Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szabad Rablás Boltocska ©

+29
Kaylin
Wardowar
Sai
Chancery
Chariton
Taka
Leon Gaillard
Seiun
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Blue-Eyes
Kurama
Akichi Murai
Silica
Miu
Ijichi Sou
Kiwi
Nezumi
Danee
Asuka
Aeon
Shukaku
Cardinal
Rey
Kazura
Jun
Arisu
Ryuu
Yoichi
Maria Gonzalez
33 posters

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Szomb. Ápr. 02 2016, 17:27

Az hogy most itt ülhetek a pult mögött, egyszerre töltött el izgalommal, félelemmel és felesleges gondolatokkal a hibázási lehetőségeimet mérve, ugyanakkor fontosnak, felelősségteljesnek érezhettem magam, hogy a céh megengedte hogy én is besegítsek a boltban. Épp a raktárban intézkedtem, egyfajta feljegyzést készítettem az eddigi készletről, vásárlókról és azok igényeiről, hogy tudatosan oda tudjunk majd figyelni miféle itemek kelendőek jobban. Hallottam hogy vendégünk érkezett, ám mielőtt a színe elé léptem volna egy pillantást vetettem magamra, az egyik polcon lévő üvegcsén keresztül, megigazítottam a hajam, végig simítottam a ruhám, hisz a japánok adnak az ilyesmikre, a ráncos ruha erős hanyagságot jelent náluk, és nem rongálhatom igénytelenséggel a céh és az üzlet hírnevét. Egy nagy sóhaj, majd kiléptem, egy kedves mosoly, és mindezalatt is igyekeztem felmérni újdonsült vásárlónkat, megjegyezni az arcát hogy ha esetleg visszatérne emlékezhessek rá. Hisz az jó pont ha fontosnak, és maradandónak érzi magát a sok tucatnyi ember közül aki megfordul nálunk. Uhh... sokat kell még tanulnom.
- Szia. - Tartottam egy kis szünetet.
- Ha segíthetek szólj nyugodtan, ha csak nézelődni szeretnél csak bátran, az új itemjeink a jobb oldali polcon található. - Nem tudhattam hogy törzsvásárló-e már itt, esetleg új potenciál. Mármint ugye becsületkasszán működik az üzlet, különösebb profitunk nincs, de valahogy mégis igyekszem a legtöbbet nyújtani.
~ Kőrpajzs. Tehát lovag, aki inkább a kard típusú fegyverek felé húz hmm... ~ Jegyeztem meg magamnak, ha esetleg nem lenne nyilvánvaló a megjelenéséből. Majd a kezdeti idegesség ellenére a már jól megtanult helyekről összeszedtem a kívánt termékeket. Kipakoltam őket az pultra hogy ha szeretné szemügyre is vehesse.
- Ha gondolod, mielőtt elvinnéd kipróbálhatod a fegyvereket. - Jegyzem meg, hisz tény ahogy a ruhát fel kell próbálni vásárlás előtt, én az egyéb tárgyakat is szeretem. Valahogy érzi azt az ember hogy minek milyen a fogása, súlya, hogy fog vele tudni bánni. Majd a választ megvárva ismételten megszólalok.
- Szeretnéd hogy becsomagoljam? - Kicsit izgatott vagyok, de úgy érzem megállom a helyem. Vagy legalábbis bele fogok tudni jönni.
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal10/3500Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Blue-Eyes Vas. Ápr. 03 2016, 10:21

