakit a valóságban is.
- Lényegében ezért is kerestelek, vagyis téged ajánlottak mint idomár szakos idomárt, vagy hogy is nevezzem. Tehát hogy jártas vagy a szakmádban és ezért kerestelek fel. - De még nem fejtette ki a konkrét indokot. De meglátott valamit a polcon.
- Az ott kivi? - Lépett közelebb, hogy szemügyre vegye, hisz ki gondolná hogy az a kedvenc gyümölcse. Tudod már sok helyen próbáltam beszerezni, de nem olyan egyszerű ez mint gondolná az ember. Magasabb szinten találhatóak inkább, vagy csak bizonyos szállítóktól, bizonyos helyeken található? - Kérdezett rá, megszakítva eddigi beszélgetésüket, és egy pillanatra megfeledkezve a bajáról ami miatt felkereste, így kicsit közvetlenebb elevenebb formában is láthatta a lányka, az eddigi hivatalos stílusához képest.

Ördög kijátszva. - Keress kivit.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal10/3500Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Kedd Szept. 15 2015, 14:22

Shu egy halk kuncogással fogadta a kérést, majd megrázta a fejét.
-Nem, akkor mégsem érted. Itt nincs árlista, és nem is tartunk olyat. Meg... mégis mihez mérnénk? Valaki nagyon drágán árulja, valaki kevésbé drágán, de tőlünk akár ingyen is elviheted. Szóval nem tudjuk, hogy mihez viszonyítsunk. Minden annyiba kerül, amennyit te adnál érte, azt pedig te döntöd el. Persze ha mondjuk több ezer aranyat akarnál adni egy egyes tierű tárgyért, azt nem engednénk, de... nagyjából ennyi. Timitől pedig nem kell félned. Nem fog bántani, főleg nem védett területen.
Állt a sárkány mellé az idomár, és megsimogatta.
-És igen, Timi kislány.
~Azt hiszem... de most már az marad...~
-És... ház még az első napokban. Amikor ide kerültünk. És... hát... izé...

Vakargatta egy kicsit a tarkóját. Kezdte már nagyon nehezen viselni ezt a san bigyulát, meg azt, hogy túlságosan komolyan veszik néhányan. Meg kellett volna találni a köztes utat. A frontosok egy buta kislányt akarnak benne látni, míg a picik valami hős segítőt. Miért nem lehet csak egy egyszerű lány?
-Tudok egy keveset a világról, a kasztról, meg ilyesmikről.
A kérdésre ismét bólintott, és hellyel kínálta a lányt.
-Csüccsenj le nyugodtan. Éppen gyümisalátát akartam készíteni. Egyél csak, és ha van kérdésed, akkor kérdezz. Vagy nézelődj... vagy nem is tudom... mi itt vagyunk, és segítünk, ha kellünk...


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 16 2015, 12:06-kor.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Szer. Szept. 16 2015, 12:04

- Értem értem, nem arról van szó. - Magyarázkodik, inkább magáról a felszerelésekről szeretett volna többlet infóhoz jutni. De ezt már nem merte így kijelenteni, már szét nézett pár boltban és volt pár dolog ami nem tetszett neki... Csak elmosolyodott hogy a sárkányka lány, többet nem volt mit hozzászólnia.
- Az első ... napokban?... - Kérdezett vissza kissé aggodalmaskodva. Kicsit hezitált a helyfoglalással, nem igen akart feltartani senkit, sőt még a háta mögé is pillantott hogy nincsennek-e mögötte a sorban, esetleg valaki aki mostanában akar benyitni, így mivel nem látott helyet foglalt, a táskáját levette a hátáról és az ölébe helyezte, kényelmesen...
- Rendben, igazság szerint akadna pár kérdésem, és az egyik ami miatt hozzád jöttem... az... - Majd kinyitotta a táskája száját és egy kisebb strucctojás méretű tojást vett elő belőle.
- Már két hete ébredtem, nagyjából és még mindig semmi... Kell az ébresztéshez valami külön item? Vagy el kell jussunk együtt valami helyre? Esetleg van valami erre specializálódott npc aki segíthet? - Hadarta el az ötleteit, mert leírást nem talált sehol és senki nem tanácsolt neki semmit hogy mit is tehetne...
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal10/3500Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Szept. 16 2015, 12:16