Mivel most járok itt először, számomra minden újnak hat, épp úgy, mint a személyzetet alakító játékos. Nézelődésem nem tart sokáig. Hamar megtalálom a számomra kellő tárgyakat, miket remélhetőleg meg is  kapok. Nem is kell rájuk sokáig várnom. Hamarosan magam előtt láthatom az elővett felszerelést, mit egyelőre csak szemeimmel mérek végig. Ideálisnak tűnnek, ez azonban vajmi keveset számít, mikor nemigen tudok válogatni. Nem azért, mert nem lenne miből, sokkal inkább azért, mert jelenleg bármi megteszi, ami erősebb a kezdő felszereléseimnél. Idővel úgyis lecserélem őket, ha lehetőségem van rá, addig azonban nem kellene továbbra is az elején kapott fegyverrel mászkálnom. A többi felszerelés mellett furcsán hat, arról nem is beszélve, hogy jóformán semmire nem megyek már velük, ha útnak akarok indulni, márpedig útnak kell.
- Nem szükséges, jók lesznek. Egyébként is jobb szeretem rendes harcban tesztelni a felszerelésemet. Akkor tudom meg igazán, hogy képes leszek-e alkalmazkodni hozzá, vagy sem - magyarázom meg döntésem okát.
Gondolom nem volt rá szükség, valahogy mégis úgy alakult, hogy elmondtam, az ilyesmit azonban sosem bánom. Ha úgy véltem volna, hogy nem kellene, biztos nem mondtam volna.
- Köszönöm, de nem szükséges becsomagolni! - válaszolok kérdésére, majd kicsit pakolászni kezdek.
Néhány másodpercbe beletelik ugyan, mire előkészítem az itt hagyni kívánt dolgokat, végül azonban a pultra kerül minden, aminek szerintem kell.
- Ezeket itt hagynám cserébe. Ha nem elég, szólj nyugodtan - teszem azért hozzá, elvégre fogalmam sincs, hogy mennyit szoktak itt hagyni a dolgokért.
Nem vagyok jártas a becsületkasszás dolgokban. Mindig attól tartok, hogy túl keveset adok. Attól, hogy túl sokat, sosem. Amit beleteszek, mindenképp rászánnám, ugyanakkor ha kevés, kész lennék adni többet is. Nálam így működnek a dolgok.
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal590/600Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (590/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Vas. Ápr. 10 2016, 10:11

Hát szervusztok tündérek. Vinném azt a szép zöld Hentest ott a polcon. Az kell, ami Asukáé volt. Szentimentális értéke van számomra a fagyikehely cuccának. Szóval én erre itt hagyok 200 aranyat és akkor már robogok is tova.  
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal505/600Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (505/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 10 2016, 14:32

-Tündérek? Hát... szia neked is! És... igen, az Asué volt, szóval egy kis pillanat, mert az különleges áru nekünk is... szentimentálisan.
Ezzel elvonul hátra, és egy rövidke levélváltás után kiröppen és leakasztja a fegyvert a falról.
-Csak kis szintűnek adhatjuk oda, szóval bizonyítsd, hogy te kicsi vagy. Ha ez megvan, már csomagolom is. ^^
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Vas. Ápr. 10 2016, 14:37

El sem hitte, hogy ezt a kérdést feltették neki. Hát nem volt róla köztudott, hogy nem szintelt már mióta? Baromira elvolt. De hát nyilván aki nem tud adatlapra kukkantani, az így járt. Csillingelve előintette a menüjét, majd beforgatta a lány elé.
- Tessék, te sárkányok anyja. Ott áll feketén fehéren, hogy 4. szintű vagyok. Ha egyéb kérdés még van, akkor tedd fel Spyronak. - Mert bizony emlékezett a lányra a hegyekből, meg a mobra ami beszél.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal505/600Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (505/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 10 2016, 14:48

Shu csak egy pillantást vet a menüre, és csak a szintre, majd el is fordítja a tekintetét a fegyver felé, és szépen bedobozolja a vevőnek. Nem mintha így könnyebb lenne szállítani, vagy doboz nélkül nehezebb, de egy doboz rengeteg mindenre jó, és így sokkal boltosabb hangulata van a dolognak.
-Bocsika, csak elővigyázatosság. Mindenkitől meg kell kérdezni, akiben nem lehetünk biztosak, mert különben valaki azt hinné, hogy csak vele kötekszünk, vagy valakivel kivételezünk.
Ezzel át is nyújtja a csomagot, és mosolyogva meghajol.
-Használd ügyesen, és sok szerencsét kívánunk!
Timi is bólint, és ezúttal nem szólal meg. Múltkor annyira meglepődtél a beszédétől, hogy el is tűntél jó időre, most ezt nem kockáztatja meg.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Taka Hétf. Ápr. 11 2016, 20:31

Igazából már vagy egy órája az arcomat nyomtam a kirakatok üvegablakához, de semmi sem nyerte meg igazán a tetszésemet. Túl kopott, túl törékeny, túl… mindegy is! Itt semminek sem kéne törnie-szakadnia. Meg aztán már tudtam, mi kéne, ha vóna! Jas mondta, hogyha bármire is akarok menni, szerezzek be egy jobb yumit (amit persze ő a hülye fejével íjnak hív…).
Szóval~… időbe tellett, mire megláttam a tökéletes választást: bronzból készült és annak is hívták – na persze az „íjat” leszámítva. Magamra véve biggyesztettem a számat, de sebtében jókedvem támadt. Szabadon el lehetett vinni ugyan, viszont nem teljesen volt fair. Csak úgy, minden kis ellenszolgáltatás nélkül?
- Ugyan már, mindennek megvan az ára… – legyintettem egyet, még mielőtt beléphettem volna a boltba. Átszellemült, kaján vigyorral néztem körbe, mi mindent adtak el, és hogy egyáltalán miképpen néz ki egy ilyen hely. Ha minden jól megy, Jasel és a fura nevű fickóval lesz ilyesmink, viszont az még odébb lesz.
- Háló-háló-szúnyogháló~! – köszöntöttem úriember módjára a tulajdonost. – A bronz… – Nehezemre esett kimondani, a yumi helyett. Szememet forgattam hozzá. Mert miért ne? – …íjat szeretném megvásárolni. – Aztán elkezdtem matatni az inventorymban, hogy előkaparhassak 30 aranytallért. – Sajnálom, de csak ennyit tudok most hirtelen adni. – Kicsit elszontyolodtam, majd pillanatokkal később újból elvigyorodtam. – Amúgy klassz a bolt és ti is klasszak vagytok, hogy ezt csináljátok!
Taka
Taka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 156
Join date : 2016. Apr. 01.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal10/250Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (10/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Kiwi Hétf. Ápr. 11 2016, 22:30

Gondolkodtam rajta hogy be hívjam-e, végül úgy döntöttem hogy nem zavarom meg, nehogy elijesszem. Igen, igen... Tudom magamrol hogy ha akkor Shukaku is be hívott volna, en bizony illedelmesen és angolosan távoztam volna. Így viszont vártam, hisz a vak is észrevette volna hogy ő az arcát az ablakhoz préselve kíváncsiskodik.

Végül elhatározta magát és a pult mögöt pakolászva meglepetten fordultam hátra. Amolyan wtf-pillantással de hamar kapcsoltam es valami frappánsal akartam üdvözölni.
- Neked is szia Nyuszifül. - Nyuszifül? Ne is kérdezzétek, csak úgy jott. Bár megfordult a fejemben hogy a félénksegét akarja leplezni ezzel a modorral, de talán kölcsönösen megleptem és észbe kap hogy nincs szükség ilyenekre. A hangom természetes volt és vidám, persze azert a fiúra aggatott becenevet megnyomtam kissé.
- Miben segíthetek? - Kérdeztem amint bentebb lépet. Persze hagytam hogy belatasa szerint cselekedjen, ha nézelődik meg akkor csak bátran. Igyekeztem nem elmosolyodni a nyelvbotlásán, és amint kérte, adtam is.
-Ha szeretnéd próbáld fel akár most. - Mosolyogtam rá bíztatóan. Majd amint eldöntötte hogy ez kell neki, megkérdeztem hogy csomagoljam-e. A kezdeti gátlásom a boltban és az ismeretlenekkel szemben enyhult. Vagyis inkább sokszor szimulálom és játszom el azt, amit más különben világ cheten írnék és egyre jobban megy. Végül az utolsó szava meghatott kissé. Mármint most éreztem először hogy, egy céhen kívül álló idegen is elismer mint tag. Mármint közvetlen nekem mondta és nem azt hogy adjam át Shukakunak meg ilyesmik. Szoval büszken fogadtam és szerényen válaszoltam.
- Köszönjük és jó ha tudunk segíteni másoknak, kezdőknek és haladóknak. Bár az ötlet és az üzlet már rég él, anno en is csak egy betérő vásárló voltam. - Magyaráztam, miközben elcsomagoltam az íjat ha kérte. Majd a kasszaba szánt összeg oda is került.
-Köszi a vásárlást, gyere máskor is. - Majd meghajolva elköszöntem ha útjara tert.