-Hanem? Miről? Kérdezz nyugodtan, és segítek. Külön vannak szedve a dolgok, kasztok szerint. Az ott az idomáros részleg.
Mutat egy részre a falon, ahol nagyrészt pálcák sorakoznak, majd bólint a kérdésre.
-Mhmm. És....
Elgondolkodik, majd mosolyogva közelebb hajol, hogy megvizsgálja a tojglit.
-Hogyan próbáltad eddig kikelteni?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Vas. Szept. 20 2015, 10:30

Oda pillantott ahova Shukaku mutatott, és tényleg látta a három fegyverszerűséget arra...
- Hmm.... - közelebb lépve meg tudta nyitni a menüjüket, nem mutattak valami nagy értékeket, viszont kezdésnek talán elég. Remélte...
- Amúgy ezek a fegyverek hogy működnek? - Kérdezet rá a használatukra, mert ha a petet kell velük ütlegelni, rögtön kasztot vált vagy fegyver nélkül szaladgál talán halálra ítélve magát... de kizárt hogy bántsa őket... Amúgy is barbár kasztnak tűnik olyan megnevezéssekkel, mint kés és ostor, vagy épp nevelő pálca, vagy.... vagy... volt még valami ami nem tetszett, de már nem emlékszik. Talán a kesztyűk voltak a legbarátságosabbak számára, de az itt nem volt. Majd kibontakozott végre a problémája is, kissé kínosnak érezte a helyzetet hisz... még nem hallott olyanról aki hasonló problémába ütközött volna mint ő...
- Hogy hogy is? - Kissé megszeppent, bár volt pár reménytelen próbálkozása, azért nem szívesen osztotta volna meg idegenekkel, de félő ha nem teszi talán nem is fog kibukni a probléma forrása...
- Ehh..öhh... próbáltam kulcsszavakat keresni, hátha valami kombináció nyitja, vagy esetleg a pet gondolja úgy hogy vére kibújik. Tudod ez olyan mint amikor beszélsz a növényekhez hogy jobban nőjenek és szebbek legyenek... Hiába ostobaság, sokan megteszik. - Jöttem zavarba miközben hadarva igyekezet egyről a kettőre jutni....
- Akkor, úgy voltam vele hogy sok játékban időlimites az ébredés, tehát végig magam mellett tartottam, egy percre sem tettem vissza az inventoryba nehogy lenullázódjon ismét... meg kétszer elvittem küldetésekre is magammal. Nem volt vészes, bár tudtam hogy kissé felelőtlenség, hátha valami olyasmi kell hozzá hogy az életem x szint alá csökkenjen vagy öljek meg x számű szörnyet vagy ilyenek... már más ötletem nem volt.... - Magyarázkodott...
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal10/3500Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 20 2015, 10:39

Shu ugyan nem nevette ki a lányt, de a mosolya egyre szélesebb lett, ahogy hallgatta a beszédet.
-A fegyverekkel úgy kell bánni, mint a játékfegyverekkel. Finoman megbököd vagy megütöd vele az ellenfeledet. Mintha rákoppintanál az orrára. Sokan vadul hadonásznak, meg ilyesmi, de attól csak hamarabb kimerülsz. Azt a mozdulatot kell megtanulni, amivel aktiválod a pálcát.
Elővette a saját első pálcáját, és suhintott vele egyet, mire az item felfénylett.
-Látod? Nem nehéz, csak picit gyakorolni kell. A tojgli pedig...
Megcsóválta a fejét, majd intett a sárkánynak, aki az ölébe hajtotta a buksiját, Shu pedig simizni kezdte.
-Túlságosan úgy gondolkodsz, mintha egy játékban lennél. Ettél már valaha valamit itt? Hogyan csinálod? Rányomsz az ételre, és kiválasztod a használ vagy a megesz opciót?
Újra megcsóválta a fejét, de itt inkább a saját kérdésére adott választ.
-Van már neve? Tudod, hogy milyen állatkát szeretnél, hogy kikeljen? Egy kisgyereket sem kulcsszavakkal ébresztesz... mármint oké, az intézetben volt ilyen is, de én sem szívesen keltem fel. Beszélj hozzá, mesélj neki, törődj vele, és akkor majd meg szeretne ismerni. Miért akarjon kijönni, ha nem látja, hogy kint jobb neki?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Vas. Szept. 20 2015, 11:12