/Bocsi a minőség miatt, telóról írtam./
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal10/3500Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (10/3500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Hétf. Ápr. 25 2016, 02:51

A bolt frissítve :3
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Seiun Hétf. Ápr. 25 2016, 10:15

Nem is tudom mikor hallottam meg a lehető legjobb hírt, ami a világon létezik. Van egy bolt, ahol lényegében ingyen adják a dolgokat. Be kell vásárolnom *-* Ebből az indíttatásból szambázok be az említett üzletbe, hogy aztán nagy, csillogó szemekkel nézzek végig a bent sorakozó felszereléseken. Harcos vagyok, vagy mi, úgyhogy ehhez megfelelően kellene bevásárolnom is. Elméletileg. Na meg nem csak elméletileg, elvégre csak azokat használhatom, amit az ebbe a kasztba tartozók. Micsoda macera.
- Csodálatosan szép jó napot! - köszönök hangosan, amint észhez térek, hogy az lemaradt.
Ha találok valakit, ha nem, akkor is a választékot sasolom tovább, mit sem törődve egyelőre a jelenlevőkkel. Elvégre köszöntem, vagy mi, az most még elég törődés.
- Kérném szépeeeen... Ezt, ezt, meg ezt is - bökök ujjammal háromszor.
Először egy maszkra, mert miért ne, úgysincs a fejemen semmi a hajamon és a bájos pofimon kívül. Aztán egy vas cipőre, ami talán kicsit nehéz lesz, na meg vasból van, a felszerelés nélküli viszont ne válogasson, csak abból, amiből lehet. Harmadszorra pedig egy fegyverre mutatok, méghozzá egy kemény pallosra. Ha már megyek pénzt szerezni, legalább valamire való cuccokban tegyem, hogy megkönnyíthessem a saját életem.
- Nem probléma? - kérdezem meg azért, mert hát mégiscsak egy bevásárlólistára elég cuccal távozom, amiről az összes tétel megvan.
Seiun
Seiun
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 88
Join date : 2016. Apr. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal125/1500Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (125/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Hétf. Ápr. 25 2016, 11:09

Újabb vidám nap, újabb vidám vendég. Valahogy most, hogy itt a tavasz mindenki boldog, és az újoncok is elődugták az orrukat a fogadók rejtekéből. Shu éppen a függöny mögött szöszmötöl, így Timi van a pultban, aki egy bólintással viszonozza a köszöntést, és hagyja, hadd nézelődjön a vendég. Amikor azonban vásárlásra kerül a sor, már az idomár is kilibben a pult mögé.
-Halihó! Ehmm...
Egy kicsit elbizonytalanodik, hiszen nem látta, hogy mire mutattál, Timi azonban azonnal közbelép.
-Maszk, Vas Cipő, Kemény Pallos.
-Óh... hát persze! Annyi a kérésünk, hogy mutizd meg, hogy valóban első szintű felszerelésekre van szükséged, és már viheted is őket.

Emelte le az állványokról az itemeket, majd szép sorban a pultra helyezte őket.
-Bocsika, de ez egy ilyen szabály, és az újaktól mindig kérjük...
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Seiun Hétf. Ápr. 25 2016, 11:56

Egy... SÁRKÁNY!!! *-* Egy sárkáááány *-* Hogy lehetek ennyire mázlista, hogy kifogok egy ilyen helyet és még egy ilyen cukiságot is látok? Legszívesebben heves ujjongatás közben átugranék a pulton, hogy agyonölelgessem a teremtést, csakhogy nincs egyedül, na meg valószínűleg gazdája is van. A legnagyobb gond azonban az, hogy ahhoz át kellene ugranom a pulton, ami ki tudja, hogy lehetséges-e egy kívülállónak. Hogy tud valaki így koncentrálni arra, hogy összeszedje, amit kell? Ez aljas! A cuccok összevakarása után már csak a petet bámulom, csillogó szemekkel. Kell nekem, akarom!
- Te nem szeretnél velem jönni? - kérdezem a sarit, amint megjelenik itt egy emberszabású is és hallom beszélni a drágaságot.
Igen, igen, igen! Mondj igent! Ha mégsem mond, akkor kénytelen vagyok lebiggyesztett szájszélekkel tovább szemlélni az idővel elém kerülő batyukat. Kis híján még szipogni is elkezdenék, ehhez azonban már nagy vagyok. Nagylány vagyok, elviselem az ilyesmit. Majd otthon sírok miatta magamban.
- Őőő... Persze, nem gond! Elvileg... - jegyzem meg, aztán előkerítem az adatlapomat hogy felé fordítva megmutassam neki gyér tapasztalatkészletemet.
Ebből láthatja, hogy kiképzős teremtmény vagyok, na meg azt, hogy tényleg szükségem van a cuccokra tapasztalat hiányában. A gond már csak egy valami. Van bennem egy furcsa késztetés, hogy itt hagyjak értük valamit a becsületkassza miatt, aminek szövege akaratlan is kiböki újra és újra a szememet, mint valami kísértet, ami nem akar békén hagyni. Na ezaz. Azért választottam ezt a helyet, mert állítólag ingyenes a dolog és nekem meg pont ez kell, mert egy vasam sincs. Aranyam se sokkal több, ami a darabszámot illeti.
- Viszont... szóóóóval... az a helyzet, hogy nagyon sok mindent nem tudnék itt hagyni cserébe - pakolom elé az ocsmányul összeaszalódott bőrszütyőt - Ígérem, a következő küldetés után azonnal ide jövök és hozok még valamit! - csapom végül össze két mancsomat, hogy egy enyhe meghajlás mellett fejem elé pakoljam azokat, miközben ítéletre várva összeszorítom szemeim.
Seiun
Seiun
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 88
Join date : 2016. Apr. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal125/1500Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (125/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Hétf. Ápr. 25 2016, 13:18