- Értem, szóval az ellenfélen kell használni. - Látszódott rajta a megkönnyebbülés. Majd figyelte miként a lány a mozzanatot végigvezette, és csak biccentett. Majd a folytatásban csak értetlenül pislogott a lányra, kicsit úgy tűnt neki elsőnek mint akinek az agyára ment a benti lét, de megszólalni nem mert... mint ahogy azt is furcsának gondolta miként az evési szokásokról beszélt.
- Hát... enni úgy eszek mint mindenki más, megveszem és megeszem. - Vagy épp felvesz egy gyümölcsöt a fa alól, és ennyi, mint kint, ebben nincs semmi bonyolult, még opciót nem talált arra hogy kiválaszt és megesz... de ezek szerint olyan is van. Kezd kicsit bonyolultnak tűnni, adva a lehetőségek száma és van amivel még csak nem is találkozott.
- Öhmm... hogy adjak neki nevet amikor még azt sem tudom hogy fiú lesz-e vagy lány, persze már gondolkodtam neveken, de nem adhatok neki egyet amíg nem vagyok biztos benne hogy jó lesz-e. Azt meg hogy mi lesz, milyen lesz nem tudom. Nem ismerem a tojás fajtákat, de a méretéből ítélve valami nagyobbacska. - Hadarta el kissé értetlenkedve, bár ezek szerint ő előre megadta neki a nevet, Kiwi félt hogy lány nevet adna neki és fiú lesz, vagy fordítva. Kellemetlen helyzet lenne. És unisexet sem szeretne, olyat akar ami illik majd hozzá. Később kiderül hogy intézetis volt odakint, ezzel az információval nem tudot mit kezdeni, együtt érezni talán, de azt sem mivel nem tudtamilyen is letehet, csupán hallott róla. Arról nem is beszélve hogy ő japán, Kiwi meg európai, és úgy gondolja sokkal másabb lehet az élet. Majd némi hallgatás után válaszolt.
- Ehm, rendben. - Felelte.
- És... még annyi.. hogy szerinted mikorra várhatom hogy kikeljen? Vagy... volt már ilyen, hogy ennyire későn kelt ki egy pet? - Kérdezte kissé aggódva még mindig. Mivel kissé altatásnak érezte a válaszokat, mert nem kapott konkrét információt hogy ezt vagy azt csinálja, és akkor ki kell, mert xy-nak is így sikerült.
- És még lenne annyi kérdésem, hogy a kiképzőtisztezésről mit gondolsz? Én kicsit csalásnak érzem, meg ámításnak, de sokszor érzem magam koloncnak küldetéseken, és az sem jó... szóval...- Akadtam meg, nem tudtam jobban elmagyarázni az aggályaimat... talán értette.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal10/3500Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 20 2015, 11:25

-Igen, az ellenfélen. Van ugyan ostor, de azzal sem a petet kell bántani, nehogy azt hidd! Én mindig pálcás voltam, azok olyan varázspálcásak, meg kevésbé fiús, meg brutális. És...
Nagyot bólintott az evős válaszra.
-Na, ha az evést ugyanúgy csinálod, mint odakint, akkor miért gondolod, hogy egy tojás kikeltetése máshogy zajlana? Szeretgesd, melengesd, beszélj hozzá, és ha elég jól érzi magát, és ki szeretne jönni, akkor majd kikel. És a kisbabáknak is szoktak nevet választani a születésük előtt. Tudod, ha fiú lesz akkor ez, ha lány lesz akkor az... és ha mocorog, akkor láthatod, hogy tetszik neki vagy nem. A keltetésre pedig nincs semmi biztos mód, csak ez, amit mondtam. Nem tudjuk, hogy mikorra kel ki, pont ezért kell türelmesnek lenni, és vigyázni rájuk... hogy utána ők vigyázzanak ránk. Hallottam olyanról, hogy valaki egy hónapot is várt. Talán keress másik ilyen idomárt, vagy olyanokat, akik mellett pici állat van. Ott talán jó társaságban érezné magát. A kiképzőtiszt pedig...
Itt elgondolkodott, de nem sokáig.
-Amíg a pet nem kel ki, addig nem javaslom. Egy idomárnak egyedül veszélyesek a magasabb szintek, és még azt sem tudhatod, hogy hogyan szoktok össze, hogyan pontozz. Utána már... hát igazából igen, egy picit csalás... meg nem is annyira hasznos, mint ahogy beharangozzák. Ha tisztán szerzed meg a szinteket, annak az a nagy előnye, hogy tényleg megismersz minden szintet, és szépen fejlődhetsz, nem csak így kapkodva.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Vas. Szept. 20 2015, 12:21