Timidus félredönti az egyik fülét, ezzel jelezve az értetlenkedést, miközben végigmér, és megállapítja, hogy feltehetőleg a nőnemű egyedek táborát képezed az emberi fajból, amely táborból már nem egy mutatott ilyen jellegű lelkesedést az irányába. Lassan megcsóválja a fejét, és válaszol.
-Amennyiben a segítségünket szeretnéd kérni egy küldetésben, úgy zárás után elkísérhetünk, azonban ha jól sejtem, te a birtoklásomra vágyol, mint valamely kisállat esetében. Ez ellenkezik az akaratommal, és lehetetlenné tenné Shu védelmét, tehát el kell utasítanom.
Ez a sárkánynak teljesen egyértelmű, ám Shu ennek az emberi oldalát is ismeri, és megnyugtató mosollyal az arcán folytatja amit a társa elkezdett.
-De ha szeretnéd, minden hétfőn és csütörtökön itt vagyunk, és ha küldesz egy üzit, akkor jobban megismerheted.
A bizonyítás után át is nyújt egy névjegykártyát, amelyen rajta van a Vigo céh, a Szabad Rablás Boltocska és a Dojo is, na meg persze az ő nevük, hogy tudj PM-et küldeni. Az aranyat számolatlanul besöpri a kasszába, és egy meghajlás kíséretében nyújtja át a felszerelést.
-Biztos vagyok benne, hogy eleget fizettél, de ha találsz valami itemet, ami neked nem kell, vagy ezekre már nem lesz szükséged, akkor örömmel látjuk viszont őket.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Leon Gaillard Kedd Ápr. 26 2016, 19:01

Üdvözletem! Szeretnék egy könnyű kardot, egy maszkot illetve egy selyem cipőt ha lehetne.
Gyorsan berobogtam a boltba, elvettem a tárgyakat és 10 aranyat hagyva a kasszán már tova is suhantam.
Leon Gaillard
Leon Gaillard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2016. Apr. 18.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal10/50Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (10/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Ápr. 27 2016, 06:35

Minden tökéletesen indult. Köszönést köszönés követett, a mutatott tárgyak szépen sorba felkerültek a pultra, és az arany is oda került, ám ezután megdöccent valami.
-Héhéhéhé! Ne olyan sietősen!
Markol rá Shu a pultra kitett felszerelésekre, mikor olyan nagyon suhanni szeretnél.
-Tudod... meg kell mutatnod, hogy valóban szükséged van a felszerelésekre. Ez a szabály. Ha ezzel megvagyunk, már viheted is.
Kicsit meg volt ijedve, mert még senki nem próbált ilyen sietősen távozni, akit nem ismert, de azért pozitív maradt, és úgy vette, hogy csak nem olvastad el a tájékoztatót, és nagyon megörültél a boltnak, ezért kapkodtál. Szóval megmaradt a kedves mosoly is, és a hangja sem volt türelmetlen vagy vádló.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Leon Gaillard Szer. Ápr. 27 2016, 18:42