- Hát reménykedtem benne. - Tette hozzá gyorsan még mielőtt rosszat gondolna róla, bár lehet ezzel már elkésett. A lányt furcsának találta ezzel az ez is olyan mint a kinti világ és a rendszere is olyan, de tudta hogy ő valószínűleg már évek óta bent van, neki ez már tényleg a kinti világ másolata, Kiwi viszont csak most került a mély vízbe, így kicsit sok volt neki mindez, arról nem is beszélve hogy élt benne egy kicsike dac is, ami ellen ugyan harcolt mert látta hogy nem viszi előre, viszont a kérdései egy időre kimerültek. Ezek voltak azok amik igazán foglalkoztatták.
- Köszönöm, úgy teszek. - Felelte lelkesen és ugyan kicsit örült hogy volt akinek egy hónap kellett, tehát nincs egyedül, tudomásul vehette hogy nem defektes, csupán peches de ehhez meg lassan hozzászokik majd. Mindezek után a tojással a kezében felpattant és:
- Akkor körbenéznék. - Mondja miközben már lépked is a pálcákhoz. Gyorsan meglesz a választottja, és ha jól gondolkodik ezzel tizenkét pontot is magának tudhat aminek örült. Kezébe vette a hosszú irányító pálcát, majd elfordulva hogy Shuék ne lássák titokban megpróbálta azt a mozzanatot amit látott, felvillant neki elsőre bár nem volt olyan fényes és nem tartott olyan hosszú ideig mint az idomár lánynak, de attól még örült magának. Azt a kezében tartva ment tovább nézelődni.
- Mennyit szabad? - Kérdezte, nem akart illetlenül sokat választani.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal10/3500Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 20 2015, 13:23

Shu csak mosolygott, és a sárkányt simagatta, hagyta, hadd válogasson a lány. Még direkt ő is lefele nézett, és szándékosan nem vette észre a próbálkozást, és csak akkor pislantott fel újra, amikow Kiwi hozzászólt.
-Hát... pálcából csak egyet, nem is lesz nagyon szükséged többre egyszerre.
-Nagyon ritkán látok olyat, hogy valaki az ellenfélhez választaná meg a fegyverét.
-Amúgy pedig... válogass nyugodtan, de mindenből max egyet, mert annak van értelme. Egy cipő, egy vért, egy sisak... szóval érted. ^^
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Vas. Szept. 20 2015, 14:00

- Rendben, nem is úgy gondoltam. - Magyarázkodik hevesen, majd mégis csak akad még kérdése.
- Az idomároknak fel lehet szerelve a kés is és a pálca is egyszerre? - Kérdezte a lányok felé fordulva.
- Amúgy... - fordult Timidus felé.
- Nem értem miért sok esetben játszottam úgy régebben hogy kasztok ellen milyen fegyvert jó bevetni, vagy épp milyen páncélzatot, sőt az egyik játékban még elementálok is voltak, és ott még azt is figyelni kellett. - Jegyezte meg az észrevételét. De úgy látszik itt az ilyen dolgok le vannak egyszerűsítve, végre valami aminek örülhetett. Így is aggódik hogy fog beletanulni gyorsan ebbe a világba is. Majd időközben összeszedett pár holmit. Nem tudta ki mennyit szokott, elvileg mindenből egyet, így úgy válogatott ahogy azt az idomárlány megengedte neki.
- Ezeket kérném. - Jelentette ki, majd letette a holmikat az asztalra hogy Shukaku is lássa miket válogatott össze magának.
- Amint kinőttem vissza is hozom őket. - Tette hozzá gyorsan. Hisz ahogy neki is jó most, másnak se legyen rosszabb. Miközben letett az asztalra 100 aranyat is. Még maradt neki is egy kevéske, ami elég lesz a következő küldetéséig, így nem aggódott. Viszont a holmik nagy részéért otthagya a vagyona nagy részét, de jelenleg úgy érzi megérte.
- És igen... a tier váltások... hmm meg éri kisebb tiereknél is beruházni az értékesebb felszerelésre, vagy inkább a gyűjtögetés a célravezetőbb? - Fordult a lány felé még egy utolsó kérdéssel.


Elvinném a következőket:
Fegyver: Hosszú Irányítópálca (+2 irányítás +2 élet)
Sisak: Maszk (+1 fegyverkezelés)
Köpeny: Selyem Köpeny (+1 fegyverkezelés +1 speciális képesség)
Páncél: Kidolgozott Bőrruha (+8 páncél)
Gyűrű: Aranygyűrű (+3 erő);
Cipő: Használt Cipő (+1 gyorsaság)

1 Gyenge Adrenalin Potion (+2 sebzés, +3 gyorsaság két körig.)
1 Mini Potion (+5 HP.)

Adok érte 100 aranyat.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal10/3500Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 20 2015, 14:24

-Nem. Egyszerre egy fegyver, tehát vagy kés, vagy pálca. De a kezdő késedet nyugodtan megtarthatod, nekem is megvan, ha kötelet vagy valamit el kell vágni.
A sárkány végighallgatja a lányt, és Shu arcán ugyan megjelenik egy kis fintor, ám Timi válasza is eléggé kifejezi azt, amit az idomár mondana.
-Ez azonban nem egy játék. A mobokat talán kiismerheted, a kasztokat azonban nehezebb, mert nem mindegyik ellenfeled ugyanolyan sematikus. A sakkban minden gyalog kaszt ugyanúgy lép, itt azonban ez nem érvényes, ráadásul a jó ellenfél nem fogja engedni, hogy teljesen átlásd.
Shu csak bólintott, miközben becsomagolta a dolgokat, majd szépen sorba rendezte az asztalon. Ez a lány tényleg nagyon kezdő lehet, ha mindent innen visz el... de ennek az idomár csak örülni tudott.
-Kisebb tiereknél már nem nehéz megszerezni a legjobb dolgokat sem, főleg, ha belépsz egy céhbe. A mi céhünkben vannak például olyan kezdők, mint te, de ott van Chan vagy Miri céhe is, ők is biztosan szívesen segítenek.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Vas. Szept. 20 2015, 14:53

- Értem. - Jelentette ki, majd a megjegyzésemét válasz követte. Először kissé összezavarodott, mivel hiába mondtam hogy kezdő vagyok, de úgy látszik mindez nem elég ahhoz hogy egy régen történt játéktapasztalatait elmesélje, észrevette ugyan a fintort a lány arcán, majd Timidus válaszát is, és elég volt neki mindez hogy azt érezze nem akarják itt látni, amiket letett az asztalra szégyelte, a kezdeti jókedve és az hogy kezdet kissé megnyilni, gyorsan alább hagyott. Csupán ennyi miatt... Hirtelen nem tudta mit csináljon.. és a kezében lévő termékeket bizonytalanul visszahelyezte a helyére. Mindet. Úgy látszik rosszat mondhatott, és talán a kezdeti kedvesség is csak állca lehetett. Megijedt. Majd a pult elé lépet meghajolt.
- Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a válaszokat Timdus-san és Shukaku-san! - Ahogy azt elvileg illik, majd elköszönt és távozott. A fintor ami vagy neki szólt, vagy a mondatának, mindegy... ő ezt nem akarta... így inkább angolosan távozott. Ezzel az érzéssel a lelkében nem tudott volna innen bármit is elvinni. Sokmindent elmondott a lánynak, és mégis egy halovány de látható fintor, és a kioktatás hogy ez nem egy játék... Nem ezt Kiwi is tudja, ha játék lenne már nem itt tartana, és ha játék lenne a saját kezével szerezné meg a felszereléseit és nem jönne be egy gyengék rászorultságát segítő boltba... Megsértődött? Nem, inkább csak megijedt és mindez elég volt, hogy inkább másképp próbálkozzon. Ő nem lenne senkinek sem adósa, most mégis... és mégsem...Nem mondott semmi rosszat, nem gondolt semmi rosszat... mégis mindenek nem így kellett volna megtörténnie. Az ajtóhoz lépet, és még egy bizonytalan, félénk mosollyal elköszönt a lányoktól.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal10/3500Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 20 2015, 15:03