Amikor megállított nem tudtam mi volt a probléma. Azután néztem meg a szabályzatot. Hupsz.
-Elnézést kérek! A nevem Leon és kardforgató a kasztom.
Mihelyt kimondtam ezeket az adatlapomat felmutattam neki.
-Sajnálom megint. Nem vettem észre a szabályzatot. Csak nagyon sietős lenne, ezért is rohantam.
Leon Gaillard
Leon Gaillard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2016. Apr. 18.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal10/50Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (10/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Ápr. 27 2016, 19:09

-Nem szeretnénk feltartani, tényleg csak ennyit szerettünk volna.
Pillantott rá az adatlapra, majd előrébb tolta a felszereléseket a pulton, ő pedig hátra lépett. Így, hogy siettél, fel sem ajánlotta a becsomagolást.
-További szép napot, használd egészséggel a tárgyakat!
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Kedd Május 03 2016, 18:57

Sziasztok! Hoztam.nektek két dolgot. Illetve nem nektek, a kicsiknek. Angyali ajándék. Wink Próbáltam lepasszolni kezdő harcművészeknek, akiket ismerek, de nem.írtak vissza. Biztos nem szeretnek. Sad Szóval, két ritkát hoztam.

https://swordartonline.hungarianforum.com/t2528p975-csere-bere#100848
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal4530/4700Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 04 2016, 06:13

-Hali Asu! Képzeld, elkelt a Hentesed!
Fogad rögtön a lényegre térve Shu, egy hatalmas mosollyal az arcán.
-És nagyon nagyon nagyon gratulálunk!
Teszi még hozzá, mielőtt meghallgatná jöveteled célját, ami ismét az önzetlen jó cselekedet.
-Óóóh! Nagyon szépen köszönjük! Ha mindenki ilyen adományozó lenne, mint te... szóval biztos vagyok benne, hogy szeretnek, de a harcművész az furi kaszt, hiszen saját, egyedi fegyverük van, nehéz nekik bármit eladni.
Már nyúlna az itemekért, amikor eszébe jut valami, és visszahúzza a kezét.
-Mi lenne, ha te raknád fel őket a falra meg a polcra? Olyan... ünnepélyes jelleggel...
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Szer. Május 04 2016, 15:06

- Tudom. Írtál róla üzenetet, nem emlékszel? :3 - válaszolom egy apró mosoly kíséretében. Még a nevét is tudom annak, aki elvitte. Sőt, személyesen ismerem is, bár ismeretségünk elég felszínes.
- Gratulááááálsz aaaa... Mihez is? - bukkannak fel apró, pici kérdőjelek a feje felett, hogy kifejezzék, hirtelen nem tudja, miről is van szó. Aztán pedig a táskára pillant, amit a karján visel, és amiből a Potiont elővette.
- Oh! Louise Vuitton. Legalábbis az aincradi másolata... Nagyanyámnak volt egy. Képzelheted az arcomat, amikor bejelentette, hogy ezzel megy esténként kutyát sétáltatni. Egy Louise Vuittonnal, érted?? - adok hangot kiakadásomnak. Fájó emlék az egész. Egy ilyen táska valóban kisebb vagyonba kerül. Egy albérlet nem kerül ennyibe Tokyoban, és akkor ezek csak az olcsóbb modellek.
- Aztán persze megkértem, hogy a.végrendeletéből ne hagyja ki... Hihetetlen, hogy tudja, ki az a Lagerfeld, csak nem érdekli. - cseverészek. Persze, tökéletesen tudom, miert akart gratulálni, de az mindegy. Rolling Eyes
- Sikerült megmodolnom egy itemet, hogy így nézzen ki. Sajnos a Falánk még mindig.elég csufi. Nem.értem, miért kellettek éppen vércseppek, és miért nem lehetnének virágszirmok mondjuk, vagy pillangók. Az itemek meg... Ugyan, hagyjuk. Azért ide hozom, mert utálom, ha nálam kupi van, és nem szeretek olyan dolgokat tartogatni, amikre sose lesz szükségem. Valaki majd biztos örül neki. - teszem fel a táskám a pultra, hogy ezután azt a helyet vegyem szemügyre, ahova majd feltehetem a cuccot.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal4530/4700Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 04 2016, 15:32