-Héé! Várj! Nem akartunk megbántani.
Szalad oda Shu az ajtóhoz, majd hangosan sóhajt.
-Tudod, Timi ennek a világnak a... szóval ő itt él. Van egy fiú, aki folyamatosan azzal csúfolta, amikor kicsi volt, hogy ő csak egy játék, és nem ér semmit, és nem is létezik. Szóval... egyikünk sem szereti, ha valaki külön kiemeli, hogy ez egy játék, mert szerintünk nem az. De... ezen mi nem sértődünk meg, csak Timi nem úgy szokta elmondani a dolgait, ahogy az emberek. Mert ő egy sárkány. mi tényleg segíteni szeretnénk, és azzal, hogy most elmész, csak magadnak ártanál. Egyébként pedig a tojglira is jutott eszembe még valami. Hol alszotok most? Mert... gondolom kezdőként nincs pénzetek drága fogadókra, és az is gond lehet, ha a pet úgy gondolja, hogy jobb neki a tojáson belül, mint kívül. Mit szólnál, ha azt mondanám, hogy tudok nektek kényelmes ágyat szerezni? És nem kell sanozni. Semmivel nem vagyunk mi magasabb rangban, mint te. Shu és Timi. Ennyi.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Vas. Szept. 20 2015, 15:14

Megtorpant amikor Shu hirtelen cselekedett és elállta az útját, majd magyarázkodásba kezdett. Először csak toporgott és sűrűn pislogott majd egy mosollyal nyugtázta a helyzetet.
- Rendben, mármint gondoltam csak... de nem gondoltam hogy nektek ez ennyit jelent. Amúgy én sem gondolom hogy mindez csupán egy játék lenne, több annál, viszont arra épül, a rendszere, a menük a fegyverek, kasztok minden ahogy néztem eddig. - És miután Kiwi is befejezte a magyarázkodást. Felcsillant a szeme amikor Shu az új lehetőségről beszélt, de bármilyen kecsegtető volt... mégis úgy érezte hogy azzal a lány nyakán élősködne ha még ezt is elfogadná.
- Jó lenne, de már így is rengeteget segítettél, ha elfogadnám az már tényleg szemtelenség lenne, főleg hogy nem tudom mivel meghálálni.- Hiába hisz egyenlőre semmim sincs... semmim...
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal10/3500Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 20 2015, 15:27

-De... igen... nekünk ez sokat jelent... meg még sokaknak jelent sokat. ne aggódj, nem sokan fognak rád megharagudni ilyesmi miatt, és majd úgyis beleszoksz. Smile A világot pedig okosan kell kezelni. Ami játékrendszeres, az úgy, de nem mindenben azt kell keresni. Az nagyon monoton meg uncsi lenne. fegyverből is látod, olyat választottál, ami neked tetszik, nem feltétlenül a legerősebbet. Nem a rendszert nézted. Meghálálni pedig nem is kell. Nem azért csinálom, hogy megháláld. meg amúgy is... rengeteg kicsi van, aki itt kezdi, és visszatérő vendégek, dumcsizunk meg ilyenek. Az bőven elég meghálálás. Szóval meg tudod hálálni. Szóval az ágy... van a Dojo, ahova el tudunk szállásolni, illetve beléphetsz a céhbe is, de az a tízes szinten van, szóval ahhoz odáig kiképzőznöd kellene. Az még meg is éri, mert ott van a szafari, ami nagyon muris, érdekes, és nagyon meg is érné neked.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Vas. Szept. 27 2015, 08:56

- Rendben, majd jobban odafigyelek erre. - Persze az idő, az amire pár perce gondolt, mint ok forrása, most ki is bukott, és kiderült hogy idővel talán ő is így fog gondolkodni. Hát... az esélyt megadta neki, bár jelenleg nehezen tudná elképzelni mindezt, viszont...
- Hmm... a Dojo is a tízes szinten van? Amúgy Dojo-juk nem a harcművészeknek van Shukaku-sa... Shu? - Kérdezte kissé idegesen, mármint nem tudta eldönteni hogy most mi tévő legyen... aggódott. Nem akart a nyakába akaszkodni senkinek, és ott talán sok idegen lehet amit nem szeretne... Viszont ha ettől tényleg hamarabb kikellne a pet, megérné félre tenni a félelmeit és a büszkeségét is...
- Ehm.. nem is tudom.. - Hezitált... kicsit félt hogy pár pillanattal ezelőtt még azt monda neki hogy ne kiképzőzzön, most meg meggondolta magát. Kiwi szereti a biztosat tudni, így most a lányban is elbizonytalanodott kissé... de a pillantásai elárulták hogy összeveti az érveket és ellenérveket, hogy miként is döntsön, ész vagy szív?... bár..
- E-elfogadom az ajánlatot azt hiszem. - Jelentette ki kissé bizonytalanul, ámbár megfogalmazódott benne mindaz, hogy ezt bizony meghálálja majd, valahogy.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal10/3500Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 27 2015, 08:57

-Nem, a Dojot direkt az egyes szintre építtettük, hogy bárki bejöhessen. Eredetileg persze a gyakorlótér a lényeg, de vannak kis szobák. Egyszemélyesek, de nem kell nagy dologra gondolni... egy asztalka, egy párna, takaró. Először én is ezt ajánlanám, ott talizhatsz is más kis idomárokkal, és beszélgethetsz velük. Van reggeli, ebéd meg vacsi is, mehettek együtt kezdő küldikre, és ha bármi van, akkor szívesen segítünk. Próbáld ki nyugodtan. Ha szeretnéd, kölcsönadhatom Timi régi kiságyát, ahova teheted a tojglit. Magadhoz is ölelheted persze este, de sokan félnek, hogy ráfekszenek vagy ilyenek... bár védett területen nem eshet baja. Nekem még itt kell maradnom a vendégek miatt, de be tudom jelölni a térképeden, és Chizu majd eligazít.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Szer. Szept. 30 2015, 19:53

- Értem. - Válaszolta, bár ő is érezte hogy kissé sokat használja ezt a szót manapság. Végighallgatta a lányt, de amikor Timi kiságyát is felajánlotta, hevesen fejrázással jelezte hogy azt már nem fogadhatja el. Viszont megpróbálja a felkínáltakat, hisz ha ez egy gyilkos játék, jobb óvatosnak lenni, és másokkal könnyebben és szórakoztatóbban ki lehet ismerni a világot...
- Nem tudom hogy oda találnék-e... - Felelte bizonytalanul, és így bizony el kellett fogadnia Chizu segítségét is. Így ha minden megvolt, meghajolt búcsúzóul és tiszteletadásképp, látszott rajta hogy hálás a sok segítségért, majd útra kelt a Dojo felé.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal10/3500Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Hétf. Nov. 02 2015, 13:53

Találtam a padláson pár felgyülemlett kacatot, amire nekem biztos nem lesz a jövőben sem szükségem. Kellenek nektek ezek? *kiteríti a cuccokat*

Hosszú íj
Futó Fegyver
Hálóvágó
Erős Koboldgyűrű
Vastalpú Bakancs
Kidolgozott Bőrruha
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal4530/4700Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Hétf. Nov. 02 2015, 14:20

Shu csak egy pillantást vet a cuccokra, majd széles mosollyal az arcán bólint, és leakasztja az oldaláról az erszényét.
-Hali! Tudod, hogy mindent szívesen fogadunk. Mivel tartozunk érte?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Hétf. Nov. 02 2015, 14:49

Ha gondolod, tudok egy helyet, ahol jól jönne most 50 arany. Ha pedig találok még valamit, akkor mindenképpen hozok még.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal4530/4700Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Hétf. Nov. 02 2015, 14:54

-Ötven arany, máris adom!
Pakolta ki szépen Asu kezébe a tallérokat, majd meghajolt.
-Köszönjük szépen a segítséget a páncélok későbbi viselői nevében is.
Na persze az illemkedés után Asu kapott egy ölelést is, hogy mégse legyen minden olyan üzleti. Razz
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 3 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.