-Ehmm... ja tényleg! Csak annyira örültem neki, meg, hogy így itt vagy, és személyesen elmondhatom, hogy teljesen kiment a fejemből.
Vakarta meg a tarkóját kissé pironkodva az idomár, ám ez nem tartott sokáig, hiszen a következő pillanatban már máson kellett értetlenkednie. Számos nagy pislogás után azonban felfogta, hogy megint csak ugratod, és teljesen tudatában vagy annak, hogy mihez gratulált. A táskákhoz viszont nem értett, és fel sem tűnt neki. Na jó, a Louise Vuitton márkáról hallott már, de leírni nem tudta volna, arról pedig fogalma sem volt, hogy ki az a Lagerfeld azon kívül, hogy német lehet.
-Izé... valóban szép táska... az fegyverek kinézetén pedig soha nem lehetett változtatni, és a boltban is csak a páncélokét lehet... szóval szerintem ha meg akarták volna változtatni ezt, akkor már megtették volna. A vércseppes dolgot én sem értem, de talán nem a te kezedbe szánták a fegyvert... vagyis... ugye ezen nem sértődsz meg, hogy egy akkora böhöm nagy izé nem teljesen... szóval érted...
Újra a tarkóját vakarta, és inkább elbújt a pult mögé, és hagyott téged rendezkedni.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Szer. Május 04 2016, 17:09

- Ó, én pont ezért választottam ezt a kasztot annak idején. Mert tudtam, hogy annyira nem illik hozzám egy ilyen fegyver, hogy nagyon. Inkább kardforgató külsőm van, esetleg idomár... Akkor a körmöm se törik bele. *.* - lelkendezem egy sort, bár passz, hogy miért bújkálsz. Nem harapok. Na mindegy. Felhelyezem egy szimpatikus helyre a fegyvert, az üvegcsét pedig kifényezem szépen, mielőtt a polcra raknám.*
- Fürdőbombát kipróbáltátok? Milyen volt?
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal4530/4700Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 04 2016, 18:44

Az elbújás az inkább poénos jellegű volt, egyértelmű, hogy nem félt a haragodtól... főleg nem védett területen belül. Razz Azonban nem nagyon bújt elő, hiszen újabb rossz hírrel kellett szolgálnia.
-Megkérdeztük a Tenglo Fürdőben, és azt mondták, hogy oda nem szabad ilyeneket bevinni, a céhes onsen pedig elég hideg még ebben az időben... de... mi lenne, ha te is eljönnél amikor kipróbáljuk? Amint szép idő lesz, eljössz az onsenbe, és akkor tuti, hogy nem rontunk el semmit. Mégis csak a te terméked, te tudod, hogy hogyan kell használni... Embarassed
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Asuka Szer. Május 04 2016, 18:58

- Még nem? - hallani.tőlem a csalódottságot. Aztán persze, hogy.megtudom, miért, már nem olyan vészes. *
- Vagy eljöhettek hozzám. Hatalmas kádam van, Timidus is vígan ellubickolhat benne. Napi két órát is képes vagyok a vízben pihenni... Előre félek, hogy mi lesz, ha Cear erre rájön. De na, adok magamra. - ecsetelem, miközben még igazítok kicsit a potionon. Aincrad egyik legjobb potisa vagyok, még jó, hogy fényesen ke csillognia ennek a.régi üvegnek.*
- De amúgy honnan tudsz te mindig mindenről? - fordulok vissza felé. Tényleg fura, én biztos nem mondtam neki semmit. És szerintem Cearso sem.mesélt.

Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal4530/4700Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 04 2016, 19:06

-Óóóh... hááát... ha nem zavarunk, akkor elfogadjuk a meghívást. Igazából mi is terveztünk már egy nagyobb kádat Frilina miatt, de még mindig csak tervezgetjük. Eléggé... különböző az ízlésünk, de szeretném, ha mindannyiunknak megfelelne.
Ha már te felhoztad Ceart, ő is felhozta Frilinát, jelezve, hogy velük is minden rendben van, na és persze büszkélkedve is egy kicsit ezzel. A másik kérdésre csak csettintett a nyelvével.
-A kezdetek óta itt vagyunk, ismerünk mindenkit aki fontos, és kiterjedt kémhálózatunk van. Vagyis... hát inkább az a fontos, hogy Hinarin kívül mindenki szóba áll velünk és szívesen mesél, nekünk meg rengeteg szabadidőnk van. Ennyi az egész, nem olyan nagy dolog.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_bal12695/10100Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Szabad Rablás Boltocska © - Page 6 Empty Re: Szabad Rablás Boltocska ©

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.